Używane Raimann / Irion Hfs 170 - 15 Sa na sprzedaż (23 473)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Schöpstal
301 km
Pojazd hakowy Telehoist
IsuzuM30H 150 PS Abrollkipper
Zadzwoń
Stan: nowe, przebieg: 10 km, moc: 110,32 kW (149,99 KM), rodzaj paliwa: diesel, rozstaw osi: 3 400 mm, paliwo: diesel, pojemność zbiornika paliwa: 90 l, kolor: biały, kabin kierowcy: kabina dzienna, typ przekładni: mechaniczny, liczba biegów: 4, liczba miejsc: 3, Rok budowy: 2026, Wyposażenie: ABS, AdBlue, Bluetooth, Port USB, Tachograf, airbag, centralny zamek, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, pełna historia serwisowa, pojazd niepalących, rejestracja ciężarówki, system start-stop, wspomaganie układu kierowniczego, ISUZU M30H 150 KM
Dopuszczalna masa całkowita 7500 kg
Rozstaw osi 3365 mm
Wyposażenie standardowe
• AGR - DPD - SCR
• 7-calowy wyświetlacz wielofunkcyjny
• Hamulec wydechowy
• Elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne
• Immobilizer
• Sygnalizator niezapiętych pasów
• Spryskiwacze reflektorów
• Manualna klimatyzacja
• Elektryczny hamulec postojowy
• Fotel kierowcy z zawieszeniem
• Przednie/tylne światła przeciwmgielne
• Radio DAB+ - Bluetooth
• Gniazdo USB do ładowania
• Centralny zamek z pilotem
• Wielofunkcyjna kierownica
• Poduszka powietrzna kierowcy i pasażera
• Elektryczne szyby
• Asystent ruszania pod górę (HSA)
• Reflektory i tylne światła Bi-LED
• Regulacja zasięgu reflektorów
• Automatyczne światła drogowe
• Lampki ostrzegawcze przy nieprawidłowym zabezpieczeniu kabiny kierowcy przed podniesieniem
• Kierownica z dwustopniową regulacją
• Ogranicznik prędkości (90 km/h)
• System Start-Stop
• Wyjmowany uchwyt na napoje
• Koło zapasowe
SILNIK
Silnik wysokoprężny ISUZU 4JZ1E6N, 4 cylindry, 16 zaworów. Wtrysk bezpośredni Common-Rail DENSO i-Art. Doładowanie elektronicznie sterowaną turbosprężarką VGS, intercooler, zmienna regulacja zaworów wydechowych.
POJEMNOŚĆ 2999 cm³;
MOC 110 kW (150 KM) przy 2800 obr./min;
MAKSYMALNY MOMENT OBROTOWY 375 Nm przy 1280 – 2800 obr./min.
Norma emisji spalin – EURO VI OBD-E.
Pakiet bezpieczeństwa 2
ABS: system zapobiegający blokowaniu kół
DWS: system ostrzegania przed kolizją czołową
AEBS: aktywny asystent hamowania awaryjnego
ASR: system kontroli trakcji
AEBS dla pieszych i rowerzystów: automatyczny system hamowania awaryjnego z wykrywaniem pieszych i rowerzystów
EBD: elektroniczny rozdział siły hamowania
FVSN: system ostrzegania o samochodzie przed nami
Dkjdpszbz Drsfx Ap Hjn
Kreuzungswarnung: asystent martwego pola na skrzyżowaniach
EVSC: elektroniczna kontrola stabilności
DDAW: system ostrzegania o zmęczeniu kierowcy
AEBS: automatyczny układ hamowania awaryjnego
LDWS: asystent pasa ruchu
RM: kamera cofania
TSR: rozpoznawanie znaków drogowych
MOIS: system wykrywający ruch
BSIS: asystent martwego pola
TPMS: system kontroli ciśnienia w oponach
Zbiorniki: 100 l paliwa, 14 l AdBlue®
Skrzynia biegów i przełożenia: manualna, 6-biegowa
Pojemność: 3 osoby
Osie: 2, tylna napędowa z bliźniaczym ogumieniem
Hamowanie: Przód i tył: wentylowane tarcze hamulcowe 310 x 42 mm z okładzinami bezazbestowymi. Układ hydrauliczny z wspomaganiem i ABS zgodnie z normami UE, oddzielne obwody hamulcowe dla każdej osi.
Hamulec postojowy bębnowy na wałku napędowym.
Zawieszenie: Przód i tył: resory paraboliczne z gumowymi odbojnikami, amortyzatory teleskopowe hydrauliczne dwustronnego działania.
Stabilizator przód i tył. Instalacja elektryczna: napięcie 24 V – alternator 90 A – 2 x 90 Ah akumulatory (F-Space: 2 x 70 Ah)
DANE TECHNICZNE ZABUDOWY
Hakowy system 90 cm City System
Marrell
Długość: 3300 mm
Ładowność: do 4000 kg
WYPOSAŻENIE
Ochrona pojemnika: hydraulika wewnętrzna
Rozdzielacz hydrauliczny
Pompa hydrauliczna
Zbiornik oleju
Szerokie rolki zwiększające stabilność pojemnika
Rama haka ze stali nierdzewnej
Konstrukcja stalowa śrutowana i lakierowana podkładem epoksydowym
Światła obrysowe
Podesty robocze
1 reflektor roboczy
Dodatkowe reflektory
Osłona ramy tylnych lamp
U nas nie ma żadnych ukrytych opłat:
- Koszty transportu 0,
- Dokumenty 0,
- COC 0,
- pierwszy przegląd 0,
Finansowanie lub leasing
DALSZE INFORMACJE:
Premium Kfz Outlet GmbH
Fichtenhöhe 3
02829 Schöpstal OT Ebersbach
Niemcy
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
S
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
WEINIGK-23 250/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7651
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 250mm
- max średnica tarczy 400mm
Dksdpfxey Uxrhs Ap Hon
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z prześwitem 810mm
- długość blatu 1780mm
– z góry:
- zapadki/odrzutniki
- wał dociskowy, gładki
- zapadki
- wał dociskowy, gładki
- wał z piłami
- wały gładkie dociskowe 2szt
– z dołu:
- prowadnica
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 37kW
- manualne podnoszenie korpusu
- manualne podnoszenie wału z piłami
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2150x1480x1760mm
- waga 1735kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 46900 PLN
Cena netto: 11160 EUR w zależności od ceny 4,25 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Radom
150 km
Maszyna do banderolowania
Bandall BA 24/15-30Banding Machine
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Bandall BA 24/15-30 Maszyna do bandowania
Jedna z najbardziej rozpoznawalnych maszyn do bandowania na świecie, lider rynku.
Wyprodukowana przez Bandall, Holandia.
Maszyna w bardzo dobrym stanie, po niedawnym serwisie.
Rok produkcji: 2016
Maszyna pracuje w trybie ręcznym lub automatycznym.
Wersja produkcyjna, przeznaczona do ciężkich ładunków.
Maszyna zamontowana na niezależnej ramie z kółkami umożliwiającymi transport.
Pracuje na jumbo-rolkach.
Po włożeniu materiału maszyna owija go taśmą, kompresuje i zgrzewa, tworząc elegancką paczkę.
Idealna do pakowania wizytówek, ulotek i innych materiałów.
Sterowanie za pomocą panelu LCD.
Dane techniczne:
Szerokość taśmy: 30 mm
Wydajność: 36 cykli/min
Wymiary otworu maszyny: 320 x 160 mm
Dkodpfxsy Sfays Ap Hsn
W zestawie rolka folii.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
RAIMANN KS230 250
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7212
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 400mm
- średnica wału 80mm
- max średnica tarczy 400mm
- średnica otworu tarczy 80mm
- max wysokość cięcia 140mm
- szerokość blatu z prześwitem 730mm
- długość blatu 2130mm
z góry:
- zapadki
- wał dociskowy, poślizgowy
- zapadki
- wał dociskowy, gładki
- wał z piłami
- wał gładki, dociskowy 4szt
z dołu:
- wał poślizgowy, gładki
- zapadki
- gąsienica
stół podawczy + listwa prowadząca
- szerokość rolki 460mm
Dodpfx Aey Tiuqsp Hskn
- wymiar podajnika dł/szer 1660x630mm
- wymiar całkowity dł/szer/wys 2010x630x900mm
stół odbiorczy
- rolki ciągnące 8szt
- szerokość rolki 800mm
- wymiar całkowity dł/szer/wys 4400x980x880mm
- centralne smarowanie
- elektryczne podnoszenie korpusu góra/dół 0,55kW
- elektryczna regulacja wału z piłami 0,55kW
- płynna regulacja prędkości posuwu 1-39m/min
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 30kW
- średnica króćca odciągu 210mm
- wymiar całkowity wielopiły dł/szer/wys 2520x1870x2000mm + sterowanie
- waga całkowita około 2500kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– duża wysokość cięcia
– stół podawczy i odbiorczy
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 89900 PLN
Cena netto: 21400 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
RAIMANN KS310 340/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7280
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 340mm
- szerokość wału 400mm
- max średnica tarczy 350mm
- średnica otworu tarczy 80mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z prześwitem 700mm
- długość blatu 1720mm
z góry:
- zapadki
Dkedoy Tiq Sspfx Ap Hsn
- wał dociskowy poślizgowy, metalowy
- zapadki
- wał dociskowy poślizgowy, metalowy
- wał z piłami
- wał poślizgowy, dociskowy metalowy 2szt
z dołu:
- listwa prowadząca
- rolka poślizgowa metalowa
- zapadki
- gąsienica
- elektryczne podnoszenie korpusu 0,55kW
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości posuwu 1,5kW
- silnik główny 37kW
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 1800x1670x1780mm
- waga około 2500kg
– produkcji niemieckiej
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Zdjęcia oryginalne
Cena netto: 76900 PLN
Cena netto: 18300 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Welopiła gąsienicowa
RAIMANN KS230 250/150
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7308
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 350mm
- średnica wału 80mm
- max średnica tarczy 400mm
- średnica otworu tarczy 80mm
- max wysokość cięcia 150mm
- szerokość blatu z prześwitem 700mm
- długość blatu 1790mm
z góry:
- zapadki
- wał dociskowy, poślizgowy
- zapadki
- wał dociskowy, gładki
- wał z piłami
- wał gładki, dociskowy 2szt
z dołu:
- listwa prowadząca
- wał poślizgowy, gładki
- zapadki
- gąsienica
stół podawczy
- szerokość rolki 500mm
- ilość rolek 3szt
- wymiar całkowity stołu podawczego dł/szer/wys 580x530x900mm
stół odbiorczy
- szerokość rolki 500mm
- ilość rolek 6szt
- wymiar całkowity stołu odbiorczego dł/szer/wys 1210x535x900mm
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik główny 37kW
- średnica króćca odciągu 140mm
- wymiar całkowity wielopiły dł/szer/wys 2000x1450x2000mm
- waga całkowita około 3000kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– duża wysokość cięcia
– stół podawczy i odbiorczy
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 46900 PLN
Cena netto: 11160 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
Dkodsy S Ahbjpfx Ap Hsn
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Zestaw spawalniczy
EsabEsab LTG 150
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Sprzedam spawarkę Esab LTG150 w bardzo dobrym stanie.
Dsdpfju Sun Ejx Ap Hjkn
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Maszyna przesiewająca SCHWANOG „RAPID” SBM 63G z sitami 2–15 mm – komplet
Maszyna przesiewająca SCHWANOG „RAPID” SBM 63G z sitami 2–15 mm – kompletMaszyna przesiewająca SCHWANOG „RAPID” SBM 63G z sitami 2–15 mm – komplet
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Maszyna do przesiewania i sortowania materiałów sypkich lub drobnych elementów metalowych. Stan bardzo dobry – kompletna, z oryginalnym napędem, szafką sterującą i zestawem sit kalibracyjnych. • Producent: SCHWANOG Günter KG, Villingen / Schwarzwald • Model: RAPID SBM 63G • Rok produkcji: 1972 • Napęd: silnik Bauknecht 0,55 kW, 380/220 V, 2850 obr/min • Szafa sterująca: Carl Kurt Walther GmbH, Wuppertal • Konstrukcja stalowa, stabilna rama z kółkami transportowymi • Zasilanie trójfazowe 400 V • Komplet sit przesiewających w drewnianych ramach (numery 1–6) • Zakres oczek sit: od 2 mm do 15 mm • Możliwość regulacji i wymiany sit • Włącznik główny, sterowanie start/stop i zabezpieczenie przeciążeniowe • Stan bardzo dobry – po demontażu z zakładu, sprawna mechanicznie Maszyna gotowa do pracy po podstawowym przeglądzie. Idealna do: zakładów metalowych, odlewni, laboratoriów przemysłowych, sortowania granulatów, piasku lub detali.
Dodpsxmt Eqsfx Ap Hskn
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła z tarczą pływającą obrzynarka
WEINIGK 23T 245/120 laser
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7890
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 245mm
- szerokość wału dla obrzynarki 380mm
- szerokość wału dla wielopiły 320mm
- max średnica tarczy 350mm
- średnica otworu tarczy dla obrzynarki 80mm
- średnica otworu tarczy dla wielopiły 65mm
Djdpfx Asy Rtbiep Hskn
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z prześwitem 900mm
- długość blatu 1780mm
– z góry:
- zapadki/odrzutniki
- wał dociskowy, gładki
- zapadki
- wał dociskowy, gładki
- wkład do krótkich elementów
- wał z piłami
- wały gładkie dociskowe 2szt
– z dołu:
- prowadnica
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
- centralne smarowanie
- laser
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 30kW
- manualne podnoszenie korpusu
- manualne podnoszenie wału z piłami
- średnica króćca odciągu 210mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 1900x1500x1800mm
- waga około 2000kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wał z tarczą pływającą do obrzynania
– w komplecie tuleja do wielopiły
– laser
– wkład do krótkich elementów
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 55900 PLN
Cena netto: 13300 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa piła tarczowa
RAIMANN KS 230 250
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy: 7548
DANE TECHNICZNE
szerokość gąsienicy 250mm
szerokość wału 250mm
max średnica tarczy 350mm
średnica otworu tarczy 80mm
max wysokość cięcia 120mm
szerokość blatu z prześwitem 700mm
długość blatu 1790mm
*z góry:
zapadki
wał dociskowy, gładki
zapadki
wał dociskowy, gładki
Dksdjy Rrqpepfx Ap Hon
wał z piłami
wały gładkie dociskowe 2szt
z dołu:
prowadnica
wał poślizgowy, gładki
zapadki
gąsienica
centralne smarowanie
silnik posuwu 1,1kW
silnik główny 30kW
elektryczne podnoszenie korpusu
manualne podnoszenie wału z piłami
średnica króćca odciągu 160mm
wymiary całkowite dł/szer/wys 2250x1700x2000mm
waga około 3000kg
– produkcji niemieckiej
– elektryczne podnoszenie korpusu i wału
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 68900 PLN
Cena netto: 16400EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Miastko
274 km
Wielopiła Raimann
WEINIGK2
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Szerokość gasienicy 25 cm Wysokość cięcia 10 cm Silnik 22 kW Gotowa do pracy.
Dkjdpsy S Rpmofx Ap Hen
Ogłoszenia
Remscheid
830 km
Jednostka sterująca
Pumpen-Berthold CHI 4-60A-W-G-BQBE Universalpumpe SN:0795157
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Pompa uniwersalna Pumpen-Berthold CHI 4-60A-W-G-BQBE SN:0795157, używana, normalne ślady użytkowania, 100% sprawna, zakres dostawy jak na zdjęciach
Dkedpsi D Na Nsfx Ap Hjn
Ogłoszenia
Remscheid
830 km
Składnik
BoschALTER NR. 1070077421 - 103 SN:001706154 !
Zadzwoń
Stan: nowe, Bosch WIEK NR. 1070077421-103 SN:001706154, używany, normalne ślady użytkowania, 100% funkcjonalny, zakres dostawy jak na zdjęciach
Djdji D T U Aepfx Ap Hokn
Ogłoszenia
Remscheid
830 km
Jednostka sterująca
Jenaer SLML2S080P-2415-LH-X2-143 SN:1707VS725742
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Jenaer SLML2S080P-2415-LH-X2-143 SN:1707VS725742, używany, normalne ślady użytkowania, 100% sprawny, zakres dostawy jak na zdjęciach
Dodsi D Iyaopfx Ap Hokn
Ogłoszenia
Remscheid
830 km
Jednostka sterująca
MitsubishiHA33NC-S Servomotor SN:15017 + OSA253S2 Encoder SN:J4AVU492R6S
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Silnik Mitsubishi HA33NC-S SN:15017 + enkoder OSA253S2 SN:J4AVU492R6S ,używany, normalne ślady użytkowania, w 100% sprawny, zakres dostawy wg zdjęć
Dsdoi D I Rgjpfx Ap Hjkn
Ogłoszenia
Remscheid
830 km
Składnik
GMNTSAV 40x315 - 6002 L 253066 SP: 7900-13000 Umin. Schleifspindel - ! -
Zadzwoń
Stan: nowe, GMN TSAV 40x315 - 6002 L 253066 SP: 7900-13000 obr./min. Wrzeciono szlifierskie, nieużywane, w oryginalnym, otwartym opakowaniu, w 100% sprawne, zakres dostawy jak na zdjęciach
Dedpfx Apji D U Uzo Hokn
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon z wysokim dachem
IVECODaily Kasten 35 S 16A8 V 156PS ACC AHK Luftfed.
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 22 992 km, moc: 115 kW (156,36 KM), pierwsza rejestracja: 04/2024, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 6 109 mm, całkowita szerokość: 2 052 mm, całkowita wysokość: 2 694 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 540 mm, Rok budowy: 2023, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, system nawigacji, Błędy i sprzedaż pośrednia zastrzeżone!
Numer wewnętrzny: 1261. 5600485
----WYPOSAŻENIE
- Schowek: centralny schowek
- Adaptacyjny tempomat ACC
- Hak holowniczy: głowica kulowa
Dkodpfx Apsyxzpke Hon
- Gniazdo przyczepy 13-stykowe
- Podwójna ławka pasażera
- Schowek dachowy
- ESP z asystentem bocznego wiatru
- Elektroniczny hamulec postojowy
- Uchwyty przy słupku A
- Drzwi tylne, kąt otwarcia 260°
- Drewniana podłoga w przestrzeni ładunkowej
- Drewniana podłoga z obudową nadkoli
- Klimatyzacja kabiny kierowcy z automatyczną regulacją
- Kompresor klimatyzacji
- Deska rozdzielcza Komfort
- Komfortowe zagłówki
- Atrapa chłodnicy z chromowanymi wstawkami
- Oświetlenie LED przestrzeni ładunkowej
- Lampa ładunkowa
- Wysoka plastikowa zabudowa przestrzeni ładunkowej
- Kierownica: skórzana
- Kierownica: kolumna regulowana w 2 płaszczyznach
- Czujnik światła i deszczu
- Pneumatyczne zawieszenie tylnej osi
- Przednie światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów
- Proaktywny asystent pasa ruchu
- Radio: HI-Connect
- Radio: HI-Connect + nawigacja
- System kontroli ciśnienia w oponach
- Koło zapasowe na stalowej feldze
- Uchwyt koła zapasowego między podłużnicami
- Czujniki parkowania tył
- Przygotowanie pod kamerę cofania / oświetlenie
- Kamera cofania z lampą ładunkową
- Fotel kierowcy Komfort
- Tempomat
- Traction Plus z asystentem zjazdu ze wzniesienia
- Pełne lampy LED
- Przygotowanie pod system telematyczny
- Zbiornik AdBlue 20 l
- Poduszka powietrzna kierowcy z napinaczem pasa
- Lusterka zewnętrzne regulowane i podgrzewane elektrycznie
- Akumulator 105 Ah
- Ławka pasażera z trzypunktowym pasem bezpieczeństwa
- Komputer pokładowy
- Trzecie światło hamowania
- Filtr cząstek stałych (DPF)
- Obrotomierz
- Apteczka
- Elektryczne podnośniki szyb, lewa i prawa strona
- Alternator Eco-Smart 3080 W 14 V x 220 A
- Skrzynia biegów: automatyczna 8-przełożeniowa
- Drzwi tylne, kąt otwarcia 180°
- Interfejs
- Zagłówki (3)
- Zbiornik paliwa 70 l
- Odma skrzyni korbowej
- Lakier: jednokolorowy
- Ręczna regulacja wysokości świateł
- Oznaczenie modelu po obu stronach
- Tapicerka: materiałowa
- Opony: 225/65 R 16
- Koło zapasowe pod końcem ramy
- Zabudowa tylnej ściany kabiny kierowcy
- Drzwi przesuwne prawe
- Wspomaganie kierownicy
- Regulowane na wysokość pasy bezpieczeństwa przód
- Chlapacze przód i tył
- Kolorowy wyświetlacz TFT – panel wskaźników
- Przegroda przestrzeni ładunkowej
- Wskaźnik serwisowy
- Elektroniczna blokada rozruchu
- Przyciemniana szyba przednia i boczne kabiny
- Centralny zamek z pilotem ... i wiele więcej
----Pojazd nieprzygotowany!
Dostawa na terenie całego kraju za dopłatą możliwa.
Błędy i sprzedaż pośrednia zastrzeżone.
Chętnie przyjmiemy Twój pojazd w rozliczeniu.
Finansowanie / leasing możliwe także bez wpłaty własnej!
Masz pytania? Chętnie doradzimy!
Ogłoszenia
Nürnberg
626 km
Przyczepa
HUMBAURHUK 272715 Kipper mit Gitteraufsatz, FlexEPumpe
Zadzwoń
Stan: nowe, masa własna: 556 kg, maksymalna waga ładunku: 2 160 kg, masa całkowita: 2 700 kg, konfiguracja osi: 2 osie, długość przestrzeni ładunkowej: 2 680 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 500 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 900 mm, całkowita długość: 4 160 mm, całkowita szerokość: 1 640 mm, całkowita wysokość: 1 560 mm, Rok budowy: 2026, Humbaur wywrotka trójstronna HUK 272715 z nadstawą siatkową 60 cm oraz pompą Flex-E, umożliwiającą łatwiejsze kiprowanie za pomocą wkrętarki akumulatorowej.
Nasza cena: 5650€ brutto (zawiera 19% VAT, 6,4% opłatę przekazania oraz dokumenty pojazdu!)
Opis:
Wywrotki HUK dostępne są jako przyczepy jednoosiowe lub dwuosiowe. Szczególnie wyróżnia je ocynkowana blacha podłogowa z ramą zewnętrzną V-nut oraz wpuszczanymi uchwytami mocującymi. Kąt wywrotu wynosi 45 stopni.
Wszystkie modele można doposażyć w pompę elektryczną, nadstawy siatkowe lub aluminiowe ściany boczne.
Dane techniczne:
Typ przyczepy: dwuosiowa
Konstrukcja: aluminiowa
Wywrotka tylna - 45°
Masa własna: 556 kg
Dopuszczalna masa całkowita: 2700 kg
Ładowność: 2160 kg
Długość wewnętrzna: 2680 mm
Długość całkowita: 4160 mm
Szerokość wewnętrzna: 1500 mm
Szerokość całkowita: 1640 mm
Wysokość wewnętrzna: 300 mm (z nadstawą siatkową 900 mm)
Wysokość całkowita: 950 mm (z nadstawą siatkową 1560 mm)
Wysokość załadunku: 670 mm
Ogumienie: 13 cali
Wyposażenie:
Rama podwozia i kiprowania spawana i cynkowana ogniowo metodą zanurzeniową
Dkjdpfx Aszbkhtjp Hen
Ocynkowana blacha podłogowa z ramą zewnętrzną V-nut i wpuszczanymi uchwytami mocującymi — wytrzymałość do 400 kg na każde ucho
Ocynkowana podłoga (3 mm)
Burty o wysokości 300 mm, odchylane na wszystkich bokach
Zamki drążkowe
Stożkowe słupki narożne
Automatyczne koło podporowe
Oświetlenie chronione w belce przeciwnajazdowej
Trzystopniowy siłownik teleskopowy
Podwójnie działająca ręczna pompa
Ogłoszenia
Stawiec
135 km
Kompresor
CeccatoCSA15/10
Zadzwoń
Rok budowy: 2022, stan: nowe, KOMPRESOR ŚRUBOWY CECCATO 11Kw 2022r NOWA
Sprężarka śrubowa NOWA!!! CECCATO CSA15/10 G2 (stopień śrubowy ATLAS COPCO).
Dane techniczne:
Wydajność:1,40 m3/min;
silnik o mocy 11 KW;
ciśnienie 10 bar
rok produkcji: 2022
przebieg;0!!!
Sprężarka w pełni sprawna NOWA!!
zapewniamy serwis
Dodpfxsiphyae Ap Hjkn
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Centrum obróbcze CNC
MorbidelliUniversal 3615 TV
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2008, · Obszar roboczy X-Y-Z: 3660 x 1550 x 130 mm · Długość robocza X-Y: 4200 x 2000 mm Opis agregatów i akcesoriów (podstawa) Korpus podstawy stanowi monolityczna konstrukcja wykonana z grubościennej stali. Konstrukcja maszyny jest usztywniona za pomocą przyspawanych trójkątnych płyt, rozmieszczonych wzdłuż całego jej korpusu, co zapewnia jej wyjątkową stabilność. Sekretem trwałej precyzji i stabilności jest trójkątny kształt części nośnych i duża podstawa. Układ maszyny pozwala użytkownikowi na optymalny przepływ pracy pomimo minimalnych wymagań dotyczących miejsca. Dzięki temu tak skonstruowany korpus podstawowy zapewnia jednostce przetwarzającej zrównoważoną i bezpieczną podstawę, charakteryzującą się szczególnie dobrym rozłożeniem obciążenia. Mobilny przenośnik kruszywa o konstrukcji portalowej zbudowany jest z jednolitego monobloku. Jest on pozycjonowany w kierunku X na prowadnicach pryzmatycznych za pośrednictwem prowadnic kulkowych. W tym mobilnym nośniku jednostka robocza zamontowana jest na pryzmatycznych prowadnicach szlifowanych i prowadnicy kulowej z obiegiem powietrza. Ruch osi: Napęd w osiach Y i Z realizowany jest za pomocą szlifowanych śrub kulowych o najwyższej klasie precyzji. Napęd w osi X odbywa się za pośrednictwem bezluzowego, precyzyjnego napędu listwowego z fabrycznie napiętym paskiem zębatym. Dzięki temu zapewnione jest równomierne rozłożenie obciążenia w trakcie procesu pozycjonowania. Takie cechy są ważne dla zapewnienia zrównoważonego ruchu nawet podczas wykonywania bardziej złożonych zadań. Ruch poszczególnych osi odbywa się za pomocą bezszczotkowych trójfazowych silników serwo / bezszczotkowych silników prądu przemiennego. Oferują one doskonałą prędkość pozycjonowania dzięki bardzo krótkim czasom narastania. Co więcej, w silnikach tych w pełni zintegrowane są układy pomiarowe. Właściwości te sprawiają, że ten typ napędu jest całkowicie bezobsługowy. · Szybki przesuw w osi X: 40 m/min · Szybki przesuw w osi Y: 60 m/min · Szybki przesuw w osi Z: 22,5 m/min System próżniowy (podstawowy) · Pompa próżniowa: 100 cbm/h · Moc: 2,5 kW · Maks. . Podciśnienie (podłączenie) 0,9 bara Szafa sterownicza / sterownicza · Komputer biurowy lub przemysłowy (patrz opcje) · Podstawowe sterowanie NC: ESA-GV KVARA 6.0 · Zdalne sterowanie kablowe z najważniejszymi funkcjami ELEKTRYCZNE/ELEKTRONICZNE STEROWANIE CNC Universal jest wyposażony w: Potężne sterowanie NC. Zintegrowany komputer biurowy zapewnia niezrównany poziom znajomości sterowania NC: oprogramowanie współpracuje z systemem Windows XP i umożliwia szybkie i łatwe programowanie, którego nauczyć się mogą nawet niedoświadczeni użytkownicy. System jest otwarty i pozwala na podłączenie napędów CD-ROM, kart audio, czytników kodów kreskowych, modemów, drukarek, systemów skanujących itp. Ponadto możliwa jest instalacja wszystkich systemów sieciowych i wszystkich dostępnych w handlu programów CAD. Aby zredukować ilość zajmowanego miejsca, szafę sterowniczą umieszczono pod stołem maszyny, a operator pracuje na oddzielnym terminalu, który można dowolnie ustawiać na rolkach. SYSTEM PROGRAMOWANIA Funkcje oprogramowania XILOG: - Import plików DXF - Import plików ASCII - Interfejs użytkownika w języku ojczystym operatora (dostępny dla języków I - GB - F - D - E) - Interpolacja liniowa i kołowa w trzech osiach, liniowa w przestrzeni, spiralnie w wybranej płaszczyźnie - programowanie wspomagane - kalkulator do bezpośredniego transferu obliczonych danych - pomoce graficzne i składniowe do ope
Dkjdpfxovvi Nzs Ap Hjn
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Centrum obróbcze CNC
MorbidelliUniversal 3615 TV 4-Achs
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2008, · Obszar roboczy X-Y-Z: 3660 x 1550 x 130 mm · Długość robocza X-Y: 4200 x 2000 mm Opis agregatów i akcesoriów (podstawa) Korpus podstawy stanowi monolityczna konstrukcja wykonana z grubościennej stali. Konstrukcja maszyny jest usztywniona za pomocą przyspawanych trójkątnych płyt, rozmieszczonych wzdłuż całego jej korpusu, co zapewnia jej wyjątkową stabilność. Sekretem trwałej precyzji i stabilności jest trójkątny kształt części nośnych i duża podstawa. Układ maszyny pozwala użytkownikowi na optymalny przepływ pracy przy minimalnych wymaganiach dotyczących przestrzeni. Dzięki temu tak skonstruowany korpus podstawowy zapewnia jednostce przetwarzającej zrównoważoną i bezpieczną podstawę, charakteryzującą się szczególnie dobrym rozłożeniem obciążenia. Mobilny przenośnik kruszywa o konstrukcji portalowej zbudowany jest z jednolitego monobloku. Jest on pozycjonowany w kierunku X na prowadnicach pryzmatycznych za pośrednictwem prowadnic kulkowych. W tym mobilnym nośniku jednostka robocza zamontowana jest na pryzmatycznych prowadnicach szlifowanych i prowadnicy kulowej z obiegiem powietrza. Ruch osi: Napęd w osiach Y i Z realizowany jest za pomocą szlifowanych śrub kulowych o najwyższej klasie precyzji. Napęd w osi X odbywa się za pośrednictwem bezluzowego, precyzyjnego napędu listwowego z fabrycznie napiętym paskiem zębatym. Dzięki temu zapewnione jest równomierne rozłożenie obciążenia w trakcie procesu pozycjonowania. Takie cechy są ważne dla zapewnienia zrównoważonego ruchu nawet podczas wykonywania bardziej złożonych zadań. Ruch poszczególnych osi odbywa się za pomocą bezszczotkowych trójfazowych silników serwo / bezszczotkowych silników prądu przemiennego. Oferują one doskonałą prędkość pozycjonowania dzięki bardzo krótkim czasom narastania. Co więcej, w silnikach tych w pełni zintegrowane są układy pomiarowe. Właściwości te sprawiają, że ten typ napędu jest całkowicie bezobsługowy. · Szybki przesuw w osi X: 40 m/min · Szybki przesuw w osi Y: 60 m/min · Szybki przesuw w osi Z: 22,5 m/min System próżniowy (podstawowy) · Pompa próżniowa: 100 cbm/h · Moc: 2,5 kW · Maks. . Podciśnienie (podłączenie) 0,9 bara Szafa sterownicza / sterownicza · Komputer biurowy lub przemysłowy (patrz opcje) · Podstawowe sterowanie NC: ESA-GV KVARA 6.0 · Zdalne sterowanie kablowe z najważniejszymi funkcjami ELEKTRYCZNE/ELEKTRONICZNE STEROWANIE CNC Universal jest wyposażony w: Potężne sterowanie NC. Zintegrowany komputer biurowy zapewnia niezrównany poziom znajomości sterowania NC: oprogramowanie współpracuje z systemem Windows XP i umożliwia szybkie i łatwe programowanie, którego nauczyć się mogą nawet niedoświadczeni użytkownicy. System jest otwarty i pozwala na podłączenie napędów CD-ROM, kart audio, czytników kodów kreskowych, modemów, drukarek, systemów skanujących itp. Ponadto możliwa jest instalacja wszystkich systemów sieciowych i wszystkich dostępnych w sprzedaży programów CAD. Aby zredukować ilość zajmowanego miejsca, szafę sterowniczą umieszczono pod stołem maszyny, a operator pracuje na oddzielnym terminalu, który można dowolnie ustawiać na rolkach. SYSTEM PROGRAMOWANIA Funkcje oprogramowania XILOG: - Import plików DXF - Import plików ASCII - Interfejs użytkownika w języku ojczystym operatora (dostępny dla języków I - GB - F - D - E) - Interpolacja liniowa i kołowa w trzech osiach, liniowa w przestrzeni, spiralnie w wybranej płaszczyźnie - programowanie wspomagane - kalkulator do bezpośredniego przenoszenia obliczonych danych - pomoce graficzne i skład
Dedpfx Apsvvi Rfs Hskn
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Eislingen/Fils
759 km
Wózek widłowy - Diesel
IRIONDFG 8/3314
Zadzwoń
Stan: używany, numer maszyny/pojazdu: 33140030, Rok budowy: 1973, rodzaj paliwa: diesel, waga max. w kg:8000 kg
skok:4700 mm
długość widelca:1850 mm
szerokość płyty nośnej wideł:1600 mm
obciążenie osiowe - do przodu:16750 kg
obciążenie osiowe - tył:6750 kg
:18000 kg
masa maszyny ca.:9,6 t
wymiary maszyny ca.:4,80 x 2,00 x 2,50 m
:2,95 x 2,00 x 2,50 m
Bardzo wytrzymały i zwrotny wózek widłowy z silnikiem wysokoprężnym, ogumienie pneumatyczne, regulowany fotel kierowcy, licznik czasu pracy, wskaźnik temperatury, przednia szyba przednia z wycieraczką, przednie światła, tylne światła z kierunkowskazami. UVV do 02/2008.
Dedpscxxy Ssfx Ap Hokn
Ogłoszenia
Eislingen/Fils
759 km
Wózek widłowy - Diesel
IRIONDFG 5027/SE
Zadzwoń
Stan: używany, rodzaj paliwa: diesel, waga max. w kg:5000 kg
Ramię nośne:600 mm
długość ramienia:2000 mm
skok:3200 mm
:12000 kg
Dksdpocxxzhofx Ap Hjn
:4500 kg
wysokość nad podłogą:2460 mm
masa maszyny ok. 8,2 t
wymiary maszyny ca.:4,15 x 1,45 x 2,46 m
:3,05 x 1,45 x 2,46 m
Podnośnik belki polowej z silnikiem wysokoprężnym z filtrem cząstek stałych, hydraulicznie odchylany 2-krotny wysięgnik teleskopowy z 2 hakami, do maks. wysokości. wysięgnik 2000 mm
5000 kg przy 600 mm SL; 3700 kg przy 1000 mm SL; 3050 kg przy 1400 mm SL. Opony pełne gumowe. Wskaźnik temperatury silnika, światła przednie, światła hamowania, światła przednie i tylne, światła cofania, regulowany fotel kierowcy. UVV do 02/2008.
Ogłoszenia
Eislingen/Fils
759 km
Wózek widłowy - Diesel
IRIONDFG/5027/Se
Zadzwoń
Stan: używany, numer maszyny/pojazdu: 9-08693, Rok budowy: 1982, rodzaj paliwa: diesel, waga max. w kg:5000 kg
Ramię nośne:600 mm
gardło:2000 mm
skok:3200 mm
wysokość nad podłogą:2460 mm
:12000 KG
:4500 KG
:13200 KG
masa maszyny ca.:7,0 t
wymiary maszyny ca.:4,15 x 1,45 x 2,46 m
:3,30 x 1,45 x 2,46 m
wysięgnik wysokoprężny z filtrem cząstek stałych, hydraulicznie wychylny podwójny wysięgnik teleskopowy z 2 hakami do maks. wysokości. promień 2000 mm, nośność 6000 kg przy 500 mm AL, 5000 kg przy 600 mm AL, 3700 kg przy 1000 mm AL, 3050 kg przy 1400 mm AL, pełne opony gumowe, wskaźnik temperatury silnika, wskaźnik motogodzin, wskaźnik paliwa, tylne światła stopu, wskaźniki przednie i tylne, światła cofania, światła przednie, regulowane siedzenie, pas bezpieczeństwa, lusterko wsteczne
Dksdpfx Aecxxxwjp Hsn
Ogłoszenia
Stockstadt am Rhein
785 km
Frezarka portalowa
Skymaster VM 2018,Baureihe mit X bis 15m, teils ab Lager
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2018, Szukasz frezarki portalowej? Dzięki ścieżkom X od 2 do 15 m, ścieżkom Y do 4 m i ścieżkom Z do 2 m, oferujemy wszechstronny wybór maszyn do różnych wymagań obróbczych.
Niezależnie od tego, czy chodzi o głowice uniwersalne CNC, oś W, stół obrotowy, zmieniacz narzędzi czy systemy sterowania renomowanych producentów, takich jak Siemens, Fanuc i Heidenhain - nasza szeroka gama akcesoriów zapewnia maksymalną elastyczność i wydajność. Zapoznaj się z katalogiem PDF poniżej!
Odkryj najwyższą precyzję i wytrzymałość naszych odnowionych frezarek portalowych CORREA, starannie wyremontowanych przez naszych ekspertów w Hiszpanii. Maszyny te zostały przetestowane zgodnie z najwyższymi standardami i gwarantują pierwszorzędną jakość obróbki.
Doskonałym przykładem jest nasza używana frezarka portalowa CNC VM 2018, która znajduje się w magazynie i jest wyposażona w sprawdzony system sterowania Heidenhain. Dzięki imponującym danym dotyczącym wydajności i szczegółowym funkcjom technicznym, maszyna ta oferuje wszystko, czego potrzebujesz do precyzyjnej i wydajnej obróbki.
przesuw x: 2300 mm
przesuw y: 2000 mm
przesuw z: 1000 mm
Rozmiar stołu: 2300 x 1600 mm
Rowki teowe (szerokość x odległość x liczba): 8 x 22 x 180 mm
Maksymalne obciążenie stołu: 8 ton
Odległość między stojakami: 1840 mm
Odległość między nosem wrzeciona a stołem: 180~1180 mm
Silnik wrzeciona: 22/46 kW
Moment obrotowy na wrzecionie: 140,1/286,5 Nm (S6-25%)
Nos wrzeciona: 50 SK
Prędkość obrotowa wrzeciona: 10000 (bezpośrednio) obr.
Szybki przesuw X,Y: 20000 mm/min.
Szybki przesuw w osi Z: 15000 mm/min
Zakres posuwu frezowania: 1~10000 mm/min
Rozmiar maszyny (dł. x szer. x wys.): 7027 x 5217 x 4339 mm
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 60 kva
Waga maszyny: około 25 ton
Sterowanie CNC: Heidenhain TNC 620
Przenośnik wiórów z pojemnikiem na wióry: 2 przenośniki spiralne, 1 przenośnik taśmowy na zawiasach
IKZ: 20 bar
Wersja CE: od TUEV
Używana frezarka portalowa CNC ze sterowaniem HEIDENHAIN 620 TNC i bogatym wyposażeniem oraz następującymi funkcjami:
-Monoblokowe żeliwne łoże maszyny i monoblokowa belka poprzeczna zapewniają maksymalną sztywność dla precyzyjnych wyników obróbki.
-Cała konstrukcja została przeanalizowana za pomocą MES, aby zoptymalizować sztywność i precyzję.
Dedpshx R Dkjfx Ap Hjkn
-Prowadnice liniowe rolek posuwowych klasy P umożliwiają maksymalne obciążenie przy niższym współczynniku tarcia (0,003-0,006). Zapewnia to płynną pracę dzięki zoptymalizowanemu obiegowi i prowadzeniu rolek, co zmniejsza zużycie energii.
-Śruby kulowe z podwójną nakrętką C3 zapewniają precyzyjne frezowanie, nawet przy dużych obciążeniach.
-Bezpośredni napęd wrzeciona z 10 000 obr/min, uchwyt narzędziowy SK50.
-Moc silnika wrzeciona 22/46 kW (S6-25%). (22 kW, moc ciągła 46 kW do 30 minut przeciążenia)
-Moment obrotowy wrzeciona odpowiadający 140,1/286,5 (S6-25%) N.m.
-Dwa przenośniki spiralne i jeden łańcuchowy przenośnik wiórów skutecznie usuwają wióry.
Wszystkie niezbędne komponenty pochodzą od renomowanych europejskich producentów. Gwarantuje to niezawodne, krótkoterminowe i stałe dostawy części zamiennych.
Nie przegap okazji, aby zoptymalizować swoje procesy produkcyjne i zainwestować w wysokiej jakości technologię frezowania. Poznaj różnicę, jaką oferują nasze frezarki portalowe - niezawodne, trwałe i gotowe do realizacji najbardziej wymagających zadań. Skontaktuj się z nami już dziś i pozwól naszym ekspertom Ci doradzić. Więcej maszyn w magazynie na życzenie.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "raimann / irion hfs 170 - 15 sa"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
































































































































































































































































