Używane 4X Ostrza Zapasowe Do Wohlenberg 155 na sprzedaż (15 383)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
SUBITO ESU – profesjonalne urządzenie do ustawiania średnicówek
SUBITO ESU – profesjonalne urządzenie do ustawiania średnicówekSUBITO ESU – profesjonalne urządzenie do ustawiania średnicówek
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Sprzedam profesjonalne urządzenie do ustawiania średnicówek SUBITO – Schwenk ESU. Stan bardzo dobry, komplet w oryginalnej drewnianej skrzyni z instrukcją. • Model: SUBITO Einstellgerät ESU • Producent: Oskar Schwenk GmbH, Germany • Kompletne wyposażenie • Stabilna żeliwna podstawa • Dokładna regulacja i mikrometryczny przesuw • Idealne do ustawiania średnicówek SUBITO, ESS, ESU • Całość w stanie jak nowym
Fodpsx A Ia Iofx Ab Hegc
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Szlifierka do cięcia
Szlifierka do cięcia wypychaczy i szlifo
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Precyzyjna szlifierka do cięcia wypychaczy na wymiar i szlifowania czół
Właściwości szlifierki:
Fjdpfx Asvyuw Seb Hegc
Precyzyjne urządzenie umożliwiające półautomatyczne cięcie na wymiar wypychaczy oraz szlifowanie czół w jednym mocowaniu
Podczas pracy szlifierka może być regulowana
Naciąg pasa może być regulowany i kontrolowany automatycznie (im większy opór, tym bardziej napięty pas)
Szlifierka do cięcia wypychaczy i szlifowania czół
Szlifierka do cięcia wypychaczy i szlifowania czół Kod producenta 100
Parametry szlifierki:
Moc silnika - 0,735kW
Max. prędkość - 3 600obr/min
Zakres średnic - ⌀1-25 mm
Maksymalna długość - 300mm (opcjonalnie 500 lub 600mm)
Tolerancja długości dla ⌀25x300mm: +/- 0,01mm
Wymiary LxWxH: 430x360x500mm
Ciężar - 109kg
Link do filmu na YouTube:
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
TRUMPF TruTool TKA 500 fazowarka ukosowarka do blach 1400W walizka
TRUMPF TruTool TKA 500 fazowarka ukosowarka do blach 1400W walizkaTRUMPF TruTool TKA 500 fazowarka ukosowarka do blach 1400W walizka
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż profesjonalna fazowarka / ukosowarka do blach TRUMPF TruTool TKA 500 (1A1).
Maszyna przeznaczona do wykonywania faz pod spawanie oraz obróbki krawędzi blach stalowych.
Stan używany, technicznie sprawna, normalne ślady eksploatacji widoczne na zdjęciach.
Sprzęt klasy przemysłowej – produkcja Szwajcaria / Niemcy.
Dane techniczne
Moc 1400 W
Zasilanie 230 V / 50–60 Hz
Prąd 6,5 A
Model TruTool TKA 500 (1A1)
Rok produkcji 2009
Producent TRUMPF
Zastosowanie
Fazowanie krawędzi blach przed spawaniem
Fjdjyhnukepfx Ab Hsgc
Ukosowanie pod spoiny V i X
Obróbka stali konstrukcyjnej i maszynowej
Warsztaty, produkcja, konstrukcje stalowe
W zestawie
Fazowarka TRUMPF TruTool TKA 500
Oryginalna walizka transportowa TRUMPF
Dokumentacja / instrukcja producenta
Akcesoria widoczne na zdjęciach
Sprzęt gotowy do pracy.
Możliwość sprawdzenia na miejscu.
Wysyłka lub odbiór osobisty – do ustalenia.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Maszyna do rantowania i profilowania blachy Weberwerke Siegen BM 4
Maszyna do rantowania i profilowania blachy Weberwerke Siegen BM 4Maszyna do rantowania i profilowania blachy Weberwerke Siegen BM 4
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Sickownica / maszyna do formowania krawędzi blachy renomowanego niemieckiego producenta Weberwerke Siegen.
Maszyna przeznaczona do rantowania, zawijania krawędzi oraz wykonywania przetłoczeń (sicken) na krawędziach arkuszy blachy.
Solidna, ciężka konstrukcja żeliwna zapewnia stabilną i precyzyjną pracę. Otwarta rama typu „C” umożliwia obróbkę dużych arkuszy i długich elementów.
Napęd elektryczny z dużym kołem zamachowym gwarantuje płynną pracę i odpowiedni moment obrotowy do formowania blachy. Docisk i prowadzenie rolki regulowane mechanicznie.
Dane z tabliczki znamionowej:
• Typ: BM 4
Fedoyga T Njpfx Ab Hogc
• Rok produkcji: 1952
• Szerokość robocza: do 1250 mm
• Grubość blachy: do ok. 4–5 mm (w zależności od materiału)
• Wytrzymałość materiału: Gb = 45 kg/mm²
Maszyna nie jest nożycami – nie tnie blachy, służy wyłącznie do jej kształtowania.
Stan używany, kompletna, widoczne ślady eksploatacji adekwatne do wieku.
Idealna do ślusarni, narzędziowni, zakładu utrzymania ruchu oraz prac renowacyjnych i produkcji jednostkowej lub małoseryjnej.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Stół obrotowy CNC Fadal VH65 – 4 oś do centrum obróbczego
Stół obrotowy CNC Fadal VH65 – 4 oś do centrum obróbczego
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż stół obrotowy CNC renomowanej marki Fadal Engineering (USA), model VH65. Profesjonalna 4. oś przeznaczona do centrów obróbczych, szczególnie Fadal VMC, ale możliwa integracja także z innymi maszynami CNC przy użyciu odpowiedniego sterownika. Parametry techniczne: • Model: VH65 • Średnica tarczy: 165 mm (6,5”) • Przełożenie: 90:1 • Hamulec pneumatyczny (M60 ON / M61 OFF) • Złącze wielopinowe przemysłowe • Nr seryjny: 4630298 Stan: używany, sprawny mechanicznie, normalne ślady pracy. Solidna i ciężka konstrukcja – idealna do precyzyjnej obróbki 4-osiowej.
Fgedsw R St Nopfx Ab Hsc
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Fazowarka do rur FEIN / GF RA4 – ukosowarka do rur
FEIN / GF RA4 – ukosowarka do rurFazowarka do rur FEIN / GF RA4 – ukosowarka do rur
Zadzwoń
Stan: używany, Na sprzedaż profesjonalna fazowarka do rur / ukosowarka firmy FEIN z głowicą GF (Georg Fischer) Typ RA4 zamontowana na solidnym stojaku warsztatowym do obróbki rur.
Urządzenie służy do fazowania końców rur przed spawaniem – przygotowanie krawędzi pod spaw typu V.
Sprzęt przemysłowy używany w warsztatach rurociągowych, instalacjach przemysłowych oraz przy budowie instalacji technologicznych.
Maszyna jest bardzo solidnej konstrukcji, wykonana w Niemczech.
Możliwość wygodnej pracy dzięki stabilnemu stojakowi.
Dane techniczne
• Producent napędu: FEIN – Made in Germany
• Model: 680 CB1641
• Moc: 1600 W
• Zasilanie: 200–240 V
• Częstotliwość: 50–60 Hz
• Prąd: 8.8 A
• Obroty: 150–270 obr./min
Głowica
• Producent: Georg Fischer (GF)
• Typ: RA4
Fedpsyt Ifgofx Ab Hegc
Zastosowanie
• fazowanie rur
• przygotowanie rur do spawania
• prace rurociągowe
• warsztaty spawalnicze
• instalacje przemysłowe
Stan wizualny i techniczny widoczny na zdjęciach.
Solidna maszyna przemysłowa.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
URZĄDZENIE DO PRZECINANIA I UKOSOWANIA RUR ORBITALUM GF4
URZĄDZENIE DO PRZECINANIA I UKOSOWANIA RUR ORBITALUM GF4URZĄDZENIE DO PRZECINANIA I UKOSOWANIA RUR ORBITALUM GF4
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Zalety GF4:
większy zakres pracy,
szczęki mocujące wykonane z aluminium,
silnik pozwalający na cięcie rur z bardzo twardych materiałów,
zredukowanie wagi maszyny o 30% dzięki nowej sylwetce korpusu,
laserowy wskaźnik miejsca cięcia,
nowa ergonomiczna rękojeść,
kabel z krętlikiem i szybkozłączem.
Maszyna GF4 może pracować z modułem automatycznego obrotu AVM.
Dane techniczne :
Średnica zewnętrzna rury [mm] 12 - 120
Grubość ścianki rury [mm] 1 - 9
Średnica wew. rury (śr. piłki 63) [mm] min. 21
Średnica wew. rury (śr. piłki 68) [mm] min. 16
Średnica wew. rury (śr. piłki 80) [mm] min. 4
Wbudowany elektroniczny regulator obrotów 65 - 215 obr/min
Moc 1.8 kW bez AVM / 1.9 kW z AVM, 200-240 V, 50/60 Hz,
Klasa ochrony II
Poziom wibracji (EN 2662, cz. 1) 2.5m/s2
Poziom hałasu 79 dB (A)
Urządzenia serii GF są orbitalnymi przecinarkami do rur i kolan. Obcinane rury mocowane są w samocentrującym, pryzmatycznym imadle, co zapobiega ich deformacji. Za pomocą łatwo obsługiwanych mechanizmów nastawiana jest szybko średnica rury oraz - w zależności od rodzaju materiału - prędkość obrotowa narzędzia. Urządzenie tnące prowadzi się ręcznie przekręcając wokół rury, a elektrycznie napędzana piłka tnie rurę lub ukosuje jej krawędź.
Jest to metoda cięcia planetarnego wprowadzona przez firmę Georg Fischer.
Cięcie orbitalne jest cięciem oszczędzającym czas i koszty:
Cięcie prostopadłe, płaskie i bez zadziorów
Końce rur są przygotowane do wielu technik łączenia bez konieczności dodatkowych obróbek.
Skrawanie na zimno
Bez przegrzania, przez co unikamy korozji międzykrystalicznej mogącej powodować pękanie materiału.
Szybkie cięcie
Oszczędność czasu i pieniędzy
Ukosowanie krawędzi rur
Fgodjym Unzopfx Ab Hjc
Końcówki rur mogą być ukosowane jednocześnie z procesem cięcia lub oddzielnie
Części dostępne jako opcja (dodatkowe)
Maszyny GF i RA mogą być dostarczone z modułem automatycznego obrotu AVM lub ręcznego MVM.
Moduł AVM w sposób ciągły monitoruje prędkość cięcia zależnie od momentu obrotowego i ustawionych parametrów.
Moduł MVM z przekładnią kołową i uchwytem realizuje obrót głowicy maszyny z tą samą prędkością i bez wysiłku.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
ErgoPack 725E automat do spinania palet
ErgoPack 725E automat do spinania paletErgoPack 725E automat do spinania palet
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaz profesjonalny system do spinania ladunkow na paletach renomowanej niemieckiej firmy ErgoPack.
Model 725E to w pelni elektryczne urzadzenie ulatwiajace bezpieczne i szybkie spinanie palet bez potrzeby schylania sie – idealne do magazynow, logistyki oraz produkcji.
NAJWAZNIEJSZE ZALETY
automatyczne prowadzenie tasmy wokol palety
sterowanie elektryczne 24V
tryby pracy AUTO MAN SOFT
regulacja napiecia tasmy
maksymalna sila napinania do 2500N
ergonomiczna obsluga bez wysilku dla operatora
mobilna konstrukcja na kolach
szwajcarska jakosc wykonania (Swiss Made komponenty)
DANE TECHNICZNE
Producent ErgoPack Deutschland GmbH
Model 725E
Zasilanie 24V DC
Max napiecie tasmy 2500N
Stan uzywany w dobrym stanie technicznym
W zestawie ladowarka
STAN
Urzadzenie w pelni kompletne.
Nosi normalne slady uzytkowania wynikajace z pracy.
Panel sterowania dziala, maszyna gotowa do pracy.
ZASTOSOWANIE
magazyny
centra logistyczne
Fgodpfjyw Iagox Ab Hec
produkcja
transport i pakowanie palet
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Rozłupywacz skał
Łupiarka do kamienia, granitu
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Sprzedam łupiarkę do kamienia lub granitu.
- serwisowana, brak wycieków w stanie bdb.
Na sprzedaż: Obolith Steinwerke GmbH – prasa półautomatyczna z transporterem rolkowym
Oferuję bardziej zaawansowaną prasę hydrauliczną z automatycznym odbiorem przez przenośnik rolkowy, idealną do seryjnej produkcji prefabrykatów betonowych.
Specyfikacja:
Fjdpfx Aswpxzfjb Hsgc
• Producent: Obolith Steinwerke GmbH
• Model: Z transporterem rolkowym
• Napis firmowy: “Stein-reich an Ideen”
• Obsługa nożna (pedał startu)
• Wyłącznik bezpieczeństwa i zewnętrzny sterownik
• Napęd elektryczno-hydrauliczny
• Solidna rama, przeznaczona do intensywnej eksploatacji
Idealna do automatyzacji procesów produkcji bloczków, pustaków, krawężników.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Rozłupywacz skał
Łupiarka do kamienia i granitu
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Oferuję używaną prasę hydrauliczną renomowanej marki Obolith, przeznaczoną do produkcji elementów betonowych, takich jak pustaki, bloczki, cegły itp.
Fgedpfxowpxyno Ab Hoc
Dane techniczne:
• Producent: Obolith
• Typ: Prasa hydrauliczna / wibroprasa
• Napęd: Elektryczno-hydrauliczny
• Stan: Używana, sprawna
• Zasilanie: 400V
• Solidna, stalowa konstrukcja
• Wbudowana forma (możliwość wymiany na inną)
• Pulpit sterowniczy z wyłącznikiem awaryjnym
• Możliwość uruchomienia na miejscu
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
KELCH Trabant 271-2/M – Urządzenie do ustawiania i pomiaru narzędzi
KELCH Trabant 271-2/M – Urządzenie do ustawiania i pomiaru narzędziKELCH Trabant 271-2/M – Urządzenie do ustawiania i pomiaru narzędzi
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Precyzyjny przyrząd pomiarowo-ustawczy do narzędzi CNC renomowanej marki KELCH – model Trabant 271-2/M. Wyposażony w system pomiaru długości i średnicy z optyką oraz monitorem KELCH Pico LCD A23 i elektroniką Heidenhain ND1202T Tool-Chek. Stan bardzo dobry, urządzenie kompletne i sprawne. Dane techniczne i wyposażenie: • Producent: KELCH GmbH + Co. Werkzeugmaschinenfabrik, Niemcy • Model: Trabant 271-2/M • Rok produkcji: 2000 • Jednostka pomiarowa: KELCH Pico LCD (Version A23) • System odczytu: Heidenhain ND1202T Tool-Chek • Zasilanie: 230V / 50–60Hz / 1000 VA • Optyka z kamerą pomiarową i ekranem LCD • Stół obrotowy z uchwytami i systemem regulacji w dwóch osiach • Zakres pomiarowy osi X/Z: do ok. 400 mm • Sterowanie osi z pulpitu KELCH (panel joystick + klawiatura funkcyjna) • Odczyt cyfrowy, menu w języku niemieckim i angielskim • W zestawie oryginalne dokumenty i komplet przyłączy Stan: • Używany, w pełni sprawny • Bardzo czysty egzemplarz z niemieckiego zakładu narzędziowego • Wszystkie osie pracują płynnie, ekran reaguje poprawnie • Gotowy do pracy Opis funkcjonalny: KELCH Trabant 271-2/M służy do szybkiego i precyzyjnego ustawiania narzędzi skrawających przed montażem w obrabiarce CNC. System optyczny z ekranem Pico LCD umożliwia pomiar długości, średnicy i geometrii narzędzia w trybie wizualnym. Idealny do kontroli i ustawiania frezów, noży tokarskich, wierteł oraz narzędzi specjalnych.
Fgedpoxn Ax Ajfx Ab Hsc
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
PRECITOOL PRECIsset 400 – urządzenie do ustawiania narzędzi
PRECITOOL PRECIsset 400 – urządzenie do ustawiania narzędziPRECITOOL PRECIsset 400 – urządzenie do ustawiania narzędzi
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Urządzenie do precyzyjnego ustawiania, pomiaru i kontroli narzędzi skrawających CNC. System z kamerą optyczną EZset i oprogramowaniem EZvision (Image Controller 1). Stan bardzo dobry, kompletne, gotowe do pracy. Dane techniczne i wyposażenie: • Model: PRECIsset 400 • Producent systemu pomiarowego: EZset GmbH & Co. KG, Niemcy • Ekran sterujący: Image Controller 1 • Oprogramowanie: EZvision • Wersja dokumentacji: 1.1.1 (18.08.2006) • Zakres pomiarowy osi X / Z: do 400 mm • Kamera z systemem przetwarzania obrazu • Funkcja pomiaru krawędzi, długości i średnicy narzędzia • Możliwość zapisu i wydruku wyników • Gniazda USB i RS • Zasilanie: 12 V DC, 40 VA • Rok produkcji ok. 2018–2019 • W komplecie oryginalna dokumentacja techniczna PRECITOOL Stan: • Używany, w pełni sprawny • Ekran działa prawidłowo • Oś Längsachse / Querachse referencjonują się poprawnie • Zadbany egzemplarz z niemieckiego zakładu narzędziowego Opis funkcjonalny: PRECIsset 400 pozwala na szybkie i powtarzalne ustawianie narzędzi przed obróbką CNC. System wizyjny EZset umożliwia analizę geometrii ostrza i kontrolę zużycia narzędzi. Wysoka dokładność pomiaru dzięki stabilnej kolumnie i optyce przemysłowej.
Fgodpfx Abjxn Awxo Hsc
Ogłoszenia
Berlin
389 km
Furgonetka pick-up
toyotaHilux 2.4 Double Cab Comfort 4x4 *Klima*HARDTOP*
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 140 000 km, moc: 110 kW (149,56 KM), pierwsza rejestracja: 09/2019, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 2 170 kg, masa całkowita: 3 210 kg, konfiguracja osi: 4x4, paliwo: diesel, Emisje CO₂: 185 g/km, kolor: szary, kabin kierowcy: inny, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, zawieszenie: inny, liczba miejsc: 5, całkowita długość: 5 330 mm, wysokość konstrukcyjna: 1 820 mm, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, kontrola trakcji, napęd na wszystkie koła, tempomat, zaczep do przyczepy, AUTOPARADIES w Berlinie, ul. Frank-Zappa-Str. 9A
Pn-Pt 9:00-17:00
Sob 10:00-13:00
Tel:
Komórka/WhatsApp:
MOŻLIWOŚĆ FINANSOWANIA POJAZDU I PRZYJĘCIA W ROZLICZENIU
TOYOTA HILUX 2.5 D-4D DoubleCab 4x4 z HARDTOPEM!!!
* od 1. właściciela – niemiecka rejestracja!
* Klimatyzacja,
* 4 x poduszki powietrzne,
* ABS, ESP,
* wielofunkcyjna kierownica,
* komputer pokładowy
* podgrzewane fotele
* centralny zamek z pilotem, 3x kluczyk,
* 4 x NOWE opony M+S,
* dodatkowe ogrzewanie (PowerHeat)
* napęd 4x4,
* blokada mechanizmu różnicowego,
* oryginalne alufelgi Toyoty,
* stopnie boczne, podłokietnik środkowy
* homologacja ciężarowa, podwójna kabina 5 miejsc,
* duży wyświetlacz LCD, system audio MP3 CD-Radio
* światła przeciwmgielne, podłokietnik,
* serwisowany w ASO Toyota, książka serwisowa,
* NOWY przegląd techniczny i emisji spalin (TÜV AU)!!!
* hak holowniczy do 3.200 kg!
* od 1. właściciela – niemiecka rejestracja!
* Stan perfekcyjny!!!
* Samochód w zadbanym stanie.
* Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia jazdy próbnej.
* Sprzedaż w międzyczasie i możliwe pomyłki zastrzeżone.
* Zadzwoń do nas! Mówimy po angielsku.
* Finansowanie
* Przyjęcie w rozliczeniu
Fgjdpfeza Hw Uox Ab Hoc
* Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna do mokrego
KUPFERMUHLE 60 na 5 głowic 60cm do bali
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7640
ATUTY
– najlepsza maszyna szeroko strugająca do drewna mokrego i suchego
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– 2 wały strugające + 3 wrzeciona
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– strugarka używana, stan bardzo dobry
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 610mm
- max wysokość strugania 200mm
- z góry:
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- zapadki
- docisk
- 2 wały ciągnące, zębate
- docisk
- wał strugający 610mm, 6-nożowy 15kW
- dociski
- wał ciągnący, gładki, wyprowadzający
- z dołu:
- docisk boczny na wprowadzeniu
- listwa prowadząca
- blat wprowadzający
- wał ciągnący, zębaty
- wał strugający 610mm, 6-nożowy 7,5kW
- 2 wały ciągnące, gładkie
- docisk boczny na wyprowadzeniu
- z tyłu:
2 wrzeciona boczne + dociski:
1) pionowe prawe 200mm 15kW
2) pionowe lewe 200mm 15kW
- wrzeciono pionowe lewe regulowane elektrycznie prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
- wrzeciona ustawiane naprzemiennie
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
3) dodatkowe poziome dolne wrzeciono 160mm, regulowane góra/dół + prawo/lewo 5,5kW
- średnica wrzeciona 35mm
- na wyprowadzeniu: 2 rolki górne metalowe poślizgowe, 2 rolki dolne ciągnące, gumowe
- regulowane wałki w dolnym blacie
- elektryczna regulacja wysokości strugania
- 6 rodzajów prędkości posuwu 12,8/16,3/20/25,6/32,6/40m/min
- silnik posuwu 8kW
- średnice króćca odciągu 2×120, 2x160mm
- wymiary dł/szer/wys 2980x1980x1800mm
- waga około 3500kg
Cena netto: 66900 PLN
Cena netto: 15920 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Fgedpfx Asy Sny Aeb Hsc
Ogłoszenia
Sangerhausen
543 km
Furgonetka pick-up
MANTGE 3.180 Pritsche DOKA MR 4x4 ACC LED DIFF-SPER
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 10 km, moc: 130 kW (176,75 KM), pierwsza rejestracja: 04/2026, rodzaj paliwa: diesel, następna inspekcja (TÜV): 04/2028, kolor: srebrny, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 6, całkowita długość: 6 204 mm, całkowita szerokość: 2 098 mm, całkowita wysokość: 2 330 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 2 700 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 040 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 400 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, * Koncepcja układu wydechowego, EU6e (EC)
* Napęd na wszystkie koła 4x4
* Automatyczna skrzynia biegów 8-biegowa do 4x4
* Silnik wysokoprężny 2,0 l/130 kW (4V)
* BIT, podstawowy silnik common-rail: TK1/TK4
* System Start-Stop z odzyskiem energii podczas hamowania
* Hak holowniczy, stały
* Standardowy rozstaw osi 3.640 mm
* Belka końcowa w szerokim wykonaniu o L = 1.899 mm i H = 258 mm, przykręcana
* Blokada mechanizmu różnicowego na tylnej osi (manualnie załączana, mechaniczna)
* Tylna oś 'standardowa'
* Dopuszczenie do 3,5 t
* Wzmocniona przednia oś
* 4 stalowe felgi 6 1/2 J x 16, ładowność 1.200 kg, czarne
* Opony 235/65 R16C 115/113 R, zoptymalizowane pod kątem oporu toczenia
* Opony całoroczne
* Elektroniczny immobilizer
* Listwa zaciskowa elektryczna i KFG
* Klimatyzacja 'Climatronic' w kabinie kierowcy
* Światła do jazdy dziennej z funkcją świateł asystujących i funkcją Coming-/Leaving-Home
* Reflektory główne LED ze światłami do jazdy dziennej LED
* Światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów
* Światła pozycyjne na dachu, z przodu
* Przygotowanie pod lampę ostrzegawczą z przodu
* Tylne lampy
* Boczne światła obrysowe
* Spryskiwacze reflektorów, wskaźnik poziomu płynu, podgrzewane dysze spryskiwaczy szyb
* Oświetlenie stopni wejściowych
* Zewnętrzne lusterka kabiny i nadwozia, regulowane i podgrzewane elektrycznie
* Zewnętrzne lusterka lewe i prawe, wypukłe, z kierunkowskazem LED i szerokokątną strefą
* Standardowy dach
* Tylna szyba
* Podwozie z podwójną kabiną
* Przerywacz wycieraczek ze światłem i czujnikiem deszczu
* Przednia szyba ze szkła warstwowego, termoizolacyjna, podgrzewana
* Poduszka powietrzna dla kierowcy i pasażera (dezaktywowana dla pasażera)
* Półka dachowa ze schowkami, dwoma wnękami 1-DIN i lampką do czytania
* Osłony przeciwsłoneczne, składane i obracane bocznie
* Elektroniczny hamulec postojowy
* Premium wyciszenie wnętrza
* Schowek z zamykanym klapką, podświetlany
* Wewnętrzne lusterko bezpieczeństwa, automatycznie przyciemniane
* Wielofunkcyjna skórzana kierownica, podgrzewana z Tiptronic
* Gniazdo 12 V, uchwyt na kubek
* Trzypunktowe automatyczne pasy bezpieczeństwa z regulacją wysokości
* Gniazdo 12V w kabinie kierowcy (w desce rozdzielczej)
* Kontrola pasów, kontakt elektroniczny w zamku pasa
* 2 kluczyki z pilotem
* Keyless Go
* Dodatkowe ogrzewanie wodne, z pilotem radiowym
* Pakiet chromowany
* 4-osobowa kanapa w drugim rzędzie siedzeń
* Fotel amortyzowany 'ergoActive' lewy
* Fotel amortyzowany 'ergoActive' prawy
* Pokrycia siedzeń: tkanina 'Toronto Grid'
* Podgrzewane siedzenia kierowcy i pasażera, regulowane osobno
* Cyfrowy zestaw wskaźników
* System kontroli ciśnienia w oponach
Fgedpfxjyxkaro Ab Hjc
* Złącza USB typu C do przesyłu danych i ładowania o zwiększonej mocy
* 4 głośniki: 2 wysokotonowe, 2 niskotonowe
* Cyfrowy odbiór radiowy (DAB+)
* Pakiet nawigacji MAN Media Van Business (12,9 cala)
* MAN SmartLink
* MAN Connect
* Komfortowa telefonia z LTE i ładowaniem bezprzewodowym
* Sterowanie głosowe
* Asystent ruszania pod górę
* Asystent hamowania awaryjnego
* ESP z elektroniczną blokadą mechanizmu różnicowego, ASR i ABS
* Czujniki parkowania (PDC) przód i tył
* ACC Stop & Go
* Informacje o znakach drogowych
* Przygotowanie pod kamerę cofania
* Asystent świateł drogowych 'Light Assist', ostrzeżenie o nieuwadze i zmęczeniu kierowcy
* Asystent awaryjny (aktywny asystent pasa ruchu, Emergency Assist i asystent korka)
* Inteligentny as
Ogłoszenia
Sangerhausen
543 km
Furgonetka pick-up
MANTGE 3.180 Pritsche DOKA LR 4x4 ACC LED DIFF-SPER
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 10 km, moc: 130 kW (176,75 KM), pierwsza rejestracja: 02/2026, rodzaj paliwa: diesel, kolor: czarny, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 6, całkowita długość: 7 004 mm, całkowita szerokość: 2 098 mm, całkowita wysokość: 2 330 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 500 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 040 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 400 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, * Asystent ruszania pod górę
* Koncepcja emisji spalin, EU6e (EA)
* Uchwyt holowniczy, stały (wraz z prętem sprzęgającym)
* Poduszka powietrzna dla kierowcy i pasażera, z możliwością dezaktywacji poduszki pasażera
* Galeria dachowa ze schowkami, dwoma wnękami 1-DIN i lampką do czytania
* Osłony przeciwsłoneczne, składane i odchylane na bok
* Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane
* Lusterka zewnętrzne lewe i prawe wypukłe, z wbudowanymi kierunkowskazami LED i strefą szerokokątną
* Napęd na wszystkie koła 4x4
* Asystent hamowania awaryjnego
* Gumowa podłoga w kabinie kierowcy
* Elektroniczny hamulec postojowy
* ESP z elektroniczną blokadą mechanizmu różnicowego, systemem kontroli trakcji (ASR) i ABS
* Osłona przed kamieniami bez Efficient Line (bez optymalizacji CO2)
* Blokada mechanizmu różnicowego
* Immobilizer elektroniczny
* Czujniki parkowania z przodu i z tyłu
* Czteromiejscowa kanapa w drugim rzędzie
* Złącza i gniazda USB Typ-C o podwyższonej mocy ładowania
* Światła do jazdy dziennej z funkcją świateł wspomagających oraz funkcjami coming/leaving home automatycznie
* Listwa zaciskowa elektryczna i KFG
* Wyciszenie wnętrza Premium
* Z UNECE CS&SU
* 4. silnik wysokoprężny 2,0L Aggr. 03N.G
* Tempomat ACC Stop & Go
* 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów dla 4x4
* Schowek na rękawiczki z zamykaną, podświetlaną klapką
* Tylna szyba
* Klimatyzacja „Climatronic” w kabinie kierowcy
* Reflektory główne LED ze światłami do jazdy dziennej LED
* Wewnętrzne lusterko bezpieczeństwa, samościemniające
* Podwozie z podwójną kabiną
* System rozpoznawania znaków drogowych
* Przygotowanie do kamery cofania, w tym okablowanie 10 m i kamera
* Asystent świateł drogowych „Light Assist”
* Wielofunkcyjna skórzana kierownica podgrzewana z Tiptronic
* 4 głośniki: 2 wysokotonowe, 2 niskotonowe
* Cyfrowy zestaw wskaźników
* System ostrzegania o zmęczeniu i braku koncentracji
* MAN SmartLink
* Silnik wysokoprężny 2,0 l/130 kW (4V) BIT, Common-Rail
* Silnik podstawowy: TK1/TK4
* Przednie światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów
Fodpfxjyawc Uo Ab Hsgc
* System nawigacji (Baseline)
* MAN Connect (usługi telefoniczne / aplikacje InVehicle / nawigacja zależna od urządzenia), z OCU high
* Skrzynia ładunkowa z aluminiowymi burtami (składanymi), uchwyty mocujące
* Stopień wejściowy (tył przy burcie)
* Światła pozycyjne na dachu z przodu
* Osłona środka koła z emblematem chromowanym
* 4 stalowe felgi 6 1/2 J x 16 o ładowności 1200 kg, w kolorze czarnym
* MAN Media Van Navigation Business
* Tylna oś „Standard”
* Gniazdo 12 V i 2 uchwyty na kubki w panelu instrumentów
* System monitorowania ciśnienia w oponach
* Opony całoroczne
* Długi rozstaw osi 4.490 mm
* Automatyczne trzypunktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją wysokości i elektrycznym napinaczem z przodu
* Przygotowanie pod lampę ostrzegawczą z przodu
* Boczne i tylne szyby oraz tylna szyba z szybą atermiczną
* Gniazda 12 V w kabinie kierowcy
* Fotel pneumatyczny „ergoActive” lewy i prawy
* Kontrola pasów, kontakt elektroniczny w zamku pasa z przodu i z tyłu
* Tapicerka materiałowa „Toronto Grid”
* Podgrzewanie siedzenia (prawy fotel), regulowane oddzielnie
* Boczne światła obrysowe
* 2 kluczyki z pilotem
* Homologacja jako 3,5 tony
* System Start-Stop z odzyskiem energii hamowania
* Standardowy rozruch silnika
* System czyszczenia reflektorów, wskaźnik poziomu płynu spryskiwaczy, podgrzewane dysze spryskiwaczy przednich szyb
* Przerywacz wycieraczek z czujnikiem światła i deszczu
* Keyless Go
* Asystent
Ogłoszenia
Sangerhausen
543 km
Furgonetka pick-up
MANTGE 3.180 Pritsche DOKA LR 4x4 ACC LED SHZ Diff.
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 10 km, moc: 130 kW (176,75 KM), pierwsza rejestracja: 01/2026, rodzaj paliwa: diesel, kolor: pomarańczowy, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 6, całkowita długość: 7 004 mm, całkowita szerokość: 2 098 mm, całkowita wysokość: 2 330 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 3 500 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 040 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 400 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, * Koncepcja układu wydechowego, EU6e (EA)
* Napęd na wszystkie koła 4x4
* Automatyczna skrzynia biegów 8-stopniowa do 4x4
* Silnik wysokoprężny 2,0 l/130 kW (4V)
* BIT, silnik podstawowy Common-Rail: TK1/TK4
* System Start-Stop z odzyskiwaniem energii hamowania
* Zaczep holowniczy, stały (w tym pręt sprzęgu)
* Długi rozstaw osi 4.490 mm
* Belka końcowa w szerokim wykonaniu, L = 1.899 mm, H = 258 mm, przykręcana
* Blokada mechanizmu różnicowego
* Tylna oś 'standardowa'
* Homologacja na 3,5 t
* Wzmocniona oś przednia
* Dopuszczalna masa całkowita 3.500 kg
* 4 stalowe felgi 6 1/2 J x 16, nośność 1.200 kg, czarne
* Akumulator 520 A (92 Ah)
* Immobilizer elektroniczny
* Listwa zaciskowa elektryczna i KFG
* Klimatyzacja 'Climatronic' w kabinie kierowcy
* Światła do jazdy dziennej z światłami wspomagającymi i funkcją automatycznego 'coming/leaving-home'
* Reflektory główne LED z LED światłami do jazdy dziennej
* Przygotowanie do oświetlenia przestrzeni ładunkowej
* Światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów
* Światła obrysowe na dachu, przednie
* Przygotowanie do lampy obrotowej
* Tylne światła
* Boczne światła obrysowe
* Spryskiwacze reflektorów
* Wskaźnik poziomu płynu do spryskiwaczy, podgrzewane dysze spryskiwaczy przednich
* Oświetlenie stopni wejściowych
* Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane
* Lusterka zewnętrzne lewe i prawe wypukłe, z zintegrowanymi kierunkowskazami LED i szerokokątną sekcją
* Tylna szyba
* Podwozie z podwójną kabiną
* Krata ochronna chłodnicy, czarna z chromowaną listwą
* Przerywacz wycieraczek z czujnikiem światła i deszczu
* Przednia szyba klejona z izolacją termiczną, ogrzewana
* Poduszka powietrzna kierowcy i pasażera z dezaktywacją poduszki pasażera
* Galeria dachowa ze schowkami, dwoma wnękami 1-DIN i lampką do czytania
* Elektroniczny hamulec postojowy
* Wyciszenie wnętrza – wersja Premium
* Schowek na rękawiczki z zamykaną klapką, podświetlany
* Wewnętrzne lusterko bezpieczeństwa, fotochromatyczne
* Skórzana, wielofunkcyjna kierownica, podgrzewana z Tiptronic
* Gniazdo 12 V i 2 uchwyty na kubki w desce rozdzielczej
* Automatyczne trzypunktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją wysokości i napinaczami z przodu
* Gniazda 12 V w kabinie kierowcy
* Kontrola pasów, kontakt elektryczny w zamku pasa
* 2 piloty (kluczyki zdalnego sterowania)
* Keyless Go
* Dogrzewacz wody, z pilotem
* Pakiet chrom
* Kanapa czteroosobowa w 2. rzędzie
* Siedzenie pneumatyczne 'ergoActive' lewe
* Siedzenie pneumatyczne 'ergoActive' prawe
* Tapicerka z tkaniny 'Toronto Grid'
* Podgrzewanie siedzenia prawego, osobno regulowane
* Cyfrowy zestaw wskaźników
* System monitorowania ciśnienia w oponach
* Gniazda USB typ C (dane/ładujące) o zwiększonej mocy
* 4 głośniki: 2 wysokotonowe, 2 niskotonowe
* System nawigacji (Baseline)
* MAN Media Van Navigation Business
* Cyfrowy odbiór radiowy (DAB+)
* Pakiet MAN Media Van Navigation Business
* MAN SmartLink
* MAN Connect
* Komfortowa telefonia z LTE i ładowaniem bezprzewodowym
* Sterowanie głosowe
* Asystent ruszania pod górę
* Asystent hamowania awaryjnego
* ESP z elektroniczną blokadą mechanizmu różnicowego, ASR i ABS
* Czujniki parkowania przód i tył
* ACC Stop & Go
* System rozpoznawania znaków drogowych
* Kamera cofania
* Asystent świateł drogowych 'Light Assist'
* System ostrzegania o zmęczeniu i koncentracji
Fodpfx Abjxvwrms Hogc
* Asystent awaryjny (aktywny asystent pasa ruchu, Emergency Assist i asystent
Ogłoszenia
Sangerhausen
543 km
Furgonetka pick-up
MANTGE 3.180 Pritsche DOKA MR 4x4 ACC LED DIFF-SPER
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 10 km, moc: 130 kW (176,75 KM), pierwsza rejestracja: 03/2026, rodzaj paliwa: diesel, kolor: czarny, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 6, całkowita długość: 6 204 mm, całkowita szerokość: 2 098 mm, całkowita wysokość: 2 330 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 2 700 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 040 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 400 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, * Koncepcja układu wydechowego, EU6e (EC)
* Napęd na wszystkie koła 4x4
* Automatyczna skrzynia biegów 8-biegowa do 4x4
* Silnik wysokoprężny 2,0 l/130 kW (4V)
* BIT, podstawowy silnik common-rail: TK1/TK4
* System Start-Stop z odzyskiem energii podczas hamowania
* Hak holowniczy, stały
* Standardowy rozstaw osi 3.640 mm
* Belka końcowa w szerokim wykonaniu o L = 1.899 mm i H = 258 mm, przykręcana
* Blokada mechanizmu różnicowego na tylnej osi (manualnie załączana, mechaniczna)
* Tylna oś 'standardowa'
* Dopuszczenie do 3,5 t
* Wzmocniona przednia oś
* 4 stalowe felgi 6 1/2 J x 16, ładowność 1.200 kg, czarne
* Opony 235/65 R16C 115/113 R, zoptymalizowane pod kątem oporu toczenia
* Opony całoroczne
* Elektroniczny immobilizer
* Listwa zaciskowa elektryczna i KFG
* Klimatyzacja 'Climatronic' w kabinie kierowcy
* Światła do jazdy dziennej z funkcją świateł asystujących i funkcją Coming-/Leaving-Home
* Reflektory główne LED ze światłami do jazdy dziennej LED
* Światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów
* Światła pozycyjne na dachu, z przodu
* Przygotowanie pod lampę ostrzegawczą z przodu
* Tylne lampy
* Boczne światła obrysowe
* Spryskiwacze reflektorów, wskaźnik poziomu płynu, podgrzewane dysze spryskiwaczy szyb
* Oświetlenie stopni wejściowych
* Zewnętrzne lusterka kabiny i nadwozia, regulowane i podgrzewane elektrycznie
* Zewnętrzne lusterka lewe i prawe, wypukłe, z kierunkowskazem LED i szerokokątną strefą
* Standardowy dach
* Tylna szyba
* Podwozie z podwójną kabiną
* Przerywacz wycieraczek ze światłem i czujnikiem deszczu
* Przednia szyba ze szkła warstwowego, termoizolacyjna, podgrzewana
* Poduszka powietrzna dla kierowcy i pasażera (dezaktywowana dla pasażera)
* Półka dachowa ze schowkami, dwoma wnękami 1-DIN i lampką do czytania
* Osłony przeciwsłoneczne, składane i obracane bocznie
* Elektroniczny hamulec postojowy
* Premium wyciszenie wnętrza
* Schowek z zamykanym klapką, podświetlany
* Wewnętrzne lusterko bezpieczeństwa, automatycznie przyciemniane
* Wielofunkcyjna skórzana kierownica, podgrzewana z Tiptronic
* Gniazdo 12 V, uchwyt na kubek
* Trzypunktowe automatyczne pasy bezpieczeństwa z regulacją wysokości
* Gniazdo 12V w kabinie kierowcy (w desce rozdzielczej)
* Kontrola pasów, kontakt elektroniczny w zamku pasa
* 2 kluczyki z pilotem
* Keyless Go
* Dodatkowe ogrzewanie wodne, z pilotem radiowym
* Pakiet chromowany
* 4-osobowa kanapa w drugim rzędzie siedzeń
* Fotel amortyzowany 'ergoActive' lewy
* Fotel amortyzowany 'ergoActive' prawy
* Pokrycia siedzeń: tkanina 'Toronto Grid'
* Podgrzewane siedzenia kierowcy i pasażera, regulowane osobno
* Cyfrowy zestaw wskaźników
* System kontroli ciśnienia w oponach
* Złącza USB typu C do przesyłu danych i ładowania o zwiększonej mocy
Fgsdpjyxu Aqjfx Ab Hoc
* 4 głośniki: 2 wysokotonowe, 2 niskotonowe
* Cyfrowy odbiór radiowy (DAB+)
* Pakiet nawigacji MAN Media Van Business (12,9 cala)
* MAN SmartLink
* MAN Connect
* Komfortowa telefonia z LTE i ładowaniem bezprzewodowym
* Sterowanie głosowe
* Asystent ruszania pod górę
* Asystent hamowania awaryjnego
* ESP z elektroniczną blokadą mechanizmu różnicowego, ASR i ABS
* Czujniki parkowania (PDC) przód i tył
* ACC Stop & Go
* Informacje o znakach drogowych
* Przygotowanie pod kamerę cofania
* Asystent świateł drogowych 'Light Assist', ostrzeżenie o nieuwadze i zmęczeniu kierowcy
* Asystent awaryjny (aktywny asystent pasa ruchu, Emergency Assist i asystent korka)
* Inteligentny as
Ogłoszenia
Sangerhausen
543 km
Furgonetka pick-up
MANTGE 3.180 Pritsche DOKA MR 4x4 ACC LED DIFF-SPER
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 10 km, moc: 130 kW (176,75 KM), pierwsza rejestracja: 06/2026, rodzaj paliwa: diesel, kolor: szary, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 6, całkowita długość: 6 204 mm, całkowita szerokość: 2 098 mm, całkowita wysokość: 2 330 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 2 700 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 040 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 400 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, * Koncepcja układu wydechowego, EU6e (EC)
* Stałe urządzenie do holowania
* Poduszka powietrzna zarówno dla kierowcy, jak i pasażera z możliwością dezaktywacji poduszki pasażera
* Galeria dachowa z schowkami, dwoma wnękami 1-DIN i lampką do czytania
* Osłony przeciwsłoneczne, składane i odchylane na bok
* Lusterka zewnętrzne, elektrycznie regulowane i podgrzewane
Fjdpezb Twdefx Ab Hsgc
* Lusterko zewnętrzne lewe, wypukłe, z kierunkowskazem LED i strefą szerokokątną
* Lusterko zewnętrzne prawe, wypukłe, z kierunkowskazem LED i strefą szerokokątną
* Napęd na wszystkie koła 4x4
* Asystent awaryjnego hamowania (Front Assist)
* Akumulator 520 A (92 Ah)
* Gumowa wykładzina w kabinie
* Elektroniczny hamulec postojowy
* ESP z elektroniczną blokadą mechanizmu różnicowego, systemem antypoślizgowym (ASR) i ABS
* Napięcie robocze 12 V
* Ochrona przed uderzeniami kamieni (bez optymalizacji CO2)
* H2 - standardowy dach
* Podstawowe resory i amortyzatory, podstawowy stabilizator
* Mechaniczna blokada mechanizmu różnicowego tylnej osi (ręcznie włączana)
* Immobilizer elektroniczny
* Czujniki parkowania (PDC) z przodu i z tyłu
* Czteromiejscowa kanapa w drugim rzędzie
* Gniazda USB typu C do transmisji danych i ładowania o zwiększonej mocy
* Światła do jazdy dziennej z asystentem świateł oraz funkcją 'Coming & Leaving Home'
* Listwa zaciskowa i KFG zasilane elektrycznie
* Wyciszenie wnętrza Premium
* Z UNECE CS&SU
* 4-cylindrowy silnik Diesla 2,0L, typ 03N.G
* Automatyczny tempomat (ACC)
* 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów 4x4
* Schowek z zamykaną, podświetlaną klapką
* Tylna szyba
* Klimatyzacja automatyczna 'Climatronic' w kabinie
* Reflektory główne LED ze światłami do jazdy dziennej LED
* Przygotowanie do oświetlenia przestrzeni ładunkowej
* Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne
* Podwozie z podwójną kabiną
* Standardowe strefy klimatyczne
* Asystent rozpoznawania znaków drogowych
* Przygotowanie do kamery cofania
* Atrapa chłodnicy czarna z listwą chromowaną
* Asystent świateł drogowych 'Light Assist'
* Podgrzewana wielofunkcyjna kierownica skórzana z Tiptronic
* 4 głośniki: 2 wysokotonowe, 2 niskotonowe
* Pakiet krajowy 'WLTP homologacja UE'
* Cyfrowy zestaw wskaźników
* Asystent uwagi i ostrzeżenie o zmęczeniu kierowcy
* Przednie światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów
* Usługi MAN Connect, w tym funkcje połączeń alarmowych
* Skrzynia z aluminiowymi burtami, uchwytami mocującymi i stopniem
* Światła obrysowe z przodu na dachu
* Osłona środkowa koła z emblematem chromowanym
* System multimedialny MAN Media Van Navigation Business (12,9 cala)
* Tylna oś 'standardowa'
* Gniazdo 12V, uchwyt na napoje
* Kod regionu 'ECE' dla radia
* System kontroli ciśnienia w oponach
* L3 – standard
* Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją wysokości
* Przygotowanie pod lampę ostrzegawczą
* Moduł 3-przyciskowy
* Tylne światła
* Szyby termoizolacyjne
* Gniazdo 12V w kabinie (w desce rozdzielczej)
* Siedzenie amortyzowane 'ergoActive' lewe
* Siedzenie amortyzowane 'ergoActive' prawe
* Ostrzeżenie o niezapięciu pasów, przód i tył
* Tapicerka materiałowa 'Toronto Grid'
* Ogrzewanie siedzeń dla kierowcy i pasażera, regulacja oddzielna
* Boczne światła obrysowe
* 2 kluczyki z pilotem
* Dopuszczalna masa całkowita 3,5 t
* System Start-Stop z rekuperacją siły hamowania
* Spryskiwacze reflektorów, wskaźnik poziomu płynu, podgrzewane dysze spryskiwaczy
* Przerywacz wycieraczek z czujnikiem światła i deszczu
* Wersja lekkiego pojazdu użytkowego z maks. 7 miejscami siedzącymi
*
Ogłoszenia
Vilnius
501 km
Naczepa chłodnia
SCHMITZ CARGOBULLDouble Deck FP 60 Carrier Vector 1550 Lifting Axle
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, maksymalna waga ładunku: 27 000 kg, masa całkowita: 8 577 kg, konfiguracja osi: 3 osie, pierwsza rejestracja: 03/2023, całkowita długość: 13 550 mm, całkowita szerokość: 2 600 mm, zawieszenie: powietrze, rozstaw osi: 760 mm, kolor: biały, Rok budowy: 2023, Wyposażenie: jednostka chłodnicza, pełna historia serwisowa, wspomaganie układu kierowniczego, Specyfikacja techniczna
FP 60 SMART.
Podwójna platforma o zmiennej wysokości V7 1650 dla palet EURO 11x3 z 22 belkami ALU.
CARRIER VECTOR 1550, z silnikiem elektrycznym i akumulatorem. Pakiet instalacyjny do lodówki mono temp, SKO.
Drzwi tylne dwuskrzydłowe FP z izolacją, pianka NX17, z podwójnym zamkiem ze stali nierdzewnej.
Plastikowa skrzynka narzędziowa z uchwytem na pokrywę, rękawami i szufladą za urządzeniem.
Zbiornik paliwa SCHMITZ z czarnego tworzywa sztucznego, 245 l, 1 wlew; odporny na BIO-Diesel.
Opony 385/65 R22.5.
Długość całkowita - 13550 mm. Szerokość całkowita przyczepy - 2600 mm. Wysokość całkowita (bez ładunku) - 4000 mm.
Regał paletowy na 36 palet Euro/24 palety ISO.
Podwozie ROTOS SCB (hamulce tarczowe). Podnoszona oś przednia.
1 izolowana klapa wentylacyjna w lewych tylnych drzwiach u góry.
Fgsdpfx Ajyy Sbmsb Hjc
Ogłoszenia
Helmstedt
559 km
Maszyna zbierająca
WohlenbergZTM 460
Zadzwoń
Stan: używany, zbieracz stacji 27
stacja karmienia ręcznego
dostawa krzyżowa
Wolnostojący
Maks. rozmiar podpisu 320x460 mm
Min. rozmiar podpisu 75x150 mm
Maks. grubość bloku 7000 arkuszy/h.
Fgodpfx Aewk Edcjb Hec
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Ennepetal
819 km
Tokarka centralna i tokarka z wrzecionem posuwowym
WOHLENBERGV 1000 x 4000
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1972, Długość toczenia / mm
Prędkość obrotowa / obr./min
Wysokość osi / mm
LÖW Uniwersalna tokarka V 1000
Szczegóły
Model V 1000
Fsdozcgi Nepfx Ab Hjgc
Nr. maszyny HO 1026
Wysokość osi nad łożem płaskim 500 mm
Średnica przelotu nad łożem 1.000 mm
Długość łoża 6.200 mm
Długość toczenia 4.000 mm
Przelot wrzeciona 104 mm
Średnica tarczy czołowej 900 mm
Maks. ciężar detalu między kłami 5.000 kg
Maks. ciężar detalu z 1 podtrzymką 6.000 kg
Maks. ciężar detalu z 2 podtrzymkami 7.100 kg
Wraz z dokumentacją
Wymiary maszyny: 7800x1800 mm
Ogłoszenia
Zeithain
406 km
Samochód dostawczy z plandeką
Mercedes-BenzSprinter 316 CDI 4x4 Doka Pri/Pla Klima Standh.
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 94 050 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 06/2018, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, paliwo: diesel, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, zawieszenie: stal, liczba miejsc: 6, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, filtr sadzy, klimatyzacja, komputer pokładowy, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, wspomaganie układu kierowniczego, zaczep do przyczepy, C42 Stabilizator tylnej osi pod ramą, F61 lusterko wewnętrzne, PB3 Mastercode zakresy policyjne ax, C45 wzmocniony stabilizator na przedniej osi, E43 gniazdo przyczepy 13-pinowe, F66 zamykany schowek, H20 szyby termoizolacyjne dookoła, J65 wskaźnik temperatury zewnętrznej, JW6 wskaźnik interwału serwisowego ASSYST, F68 lusterka zewnętrzne podgrzewane i regulowane elektrycznie, R65 uchwyt koła zapasowego pod końcem ramy, JG0 wskaźnik zmiany biegów, RS3 koła stalowe 6,5J x 16, S04 regulowany fotel pasażera, Y44 trójkąt ostrzegawczy, Y43 hydrauliczny podnośnik samochodowy, RG8 ogumienie 225/75 R16 C, KA8 czujnik cząstek, XO9 Mercedes-Benz MobiloVan z DSB i GgD, ZG1 dołączany napęd na cztery koła, SA5 poduszka powietrzna kierowcy, F35 okno ściany tylnej, SA6 poduszka powietrzna pasażera, EN6 Audio 10, T75 uchwyty wejściowe dla kierowcy i pasażera, X30 dowód rejestracyjny część II, IF4 podwozie z podwójną kabiną, HH9 półautomatyczna klimatyzacja TEMPMATIC, KB0 główny zbiornik 100 litrów, JD2 tachograf cyfrowy zgodny z UE z możliwością pobierania danych, Y10 apteczka, C21 dwuetapowe resory tylne, ES0 przyłącze do rozruchu, SB1 fotel kierowcy komfortowy, FU5 lusterka zewnętrzne bez kierunkowskazów, H00 kanał ciepłego powietrza do przestrzeni pasażerskiej, L44 boczne kierunkowskazy przednie, VY2 tapicerka materiałowa Tunja czarna, Q22 stały hak holowniczy kulowy, R87 koło zapasowe, HI1 strefa klimatyczna 1 (zimna/komfortowa), S22 podłokietnik fotela kierowcy, P02 skrzynia z aluminiowymi burtami, IG3 standard Sprintera, XU1 dokumentacja/instrukcje w języku niemieckim, Z41 rejestracja jako samochód ciężarowy, RM1 opony M+S, S25 podłokietnik fotela pasażera, LE1 adaptacyjne światło stopu, XM0 lifting modelu, C71 osłona chroniąca przed wjechaniem pod pojazd (zgodna z normą UE), V07 wykończenie ściany tylnej, Y26 klin pod koła, RM9 opony na specjalne życzenie, E33 zarządzanie akumulatorem, H12 dodatkowe ogrzewanie wodne, J10 licznik kilometrów km/h, J58 G.
Telefonicznie jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku do godziny 20:00 oraz w soboty do 16:00!
Dodatkowe informacje:
Możliwość leasingu/finansowania i przyjęcie w rozliczeniu!
Fodpfx Ajyrncpob Hsgc
- Zastrzegamy sobie prawo do błędów i sprzedaży pośredniej!
- Wszystkie informacje bez gwarancji ... więcej na naszej stronie internetowej
Ogłoszenia
Lüneburg
609 km
Tokarka CNC
WohlenbergU1070S
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2007, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Sterowanie: SIEMENS 840D PL ManualTurn
Średnica toczenia: 1.140 mm
Fgjdpfxjzacdko Ab Hoc
Długość toczenia: 4.200 mm
Średnica toczenia nad suportem: 800 mm
Maks. średnica tarczy: 1.000 mm
Suport
Długość wózka łoża: 1.000 mm
Przesuw tarczy: 650 mm
Szerokość tarczy: 425 mm
Szerokość łoża: 710 mm
Główna wrzecion
Otwór wrzeciona: 120 mm
Średnica wrzeciona w przednim łożysku: 190 mm
Wyposażenie
1 sztuka luneta stała
10 sztuk oprawki szybkozłączne Multifix typ D
Maszyna została gruntownie zmodernizowana w 2007 roku.
Ogłoszenia
Częstochowa
126 km
Drukarki etykiet i maszyny do zaklejania
Drukarki etykiet i maszyny do zaklejania
Zadzwoń
Stan: nowe, Drukarki etykiet i maszyny do zaklejania kartonów
LogComp / Bedo
Fgsdpfxey H Ex So Ab Hjc
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "4x ostrza zapasowe do wohlenberg 155"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc









































































































































































































































































































































































































































