Używane Linia Do Produkcji Folii Rozdmuchowej na sprzedaż (37 013)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Babenhausen
747 km
Linia do produkcji chleba
SinmagSM 380 S
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 400 V, całkowita długość: 690 mm, rok ostatniego remontu: 2026, całkowita szerokość: 990 mm, całkowita wysokość: 1 730 mm, Certyfikowany przez DGUV do: 07/2027, masa całkowita: 130 kg, masa własna: 130 kg, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, Wyposażenie: podwozie, TOP Wałkowarka do bagietek SM 380 S
Wydajność: min. 50 – maks. 1200 g
Z taśmami filcowymi do miękkich ciast
3 wałki podające dla większego napięcia ciasta
Szerokość wałkowania: do maks. 750 mm
Wysuwana taca odbiorcza
Wykonanie ze stali nierdzewnej
Tylko u nas przetestowana zgodnie z DGUV V3
Djdpfx Aboyuncns Houu
Zasilanie: 400V, wtyczka 16A-CEE
Wymiary: 990 x 690 x 1730 mm (SxGxW)
Maszyna używana & sprawdzona przez SAB
Z gwarancją + serwisem części zamiennych
Opcje:
Umowa serwisowa
Skrzynka części zamiennych
Pakiet serwisowy
Usługa dostawy
Szkolenie i uruchomienie
Odwiedź naszą dużą ekspozycję!
Ogłoszenia
Tauberbischofsheim
714 km
Linia do produkcji okien Weinig Unicontrol 10
WeinigUnicontrol 10
Zadzwoń
Stan: używany, Zespół 10
Średnica wrzeciona 40 i 50 mm
Silnik: 1x15 kW, 4x11 kW, 5x3 kW
Maszyna do obróbki kątowej Weinig Unicontrol 10 (UC 10) do produkcji okien, elementów i drzwi. Praca ramowa, seryjna lub jednostkowa z 2 wrzecionami do czopowania i wycinania wpustów, w komplecie zestaw narzędzi Oertli.
Dsdpsv Ag Tdefx Ab Hsuu
- Zespoły robocze:
1. Piła poprzeczna, oś NC, 3 kW, ø 40 mm, 2.800 obr./min
2. Pierwsze wrzeciono do czopowania i frezowania wpustów, oś NC, ø 50 mm, 15 kW, długość mocowania: 640 mm (8 x 80 mm)
3. Drugie wrzeciono do czopowania i frezowania wpustów, oś NC, ø 50 mm, 11 kW, długość mocowania: 400 mm
4. Wrzeciono profilujące 1, oś NC, ø 50 mm, 11 kW, długość mocowania: 4 x 80 mm
5. Agregat frezujący profilujący poziomy od góry, 3 kW
6. Wrzeciono profilujące 2, oś NC, ø 50 mm, 11 kW, długość mocowania: 4 x 80 mm
7. Wrzeciono profilujące 3, oś NC, ø 50 mm, 11 kW, długość mocowania: 400 mm
8. Agregat frezujący profilujący pionowy prawy, 3 kW
9. Agregat frezujący profilujący pionowy prawy z góry, 3 kW
10. Agregat frezujący profilujący poziomy od dołu, oś NC, 3 kW
- Pakiet do obróbki podwójnych elementów
- Pakiet do obróbki obwiedniowej z wózkiem obwiedniowym
- Automatyczny system obrotowy
- Sterowanie PC NEXUS
- CNC sterowany ogranicznik długości
- Wyposażenie do produkcji okien typu studio
- Agregat do zaokrąglania krawędzi od dołu z piłą poprzeczną
- Listwa podtrzymująca szprosy
- W komplecie system rur odciągowych
- W komplecie zestaw narzędzi Oertli
- Dalsze dane techniczne i rysunki narzędzi na zapytanie.
Ogłoszenia
Fumane (Verona)
932 km
Używana linia rozdmuchowa KRONES Contiform 312 Pro do PET 24000 BPH
KronesContiform 312 Pro
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2019, godziny pracy: 5 300 h, numer maszyny/pojazdu: LC640, Używana kompletna linia KRONES Contiform 312 Pro do PET 24000 BPHDane techniczne i osiągiTa używana linia rozlewnicza została zaprojektowana do wysokowydajnej produkcji butelek PET i obejmuje system rozdmuchu rozciągającego Krones Contiform 312 Pro z dopasowanymi pomocniczymi urządzeniami. Zaprojektowana do środowisk przemysłowego pakowania i produkcji napojów, zapewnia niezawodną wydajność dla operacji z rynku wtórnego poszukujących solidnych osiągów i szybkiej integracji.Prędkość produkcji: 24,000 bphRok produkcji: 2019Godziny pracy: 5,300Główna maszyna: Krones Contiform 312 Pro (12 cavities)Formaty butelek: Compatible with 0.235L and 0.78L bottlesGwint szyjki: 38 mm (convertible to 28 mm)Rodzaje opakowań: Designed for PET bottle handlingTechnologia: 3rd generation platform, IR preform heating, servo-driven stretchW skład zestawu wchodzą: AF Compressors high-pressure compressor and dryer, KKT chillers WTS 70 water chiller and cooling tower, Krones preform dust remover, preform hopper, Contifeed preform feeder, Preform Check inspection, 56 m air conveyor, electrical cabinetKompresor (AF Compressors 13A): 12.5 m³/min free air delivery; 35 bar operating; 37 bar design; 125 kW; 750 rpm; 400 V 50 Hz; ~4,420 kgChiller (KKT chillers WTS 70): 4.6 kW max input; 8.2 A; 400 V 3Ph 50 Hz; 10 bar max water pressure; ~750 kgZaawansowana automatyka i systemy sterowaniaLinia wykorzystuje zaawansowaną automatykę Contiform 312 Pro z serwonapędzanym ruchem rozciągania i precyzyjnymi strefami nagrzewania IR dla spójnego kondycjonowania preform. Zintegrowana szafa elektryczna zapewnia scentralizowane sterowanie rozdmuchiwarką i osprzętem pomocniczym. Szybka adaptacja formatów wspiera efektywne zmiany SKU przy zachowaniu powtarzalnych nastaw i stabilnej wydajności.Scentralizowana szafa elektryczna do skoordynowanego sterowania liniąSerwonapędzane rozciąganie dla dokładnej, powtarzalnej formacji butelekNagrzewanie IR dla jednolitych profili temperatury preformZabezpieczenia maszyny dla ochrony operatora i bezpiecznego dostępuDostępne instrukcje obsługi wspierające eksploatację i utrzymanieMożliwości integracji linii produkcyjnejTa używana linia rozlewnicza została zbudowana do bezproblemowej integracji z szerszymi systemami produkcji napojów i pakowania przemysłowego. Przenośnik powietrzny o długości 56 m zapewnia płynny transfer lekkich butelek PET z rozdmuchiwarki do urządzeń w dole linii, takich jak płuczka, nalewarka, zakręcarka i etykieciarka.Praca inline z logistyką preform w górze linii i urządzeniami rozlewniczymi w dole liniiZestaw do obsługi preform: odpylacz, zasobnik i podajnik ContifeedModuł inspekcyjny (Preform Check) dla zapewnienia jakości preformElastyczność formatów: 0.235L i 0.78L; szyjka 38 mm z opcją konwersji do 28 mmStan maszyny i historia konserwacjiLinia jest nadal pod napięciem, co ułatwia testowanie i szybkie ponowne uru...
Djdpfx Aszb Iinob Heuu

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Panoszów
131 km
LINIA TECHNOLOGICZNA DO PRODUKCJI CEGIEŁ
HANDLE/KELLER
Zadzwoń
Rok budowy: 1990, stan: używany, Oferujemy używaną linię technologiczną do produkcji wyrobów ceramicznych (Handle/Keller) charakteryzującą się wyjątkową trwałością i łatwością w konserwacji.
Linia ta składa się z następujących maszyn i urządzeń:
1. Maszyny wstępnego przerobu surowca
- Gniotownik kołowy (Edge Runner) Handle R469, rok produkcji 1955
- Gniotownik walcowy AGW 1065/1085, rok produkcji 1963
Dedpfey Nzprox Ab Hjuu
- Gniotownik walcowy WF 1080A, rok produkcji 2005
- Transportery taśmowe 4 sztuki
- szafa sterownicza
2. Maszyny formowania
- Mieszadło Handle MDVG 920B, rok produkcji 1990
- Prasa Handle PZG 56A/50, rok produkcji 1990
- Ucinacz Keller typ 4155, rok produkcji 1990
- Transportery taśmowe 4 sztuki
- szafa sterownicza
Linia ta do końca 2025 roku była w ciągłej eksploatacji.
W razie pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny.
Ogłoszenia
Racibórz
213 km
Linia do produkcji okien WEINIG i KOCH
WEINIG i KOCH
Rok budowy: 1995, stan: bardzo dobry (używany), Linia składa się z następujących elementów:
1) Frezarka Weinig Profimat 23
2) Podajnik taśmowy KOCH -T-100-B (250x4550)
3) Frezarka Weinig Uniplan
4) Podajnik taśmowy KOCH T-100-B (250x7050)
Dusdpfx Aohm Exdob Hou
5) Czopiarka KOCH SF -3
5a) Podajnik taśmowy dolny na odpady (przy czopiarce 300x6050)
5b) Podajnik taśmowy boczny na odpady (przy czopiarce 300x1800)
6) Podajnik taśmowy KOCH T-100-B (250x5020)
7) Podajnik taśmowy KOCH T-100-A (300x3050)
8) Podajnik taśmowy KOCH T-100-B (300x3500)
9) Podajnik taśmowy KOCH T-100-B (300x4530)
10) Frezarka Weinig U2G
11) Podajnik taśmowy KOCH (250x4050)
Linia pracowała bardzo mało godzin, jest jak nowa.
Rok produkcji maszyn wchodzących w skład linii to 1995.
Dodatkowo do każdej maszyny dodaję komplet frezów firmy Leitz, do okna o profilu euro 68.
Koszt nowej linii to obecnie kwota powyżej 1 mln euro.
Ogłoszenia
Čepí
323 km
Linia do ekstruzji do produkcji filamentu
BOCO3D filament line
Zadzwoń
Rok budowy: 2023, godziny pracy: 20 h, stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, 🔥 Linia do ekstruzji filamentu do druku 3D – Urządzenie DEMO | 1,75–5 mm | Do 100 m/min | 12 miesięcy gwarancji
Wysokowydajna linia do produkcji filamentów (druk 3D, druty spawalnicze, sznury techniczne). Niezawodne, w pełni zautomatyzowane rozwiązanie bezpośrednio od producenta. Kompletna produkcja w Unii Europejskiej.
_____
Cechy kluczowe
• Materiały: ABS, PLA, PET-G, MARLEX, DOWLEX i inne
• Średnica filamentu: 1,75–5 mm
• Sterowanie PLC z automatyczną obsługą
• Pomiar trójosiowy dla precyzyjnej kontroli średnicy
• Produkcja ciągła (kompensator – do 140 m filamentu)
• Zbiornik chłodzący 3-strefowy (do 80°C)
_____
Dane techniczne
• Prędkość linii: do 100 m/min
• Wydajność: 5–20 kg/h
• Średnica ślimaka: 35 mm
Dujdpfxey Ipflo Ab Hsu
• Długość ślimaka: 30 L/D
• Moc napędu: 9,2 kW
• Zbiornik chłodzący: 6 m
• Rozmiar szpuli: 0,5–5 kg (bez przestojów podczas zmiany)
_____
Stan
• Urządzenie DEMO – bezpośrednio od producenta
• Stan bardzo dobry
• Dostępne od ręki
• Pełna gwarancja producenta przez 12 miesięcy
Cena FCA BOCO: 158 850,- EUR netto
_____
Producent
BOCO Pardubice Machines, s.r.o. (Czechy)
Ponad 30 lat doświadczenia w technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Automat do odwijania folii, odwijacz folii, nawijarko-odwijarka, linia taśmowa do folii, odwijarka d
WIDMANN
Zadzwoń
Stan: używany, Automatyczny odwijak folii WIDMANN, odwijak folii
Przewijarka i odwijarka, odwijarka, przewijarka, nawijarka, nawijarka rolkowa, odwijarka rolkowa
Odwijarka z rolkami odchylającymi i systemem prowadzenia folii
Odwijak z rolkami odchylającymi dla stałego naprężenia taśmy
Rok budowy ok. 2000
Szerokość rolki - szerokość zwoju maks. 400 mm
Szerokość materiału maks. 400 mm
Duodpfx Aboud U Sfj Hou
Rolki odchylające Ø 80 mm
Szerokość rolki odchylającej 430 mm
Waga rolki - waga zwoju maks. 150 kg
Wałek rozprężny do rdzenia kartonowego o średnicy wewnętrznej Ø 76 mm (średnica wewnętrzna zwoju)
Średnica zewnętrzna rolki - średnica zewnętrzna zwoju maks. 600 mm
Okrąg zakłócający obrót rolki folii maks. Ø 800 mm
Prędkość obrotowa wału rolki ok. 70 obr.
Moc silnika - napęd rolki folii 0,37 kW
Podłączenie do sieci 400 V, 50 Hz
- Stałe napięcie paska, napięcie uzwojenia poprzez akumulator folii z rolkami odchylającymi i wałkiem podciśnieniowym
- Wałek odbierający z uchwytem do dużych rolek z rdzeniem kartonowym o średnicy wewnętrznej 76 mm
- 8 rolek odchylających do akumulatora folii ze stałym naprężeniem nawijania, łożyskowanie za pomocą precyzyjnej prowadnicy liniowej
- Silnik przekładniowy LENZE z hamulcem do napędu rolki folii (0,37 kW)
- Układ elektryczny nie jest gotowy do pracy, patrz zdjęcia
Zapotrzebowanie na miejsce dł. x szer. x wys. ok. 1000 x 1000 x 1900 mm
waga netto 360 kg
stan dobry
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Automat do rozwijania folii, rozwijak do folii, nawijarko-odwijarka, linia do folii, odwijarka
WIDMANN
Zadzwoń
Stan: używany, Automatyczny odwijak folii WIDMANN, odwijak folii
Przewijarka i odwijarka, odwijarka, przewijarka, nawijarka, nawijarka rolkowa, odwijarka rolkowa
Odwijarka z rolkami odchylającymi i systemem prowadzenia folii
Odwijak z rolkami odchylającymi dla stałego naprężenia taśmy
Rok budowy ok. 2000
Szerokość rolki - szerokość zwoju maks. 400 mm
Szerokość materiału maks. 400 mm
Rolki odchylające Ø 80 mm
Szerokość rolek odchylających 430 mm
Waga rolki - waga zwoju maks. 150 kg
Wałek rozprężny do rdzenia kartonowego o średnicy wewnętrznej Ø 76 mm (średnica wewnętrzna zwoju)
Średnica zewnętrzna rolki - średnica zewnętrzna zwoju maks. 600 mm
Okrąg zakłócający obrót rolki folii maks. Ø 800 mm
Prędkość obrotowa wału rolki ok. 70 obr.
Moc silnika - napęd rolki folii 0,37 kW
Moc silnika - napęd płaskiej folii do wału próżniowego 0,25 kW
Podłączenie do sieci 400 V, 50 Hz
Duodpfx Abou H R Iqe Hou
- Stałe napięcie paska, napięcie uzwojenia poprzez akumulator folii z rolkami odchylającymi i wałkiem podciśnieniowym
- Wałek odbierający z uchwytem do dużych rolek z rdzeniem kartonowym o średnicy wewnętrznej 76 mm
- 8 rolek odchylających do akumulatora folii ze stałym naprężeniem nawijania, łożyskowanie za pomocą precyzyjnej prowadnicy liniowej
- Motoreduktor LENZE z hamulcem do napędu rolki folii (0,37 kW)
- Motoreduktor LENZE z hamulcem do napędu płaskiej folii do wałka próżniowego (0,25 kW)
Wymagane wymiary dł. x szer. x wys. 1900 x 1300 x 1900 mm
Masa netto 580 kg
Stan dobry
Ogłoszenia
Szczecin
352 km
Linia do produkcji szyb zespolonych
LiSECh=2.0 m, FPS-35/20U,VFL-1D/16, DOS (PS)
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2007, Funkcjonalność: w pełni sprawny, całkowita długość: 33 300 mm, napięcie wejściowe: 400 V, rodzaj prądu wejściowego: Klimatyzacja, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, Linia do produkcji szyb zespolonych Low-E
LiSEC – Austria, h=2,00 m
z prasą gazującą, robotem uszczelniającym, …
Wymiary szkła: max. 3500 (4500) x 2000 mm
Rok budowy: 2007. W dobrym stanie technicznym.
Oględziny podczas produkcji są możliwe po wcześniejszym umówieniu terminu.
Dusdpfx Aey R Tc Hsb Hou
1. AKL, pionowy system do usuwania krawędzi z powlekanych tafli szkła,
2. RTL-20B (2003), maszyna do mycia i suszenia, 6 szczotek,
3. PSL-35/20V (1989), automatyczna stacja montażu szyb zespolonych,
4. FPS-35/20U2B, prasa do napełniania gazem,
5. UKL-35/23VA, stół uchylny
6. KFL-35/22, poziomy przenośnik rolkowy
7. VFL-1D/16 + DOS (PS), automatyczny system uszczelniania / robot z jednostką dozującą,
8. Komplet odpowiednich stacji transportowych (wejściowych i wyjściowych).
Ogłoszenia
Karczmiska Pierwsze
211 km
Linia do produkcji zup sosów / ZAMIANA
Tetra Pak
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Linia do produkcji zup
Djdpfxjyc E Rfj Ab Heuu
Instalacja bardzo mało pracowała bo zaledwie 3 lata , rozbudowana o mikser do produkcji sosów .
Koszt nowej takiej linii to dwa miliony euro
Możliwość zamiany na inne urządzenia
Gotowa do pracy
Zapraszam na inne moje ogłoszenia
Ogłoszenia
Niemcy
784 km
Linia do produkcji palet
P & KPalettenproduktionsanlage
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1998, Gwoździarka montowana na płozach P+K
Gwoździarka do palet P+K SNM-III-24-1250
Napęd pośredni z dziurkaczem
Stół pozycjonujący
Dujdpfouzh Anex Ab Hou
Układarka portalowa
Rozmiar palety 600x800 - 1200x1400 mm
Ogłoszenia
Lugo di Vicenza
875 km
Linia do produkcji peletu - Salmatec - Rematec
Salmatec - Rematec
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Salmatec - Remetec Linia do produkcji pelletu
Kompletna linia do produkcji pelletu
Sercem instalacji jest pelleciarka Salmatec Maxima 500 o wydajności 2 t/h.
Linia obejmuje:
1) Sekcja suszenia:
- Suszarnia taśmowa
- Zasobnik dozujący oraz przenośniki ślimakowe z możliwością podgrzewania wodą do 105°C
2) Sekcja mielenia:
- Suchy młyn młotkowy Rematec o wydajności 3,5 t/h
- Zasobnik dozujący
- Przenośnik ślimakowy
3) Sekcja peletowania:
- Salmatec Maxima 500 – 2 silniki po 75 kW, wydajność 2 t/h
- Silo na suchą trocinę o pojemności 9 m3
- Kondycjoner z systemem dozowania wody
- Przenośniki ślimakowe
4) Magazynowanie schłodzonego pelletu:
- 2 silosy na schłodzony pellet – łącznie 12 ton pelletu drzewnego
- Przenośnik taśmowy
- Przesiewacz wibracyjny
5) Linia pakująca:
- VAI – pionowa maszyna pakująca otwarte worki z wydajnością do 5 t/h
- Przenośnik taśmowy
- Przesiewacz wibracyjny
Duedpfx Aboza Eivo Heu
6) Paletyzacja:
- Robot paletyzujący ABB z 6 stacjami paletowymi
7) Szafa elektryczna:
- Główna szafa sterownicza z kondycjonerem
- Okablowanie
- System PLC
8) Opcjonalnie w ofercie:
- Kocioł na biomasę z podgrzewem wody do 95°C, moc do 1 MW
- Dodatkowy obieg grzewczy z wymiennikiem płytowym, sterowanie poprzez szafę PLC
Instalacja jest nadal eksploatowana – istnieje możliwość obejrzenia podczas pracy oraz przetestowania. Cały proces jest całkowicie zautomatyzowany – całość może obsługiwać jedna osoba.
Cena końcowa bardzo atrakcyjna.
Ogłoszenia
Kežmarok
323 km
Linia do produkcji okien Weinig UC Matic automatyczna
WeinigUnimat 23EL + Unitec 10 + Univar 10 + Au
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1997, Sprzedaję kompletną linię do profilowania produkcji okien:
1 szt. pięciowrzecionowa strugarka czterostronna z piłą Weinig Unimat 23EL
- bez szlifierki HESS - inna maszyna zastępcza po uzgodnieniu
2 szt. Czopiarka i szczeliniarka Weinig Unitec 10.
2 szt. Centrum obróbcze do wręgów profilowych Weinig Univar 10.
1 szt. Maszyna CNC do dublowania KOCH WinDoor
- Zestaw kompletnych podajników i przenośników automatyki Weinig.
Dsdpfefzzidex Ab Hsuu
Rok produkcji 1997.
Głowica frezująca OERTLI.
Dostępny od zaraz. Natychmiast zdemontowany z oryginalnymi paletami.
Stan bardzo dobry !
Ogłoszenia
Root
942 km
Linia do produkcji salami
VELATIline
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Kompletna linia.
Dusdpfey Txzaex Ab Hsu
Ogłoszenia
Gorzów Wielkopolski
280 km
Linia do produkcji palet EUR EPAL
KAROLEX DREW-BETKULIG
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2013, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Linia do produkcji palet firmy DREW-BET (KAROLEX)
Obsługa 3 osoby
Wydajność do ~ 200 szt/godzine
Rok produkcji 2013 - stan bardzo dobry
Możliwość stoswania desek nieformatowanych na długości co znacznie przyśpiesza produkcję, w lini są zamontowane dwie obrzynarki (podłużna + poprzeczna)
W skład lini wchodzi:
- Zbijarka przelotowa
- Frezarko-obrzynarka wzdłużna
- Obrzynarka naroży
- Stół przesyłowy
- Obrzynarka poprzeczna
- Obracarka
Duodpfxjy D Uche Ab Hou
- Sztaplarka
- Magazynek
- Transporter odpadów łańcuchowy pod całą linią
Cała linia w pełni sprawna podłączona do prądu.
Bardzo szybki demontaż i transport ( całość 2 samochody ciężarowe)
Ogłoszenia
Zamość
315 km
Kompletna linia do produkcji sosów
SeloSauce processing line
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Oferujemy przemysłową linię technologiczną SELO GROEP / Selo Food Technology BV, przeznaczoną do przygotowania, obróbki termicznej, chłodzenia oraz transferu produktów spożywczych. Jest to kompleksowy, wykonany ze stali nierdzewnej system procesowy, idealny dla zakładów produkujących sosy, zupy, farsze, dania gotowe, purée warzywne, produkty półpłynne oraz inne wyroby wymagające gotowania i chłodzenia w kontrolowanych warunkach.
Linia została zaprojektowana jako zintegrowany system roboczy z platformami, zbiornikami procesowymi i sekcjami transportu produktu. Tego typu konstrukcja optymalizuje proces produkcyjny, zwiększa powtarzalność partii oraz ogranicza nakład pracy ręcznej. Cały system został wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest idealny do zastosowań spożywczych i umożliwia łatwiejsze utrzymanie higieny.
Linie SELO są przystosowane do szerokiego zakresu produktów: od gładkich sosów, przez sosy z cząstkami składników, po klasyczne receptury oraz warianty premium i specjalistyczne. Systemy gwarantują utrzymanie jednolitej jakości, koloru, lepkości, tekstury i smaku w każdej partii.
Pełna automatyzacja procesów dla produktów gotowanych, pasteryzowanych i schłodzonych, o wydajności od 250 do 9 000 kg/h.
Kluczową zaletą linii SELO są zaawansowane systemy mieszania i homogenizacji, które zapewniają jednolitą strukturę i wysoką stabilność produktu. System umożliwia obsługę wielu receptur w jednym inteligentnym układzie oraz konstrukcję zgodną z CIP, wspierającą bezpieczeństwo żywności, spełnienie norm higienicznych i wysoką dostępność linii.
System obejmuje m.in.:
- Kooktank 2 – zbiornik do gotowania
- Koude saus tank – zbiornik na sos zimny
- Koeltank 3 – zbiornik chłodzący
Każdy zbiornik o pojemności 600 litrów.
Główną zaletą tej linii jest możliwość połączenia kilku etapów procesu w jednej linii produkcyjnej – od przygotowania i mieszania produktu, przez gotowanie, chłodzenie, aż po przekazanie surowca do kolejnych etapów produkcji. Takie rozwiązanie pozwala na lepszą organizację pracy, większą kontrolę parametrów procesowych oraz jednolitą jakość produktu końcowego.
Kluczowe zalety linii SELO:
- przemysłowa linia procesowa ze stali nierdzewnej,
- zintegrowane sekcje gotowania i chłodzenia,
- przeznaczona do sosów, zup, farszów oraz dań wygodnych,
- zbiorniki procesowe o pojemności 600 l,
- konstrukcja z pomostami i dostępem serwisowym,
- rozwiązanie do pracy ciągłej w zakładach przetwórstwa spożywczego,
- producent: Selo Food Technology BV, Holandia.
Dane techniczne widoczne na elementach linii:
- Producent: Selo Food Technology BV / SELO GROEP
- Rok produkcji: 2003
- Typy zbiorników na linii: Kooktank 2 / Koude saus tank / Koeltank 3
- Pojemność zbiorników: 600 litrów
Djdpfx Absy Epk To Houu
- Masa zbiornika: 600 kg
Linia technologiczna SELO to doskonałe rozwiązanie dla firm poszukujących używanego, kompleksowego systemu do przygotowywania i przetwarzania produktów spożywczych w zorganizowany i wydajny sposób, spełniający wymagania nowoczesnej produkcji.
Ogłoszenia
Prudnik
207 km
Maszyna do produkcji bułek
Koenig Maschinen GmbH / AustriaLinia do bułek G2000
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 2009, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Przedmiotem oferty jest używana linia do produkcji bułek G2000 z dzielarko-zaokrąglarką Mini Rex Futura z 2009r.
Przeznaczona do produkcji bułek:
• okrągłych znakowanych
• wydłużanych nie znakowanych
• ciętych
• zwijanych
• kajzerka
• hot-dog
• poznańska
Opis produktu:
• W pełni automatyczna i kompaktowa linia do produkcji bułek
• Na bazie dzielarko-zaokrąglarki Mini Rex Futura z 2009r., która jest obrotowa
• Działanie 2-rzędowe
• Ręczne odbieranie produktów z taśmy odkładającej
Dedpfx Abey And Nj Hsuu
• Stacja znakująca z łatwo wymiennymi narzędziami;
w zestawie głowica: kajzerka, koryncki
• Zintegrowana jednostka wydłużająca i spłaszczająca
• Zakres wagowy:
- dla bułek znakowanych od 25g do 75g wagi kęsa ciasta – wydajność:
od 1.800 szt/h do 2.640 szt/h,
- dla bułek nieznakowanych 80g -125g wagi kęsa ciasta od – wydajność:
od 1.800 szt/h do 3960 szt/h.
• Czas fermentacji: ok. 6 min przy wydajności 2.000 szt./h
• Ciasto: pszenne, graham, drożdżowe, pączki.
• Jednoosobowa obsługa
Urządzenie jest w trakcie generalnego remontu, który powinien być zakończony w połowie czerwca 2026r.
zdjęcia przedstawia podobną linię do bułek po generalnym remoncie w Cream Serwis.
Jeśli jesteś zainteresowany ceną i chcesz uzyskać więcej zdjęć napisz do nas.
Ogłoszenia
Ortenburg
566 km
Linia do produkcji dachów i sufitów
WeinmannWMD 10
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2003, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: WMD 10 404. M80, Oferujemy używaną linię Weinmann WMD 10 do produkcji dachów i stropów, rok produkcji 2003.
Typ: WMD 10
Numer seryjny: 10 404.M80
Rok produkcji: 2003
W skład zestawu wchodzi:
- Most wielofunkcyjny (1x piła, 1x zszywarka) oraz system LatTeq (automatyczne podawanie łat i 2x gwoździarka)
- Stół do montażu dachów i stropów o długości 12 m, 4 osie NC, po 5 par zacisków (możliwość mocowania do szerokości 2,5 m) oraz uchylne rolki (nie napędzane)
Dodpfx Ajy N S I Seb Houu
- Stół montażowy 12 m z systemem mocowania (2x) oraz uchylnymi rolkami (nie napędzane)
- Obracarka typu „motyl”
Urządzenia mocujące nie są częścią oferty.
Linia będzie pracować do ok. połowy czerwca; możliwa jest jej inspekcja po wcześniejszym umówieniu.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu – prosimy o krótką wiadomość z danymi kontaktowymi.
Ogłoszenia
Scerne
1 101 km
Kompletna linia do produkcji stolarki okiennej i drzwiowej PVC
EmmegiIntegra Q2
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2011, Funkcjonalność: w pełni sprawny, CECHY LINII
Czterogłowicowa zgrzewarka FUSION 4H
Jednostka wyładunku ram
Pierwszy moduł frezujący Q-MATIC 1
Połączenie szeregowe pomiędzy zgrzewarką a oczyszczarką
Stół obrotowy
Elektryczna oczyszczarka TRIMMER 4A
Stół wyciągający
Drugi moduł frezujący Q-MATIC 2
Laptop nadzorczy linii
Jednostka do przycinania
Automatyczny wyładunek ram
Djdpoy S E E Nefx Ab Hjuu
Ogłoszenia
Crowle
1 354 km
Linia do produkcji pelletu drzewnego
P System SRLP300 30kW pelleting line
Zadzwoń
Rok budowy: 2012, godziny pracy: 3 500 h, stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, W pełni zautomatyzowana linia do peletowania hydraulicznego P System z opatentowanym układem hydraulicznym. Monowalc hydraulicznie sterowany z unikalnym systemem wykrywania obciążenia. Posiada automatyczny system dozowania oleju roślinnego przy uruchamianiu i wyłączaniu.
Wydajność ciągła: 350 kg/h (maksymalnie 500 kg/h) – całkowicie automatyczna, nie wymaga obsługi manualnej. W obecnej konfiguracji pracowała przez 12 godzin bez przerwy równolegle z produkcją kłód, ale możliwa jest ciągła praca.
Linia obejmuje:
- Kontener z ruchomą podłogą 50 m³ z hydraulicznie sterowaną pokrywą, oknami inspekcyjnymi stanu materiału i ślimakiem poprzecznym do rozładunku.
- Przenośnik ślimakowy z separatorem magnetycznym.
- Młyn bijakowy I stopnia do materiałów do P16 (G30), transport pneumatyczny do minisilosu.
- Minisilo – hub dystrybucji z hydraulicznym mieszadłem, wyposażony w cyklon i wentylator transferowy. Dodatkowy króciec zaślepiony zaślepką umożliwiający rozbudowę o kolejny moduł peletujący.
- Młyn bijakowy II stopnia i zawór obrotowy sterowane przez moduł peletujący.
- Moduł peletujący P300 – 30 kW ze sterowaniem PCL. Wszystkie silniki poza głównym napędem są hydrauliczne i sterowane przez moduł peletujący. System posiada czujnik wilgotności umożliwiający dawkowanie wody do młyna II stopnia w celu kontroli jakości peletu. Temperatura matrycy monitorowana jest za pomocą czujnika temperatury i regulowana poprzez wtrysk sprężonego powietrza. Automatyczny system smarowania przy starcie i zatrzymaniu.
- Przenośnik ślimakowy chłodząco-przesiewający o długości 6 m, hydraulicznie napędzany – transportuje, chłodzi i przesiewa pelety oraz oddziela pył.
- Podwójna jednostka odciągu powietrza z filtrami.
Linia jest w dobrym stanie, komplet zapasowych części, matryc i rolek w zestawie. Sterownik PCL oraz przekładnia główna zostały wymienione ponad rok temu. Utrzymana w bardzo dobrym stanie technicznym, regularnie serwisowana – możliwość prezentacji pracy linii na materiale klienta.
Nie wchodzi w skład oferty (możliwość dokupienia):
- Zbiornik zasypowy na pelety 4000 l, wykonany z ocynkowanej stali, zasyp pneumatyczny;
Djdpfxszcf Dlj Ab Heuu
- Półautomatyczna linia workująca – zakres worków 5–30 kg;
- Zgrzewarka worków foliowych;
- Aparatura do badania jakości peletu;
- Przenośnik kubełkowy 5 m, prod. Perrys of Oakley.
Ogłoszenia
Krotoszyn
120 km
Linia do produkcji kiełbasy Vemag
VemagHP 7E, LPG 208, AH 204
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Linia do produkcji kiełbasy Vemag (Nadziewarka, porcjomat, odwieszarka)
Nadziewarka próżniowa z załadunkiem
Marka Vemag
Model HP 7E
Rok produkcji 2008
Moc 10kW
Napięcie 400-460V 15A 50/60Hz
Duedpfxjv Ucgks Ab Heu
Porcjomat
Marka Vemag
Model LPG 208
Rok produkcji 2011
Moc 6kW
Napięcie 400-460V 9A 50/60Hz
Odwieszarka
Marka Vemag
Model AH 204
Rok produkcji 2011
Moc 1,5kW
Napięcie 400-460V 3,5A 50/60Hz
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Stary Sącz
282 km
Linia do produkcji napojów KHS 16000 bph
KHS 45-80-10/ KRONES Contiroll 745 / ZVT PSP 032 S
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: nieprzetestowany, Linia do produkcji wody pakowanej do butelek PET w formatach: 0,5 L, 1,5 L oraz 2,0 L.
Wydajność linii: ok. 16.000 bph
W skład linii wchodzą poniższe maszyny:
1) triblok rozlewniczy KHS nalewarka 45-80-10 1998 r. (ok. 20.000 bph), sterowanie: S7-200
- mycie butelek KHS, Innoclean FR-EM 45
- nalewarka KHS, Innofill EV 80
- zakręcarka ALCOA KUPI 10/540 (max. 25.000 bph)
2) etykieciarka KRONES Contiroll 745 - 2000 r. (16.000 bph), sterowanie: S7-300
3) pakowarka w zgrzewki z tunelem - ZVT PSP 032 S, rok 1998
4) urządzenie kontrolujące poziom płynu w butelkach - METEC Promecon 2000
5) zestaw transporterów płytkowych KHS Innoline - kilkadziesiąt metrów bieżących, zakręty, rozdzielacze
Maszyny używane, na bieżąco serwisowane, do przeglądu technicznego przed ponownym uruchomieniem. Obecnie zdemontowane i złożone w kontenerach, przygotowane do transportu.
Dodswv Trljpfx Ab Hsuu
Linia jest przygotowana do ponownego złożenia - każdy element linii jest opisany unikalnym numerem.
Ogłoszenia
Częstochowa
126 km
Linia do produkcji profili konstrukcyjny
Linia CZSZeman
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2010, Linia wyprodukowana w 2010 r. Pełna modernizacja została przeprowadzona w 2021r.
SPECYFIKACJA LINII ZEMAN CZS
Flagowy produkt firmy ZEMAN, w pełni zautomatyzowana linia „PURLIN”, służy do produkcji otwartych
kształtowników zimnogiętych takich jak C, Z i SIGMA, o różnych szerokościach i kształtach, dzięki w pełni
automatycznej regulacji rolek profilujących. Jako surowiec można wykorzystać kręgi o szerokości do 750
mm i grubości blachy 1,25 mm – 3 mm w gatunku S-390 i niższym. Maszyna przystosowana jest do
produkcji elementów do 15 m długości. Regulacja szerokości specjalnie hartowanych rolek profilujących
odbywa się bezstopniowo, przy użyciu tylko dedykowanego oprogramowania. W pełni zintegrowane
urządzenie do „latającego wykrawania” wykonuje wszelkiego rodzaju otwory montażowe a cały proces jest
ciągły, co oznacza, że materiał nie zatrzymuję się aby wykonać poszczególne operacje takie jak wykrawanie
otworów czy cięcie poprzeczne. Dla zachowania wydajności produkcji prędkość linii jest optymalizowana
dynamicznie. Maszyna zwalnia i przyspiesza automatycznie bez ingerencji operatora.
Rozwijak do kręgów blachy o dopuszczalnym obciążeniu roboczym 15 ton. Zamontowany na przejezdnym
wózku daje możliwość dokładnego wycentrowania pasa materiału przed wprowadzeniem do prostownicy.
Prostownica wraz z układem prostowania sierpa umożliwiająca odprostowanie materiału zapewniając
wymaganą płaskość blachy oraz redukcję sierpa na pasie wsadowym.
2. Sekcja wykrawająca
Sekcja zawiera 5 podwójnych, „latających” portali wykrawających, które można uzbroić w 20 małych (do 40
mm) lub 10 dużych (do 100 mm) narzędzi (stempli i matryc) do wykrawania otworów montażowych.
Można także zastosować ich mix.
3. Wstępna gilotyna nacinająca
Gilotyna „latająca” służąca do wykonania wstępnych otworów dla gilotyny odcinającej. Ten proces ma za
zadanie zachować ciągłość materiału dzięki czemu uzyskujemy precyzyjniejszy kształt profilu. Zwłaszcza
jego początku i końca. Jest to gilotyna adaptacyjna, która dopasowuje szerokość wykonywanego otworu do
szerokości pasa blachy.
4. Karetka prowadząca/ Moduły SIGMA
Karetka prowadząca służy do wycentrowania pasa blachy przed wejściem w profilarkę. Jest ona wymienna
z modułem do produkcji profili w kształcie Sigmy. W przypadku potrzeby produkcji profili S+ należy
wystawić stół z prowadnicą i w jego miejsce wstawić dwa moduły Sigmy. Moduły te pozycjonują się w
pełni automatycznie i niezależnie lewa z prawą stroną.
6. Obrotowa gilotyna odcinająca.
Obrotowa gilotyna odcinająca z nożami hakowymi służy do ostatecznego odcięcia kształtownika od pasa
Djdpfxsymampo Ab Hjuu
materiału wykorzystując otwory wykonane przez wstępną gilotynę nacinającą. Jest to gilotyna „latająca” w
związku z czym blacha nie zatrzymuje się do procesu cięcia. W zależności od produkowanego profilu należy
zamocować odpowiednio zorientowaną kasetę tnącą.
7. Stół odbiorczy
Stół odbiorczy służy do automatycznego zrzutu wykonanych profili z transportera rolkowego. Po czym
następuję ręczne ułożenie elementów w paczkę. Konstrukcja umożliwia swobodne spięcie pakietu. Stół
przystosowany jest do odbioru 15 metrowych profili i umożliwia podjazd wózkiem widłowym bądź suwnicą
w celu odbioru paczki kształtowników.
Ogłoszenia
Ostrów Wielkopolski
97 km
Linia do produkcji filtrów samochodowych
GUSBI, SAS, NORDSONPF24, Panel filter 350/190, Versa Blue
Zadzwoń
Rok budowy: 2004, stan: bardzo dobry (używany), Linia zawiera następujące urządzenia :
1. GUSBI – stół obrotowy ( karuzela ) z 24 stacjami oraz zautomatyzowany dozownik pianki poliuretanowej pracujacy w osi X,Y.
Marka : GUSBI Italy
Model : PF24
Numer seryjny. 4625
Rok produkcji : 2004
Ilość stacji : 24
Wielkość stołu : 600 mm x 500 mm
Zasilanie – 30 KW
Sprężone powietrze – 500 nl/min przy 8bar
Wydajność / 8h – 2.000 – 3.500 szt. – zależna od wielkości filtra i krotności formy
2. Rotacyjna ( wałkowa ) plisarka do papieru filtracyjnego
Marka : SAS Italy
Model: PANELFILTER
Typ : 350/190
Zasilanie – 3,5 KW
Sprężone powietrze – 6 bar
Rok produkcji : 2004
Ilość modułów / wysokości plis – 8 kmpl.
- wysokość plisy 20mm
- wysokość plisy 28mm
- wysokość plisy 32mm
- wysokość plisy 36mm
- wysokość plisy 38mm
- wysokość plisy 40mm
- wysokość plisy 48mm
- wysokość plisy 53mm
- wysokość plisy 60mm
Konstrukcja maszyny przygotowana do przystawki plisującej kształt trapezu.
3. Dozownik kleju typu Hot Melt :
Marka : NORDSON USA
Typ : VA 025-4FFXX4, 400V
Model : Versa Blue 8036-189
Numer seryjny LU04B01511
Rok produkcji : 2004
Wielkość zasypu : 50 kg
Dusdpfx Asgcvc Teb Hsu
Ilość głowic dozujących – 3
Zasilanie - 11 KW
Sprężone powietrze – 6 bar
4. Aluminiowe formy na filtry - 131 szt. na 100 różnych typów filtrów samochodów.
Oferujemy również szkolenie jak i transfer know-how.
Ogłoszenia
Karsin
235 km
Linia do produkcji Palet OMEV
OMEV
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Linia do produkcji Palet OMEV
- W pełni automatyczna
Dodpfx Aouz Igasb Houu
- frezowanie naroży
- układarka
- wypalanie znaków
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "linia do produkcji folii rozdmuchowej"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc












































































































































































































































































































































































