Używane Piła poprzeczna do drewna opałowego CURSAL TRV 1200L Ø550 - TRV 1600L Ø700 na sprzedaż (24 998)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
San Martino
834 km
Piła poprzeczna do drewna opałowego
CURSALTRV 1200L Ø550 - TRV 1600L Ø700
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2024, Maksymalizuj zyski z TRV 1200L i TRV 1600L: Od tartaku do drewna opałowego
TRV 1200L Ø550: Efektywność i szybkość dla ciągłego cięcia
Optymalizuj zarządzanie odpadami i przekształcaj resztki produkcyjne w natychmiastowy zysk.
Dzięki zaawansowanej konstrukcji TRV 1200L Ø550 jest idealnym rozwiązaniem dla tartaków, które muszą usuwać duże ilości odpadów wielowarstwowych oraz bocznych fragmentów kłód.
Automatyczny proces zapewnia nieprzerwaną produkcję wysokiej jakości drewna opałowego.
Kluczowe cechy
Łatwe załadowanie – odpady umieszczane na taśmie przenośnika VV o niskim zużyciu.
Inteligentny system zaciskowy – możliwość obróbki różnych kształtów i grubości materiałów.
Precyzyjne cięcie – system sterowania PLC z kontrolą długości i czasowym trybem pracy.
5 niezależnych sektorów – każdy z własnym cylindrem pneumatycznym i amortyzatorami.
Bezpieczeństwo
Drzwi ochronne z mikrowyłącznikiem bezpieczeństwa i wymuszoną blokadą.
Fpodpfxjv Ip T Rj Ab Hoh
Uszczelniony klucz – unikalny i nierozpowielany dla maksymalnej kontroli dostępu.
Ochronny tunel – zabezpieczenie przed zagrożeniami mechanicznymi.
Szybkie zatrzymanie ostrza (
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Piła dwutrzpieniowa do cięcia poprzecznego
OMSINVINCIBLE OK 330
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Dwupiła-ukośnica OMS INVINCIBLE OK 330
Maksymalna długość cięcia 3000mm
Fpodsylm Nuepfx Ab Hjh
Maksymalna szerokość cięcia 140mm
Agregaty ustawiane pod kątem 45/-45°
Moc silników 2×3HP ~2.2kw
Piły 330mm
Pneumatyczny docisk materiału pionowy
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Piła dwutrzpieniowa do cięcia poprzecznego
OMGARadial 700
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Piła radialna OMGA Radial 700
Fpjdjyym Afjpfx Ab Hoh
Szerokość cięcia 90° max 700mm
Wysokość cięcia max 110mm
Agregat tnący regulowany pod kątem w dwóch płaszczyznach
Prędkość obrotowa piły 3000r.p.m
Silnik główny o mocy 2,61kw
Pneumatyczny posuw agregatu tnącego
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Piła dwutrzpieniowa do cięcia poprzecznego
OMSINVINCIBLE OK 330
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Dwupiła-ukośnica OMS INVINCIBLE OK 330
Fodpfx Asydc Tmsb Heph
Maksymalna długość cięcia 3000mm
Maksymalna szerokość cięcia 140mm
Agregaty ustawiane pod kątem 45/-45°
Moc silników 2×2.2kw
Piły 330mm
Pneumatyczny docisk materiału pionowy
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Piła dwutrzpieniowa do cięcia poprzecznego
OMSINVINCIBLE OK 330 CE
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Dwupiła-ukośnica OMS INVINCIBLE OK 330 CE
Maksymalna długość cięcia 3000mm
Maksymalna szerokość cięcia 140mm
Agregaty ustawiane pod kątem 45/-45°
Fodpfx Abeyz Tize Hsph
Moc silników 2×1.8kw
Piły 330mm
Pneumatyczny docisk materiału pionowy
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna szeroka
KUPFERMUHLE 60 na 6 głowicdo mokrego drewna
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7503
DANE TECHNICZNE:
- max szerokość strugania 610mm
- max wysokość strugania dwustronnie 200mm
- max wysokość strugania czterostronnie 100mm
z góry:
- 2 rolki ciągnące gumowe
- 2 rolki ciągnące zębate
- rolka ciągnąca metalowa
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- zapadki
- docisk
- wał ciągnący, zębaty 2szt
- docisk
- wał strugający 610mm, 4-nożowy 7,5kW
- docisk
- rolka ciągnąca, gładka, metalowa
- docisk
- wał profilujący 7,5kW
- docisk
- rolka ciągnąca gumowa
z dołu:
- wał strugający oś 35mm, długość osi 130mm 2,2kW
- listwa prowadząca 2szt
- blat wprowadzający
- wał ciągnący, gładki
- wał strugający 610mm, 4-nożowy (założone 2szy noży) 7,5kW
- 2 wały ciągnące, gładkie
- rolka poślizgowa, metalowa dzielona
- docisk boczny
z tyłu:
- wrzeciona boczne + dociski 2
- 1) pionowe prawe 95mm 4kW
- 2) pionowe lewe 95mm 4kW
- średnica wrzecion 35mm
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- regulowane wałki w dolnym blacie
Fpsdpfxezact Eo Ab Hoh
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- 6 rodzajów prędkości posuwu 7/9/11,5/14/18/23m/min
- silnik posuwu 3,1kW
- średnice króćca odciągu 3×120, 3x160mm
- wymiary dł/szer/wys 3150x1900x1600mm
- waga około 3500kg
ATUTY:
– najlepsza maszyna szeroko strugająca do drewna mokrego i suchego
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– dodatkowy wał profilujący oraz wał strugający (podcinacz)
– 4 wały strugające poziome + 2 wrzeciona pionowe
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 66900 PLN
Cena netto: 15930 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
łuparka do drewna 7 ton
CORMAKŁuparka do drewna LUP7TS
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, ŁUPARKA DO DREWNA LUP7TS CORMAK to elektryczna łuparka do drewna o sile nacisku 7 ton, przeznaczona do przygotowywania drewna kominkowego i opałowego. Model obsługuje polana o długości do 520 mm i średnicy do 250 mm, dlatego dobrze sprawdzi się przy domu.
Urządzenie wyposażono w silnik 230 V / 2200 W, Siłownik z automatycznym powrotem, dwuręczną obsługę, klatkę zabezpieczającą obszar roboczy oraz stojak z kołami w zestawie. Sprawdź CORMAK LUP7TS, jeśli potrzebna,kompaktowa łuparka 230 V do regularnego przygotowywania drewna opałowego przy domu.
Zastosowanie łuparki CORMAK LUP7TS
Łuparka do drewna CORMAK LUP7TS sprawdzi się wszędzie tam, gdzie drewno opałowe przygotowywane jest regularnie, ale nie ma potrzeby stosowania dużej maszyny przemysłowej ani wersji ze stojakiem.
Rekomendowane zastosowania:
gospodarstwa domowe,
gospodarstwa rolne,
domy ogrzewane drewnem,
użytkownicy kominków i pieców,
małe punkty przygotowania opału,
obiekty agroturystyczne i pensjonaty,
warsztaty i zaplecza gospodarcze,
użytkownicy przygotowujący drewno sezonowane i świeże.
Model LUP7TS będzie odpowiedni dla osób, które chcą szybciej i wygodniej przygotowywać polana opałowe, ograniczając wysiłek związany z ręcznym rąbaniem drewna.
Dla kogo sprawdzi się łuparka do drewna 7 ton?
CORMAK LUP7TS to łuparka dla użytkowników, którzy potrzebują kompaktowego, prostego w obsłudze urządzenia do drewna opałowego. Siła nacisku 7 ton, zasilanie 230 V oraz niewielka konstrukcja bez stojaka sprawiają, że model dobrze pasuje do pracy przy domu, w gospodarstwie lub w małym punkcie usługowym.
To dobry wybór dla:
właścicieli domów ogrzewanych drewnem,
użytkowników kominków,
gospodarstw przygotowujących opał na własne potrzeby,
osób chcących ograniczyć ręczne rąbanie drewna,
Fjdozarv Aspfx Ab Hjph
mniejszych firm i obiektów, które regularnie zużywają drewno opałowe,
użytkowników, którzy szukają łuparki łatwiejszej do przechowywania niż wersja ze stojakiem.
CORMAK LUP7TS została wyposażona w dwuręczny system obsługi, który zwiększa kontrolę nad procesem łupania. Użytkownik prowadzi pracę obiema rękami, co ogranicza ryzyko przypadkowego kontaktu z obszarem roboczym.
Dodatkowym elementem bezpieczeństwa jest pokrywa zabezpieczająca obszar roboczy. Takie rozwiązanie ma znaczenie szczególnie wtedy, gdy łuparka wykorzystywana jest regularnie, a operator chce pracować w bardziej uporządkowany i przewidywalny sposób.
Płynna regulacja odstępu łupania
Łuparka posiada płynną regulację odstępu łupania, dzięki której można lepiej dopasować pracę urządzenia do długości przygotowywanego drewna. Pozwala to ograniczyć niepotrzebny ruch roboczy i usprawnić przygotowywanie kolejnych polan.
To szczególnie praktyczne przy pracy z powtarzalnymi kawałkami drewna, np. przy przygotowywaniu opału do kominka, pieca lub kotła.
Wyposażenie standardowe
Łuparka hydrauliczna CORMAK LUP7TS
Stojak z kołami
Hydrauliczny siłownik z automatycznym powrotem
Dwuręczny system obsługi
Pokrywa zabezpieczająca obszar roboczy
Stół odbiorczy na polana
Stabilny nóż łupiący
Silnik 230 V / 2200 W
Malowana proszkowo stalowa konstrukcja
Parametry techniczne CORMAK LUP7TS:
Siła łupania
7 T
Maksymalna średnica łupanego drewna
250 mm
Maksymalna długość łupanego drewna
520 mm
Silnik
230 V / 50 Hz
Moc silnika
2200 W
Zasilanie
230 V
Długość
950 mm
Szerokość
325 mm
Wysokość
510 mm
Waga netto / brutto
63 / 68 kg
Gwarancja
2 lata
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
łuparka do drewna 7 ton
CORMAKŁuparka do drewna LUP7T
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, ŁUPARKA DO DREWNA LUP7T CORMAK to elektryczna łuparka do drewna o sile nacisku 7 ton, przeznaczona do przygotowywania drewna kominkowego i opałowego. Model obsługuje polana o długości do 520 mm i średnicy do 250 mm, dlatego dobrze sprawdzi się przy domu.
Urządzenie wyposażono w silnik 230 V / 2200 W, Siłownik z automatycznym powrotem, dwuręczną obsługę, klatkę zabezpieczającą obszar roboczy oraz stojak z kołami w zestawie. Sprawdź CORMAK LUP7T, jeśli potrzebna,kompaktowa łuparka 230 V do regularnego przygotowywania drewna opałowego przy domu.
Zastosowanie łuparki CORMAK LUP7T
Łuparka do drewna CORMAK LUP7T sprawdzi się wszędzie tam, gdzie drewno opałowe przygotowywane jest regularnie, ale nie ma potrzeby stosowania dużej maszyny przemysłowej ani wersji ze stojakiem.
Rekomendowane zastosowania:
gospodarstwa domowe,
gospodarstwa rolne,
domy ogrzewane drewnem,
użytkownicy kominków i pieców,
małe punkty przygotowania opału,
obiekty agroturystyczne i pensjonaty,
warsztaty i zaplecza gospodarcze,
użytkownicy przygotowujący drewno sezonowane i świeże.
Model LUP7T będzie odpowiedni dla osób, które chcą szybciej i wygodniej przygotowywać polana opałowe, ograniczając wysiłek związany z ręcznym rąbaniem drewna.
Dla kogo sprawdzi się łuparka do drewna 7 ton?
Fpedpfx Abjzarp Nj Hsh
CORMAK LUP7T to łuparka dla użytkowników, którzy potrzebują kompaktowego, prostego w obsłudze urządzenia do drewna opałowego. Siła nacisku 7 ton, zasilanie 230 V oraz niewielka konstrukcja bez stojaka sprawiają, że model dobrze pasuje do pracy przy domu, w gospodarstwie lub w małym punkcie usługowym.
To dobry wybór dla:
właścicieli domów ogrzewanych drewnem,
użytkowników kominków,
gospodarstw przygotowujących opał na własne potrzeby,
osób chcących ograniczyć ręczne rąbanie drewna,
mniejszych firm i obiektów, które regularnie zużywają drewno opałowe,
użytkowników, którzy szukają łuparki łatwiejszej do przechowywania niż wersja ze stojakiem.
CORMAK LUP7T została wyposażona w dwuręczny system obsługi, który zwiększa kontrolę nad procesem łupania. Użytkownik prowadzi pracę obiema rękami, co ogranicza ryzyko przypadkowego kontaktu z obszarem roboczym.
Dodatkowym elementem bezpieczeństwa jest pokrywa zabezpieczająca obszar roboczy. Takie rozwiązanie ma znaczenie szczególnie wtedy, gdy łuparka wykorzystywana jest regularnie, a operator chce pracować w bardziej uporządkowany i przewidywalny sposób.
Płynna regulacja odstępu łupania
Łuparka posiada płynną regulację odstępu łupania, dzięki której można lepiej dopasować pracę urządzenia do długości przygotowywanego drewna. Pozwala to ograniczyć niepotrzebny ruch roboczy i usprawnić przygotowywanie kolejnych polan.
To szczególnie praktyczne przy pracy z powtarzalnymi kawałkami drewna, np. przy przygotowywaniu opału do kominka, pieca lub kotła.
Parametry techniczne CORMAK LUP7T:
Siła łupania
maks. 7 T
Maksymalna średnica łupanego drewna
250 mm
Maksymalna długość łupanego drewna
520 mm
Silnik
230 V / 50 Hz
Moc silnika
2200 W
Zasilanie
sieciowe
Długość
950 mm
Szerokość
325 mm
Wysokość
510 mm
Gwarancja
2 lata
Stojak
brak w zestawie
Wyposażenie standardowe
Łuparka hydrauliczna CORMAK LUP7T
Hydrauliczny siłownik z automatycznym powrotem
Dwuręczny system obsługi
Pokrywa zabezpieczająca obszar roboczy
Stabilny nóż łupiący
Silnik 230 V / 2200 W
Malowana proszkowo stalowa konstrukcja
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła tarczowa odcinająca poprzeczna
REMADMDK-50A
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7937
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy 500mm
- średnica wrzeciona 30mm
- z góry docisk pneumatyczny
- osłona na tarcze
- pneumatyczny wysuw tarczy
- max wysokość cięcia 150mm
- max szerokość cięcia 350mm
- silnik główny 5,5kW
- średnica króćców odciągu 120mm
- wymiary blatu dł/szer 740x500mm
- wysokość blatu od podstawy 900mm
- stoły rolkowe: 2szt
- stół rolkowy wprowadzający + prowadnica 2050mm
- stół rolkowy wyprowadzający 1650mm
- szerokość stołu rolkowego 510mm
- wymiary całkowite maszyny bez stołu dł/szer/wys 1200x640x1280mm
- waga około 500kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– oryginalna dokumentacja DTR
– 2 stoły rolkowe
– pneumatyczny skok tarczy
– piła używana, stan idealny
Cena netto: 14900 PLN
Fodpfx Ajy Tw Skob Heph
Cena netto: 3550 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła poprzeczna
PAUL 15A0
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7386
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy 500mm
- średnica wrzeciona 30mm
- docisk hydrauliczny pełni funkcje osłony tarczy
- hydrauliczny skok tarczy
- max szerokość cięcia 550mm
Fjdpfxjy Tkguj Ab Heph
- 4 rolki poślizgowe w blacie
- z góry wałek ciągnący, zębaty, dociskowy
- max wysokość cięcia ( na środku) 100mm
- silnik główny 5,9kW
- średnica króćców odciągu 100mm, 120mm
- wymiary blatu 700x630mm
- wysokość blatu od podstawy 830mm
- stoły rolkowy podawczy
- wymiar rolki 350mm
wymiary stołu:
- dł/szer 4480x700mm
- silnik 0,75kW
- stół odbiorczy (taśma)
- szerokość taśmy 510mm
wymiar stołu:
- dł/szer 3130x800mm
- silnik 0,75kW
- wymiary maszyny dł/szer/wys 890x910x1200mm
- waga całkowita około 900kg
– stół podawczy, odbiorczy
– tarcza regulowana hydraulicznie
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 24900 zł
Cena netto: 5930 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się różnić przy wyższych wahaniach)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła poprzeczna OGAM
OGAMTR800
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7707
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy 500mm
- średnica wrzeciona 30mm
- docisk materiału pneumatyczny
- pneumatyczny skok tarczy
- max szerokość cięcia 800mm
- wysokość cięcia 135mm
- sterowanie pneumatyczne
- silnik główny 11kW
- średnica króćca odciągu 2x110mm
- wymiary blatu 520x1550mm
- wysokość blatu od podstawy 810mm
- Stół rolkowy wprowadzający:
- wymiary dł/szer/wys 2700x720x900mm
- wyposażony w 3 ograniczniki pneumatyczne
- stół wyposażony w prowadnicę
- wymiar rolki 530mm
- 6 szt rolek ciągnących 1,5kW
- Stół rolkowy wyprowadzający:
- wymiary dł/szer/wys 2050x700x800mm
- wymiar rolki 590mm
- 11 szt rolek poślizgowych
- wyposażony w 3 ograniczniki pneumatyczne
- wymiary maszyny dł/szer/wys 1900x1450x1600mm
- waga całkowita 1500kg
ATUTY
– 2 stoły rolkowe
– produkcji włoskiej
– sterowanie pneumatyczne
– skok tarczy pneumatyczny (regulowana prędkość przesuwu za pomocą pokrętła)
– piła używana, stan bardzo dobry
Fpodpfxoy Tkfke Ab Hjh
Cena netto: 33900 PLN
Cena netto: 8070 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Łabuńki Pierwsze
322 km
Piła poprzeczna OMGA T720 z taśmociągiem
OMGAT720
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1995, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Piła poprzeczna OMGA T720 z taśmociągiem
Specyfikacja:
• stan techniczny - używany, po profesjonalnym przeglądzie
• producent - OMGA
• model - T720
• szerokość robocza - 250 mm
• wysokość robocza - 80 mm
• moc silnika - 2,2 kW
• prawy stół - roltok o długości 200 cm
• lewy stół - taśmociąg o długości 260 cm
• stoły o szerokości 29 cm
• zapadki pneumatyczne do cięcia na zadaną długość - 2 szt. sterowane z pulpitu maszyny
• regulowana prędkość cięcia
• max średnica tarczy - 350 mm
• wrzeciono - fi 30 mm
• króciec odciągowy - fi 100 mm
• waga korpusu 210 kg
• wymiary gabarytowe - 510 x 110 x 155 cm ( dł. x szer. x wys. )
• wymiary korpusu - 90 x 110 x 155 cm ( dł. x szer. x wys. )
Dodatkowe informacje:
• maszyna jest w dobrym stanie technicznym, gotowa do natychmiastowego użycia
• przedstawione zdjęcia obrazują stan faktyczny przedmiotu sprzedaży
• możliwość włączenia i sprawdzenia urządzenia na miejscu
Fpsdjza E Uxopfx Ab Hoh
• darmowe szkolenie z obsługi maszyny ( w siedzibie firmy )
• cena podana w aukcji nie zawiera VAT i kosztów transportu
Finansowanie i transport:
• organizujemy transport flotą MDD, firmami kurierskimi lub przewoźnikami zewnętrznymi
• umożliwiamy wsparcie finansowe w postaci leasingu lub pożyczki leasingowej
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła poprzeczna
DEWALT
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7181
Fpjdpfjy S Argsx Ab Hjh
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy 300mm
- średnica otworu tarczy 30mm
- osłona na tarczę
- max wysokość cięcia 100mm
- max szerokość cięcia 700mm
- możliwość cięcia pod kątem w płaszczyźnie pionowej +90°/-90° (przesuw ramienia lub przesuw tarczy)
- możliwość obrotu ramienia prawo/lewo
- silnik 2,2kW
- wymiar blatu 950x700mm
- średnica króćca odciągu 60mm
- wymiary dł/szer/wys 1200x950x1400mm
- waga 155kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– niemalowana
– stan bardzo dobry
– piła używana
Cena netto: 6500 PLN
Cena netto: 1550 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Aalen
726 km
Piła poprzeczna pod stołem
SALVAMACLegend 400
Zadzwoń
Stan: nowe, Szerokość cięcia maks.: 250 mm
Wysokość cięcia maks.: 80 mm
Średnica tarczy pilarskiej: 400 mm
Moc silnika: 3,0 kW
Prędkość obrotowa: 2800 obr./min
Przyłącze sprężonego powietrza: 6–8 bar
Wysokość robocza: 900 ±20 mm
Wymiary (dł./szer./wys.): 530x869x1217 mm
Fpjdpfxjxmk Dde Ab Heh
SALVAMAC Legend 400
Szybka półautomatyczna pilarka poprzeczna
-----
Maksymalny zakres cięcia: 220x80 / 250x50 mm.
(Przy cięciu sztaplowanych desek należy pamiętać: wysokość tylnego ogranicznika 100 mm)
Konstrukcja wykonana w całości z wytrzymałej, grubościennej stali, która jest w całości lakierowana i dodatkowo wzmocniona. Solidny system mocowania do podłoża wyposażony jest w stalowe stopy z kołnierzem dla zapewnienia stabilnego montażu.
Sterowanie dwuręczne jest ergonomicznie rozmieszczone, co umożliwia komfortową i wydajną obsługę.
Moc silnika: 3,0 kW.
Prędkość cięcia regulowana jest za pomocą regulatora pneumatycznego, co pozwala na precyzyjne dostosowanie parametrów pracy. System posiada również układ amortyzacji wstrząsów w celu minimalizacji drgań i zwiększenia bezpieczeństwa pracy.
Tarcza HM o średnicy 400 mm, Z=96.
Górna pokrywa dociskowa sterowana jest elektropneumatycznie dla precyzyjnej obsługi. System ruchu pokrywy oparty jest na innowacyjnych łożyskach kulkowych z podwójną osłoną przeciwpyłową i automatycznym systemem smarowania, co zapewnia płynną pracę maszyny.
Instalacja elektryczna spełnia normy CE. Modele z certyfikacją CE standardowo wyposażone są w wejścia i wyjścia o długości minimum 1 metra (rolki nieprowadzone lub płaski stół), co optymalizuje proces pracy oraz zapewnia zgodność z wymaganiami bezpieczeństwa.
Dane techniczne:
-----
Przekrój cięcia maks.: 220x80 / 250x50 mm
Moc silnika: 3,0 kW
Średnica tarczy: 400 mm
Typ tarczy: HM Z=96
Prędkość obrotowa tarczy: 2800 obr./min
Zużycie powietrza na cykl: 5 Nl
Przyłącze odciągu: 1 x 120 mm / 1 x 100 mm
Ciśnienie powietrza: 6–8 bar
Napięcie: 400 V / 50 Hz / 3 fazy
Wysokość stołu roboczego: 900 mm ±20 mm
Kolor: RAL 7035
-----
Cena całkowita ex works: na zapytanie!
-----
Możliwości wyposażenia dodatkowego:
- Wlot/wylot z nieprowadzonymi rolkami lub płaski stół
- Ograniczniki mechaniczne lub pneumatyczne
- Elektroniczny ogranicznik długości / przesuw Salvastop (seria Combo)
- Ruchoma osłona czołowa
oraz inne opcje na zapytanie!
-----
(Dane techniczne wg producenta, bez gwarancji poprawności!)
Ogłoszenia
Aalen
726 km
Optymalizacja piły poprzecznej
SALVAMACSalvapush 2000 Version 4100
Zadzwoń
Stan: nowe, Średnica tarczy piły 500 mm
Wysokość koszenia 120 mm
Moc silnika 5,5/7,5 kW
Długość robocza 4100 mm
Salvapush 2000 optymalizacja piła poprzeczna
do pełnej optymalizacji drewna i ograniczania błędów
Wersja 4100 (długość przetwarzania)
-----
Dane techniczne:
- Obszar cięcia: min. 30X12 mm, maks. 270X120/300x95 mm.
Opcjonalnie specjalne obszary cięcia dostępne na życzenie.
- Długość płyt przed cięciem: min. 500 mm,
maksymalnie 4100/5100/6100 mm, w zależności od wersji
- Możliwość pojedynczego cięcia na ostatnich 40 mm panelu.
Minimalna długość końcowego przycięcia 5 mm.
- Maksymalna waga drewna 120 kg (opcjonalne specjalne rozwiązanie na życzenie)
- Karmienie za pomocą suwaka, sterowanie bezpośrednie za pomocą innowacyjnego
system sterowany komputerowo i napędzany serwomechanizmem, połączony cyfrowo za pomocą
Nazwa pliku: EtherCAT
- Specjalny blat roboczy nachylony pod kątem 25 stopni, ułatwiający załadunek
i przytrzymać przedmiot obrabiany w zacisku
- Podwójna konstrukcja stalowa, bardzo wytrzymała, wzmocniona i pomalowana.
- Specjalna blokada zabezpieczająca z tyłu
odpowiednie bezpieczeństwo pracy.
Prędkość posuwu do 60 m/min zgodnie z obowiązującymi przepisami
Przepisy bezpieczeństwa: Prędkość ruchu wózka roboczego bezpośrednio
można regulować za pomocą komputera w zależności od obszaru cięcia. Otrzymujący
szybsza wersja jest możliwa.
- Bardzo solidny wózek przesuwny: wymiary po rozłożeniu ok. Wymiary: 300 x 345 x 25 mm.
- Aluminiowa podpora jest duża i wytrzymała: wysokość 135 mm i szerokość 120 mm.
- Specjalny układ przeniesienia napędu z paskiem zębatym o szerokości 50 mm i 33
Twarde stalowe paski wewnątrz zapewniają wysoką precyzję i wydajność
-Elektroniczny bezszczotkowy silnik serwo ze stałym momentem obrotowym i cyfrowym
Połączenie EtherCAT
- Fotokomórka laserowa, która wykrywa obecność kawałka drewna i
Czytnik luminescencji do znaczników fluorescencyjnych. System jest stały
umieszczone tak, aby możliwa była ręczna regulacja przy zmianie grubości drewna
nie jest wymagane.
-Elektroniczny system operacyjny S-OPTIM
-Kompletne zarządzanie do 5 jakościami cięcia
-Solidny stół odbiorczy do zbierania ciętych elementów, wykonany z twardej stali,
Długość 3000 mm. Nachylenie 25 stopni, podobnie jak reszta trasy, i kompletne z
przewodnik
-----
Cena powyższej maszyny na zapytanie!
-----
Opcje dodatkowo płatne:
-Rozszerzenie banku zbiorczego (wygaszanie)
-System wstępnego ładowania grawitacyjnego
-Drukarka etykiet Zebra
-Modernizacja silnika piły z 5,5 kW do 7,5 kW
-Zwiększenie powierzchni cięcia do 140x240 - 100x300
z tarczą tnącą o średnicy 550 mm
-Poziome pociągnięcie boczne
-Szeroka płyta przesuwna
Fedpfxewhf Ipe Ab Heph
Opcjonalne alternatywy dla banku zbiorczego (wycofywanie:
-Wersja TT z obrotowym stołem dozującym
rozładowanie całej płyty tnącej w jednym cyklu
- Klapa podłogowa do stołu dozującego z możliwością obrotu w celu wyjęcia
końcowe kawałki ciętego drewna.
-Wersja LS Elektroniczne urządzenie sortujące
Podział ciętych elementów według rozmiaru i jakości
z 3 wyrzutnikami dużej prędkości
-----
Ceny powyższych opcji dostępne na zapytanie!
-----
(dane techniczne wg producenta - bez gwarancji!)
Ogłoszenia
Aalen
726 km
Piła poprzeczna pod stołem
SALVAMACLegend 500 mit Salvastop Video
Zadzwoń
Stan: nowe, Szerokość cięcia maks. 310 mm
Wysokość cięcia maks. 125 mm
Średnica brzeszczotu 500 mm
Moc silnika 5,5 kW
Prędkość 2800 obr./min.
Przyłącze sprężonego powietrza 6-8 bar
Wysokość robocza 900 +/- 20 mm
Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 10645x1000x1300 mm
SALVAMAC COMBO 500 – Półautomatyczna przecinarka
z SALVASTOP 100 - elektroniczny ogranicznik długości/suwak
-----
Poz. 1: Piła podstołowa Legend 500
-----
Maksymalny obszar cięcia: 220x125/260x100/285x80/310x50 mm.
Przy cięciu desek leżących jedna na drugiej, h maks. 100 mm.
Konstrukcja wykonana jest w całości z grubościennej konstrukcji i wzmocniona na całej długości
malowana stal. Solidny system montażu na podłodze ze stalowymi nóżkami z kołnierzem
do otworu montażowego.
Dwuręczna, bezpieczna kontrola cięcia w ergonomicznej pozycji.
Moc silnika piły 5,5 kW.
Regulowana prędkość cięcia za pomocą sterownika pneumatycznego.
Maksymalny system równowagi masy i trwałości. System amortyzacji.
Niezależne opcje regulacji pneumatycznej w celu dostosowania do różnych
Rodzaje przetwarzania.
Trwały i łatwo wymienny drążek do regulacji brzeszczotu.
Piła tarczowa HM o średnicy 500 mm, Z=108.
Fpodpjvu Hd Tefx Ab Heh
Pneumatyczna prasa do mocowania górnego przedmiotu obrabianego ze sterowaniem elektropneumatycznym.
System ruchu dociskacza wykorzystujący innowacyjne łożyska kulkowe z podwójną ochroną przed kurzem
i automatyczny system smarowania.
Instalacja elektryczna zgodna z CE. Modele CE muszą być dostarczane w standardzie
Na wlocie i wylocie należy przewidzieć płyty wsporcze o długości co najmniej 1 metra.
Dane techniczne:
-----
Przekrój piły max. 220x125, 260x100, 285x80, 310x50
Moc silnika brzeszczotu: 5,5 kW
Średnica brzeszczotu piły: 500 mm
Typ brzeszczotu: HM Z=108
Prędkość obrotowa brzeszczotu: 2800 obr./min
Zużycie powietrza na cykl: 7 Nl
Otwór wlotowy: 1 - 120 mm / 1 - 100 mm
Ciśnienie powietrza: 6 - 8 barów
Napięcie: V 400/50 Hz 3 fazy
Wysokość blatu: 900 mm +- 20 mm
Kolor: Ral 7035 - Ral 1007
Poz. 2: Elektroniczny ogranicznik długości Salvastop 100
-----
-Metoda pracy: 2 tryby
1 x ogranicznik (przystanek długości przesuwa się na określoną długość) i
1 x przesuwne (kilka długości jest przetwarzanych jedna po drugiej za naciśnięciem przycisku)
- z serwonapędem
- Prędkość suwaka: do 60 m/min
- Długość suwaka 600 mm
- z 7-calowym wyświetlaczem dotykowym
- Maksymalna waga drewna, które można pchać - do 100 kg
- Port USB
COMBO_500 - 6400/7000
- Przenośnik rolkowy z prowadnicą po prawej stronie piły.
Malowana stalowa rama z ocynkowanymi kołami.
Nośność 230 kg, średnica 60 mm, rozstaw 250 mm, szerokość 320 mm. 3 m.
- 6400/7000 SalvaStop 100 po lewej stronie piły.
Długość robocza 6,4 m. Długość całkowita 7,0 m. Z blatem 7 m. Szerokość 320 mm.
Maszyna demonstracyjna dodatkowo wyposażona w:
OCHRONA PRZODU W GÓRĘ I W DÓŁ
Ruchome zamiast sztywnego przedniego zabezpieczenia. Ochrona podnosi się podczas
cięcia w celu zapewnienia bezpiecznych warunków pracy. Powstanie i
Rozładunek drewna ułatwia osłona skierowana w dół.
Układ posiada jeszcze jedną specjalną, zabezpieczoną pneumatykę
System prowadnic liniowych charakteryzujący się najwyższą jakością i najnowocześniejszą technologią
przekonany.
PLIKI POŁĄCZENIA OPROGRAMOWANIA
Przygotowanie do...
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
HYDRAULICZNA ŁUPARKA DO DREWNA PIONOWA
CORMAKŁuparka do drewna LUP10T
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, 🔵Łuparka do drewna CORMAK LUP10T 10T 400V
Kompaktowa pionowa łuparka hydrauliczna CORMAK LUP10T to nowość w ofercie, zaprojektowana do wydajnego rozłupywania drewna kominkowego oraz drewna do pieców opałowych. Maszyna oferuje nacisk 10 ton!, silnik o mocy 4 kW oraz zasilanie 400 V, dzięki czemu świetnie sprawdzi się przy pracy z kłodami o zróżnicowanej średnicy i długości.
🟠Dane techniczne
Model: CORMAK LUP10T
Typ: łuparka hydrauliczna pionowa
Siła nacisku: ok. 10 ton
Zasilanie: 400 V
Moc silnika: 4 kW
Wysokość maksymalna: 1700 mm
Wysokość minimalna: 1300 mm
Szerokość: 630 mm
Głębokość: 900 mm
Głębokość klina: 180 mm
Maksymalna długość kłody: 650 mm
Minimalna długość kłody: 150 mm
Maksymalna średnica kłody: 450 mm
Minimalna średnica kłody: 80 mm
Koła: gumowe
Waga: 153 kg
10 ton nacisku w kompaktowej konstrukcji — mocniejsza od typowych łuparek 8T, a jednocześnie łatwa do przechowywania i transportu.
🔴Duża siła w kompaktowej konstrukcji
Największą zaletą modelu CORMAK LUP10T jest połączenie dużej siły nacisku z kompaktową konstrukcją. Łuparka ma regulowaną wysokość roboczą — od 1300 do 1700 mm — oraz wymiary podstawowe 630 × 900 mm, co ułatwia jej ustawienie, przechowywanie i transport.
Pomimo większego nacisku niż w typowych modelach 8-tonowych, konstrukcja pozostaje zwarta i wygodna w obsłudze.
Najważniejsze zalety
➡️Nacisk około 10 ton: skuteczne rozłupywanie twardszych i większych kłód
➡️Kompaktowa konstrukcja: łatwiejsze przechowywanie oraz wygodna praca na ograniczonej przestrzeni
➡️Silnik 4 kW: stabilna praca przy bardziej wymagającym materiale
➡️Zasilanie 400 V: dobre dopasowanie do intensywniejszej pracy warsztatowej i gospodarczej
➡️Maksymalna średnica kłody 450 mm: możliwość pracy z dużym materiałem opałowym
➡️Maksymalna długość kłody 650 mm: wygodne przygotowywanie typowego drewna kominkowego i opałowego
➡️Gumowe koła transportowe: łatwiejsze przemieszczanie maszyny
➡️Waga 153 kg: wysoka stabilność podczas pracy
Postaw na większą siłę w kompaktowej formie. Wybierz łuparkę CORMAK LUP10T i przygotowuj drewno wygodniej, sprawniej i z mniejszym wysiłkiem.
Korzyści z użytkowania łuparki do drewna
Fpedpfey T E Iysx Ab Hsh
➡️ Nacisk około 10 ton: skuteczne rozłupywanie większych i twardszych kłód.
➡️ Silnik 4 kW: stabilna praca przy wymagającym drewnie.
➡️ Zasilanie 400 V: dobre rozwiązanie do intensywniejszej pracy w gospodarstwie, warsztacie lub przy domu.
➡️ Maksymalna średnica kłody 450 mm: możliwość obróbki dużych kawałków drewna opałowego.
➡️ Maksymalna długość kłody 650 mm: wygodne przygotowywanie drewna do kominka, pieca lub kotła.
➡️ Kompaktowa konstrukcja: łatwiejsze przechowywanie i wygodna praca na ograniczonej przestrzeni.
➡️ Gumowe koła transportowe: sprawniejsze przestawianie maszyny w miejscu pracy.
➡️ Waga 153 kg: stabilność podczas rozłupywania drewna.
➡️ Mniej wysiłku niż przy pracy siekierą: wygodniejsze przygotowywanie opału bez dużego obciążenia fizycznego.
Postaw na dużą siłę w kompaktowej formie. Wybierz łuparkę CORMAK LUP10T i przygotowuj drewno szybciej, wygodniej i z mniejszym wysiłkiem.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła poprzeczna
EstererHKS stoły rolkowe
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7680
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy 500mm
- średnica wrzeciona 30mm
- hydrauliczny skok tarczy
- max szerokość cięcia 500mm
- max wysokość cięcia ( na środku, przy tarczy 500mm) 160mm
- silnik główny 4kW
- wymiary blatu 715x1070mm
- wysokość blatu od podstawy 790mm
- stoły rolkowe 2szt
- wymiary stołów:
- podawczy dł/szer 2000x640mm
- odbiorczy dł/szer 2000x640mm
- wymiary maszyny dł/szer/wys 1400x940x1070mm
- waga całkowita 480kg
ATUTY
Fedpfxsy R Dy Ae Ab Hoph
– 2 stoły rolkowe
– hydrauliczny skok tarczy
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 15900 PLN
Cena netto: 3780 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła poprzeczna radialna promieniowa
Maggi EngineeringJunior 640
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7866
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy 300mm
- średnica otworu tarczy 30mm
- osłona na tarczę
- wysokość cięcia dla założonej tarczy 250mm, 60mm
- max szerokość cięcia 600mm
- możliwość cięcia pod kątem w płaszczyźnie pionowej - przesuw ramienia lub przesuw tarczy
- możliwość obrotu ramienia prawo/lewo
- silnik 3kW
- wymiar blatu 1130x1010mm
- średnica króćca odciągu 50mm
- wymiary dł/szer/wys 1150x1190x1510mm
- waga 220kg
Fjdey Rrgwopfx Ab Hsph
ATUTY
– produkcji włoskiej
– niemalowana
– dokumentacja DTR
– stan bardzo dobry
– piła używana
Cena netto: 6500 PLN
Cena netto: 1550 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła wahadłowa poprzeczna tarczowa
REMADCKLH
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7991
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy 400mm
- średnica otworu tarczy 30mm
- osłona na tarczę
- ramię regulowane góra/dół
- max wysokość cięcia 120mm
- max szerokość cięcia 540mm
- przesuw piły hydrauliczny
- 3 rolki wprowadzające w blacie
Fedpfxjy Nx Ure Ab Heph
- silnik 3,7kW
- silnik pompy hydraulicznej około 0,55kW
- średnica króćca odciągu 110mm
- szerokość rolki 530mm
- wymiary maszyny dł/szer/wys 1900x1500x1950mm
- waga 650kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– dokumentacja DTR
– stan bardzo dobry
– piła używana
Cena netto: 13900 PLN
Cena netto: 3300 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Tauberbischofsheim
714 km
Piła poprzeczna + zaokrąglarka krawędzi WEINIG
WEINIG
Zadzwoń
Stan: używany, pasuje do UNITEC 10 lub podobnego, rok produkcji 1998, sterowanie CNC, liczba: 2, cena za sztukę: 2.000,00 € + VAT.
Fjdolkckmspfx Ab Hsph
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Ebermannstadt
610 km
Piła poprzeczna w zestawie
HOLTEC PaketkappsägePICCOLO
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1998, Mobilna piła pakietowa Piccolo firmy Holtec z Ellenthal, szerokość cięcia 1,6 m. Do przycinania pakietów tarcicy. Silnik 7,6 kW, 400 V. Waga 155 kg. Mało używana, w dobrym stanie.
Fpjdpfx Ajza Sdyeb Hsh
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Podwójna piła poprzeczna
Rüco32
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1973, maks. długość cięcia 3200 mm (odległość od 1. do 3. tarczy piły) z lewostronną piłą tarczową odchylaną do 45° wielkość cięcia 2200 x 2500 mm 3 silniki po 4,5 kW każda z dwóch pił poprzecznych odchylana w zakresie 45° - 90° każda z osobnym silnikiem do nacinania wstępnego Wszystkie 3 piły do 400 mm Ø minimalna szerokość cięcia 210 mm obie piły do nacinania wstępnego pneumatycznie wysuwane i cofane z przyssawkami do mocowania płyt Lokalizacja magazynu: Nattheim
Fsdpfx Abovvkm Ie Hsph
Ogłoszenia
Rodgau
748 km
Piła taśmowa do drewna
HoKubs 540 as
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2024, Nowa maszyna wystawowa! Szczególnie ciężka konstrukcja z wysoką masą własną zapewnia maksymalną płynność pracy. • Szczególnie cicha i precyzyjna praca dzięki sztywnej, odpornej na skręcanie obudowie maszyny • Duży, żeliwny ogranicznik równoległy z prowadnicą prętową, łatwy do przesuwania • Koła zamachowe z żeliwa z gumową powłoką i szczotką czyszczącą • Duży stół pilarski z żeliwa szarego, odchylany, z szlifowaną i polerowaną powierzchnią • Precyzyjna regulacja wysokości cięcia za pomocą listwy zębatej ze skalą milimetrową • Drzwi zabezpieczone wyłącznikiem krańcowym • Silnik samohamujący • Dwa króćce ssące Dane techniczne: Wymiary stołu (dł. x szer. x wys.) 720 x 520 x 860 mm Prędkość cięcia 1.650 m/min Masa ok. 240 kg Maks. wysokość cięcia 350 mm Maks. szerokość cięcia 520 mm Maks. długość brzeszczotu 4.260 mm Grubość brzeszczotu min./maks. 0,5 / 0,6 mm Precyzyjne prowadzenie górne/dolne Nachylenie stołu pilarskiego 0 - 20° Wymiary (dł. x szer. x wys.) 870 x 620 x 1970 mm
Miejsce magazynowania:
Fpjdpfxowggaks Ab Heh
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
łuparka do drewna 14 ton
CORMAKŁuparka do drewna LUP14
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, CORMAK LUP14 to profesjonalna łuparka do drewna, stworzona z myślą o użytkownikach oczekujących nie tylko wydajności, ale również solidnej konstrukcji. Zasilana trójfazowym silnikiem elektrycznym o napięciu 400V i imponującej mocy 3500W, generuje imponujący nacisk 14 ton, co pozwala jej skutecznie radzić sobie nawet z najtwardszymi gatunkami drewna.
Doskonałe parametry tej łuparki sprawiają, że doskonale sprawdza się w profesjonalnych zastosowaniach. Konstrukcja maszyny opiera się na solidnych materiałach najwyższej jakości, co gwarantuje niezawodność w długotrwałym użytkowaniu. Zaprojektowana z myślą o efektywnej produkcji drewna kominkowego, oferuje możliwość rozłupywania kawałków drewna o długości do 104cm.
Łuparka CORMAK LUP14 to nie tylko siła, ale także wygoda użytkowania i bezpieczeństwo. Wyposażona w kółka transportowe ułatwiające mobilność, umożliwia łatwe załadunek do samochodu dostawczego czy przyczepy. Dodatkowym atutem jest podnośnik kłód, szczególnie użyteczny przy obróbce dużych i ciężkich kawałków drewna. Regulacja prędkości pracy od 4,2 cm/s do 21,8 cm/s zapewnia elastyczność dostosowania do różnych potrzeb produkcji.
Bezpieczeństwo użytkowania to priorytet dla łuparki Cormak LUP14. Dwuręczna obsługa z użyciem dźwigni znacząco minimalizuje ryzyko wypadków podczas pracy, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa. To nie tylko narzędzie do efektywnej pracy, ale także gwarancja spokoju i ochrony dla profesjonalnych użytkowników.
BEZAWARYJNA POMPA HYDRAULICZNA!
Parametry techniczne
Silnik 3,5 kW / 400 V
Nacisk 14 T
Średnica cylindra wew/zew 80 / 90 mm
Maks. długość drewna 1040 mm
Fjdpfxoridp Eo Ab Hsph
Zakres średnicy drewna ok. 100 - 700 mm
Wymiary zewnętrzne 1440 x 1350 x 2280 mm
Waga 185 kg
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Piła tarczowa do cięcia poprzecznego i ukośnego
GrauleZS 135
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2003, Tarcza piły: 350 mm, otwór: 30 mm, silnik: 2 kW, obroty: 3800 obr./min. Średnica odciągu: 95 mm. Waga: ok. 105 kg bez stojaka. Szerokość cięcia przy 90°: 430 mm, przy 45°: 300 mm. Wysokość cięcia: 135 mm. Hydrauliczny hamulec powrotny. Bez stojaka i transporterów rolkowych. Lokalizacja: Nattheim.
Fedpfx Abeyw Tzio Heph
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "Piła poprzeczna do drewna opałowego CURSAL TRV 1200L Ø550 - TRV 1600L Ø700"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.


















































































































































































































































































































































