multiFill VK-EP-2V-960-24-KK-SV-6-240-125
Maszyna do napełniania i zamykania
ICS
Rok produkcji
2011
stan
używany
Lokalizacja
Niemcy
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Producent:
- ICS
- Rok produkcji:
- 2011
- stan:
- gotowy do pracy (używany)
Cena i lokalizacja
- Lokalizacja:
- Deutschland
- A21173612
- Numer referencyjny:
- INNO30759
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 05.02.2026
Opis
Dostępna jest kompletna linia do napełniania i zamykania butelek. Średnica zbiornika pierścieniowego: 960 mm, liczba zaworów napełniających: 24, stanowiska zamykające (KK): 6, stanowiska zamykające (SV): 6, średnica zakrętarki: 240 mm, podział napełniacza i zakrętarki: 125 mm, wydajność napełniania (0,5 l): 6000 butelek/godz., pojemność butelki: 330 ml/500 ml, godziny pracy: ok. 7200 h. Możliwa jest wizja lokalna.
Gedpfoyhgnpsx Ap Ejit
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Gedpfoyhgnpsx Ap Ejit
Dostawca
Wskazówka: Zarejestruj się bezpłatnie lub zaloguj, aby uzyskać dostęp do wszystkich informacji.
Ostatni raz online:
Zarejestrowany od: 2017
2 000 Ogłoszenia online
Wyślij zapytanie
telefon & Fax
+49 30 58... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Wielka Brytania
1 371 km
Maszyna do przetwarzania makaronu
ITALPASTRF 700 36 5A
ITALPASTRF 700 36 5A