HERMLE C800U
Rok produkcji
2000
stan
używany (w pełni sprawny)
Lokalizacja
Cascina Faustina Włochy
5-osiowe pionowe centrum obróbcze HERMLE C800U
more Images
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
5-osiowe pionowe centrum obróbcze
Producent:
HERMLE
Model:
C800U
Rok produkcji:
2000
stan:
używany
Sprawność:
w pełni sprawny
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
Località Cascina Faustina 67/69, 20080 Albairate, Italia Włochy
Zadzwoń
Dane techniczne
Przebieg osi X:
800 mm
Przesuw osi Y:
600 mm
Przesuw osi Z:
500 mm
Producent sterowników:
HEIDENHAIN
Model sterownika:
460
Prędkość obrotowa (maks.):
15 000 obr./min
Wrzeciono czołowe:
HSK 63A
Liczba miejsc w magazynku narzędziowym:
30
Wyposażenie:
dokumentacja / instrukcja obsługi, prędkość obrotowa bezstopniowo regulowana, transporter wiórów
Opis
Używane pionowe centrum obróbcze 5-osiowe HERMLE C800U o wysokiej prędkości to średniej wielkości maszyna CNC z portalową konstrukcją granitową (typ gantry), masa 8.200 kg; przesuwy X 800, Y 500, Z 600 mm oraz 5-osiowy stół obrotowy o średnicy platformy 280 mm.
Rok produkcji 2000, wyposażona w HEIDENHAIN TNC 430, wrzeciono HSK 63A 15.000 obr./min (max 19 kW), chłodzony dedykowaną chłodziarką, zmieniacz narzędzi typu pick-up na 30 pozycji oraz zdalny pulpit ręczny.