Centrum obróbcze CNC Hedelius BC 100-2500
Sterowanie: Heidenhain iTNC 530
Rok produkcji: 2005
Nr wewnętrzny maszyny: 59
Przejazdy osi:
Oś X: 2.500 mm
Oś Y: 1.000 mm
Oś Z: 770 mm
Powierzchnia mocowania: 3.220 x 1.000 mm
Obciążenie stołu: ok. 3.000 kg
Uchwyt: SK 50
Magazyn narzędzi: 30 pozycji
Prędkość obrotowa wrzeciona: 20 - 5.000 obr./min
Wyposażenie:
- Filtracja chłodziwa 900 l
Godpfx Asy Ryw Deibobl
- Chłodzenie wewnętrzne
- Transporter wiórów
- Elektroniczne pokrętło
- Ścianka działowa do obróbki wahadłowej
- Płyta magnetyczna 2x 1.000 x 800 mm
- Sonda stołowa TS27R
- Przygotowanie pod sondę pomiarową
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Rok produkcji: 2005
Nr wewnętrzny maszyny: 59
Przejazdy osi:
Oś X: 2.500 mm
Oś Y: 1.000 mm
Oś Z: 770 mm
Obciążenie stołu: ok. 3.000 kg
Uchwyt: SK 50
Magazyn narzędzi: 30 pozycji
Wyposażenie:
- Filtracja chłodziwa 900 l
Godpfx Asy Ryw Deibobl
- Chłodzenie wewnętrzne
- Transporter wiórów
- Elektroniczne pokrętło