GSL German Standard Lift E030ZM60279 Hub 270 mm
Cena stała plus VAT
stan
używany
Lokalizacja
Wiefelstede Niemcy
Siłownik hydrauliczny GSL German Standard Lift E030ZM60279 Hub 270 mm
more Images
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Siłownik hydrauliczny
Producent:
GSL German Standard Lift
Model:
E030ZM60279 Hub 270 mm
stan:
dobry (używany)
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja:
26215 Wiefelstede, DE Niemcy
A8030933
Numer referencyjny:
Opis
Siłownik hydrauliczny, cylinder podtrzymujący, tłok hydrauliczny, tłok dociskowy, cylinder wywrotu
- Producent: GSL (German Standard Lift), siłownik hydrauliczny skok 270 mm
- Oznaczenie typu: E030ZM60279 T24
- Tłoczysko: Ø 30 mm
Gsdpsizc Azjfx Ap Esub
- Mocowanie: Ø 20 mm, patrz zdjęcia