Standard-SZM
DAF XF 480

Cena stała plus VAT
19 900 €
Rok produkcji
2018
stan
używany
Lokalizacja
Hooglede Belgia
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
more Images
DAF XF 480
DAF XF 480
DAF XF 480
DAF XF 480
DAF XF 480
DAF XF 480
DAF XF 480
DAF XF 480
DAF XF 480
DAF XF 480
DAF XF 480
DAF XF 480
DAF XF 480
DAF XF 480

Dane dotyczące maszyny

Opis/nazwa maszyny:
Standard-SZM
Producent:
DAF
Model:
XF 480
Rok produkcji:
2018
stan:
używany

Cena i lokalizacja

Cena stała plus VAT
19 900 €
Lokalizacja:
Ieperstraat 103, Hooglede, BE Belgia
Zadzwoń

Dane techniczne

Przebieg:
851 472 km
Moc:
353 kW (479,95 KM)
Pierwsza rejestracja:
01/2018
Rodzaj paliwa:
diesel
Rozmiar opony:
385/65 R22.5
Konfiguracja osi:
4x2
Paliwo:
diesel
Hamulce:
hamowanie silnikiem
Kolor:
inny
Kabin kierowcy:
kabina sypialna
Typ przekładni:
automatyczny
Klasa emisji:
Euro 6
Zawieszenie:
stal-powietrze
Wyposażenie:
ABS, centralny zamek, drugi zbiornik paliwa, elektryczne sterowanie szybami, lodówka, lusterko elektryczne, ogrzewanie postojowe, spojler, tempomat

Szczegóły oferty

Identyfikator ogłoszenia:
A22448402
Numer referencyjny:
TC71588
Aktualizacja:
ostatnio dnia 29.07.2026

Opis

= Dodatkowe opcje i wyposażenie =

- Spoiler dachowy
- Zapasowy kluczyk
- Ogranicznik prędkości
- Zbiornik paliwa wykonany z aluminium
- Reflektory
- Progi boczne
- System kontroli stabilności
Pjdpfozqckwjx Ab Uepw
- Standardowa klimatyzacja
- Osłona przeciwsłoneczna
- Prąd zmienny
- Skrzynka narzędziowa

= Dodatkowe informacje =

Hamulce: hamulce tarczowe
Oś przednia: rozmiar opon: 385/65 R22.5; skręcana; głębokość bieżnika opony po lewej stronie: 9 mm; głębokość bieżnika opony po prawej stronie: 7 mm; zawieszenie: zawieszenie na resorach piastowych
Oś tylna: rozmiar opon: 315/70 R22.5; podwójne ogumienie; głębokość bieżnika opony po lewej stronie (wewnętrzna): 16 mm; głębokość bieżnika opony po lewej stronie (zewnętrzna): 15 mm; głębokość bieżnika opony po prawej stronie (wewnętrzna): 16 mm; głębokość bieżnika opony po prawej stronie (zewnętrzna): 15 mm; zawieszenie: zawieszenie pneumatyczne
Uszkodzenia: brak

Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.

Dostawca

Ostatnie logowanie:

Zarejestrowany od: 2011

452 Ogłoszenia online

Zadzwoń

Wyślij zapytanie

Krajus 
Niemcy
Austria
Szwajcaria
Stany Zjednoczone
Wielka Brytania
Francja
Belgia
Hiszpania
Meksyk
Włochy
Holandia
Polska
Rosja
Białoruś
Ukraina
Estonia
Turcja
Nowa Zelandia
Irlandia
Czechy
Dania
Finlandia
Szwecja
Norwegia
Luksemburg
Grecja
Litwa
Łotwa
Islandia
Portugalia
Brazylia
Wenezuela
Argentyna
Węgry
Słowacja
Rumunia
Mołdawia
Słowenia
Serbia
Czarnogóra
Albania
Chorwacja
Bułgaria
Macedonia Północna
Bośnia i Hercegowina
Izrael
Egipt
Maroko
Indie
Indonezja
Korea Południowa
Japonia
Tajlandia
Malezja
Wietnam
Chiny
Tajwan
Iran
Bangladesz
Wskazówka: Twoje zapytanie zostanie przekazane wszystkim sprzedawcom w kategorii maszyn. Dzięki temu możesz otrzymać bardzo wiele ofert.
Nie można było wysłać zapytania. Proszę spróbować ponownie później.

telefon & Fax

+32 51 13... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
more images
Datteln
814 km
Ciężarówka z płaską platformą
DAFXF 480 FAN Baustoff*Atlas 186.3 Kran Hochsitz 7m
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
Standard-SZM DAF XF 480
more images
Holandia Vuren
967 km
Standard-SZM
DAFXF 480
Zaufany sprzedawca
Zadzwoń
Ogłoszenia
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 Retarder Standklima Grßer Tank
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 Retarder Standklima Grßer Tank
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 Retarder Standklima Grßer Tank
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 Retarder Standklima Grßer Tank
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 Retarder Standklima Grßer Tank
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 Retarder Standklima Grßer Tank
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 Retarder Standklima Grßer Tank
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 Retarder Standklima Grßer Tank
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 Retarder Standklima Grßer Tank
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 Retarder Standklima Grßer Tank
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 Retarder Standklima Grßer Tank
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 Retarder Standklima Grßer Tank
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 Retarder Standklima Grßer Tank
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 Retarder Standklima Grßer Tank
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 Retarder Standklima Grßer Tank
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 Retarder Standklima Grßer Tank
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 Retarder Standklima Grßer Tank
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 Retarder Standklima Grßer Tank
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 Retarder Standklima Grßer Tank
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 Retarder Standklima Grßer Tank
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 Retarder Standklima Grßer Tank
more images
Lugau
465 km
Standardowy ciągnik siodłowy
DAFXF 480 Retarder Standklima Grßer Tank
Zadzwoń
Ogłoszenia
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
more images
Honselersdijk
1 022 km
Standardowy ciągnik siodłowy
DAFXF 480 FTG SSC 6X2 TWINSTEER 760.000 KM PTO + HY
Zadzwoń
Ogłoszenia
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Standardowy ciągnik siodłowy DAF XF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
more images
Honselersdijk
1 022 km
Standardowy ciągnik siodłowy
DAFXF 480 FT SSC 2X TANKS PARK AIRCO ONLY 732.000 K
Zadzwoń
Ogłoszenia
Ciężarówka do przewozu materiałów niebezpiecznych DAF XF 480  ADR  3-L HY
Ciężarówka do przewozu materiałów niebezpiecznych DAF XF 480  ADR  3-L HY
Ciężarówka do przewozu materiałów niebezpiecznych DAF XF 480  ADR  3-L HY
Ciężarówka do przewozu materiałów niebezpiecznych DAF XF 480  ADR  3-L HY
Ciężarówka do przewozu materiałów niebezpiecznych DAF XF 480  ADR  3-L HY
Ciężarówka do przewozu materiałów niebezpiecznych DAF XF 480  ADR  3-L HY
Ciężarówka do przewozu materiałów niebezpiecznych DAF XF 480  ADR  3-L HY
Ciężarówka do przewozu materiałów niebezpiecznych DAF XF 480  ADR  3-L HY
Ciężarówka do przewozu materiałów niebezpiecznych DAF XF 480  ADR  3-L HY
more images
Beckum
763 km
Ciężarówka do przewozu materiałów niebezpiecznych
DAFXF 480 ADR 3-L HY
Zadzwoń
Ogłoszenia
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Żuraw samochodowy DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
more images
Kehl
886 km
Żuraw samochodowy
DAFXF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Zadzwoń
Ogłoszenia
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Ciężarówka z płaską platformą DAF XF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
more images
Kehl
886 km
Ciężarówka z płaską platformą
DAFXF 480*Palfinger Kran*Lift/Lenkachse*394 TKM*
Zadzwoń
Ogłoszenia
Transport objętościowy DAF XF 480 DAF XF   11-2021
Transport objętościowy DAF XF 480 DAF XF   11-2021
Transport objętościowy DAF XF 480 DAF XF   11-2021
Transport objętościowy DAF XF 480 DAF XF   11-2021
Transport objętościowy DAF XF 480 DAF XF   11-2021
Transport objętościowy DAF XF 480 DAF XF   11-2021
Transport objętościowy DAF XF 480 DAF XF   11-2021
more images
Holandia Veen
964 km
Transport objętościowy
DAFXF 480 DAF XF 11-2021
Zadzwoń
Ogłoszenia
Przesuwana plandeka DAF XF 480
Przesuwana plandeka DAF XF 480
Przesuwana plandeka DAF XF 480
Przesuwana plandeka DAF XF 480
Przesuwana plandeka DAF XF 480
Przesuwana plandeka DAF XF 480
Przesuwana plandeka DAF XF 480
Przesuwana plandeka DAF XF 480
Przesuwana plandeka DAF XF 480
Przesuwana plandeka DAF XF 480
Przesuwana plandeka DAF XF 480
Przesuwana plandeka DAF XF 480
Przesuwana plandeka DAF XF 480
Przesuwana plandeka DAF XF 480
more images
Belgia Hooglede
1 118 km
Przesuwana plandeka
DAFXF 480
Zadzwoń