Citizen Miyano BNE-51MSY
Rok produkcji
2018
stan
używany (w pełni sprawny)
Lokalizacja
Baden-Württemberg Niemcy
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
CNC automat tokarski krótki
Producent:
Citizen
Model:
Miyano BNE-51MSY
Rok produkcji:
2018
stan:
gotowy do pracy (używany)
Sprawność:
w pełni sprawny
Dane techniczne
Długość toczenia:
380 mm
Średnica toczenia:
165 mm
Prędkość wrzeciona (maks.):
5 000 obr./min
Przepust belki:
51 mm
Model sterownika:
Mitsubishi MELDAS
Dostawa
Lokalizacja:
Baden-Württemberg, Niemcy Niemcy – Odległość: około 757 km
Dostępność:
niezwłocznie po zakończeniu aukcji
Warunki dostawy:
FCA
Koszty demontażu i załadunku:
Odbiór w danym miejscu:
nieodpłatnie
Koszty przesyłki:
Opis
Maszyna w bardzo dobrym stanie, w pełni sprawna elektrycznie i mechanicznie!
SZCZEGÓŁY TECHNICZNE
Maksymalna średnica pręta do przejścia:
51 mm
Maksymalna średnica toczenia: 165 mm
Maksymalna długość toczenia: 380 mm
Maksymalna prędkość obrotowa wrzeciona głównego: 5.000 obr/min
Maksymalna prędkość obrotowa wrzeciona przeciwległego: 5.000 obr/min
Rewolwer narzędziowy
Liczba rewolwerów narzędziowych: 2
Liczba pozycji na każdy rewolwer: 12
Możliwość zastosowania narzędzi napędzanych
SZCZEGÓŁY MASZYNY
Sterowanie: Mitsubishi MELDAS
Waga maszyny: 8.000 kg
WYPOSAŻENIE
Oś Y
Możliwa obróbka symultaniczna
Duża sztywność i pewność procesu
Pełna dokumentacja techniczna dostępna
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Obsługa płatności
Koszty dodatkowe związane z zakupem:
18 %
Warunki płatności:
100 % zaliczki