AWEA BM-1400
stan
używany
Lokalizacja
Brügg Szwajcaria
4-osiowe centrum obróbcze AWEA BM-1400
more Images
YouTube video
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
AWEA BM-1400
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
4-osiowe centrum obróbcze
Producent:
AWEA
Model:
BM-1400
stan:
używany
Cena i lokalizacja
Lokalizacja sprzedawcy:
Industriestrasse 22, 2555 Brügg, Szwajcaria Szwajcaria
A21606168
Numer referencyjny:
Opis
AWEA BM-1400 to 4-osiowe centrum obróbcze, zaprojektowane pod kątem precyzji, wysokiej dokładności i niezawodności. Stół 1500×800 mm; przesuwy X1400 mm, Y800 mm, Z700 mm. Uchwyt narzędziowy ISO 40, 0–12000 obr./min (bezstopniowo), zasilanie 50Hz 3x400V, moc całkowita 40 kVA; waga ≈12000 kg; wymiary D4800×S2850×W3100 mm. Wyposażenie: zestaw uchwytów narzędziowych, instalacja chłodziwa wysokociśnieniowego 40 bar, transporter wiórów, dzielnica 4. osi, elektroniczne pokrętło ręczne, RS-232, lampa sygnalizacyjna. Umożliwia uzyskanie wąskich tolerancji; typowa dla branży motoryzacyjnej, lotniczej, technologii medycznej, przemysłu zegarmistrzowskiego oraz produkcji obrabiarek.