FBZ-HV-2500
Frezarka CNC do łóżek
Anayak
FBZ-HV-2500
Rok produkcji
1998
stan
używany
Lokalizacja
Niemcy
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Frezarka CNC do łóżek
- Producent:
- Anayak
- Model:
- FBZ-HV-2500
- Rok produkcji:
- 1998
- stan:
- gotowy do pracy (używany)
Cena i lokalizacja
- Lokalizacja:
- Deutschland
- A21879903
- Numer referencyjny:
- INNO31372
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 08.05.2026
Opis
Dostępna jest uniwersalna frezarka bramowa CNC Anayak. Przejazdy X/Y/Z: 2500mm/900mm/975mm, wymiary stołu X/Y: 2900mm/800mm, uchwyt wrzeciona: ISO50, prędkość wrzeciona: 3000 obr./min, moc: 22kW, posuw: 6m/min, szybki przesuw: 10m/min, miejsca na narzędzia: 30. Wymiary maszyny X/Y/Z: ok. 6000mm/3000mm/3000mm, waga: ok. 20000kg, sterowanie: Heidenhain TNC 426. Dokumentacja dostępna. Możliwość oględzin na miejscu. Dostępna prawdopodobnie od września 2026 r.
Gbedpsy N Dc Uefx Aibel
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Gbedpsy N Dc Uefx Aibel
Dostawca
Wskazówka: Zarejestruj się bezpłatnie lub zaloguj, aby uzyskać dostęp do wszystkich informacji.
Ostatni raz online:
Zarejestrowany od: 2017
2 000 Ogłoszenia online
Wyślij zapytanie
telefon & Fax
+49 30 58... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Aukcja
Aukcja zakończona
Gelderland
919 km
Frezarka do łóżek
AnayakFBZ-HV 2500
AnayakFBZ-HV 2500
Ogłoszenia
Nashik
5 874 km
Pionowe centrum obróbkowe
FANUCROBODRILL T14-iBL
FANUCROBODRILL T14-iBL
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Frezarka - Uniwersalna
MAHOMH 800 W
MAHOMH 800 W