CNC-ACCUWAY _UT-300_Rok prod. '13_z FEDEK DH-65L_Nr wewn. 231584ACCUWAY
UT 300
CNC-ACCUWAY _UT-300_Rok prod. '13_z FEDEK DH-65L_Nr wewn. 231584
ACCUWAY
UT 300
Rok produkcji
2013
stan
używany
Lokalizacja
Niemcy
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Producent:
- ACCUWAY
- Model:
- Numer maszyny:
- IntNr231584
- Rok produkcji:
- 2013
- stan:
- używany
Cena i lokalizacja
- Lokalizacja:
- Deutschland, Baden-Württemberg Südwest
- A21887513
- Numer referencyjny:
- IntNr231584
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 09.05.2026
Opis
Dane techniczne
Sterowanie: FANUC 0i-TC
Liczba osi: 2 osie, X/Z
Przesuw osi X: 300 mm
Przesuw osi Z: 750 mm
Gbedpoy N Tu Hofx Aibel
Przejazd szybki oś X: 20 m/min
Przejazd szybki oś Z: 24 m/min
Obroty wrzeciona: do 3 500 obr./min
Przelot wrzeciona: 75 mm
Moc silnika wrzeciona: ok. 15 / 18,5 kW
Rewolwer narzędziowy: 12 stanowisk
Konik
Masa maszyny: ok. 5 500 kg
Wymiary maszyny: ok. 3 300 × 1 800 × 1 800 mm
Podajnik prętów FEDEK DH-65L
Długość prętów: ok. 1 500 mm
Średnica prętów: ok. 5–65 mm
Interfejs: dostępny interfejs podajnika prętów
Maszynę można obejrzeć po wcześniejszym umówieniu terminu.
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Dane techniczne
Sterowanie: FANUC 0i-TC
Liczba osi: 2 osie, X/Z
Przesuw osi X: 300 mm
Przesuw osi Z: 750 mm
Gbedpoy N Tu Hofx Aibel
Przejazd szybki oś X: 20 m/min
Przejazd szybki oś Z: 24 m/min
Przelot wrzeciona: 75 mm
Konik
Masa maszyny: ok. 5 500 kg
Podajnik prętów FEDEK DH-65L
Długość prętów: ok. 1 500 mm
Średnica prętów: ok. 5–65 mm
Wyślij zapytanie
telefon & Fax
+49 7428 ... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Holandia
849 km
ACCUWAY UT-300
ACCUWAYUT-300
ACCUWAYUT-300
Ogłoszenia
Hattingen
827 km
Centrum obróbcze - uniwersalne
DMGDMU 50 eVo linear
DMGDMU 50 eVo linear
Пловдив
1 167 km
Tokarka CNC
AccuwayUT300
AccuwayUT300
Babberich
891 km
Tokarka centralna
TrensSUI 80
TrensSUI 80
München
685 km
Maszyna do cięcia spiralnych kół zębatych stożkowych
KLINGELNBERGC 28 P
KLINGELNBERGC 28 P
Trittau
619 km
Pionowe centrum obróbcze
DMG MORIDMU 65 MonoBlock mit RS3 / DMC 65
Sheffield
1 396 km
Tokarka CNC
Hankook9NC x 5000 (Year 2012)
Hankook9NC x 5000 (Year 2012)
Sonnenbühl
814 km
Uniwersalne centrum obróbcze
DMG MORICMX 50
DMG MORICMX 50
Francja
Pionowe centrum obróbcze
JOBS 5 AXESLINX DESIGN
JOBS 5 AXESLINX DESIGN
Root
942 km
Pionowe centrum obróbcze CNC
KAFOCV 6A
KAFOCV 6A