MHL13000
Prasa do belek klejonych warstwowo
ZOHDING Machinery
MHL13000
SK plus VAT
Rok produkcji
2025
stan
Nowe
(w pełni sprawny)
Lokalizacja
Cristian
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Producent:
- ZOHDING Machinery
- Model:
- MHL13000
- Numer maszyny:
- NON
- Rok produkcji:
- 2025
- stan:
- nowe
- Sprawność:
- w pełni sprawny
Cena i lokalizacja
SK plus VAT
- Lokalizacja:
- Cristian, Rumunia
Zadzwoń
Dane techniczne
- Przebieg osi X:
- 13 000 mm
- Przesuw osi Y:
- 230 mm
- Przesuw osi Z:
- 1 300 mm
Szczegóły oferty
- Identyfikator ogłoszenia:
- A20088640
- Numer referencyjny:
- NON
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 30.09.2025
Opis
Nazwa produktu: MHL13000 jednostronna pionowa maszyna do kantowania
Gjdpfjxgb Iajx Ap Esit
Maksymalna długość obróbki: 13000 mm
Maksymalna szerokość obróbki: 1300 mm
Maksymalna grubość obróbki: 230 mm
Nominalne ciśnienie układu hydraulicznego: 16 MPa
Główny siłownik naciskowy (średnica cylindra x skok): φ100 x 100, 34*1 szt., razem 34 szt.
Boczny siłownik dociskowy (średnica cylindra x skok): φ50 x 150, 34*1 szt., razem 34 szt.
Boczny siłownik podnoszący (średnica cylindra x skok): φ63 x 400, 8*1 szt., razem 8 szt.
Typ bocznej płyty dociskowej: Pojedyncza stopka dociskowa
Moc silnika hydraulicznego: 5,5 kW
Wymiary: 13300 x 1300 x 2300 mm
Waga netto: ok. 15 t
1. Zawór przelewowy i elektromagnetyczny zawór przełączający: Zhenping Hydraulics
2. Pompa oleju i silnik: Shanghai Volkswagen + Guangdong Juntai
4. Uszczelnienia siłownika: Taiwan Dingji (uszczelka wysokiej wydajności)
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
Gjdpfjxgb Iajx Ap Esit
Waga netto: ok. 15 t
Dostawca
Wskazówka: Zarejestruj się bezpłatnie lub zaloguj, aby uzyskać dostęp do wszystkich informacji.
Ostatni raz online:
Zarejestrowany od: 2025
1 Ogłoszenie online
Wyślij zapytanie
telefon & Fax
+40 736 9... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Aalen
723 km
Piła tarczowa do cięcia poprzecznego i ukośnego
GrauleZS 200 N
GrauleZS 200 N
Ogłoszenia
Wierzbica
151 km
Prasa do klejenia
C.O.P.E.
C.O.P.E.
Bucharest
980 km
Linia do formowania rolkowego
LLC Evolutioner roll forming machinedouble facade panel machine SPM-2
Bergatreute
811 km
Strugarka do drewna 2-stronna
Ledinek
Ledinek
Contamine-sur-Arve
1 133 km
Tokarka CNC typu szwajcarskiego
STAR MicronicsSA-16R
STAR MicronicsSA-16R
Słowenia
753 km
MASYWNA PRASA DO KLEJENIA DREWNA WARSTWOWEGO (GLULAM)
Hydraulic Glulam PressModular, Custom Length, New 2025
Babberich
891 km
Frezarka stołowa 10400 x 2000 x 1800 mm