Trimwex SL-HPR3-1000-100
Cena stała plus VAT
Rok produkcji
2018
stan
używany (w pełni sprawny)
Lokalizacja
Baja Węgry
Prasa hydrauliczna Trimwex SL-HPR3-1000-100
more Images
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Prasa hydrauliczna
Producent:
Trimwex
Model:
SL-HPR3-1000-100
Numer maszyny:
B24271F/01
Rok produkcji:
2018
stan:
dobry, jak nowy (używany)
Sprawność:
w pełni sprawny
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
Lokalizacja:
Szegedi út-94, 6500 Baja, Magyarország Węgry
Opis
Długość robocza: 3000 mm
Szerokość robocza: 1000 mm
Grubość klejenia: 20 – 100 mm
Liczba poziomów: 3
Ręczna rotacja
Docisk realizowany przez jednostronny siłownik hydrauliczny
Liczba cylindrów na poziom: 6
Cylindry dociskowe są stałe
Gbjdoy Rruujpfx Aibel
Typ cylindra: Ø 40 x 150 mm
Specyficzny nacisk: 6 kg/cm²
Liczba docisków na poziom: 3
Każdy docisk wyposażony w siłownik pneumatyczny
Typ siłownika pneumatycznego: Ø 50 x 75 mm
Każdy docisk posiada własny zawór wlotowy/wylotowy powietrza
Regulacja ciśnienia za pomocą regulatora
Jednostka hydrauliczna
Wydajność pompy: 5,8 l/min
Moc silnika hydraulicznego: 2,5 kW
Maksymalne ciśnienie silnika hydraulicznego: 30 – 160 bar