TOS W 100 A
Rok produkcji
1981
stan
używany
Lokalizacja
Rostock Niemcy
Pozioma wytaczarka TOS W 100 A
Pozioma wytaczarka TOS W 100 A
more Images
TOS W 100 A
TOS W 100 A
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Pozioma wytaczarka
Producent:
TOS
Model:
W 100 A
Rok produkcji:
1981
stan:
bardzo dobry (używany)
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
Oewerwischenweg 1, 18146 Rostock, Deutschland Niemcy
Opis
Wytaczarka stołowa
Gjdjy Nmnmepfx Ap Esit
Producent: TOS
Model: W100A
Rok produkcji: 1992
Stan: używany
Cena i lokalizacja
Lokalizacja: Niemcy, Rostock
Szczegóły oferty
Opis
Średnica wrzeciona: 100 mm
Przesuw w osi X: 1500 mm
Przesuw w osi Y: 1250 mm
Przesuw w osi Z: 1800 mm
Prędkość obrotowa: 7,1–1120 obr./min
Powierzchnia stołu: 1200x1200 mm
Oś W: 800 mm
Wyprzedzacz: 600 mm
Droga wyprzedzacza: 200 mm