SAC używana wyrówniarka SAC FS 430
- Szerokość strugania: 430 mm
- Długość stołu: 2,90 m
- Wał nożowy 120 mm z 4-nożowymi listwami strugarskimi
- Silnik 3 kW 380 V
Gbodpfox Nrvvsx Aibjl
- Automatyczny hamulec silnika
- Zdzieranie: 8 mm
- Ogranicznik równoległy odchylany do 45°
- Ogranicznik pomocniczy Aigner odchylany
- Ochrona pracy typu mostek (osłona noży)
- Wersja cichobieżna z uzębionymi stalowymi końcówkami stołu
- Króciec odciągowy
- Waga: ok. 650 kg
Lokalizacja: na miejscu u klienta
- dostępna od zaraz -
Sprzedaż zastrzeżona do momentu sprzedaży pośredniej
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
- Szerokość strugania: 430 mm
- Długość stołu: 2,90 m
- Silnik 3 kW 380 V
Gbodpfox Nrvvsx Aibjl
- Automatyczny hamulec silnika
- Zdzieranie: 8 mm