Netstal Elion 800-270Netstal
Elion 800-270
Netstal Elion 800-270
Netstal
Elion 800-270
Rok produkcji
2021
stan
używany
Lokalizacja
Niemcy
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Netstal Elion 800-270
- Producent:
- Netstal
- Model:
- Rok produkcji:
- 2021
- stan:
- gotowy do pracy (używany)
- Godziny pracy:
- 5 797 h
Cena i lokalizacja
- Lokalizacja:
- , Niemcy
Zadzwoń
Dane techniczne
- Siła zacisku:
- 800 kN
- Średnica śruby:
- 40 mm
- Całkowita szerokość:
- 2 042 mm
- Całkowita wysokość:
- 1 711 mm
- Masa całkowita:
- 8 200 kg
- Długość produktu (maks.):
- 4 545 mm
Szczegóły oferty
- Identyfikator ogłoszenia:
- A20705580
- Numer referencyjny:
- DE-INJ-NET-2021-00001
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 16.04.2026
Opis
Ta wtryskarka Netstal Elion 800-270 została wyprodukowana w 2021 roku. Posiada solidny system sterowania AXOS i szybką jednostkę wtryskową o prędkości 450 mm/s. Maszyna ma ślimak o średnicy 40 mm i w pełni zintegrowaną jednostkę hydrauliczną o mocy 9 kW. Obsługuje zakres wysokości montażu narzędzi od 200 do 500 mm i jest wyposażona w interfejs robota Euromap 67. Jeśli szukasz wysokiej jakości możliwości formowania wtryskowego, rozważ maszynę Netstal Elion 800-270, którą mamy na sprzedaż. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
Dodatkowe informacje
włącznie z robotem Wittmann Primus 16TZakresy ruchu: Z: 1250 mm, Y: 800 mm, X: 590 mmŁadowność 5 kgSystem sterowania: Wittmann CNC8, oprogramowanie Primus R8.3R8 Teachbox TouchObwód próżniowy z dodatkowym zaworem 5/2-drogowym
• Jednostka wtryskowa: 270 Powermaster z prędkością wtrysku do 450 mm/s
• Średnica ślimaka: 40 mm, typ B, ślimak 3-strefowy
• Typ dyszy: Pneumatycznie sterowana dysza z zaworem iglicowym z dodatkową strefą grzewczą
• Minimalna wysokość instalacji: 200 mm
• Maksymalna wysokość instalacji: 500 mm
• Siła zacisku: 800 kN
• Jednostka hydrauliczna: W pełni zintegrowana jednostka hydrauliczna 9 kW z ciśnieniem roboczym 140 barów