11B-25-25-AL
Agregat hydrauliczny 1,5 kW 1400 obr/min
Nachi Suga
11B-25-25-AL
Cena stała plus VAT
stan
używany
Lokalizacja
Wiefelstede
Dane dotyczące maszyny
- Opis/nazwa maszyny:
- Producent:
- Nachi Suga
- Model:
- 11B-25-25-AL
- stan:
- używany
Cena i lokalizacja
Cena stała plus VAT
- Lokalizacja sprzedawcy:
- Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Niemcy
- A4568263
- Numer referencyjny:
- Aktualizacja:
- ostatnio dnia 12.06.2024
Opis
Agregat hydrauliczny, pompa hydrauliczna, pompa hydrauliczna
-Jednostka hydrauliczna: od automatycznej tokarki SUGA typ STS-2
-Producent: Nachi Model VD 11B-25-25-AL
-Silnik: Toshiba typ IK/FCKL3-I
-Moc: 1,5 kW/1400 obr/min
-Max. Ciśnienie: 19,6 bar
-Wydajność litrowa: 25 l/min
Gedpfx Ajfnqhiop Eoub
-Wymiary: 570/390/H250 mm
-Waga: 51 kg
Ogłoszenie zostało przetłumaczone automatycznie. Błędy w tłumaczeniu są możliwe.
-Moc: 1,5 kW/1400 obr/min
-Max. Ciśnienie: 19,6 bar
-Wydajność litrowa: 25 l/min
Gedpfx Ajfnqhiop Eoub
-Wymiary: 570/390/H250 mm
-Waga: 51 kg
Wyślij zapytanie
telefon & Fax
+49 4402 ... ogłoszenia
Te ogłoszenia mogą Cię również zainteresować.
Ogłoszenia
Roosendaal
1 012 km
Opony
diversen10x 385/65-R22.5 on rims
Ogłoszenia
Wiefelstede
760 km
Jednostka hydrauliczna 2x 0,55 kW 1360 obr.
ORSTA-Hydraulik12l / 200 bar
ORSTA-Hydraulik12l / 200 bar
760 km
Agregat hydrauliczny 11 kW/1450 obr./min