Używane Pojemnik Na Baterie na sprzedaż (9 011)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Frez tarczowy Ø100 mm x 6 mm z płytkami skrawającymi na oprawce SK40
Frez tarczowy Ø100 mm x 6 mm z płytkami skrawającymi na oprawce SK40Frez tarczowy Ø100 mm x 6 mm z płytkami skrawającymi na oprawce SK40
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Profesjonalny frez tarczowy Ø100 mm x 6 mm z wymiennymi płytkami skrawającymi zamontowany na oprawce SK40 – Made in Germany. Idealny do szybkiego i precyzyjnego nacinania rowków, cięcia oraz obróbki bocznej w stalach, żeliwie, aluminium i innych materiałach konstrukcyjnych. Frez wyposażony w płytki wieloostrzowe – gwarantuje wysoką wydajność skrawania i długą żywotność narzędzia. Całość w dobrym stanie roboczym, gotowa do natychmiastowej pracy w centrum CNC. • Średnica freza: Ø100 mm • Szerokość skrawania: 6 mm • Wymienne płytki skrawające • Mocowanie: stożek SK40 • Stan: używany – w 100% sprawny • Produkcja: Made in Germany
Gsdpfx Ajxllclsb Hjbn
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna szeroka
KUPFERMUHLE 60 na 6 głowicdo mokrego drewna
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7503
DANE TECHNICZNE:
- max szerokość strugania 610mm
- max wysokość strugania dwustronnie 200mm
- max wysokość strugania czterostronnie 100mm
z góry:
- 2 rolki ciągnące gumowe
- 2 rolki ciągnące zębate
- rolka ciągnąca metalowa
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- zapadki
- docisk
- wał ciągnący, zębaty 2szt
- docisk
- wał strugający 610mm, 4-nożowy 7,5kW
- docisk
- rolka ciągnąca, gładka, metalowa
- docisk
- wał profilujący 7,5kW
- docisk
- rolka ciągnąca gumowa
z dołu:
- wał strugający oś 35mm, długość osi 130mm 2,2kW
- listwa prowadząca 2szt
- blat wprowadzający
- wał ciągnący, gładki
- wał strugający 610mm, 4-nożowy (założone 2szy noży) 7,5kW
- 2 wały ciągnące, gładkie
- rolka poślizgowa, metalowa dzielona
- docisk boczny
z tyłu:
- wrzeciona boczne + dociski 2
- 1) pionowe prawe 95mm 4kW
- 2) pionowe lewe 95mm 4kW
- średnica wrzecion 35mm
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- regulowane wałki w dolnym blacie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- 6 rodzajów prędkości posuwu 7/9/11,5/14/18/23m/min
- silnik posuwu 3,1kW
- średnice króćca odciągu 3×120, 3x160mm
- wymiary dł/szer/wys 3150x1900x1600mm
- waga około 3500kg
ATUTY:
Gsdpfx Ajzact Ejb Hjbn
– najlepsza maszyna szeroko strugająca do drewna mokrego i suchego
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– dodatkowy wał profilujący oraz wał strugający (podcinacz)
– 4 wały strugające poziome + 2 wrzeciona pionowe
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 66900 PLN
Cena netto: 15930 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Konin
70 km
Instalacja laminowania
CRATHERN, PERONDI IA630, NA 900
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Sprzedam CRATHERN, PERONDI IA630, NA 900.
Godpfx Asud Axgob Hobn

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna do mokrego
KUPFERMUHLE 60 na 5 głowic 60cm do bali
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7640
ATUTY
– najlepsza maszyna szeroko strugająca do drewna mokrego i suchego
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– 2 wały strugające + 3 wrzeciona
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
Gedpsy Sny Asfx Ab Hsbn
– strugarka używana, stan bardzo dobry
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 610mm
- max wysokość strugania 200mm
- z góry:
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- zapadki
- docisk
- 2 wały ciągnące, zębate
- docisk
- wał strugający 610mm, 6-nożowy 15kW
- dociski
- wał ciągnący, gładki, wyprowadzający
- z dołu:
- docisk boczny na wprowadzeniu
- listwa prowadząca
- blat wprowadzający
- wał ciągnący, zębaty
- wał strugający 610mm, 6-nożowy 7,5kW
- 2 wały ciągnące, gładkie
- docisk boczny na wyprowadzeniu
- z tyłu:
2 wrzeciona boczne + dociski:
1) pionowe prawe 200mm 15kW
2) pionowe lewe 200mm 15kW
- wrzeciono pionowe lewe regulowane elektrycznie prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
- wrzeciona ustawiane naprzemiennie
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
3) dodatkowe poziome dolne wrzeciono 160mm, regulowane góra/dół + prawo/lewo 5,5kW
- średnica wrzeciona 35mm
- na wyprowadzeniu: 2 rolki górne metalowe poślizgowe, 2 rolki dolne ciągnące, gumowe
- regulowane wałki w dolnym blacie
- elektryczna regulacja wysokości strugania
- 6 rodzajów prędkości posuwu 12,8/16,3/20/25,6/32,6/40m/min
- silnik posuwu 8kW
- średnice króćca odciągu 2×120, 2x160mm
- wymiary dł/szer/wys 2980x1980x1800mm
- waga około 3500kg
Cena netto: 66900 PLN
Cena netto: 15920 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Volkach
666 km
NA bez nazwy
no name NA.NA
Zadzwoń
Stan: używany, Oferta składająca się z:
Gbjdpsu Srw Rsfx Ab Hen
bigówka
Na życzenie możemy zorganizować następujące elementy:
Pakowanie, załadunek, transport (statkiem lub samolotem) wraz z odprawą celną
Odkryj więcej używanych maszyn
Ogłoszenia
Maasmechelen
937 km
System przechowywania szkła
NAL233xH180mm
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, liczba szuflad: 7, całkowita wysokość: 2 450 mm, całkowita szerokość: 2 650 mm, całkowita długość: 2 950 mm, długość wideł: 250 mm, Bardzo solidnie wykonany regał magazynowy z 7 miejscami na arkusze o wymiarach L2330xH1800 mm, każda półka wyposażona w podkład o szerokości 25 cm.
Do transportu wymagany jest wymiar W2700 mm, konstrukcja spawana! Całkowite wymiary zewnętrzne: L2950xW2650xH2450 mm.
Gbedpsy N Tavofx Ab Hon
Ogłoszenia
Maasmechelen
937 km
System przechowywania szkła
NADLF
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, liczba szuflad: 12, całkowita wysokość: 2 770 mm, całkowita szerokość: 3 140 mm, całkowita długość: 3 850 mm, długość wideł: 135 mm, 12-pozycyjny ręczny regał do składowania blach o wymiarach arkusza L3250x2250mm, każda półka wyposażona w podkładkę o wysokości 13,5 cm
Wymiary zewnętrzne: +/- L4200xS3140xW2770mm
Gjdpfxey N S U So Ab Hjbn
Ogłoszenia
Psary Małe
121 km
Paleta
Reifenpalette Paleta na opony
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2020, Funkcjonalność: w pełni sprawny, ładowność: 350 kg, całkowita wysokość: 820 mm, całkowita szerokość: 1 185 mm, całkowita długość: 2 345 mm, masa całkowita: 68 kg, Witam
Sprzedam palety na opony osobowe
- stan bardzo dobry
- wymiar 2345x1185x820 mm
- waga 68 kg
- ładowność 350 kg
- dostępna ilość 850 szt.
Gjdsvx Dx Aopfx Ab Hobn
- cena 119 eur/netto/szt.
Ogłoszenia
Petrovice II
368 km
Maszyna kombinowana
Linka na výrobu profilůRoad Safety
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2020, godziny pracy: 1 000 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 01254653, Linia do produkcji drewnianych elementów do drewniano-stalowych barier drogowych TERTU.
- frezarka T18
- frezarka do słupków
- piła do przycinania
- maszyna finalizująca (przycinanie, wiercenie)
- stoły podawcze
- stół wiertarski
- 4x głowica zapasowa
- komplet zapasowych noży i wierteł
Gbjdpfx Absu A Hv Ns Hsn
Proste, bardzo solidne i masywne maszyny.
W pełni kompletne, gotowe do pracy.
Ogłoszenia
Nepomuk
476 km
Kompletny system odciągu do linii przetarcia kłód.
Odsávání k výrobní lince na pořez kulatiXC 234
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2023, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Kompletny system odciągowy do linii produkcyjnej do cięcia drewna okrągłego LSH 350/4500. W eksploatacji od 01/2023. Urządzenie nie posiada producenta, składa się z pojedynczych komponentów. Zamontowane na podstawie obliczeń, dokumentacja dostępna.
Gjdpfxjxa Exco Ab Hobn
Ogłoszenia
Bordon
1 383 km
Maszyna pakująca typu flow-pack pozioma
NAKFD323
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2020, godziny pracy: 400 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 2003031, rodzaj prądu wejściowego: Klimatyzacja, całkowita długość: 1 670 mm, całkowita wysokość: 1 550 mm, całkowita szerokość: 1 070 mm, napięcie wejściowe: 220 V, masa całkowita: 450 kg, szerokość folii: 370 mm, Maszyna pakująca typu flow-pack – Model KFD323 (2020)
Wysokiej jakości maszyna pakująca typu pillow flow-pack w bardzo dobrym stanie technicznym, w pełni sprawna i gotowa do natychmiastowego użycia w produkcji.
Główne dane techniczne:
Model: KFD323
Rok produkcji: 2020
Zasilanie: 220 VAC
Wydajność pakowania: 15–30 opakowań na minutę (w zależności od produktu i folii)
Zakres szerokości folii: 80–370 mm
Cechy i zalety:
Odpowiednia do szerokiego zakresu produktów, w tym artykułów spożywczych, wyrobów piekarniczych i towarów ogólnego przeznaczenia
Stała i niezawodna jakość zgrzewu
Regulowane ustawienia prędkości oraz szerokości folii – dopasowanie do różnych wymagań pakowania
Kompaktowa i wydajna konstrukcja ułatwiająca integrację z istniejącymi liniami produkcyjnymi
Maszyna była regularnie serwisowana i stanowi idealne rozwiązanie dla firm poszukujących ekonomicznej opcji pakowania bez kompromisów w zakresie wydajności.
Gbodpjy Edglofx Ab Hen
📩 Na życzenie udostępniamy filmy, dodatkowe zdjęcia oraz możliwość obejrzenia/inspekcji urządzenia.
Ogłoszenia
Radomsko
94 km
Piła taśmowa
KaltenbachKBR 371 NA/ABG
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2004, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Piła Kaltenbach
Kaltenbach KBR 371 NA/ABG
Gbedpfx Abswqr Ubs Hjn
rocznik 2004 sterowna numerycznie CNC
Sterownie: Siemens
Piła w pełni automatyczna z podajnikiem materiału dwustanowiskowym.
Podajnik materiału z magazynem w pełni automatycznym.
W pełni sprawna w bardzo dobrej kondycji -serwisowana.
Ogłoszenia
Brzesko
241 km
SZOROWARKA HAKO B45 CL H NOWE BATERIE
HakoScrubmaster B45 CL H TB510 - 2019y 515h
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 2019, godziny pracy: 515 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość robocza: 510 mm, wydajność powierzchniowa: 2 300 m²/h, masa całkowita: 230 kg, okres gwarancji: 12 miesiące, pojemność zbiornika na wodę: 42 l, SZOROWARKA HAKO SCRUBMASTER B45 CL H TB510
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 105Ah SIAP (2x)
2019 rok produkcji oraz przebieg 515 godzin
Głowica czyszcząca 510mm (TB510) wyposażona w nową szczotkę talerzową o średniej twardości, umożliwiającą pracę na każdej powierzchni
Nowe poliuretanowe gumy ściągające, odporne na kontakt z cieczami olejowymi, smarami i substancjami ropopochodnymi.
Wbudowana ładowarka do baterii oraz napęd na koła ułatwiają codzienną obsługę
Nowa guma osłonowa dookoła głowicy szczotkowej zapobiega rozbryzgiwaniu wody poza obrys maszyny
Urządzenie jest wyposażone w nowy wytrzymały wąż spustowy oraz nowy wąż ssący
Nowa turbina ssąca zapewnia wysoką moc odsysania wody z listwy ściągającej
Każde oferowane przez nas urządzenie posiada indywidualnie robione zdjęcia, kupujesz dokładnie tę maszynę, którą widzisz
DANE TECHNICZNE:
Napięcie zasilania: 24 V
Szerokość robocza szczotki (mm): 510
Szerokość robocza ssawki (mm): 860
Wydajność teoretyczna (m²): 2300
Obroty szczotki (obr/min): 210
Pojemność zbiornika (l): 42/42
Ciężar maszyny gotowej do pracy (kg): ~230
Moc (kW): 1,31
W ZESTAWIE:
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 105Ah SIAP (2x)
NOWA turbina ssąca 24V 400W
NOWA szczotka talerzowa 510mm PPL 0,5
NOWY wąż ssący
NOWY wąż spustowy
NOWA guma osłonowa głowicy
Listwa ssąca z nowymi olejoodpornymi gumami
Wbudowana ładowarka do akumulatorów
Płyn Tenzi Normal 5 litrów - GRATIS
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
Zbiornik o pojemności 42 litrów pozwala na wlanie dużej ilości roztworu czyszczącego, dzięki czemu nie trzeba często przerywać pracy w celu jego uzupełnienia
Dzięki swojej konstrukcji maszyna jest bardzo zwrotna. Mały promień skrętu umożliwia pracę również w wąskich przejściach i alejkach.
Paraboliczna belka ssawy zapewnia dokładne odsysanie roztworu z czyszczonej powierzchni
Gjdpfxozcyb Se Ab Hsbn
Duża szerokość robocza (510mm) zapewnia wysoka wydajność powierzchniową
Bardzo czytelny i intuicyjny w obsłudze panel kontrolny.
Ogłoszenia
Brzesko
241 km
SZOROWARKA HAKO B30 NOWE BATERIE
HakoScrubmaster B30 TB430 - 2019y - 290h
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 2019, godziny pracy: 290 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość robocza: 430 mm, wydajność powierzchniowa: 1 700 m²/h, masa całkowita: 179 kg, okres gwarancji: 12 miesiące, pojemność zbiornika na wodę: 30 l, SZOROWARKA HAKO SCRUBMASTER B30 TB430
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
2019 rok produkcji oraz przebieg 290 godzin
Głowica czyszcząca 430mm (TB430) wyposażona w nową szczotkę talerzową o średniej twardości, umożliwiającą pracę na każdej powierzchni.
Nowe poliuretanowe gumy ściągające, odporne na kontakt z cieczami olejowymi, smarami i substancjami ropopochodnymi.
Wbudowana ładowarka do baterii ułatwia codzienną obsługę
Nowa guma osłonowa dookoła głowicy szczotkowej zapobiega rozbryzgiwaniu wody poza obrys maszyny
Urządzenie jest wyposażone w nowy wytrzymały wąż spustowy oraz nowy wąż ssący
Nowa turbina ssąca zapewnia wysoką moc odsysania wody z listwy ściągającej
Każde oferowane przez nas urządzenie posiada indywidualnie robione zdjęcia, kupujesz dokładnie tę maszynę, którą widzisz
DANE TECHNICZNE:
Napięcie zasilania: 24 V
Szerokość robocza szczotki (mm): 430
Szerokość robocza ssawki (mm): 760
Wydajność teoretyczna (m²): 1700
Pojemność zbiornika (l): 30/30
Ciężar maszyny gotowej do pracy (kg): ~179
Moc (kW): 1,13
W ZESTAWIE:
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
NOWA turbina ssąca 24V 400W
NOWA szczotka talerzowa 430mm PPL 0,5
NOWY wąż spustowy
NOWY wąż ssący
NOWA guma osłonowa głowicy
Wbudowana ładowarka do akumulatorów
Listwa ssąca z nowymi olejoodpornymi gumami
Płyn Tenzi Normal 5L - GRATIS
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
Zbiornik o pojemności 30 litrów pozwala na wlanie dużej ilości roztworu czyszczącego, dzięki czemu nie trzeba często przerywać pracy w celu jego uzupełnienia
Dzięki swojej konstrukcji maszyna jest bardzo zwrotna. Mały promień skrętu umożliwia pracę również w wąskich przejściach i alejkach.
Paraboliczna belka ssawy zapewnia dokładne odsysanie roztworu z czyszczonej powierzchni
Duża szerokość robocza (430mm) zapewnia wysoka wydajność powierzchniową
Godpezcxk Sofx Ab Hjbn
Bardzo czytelny i intuicyjny w obsłudze panel kontrolny.
Ogłoszenia
Brzesko
241 km
SZOROWARKA HAKO B30 CL NOWE BATERIE
HakoScrubmaster B30 CL TB430 - 2017y - 628h
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 2017, godziny pracy: 628 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość robocza: 430 mm, wydajność powierzchniowa: 1 900 m²/h, masa całkowita: 190 kg, okres gwarancji: 12 miesiące, pojemność zbiornika na wodę: 30 l, SZOROWARKA HAKO SCRUBMASTER B30 CL TB430
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
2017 rok produkcji oraz przebieg 628 godzin
Głowica czyszcząca 430mm (TB430) wyposażona w nową szczotkę talerzową o średniej twardości, umożliwiającą pracę na każdej powierzchni.
Nowe poliuretanowe gumy ściągające, odporne na kontakt z cieczami olejowymi, smarami i substancjami ropopochodnymi.
Wbudowana ładowarka do baterii oraz napęd na koła ułatwiają codzienną obsługę
Nowa guma osłonowa dookoła głowicy szczotkowej zapobiega rozbryzgiwaniu wody poza obrys maszyny
Urządzenie jest wyposażone w nowy wytrzymały wąż spustowy oraz nowy wąż ssący
Nowa turbina ssąca zapewnia wysoką moc odsysania wody z listwy ściągającej
Każde oferowane przez nas urządzenie posiada indywidualnie robione zdjęcia, kupujesz dokładnie tę maszynę, którą widzisz
DANE TECHNICZNE:
Napięcie zasilania: 24 V
Szerokość robocza szczotki (mm): 430
Szerokość robocza ssawki (mm): 760
Wydajność teoretyczna (m²): 1900
Prędkość robocza (km/h): 4,5
Pojemność zbiornika (l): 30/30
Ciężar maszyny gotowej do pracy (kg): ~190
Moc (kW): 1,31
Gbedozcvl Topfx Ab Hen
W ZESTAWIE:
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
NOWA turbina ssąca 24V 400W
NOWA szczotka talerzowa 430mm PPL 0,5
NOWY wąż spustowy
NOWY wąż ssący
NOWA guma osłonowa głowicy
Wbudowana ładowarka do akumulatorów
Listwa ssąca z nowymi olejoodpornymi gumami
Płyn Tenzi Normal 5L - GRATIS
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
Zbiornik o pojemności 30 litrów pozwala na wlanie dużej ilości roztworu czyszczącego, dzięki czemu nie trzeba często przerywać pracy w celu jego uzupełnienia
Dzięki swojej konstrukcji maszyna jest bardzo zwrotna. Mały promień skrętu umożliwia pracę również w wąskich przejściach i alejkach.
Paraboliczna belka ssawy zapewnia dokładne odsysanie roztworu z czyszczonej powierzchni
Duża szerokość robocza (430mm) zapewnia wysoka wydajność powierzchniową
Bardzo czytelny i intuicyjny w obsłudze panel kontrolny.
Ogłoszenia
Brzesko
241 km
SZOROWARKA HAKO B45 CL NOWE BATERIE
HakoHakomatic B45 CL TB510 - 2013y - 1408h
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 2013, godziny pracy: 1 408 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość robocza: 510 mm, wydajność powierzchniowa: 2 300 m²/h, masa całkowita: 230 kg, okres gwarancji: 12 miesiące, pojemność zbiornika na wodę: 42 l, SZOROWARKA HAKO HAKOMATIC B45 CL TB510
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 105Ah SIAP (2x)
2013 rok produkcji oraz przebieg 1408 godzin
Głowica czyszcząca 510mm (TB510) wyposażona w nową szczotkę talerzową o średniej twardości, umożliwiającą pracę na każdej powierzchni
Nowe poliuretanowe gumy ściągające, odporne na kontakt z cieczami olejowymi, smarami i substancjami ropopochodnymi.
Wbudowana ładowarka do baterii oraz napęd na koła ułatwiają codzienną obsługę
Nowa guma osłonowa dookoła głowicy szczotkowej zapobiega rozbryzgiwaniu wody poza obrys maszyny
Urządzenie jest wyposażone w nowy wytrzymały wąż spustowy oraz nowy wąż ssący
Nowa turbina ssąca zapewnia wysoką moc odsysania wody z listwy ściągającej
Każde oferowane przez nas urządzenie posiada indywidualnie robione zdjęcia, kupujesz dokładnie tę maszynę, którą widzisz
DANE TECHNICZNE:
Napięcie zasilania: 24 V
Szerokość robocza szczotki (mm): 510
Szerokość robocza ssawki (mm): 860
Wydajność teoretyczna (m²): 2300
Obroty szczotki (obr/min): 210
Pojemność zbiornika (l): 42/42
Ciężar maszyny gotowej do pracy (kg): ~230
Moc (kW): 1,31
W ZESTAWIE:
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 105Ah SIAP (2x)
NOWA turbina ssąca 24V 400W
NOWA szczotka talerzowa 510mm PPL 0,5
NOWY wąż ssący
NOWY wąż spustowy
NOWA guma osłonowa głowicy
Listwa ssąca z nowymi olejoodpornymi gumami
Wbudowana ładowarka do akumulatorów
Gbodpfozcngvjx Ab Hen
Płyn Tenzi Normal 5 litrów - GRATIS
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
Zbiornik o pojemności 42 litrów pozwala na wlanie dużej ilości roztworu czyszczącego, dzięki czemu nie trzeba często przerywać pracy w celu jego uzupełnienia
Dzięki swojej konstrukcji maszyna jest bardzo zwrotna. Mały promień skrętu umożliwia pracę również w wąskich przejściach i alejkach.
Paraboliczna belka ssawy zapewnia dokładne odsysanie roztworu z czyszczonej powierzchni
Duża szerokość robocza (510mm) zapewnia wysoka wydajność powierzchniową
Bardzo czytelny i intuicyjny w obsłudze panel kontrolny.
Ogłoszenia
Brzesko
241 km
Szorowarka Hako B30 CL NOWE BATERIE
HakoScrubmaster B30 CL TB430 - 2018y - 506h
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 2018, godziny pracy: 506 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość robocza: 506 mm, wydajność powierzchniowa: 1 900 m²/h, masa całkowita: 190 kg, okres gwarancji: 12 miesiące, pojemność zbiornika na wodę: 30 l, SZOROWARKA HAKO SCRUBMASTER B30 CL TB430
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
2018 rok produkcji oraz przebieg 506 godzin
Głowica czyszcząca 430mm (TB430) wyposażona w nową szczotkę talerzową o średniej twardości, umożliwiającą pracę na każdej powierzchni.
Nowe poliuretanowe gumy ściągające, odporne na kontakt z cieczami olejowymi, smarami i substancjami ropopochodnymi.
Wbudowana ładowarka do baterii oraz napęd na koła ułatwiają codzienną obsługę
Nowa guma osłonowa dookoła głowicy szczotkowej zapobiega rozbryzgiwaniu wody poza obrys maszyny
Urządzenie jest wyposażone w nowy wytrzymały wąż spustowy oraz nowy wąż ssący
Nowa turbina ssąca zapewnia wysoką moc odsysania wody z listwy ściągającej
Każde oferowane przez nas urządzenie posiada indywidualnie robione zdjęcia, kupujesz dokładnie tę maszynę, którą widzisz
DANE TECHNICZNE:
Napięcie zasilania: 24 V
Szerokość robocza szczotki (mm): 430
Szerokość robocza ssawki (mm): 760
Wydajność teoretyczna (m²): 1900
Prędkość robocza (km/h): 4,5
Pojemność zbiornika (l): 30/30
Ciężar maszyny gotowej do pracy (kg): ~190
Moc (kW): 1,31
Gjdpfxjzcb Hps Ab Hsbn
W ZESTAWIE:
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
NOWA turbina ssąca 24V 400W
NOWA szczotka talerzowa 430mm PPL 0,5
NOWY wąż spustowy
NOWY wąż ssący
NOWA guma osłonowa głowicy
Wbudowana ładowarka do akumulatorów
Listwa ssąca z nowymi olejoodpornymi gumami
Płyn Tenzi Normal 5L - GRATIS
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
Zbiornik o pojemności 30 litrów pozwala na wlanie dużej ilości roztworu czyszczącego, dzięki czemu nie trzeba często przerywać pracy w celu jego uzupełnienia
Dzięki swojej konstrukcji maszyna jest bardzo zwrotna. Mały promień skrętu umożliwia pracę również w wąskich przejściach i alejkach.
Paraboliczna belka ssawy zapewnia dokładne odsysanie roztworu z czyszczonej powierzchni
Duża szerokość robocza (430mm) zapewnia wysoka wydajność powierzchniową
Bardzo czytelny i intuicyjny w obsłudze panel kontrolny.
Ogłoszenia
Brzesko
241 km
ZAMIATARKA HAKO B980 R NOWE BATERIE
HakoSweepmaster B980 R - 2021y - 805h
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 2021, godziny pracy: 805 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, rodzaj paliwa: elektryczny, masa własna: 600 kg, Wyposażenie: gwarancja na pojazdy używane, ZAMIATARKA HAKO SWEEPMASTER B980 R
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 6V 250Ah (SIAP) (4x)
NOWY PROSTOWNIK NEOS 24V 30A
NOWY FILTR POWIETRZA
2021 roku produkcji oraz przebieg tylko 805 godzin
Nowa, antystatyczna szczotka walcowa w połączeniu z nowymi, antystatycznymi szczotkami bocznymi z włosia mix zapewniają doskonały efekt zamiatania
Zamiatarka wyposażona jest w oświetlenie robocze oraz lampę ostrzegawczą
Wysoko wydajna turbina odpylająca oraz nowe gumy osłonowe dookoła głównej szczotki zapobiegają unoszeniu się drobnego kurzu i pyłu po zamiataniu.
Maszyna posiada klapę dużych śmieci do zbierania większych odpadów.
Urządzenie po generalnym, drobiazgowym remoncie, płyny eksploatacyjne oraz części jak łożyska, paski napędowe oraz gumy osłonowe zostały wymienione na nowe.
Każde oferowane przez nas urządzenie posiada indywidualnie robione zdjęcia, kupujesz dokładnie tę maszynę, którą widzisz
DANE TECHNICZNE:
Model: Sweepmaster B980 R
Szerokość zamiatania (mm): 700
Szerokość zamiatania z dwiema szczotkami bocznymi (mm): 1200
Wydajność z dwiema szczotkami bocznymi (m²/h): 7200
Prędkość zamiatania (km/h): 6
Pojemność zbiornika (l): 60 (2x30)
Powierzchnia filtra (m²): 3
Wymiary dł x szer x wys (mm) 1500 mm x 1200 mm x 1330 mm
Gbjdpfx Ajzcavijb Hsn
Ciężar maszyny gotowej do pracy (kg) ~ 600
W ZESTAWIE:
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 6V 250Ah (SIAP) (4x)
NOWY PROSTOWNIK NEOS 24V 30A
NOWY FILTR POWIETRZA
NOWA antystatyczna szczotka walcowa - włosie MIX
NOWE antystatyczne szczotki boczne - włosie MIX (2x)
NOWE gumy osłonowe walca
Oświetlenie robocze
Lampa ostrzegawcza
Zbiorniki na śmieci (2x 30L)
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
Ergonomicznie zaprojektowany kokpit jak i centralnie umieszczony fotel operatora zapewniają dobrą widoczność na czyszczoną powierzchnię
Zamiatarka Sweepmaster B980 R to perfekcyjna maszyna do efektywnego, ekonomicznego zamiatania wielopoziomowych parkingów, magazynów i budynków produkcyjnych oraz przestrzeni zewnętrznych
Zasilanie akumulatorowe zapewnia wysoką elastyczność, umożliwiając pracę również w miejscach zamkniętych, budynkach, halach magazynowych
Duża szerokość robocza (1200mm) zapewnia wysoka wydajność powierzchniową
Bardzo czytelny i intuicyjny w obsłudze panel kontrolny.
Ogłoszenia
Brzesko
241 km
SZOROWARKA HAKO B75 R NOWE BATERIE
HakoScrubmaster B75 R TB650 - 2016y - 830h
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 2016, godziny pracy: 830 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość robocza: 650 mm, wydajność powierzchniowa: 3 500 m²/h, masa całkowita: 447 kg, okres gwarancji: 12 miesiące, pojemność zbiornika na wodę: 75 l, SZOROWARKA HAKO SCRUBMASTER B75 R TB650
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 6V 175Ah SIAP (4x)
2016 rok produkcji oraz przebieg 830 godzin
Głowica czyszcząca 650mm (TB650) wyposażona w nowe szczotki talerzowe o średniej twardości, umożliwiające pracę na każdej powierzchni.
Nowe poliuretanowe gumy ściągające, odporne na kontakt z cieczami olejowymi, smarami i substancjami ropopochodnymi.
Nowa guma osłonowa dookoła głowicy szczotkowej zapobiega rozbryzgiwaniu wody poza obrys maszyny
Gedozb I Nbspfx Ab Hebn
Urządzenie jest wyposażone w nowy wytrzymały wąż spustowy oraz nowy wąż ssący
Nowa turbina ssąca zapewnia wysoką moc odsysania wody z listwy ściągającej
Każde oferowane przez nas urządzenie posiada indywidualnie robione zdjęcia, kupujesz dokładnie tę maszynę, którą widzisz
DANE TECHNICZNE:
Napięcie zasilania: 24 V
Szerokość robocza szczotek (mm): 650
Szerokość robocza ssawki (mm): 860
Prędkość robocza (km/h): 5,5
Pojemność zbiornika (l): 75/75
Ilość szczotek (szt): 2
Obroty szczotek (rpm): 180
Wydajność (m²/h) 3500
Zdolność pokonywania wzniesień (%): 10
Waga (kg) 447
W ZESTAWIE:
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 6V 175Ah SIAP (4x)
NOWA turbina ssąca 24V 600W
NOWE szczotki talerzowe 330mm PPL 0,5 (2x)
NOWY wąż spustowy
NOWY wąż ssący
NOWA guma osłonowa głowicy
Wbudowana ładowarka do akumulatorów
Listwa ssąca z nowymi olejoodpornymi gumami
Płyn Tenzi Normal 5L - GRATIS
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
Zbiornik o pojemności 75 litrów pozwala na wlanie dużej ilości roztworu czyszczącego, dzięki czemu nie trzeba często przerywać pracy w celu jego uzupełnienia
Dzięki swojej konstrukcji maszyna jest bardzo zwrotna. Mały promień skrętu umożliwia pracę również w wąskich przejściach i alejkach.
Paraboliczna belka ssawy zapewnia dokładne odsysanie roztworu z czyszczonej powierzchni
Ergonomicznie zaprojektowany kokpit jak i centralnie umieszczony fotel operatora zapewniają dobrą widoczność na czyszczoną powierzchnię
Duża szerokość robocza (650mm) zapewnia wysoka wydajność powierzchniową
Bardzo czytelny i intuicyjny w obsłudze panel kontrolny.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna do mokrego
SCMTOPSET XL na 6 głowic
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7713
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 240mm
- max wysokość obrabianego elementu 130mm
- 6 wrzecion:
1) poziome dolne 240mm 7,5kW
2) pionowe prawe 130mm 5,5kW
3) pionowe lewe 130mm 5.5kW
4) poziome górne 240mm 7,5kW
5) poziome górne 240mm 5,5kW
wrzeciono 4 i 5 ustawiane elektrycznie góra/dół
6) poziome dolne 240mm 5,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
*z góry:
- 8 wałków wprowadzających ciągnących metalowych, zębatych w tym 3 podwójne
- 4 wałki wyprowadzające ciągnące, gładkie, gumowe w tym 2 podwójne
*z dołu:
- 3 walce ciągnące gładkie
- 3 dociski boczne
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- wałki dociskane pneumatycznie
- silnik posuwu 7,5kW
- posuw na wałkach Kardana
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- silnik podnoszenia korpusu 0,75kW
- długość blatu wprowadzającego 2480mm
- pneumatyczne otwieranie / zamykanie kabiny
- pneumatyczne odmuchiwanie blatu
- centralne smarowanie blatu
- średnice króćca odciągu 3x120mm, 3x150mm
- wymiary dł/szer/wys 5300x1700x1800mm
- waga 5000kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– na 6 głowic
– do drewna mokrego i suchego
– pneumatyczne otwieranie kabiny
Gbsdpfx Abezab Eyo Hen
– pneumatyczne odmuchiwanie blatu
– 4 i 5 wrzeciono regulowane elektrycznie
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 116900 PLN
Cena netto: 27850 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Brzesko
241 km
SZOROWARKA HAKO B30 NOWE BATERIE
HakoHakomatic B30 TB430 - NEW BATTERIES
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 2009, godziny pracy: 2 173 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość robocza: 430 mm, wydajność powierzchniowa: 1 700 m²/h, masa całkowita: 179 kg, okres gwarancji: 12 miesiące, pojemność zbiornika na wodę: 30 l, SZOROWARKA HAKO HAKOMATIC B30 TB430
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
2009 rok produkcji oraz przebieg 2173 godzin
Głowica czyszcząca 430mm (TB430) wyposażona w nową szczotkę talerzową o średniej twardości, umożliwiającą pracę na każdej powierzchni.
Nowe poliuretanowe gumy ściągające, odporne na kontakt z cieczami olejowymi, smarami i substancjami ropopochodnymi.
Wbudowana ładowarka do baterii ułatwia codzienną obsługę
Nowa guma osłonowa dookoła głowicy szczotkowej zapobiega rozbryzgiwaniu wody poza obrys maszyny
Urządzenie jest wyposażone w nowy wytrzymały wąż spustowy oraz nowy wąż ssący
Nowa turbina ssąca zapewnia wysoką moc odsysania wody z listwy ściągającej
Każde oferowane przez nas urządzenie posiada indywidualnie robione zdjęcia, kupujesz dokładnie tę maszynę, którą widzisz
DANE TECHNICZNE:
Napięcie zasilania: 24 V
Szerokość robocza szczotki (mm): 430
Szerokość robocza ssawki (mm): 760
Wydajność teoretyczna (m²): 1700
Pojemność zbiornika (l): 30/30
Godpfsza Tf Sjx Ab Hobn
Ciężar maszyny gotowej do pracy (kg): ~179
Moc (kW): 1,13
W ZESTAWIE:
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 12V 85Ah SIAP (2x)
NOWA turbina ssąca 24V 400W
NOWA szczotka talerzowa 430mm PPL 0,5
NOWY wąż spustowy
NOWY wąż ssący
NOWA guma osłonowa głowicy
Wbudowana ładowarka do akumulatorów
Listwa ssąca z nowymi olejoodpornymi gumami
Płyn Tenzi Normal 5L - GRATIS
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
Zbiornik o pojemności 30 litrów pozwala na wlanie dużej ilości roztworu czyszczącego, dzięki czemu nie trzeba często przerywać pracy w celu jego uzupełnienia
Dzięki swojej konstrukcji maszyna jest bardzo zwrotna. Mały promień skrętu umożliwia pracę również w wąskich przejściach i alejkach.
Paraboliczna belka ssawy zapewnia dokładne odsysanie roztworu z czyszczonej powierzchni
Duża szerokość robocza (430mm) zapewnia wysoka wydajność powierzchniową
Bardzo czytelny i intuicyjny w obsłudze panel kontrolny.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Brzesko
241 km
SZOROWARKA HAKO B75 R NOWE BATERIE
HakoScrubmaster B75 R TB650 - 2016y - 834h
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 2016, godziny pracy: 834 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość robocza: 650 mm, wydajność powierzchniowa: 3 500 m²/h, masa całkowita: 447 kg, okres gwarancji: 12 miesiące, pojemność zbiornika na wodę: 75 l, SZOROWARKA HAKO SCRUBMASTER B75 R TB650
Gsdpfeza Sulex Ab Hsbn
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 6V 175Ah SIAP (4x)
2016 rok produkcji oraz przebieg 834 godzin
Głowica czyszcząca 650mm (TB650) wyposażona w nowe szczotki talerzowe o średniej twardości, umożliwiające pracę na każdej powierzchni.
Nowe poliuretanowe gumy ściągające, odporne na kontakt z cieczami olejowymi, smarami i substancjami ropopochodnymi.
Nowa guma osłonowa dookoła głowicy szczotkowej zapobiega rozbryzgiwaniu wody poza obrys maszyny
Urządzenie jest wyposażone w nowy wytrzymały wąż spustowy oraz nowy wąż ssący
Nowa turbina ssąca zapewnia wysoką moc odsysania wody z listwy ściągającej
Każde oferowane przez nas urządzenie posiada indywidualnie robione zdjęcia, kupujesz dokładnie tę maszynę, którą widzisz
DANE TECHNICZNE:
Napięcie zasilania: 24 V
Szerokość robocza szczotek (mm): 650
Szerokość robocza ssawki (mm): 860
Prędkość robocza (km/h): 5,5
Pojemność zbiornika (l): 75/75
Ilość szczotek (szt): 2
Obroty szczotek (rpm): 180
Wydajność (m²/h) 3500
Zdolność pokonywania wzniesień (%): 10
Waga (kg) 447
W ZESTAWIE:
NOWE AKUMULATORY ŻELOWE 6V 175Ah SIAP (4x)
NOWA turbina ssąca 24V 600W
NOWE szczotki talerzowe 330mm PPL 0,5 (2x)
NOWY wąż spustowy
NOWY wąż ssący
NOWA guma osłonowa głowicy
Wbudowana ładowarka do akumulatorów
Listwa ssąca z nowymi olejoodpornymi gumami
Płyn Tenzi Normal 5L - GRATIS
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
Zbiornik o pojemności 75 litrów pozwala na wlanie dużej ilości roztworu czyszczącego, dzięki czemu nie trzeba często przerywać pracy w celu jego uzupełnienia
Dzięki swojej konstrukcji maszyna jest bardzo zwrotna. Mały promień skrętu umożliwia pracę również w wąskich przejściach i alejkach.
Paraboliczna belka ssawy zapewnia dokładne odsysanie roztworu z czyszczonej powierzchni
Ergonomicznie zaprojektowany kokpit jak i centralnie umieszczony fotel operatora zapewniają dobrą widoczność na czyszczoną powierzchnię
Duża szerokość robocza (650mm) zapewnia wysoka wydajność powierzchniową
Bardzo czytelny i intuicyjny w obsłudze panel kontrolny.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna szeroka 800mm
Kupfermühlena 6 głowic
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7641
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 800mm
- max wysokość strugania 200mm
- z góry:
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- zapadki
- docisk
- 2 wały ciągnące, zębate
- docisk
- wał strugający 800mm, 4-nożowy 7,5kW
- dociski
- wał profilujący 800mm, 4 nożowy ( założone 3 noże proste, 1 nóż profilowy)
- docisk
- wał ciągnący, gładki, wyprowadzający
- z dołu:
- listwa prowadząca
- blat wprowadzający
- wał ciągnący, gładki
- wał strugający 800mm, 4-nożowy 7,5kW
- 2 wały ciągnące, gładkie
- rolka gładka, poślizgowa, dzielona
- docisk boczny na wyprowadzeniu
- z tyłu:
2 wrzeciona boczne + dociski:
1) pionowe prawe 90mm 4kW
2) pionowe lewe 90mm 4kW
- średnica wrzecion 35mm
- wrzeciona ustawiane naprzemiennie
Gjdpfx Abey T Rgzj Hobn
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
3) dodatkowe poziome dolne wrzeciono 350mm, regulowane góra/dół + prawo/lewo 5,5kW
- średnica wrzeciona 40mm
- na wyprowadzeniu: 4 rolki górne metalowe poślizgowe, 2 rolki dolne ciągnące, gumowe
- regulowane wałki w dolnym blacie
- elektryczna regulacja wysokości strugania
- 6 rodzajów prędkości posuwu 7/14/9/18/11,5/23m/min
- silnik posuwu 2,2kW
- średnice króćca odciągu 3×180, 130mm
- wymiary dł/szer/wys 3100x2000x1900mm
- waga około 3500kg
ATUTY
– najlepsza maszyna szeroko strugająca do drewna mokrego i suchego
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– 3 wały strugające + 3 wrzeciona
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 64900 PLN
Cena netto: 15450 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Uttendorf
600 km
Drutowa wycinarka elektroerozyjna
MitsubishiNA 1200 ESSENCE
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2014, Funkcjonalność: ograniczona funkcjonalność, Oś X 400 mm
Oś Y 300 mm
Godoyvtbyopfx Ab Hjbn
Oś Z 220 mm
Maszyna była codziennie używana do połowy kwietnia, nie działa tylko funkcja „automatycznego nawlekania”.
Ogłoszenia
Chmielów
233 km
Pojemnik siatkowy Gitterbox.
Mega-M
Zadzwoń
Stan: nowe, Gitterbox składany marki Mega-M wykonany jest ze stalowej siatki drucianej odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpieczony powłoką galwaniczną, która chroni metal przed korozją. Koszopaleta metalowa posiada uchylną klapę na dłuższym boku, które gwarantuje wygodny dostęp do magazynowanego towaru. Pojemnik koszowy służy do transportu i magazynowania towaru. Wykorzystywany jest również do transportu oraz ekspozycji butelek z winem.
Zalety kosza Gitterbox Mega-M:
- Wysoka wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne.
- Możliwość sztaplowania do 4 szt.
- Maksymalna ładowność do 1500 kg.
- Łatwy dostęp do przechowywanych towarów dzięki klapie na zawiasach na dłuższym boku.
- Szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu.
Godeu Tr Amjpfx Ab Hebn
- Możliwość składowania i transportu towarów bez użycia palet EURO.
- Niewielkie wymiary po złożeniu oszczędzają przestrzeń magazynową.
Oferta dotyczy pojemnika siatkowego gitterbox:
Kod towaru :MTP001422.
Wysokość (cm): 89
Szerokość (cm): 120
Głębokość (cm): 100
Ładowność (kg): 800
Wykończenie: Cynkowany galwanicznie
Cena netto – 65,00 euro za sztukę
Oferta dotyczy pojemnika siatkowego gitterbox:
Kod towaru: MTP001419.
Wysokość (cm): 98
Szerokość (cm): 125
Głębokość (cm): 105
Ładowność (kg): 500
Wykończenie: Cynkowanie galwaniczne
Cena netto – 94,00 euro za sztukę
Oferta dotyczy pojemnika siatkowego gitterbox:
Kod towaru: MTP001420.
Wysokość (cm): 98
Szerokość (cm): 114
Głębokość (cm): 84
Ładowność (kg): 800
Wykończenie: Cynkowanie galwaniczne
Cena netto – 97,00 euro za sztukę
Oferta dotyczy pojemnika siatkowego gitterbox:
Kod towaru: MTP001421.
Wysokość (cm): 102
Szerokość (cm): 120
Głębokość (cm): 90
Ładowność (kg): 800
Wykończenie: Cynkowanie galwaniczne
Cena netto – 105,00 euro za sztukę
Oferta dotyczy pojemnika siatkowego gitterbox
Kod towaru: MTP001400.
Wysokość (cm): 91
Szerokość (cm): 120
Głębokość (cm): 100
Wykończenie: Cynkowany galwanicznie
Ładowność (kg): 1500
Cena netto – 123,00 euro za sztukę
Podane ceny dotyczą sprzedaży ilości hurtowych ( pełna ciężarówka ) na eksport poza granice Polski, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.
W celu sprawdzenia cen hurtowych i detalicznych na terenie Polski prosimy o kontakt.
* Posiadam duże ilości ..
* Możliwy transport na całą Europe.
* W/w oferta nie obejmuje kosztów transportu.
* Położenie: Chmielów/Tarnobrzeg, Polska.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "pojemnik na baterie"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.
Używana Pojemnik Na Baterie (9 011)
Przeszukaj bazę danych Machineseeker już teraz i skorzystaj z ponad 200 000 ogłoszeń maszyn używanych.Przeglądaj najpopularniejsze nazwy maszyn:
- Do Rozdzielania Materiałów
- Form Do Pieczenia
- Kosz Do Zmywarki
- Kosz Na Odpady
- Maszyna Do Pakowania
- Maszyna Do Paznokci
- Maszyny Do Paznokci
- Maszyny Do Powlekania
- Na Kółkach

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc






























































































































































































































































