Centrum obróbcze 3-osiowe - MAZAK VCN510C-II
MAZAK NEXUS VCN 510 C-II
Rok produkcji
2007
stan
używany
Lokalizacja
Montbrison Francja
Centrum obróbcze 3-osiowe - MAZAK VCN510C-II MAZAK NEXUS VCN 510 C-II
more Images
MAZAK NEXUS VCN 510 C-II
MAZAK NEXUS VCN 510 C-II
MAZAK NEXUS VCN 510 C-II
MAZAK NEXUS VCN 510 C-II
MAZAK NEXUS VCN 510 C-II
Dane dotyczące maszyny
Opis/nazwa maszyny:
Producent:
MAZAK
Model:
NEXUS VCN 510 C-II
Rok produkcji:
2007
stan:
gotowy do pracy (używany)
Cena i lokalizacja
Lokalizacja:
Rue des Grands Chênes 17, 42600 Montbrison, France Francja
Opis
Pionowe centrum obróbcze 3-osiowe
MAZAK - NEXUS VCN 510 C-II
Sterowanie: MAZATROL MATRIX NEXUS
Rok produkcji: 2007 (8 300 godz. wrzeciona)
Giedpfeyfgw Eex Ap Est
Specyfikacja:
Przesuw w osi X: 1 050 mm
Przesuw w osi Y: 510 mm
Przesuw w osi Z: 510 mm
Posuw szybki: 36 m/min
Powierzchnia stołu: 1 300 x 550 mm
Dopuszczalne obciążenie stołu: 1 200 kg
Prędkość obrotowa wrzeciona: 12 000 obr./min
Moc wrzeciona: 18,5 kW
Stożek wrzeciona: BT 40
Maks. średnica narzędzia: 80 mm
Maks. długość narzędzia: 350 mm
Maks. masa narzędzia: 8 kg
Wymiary maszyny (około): 2 820 x 2 830 x H 2 840 mm