Używane Winter Mbl-2500 na sprzedaż (5 661)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Wielowrzecionowa wiertarka CNC
WINTERMBL-2500
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 3500x2300x1780 mm
Waga 4000 kg
Gsdpovz Hrdefx Ab Hebn
Całkowite zapotrzebowanie na moc 27,2 kW
Wiertarka wielowrzecionowa CNC MBL-2500
- maks. odległość między otworami 2500 mm x 1200 mm
- maks. długość przedmiotu obrabianego 2500 mm
- min. / maks. grubość blatu 8-30 mm
- maks. średnica wiertła 12 mm (pojedyncze)
- maks. głębokość wiercenia 50 mm
- Średnica trzonka wierteł 10 mm
- Długość narzędzia 57 mm / 70 mm
- Ilość wrzecion wiertarskich 160 sztuk
- Prędkość wrzeciona 3600 obr./min.
- Ciśnienie powietrza 0,5 - 0,6 mPa
- Napięcie 400V / 50Hz
- Całkowita moc silnika 27,2 kW
- Wymiary dł.=3500 mm, szer.=2300 mm, wys.=1780 mm
- Waga 4000kg
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Prasa do klejenia
WINTERVLP-2500
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 2600x700x1900 mm
Waga 300 kg
Całkowite zapotrzebowanie mocy 0 kW
Prasa klejąca VLP-2500
- Wymiar zacisku H=1380, W=2420 mm
- Wymiar zacisku dla ramy H=1380 mm, W=2200 mm
Gbodpev A Hwpjfx Ab Hjn
- Powierzchnia dociskowa cylindra dociskowego 60 x 70 mm
- Głębokość podparcia (łożysko oporowe) 80 mm
- 3 pionowe jednostki prasy z przekładnią zębatą i zębnikiem o szybkim skoku 140 mm
- 1 pozioma jednostka prasująca, docisk boczny z 2 zębatkami
- Nacisk 1000kg
- Jednostki prasujące z prowadnicą łożyskową
- Jednostki prasy ocynkowane z precyzyjnym wzorem otworów 100 mm
- Wymiary Dł.=2600 mm, Gł.=700 mm, W=1900 mm
- Waga 300kg
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Szlifierka z długą taśmą
WINTERLBS-2500
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 4200x1600x1500 mm
Waga 540 kg
Całkowite zapotrzebowanie na moc 3 kW
Szlifierka szerokotaśmowa LBS-2500
- Długość szlifowania 2500 mm
- Wymiary stołu 2500 x 820 mm
- Skok stołu 600 mm
- Głębokość wybrania (kröpfungstiefe) 600 mm
- Wysokość wybrania (kröpfungshöhe) 210 mm
- Średnica rolki 240 mm
- Elektryczna regulacja wysokości stołu
- Zintegrowany wentylator odciągowy z osobnym silnikiem
- 2 prędkości taśmy szlifierskiej: 18 / 36 m/s
- Bieg prawo-lewo
- Wymiary taśmy szlifierskiej 150 x 7200 mm
- Stół wysuwany o 700 mm
- Wyjmowany segment stołu 640 x 640 mm do obszernych konstrukcji, takich jak ramy itp.
- Stopka szlifierska pokryta grafitem dla minimalnego oporu tarcia
- Silnik 2,4 / 3,0 kW / 400 V
Gbjdpfxsvz Hgno Ab Hon
- Przyłącze odciągu 2 x 120 mm
- Wymiary: L=4200, S=1600, W=1500 mm
- Waga 540 kg
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Tokarka CNC do kopiowania
WINTERCKD 2500-400
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 3750x1400x1750 mm
Waga 1600 kg
Całkowite zapotrzebowanie na moc 8 kW
CNC kopia kopiarka tokarka Rotary + Flat CKD-2500 400
Tokarka + rowkowanie + grawerowanie cylindryczne + grawerowanie płaskie
- maksymalny rozmiar obrabianego elementu: 2500 x 400 mm
- panel sterowania: 12-calowy kolorowy wyświetlacz LCD
- komputer: automatyczne generowanie plików programowych G-code
- symulacja w czasie rzeczywistym, symulacja obróbki, obsługa za pomocą jednego przycisku
- silnik wrzeciona: 4,0 kW, 6-biegunowy
- silnik krokowy o zmiennej mocy: 580 W
- silnik do grawerowania: 2,2 kW
- europejskie wrzeciono Fiat: płynna regulacja prędkości obrotowej od 0 do 2800 obr./min za pomocą pokrętła
- napęd osi X, Y, Z: sterowniki Yako
- prędkość posuwu: 2800 mm/min
- napięcie: 400V / 50 Hz
- w zestawie: 2 narzędzia tokarskie, 2 narzędzia do rowkowania, 2 narzędzia do grawerowania
- precyzyjne pozycjonowanie z podwójnym cylindrem
- elektroniczne automatyczne hamowanie z przemiennikiem częstotliwości
Gjdpfx Aov A Huhsb Hebn
- wrzeciono wielofunkcyjne do grawerowania i rowkowania w zestawie
- w zestawie oprogramowanie sterujące
- obsługiwane oprogramowanie: Autocad, Coreldraw, Type3, Artcam, Ucancam, Caxa, Mastercam, UG itp.
- wymiary: długość 3750 mm, szerokość 1400 mm, wysokość 1750 mm
- waga 1600 kg
Ogłoszenia
Hilzingen-Duchtlingen
873 km
Przyczepa zimowa Weber 2500 kg
unbekanntRB
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Opony nowe. 3 t
Gbedey Nfnfspfx Ab Hjn
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Odkurzacz
WINTERCLEANER 12500
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Średnica przyłącza: 355 mm
Wydajność ssania: 12 500 m³/h
Moc silnika: 15 kW
Liczba pojemników na odpady: 4
Odpylacz WINTER CLEANER - 12500, zgodny z normą H-2
- Wydajność odciągu: 12 500 m³/h
- Moc silnika: 15,0 kW
Gbsdpfowugqfsx Ab Hen
- Prędkość odciągu: 28 m/s
- Prędkość obrotowa: 3 000 obr./min
- Napięcie: 400 V, 50 Hz
- Średnica króćca ssącego: 400 mm
- Pozostałość pyłu: 0,2 mg/m³
- Materiał filtra: poliester, 2 mikrony
- 90 filtrów rurowych 160 x 1 100 mm
- 4 pojemniki na wióry z zaciskiem 500 x 500 x 600 mm (150 litrów)
- Czyszczenie filtrów za pomocą 2 silników wstrząsających z kontrolą
- Wymiary: D=4 000, S=1 170, W=2 510 mm
- Waga: 870 kg
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Odpylacz
WINTERCLEANER 12500LS
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Waga 870 kg
Moc silnika 15 kW
Wydajność ssania 12 500 m³/h
Odpylacz WINTER CLEANER - 12500LS z systemem gaśniczym
- Wydajność odciągu 12 500 m³/h
- Moc silnika 15,0 kW
- Prędkość odciągu 28 m/s
- Obroty 3000 obr./min
- Napięcie 400 V, 50 Hz
- Średnica króćca ssącego 400 mm
- Pozostałość pyłu 0,2 mg/m³, zgodnie z normą H-2
- Materiał filtracyjny poliester, 2 mikrony
- 90 filtrów workowych 160 x 1100 mm
- 4 pojemniki na wióry z zaciskami 500 x 500 x 600 mm (150 litrów)
- Czyszczenie filtrów za pomocą 2 silników wibracyjnych z regulacją
- W zestawie automatyczny system gaśniczy z gaśnicą proszkową
- Wymiary: dł. 4000, szer. 1170, wys. 2510 mm
- Waga 870 kg
Godpfxjyk H Tko Ab Hsbn
Ogłoszenia
Emmerich am Rhein
885 km
Szklanka Schröder 2500L
Schröder Tumbler2500
Zadzwoń
Stan: niesprawdzony (używany), Schröder podwójnie płaszczowy tumbler ciśnieniowy, tumbler parowy, tumbler grzewczy 2500 litrów
Możliwe podgrzewanie lub rozmrażanie mięsa
Do ogrzewania tumbler musi być podłączony do wytwornicy pary
Pompa próżniowa wodna
Maszyna oferowana w stanie widocznym na zdjęciu.
Wszystkie kable są oznaczone, co ułatwia podłączenie elektryczne.
Maszyna pracowała do ostatniego dnia, a z powodu szerokości musiała zostać zdemontowana.
Została zdemontowana przez technika zakładowego producenta wędlin, wszystkie przewody elektryczne zostały ponumerowane.
Gjdpfewg H D Nox Ab Hsbn
Maszyna została zdemontowana w stanie sprawnym.
Maszyna nie została ponownie w pełni zmontowana ani przetestowana.
Ogłoszenia
Ensisheim
958 km
Ścinanie mechaniczne
Bombled9G - 2500 mm x 4 mm
Zadzwoń
Stan: używany, Nożyce mechaniczne BOMBLED typ 9G
Pojemność: 2500 mm x 4 mm
Ręczne Przesuw tylnego koła zębatego: 500 mm
Dostarczane z 2 przednimi ogranicznikami długości
Napięcie: 380 V
Gjdpfxjxni Dxj Ab Hobn
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 4000 x 1500 x 1500 mm
Waga: ok. 4,5 T
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WINTER Profimax4-20
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7219
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 200mm
- max wysokość obrabianego elementu 150mm
ilość wrzecion 4:
1) poziome dolne 200mm 5,5kW
2) pionowe prawe 150mm 4kW
3) pionowe lewe 150mm 4kW
4) poziome górne 200mm 5,5kW
- wszystkie głowice regulowane góra/dół, prawo lewo
- średnica wrzecion 40mm
- obroty wrzecion 6000obr/min
z góry:
- wałki wprowadzające ciągnące, zębate 6szt w tym 2 podwójne
- 1 wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy, podwójny
z dołu:
- wałek wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- docisk boczny 3szt
- rolka wyprowadzająca, ciągnąca ,metalowa, gładka
- wszystkie rolki dociskane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 2130mm
- blat regulowany góra/dół
- centralne smarowanie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- silnik podnoszenia 1,1kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 3kW
- posuw na wałkach Kardana
Gbedpfozccn Ijx Ab Hon
- zamknięta w kabinie
- średnice króćca odciągu 4x130mm
- wymiary dł/szer/wys 3650x1750x1800mm
- waga około 3000kg
ATUTY
– na 4 głowice
– idealna do drewna mokrego i suchego
– dokumentacja DTR
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 68900 PLN
Cena netto: 16400 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa cięcie na 170
WINTERMJ 145E 350/170
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7807
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 350mm
- szerokość cięcia 350mm
- średnica tarczy od 355 do 505mm
- wysokość cięcia 10-170mm
- średnica wrzeciona 80mm
- wymiary blatu 1900x790mm
- wysokość od podstawy do blatu 830mm
-z góry
Gbodpfxezccifj Ab Hsn
- 2 rzędy zapadki/odrzutniki
- 2 rolki poślizgowe, gładkie, metalowe
- wał z piłami
- 2 rolki poślizgowe, dociskowe
– z dołu
- listwa prowadząca
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
- elektryczna regulacja wysokości korpusu
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości na falowniku
- silnik posuwu 4kW
- silnik główny 75kW
- średnica króćca odciągu 2x150mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2050x1800x1800mm
- waga około 3500kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– dokumentacja DTR
– wielopiła używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 58900 PLN
Cena netto: 14000 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Czopiarka do profilowania na pióro wpust
WINTER EMA-300
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7227
DANE TECHNICZNE
- szerokość robocza 40 – 300mm
- grubość materiału 10 – 35mm
- min. długość materiału 270mm
- max. długość materiału bez ograniczeń
- max. prędkość posuwu 90m/min
- prędkość posuwu regulowana płynnie na falowniku z pulpitu sterującego
- prędkość cięcia 24m/min
- moc silnika frezarki 2x4kW
- prędkość obrotowa frezarki 7500obr/min
- moc silnika posuwu 0,75kW
- pneumatyczny docisk od góry i po bokach
- średnica wrzeciona 40mm
- napędzany silnikiem wprowadzający przenośnik rolkowy o długości 1130mm
- sterowanie ręczne / automatyczne
- sterownik PLC z ekranem dotykowym dla łatwej obsługi
- przyłącze sprężonego powietrza 8 bar
- średnica króćca odciągu 150mm
- wymiary dł/szer/wys 2550x1200x1400mm
- waga 1100kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– dokumentacja DTR
– maszyna do profilowania pióro/wpust
– w zestawie komplet frezów i głowic
– napędzany silnikiem wprowadzający przenośnik rolkowy
– niemalowana
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 107900 PLN
Cena netto: 25690 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Gsdpjza Emujfx Ab Hsbn
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
WINTER MULTIMAX 170 350/170duża wysokość 170mm
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7316
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 350mm
- szerokość robocza wału z piłami 355mm
- max średnica tarczy 450mm
- max wysokość cięcia 170mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- wymiary blatu 1850x790mm
z góry:
- zapadki
- 2 wały poślizgowe, gładkie, metalowe
- wał z piłami
- 3 wały poślizgowe, gładkie, metalowe
z dołu:
- listwa prowadząca
- zapadki
- gąsienica
- wał zębaty ciągnący, metalowy
- centralne smarowanie, elektryczne
- płynna regulacja prędkości posuwu
- elektryczne podnoszenie korpusu góra/dół ok. 1kW
Gbedszab A Sspfx Ab Hsn
- silnik posuwu 2,2kW
- silnik główny 75kW
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2600x1800x1700mm
- waga 2700kg
– wielopiła używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 68900 PLN
Cena netto: 16400 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wiertarka pozioma regulacja aparatem
WINTERLBM 200
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7908
DANE TECHNICZNE
- średnica narzędzia, uchwyt Wescott 0-20mm
- max głębokość otworów 155mm
- max długość frezowania 250mm
- regulacja aparatem wiercącym przód/tył, prawo/lewo + kąt
- regulacja stołu góra/dół
- kąt skręcenia stołu 0-45˚
- wymiary stołu roboczego 600x320mm
- głowica czteropunktowa 16-22-25-32mm
- docisk materiału 2szt
- moc silnika 2,2kW
- wymiary dł/szer/wys 1050x800x1250mm
- waga 200kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– stan bardzo dobry
– dociski mimośrodowe, 2szt
– niemalowana
– wiertarka używana
Gedpfxjy Tw Tze Ab Hobn
Cena netto: 6500 PLN
Cena netto: 1550 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WINTER ProfimaxProfimax 4-20
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 6393
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 200mm
- max wysokość obrabianego elementu 150mm
- ilość wrzecion 4:
1) poziome dolne 200mm 5,5kW
2) pionowe prawe 150mm 4kW
3) pionowe lewe 150mm 4kW
4) poziome górne 200mm 5,5kW
- wszystkie głowice regulowane góra/dół, prawo lewo
- średnica wrzecion 40mm
- obroty wrzecion 6000obr/min
z góry:
- wałki wprowadzające ciągnące, zębate 6szt w tym 2 podwójne
- 1 wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy
z dołu:
- wałek wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- docisk boczny 3szt
- rolka wyprowadzająca, ciągnąca ,metalowa, gładka
- wszystkie rolki dociskane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 2130mm
- blat regulowany góra/dół
- centralne smarowanie
Gsdpoy Ti R Eefx Ab Hobn
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- silnik podnoszenia 1,1kW
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- silnik posuwu 3kW
- posuw na wałkach Kardana
- zamknięta w kabinie
- średnice króćca odciągu 4x130mm
- wymiary dł/szer/wys 3550x1750x1800mm
- waga około 3000kg
ATUTY
– na 4 głowice
– idealna do drewna mokrego i suchego
– dokumentacja DTR
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 65900 PLN
Cena netto: 15690 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Niemcy
849 km
WINTER VSP 350
WINTERVSP 350
Zadzwoń
Rok budowy: 2015, godziny pracy: 20 652 h, stan: gotowy do pracy (używany), producent sterowników: SIEMENS, model sterownika: S7-300 PLC, masa całkowita: 7 500 kg, całkowita szerokość: 2 405 mm, całkowita wysokość: 3 029 mm, siła nacisku: 357 t, długość stołu: 1 290 mm, szerokość stołu: 1 200 mm, Prasa hydrauliczna wyprodukowana w 2015 roku. Prasa WINTER VSP 350 charakteryzuje się siłą trzymania 3500 kN i siłą przycinania 2500 kN. Oferuje skok przytrzymywania 50 mm i skok przycinania 100 mm, zapewniając wydajną pracę. Dzięki solidnemu stołowi o wymiarach 1290 x 1200 mm, maszyna ta jest przeznaczona do ciężkich zadań. Jeśli szukasz wysokiej jakości możliwości prasowania, rozważ prasę hydrauliczną WINTER VSP 350, którą mamy na sprzedaż. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
MASZYNA
• Skok trzymania: 50 mm
• Prędkość trzymania przy 500 kN: ok. 30 mm/s
• Prędkość trzymania przy 3500 kN: ok. 4 mm/s
• Prędkość powrotu trzymania: 60 mm/s
• Siła przycinania: 2500 kN
• Skok przycinania: 100 mm
• Prędkość trymowania przy 500 kN: ok. 30 mm/s
• Prędkość trymowania przy 2500 kN: ok. 5 mm/s
• Prędkość powrotu trymera: 60 mm/s
• Skok tłumienia uderzeń: 20 mm
• Szerokość otwarcia: 1000 mm
• Głębokość maszyny: 1230 mmJEDNOSTKA HYDRAULICZNA
• Masa jednostki hydraulicznej: 13000 kg
• Moc pompy: 2 × 15 kW
• Moc chłodnicy: 3 kW
• Moc zespołu pompy: 3 kW
• Średnica rury hydraulicznej: 2 × Ø38 × 4 mm
• Średnica rury hydraulicznej: 2 × Ø30 × 4 mm
• Średnica rury hydraulicznej: 1 × Ø20 × 3 mm
• Kolor jednostki hydraulicznej: RAL7004
• Napięcie znamionowe: 400 V
• Częstotliwość: 50 Hz
• Prąd znamionowy: 97 A
Gsdpfx Aszcw I Ajb Hobn
• Moc zainstalowana: 36 kW
• Godziny pracy jednostki hydraulicznej 1: 20652,8 h
• Godziny pracy jednostki hydraulicznej 2: 20641,8 h
• Godziny pracy jednostki hydraulicznej 3: 20802,8 h
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Prasa czterokolumnowa
Winter-PressenVSP 350
Zadzwoń
Rok budowy: 2014, stan: gotowy do pracy (używany), Oferowana jest hydrauliczna prasa czterokolumnowa. Rozstaw kolumn: 570 mm, rozmiar stołu: 392 × 238 mm, siła nacisku (podtrzymanie): 3500 kN, skok suwaka (podtrzymanie): 50 mm, siła nacisku (rozłączanie): 2500 kN, skok suwaka (rozłączanie): 100 mm, wysokość zabudowy: 553 mm, droga cięcia: 20 mm, maksymalna prędkość robocza: 30 mm/s, sterowanie: PLC. Wyposażenie: agregat pompujący, chłodnica oleju (3 kW), osłona pyłowa górnego cylindra. Waga: ok. 13 000 kg, wymiary całkowite X/Y/Z: ok. 1290 mm/860 mm/3250 mm. Oględziny możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu.
Gbedpjy Uydxofx Ab Hon
Ogłoszenia
Höpfingen
731 km
Strugarka
WEINIG Powermat 2500Powermat 2500
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2010, Funkcjonalność: w pełni sprawny, posuw osi X: 12 m/min, posuw osi Y: 120 m/min, posuw osi Z: 120 m/min, szerokość robocza: 230 mm, wysokość strugania: 120 mm, średnica wrzeciona: 50 mm, szerokość strugania: 230 mm, wysokość robocza: 120 mm, masa całkowita: 16 000 kg, moc silnika posuwu: 37 000 W, prędkość wrzeciona (maks.): 6 000 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 3 000 obr./min, typ regulacji wysokości: elektryczny, średnica wału strugarki: 50 mm, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, liczba wrzecion: 10, moc: 574 kW (780,42 KM), częstotliwość wejściowa: 50 Hz, Wyposażenie: hamulec silnikowy, kabina, prędkość obrotowa bezstopniowo regulowana, Weinig Powermat 2500
10 wrzecion,
Szerokość robocza: 230 mm,
Wysokość robocza: 120 mm,
Średnica wrzeciona: 50 mm,
Posuw: 37 kW / 12-120 m/min,
Gbodpsx Svm Rofx Ab Hjn
Układ wrzecion:
1- Dolne (22 kW) – z zaciskiem hydraulicznym i w pełni automatycznym prostownikiem,
2- Prawe (11 kW),
3- Lewe (11 kW),
4- Górne (37 kW) – z w pełni automatycznym prostownikiem,
5- Dolne (18,5 kW) – z zaciskiem hydraulicznym i w pełni automatycznym prostownikiem,
6- Górne (18,5 kW) – z zaciskiem hydraulicznym i w pełni automatycznym prostownikiem,
7- Górne (53 kW) – z zaciskiem hydraulicznym, prędkość obrotowa 3000-6000 obr./min,
8- Dolne (53 kW) – z zaciskiem hydraulicznym, prędkość obrotowa 3000-6000 obr./min,
9- Górne (53 kW) – z zaciskiem hydraulicznym, prędkość obrotowa 3000-6000 obr./min,
10- Dolne (53 kW) – z zaciskiem hydraulicznym, prędkość obrotowa 3000-6000 obr./min
Krótki stół podawczy 1,3 m (4 rolki)
z 2 napędzanymi rolkami nad stołem i 2 napędzanymi rolkami w stole. Obie rolki stołowe podnoszone. Regulacja wysokości stołu z elektronicznym wyświetlaczem cyfrowym.
W zestawie 2 ciężkie boczne rolki dociskowe, średnica 140 mm, pneumatyczne.
Nogi podporowe, wysokość 320 mm dla wysokości stołu 1190 mm.
Marathon POWER Coating dla stołu maszyny, oporów i prowadnic (bez stołu podawczego i specjalnych płyt stołowych).
Specjalna powłoka chroniąca stoły, opory i prowadnice przed nadmiernym zużyciem. Zalecana do obróbki materiałów ściernych (np. drewno egzotyczne, MDF, płyty wiórowe, tworzywa sztuczne, metale).
Automatyczna pompa do smarowania ślizgowego do usuwania żywicy ze stołu.
Napędzane, hartowane rolki w stole maszynowym.
Ciężkie stalowe rolki dociskowe od góry, średnica 120 mm. W rejonie wrzecion prawych i lewych.
Ogłoszenia
Tata
481 km
Prasa krawędziowa GEFI LE50/2500
GEFI LE50/250050ton
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1983, Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 380 V, prąd wejściowy: 13 A, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, siła nacisku: 50 t, masa całkowita: 50 000 kg, szerokość robocza: 2 500 mm, Na sprzedaż: węgierska prasa krawędziowa GÉFI LE50/2500 w doskonałym stanie, w pełni sprawna, możliwość prezentacji.
Dane techniczne prasy krawędziowej:
Producent: GÉFI
Typ: LE 50/2500
Rok produkcji: 1983
Siła nacisku: 50 ton
Gbsdeyznhlepfx Ab Hjn
Maksymalna długość gięcia: 2500 mm
Wymiary: 2720 x 1550 x 2245 mm
Waga: 5500 kg
W zestawie znajdują się noże o długości 1500 mm i 2500 mm wymagające regeneracji.
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Czterostronna strugarka
WINTERTIMBERMAX 6-26-TT
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Szerokość strugania 30–260 mm
Wysokość strugania 10–200 mm
Liczba wrzecion 6
Waga 6650 kg
WINTER Czterostronna strugarka i frezarka automatyczna TIMBERMAX 6-26-TT
- Szerokość strugania: 30–260 mm
- Wysokość strugania: 10–200 mm
- Minimalna długość obrabianego elementu: 840 mm (pojedynczo) / 280 mm (przy produkcji seryjnej)
- 6 wrzecion
- Średnica wrzeciona: 50 mm
- Prędkość obrotowa: 6500 obr./min
- Bezstopniowa prędkość posuwu: 8–36 m/min
- Wał strugarski dolny maks. średnica narzędzia: 125–140 mm
- Prawy wał pionowy maks. średnica narzędzia: 118–200 mm
- Lewy wał pionowy maks. średnica narzędzia: 118–200 mm
- Górny wał poziomy maks. średnica narzędzia: 118–200 mm
- Drugi górny wał poziomy maks. średnica narzędzia: 118–200 mm
- Dolny wał poziomy maks. średnica narzędzia: 118–250 mm
Kolejność wrzecion:
1. dolny 7,5 kW
2. prawy pionowy 11,0 kW
3. lewy pionowy 11,0 kW
4. górny 11,0 kW
5. drugi górny 11,0 kW
6. dolny 11,0 kW
- Silnik posuwu 7,5 kW
- Silnik regulacji wysokości posuwu 0,75 kW
- Silnik regulacji wysokości górnego wału 0,75 kW
- Silnik regulacji szerokości lewego wału 0,18 kW
- Całkowita moc 71,68 kW
- Przyłącze sprężonego powietrza maks. 6 bar
- Średnica króćców odciągowych 6 x 150 mm
- Wymiary: dł. 5250 mm, szer. 1930 mm, wys. 1860 mm
- Waga: 6650 kg
Gbjdpfx Absy Ehztj Hsn
W ZESTAWIE:
- Wrzeciona poziome z łożyskowaniem przeciwbieżnym (napinanie hydrauliczne)
- Elektryczna regulacja wysokości górnych wrzecion
- Elektryczna regulacja szerokości lewego wrzeciona
- Sterowanie PLC z przyjaznym dla operatora panelem dotykowym
- Hartowane, chromowane stoły
- Zgodność z normą CE
- Pompa do środka smarnego
- Pneumatyczny docisk walców posuwu
- System posuwu z napędem kardana
- Napędzane rolki ślizgowe w stole
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Wielopiła
WINTERMULTIMAX 300
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2018, Szerokość cięcia 300 mm
Wysokość cięcia 10-120 mm
Szerokość łańcucha 300 mm
Moc silnika 22 kW
WIELOPIŁA WINTER MULTIMAX 300
- Rok produkcji 2018
- Sprawdzona pod względem funkcjonalności, stan BARDZO DOBRY
- Nowy łańcuch transportowy!
Dane techniczne:
- Szerokość łańcucha 300 mm
- Wysokość cięcia 10 - 120 mm
- Maks. średnica piły Ø 380 mm
- Min. średnica piły Ø 200 mm
- Otwór piły Ø 70 mm
- Średnica wału piły Ø 55 mm
- Min. długość obrabianego elementu 600 mm (pojedynczo) / 300 mm (seryjnie)
- Wysokość robocza 740 mm
- Wymiary stołu 1530 x 760 mm
Gbsdpfsy Ehzmox Ab Hon
- Obroty 4000 obr./min.
- Posuw 7,5 - 30 m/min.
- Silnik wału piły 22 kW
- Silnik posuwu 2,2 kW
- Całkowite zapotrzebowanie na moc 25 kW
- Cyfrowy wskaźnik prędkości podawania
- Tuleja piły z zestawem pierścieni kołnierzowych
- Zabezpieczenie przed odbiciem
- Automatyczny system smarowania
- Automatyczny przełącznik gwiazda-trójkąt
- Przyłącze odciągowe 2 x 150 mm
- Wymiary 2200 x 1500 x 1580 mm
- Waga 2300 kg
- Wersja CE
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Piła taśmowa
WINTERV2KB-480
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Średnica kół prowadzących: 600 mm
Wysokość cięcia: 480 mm
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 5200x1600x1850 mm
WINTR WERTYKALNA DWUGŁOWICOWA PILARKA TAŚMOWA – V2KB-480
Wertykalna pilarka taśmowa dwugłowicowa typu 480 TWIN została zaprojektowana z myślą o wydajnej obróbce drewna układanego w stosy oraz cienkiego drewna okrągłego. Maszyna umożliwia obustronne wycinanie pryzm z materiału okrągłego i przygotowuje materiał do dalszej obróbki.
Model 480 TWIN jest stosowany jako pierwszy element linii technologicznej do cięcia i obrzynania kłód, w szczególności przy produkcji elementów paletowych. Zastosowanie dwóch głowic umożliwia jednoczesne wykonanie dwóch precyzyjnych cięć. Konstrukcja oparta jest na stabilnej ramie stalowej, precyzyjnym systemie prowadzenia taśmy oraz systemie posuwu z płynną regulacją prędkości. Hydrauliczne napinanie taśmy zapewnia optymalne warunki pracy pił taśmowych oraz stabilny proces cięcia.
Dane techniczne:
Wymiary:
Gbodpfx Aoy Ehy Nsb Hsn
· Długość: 5200 mm
· Szerokość: 1600 mm
· Wysokość: 1850 mm
Parametry robocze:
· Wysokość stołu podawczego: 850 mm
· Maksymalna średnica surowca: 480 mm
· Długość surowca: 800 – 3000 mm
· Grubość wycinanej pryzmy: 45 – 300 mm
· Prędkość posuwu: 0 – 20 m/min
System cięcia:
· Ilość głowic: 2
· Długość taśmy tnącej: 4000 mm
· Szerokość taśmy tnącej: 40 – 50 mm
· Koła prowadzące: 600 mm
· Hydrauliczne napinanie taśmy
· System pomiaru szerokości cięcia: ANP 05
Napędy i zasilanie:
· Silniki główne: 2 × 5,5 kW
· Silnik posuwu: 0,75 kW
· Zapotrzebowanie mocy: 12 kW
· Zasilanie: trójfazowe 400 V
Wydajność:
· Średnia wydajność: 7 – 8 m³/h*
*Wydajność zależy od rodzaju materiału, operatora i sposobu podawania materiału.
Zalety:
Produkcja
· Wysoka wydajność obróbki cienkiego i średniego surowca
· Jednoczesna praca dwóch głowic skraca czas cięcia
· Precyzyjne półprodukty do dalszej obróbki
Ekonomia
· Mniejsze straty materiałowe w porównaniu do technologii pilarek tarczowych
· Optymalizacja zużycia energii w stosunku do wydajności
· Redukcja kosztów ręcznej obróbki
Organizacja
· Możliwość zastosowania jako element kompletnej linii produkcyjnej
· Prosta obsługa i krótki czas szkolenia operatora
· Solidna konstrukcja przystosowana do pracy wielozmianowej
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Odpylacz
WINTERWIB-200
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 2570x1100x2490 mm
Gbedpfx Aoy Ehy Asb Hon
Waga 400 kg
Całkowite zapotrzebowanie na moc 4 kW
Odpylacz, zgodny z normą H3 WIB-200
- 2 pojemniki na wióry z zaciskami
- Pozostała zawartość pyłu 0,1 mg/m³
- Włącznik/wyłącznik
- Pobór mocy 4,0 kW
- Napięcie zasilania 400 V / 50 Hz / 3 fazy ~
- Powierzchnia filtracyjna 11,7 m²
- 30 szt. rękawów filtracyjnych
- Automatyczna, pneumatyczna regeneracja filtra systemem JET
- Pojemność pojemników na pył 2 x 70 l
- Króciec ssący 200 mm
- Wydajność nominalna 3300 m³/h
- Minimalna wydajność 2200 m³/h
- Podciśnienie 2600 Pa
- Wymiary transportowe D=2570 mm, S=1100 mm, W=2490 mm
- Waga 400 kg
Ogłoszenia
Leese
686 km
Brykietownica
WINTERBP 450
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2022, całkowita szerokość: 1 800 mm, całkowita wysokość: 1 900 mm, całkowita długość: 1 800 mm, masa całkowita: 3 000 kg, moc: 35 kW (47,59 KM), Hydrauliczna prasa do brykietu
Producent: Winter
Typ: BP 450
Rok produkcji według tabliczki znamionowej: 2022
Dane techniczne:
Maksymalna wydajność: 450 kg/h
Silnik: 35 kW / 400 V, 50 Hz
Kompresja wiórów:
min. 1.000 kg/cm²
maks. 1.500 kg/cm³
Gjdpfjymwxvex Ab Hjbn
Wilgotność drewna < 14%
Wymiary brykietu: długość 150 mm, szerokość 60 mm
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 1.800 x 1.800 x 1.900 mm
Waga: 3.000 kg
Ślimaki do podawania materiału są dostępne.
Cena netto zakupu: 36.400 € plus obowiązujący podatek VAT.
Podatek VAT zostanie wyszczególniony osobno na naszej fakturze.
Zastrzegamy sobie prawo do zmian, pomyłek i sprzedaży pośredniej.
Sprzedaż bez gwarancji i rękojmi wyłącznie dla przedsiębiorców.
Zapytania są obsługiwane od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00.
Ogłoszenia
Babberich
891 km
Kąt mocujący DT 2500 MACH-ID 9161
DT 2500
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2004, Liczba rowków teowych: 8 + 3
Skok między rowkami teowymi: 280 mm
Gbodpfx Abswu D Afe Hon
Wymiar rowka teowego: 22 mm
Liczba pasujących sztuk: 5
Długość: 1250 mm
Szerokość: 750 mm
Wysokość: 2500 mm
Waga: 2900 kg
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "winter mbl-2500"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.









































































































































































































































