Używane Unbekannt 3000 X 1500 na sprzedaż (68 483)
Rödermark Obracana płyta z rowkami teowymi + podstawa
UNBEKANNT3000 x 1500
Niemcy Płyta mocująca - Płyta stalowa - Pole płyty
UNBEKANNT / UNKNOWNAP 4000 x 1500 (Nr.1 - Nr.3)
Wiefelstede Wózek transportowy do dużych obciążeń 3,5 tony
unbekannt3000/1500/H545 mm
Boxberg/O.L. Płyta z rowkami teowymi z podstawą
UNBEKANNT3000 x 2500 mm
UNBEKANNT / UNKNOWNAP 2000 x 1500 (Nr.1 - Nr.6)
Ennepetal Płyta mocująca
UNBEKANNT3000 x 2000 x 230 mm
Wiefelstede Przenośnik rolkowy napędzany
unbekanntTyp 600 x 3000 mm
Wiefelstede Przenośnik taśmowy 18,3 m/min.
unbekannt1500 x 380 mm
Wiefelstede Płyta mocująca
unbekannt3000 x 2000 mm
Wiefelstede Ogniwo taśmy przenośnika taśmowego ze stali nierdzewnej
unbekannt600 x 3000 mm