Używane Pfaff 335 na sprzedaż (527)
Győr Maszyna do szycia
PFAFF335
Amsterdam Maszyna do szycia
PFAFF335
Reichenbach im Vogtland CNC maszyna do szycia z głowicą obrotową
PFAFF-KSLKSL110 - CNC-Drehkopf Nähanlage 2500x800
Günzburg Wózek paletowy ręczny
PFAFFHU25-115 TS
SWF - PFAFF SilberblauATHLO belt - BH203L3E
Nuripaşa Maszyna do szycia
Dürkopp Adler,Pfaff,Strobel,Success
Tata Wysokowydajny podnośnik śrubowy z przekładnią ślimakową
Pfaff-silberblauHSE63
Niemcy Maszyna do szycia
Dürkopp Adler/CSTA/Pfaff
Niemcy Maszyna do szycia
Pfaff/Adler/Global2-Nadel
Győr 3 transport, 2 igły, szycie płaskie
PFAFF1526
Hergensweiler Stół spawalniczy, stół obrotowy, pozycjoner
Sideros,Pfaff,ProtecSHD 1000 F
Győr Programowalne zgrzewanie klinem gorącym lub gorącym powietrzem
PFAFF8320-111/101
Wiefelstede Wciągarka korbowa
Pfaff0104000 1,5 to
Wiefelstede Rolka transportowa maszyny
Pfaff1,0 t
Wiefelstede Silnik elektryczny 0,25 kW 1410 obr/min
PFAFFPNE
Wiefelstede Wciągarka z uchwytem
Pfaff-silberblauD 270001
Wiefelstede Wyciągarka konsolowa
Pfaff-silberblau0239015 0,16 bis 0,35 t
Wiefelstede Silnik elektryczny 0,245 kW 2800 obr./min
PfaffPKD 321
Wiefelstede Podnośnik śrubowy
Pfaff-silberblauSHE 2,5 Hub 200 mm
Wiefelstede Krótki siłownik do dużych obciążeń 100 t 700 bar
PfaffRFS100 Hub 20 mm
Wiefelstede Rolki transportowe do maszyn 6 t
PfaffGS-6000T
München Maszyny do szycia
Juki - Dürkopp Adler - Pfaff - JackBruce-Amf Reece - Maier Unitas
Gondelsheim Żurawie obrotowe słupowe Żurawie obrotowe Wciągnik linowy
Pfaff Kran Drehkran Hallenkran 3,5mDemag 250Kg 3,5m Druckluft Seilzug
Spanbroek Stół do podnoszenia
'Pfaff Silberblau' Hubtisch | Hubtisch
Gucin Maszyna przeładunkowa
FuchsMHL 335 F