Używane Metabo Piła Formatowa na sprzedaż (5 881)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła formatowa stołowa przesuwna
Piła formatowa ALTENDORF
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7394
Fgjdpfxey Rr R Ns Ab Hoc
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy głównej 380mm
- max wysokość cięcia 110mm
- tarcza główna regulowana góra/dół
- średnica wrzeciona 30mm
- blokowanie wrzeciona
- z wózkiem formatowym
- długość cięcia na wózku 2560mm
- szerokość cięcia przy prowadnicy 810mm
- z wózkiem bocznym
- silnik główny 5,5kW
- wymiary blatu 1250x730mm
- osłona na tarczę
- wymiary dł/szer/wys 2580x2570x1050mm
- waga 780kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 7900 PLN
Cena netto: 1880 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Grońsko
213 km
Piła formatowa
SCMsi400n
Zadzwoń
Stan: używany, iła formatowa SCM si400n 320cm
wózek 320cm,
Fgjdszcmiispfx Ab Hec
pochył oraz góra dół tarczy regulowana manualnie
culaga z prawej strony regulowana manualnie do 1320mm,
podcinak 0,75KW,
silnik 7,5KW
max tarcz 400mm.
3 prędkości cięcia
Ogłoszenia
Kościelnik
282 km
Piła formatowa
FelderKappa 400
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2018, numer maszyny/pojazdu: 605.11.013.18, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Na sprzedaż pilarka formatowa marki Felder Format 4 model Kappa 400. Jest to pilarka formatowa przeznaczona dla profesjonalnych stolarzy. Posiada silnik o dużej mocy. Posiada podcinak. Precyzyjne cięcia możliwe dzięki płynnie fukncjonującemu stołowi X-Roll. Pilarka posiada silnik o mocy 7.35 KW. Została zakupiona w 2018 roku do małej rodzinnej stolarni. Od początku używana przez jednego stolarza. Jest na bierząco serwisowana i nie posiada żadnych defektów. Wszystkie jej funkcje są sprawne. Do pilarki dorzucam zestaw pił.
Na maszynę nie wystawiam faktury. Obowiązuje zwykła umowa kupna sprzedaży.
For sale: a Felder Format 4 Kappa 400 panel saw. This panel saw is designed for professional woodworkers. It features a high-powered motor and a scoring blade. Precise cuts are possible thanks to the smooth-running X-Roll table. The saw has a 7.35 kW motor. It was purchased in 2018 for a small family-run carpentry shop. It has been used by a single carpenter from the start. It is regularly serviced and has no defects. All of its functions are in working order. I am including a set of saw blades with the saw.
Fgedpfxezb Rume Ab Hoc
I do not issue an invoice for the machine. A standard contract applies.
Zu verkaufen: Formatkreissäge der Marke Felder Format 4, Modell Kappa 400. Es handelt sich um eine Formatkreissäge für professionelle Tischler. Sie verfügt über einen leistungsstarken Motor. Sie ist mit einem Vorritzer ausgestattet. Präzise Schnitte sind dank des leichtgängigen X-Roll-Tisches möglich. Die Säge verfügt über einen Motor mit einer Leistung von 7,35 kW. Sie wurde 2018 für eine kleine Familien-Tischlerei gekauft. Von Anfang an wurde sie von einem einzigen Tischler genutzt. Sie wird regelmäßig gewartet und weist keinerlei Mängel auf. Alle Funktionen sind voll funktionsfähig. Zum Sägewerk lege ich einen Satz Sägeblätter dazu.
Für die Maschine stelle ich keine Rechnung aus. Es gilt ein gewöhnlicher Vertrag.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła formatowa przesuwna z podcinakiem
REMADMMS-40/340
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7853
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy głównej bez podcinacza 400mm
- max średnica tarczy głównej z podcinaczem 350mm
- tarcza główna regulowana góra/dół i pod kątem elektrycznie
- średnica wrzeciona 30mm
- blokowanie wrzeciona
- z wózkiem formatowym
- z wózkiem bocznym + kątownik
- długość wózka formatowego 3000mm
- szerokość cięcia przy prowadnicy 1350mm
- z wózkiem bocznym
- z podcinakiem
- max średnica podcinaka 120mm
- silnik podcinaka 0,75kW
- silnik główny 6kW
- silnik regulacji góra/dół 0,25kW
- silnik regulacji pod kątem 0,25kW
- 3 rodzaje prędkości obrotów 3500/4500/6000obr/min
- wymiary blatu 1220x650mm
- poszerzenie, przedłużenie blatu 1920x1450mm
- duża osłona na tarczę
- średnica króćca odciągu 80mm,125mm
- wymiary dł/szer/wys 3500x3460x1500mm
- waga 1000kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– z podcinakiem
– dokumentacja DTR + CE
– piła używana, stan bardzo dobry
Fgedpfx Abszada Hj Hsc
Cena netto: 23900 PLN
Cena netto: 5690 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła tarczowa formatowa
REMAFx250 2000mm
Zadzwoń
Stan: nowe, NR KATALOGOWY RE041
Fgodpfx Abjzabgdj Hoc
- maszyna nowa
DANE TECHNICZNE
- średnica tarczy ⌀250 – 350/30 mm
- średnica tarczy podcinaka (praca tylko z tarczą ⌀300, 350 mm) ⌀120/20 mm
- moc silnika głównego 4 kW
- moc silnika podcinaka 0,75 kW
- prędkość obrotowa 4000 obr/min
- prędkość obrotowa podcinaka 8800 obr/min
- przechył tarczy 0 – 45°
- maks. długość cięcia 2000 mm
- szerokość cięcia przy liniale wzdłużnym 1250 mm
- klin ⌀350 mm
- średnica flanszy wału 87,5 mm
- liniał oporowy stolika ustawiony do kąta 90° – 45° dokładność ±1°
- maks. wysokość cięcia przy tarczy ⌀300 mm, 95 mm
- maks. wysokość cięcia przy tarczy ⌀350 mm, 120 mm
- średnica króćca odciągowego górnego ⌀80 mm
- średnica króćca odciągowego dolnego ⌀100 mm
- waga 620 kg
- wymiar złożonej maszyny dł/szer/wys 2255x3460x1450mm
Cena netto: 19900 PLN
Cena netto: 4740 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła stołowa przesuwna formatowa
REMAFx400 2osie 6kW / 1300 elektryczna
Zadzwoń
Stan: nowe, NR KATALOGOWY RE036
2 osie – elektryczne sterowanie do podnoszenia i przechyłu piły głównej z elektronicznym odczytem do wysokości i kąta, pulpit w korpusie maszyny
– maszyna nowa, powystawowa
– dokumentacja DTR + CE
– szerokość cięcia przy prowadnicy 1300mm
– silnik główny 6kW
DANE TECHNICZNE
- przechył piły tarczowej 0-46˚
- moc silnika głównego 6kW
- długość ciecia na wózku 3000mm
- prędkość obrotowa wrzeciona głównego 3500/4500obr/min
- średnica wrzeciona 30mm
- średnica tarczy głównej 300-400mm
- max średnica podcinaka 125mm
- moc silnika podcinaka 0,75kW
- prędkość obrotowa podcinaka 8500obr/min
- średnica wrzeciona 20mm
- szerokość cięcia przy prowadnicy (standard 1050 mm) 1300mm
- szerokość piłowania przy zastosowaniu zderzaków na stoliku pomocniczym 215-3200mm
- wysokość cięcia dla 300mm 90°/45° 90/60mm
- wysokość cięcia dla 350mm 90°/45° 5-115 / 3,5-80mm
- wysokość cięcia dla 400mm 90°/45° 25-140 / 15,5-95mm
Fgjdpszabf Hofx Ab Hoc
- średnica króćca odciągu 80mm, 125mm
- wymiary dł/szer/wys 3300/3460/1500mm, - waga 750kg
Wyposażenie opcjonalne:
– liniał kątowy – z listwą aluminiową
Cena netto: 47000 PLN
Cena netto: 11300 EUR w zależności od ceny 4,15 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Karsin
235 km
Piła formatowa ROJEK PF-350
Rojekpf350
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2013, Moc silnika głównego 5,5 kW
Obroty silnika 2 870/min.
Średnice króćców ssących 100 + 100 mm
Wymiary stołu 1 185 x 500 mm
Wysokość stołu 892 mm
Średnica wrzeciona 30 mm
Fedpfx Asrft Tajb Hsgc
Przechył piły 0° ÷ 45°
Moc silnika podcinacza 0,5 kW
Średnica wrzeciona (podcinacz) Ø 20 mm (3/4")
Ogłoszenia
Łaziska Górne
199 km
Piła formatowa
FelderK700
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2022, numer maszyny/pojazdu: 425.10.047.22, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Oferujemy tę piłę formatową Felder K700 w stanie jak nowa, rok produkcji 2022.
Fedpfxsyzfglo Ab Hogc
Producent: Felder
Model: K700
Rok produkcji: 2022
Stan: jak nowy
Stół przesuwny X-Roll
Podcinak
W razie pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji prosimy o wiadomość lub kontakt telefoniczny.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła formatowa z wózkiem przesuwnym 3400
AltendorfF 45
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 8006
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy głównej z podcinakiem 350mm
- max średnica tarczy głównej bez podcinacza 450mm
- wysokość cięcia przy założonej tarczy 350mm, 100mm
- elektryczna regulacja tarczy głównej góra/dół + kąt
- elektryczny wyświetlacz kąta
- elektryczna regulacja podcinka góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzeciona 30mm
- blokowanie wrzeciona
- z wózkiem formatowym
- długość cięcia na wózku 3400mm
- szerokość cięcia przy prowadnicy 1300mm
- z wózkiem bocznym
- z podcinakiem
- max średnica podcinaka 120mm
- średnica wrzeciona 22mm
- silnik podcinaka 0,75kW
- silnik główny 5,5kW
- 4 rodzaje prędkości obrotów
- elektroniczny wyświetlacz obrotów
- średnica króćca odciągu 120mm, 80mm
- wymiary blatu 1220x730mm
- wymiar blatu z poszerzeniem 1440mm
- wymiar blatu z przedłużeniem 2060mm
- osłona na tarczę
- wymiary dł/szer/wys 3550x 3400x1500mm
- waga 1140kg
Fgedoy T N Auepfx Ab Hoc
ATUTY
– elektryczna regulacja tarczy i podcinaka
– z oryginalnym kątownikiem
– długość wózka 3400mm
– produkcji niemieckiej
– niemalowana
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 38900 PLN
Cena netto: 9260 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła formatowa z belką dociskową
PERFECT MJ6132TYA
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7996
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy głównej z podcinakiem 400mm
- średnica otworu tarczy 30mm
- max wysokość cięcia 120mm
- tarcza główna regulowana góra/dół + kąt
- osłona na tarczę
- z wózkiem formatowym
- długość cięcia na wózku 3200mm
- szerokość cięcia przy prowadnicy 1270mm
- z wózkiem bocznym
- z podcinakiem
- max średnica podcinaka 120mm
- średnica wrzeciona 20mm
Fsdpfx Abey T Ntaj Hjgc
- silnik podcinaka 0,75kW
- silnik główny 5,5kW
- 2 rodzaje prędkości obrotów 4000, 6000obr/min
- średnica króćca odciągu 75mm, 100mm
- wymiary blatu 1060x640mm
- wymiar blatu z przedłużeniem i z poszerzeniem 1660x1550mm
- wymiary dł/szer/wys 3350x3470x1400mm
- waga 770kg
ATUTY
– belka dociskowa w komplecie
– z poszerzeniem i przedłużeniem blatu
– niemalowana
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 16900 PLN
Cena netto: 4030 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Powiat kartuski
276 km
Piła formatowa Felder K700 S
FelderK700 S
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2005, Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 400 V, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, wysokość cięcia (maks.): 104 mm, szerokość cięcia (maks.): 1 250 mm, średnica tarczy piły: 315 mm, regulacja nachylenia tarczy piły: 45 °, typ regulacji wysokości: mechaniczny, otwór tarczy piły: 30 mm, typ uruchamiania: elektryczny, całkowita długość: 3 200 mm, Wyposażenie: Oznakowanie CE, dokumentacja / instrukcja obsługi, osłona tarczy piły, – produkcji Austriackiej
– rok produkcji 2005
– system prowadzenia wózka X-Roll
– instrukcja obsługi DTR i CE
PARAMETRY TECHNICZNE:
– długość wózka: 2800mm
– szerokość cięcia z prawej strony: 1250 mm
– średnica tarczy: max. 315 mm
– średnica podcinacza: 100 mm
– silnik główny: 4 kW
– silnik podcinacza: 0,75 kW
– hamulec
– system prowadzenia wózka X-Roll
– regulacja wysokości cięcia
Fsdpfoy Awwlsx Ab Hjgc
– regulacja kąta manualna: 0° - 45°
– max. wysokość cięcia: 104 mm
– możliwość założenia frezu grubość: 6 - 20 mm
– średnica max.: 180 mm
– zapadka
– osłona ruchoma
– gabaryty (dł./szer./wys.): 300 / 195 / 170 cm
– waga: ~ 700 kg
Ogłoszenia
Miechucino
280 km
Piła formatowa Felder HAMMER K3
FelderHAMMER K3
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 400 V, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, szerokość cięcia (maks.): 1 250 mm, średnica tarczy piły: 315 mm, regulacja nachylenia tarczy piły: 45 °, typ regulacji wysokości: mechaniczny, otwór tarczy piły: 30 mm, typ uruchamiania: elektryczny, długość cięcia (maks.): 3 000 mm, wysokość cięcia z nacinakiem (maks.): 40 mm, szerokość cięcia przy prowadnicy równoległej: 1 250 mm, długość cięcia: 3 000 mm, Wyposażenie: osłona tarczy piły, - produkcji austriackiej
- z podcinaczem
PARAMETRY TECHNICZNE:
- długość wózka: 3000mm
- max. średnica tarczy głównej (bez podcinaka): 315 mm
- max. średnica tarczy głównej (z podcinakiem): 250 mm
- średnica otworu tarczy: 30 mm
- max. wysokość cięcia dla tarczy 250 mm: 40 mm
- blokada wrzeciona
- tarcza główna regulowana góra/dół i pod kątem
- osłona na tarczę
- z wózkiem
- szerokość cięcia przy prowadnicy: 1250 mm
- silnik główny: 4 kW
- liniał z zapadką: 1700 / 2600 mm
- podcinacz
- max. średnica tarczy podcinaka: 80 mm
- średnica wrzeciona podcinaka: 20 mm
- silnik podcinaka: 0,65 kW
- średnica króćca odciągu: 100 mm
- wymiary transportowe (dł./szer./wys.): 325 / 190 / 130 cm
- waga: 500 kg
Fjdpfexm Rm Sex Ab Hjgc
Ogłoszenia
Spatenhof
616 km
Piła formatowa
SCMSI 550 E Class
Zadzwoń
Stan: używany, ciężka precyzyjna formatowa pilarka tarczowa SCM SI 550 E Class
Wersja: stolarnia - ciesielnia
Długość cięcia: 3200 mm
Szerokość cięcia: ok. 1500 mm
Główny silnik: 11 kW
3 prędkości obrotowe: 2500/3000/4200 obr./min
Ogranicznik kątowy z kompensacją długości
Fgsdpfxezb Ig Hs Ab Hsc
Tarcza do Ø 550 mm
Elektryczne podnoszenie i pochylanie tarczy z cyfrowymi wskazaniami
Maszyna pochodzi z emerytury / pierwsza dostawa 2011
Maszyna jest SPRAWDZONA W WARSZTACIE i w DOSKONAŁYM STANIE
Dostępna z magazynu Lieboch
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła stołowa przesuwna formatowa
HOLZMANN FKS 400 V32 TOP
Zadzwoń
Stan: nowe, Nr katalogowy: H0561
– maszyna nowa, na magazynie
– certyfikat CE
– produkcji austriackiej
– profesjonalna
– wózek na prętach stalowych
DANE TECHNICZNE
moc silnika S1 5500W (/750)
napięcie 400V / 50Hz
wysokość stołu 890mm
króciec odciągu 100mm
stół przesuwny 3200x435mm
stół przedłużający 1200x550mm
maks. szerokość cięcia z przymiarem 1300mm
średnica tarczy 250-400mm (30)
średnica tarczy podcinaka 120 x 20 x 3,2-4,2/2,2 mm
prędkość obrotowa I: 3000; II: 4000; III: 5000 obr/min
prędkość obrotowa podcianaka 8000 obr/min
moc silnika podcinaka 750W
pochylenie tarczy 0-45°
poziom mocy akustycznej 90 dB(A)
poziom ciśnienia akustycznego 88,2 dB(A)
wymiar całkowity maszyny po rozłożeniu dł/szer/wys 3350x3600x900mm
wymiary wysyłki 1350 x 2200 x 1170 mm
waga netto/brutto 930 /1110kg
Cechy:
– solidna konstrukcja
– z dużym aluminiowym stołem przesuwnym i wysięgnikiem idealnym do obróbki dużych elementów i cięcia dużych, ciężki płyt na wymiar
– żeliwny stół roboczy (1100 x 700 mm) wraz z poszerzeniem stołu (900 x 830 mm) i przedłużeniem stołu (610 x 600 mm) o solidnej stalowej konstrukcji
– stół przedłużający (1200 x 550 mm) + przykładnica tnąca (1950 – 3300 mm)
– podcinak z osobnym silnikiem
– ręcznie ustawiany kąt tarczy piły głównej 0°-45° (przy pomocy wskaźnika kąta)
– elektryczna regulacja wysokości tarczy piły głównej i podcianaka
W zakresie dostawy:
tarcza główna LEUCO TCT (Ø300 x 30 x 3,2 mm T72)
tarcza podcinaka LEUCO (Ø120 x 20 x 3-3,8 T=2*12ES)
Belka dociskowa – opcja
Cena netto: 24300 zł
Cena netto: 5750 EUR w zależności od ceny 4,20 EUR
Fgedpfsy Titgex Ab Hoc
(Ceny mogą się różnić przy wyższych wahaniach)
Ogłoszenia
Łabuńki Pierwsze
322 km
Piła formatowa SCM si12
SCMsi12
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Piła formatowa SCM si12
Specyfikacja:
• stan - używany, po kompleksowym przeglądzie
• producent - SCM
• model - si 12
• długość wózka 150 cm
• średnica założonej tarczy 300 mm
• silnik główny piły 3,0 kW
• tarcza wykładana pod kątem, ręcznie
• ręczne podnoszenie i opuszczenie tarczy
• max wysokość cięcia ~ 90 mm
• wózek boczny o wym. 85 x 60 cm
• króciec odciągowy fi 100 mm
• waga - ok. 450 kg
Fedpfxeza Hi Ro Ab Hogc
• wymiary gabarytowe 350 x 150 x 100 cm cm (szer. x dł. x wys.)
wymiary do transportu 90 x 150 x 100 cm (szer. x dł. x wys.)
Dodatkowe informacje:
• maszyna jest w dobrym stanie technicznym, gotowa do natychmiastowego użycia
• przedstawione zdjęcia obrazują stan faktyczny przedmiotu sprzedaży
• możliwość włączenia i sprawdzenia urządzenia na miejscu
• darmowe szkolenie z obsługi maszyny ( w siedzibie firmy )
• cena podana w aukcji nie zawiera VAT i kosztów transportu
Finansowanie i transport:
• organizujemy transport flotą MDD, firmami kurierskimi lub przewoźnikami zewnętrznymi
• umożliwiamy wsparcie finansowe w postaci leasingu lub pożyczki leasingowej
Ogłoszenia
Grońsko
213 km
Piła formatowa
martin
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Piła formatowa martin
Wózek 170cm
Pochył oraz góra-dół tarczy regulowana hydraulicznie
Silnik około 7.5kw
Max tarcz 450mm
Szer rozłożonej maszyny do pracy 380cm
Fjdpfx Asy Uw Sysb Hogc
Stan dobry, brak osłonki wirnika na silniku ale nadal dobrze maszyna spełnia swoje funkcje
Ogłoszenia
Grońsko
213 km
Piła formatowa
AltendorfF45
Zadzwoń
Stan: używany, Piła formatowa Altendorf F45
wózek 340cm,
pochył oraz góra dół tarczy regulowana elektrycznie
culaga z prawej strony regulowana manualnie do 1350mm,
Fodpfx Aey Urncjb Hegc
Maszyna nie posiada podcinaka
silnik 7,5KW
max tarcz 450mm,
Ogłoszenia
Niemcy
709 km
Piła formatowa
Holzkraftsc 4e 27
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2024, Maszyna używana
Rok produkcji: 2022
Uruchomienie: 8/2024
Stan jak nowy
Masowy stół roboczy z grubożebrowanego żeliwa oraz podstawa wykonana z spawanej stali gwarantują wysoką odporność na skręcanie oraz pracę bez wibracji
Lekko i precyzyjnie przesuwający się wózek formatowy z anodowanego aluminium z sprawdzonym i trwałym systemem kulkowym na utwardzanych prowadnicach – 10 lat gwarancji na zużycie prowadnic
Zespół piły z żeliwa z precyzyjnym, podwójnym prowadzeniem segmentowym oraz pozycją zerową wychylenia – 6 lat gwarancji Holzkraft na zużycie segmentów wychylenia
Wyposażona w wydajny silnik trójfazowy
Kąt pochylenia tarczy piły pokazywany na skali przy zespole
Łatwiejsze załadunek płyt dzięki dużej ramie z rolką
Kątownik aluminiowy teleskopowy z dwoma profesjonalnymi ogranicznikami uchylnymi
Fjdpfsxua N Sox Ab Hogc
Ogranicznik równoległy odchylany, z szybkim mocowaniem i precyzyjną regulacją
W standardzie z poszerzeniem stołu, przedłużeniem stołu oraz szybkim zaciskiem ekscentrycznym
Wyprodukowano we Włoszech
Wózek i stół przesuwany
Długość wózka formatowego: 2600 mm
Szerokość wózka formatowego: 360 mm
Wysokość wózka: 142 mm
Długość stołu: 840 mm
Szerokość stołu: 560 mm
Wysokość stołu: 900 mm
Jednostka piły tarczowej
Szerokość cięcia z ogranicznikiem równoległym: 900 mm
Maksymalna szerokość cięcia w lewo od tarczy: 3200 mm
Długość obrzynania: 2660 mm
Zakres nachylenia tarczy: 90° – 45°
Maksymalna wysokość cięcia przy 90°: 100 mm
Maksymalna wysokość cięcia przy 45°: 70 mm
Uwagi – maks. wysokość cięcia niezależna od nacinaka
Średnica tarczy: 315 mm
Uwagi – średnica tarczy niezależna od nacinaka
Prędkość obrotowa tarczy: 3800 obr/min
Silnik: 5,5 kW
Wąż widoczny na zdjęciu nie wchodzi w zakres dostawy!
Dostępność: od ręki
Lokalizacja magazynu: Flörsheim
Ogłoszenia
Niemcy
709 km
Piła formatowa
Panhans690/200
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2023, Maszyna używana
Rok produkcji 2023
Dane techniczne:
Długość wózka rolkowego 3200 mm
Długość cięcia wózka rolkowego 3200 mm
Wysokość cięcia przy 90° maks. 155 mm
przy 46° maks. 105 mm
Szerokość cięcia przy ograniczniku szerokości 1250 mm
Ogranicznik długości na saniach poprzecznych rozsuwany do 3500 mm
Średnica tarczy piły maks. 450 mm
Średnica tarczy piły (chowana pod stołem) ø 400 mm
Rozmiar stołu żeliwny blat stołu 1200 x 655 mm
Przedłużenie stołu plus 750 x 655 mm
Poszerzenie stołu 1430 x 940 mm
Fodpfxjw Nacvj Ab Hogc
Wysokość stołu / wysokość robocza +/- 20 mm 900 mm
Moc silnika 5,5 kW / 7,5 KM
Prędkość głównej tarczy piły 3000 / 4000 / 5000 / 6000 obr./min
Napięcie 400 V / 50 Hz
Wymagana przestrzeń 7000 x 3500 mm
Waga ok. 1150 kg
Opcje:
Silnik 7,5 kW
Ogranicznik długości Tele-Digit
Z centralnym cyfrowym, bezprzewodowym odczytem 0,1 mm w systemie o niskim poborze mocy dla obu klap ogranicznika do 3000 mm zamiast standardowego ogranicznika długości
Dwustronny ogranicznik ukośny DSG A Do cięć pod kątem 0° - 90° na aluminiowym stole przesuwnym, pomiary długości i kąta regulowane za pomocą skali; Do cięcia na długości do 1375 mm z kompensacją długości dla preferowanych kątów 5°, 10°, 15°, 22,5°, 30°, 45°, 60° i 67,5°. Zawiera drewno drzazgowe, uchwyt ścienny i dodatkową skalę współczynników do łatwego obliczania nieprawidłowych ukosów dla różnych szerokości przedmiotu obrabianego.
Urządzenie obrotowe do poprzecznego sań.
Szybkie, ergonomiczne przesuwanie do pozycji parkowania.
2 zaciski do wózków.
Aktualna cena katalogowa: €46,254.-
Dostępność: Krótkoterminowa.
Lokalizacja magazynu: Flörsheim.
Ogłoszenia
Aalen
726 km
Piła formatowa
FIMALP-3200-08 AX
Zadzwoń
Stan: nowe, Obrót ostrza piły 0-45°
Długość wózka 3200, 3800 mm
Szerokość cięcia 1300, 1500 mm
Moc silnika 7,5 kW
Wysokość koszenia 177 mm
Wysokość cięcia przy 45° 133 mm
Średnica tarczy piły 500 mm
Prędkość 3000/3600/4200 obr./min.
Wysokość robocza 870 mm
Średnica dyszy odciągowej 1x120, 1x100 mm
Piła panelowa Fimal P 3200-08 AX Partnership Edition
-----
Opis producenta:
- Wózek ślizgowy wykonany z anodowanego aluminium, w tym prowadnica o wysokiej precyzji wykonana z
stal hartowana i szlifowana
- Blokada wózka przesuwnego w dowolnej pozycji
- Osłona tarczy piły z mechanizmem obrotowym
- Wysięgnik z regulowanym ogranicznikiem kąta z kompensacją długości co 5° i przy
22,5°
- Ogranicznik kątowy i zacisk mimośrodowy
- Regulacja pasa do zmiany prędkości od góry (otwór w stole piły)
- Kontrolki ustawionej prędkości brzeszczotu piły
- Urządzenia elektryczne i ochronne zgodne z normą CE
Dane techniczne:
- Pochylenie ostrza piły: 0° do 45°
- Wymiary stołu: 1030 x 680 mm
- Wysokość robocza: 870 mm
- Wymiary wózka przesuwnego: 3200 x 400 mm
- Długość cięcia z zespołem nacinającym: 3420 mm
- Szerokość cięcia przy ograniczniku równoległym: 1300 mm
- Maksymalnie. wysokość cięcia przy tarczy tnącej 500 mm: 90°: 177 mm / 45°: 133 mm
- 3 prędkości: 3000 / 3600 / 4200 obr./min.
- Silniki: Piła główna: 7,5 kW / 10 KM / 50 Hz, piła podcinająca: 0,55 kW / 0,75 KM
- Poziom hałasu zgodnie z normą EN 27960: 84,4 – 86,3 dB(A)
- Dysza wyciągowa 1 x 120 mm, 1 x 100 mm
- Ogranicznik kątowy z możliwością wydłużenia do 3400 mm
-----
Partnerstwo sprzętowe Wydanie P 3200-08 AX:
- 3-osiowa jednostka programowania do regulacji wysokości tarczy piły,
Regulacja obrotu ostrza piły i regulacja ogranicznika równoległego za pomocą TFT
15-calowy ekran dotykowy oparty na systemie Windows, zawierający 2500 slotów programowych,
2 porty USB i 1 złącze sieciowe Ethernet
- Jednostka tnąca z elektryczną regulacją wysokości i napędem silnikowym,
regulacja impulsu osiowego, w tym cyfrowy wyświetlacz wysokości i szerokości
- Ogranicznik kątowy z 3 ogranicznikami; 2 osoby z wyświetlaczem cyfrowym, 1
Kierowca analogowy, ale także cyfrowy dzięki sprzężeniu z cyfrowym kierowcą
nastawny
- Górny panel sterowania z automatycznym rozruchem gwiazda-trójkąt
Opcja za dodatkową opłatą (na życzenie):
- Szerokość cięcia 1500 mm, długość wózka przesuwnego 3800 mm
-----
Cena powyższej maszyny na zapytanie!
Fodpfx Ajtg Ailob Hogc
-----
Ceny plus opakowanie i wysyłka
Ceny zawierają ustawowy podatek VAT
-----
(Informacje techniczne według producenta - bez gwarancji!)
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Piła formatowa
AltendorfF45
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2010, Wózek formatowy: 3000 mm CNC równoległy ogranicznik, szerokość cięcia 1000 mm Silnik: 5,5 kW silnik elektryczny Elektryczna regulacja wysokości i odchylenia Odchylenie: 0,5–47° Cyfrowy wskaźnik odchylenia i wysokości cięcia Średnica tarczy: maks. 550 mm Maksymalna wysokość cięcia: 200 mm Przygotowanie pod nacinak Panel sterowania na wysokości oczu, obrotowy Stół przedni, obrotowy Przedłużenie stołu: 840 mm Ogranicznik kątowy do cięcia pod kątem 3200 mm Cyfrowy L Miejsce składowania: dostawca
Fodpfx Abszccg De Hjgc
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła pilarka tarczowa formatowa
REMADMLB-40
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7834
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy głównej bez podcinaka 400mm
- max średnica tarczy z podcinakiem 350mm
- max wysokość cięcia dla tarczy 350, 100mm
- tarcza główna regulowana góra/dół i pod kątem
- duża osłona na tarczę
- średnica wrzeciona 30mm
- z wózkiem formatowym
- długość cięcia na wózku 1400mm
- szerokość cięcia przy prowadnicy 1180mm
- z wózkiem bocznym
- prowadnica na wózku bocznym regulowana pod kątem
- z podcinakiem
- max średnica podcinaka 120mm
- średnica wrzeciona 20mm
- moc silnika tarczy głównej 4kW
- silnik tarczy podcinaka 0,75kW
- 2 rodzaje prędkości obrotów
- wymiary blatu 1120x1020mm
- wymiar blatu z poszerzeniem 1820x1720mm
- średnica króćca odciągu 130mm
- wymiary dł/szer/wys 3650x2150x1450mm
- waga 720kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– z podcinakiem
– dokumentacja DTR
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 11900 PLN
Cena netto: 2840 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
Fedpfxey Sn Hvs Ab Hsgc
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła formatowa z podcinakiem
Altendorf
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7883
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy głównej 350mm
- max średnica tarczy głównej bez podcinacza 400mm
- max wysokość cięcia dla tarczy 350mm, 80mm
- max wysokość cięcia dla tarczy 400mm, 100mm
- tarcza główna regulowana góra/dół
- średnica wrzeciona 30mm
- blokowanie wrzeciona
- z wózkiem formatowym
- długość cięcia na wózku 2260mm
Fgsdpsy Sn A Djfx Ab Hsc
- szerokość cięcia przy prowadnicy 850mm
- z wózkiem bocznym
- silnik główny 5,5kW
- silnik podcinaka 0,75kW
- średnica podcinaka 100mm
- 4 rodzaje prędkości obrotów 4000/5000/6000/7500obr/min
- średnica króćca odciągu 80mm, 120mm
- osłona na tarczę
- wymiary dł/szer/wys 2260x2900x1500mm
– waga 722kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– z podcinakiem
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 8900 PLN
Cena netto: 2120 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Kežmarok
323 km
Piła formatowa
SCMSI 300N
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2001, Sprzedam pilarkę formatową z podcinakiem SCM SI 300N, rok produkcji 2001. Długość stołu 3200 mm. Maks. szerokość cięcia przy przykładnicy poprzecznej 1950 / 2850 mm. Maks. szerokość cięcia przy przykładnicy równoległej 1270 mm. Silnik 5,5 kW. Maks. średnica piły głównej fi.300x30 mm. Maks. średnica piły podcinającej fi.120x20 mm. Prędkość obrotowa piły głównej (podcinak): 4000 (8000) obr./min. Stan bardzo dobry, dostępna od zaraz. Proszę o kontakt w celu uzyskania większej liczby zdjęć.
Fgsdpfx Aboiu Awbj Hoc
Ogłoszenia
Grońsko
213 km
Piła formatowa
AltendorfF45
Zadzwoń
Stan: używany, Piła formatowa Altendorf F45
wózek 320cm,
Fgedpjy T Eutefx Ab Hjc
pochył oraz góra dół tarczy regulowana hydraulicznie
culaga z prawej strony regulowana manualnie do 1350mm,
podcinak 0,75KW,
silnik 5,5KW
max tarcz 450mm.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "metabo piła formatowa"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.




















































































































































































































































































































































































