Używane Carlo Banfi Gt 7 na sprzedaż (29 529)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Deskle
767 km
Jednostka do piaskowania
CARLO BANFIGT 7
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Bębnowa oczyszczarka śrutowa z gumowym przenośnikiem taśmowym
Gisdpfjzbrftjx Amlsu
Maks. objętość wsadu: 140 L
Maks. masa wsadu: 300 kg
Maks. masa elementu: 10 kg
Średnica komory: 700 mm
Szerokość komory: 850 mm
Liczba turbin: 1
Moc turbiny: 4 kW
Maks. wydajność turbiny: 56 kg/min
Typ oczyszczania: powietrzny
Fundament: nie
Ochrona obudowy: Mn + guma
Jednostka filtrująca: TAK
Maks. moc zainstalowana: ok. 12 kW
!!! NOWY pas gumowy zamontowany !!!
Ogłoszenia
San Vito al Tagliamento
810 km
Jednostka do piaskowania
CARLO BANFI
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2002, 1. Śrutownica CARLO BANFI SCM4R/12X18,5/X1/10
Nr seryjny: 4965
Rok produkcji: 2002
Parametry techniczne:
Wymiary zawieszki (grona): 1200 × 18050 mm
Maksymalna masa jednej zawieszki: 500 kg
4 turbiny model X1
Średnica turbiny: 300 mm
Prędkość obrotowa: 2900 obr./min
1 samoczyszczący filtr workowy P.J.60/B/S.R.
Cena wywoławcza: 20 000 EUR
2. Śrutownica CARLO BANFI SCM3R/F.500/12X18,5/X1
Nr seryjny: 4223
Rok produkcji: 1994
Parametry techniczne:
Wymiary zawieszki (grona): 1200 × 18050 mm
Maksymalna masa jednej zawieszki: 500 kg
3 turbiny model X1
Średnica turbiny: 300 mm
Prędkość obrotowa: 2900 obr./min
1 samoczyszczący filtr workowy P.J.60/B/S.R.
Cena wywoławcza: 15 000 EUR
3. Dwuszynowy przenośnik podwieszany FUTURA typ DR44
Nr seryjny: 045/2002
Rok produkcji: 2002
Parametry techniczne:
2 zespoły napędowe typu gąsienicowego (caterpillar)
Całkowita długość toru: 150 m
Giodpfx Aozaizvsmlsu
Regulowana prędkość: 3,4–8 m/min
Dopuszczalne obciążenie jednego haka: 300 kg
Liczba haków: 33
Cena wywoławcza: 50 000 EUR.
Linia znajduje się w firmie matce we Włoszech, w pobliżu miejscowości Pordenone.
Możliwość kontaktu bezpośredniego, po wczesnym umówieniu.
Ogłoszenia
Norderstedt
645 km
Prasy dwuuderzeniowe
Carlo Salvi476SV
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1980, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: M06L/8006, Numer oferenta: M06L/8006
Rodzaj maszyny: Prasy dwuuderzeniowe
Producent : Carlo Salvi
Typ: 476SV
Rok produkcji: 1980
Zakres średnic: 2-4,76 mm
Długość trzpienia pod głowicą: 46 mm
Długość odcinka: 60 mm
Gisdpfxswi Scpo Amleu
Wydajność sztuk/min: 470
Gdzie znajduje się urządzenie: W naszym magazynie
Ogłoszenia
Calolziocorte
984 km
2-SUWOWA MASZYNA DO TŁOCZENIA NA ZIMNO
CARLO SALVI476/SV
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2025, CARLO SALVI 476 SV wyremontowany nowy
4,76x45 mm.
Godpfxsh N Di De Amloiu
450 str.
- Nowy system elektryczny zgodny z CE z falownikiem i PLC
- Nowy system smarowania
- Nowy silnik z tarczą, kołem pasowym i hamulcem
- Nowa pompa rolkowa
- Nowe pasy
- Szlifowanie wszystkich części jednostki napędowej (ślizgi, spiżarnie i kapelusze)
- Wymiana sworzni, tulei i nakrętek
- Nowe łożyska
- Golenie kół zębatych
WIDZIANE W CALOLZIOCORTE (LC) c/o HBR srl, który przeprowadzi kompletny remont.
Ogłoszenia
Agueda
2 449 km
1 matryca 2 uderzenie
Carlo Salvi780 SV
Zadzwoń
Rok budowy: 1988, stan: dobry (używany), Carlo Salvi 1 matryca 2 uderzenia
Model 780/SV
Maksymalna średnica cięcia mm: 6,35
Giedpohrdmxofx Amlju
Maks. Długość odcięcia mm: 97
Maks. Długość K.O. (strona matrycy) mm: 80
Maks. Prędkość obrotowa, szt. na minutę: 360
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Przyczepa z platformą roboczą
ANSSEMSGT 750.251×126 Plattform 100 km/h
Zadzwoń
Stan: używany, maksymalna waga ładunku: 600 kg, masa całkowita: 750 kg, konfiguracja osi: 1 oś, pierwsza rejestracja: 04/2025, długość przestrzeni ładunkowej: 2 500 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 260 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 300 mm, całkowita szerokość: 1 710 mm, całkowita wysokość: 790 mm, Przyczepa skrzyniowa wykonana jest ze stabilnej konstrukcji aluminiowej oraz posiada odporną na zużycie podłogę drewnianą. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i sprzedaży pośredniej.
Gijdpoy A A Snofx Amlju
Ogłoszenia
Niemcy
826 km
Szlifierka do płaszczyzn
GEIBEL + HOTZFS 1570 GT SA
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2002, Szczegóły techniczne:
Długość szlifowania: 1500 mm
Szerokość szlifowania: 700 mm
Wysokość obrabianego przedmiotu: 580 mm
Obciążenie stołu: 2380 kp
Prędkość stołu - bezstopniowa -: 5 - 35 m/min
Średnica tarczy szlifierskiej x szerokość: 500 x 100 x 203 mm
Gedpjq Sbh Uefx Amljiu
Silnik wrzeciona szlifierskiego: 18 kW
Zakres prędkości:: bezstopniowa regulacja elektroniczna
Całkowite zapotrzebowanie mocy: 35 kW
Waga maszyny około: 12 ton
Zapotrzebowanie na miejsce ok.: 5,3 x 2,9 x 3,8 (3,18) m
Szlifierka do płaszczyzn,
papierowy filtr taśmowy,
Cyfrowy wyświetlacz w 3 osiach,
automatyczne podawanie,
el. pokrętło,
kabina
*
Ogłoszenia
Remscheid
830 km
Jednostka sterująca
HübnerGMP 1.0 LS-7 Analog - Tacho LongLife DC - Tachogenerator - ! -
Zadzwoń
Stan: nowe, Hübner GMP 1.0 LS-7 Analogue - Tacho LongLife DC - Tachogenerator , rozstaw otworów montażowych: 113 x 113 mm , Ø wałka napędowego: 12 mm , nieużywany, stan dobry, 100% sprawny
Gedji D Idmjpfx Amlsiu
Ogłoszenia
Donauwörth
692 km
Furgon z wysokim dachem
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI 4x4 7 G-Tronic Mixto L2H2 Navi
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 39 760 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 05/2021, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 5, całkowita długość: 5 932 mm, całkowita szerokość: 2 020 mm, całkowita wysokość: 2 785 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 13 m³, długość przestrzeni ładunkowej: 3 493 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 772 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 971 mm, Rok budowy: 2021, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, - Nr wewnętrzny: 62.66
- Wymiary przestrzeni pasażerskiej / ładunkowej: długość do fotela kierowcy 3.479 mm x długość do przegrody 2.186 mm x szerokość 1.778 mm x wysokość 1.967 mm
- Zestaw wyposażenia warsztatowego Sortimo na lewo i prawo, dopłata 1.000 EUR
- Napęd na wszystkie koła dołączany
- Automatyczna skrzynia biegów 7G-TRONIC PLUS
- Dodatkowe ogrzewanie wodne, programowalne i z pilotem zdalnego sterowania
- Pilot zdalnego sterowania do dodatkowego ogrzewania
- Automatyczna klimatyzacja TEMPMATIC
- System multimedialny MBUX z ekranem dotykowym 7'', Apple Carplay / Android Auto
- Nawigacja
- Nawigacja: obsługa Live Traffic
- Pakiet parkowania z kamerą cofania i czujnikami parkowania przód i tył
- Radio cyfrowe DAB
- Drewniana podłoga w przestrzeni ładunkowej
- Ogrzewanie siedzenia pasażera
- Ogrzewanie siedzenia kierowcy
- Tempomat
- Przegroda ciągła przy słupku C
- Siedzenia: 3-osobowa kanapa w pierwszym rzędzie
- Komfortowy fotel pasażera
- Komfortowy fotel kierowcy
- Komfortowy zagłówek kierowcy
- Elektryczna regulacja lędźwiowa fotela pasażera
- Elektryczna regulacja lędźwiowa fotela kierowcy
- Przygotowanie do konfiguracji siedzeń 3/-/
- System mokrych wycieraczek (WET WIPER SYSTEM)
- Kanał ciepłego powietrza do przestrzeni pasażerskiej
- Szyba czołowa z filtrem pasmowym
- Izolacja termiczna kabiny kierowcy
- Uchwyt na koło zapasowe
- Szyny do bagażnika dachowego
- Czujnik deszczu
- Akustyka z MBUX
- Wielofunkcyjna kierownica
- Alarm przeciwwłamaniowy
- Okładzina dachowa
- Przyciemniane szyby w tylnej części (ciemne szkło)
- ATTENTION ASSIST
- Poduszka powietrzna pasażera
- Stopień tylnej klapy
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie składane
- Lusterka zewnętrzne bez kierunkowskazów
- Kierunkowskazy boczne przednie
- Akumulator żelowy 12 V / 92 Ah
- Uchwyt na napoje w przestrzeni pasażerskiej przy 2-osobowej kanapie
- Uchwyt na napoje z przodu
- Oświetlenie sufitowe w przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej
- Okno przednie lewe w przesuwanych drzwiach przestrzeni ładunkowej
- Okno przednie prawe w przesuwanych drzwiach przestrzeni ładunkowej
Gedpsy Nunzefx Amloiu
- Dywaniki gumowe
- Wysokość dachu w związku z przegrodą
- Listwa zaciskowa do podłączeń elektrycznych
- Komfortowa jednostka sterowania dachu
- Kanał przewodów przy portalu tylnym
- Kanał przewodów przy ścianie bocznej
- Światła obrysowe boczne
- Zabudowa nadkola
- Możliwość doposażenia w hak holowniczy
- Numer nadwozia: W1V9076331P347708
1. właściciel, bezwypadkowy, nie importowany (pojazd niemiecki), nie używany jako pojazd na wynajem, stan bardzo dobry, pojazd niepalącego, oryginalna książka serwisowa Mercedes-Benz, możliwość przyjęcia starego pojazdu w rozliczeniu, sprawdzony w serwisie z gwarancją, raport stanu pojazdu używanego DEKRA na życzenie.
Możemy dostarczyć zakupiony na miejscu pojazd do Twojego miejsca zamieszkania w cenie 0,50 EUR/km. Minimalny koszt dostawy to 150,00 EUR.
Ogłoszenia
Donauwörth
692 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI 4x4 7 G-Tronic Mixto L2H2 Navi
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 39 760 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 05/2021, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 5, całkowita długość: 5 932 mm, całkowita szerokość: 2 020 mm, całkowita wysokość: 2 785 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 13 m³, długość przestrzeni ładunkowej: 3 493 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 772 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 971 mm, Rok budowy: 2021, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, - Numer wewnętrzny: 62.66
- Wymiary przestrzeni pasażerskiej/ładunkowej: długość do fotela kierowcy 3.479 mm × długość do przegrody 2.186 mm × szerokość 1.778 mm × wysokość 1.967 mm
- Wyposażenie warsztatowe Sortimo z lewej i prawej strony - dopłata 1.000 €
- Napęd na cztery koła dołączany
- Automatyczna skrzynia biegów 7G-TRONIC PLUS
- Programowalne dodatkowe ogrzewanie wodne z pilotem
- Pilot radiowy do dodatkowego ogrzewania
- Klimatyzacja automatyczna Tempmatic
- System multimedialny MBUX z 7-calowym ekranem dotykowym, obsługą Apple CarPlay i Android Auto
- Nawigacja
- Nawigacja: możliwość korzystania z Live Traffic
- Pakiet parkowania z kamerą cofania oraz czujnikami parkowania z przodu i z tyłu
- Radio cyfrowe DAB
- Drewniana podłoga przestrzeni ładunkowej
- Podgrzewanie siedzenia pasażera
- Podgrzewanie siedzenia kierowcy
- Tempomat
- Przegroda pełna przy słupku C
- 3-osobowa kanapa w pierwszym rzędzie
- Komfortowy fotel pasażera
- Komfortowy fotel kierowcy
- Komfortowy zagłówek kierowcy
- Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego fotela pasażera
- Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego fotela kierowcy
- Przygotowanie do konfiguracji siedzeń 3/-/
- System WET WIPER
- Kanał ciepłego powietrza do przestrzeni pasażerskiej
- Szyba przednia termoizolacyjna z filtrem pasmowym
- Izolacja termiczna kabiny kierowcy
- Uchwyt na koło zapasowe
- Relingi dachowe
- Czujnik deszczu
- Pakiet akustyczny MBUX
- Wielofunkcyjna kierownica
- Alarm antywłamaniowy
- Podsufitka dachowa
- Przyciemniane szyby w tylnej części pojazdu (czarne szkło)
- ATTENTION ASSIST
- Poduszka powietrzna pasażera
- Stopień przy tylnej klapie
- Elektrycznie składane lusterka zewnętrzne
Giodpsy Nun Iofx Amlou
- Lusterka boczne bez kierunkowskazów
- Przednie boczne kierunkowskazy
- Akumulator żelowy 12 V / 92 Ah
- Uchwyt na kubki przy 2-osobowej kanapie
- Schowki: uchwyt na kubki z przodu
- Oświetlenie sufitowe w przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej
- Szyba przednia lewa w przesuwanych drzwiach przestrzeni ładunkowej
- Szyba przednia prawa w przesuwanych drzwiach przestrzeni ładunkowej
- Dywaniki gumowe
- Wysokość dachu z przegrodą
- Listwa zaciskowa do podłączeń elektrycznych
- Komfortowy panel dachowy sterowania
- Kanał kablowy przy portalu tylnym
- Kanał kablowy na ścianie bocznej
- Boczne światła obrysowe
- Zabudowa nadkoli
- Możliwość doposażenia w hak holowniczy
- Numer VIN: W1V9076331P347708
1. właściciel, bezwypadkowy, samochód krajowy (nie importowany), nie wynajmowany, stan bardzo dobry, niepalący właściciel, oryginalna książka serwisowa Mercedes-Benz, możliwość przyjęcia starego pojazdu w rozliczeniu, sprawdzony w serwisie z gwarancją, na życzenie raport stanu pojazdu DEKRA.
Chętnie dostarczymy Państwu pojazd zakupiony na miejscu pod wskazany adres – koszt 0,50 €/km. Minimalna opłata wynosi 150,00 €.
Ogłoszenia
Donauwörth
692 km
Furgon z wysokim dachem
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI 4x4 Mixto 7 G-Tronic Hochraumka
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 78 009 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 11/2021, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 5, całkowita długość: 5 932 mm, całkowita szerokość: 2 020 mm, całkowita wysokość: 2 785 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 13 m³, długość przestrzeni ładunkowej: 3 509 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 774 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 978 mm, Rok budowy: 2021, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, - Numer wewnętrzny: 98.65
- Wymiary przestrzeni pasażerskiej / ładunkowej: długość do fotela kierowcy 3.507 mm × długość do przegrody 2.214 mm × szerokość 1.772 mm × wysokość 1.977 mm
- Zabudowa warsztatowa Sortimo po lewej i prawej stronie – dopłata 1.000 €
- Napęd na wszystkie koła dołączany
- Automatyczna skrzynia biegów 7G-TRONIC PLUS
- Klimatyzacja automatyczna TEMPMATIC
- System multimedialny MBUX z ekranem 10,25", Apple CarPlay i Android Auto
- Pakiet: Akustyczny
- Pakiet: Parkowania z kamerą cofania i czujnikami parkowania z przodu i z tyłu
- Radio cyfrowe DAB
- Czujnik deszczu
Gijdpfx Amey N Hffsleu
- Opony M+S
- Siedzenia: kanapa 3-osobowa w pierwszym rzędzie
- Komfortowy fotel pasażera
- Komfortowy fotel kierowcy
- Elektryczna regulacja lędźwiowa w fotelu pasażera
- Elektryczna regulacja lędźwiowa w fotelu kierowcy
- Podgrzewany fotel pasażera
- Podgrzewany fotel kierowcy
- Tempomat
- Pełna przegroda przy słupku C
- Wet Wiper System
- Dodatkowa elektryczna nagrzewnica powietrza
- Programowalne dodatkowe ogrzewanie wodne
- Kanał ciepłego powietrza do przestrzeni pasażerskiej
- Szyba przednia z filtrem pasmowym termoizolacyjnym
- Izolacja termiczna kabiny kierowcy
- Izolacja termiczna przestrzeni ładunkowej
- Przyciemniane szybko przesuwne w przestrzeni pasażerskiej
- Przyciemniane okno przednie prawe w przesuwanych drzwiach przestrzeni ładunkowej
- Poduszka powietrzna pasażera
- Stopień na tylne drzwi
- Lusterka zewnętrzne bez kierunkowskazów
- Główny wyłącznik akumulatora
- Akumulator AGM 12 V / 92 Ah
- Dodatkowy akumulator do doposażenia
- Obsługa tachografu z przodu pod podsufitką
- Kierunkowskazy boczne z przodu
- Okładzina dachu
- Oświetlenie sufitowe w przestrzeni ładunkowej / pasażerskiej
- Czerwony korek wlewu paliwa (Diesel)
- Dywaniki gumowe całoroczne
- Alternator 14 V / 180 A
- Podłoga drewniana
- Wysokość dachu, łatwa do mycia
- Pokrywa składana schowka
- Listwa zaciskowa do podłączeń elektrycznych
- Zestaw wskaźników z kolorowym wyświetlaczem
- Komfortowa konsola dachowa
- Szyny mocujące w bocznej ścianie przy przegrodzie
- Szyny mocujące w bocznej ścianie przy przegrodzie
- Kanał kablowy przy portalach tylnych
- Kanał kablowy przy ścianie bocznej
- Kierownica wielofunkcyjna
- Światła obrysowe boczne
- Przednie światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów
- Pakiet: Ładowanie – konsola środkowa
- Możliwość doposażenia w hak holowniczy
- Numer nadwozia: W1V9076331P400340
Pierwszy właściciel, brak importu powrotnego (pojazd niemiecki), nie był wynajmowany, stan bardzo dobry, niepalący użytkownik, oryginalna książka serwisowa Mercedes-Benz, możliwość przyjęcia starego pojazdu w rozliczeniu, pojazd sprawdzony w serwisie, z gwarancją, na życzenie raport stanu pojazdu DEKRA.
Chętnie dostarczymy zakupiony na miejscu pojazd pod wskazany adres za cenę 0,50 € / km. Minimalny koszt dostawy wynosi 150,00 €.
Ogłoszenia
Donauwörth
692 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI 4x4 Mixto 7 G-Tronic Hochraumka
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 78 009 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 11/2021, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 5, całkowita długość: 5 932 mm, całkowita szerokość: 2 020 mm, całkowita wysokość: 2 785 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 13 m³, długość przestrzeni ładunkowej: 3 509 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 774 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 978 mm, Rok budowy: 2021, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, - Numer wewnętrzny: 98.65
- Wymiary przestrzeni pasażerskiej/ładunkowej: długość do fotela kierowcy 3.507 mm x długość do przegrody 2.214 mm x szerokość 1.772 mm x wysokość 1.977 mm
- Zabudowa warsztatowa Sortimo po lewej i prawej stronie – dopłata 1.000 €
- Napęd na cztery koła, dołączany
- Automatyczna skrzynia biegów 7G-TRONIC PLUS
- Klimatyzacja automatyczna TEMPMATIC
- System multimedialny MBUX z ekranem 10,25”, Apple CarPlay i Android Auto
- Pakiet: Akustyczny
- Pakiet: Pakiet parkowania z kamerą cofania, czujniki parkowania z przodu i z tyłu
- Radio: Cyfrowe radio DAB
- Czujnik deszczu
- Opony: M + S
- Siedzenia: 3-osobowa kanapa w pierwszym rzędzie
- Komfortowy fotel pasażera
- Komfortowy fotel kierowcy
- Fotel pasażera z elektryczną regulacją podparcia lędźwiowego
- Fotel kierowcy z elektryczną regulacją podparcia lędźwiowego
- Podgrzewany fotel pasażera
- Podgrzewany fotel kierowcy
- Tempomat
- Przegroda pełna przy słupku C
- System WET WIPER
- Dodatkowe ogrzewanie powietrzne elektryczne
- Programowalne dodatkowe ogrzewanie wodne
- Kanał ciepłego powietrza do przestrzeni pasażerskiej
- Szyba przednia termoizolacyjna z filtrem szerokopasmowym
- Izolacja termiczna kabiny kierowcy
- Izolacja termiczna przestrzeni ładunkowej
- Szyba przesuwna w przestrzeni pasażerskiej, ciemna
- Przeszklone drzwi przesuwne prawy przód, przyciemniane
- Poduszka powietrzna pasażera
- Stopień przy drzwiach tylnych
- Lusterka zewnętrzne bez kierunkowskazów
- Główny wyłącznik akumulatora
- Akumulator AGM 12 V / 92 Ah
- Dodatkowy akumulator pod zabudowy
- Sterowanie tachografem z przodu pod podsufitką
- Kierunkowskazy boczne przednie
- Wykończenie dachu
- Oświetlenie sufitowe w przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej
- Czerwony korek wlewu paliwa (diesel)
- Dywaniki gumowe
- Alternator 14 V/180 A
- Podłoga drewniana
- Dach o zwiększonej wysokości, zmywalny
- Pokrywa schowka
- Listwa zaciskowa do podłączeń elektrycznych
- Zestaw wskaźników z kolorowym wyświetlaczem
- Komfortowy panel sterowania dachem
- Szyny mocujące na ścianie bocznej przy przegrodzie
- Szyny mocujące na ścianie bocznej przy przegrodzie
- Kanał na przewody przy portalu tylnym
- Kanał na przewody na ścianie bocznej
- Wielofunkcyjna kierownica
- Oświetlenie obrysowe boczne
- Przeciwmgłowe reflektory z funkcją doświetlania zakrętów
- Pakiet: Pakiet ładowania z dodatkowym gniazdem na tablicy rozdzielczej
- Możliwość doposażenia w hak holowniczy
- Numer VIN: W1V9076331P400340
Godpfsy N Hf Ssx Amleiu
Pojazd od pierwszego właściciela, nie importowany, niemiecka wersja, nie był pojazdem wynajmowanym, stan bardzo dobry, niepalący właściciel, oryginalna książka serwisowa Mercedes Benz, możliwość przyjęcia samochodu w rozliczeniu, pojazd sprawdzony w serwisie, w tym gwarancja, na życzenie raport stanu używanego pojazdu DEKRA.
Z przyjemnością dostarczymy pojazd zakupiony na miejscu pod wskazany adres za 0,50 € / km. Koszt minimalny wynosi 150,00 €.
Ogłoszenia
Donauwörth
692 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI 4x4 7 G-Tronic Mixto L2H2 Navi
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 39 760 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 05/2021, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 5, całkowita długość: 5 932 mm, całkowita szerokość: 2 020 mm, całkowita wysokość: 2 785 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 13 m³, długość przestrzeni ładunkowej: 3 493 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 772 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 971 mm, Rok budowy: 2021, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, - Nr wewnętrzny: 62.66
- Wymiary przedziału pasażerskiego / ładunkowego: długość do fotela kierowcy 3 479 mm x długość do przegrody 2 186 mm x szerokość 1 778 mm x wysokość 1 967 mm
- Zabudowa warsztatowa Sortimo lewa i prawa – dopłata 1 000 €
- Napęd na wszystkie koła – dołączany
- Automatyczna skrzynia biegów 7G-TRONIC PLUS
- Dodatkowe ogrzewanie wodne programowane, sterowanie pilotem
Giedjy Num Rspfx Amleu
- Zdalne sterowanie ogrzewaniem dodatkowym
- Klimatyzacja automatyczna Tempmatic
- System multimedialny MBUX z 7-calowym ekranem dotykowym, Apple Carplay / Android Auto
- Nawigacja
- Nawigacja: funkcja „Live Traffic”
- Pakiet parkowania z kamerą cofania i czujnikami parkowania z przodu i z tyłu
- Radio cyfrowe DAB
- Drewniana podłoga przestrzeni ładunkowej
- Podgrzewanie siedzenia pasażera
- Podgrzewanie siedzenia kierowcy
- Tempomat
- Przegroda pełna przy słupku C
- Kanapa trzyosobowa w 1. rzędzie
- Komfortowe siedzenie pasażera
- Komfortowy fotel kierowcy
- Komfortowy zagłówek kierowcy
- Siedzenie pasażera z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego
- Siedzenie kierowcy z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego
- Przygotowanie do konfiguracji siedzeń 3/-/
- System WET WIPER
- Kanał grzewczy do przestrzeni pasażerskiej
- Szyba przednia z pasmowym filtrem UV
- Izolacja termiczna kabiny kierowcy
- Uchwyt koła zapasowego
- Relingi dachowe
- Czujnik deszczu
- System akustyczny z MBUX
- Kierownica wielofunkcyjna
- Alarm przeciwwłamaniowy i antykradzieżowy
- Podsufitka dachowa
- Przyciemniane szyby z tyłu
- ATTENTION ASSIST
- Poduszka powietrzna pasażera
- Stopień tylnej klapy
- Elektrycznie składane lusterka zewnętrzne
- Lusterka zewnętrzne bez kierunkowskazów
- Boczne kierunkowskazy przednie
- Akumulator żelowy 12 V / 92 Ah
- Uchwyt na kubki przy 2-os. kanapie pasażerskiej
- Uchwyt na kubki z przodu
- Oświetlenie sufitowe w przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej
- Lewe okno w drzwiach przesuwnych przestrzeni ładunkowej
- Prawe okno w drzwiach przesuwnych przestrzeni ładunkowej
- Dywaniki gumowe
- Wysokość dachu w połączeniu z przegrodą
- Listwa zaciskowa do podłączeń elektrycznych
- Komfortowy panel sterowania dachowego
- Kanał kablowy na portalu tylnym
- Kanał kablowy na ścianie bocznej
- Boczne światła obrysowe
- Zabudowa nadkola
- Możliwość doposażenia w hak holowniczy
- Nr VIN: W1V9076331P347708
1. właściciel, bezwypadkowy, nie reimport (auto krajowe), nie wynajmowany, stan idealny, niepalący, serwisowany w ASO Mercedes Benz, możliwość pozostawienia starego pojazdu w rozliczeniu, sprawdzony w serwisie, gwarancja, na życzenie raport stanu pojazdu używanego DEKRA.
Chętnie dostarczymy zakupiony u nas pojazd na Państwa adres: koszt 0,50 € / km, minimalny koszt dostawy 150,00 €.
Ogłoszenia
Donauwörth
692 km
Furgon z wysokim dachem
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI 4x4 Mixto 7 G-Tronic Hochraumka
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 78 009 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 11/2021, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 5, całkowita długość: 5 932 mm, całkowita szerokość: 2 020 mm, całkowita wysokość: 2 785 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 13 m³, długość przestrzeni ładunkowej: 3 509 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 774 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 978 mm, Rok budowy: 2021, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, - Nr wewnętrzny: 98.65
- Wymiary przedziału pasażerskiego/ładunkowego: długość do fotela kierowcy 3.507 mm x długość do przegrody 2.214 mm x szerokość 1.772 mm x wysokość 1.977 mm
- Wyposażenie warsztatowe Sortimo po lewej i prawej stronie, dopłata 1.000 €
- Napęd na cztery koła, dołączany
- Automatyczna skrzynia biegów 7G-TRONIC PLUS
- Klimatyzacja automatyczna Tempmatic
- System multimedialny MBUX z ekranem 10,25”, Apple CarPlay i Android Auto
- Pakiet: Akustyczny
- Pakiet: Pakiet parkowania z kamerą cofania oraz czujnikami parkowania z przodu i z tyłu
- Radio: cyfrowe radio DAB
- Czujnik deszczu
- Opony: M+S
- Siedzenia: 3-osobowa ławka w 1. rzędzie
- Komfortowy fotel pasażera
- Komfortowy fotel kierowcy
- Elektrycznie regulowane podparcie lędźwiowe pasażera
- Elektrycznie regulowane podparcie lędźwiowe kierowcy
- Podgrzewanie fotela pasażera
- Podgrzewanie fotela kierowcy
- Tempomat
- Pełna przegroda przy słupku C
- System WET WIPER
- Dodatkowe ogrzewanie powietrzne elektryczne
- Programowalne dodatkowe ogrzewanie wodne
- Kanał ciepłego powietrza do przedziału pasażerskiego
- Szyba przednia z termoizolacją i filtrem pasmowym
- Izolacja termiczna kabiny kierowcy
- Izolacja termiczna przedziału ładunkowego
- Szyba przesuwna w przedziale pasażerskim, przyciemniana
- Przyciemniane okno z prawej strony w przesuwanych drzwiach ładunkowych
- Poduszka powietrzna pasażera
- Stopień na tylne drzwi
- Lusterka zewnętrzne bez kierunkowskazów
- Główny wyłącznik akumulatora
- Akumulator żelowy 12 V / 92 Ah
- Akumulator dodatkowy pod zabudowy
- Obsługa tachografu z przodu pod podsufitką
- Boczne kierunkowskazy z przodu
- Podsufitka
Gsdpfx Asy N Hgcsmljiu
- Oświetlenie sufitowe w przedziale ładunkowym/pasażerskim
- Korek wlewu paliwa Diesel czerwony
- Dywaniki gumowe (całoroczne)
- Alternator 14 V/180 A
- Podłoga drewniana
- Dach o wysokości łatwej do czyszczenia
- Składana pokrywa schowka
- Listwa zaciskowa do podłączeń elektrycznych
- Zestaw wskaźników z ekranem kolorowym
- Komfortowe sterowanie dachem
- Szyny mocujące na bocznej ścianie w/lub przy przegrodzie
- Kanał kablowy na portalu tylnym
- Kanał kablowy na ścianie bocznej
- Kierownica wielofunkcyjna
- Boczne światła obrysowe
- Przednie światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów
- Pakiet: Pakiet ładunkowy na konsoli środkowej
- Możliwość doposażenia w hak holowniczy
- Numer nadwozia: W1V9076331P400340
1. właściciel, nie importowany (pojazd niemiecki), nie wypożyczany, stan bardzo dobry, auto niepalące, serwisowany wyłącznie w ASO Mercedes-Benz, możliwość przyjęcia starego pojazdu w rozliczeniu, sprawdzony w serwisie wraz z gwarancją, na życzenie raport stanu pojazdu DEKRA używany.
Chętnie dostarczymy zakupiony na miejscu pojazd pod wskazany adres w cenie 0,50 € / km. Koszt minimalny dostawy wynosi 150,00 €.
Ogłoszenia
Donauwörth
692 km
Furgon z wysokim dachem
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI 4x4 7 G-Tronic Mixto L2H2 Navi
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 39 760 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 05/2021, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 5, całkowita długość: 5 932 mm, całkowita szerokość: 2 020 mm, całkowita wysokość: 2 785 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 13 m³, długość przestrzeni ładunkowej: 3 493 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 772 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 971 mm, Rok budowy: 2021, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, - Wewnętrzny numer 62.66
- Wymiary przestrzeni pasażerskiej/ładunkowej: długość do fotela kierowcy 3.479 mm x długość do przegrody 2.186 mm x szerokość 1.778 mm x wysokość 1.967 mm
- Wyposażenie warsztatowe Sortimo po lewej i prawej stronie – dopłata 1.000 €
- Napęd na wszystkie koła z możliwością dołączania
- Automatyczna skrzynia biegów 7G-TRONIC PLUS
Godpfx Amoy Nunhsleiu
- Ogrzewanie dodatkowe (wodna nagrzewnica) programowalne oraz z pilotem
- Sterowanie ogrzewaniem dodatkowym przez pilot radiowy
- Klimatyzacja automatyczna Tempmatic
- System multimedialny MBUX z 7-calowym ekranem dotykowym, Apple Carplay / Android Auto
- Nawigacja
- Funkcja Live Traffic w nawigacji
- Pakiet parkowania z kamerą cofania i czujnikami parkowania z przodu i z tyłu
- Radio cyfrowe DAB
- Drewniana podłoga w przestrzeni ładunkowej
- Podgrzewanie siedzenia pasażera
- Podgrzewanie siedzenia kierowcy
- Tempomat
- Przegroda stała przy słupku C
- 3-miejscowa kanapa w pierwszym rzędzie
- Komfortowy fotel pasażera
- Komfortowy fotel kierowcy
- Komfortowy zagłówek kierowcy
- Siedzenie: elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego pasażera
- Siedzenie: elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego kierowcy
- Przygotowanie do konfiguracji siedzeń 3/-/
- System WET WIPER
- Kanał ciepłego powietrza do przestrzeni pasażerskiej
- Szyba przednia z filtracją pasmową
- Izolacja termiczna w kabinie kierowcy
- Uchwyt na koło zapasowe
- Szyny do bagażnika dachowego
- Czujnik deszczu
- Pakiet akustyczny w połączeniu z MBUX
- Wielofunkcyjna kierownica
- Alarm przeciwwłamaniowy i antykradzieżowy
- Okładziny dachowe
- Przyciemniane szyby w tylnej części, czarne szkło
- ATTENTION ASSIST
- Poduszka powietrzna pasażera
- Stopień przy drzwiach tylnych
- Elektrycznie składane lusterka zewnętrzne
- Lusterka zewnętrzne bez kierunkowskazów
- Boczne kierunkowskazy przednie
- Akumulator żelowy 12V/92Ah
- Uchwyt na napoje przy 2-osobowej kanapie pasażerów
- Schowki: uchwyt na napoje z przodu
- Oświetlenie sufitowe w przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej
- Okna przesuwne lewe i prawe w drzwiach przesuwnych przestrzeni ładunkowej
- Dywaniki gumowe
- Wysokość dachu z przegrodą
- Listwa zaciskowa do przyłączy elektrycznych
- Komfortowy panel sterowania w dachu
- Kanał kablowy przy portalu tylnym
- Kanał kablowy na ściance bocznej
- Światła obrysowe boczne
- Zabudowa nadkoli
- Możliwość doposażenia w hak holowniczy
- Numer VIN: W1V9076331P347708
1. właściciel, bezwypadkowy, nie importowany (niemiecki pojazd), nie pojazd wynajmowany, bardzo dobry stan, samochód niepalącego, oryginalna książka serwisowa Mercedes-Benz, możliwość pozostawienia starego pojazdu w rozliczeniu, pojazd sprawdzany w serwisie z gwarancją, na życzenie raport stanu pojazdu używanego DEKRA.
Chętnie dostarczymy zakupiony na miejscu pojazd do Państwa miejsca zamieszkania w cenie 0,50 € / km. Minimalny koszt dostawy wynosi 150,00 €.
Ogłoszenia
Donauwörth
692 km
Minibus
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI 4x4 7 G-Tronic Mixto L2H2 Navi
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 39 760 km, moc: 120 kW (163,15 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, masa całkowita: 3 500 kg, pierwsza rejestracja: 05/2021, długość przestrzeni ładunkowej: 3 493 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 772 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 971 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 13 m³, klasa emisji: Euro 6, kolor: biały, liczba miejsc: 5, Rok budowy: 2021, całkowita długość: 5 932 mm, całkowita szerokość: 2 020 mm, całkowita wysokość: 2 785 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, - Nr wewnętrzny: 62.66
- Wymiary przestrzeni pasażerskiej/ładunkowej: długość do fotela kierowcy 3.479 mm x długość do przegrody 2.186 mm x szerokość 1.778 mm x wysokość 1.967 mm
- Wyposażenie warsztatowe Sortimo po lewej i prawej stronie – dopłata 1.000 €
- Napęd na wszystkie koła (dołączany)
- Automatyczna skrzynia biegów 7G-TRONIC PLUS
- Dodatkowe ogrzewanie (wodna nagrzewnica), programowalne, z pilotem
- Zdalne sterowanie ogrzewaniem dodatkowym
- Klimatyzacja regulowana Tempmatic
- System multimedialny MBUX z 7-calowym ekranem dotykowym, obsługą Apple CarPlay i Android Auto
- Nawigacja
- Nawigacja: Live Traffic
- Pakiet parkowania z kamerą cofania i czujnikami z przodu i z tyłu
- Radio cyfrowe DAB
- Podłoga przestrzeni ładunkowej z drewna
- Podgrzewanie fotela pasażera
- Podgrzewanie fotela kierowcy
- Tempomat
- Przegroda pełna na słupku C
- Siedzenia: 3-osobowa kanapa w 1. rzędzie
- Komfortowy fotel pasażera
- Komfortowy fotel kierowcy
- Komfortowy zagłówek kierowcy
Giedpfxoy Nunno Amlju
- Siedzenie: elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego pasażera
- Siedzenie: elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego kierowcy
- Przygotowanie do konfiguracji siedzeń 3/-/
- System WET WIPER
- Kanał ciepłego powietrza do przestrzeni pasażerskiej
- Szyba czołowa z filtrem pasmowym
- Izolacja cieplna przedziału kierowcy
- Uchwyt na koło zapasowe
- Szyny pod bagażnik dachowy
- Czujnik deszczu
- Akustyka w połączeniu z MBUX
- Wielofunkcyjna kierownica
- Alarm antywłamaniowy
- Podsufitka
- Przyciemniane szyby w tylnej części
- ATTENTION ASSIST
- Poduszka powietrzna pasażera
- Stopień na tylne drzwi
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie składane
- Lusterka zewnętrzne bez kierunkowskazów
- Kierunkowskazy boczne przednie
- Akumulator żelowy 12 V / 92 Ah
- Uchwyt na napoje przy 2-os. kanapie
- Schowki: uchwyty na napoje z przodu
- Oświetlenie sufitowe w przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej
- Okno lewe w drzwiach przesuwnych przestrzeni ładunkowej
- Okno prawe w drzwiach przesuwnych przestrzeni ładunkowej
- Dywaniki gumowe
- Wysokość dachu przy przegrodzie
- Listwa zaciskowa do przyłączeń elektrycznych
- Komfortowy panel dachowy
- Kanał kablowy przy portalu tylnym
- Kanał kablowy po stronie bocznej
- Światła obrysowe boczne
- Osłony nadkoli
- Możliwość doposażenia w hak holowniczy
- Numer VIN: W1V9076331P347708
1. właściciel, bezwypadkowy, nie jest reimportem (pojazd niemiecki), nie był wynajmowany, stan idealny, auto niepalące, oryginalna książka serwisowa Mercedes-Benz, możliwość przyjęcia auta w rozliczeniu, pojazd serwisowany, ze sprawdzeniem warsztatowym i gwarancją, na życzenie raport stanu używanego pojazdu Dekra.
Chętnie dostarczymy zakupiony pojazd pod wskazany adres w cenie 0,50 €/km. Minimalny koszt transportu to 150,00 €.
Ogłoszenia
Donauwörth
692 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI 4x4 Mixto 7 G-Tronic Hochraumka
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 78 009 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 11/2021, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 5, całkowita długość: 5 932 mm, całkowita szerokość: 2 020 mm, całkowita wysokość: 2 785 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 13 m³, długość przestrzeni ładunkowej: 3 509 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 774 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 978 mm, Rok budowy: 2021, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, - Numer wewnętrzny: 98.65
- Wymiary przestrzeni pasażerskiej/ładunkowej: długość do fotela kierowcy 3.507 mm x długość do przegrody 2.214 mm x szerokość 1.772 mm x wysokość 1.977 mm
- Zabudowa warsztatowa Sortimo lewa i prawa (dopłata 1 000 €)
- Napęd na cztery koła, dołączany
- Automatyczna skrzynia biegów 7G-TRONIC PLUS
- Klimatyzacja automatyczna TEMPMATIC
- System multimedialny MBUX z ekranem 10,25" oraz Apple CarPlay i Android Auto
- Pakiet: Akustyczny
- Pakiet: Pakiet parkowania z kamerą cofania i czujnikami parkowania z przodu i z tyłu
- Radio cyfrowe DAB
- Czujnik deszczu
- Opony: M+S
- Siedzenia: Trzyosobowa kanapa w pierwszym rzędzie
- Komfortowy fotel pasażera
- Komfortowy fotel kierowcy
- Fotel pasażera z elektryczną regulacją podparcia lędźwiowego
- Fotel kierowcy z elektryczną regulacją podparcia lędźwiowego
- Podgrzewanie fotela pasażera
- Podgrzewanie fotela kierowcy
- Tempomat
- Przegroda pełna przy słupku C
- System WET WIPER
- Dodatkowe ogrzewanie powietrzne, elektryczne
- Programowalne ogrzewanie dodatkowe (ciepła woda)
- Kanał ciepłego powietrza do przestrzeni pasażerskiej
- Szyba przednia termiczna z filtrem pasmowym
- Izolacja termiczna kabiny kierowcy
- Izolacja termiczna przestrzeni ładunkowej
- Przesuwane, przyciemniane okno w przestrzeni pasażerskiej
- Przyciemniane okno przednie po prawej stronie w bocznych drzwiach ładunkowych
- Poduszka powietrzna pasażera
- Stopień na tylnej klapie
- Lusterka zewnętrzne bez kierunkowskazów
- Główny wyłącznik akumulatora
Giedpfxey N Hgij Amlju
- Akumulator AGM 12 V / 92 Ah
- Akumulator dodatkowy pod instalacje dodatkowe
- Tachograf - sterowanie z podsufitki z przodu
- Boczne kierunkowskazy przednie
- Podsufitka
- Oświetlenie sufitowe w przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej
- Czerwony korek wlewu paliwa (diesel)
- Dywaniki całoroczne
- Alternator 14 V / 180 A
- Podłoga drewniana
- Dach o zwiększonej wysokości, zmywalny
- Pokrywa schowka zamykana
- Listwa zaciskowa do podłączeń elektrycznych
- Zespół wskaźników z kolorowym wyświetlaczem
- Panel dachowy komfortowy
- Szyny mocujące na ścianach bocznych w pobliżu przegrody
- Kanał kablowy przy portalu tylnym
- Kanał kablowy na ścianie bocznej
- Wielofunkcyjna kierownica
- Boczne lampy obrysowe
- Przednie światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów
- Pakiet: Pakiet ładunkowy z panelem przyrządów
- Możliwość dołożenia haka holowniczego
- Numer VIN: W1V9076331P400340
1. właściciel, pojazd z rynku niemieckiego, bez rewizji/reimportu, nie był pojazdem wynajmowanym, stan bardzo dobry, pojazd niepalącego, oryginalna książka serwisowa Mercedes Benz, możliwość pozostawienia pojazdu w rozliczeniu, pojazd po kontroli serwisowej z gwarancją, na życzenie raport stanu pojazdu Dekra.
Oferujemy możliwość dostarczenia zakupionego na miejscu pojazdu pod wskazany adres w cenie 0,50 € / km. Koszt minimalny transportu wynosi 150,00 €.
Ogłoszenia
Donauwörth
692 km
Minibus
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI 4x4 Mixto 7 G-Tronic Hochraumka
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 78 009 km, moc: 120 kW (163,15 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, masa całkowita: 3 500 kg, pierwsza rejestracja: 11/2021, długość przestrzeni ładunkowej: 3 509 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 774 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 978 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 13 m³, klasa emisji: Euro 6, kolor: biały, liczba miejsc: 5, Rok budowy: 2021, całkowita długość: 5 932 mm, całkowita szerokość: 2 020 mm, całkowita wysokość: 2 785 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, - Numer wewnętrzny: 98.65
- Wymiary przestrzeni pasażerskiej / ładunkowej: długość do fotela kierowcy 3.507 mm x długość do przegrody 2.214 mm x szerokość 1.772 mm x wysokość 1.977 mm
- Zabudowa warsztatowa Sortimo po lewej i prawej stronie – dopłata 1.000 €
- Napęd na wszystkie koła, dołączany
- Automatyczna skrzynia biegów 7G-TRONIC PLUS
- Klimatyzacja automatyczna Tempmatic
- System multimedialny MBUX z ekranem 10,25" – Apple CarPlay i Android Auto
- Pakiet: Akustyczny
- Pakiet: Park – z kamerą cofania oraz czujnikami parkowania z przodu i z tyłu
- Radio cyfrowe DAB
- Czujnik deszczu
- Opony M+S
- Siedzenia: 3-osobowa kanapa w 1. rzędzie
- Komfortowy fotel pasażera
- Komfortowy fotel kierowcy
- Fotel pasażera z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego
- Fotel kierowcy z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego
- Podgrzewanie fotela po stronie pasażera
- Podgrzewanie fotela po stronie kierowcy
- Tempomat
- Pełna przegroda na słupku C
- System WET WIPER
- Dodatkowe ogrzewanie elektryczne
- Programowane dodatkowe ogrzewanie wodne
- Kanał ciepłego powietrza do przestrzeni pasażerskiej
- Szyby termoizolacyjne z filtrem pasmowym na przedniej szybie
- Izolacja termiczna kabiny kierowcy
- Izolacja termiczna przestrzeni ładunkowej
- Przesuwane okno w przyciemnianej przestrzeni pasażerskiej
- Przyciemniana szyba przednia po prawej stronie drzwi bocznych przestrzeni ładunkowej
- Poduszka powietrzna pasażera
- Stopień tylnej klapy
- Lusterka zewnętrzne bez kierunkowskazów
- Główny wyłącznik akumulatora
- Akumulator AGM 12 V / 92 Ah
- Dodatkowy akumulator do doposażenia
- Obsługa tachografu z przodu pod podsufitką
- Przednie kierunkowskazy boczne
- Okładzina dachu
- Oświetlenie sufitowe w przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej
- Czerwony korek wlewu paliwa (diesel)
- Dywaniki całoroczne
- Alternator 14 V/180 A
- Podłoga drewniana
- Zmywalna wysokość dachu
- Pokrywa schowka
- Listwa zaciskowa do podłączeń elektrycznych
- Zestaw wskaźników z kolorowym wyświetlaczem
- Komfortowy panel dachowy
Gisdey N Hfxopfx Amlsu
- Szyny mocujące na bocznej ściance w obszarze przedniej przegrody
- Szyny mocujące na bocznej ściance w obszarze przedniej przegrody
- Kanał kablowy przy portalu tylnym
- Kanał kablowy przy bocznej ściance
- Kierownica wielofunkcyjna
- Boczne światła obrysowe
- Przednie światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów
- Pakiet: Pakiet załadunkowy deski rozdzielczej
- Możliwość doposażenia w hak holowniczy
- Nr VIN: W1V9076331P400340
Pierwszy właściciel, nie reimport, samochód niemiecki, nie był na wynajem, stan bardzo dobry, niepalący, serwisowany w ASO Mercedes Benz, możliwość pozostawienia auta w rozliczeniu, pojazd sprawdzony w serwisie z gwarancją, na życzenie możliwy raport stanu używanego pojazdu DEKRA.
Chętnie dostarczymy zakupiony u nas pojazd pod wskazany adres za cenę 0,50 € / km. Minimalny koszt dostawy wynosi 150,00 €.
Ogłoszenia
Kehl
886 km
Wózek widłowy
PALFINGERF3-203 GT-S*2t Mitnahmestapler*24,5kW*2.743h
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2017, godziny pracy: 2 743 h, ładowność: 2 000 kg, wysokość podnoszenia: 1 400 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, Wyposażenie: osłona głowy, Palfinger F3-203 GT-S wózek widłowy zabierany
FIN: 100400864
* 2.743 motogodzin
Gijdpfx Amoylrpyolsu
* Wysokość podnoszenia 1.400 mm
* Udźwig 2.000 kg
* Rok produkcji 2017
* 24,5 kW
Ogłoszenia
Donauwörth
692 km
Furgon z wysokim dachem
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI 4x4 7 G-Tronic Mixto Hochraumka
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 63 512 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 08/2021, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 5, całkowita długość: 5 932 mm, całkowita szerokość: 2 020 mm, całkowita wysokość: 2 785 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 13 m³, długość przestrzeni ładunkowej: 3 509 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 774 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 978 mm, Rok budowy: 2021, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, - Wewnętrzny numer 88.65
- Wymiary przestrzeni pasażerskiej / ładunkowej: długość do fotela kierowcy 3.507 mm x długość do przegrody 2.214 mm x szerokość 1.772 mm x wysokość 1.977 mm
- Zabudowa warsztatowa Sortimo po prawej, lewej i z przodu, w tym imadło; dopłata 1.000 €
- Napęd na wszystkie koła (dołączany)
- Automatyczna skrzynia biegów 7G-TRONIC PLUS
- Klimatyzacja automatyczna Tempmatic
- System multimedialny MBUX z 7-calowym ekranem dotykowym, Apple CarPlay, Android Auto i Bluetooth zestaw głośnomówiący
- Pakiet: Pakiet parkowania z kamerą cofania
- Hak holowniczy
- Gniazdo przyczepy 13-pinowe (w połączeniu)
- Belka poprzeczna z podestem
- Uchwyt koła zapasowego z podnośnikiem samochodowym
- Koła: podnośnik hydrauliczny
- Tylne drzwi dwuskrzydłowe, możliwe otwarcie wzdłuż ściany bocznej
- Siedzenia: 3-osobowa ławka w 1. rzędzie
- Podłokietniki w drzwiach kierowcy i pasażera
- Komfortowy fotel pasażera
- Komfortowy fotel kierowcy
- Komfortowy zagłówek kierowcy
- Fotel pasażera z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego
- Fotel kierowcy z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego
- Przygotowanie konfiguracji siedzeń 3/-/
- Przegroda pełna przy słupku C
- Czujnik deszczu
- Drewniana podłoga w przestrzeni pasażerskiej/ładunkowej
- Radio cyfrowe DAB
- Szyny do bagażnika dachowego
- System WET WIPER
- Zmniejszona przestrzeń ładunkowa do wysokości pasa standardowego
- Przygotowanie instalacji elektrycznej pod moduł specjalny
- Dodatkowe ogrzewanie (ciepła woda) programowalne i z pilotem
- Pilot zdalnego sterowania do dodatkowego ogrzewania
- Zabezpieczenie przed błędnym tankowaniem
- Okno z przodu po lewej w przesuwanych drzwiach ładunkowych
- Okno z przodu po prawej w przesuwanych drzwiach ładunkowych
- Opony: zimowe M + S
- Koło zapasowe
- Chlapacze tylne
Gsdpfx Aey T Aggemljiu
- Chlapacze przednie
- Zabudowa nadkoli
- Wysokość dachu w połączeniu z przegrodą
- Prądnica 14 V/180 A
- Dywaniki gumowe całoroczne
- Wykończenie dachu
- Poduszka powietrzna pasażera
- Przygotowanie pod inteligentny tachograf UE
- Szyby termoizolacyjne z filtrem pasmowym z przodu
- Izolacja termiczna kabiny kierowcy
- Izolacja termiczna przestrzeni ładunkowej
- Zbiornik główny 93 litry
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie składane
- Lusterka zewnętrzne bez kierunkowskazów
- Akumulator: AGM 12 V / 92 Ah
- Sterowanie tachografem z przodu pod podsufitką
- Kierunkowskazy boczne przednie
- Uchwyt na kubki
- Schowki: uchwyt na kubki z przodu
- Numer nadwozia: W1V9076331P379962
1. właściciel, bezwypadkowy, bez importu (pojazd niemiecki), nie był wynajmowany, stan idealny, niepalący, oryginalna książka serwisowa, możliwość przyjęcia starego pojazdu w rozliczeniu, po przeglądzie warsztatowym z gwarancją; na życzenie możliwy raport stanu używanego pojazdu DEKRA.
Chętnie dostarczymy zakupiony na miejscu pojazd pod wskazany adres za cenę 0,50 €/km. Minimalny koszt transportu wynosi 150,00 €.
Ogłoszenia
Donauwörth
692 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI 4x4 7 G-Tronic Mixto Hochraumka
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 63 512 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 08/2021, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 5, całkowita długość: 5 932 mm, całkowita szerokość: 2 020 mm, całkowita wysokość: 2 785 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 13 m³, długość przestrzeni ładunkowej: 3 509 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 774 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 978 mm, Rok budowy: 2021, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, - Nr wewnętrzny: 88.65
- Wymiary przestrzeni pasażerskiej/ładunkowej: długość do fotela kierowcy 3.507 mm x długość do przegrody 2.214 mm x szerokość 1.772 mm x wysokość 1.977 mm
- Zestaw warsztatowy Sortimo po prawej, lewej i z przodu, w tym imadło; dopłata 1.000 €
- Napęd na wszystkie koła dołączany
- Automatyczna skrzynia biegów 7G-TRONIC PLUS
- Klimatyzacja automatyczna Tempmatic
- System multimedialny MBUX z ekranem dotykowym 7” (Apple CarPlay/Android Auto, Bluetooth – zestaw głośnomówiący)
- Pakiet parkowania z kamerą cofania
- Hak holowniczy
- 13-polowe gniazdo przyczepy
- Poprzeczka z podestem wejściowym
- Uchwyt koła zapasowego z podnośnikiem
- Koła: podnośnik hydrauliczny
- Tylne drzwi dwuskrzydłowe, z otwieraniem na ścianę boczną
- Siedzenia: 3-osobowa kanapa 1. rząd
- Podłokietnik po stronie kierowcy i pasażera
- Komfortowy fotel pasażera
- Komfortowy fotel kierowcy
- Komfortowy zagłówek kierowcy
- Siedzenie: regulacja lędźwiowa – fotel pasażera elektryczny
- Siedzenie: regulacja lędźwiowa – fotel kierowcy elektr.
- Przygotowanie konfiguracji siedzeń 3/-/
- Przegroda pełna przy słupku C
- Czujnik deszczu
- Drewniana podłoga w przestrzeni pasażerskiej/ładunkowej
- Cyfrowe radio DAB
- Szyny dla bagażnika dachowego
- System czyszczenia szyb WET WIPER SYSTEM
- Powierzchnia załadunkowa do linii pasów standard
Gjdpfx Amjy T Agtelsiu
- Przygotowanie instalacji elektrycznej, moduł specjalny
- Dodatkowe ogrzewanie (ciepła woda) programowalne i z pilotem
- Sterowanie ogrzewaniem dodatkowym radiowo
- Zabezpieczenie przed błędnym tankowaniem
- Okno lewe z przodu w przesuwanych drzwiach ładunkowych
- Okno prawe z przodu w przesuwanych drzwiach ładunkowych
- Opony M+S
- Koło zapasowe
- Chlapacze tylne
- Chlapacze przednie
- Zabudowa nadkoli
- Wysokość dachu przy przegrodzie
- Alternator 14V/180A
- Dywaniki gumowe całoroczne
- Zabudowa podsufitki
- Poduszka powietrzna pasażera
- Przygotowanie pod inteligentny tachograf UE
- Szyba przednia z filtrem pasmowym
- Izolacja ocieplająca przestrzeń kierowcy
- Izolacja ocieplająca przestrzeń ładunkową
- Zbiornik główny 93 l
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie składane
- Lusterka zewnętrzne bez kierunkowskazów
- Akumulator AGM 12V / 92 Ah
- Sterowanie tachografem z przodu pod podsufitką
- Boczne kierunkowskazy przednie
- Uchwyt na kubek
- Schowki: uchwyt na kubek z przodu
- Numer VIN: W1V9076331P379962
1. właściciel, bezwypadkowy, bez importu (pojazd niemiecki), nie wynajmowany, stan idealny, samochód niepalącego, kompletna książka serwisowa, możliwy zakup z rozliczeniem starego pojazdu, przegląd serwisowy i gwarancja, na życzenie raport stanu pojazdu używanego DEKRA.
Chętnie dostarczymy zakupiony na miejscu pojazd pod wskazany adres za 0,50 € / km. Koszt minimalny wynosi 150,00 €.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Donauwörth
692 km
Minibus
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI 4x4 7 G-Tronic Mixto Hochraumka
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 63 512 km, moc: 120 kW (163,15 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, masa całkowita: 3 500 kg, pierwsza rejestracja: 08/2021, długość przestrzeni ładunkowej: 3 509 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 774 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 978 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 13 m³, klasa emisji: Euro 6, kolor: biały, liczba miejsc: 5, Rok budowy: 2021, całkowita długość: 5 932 mm, całkowita szerokość: 2 020 mm, całkowita wysokość: 2 785 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, - Nr wewnętrzny: 88.65
- Wymiary przestrzeni pasażerskiej / ładunkowej: długość do fotela kierowcy 3.507 mm x długość do przegrody 2.214 mm x szerokość 1.772 mm x wysokość 1.977 mm
- Zabudowa warsztatowa Sortimo po prawej, lewej oraz z przodu wraz z imadłem, dopłata 1.000 €
- Napęd na cztery koła dołączany
- Automatyczna skrzynia biegów 7G-TRONIC PLUS
- Klimatyzacja automatyczna Tempmatic
- System multimedialny MBUX z ekranem dotykowym 7” z Apple Carplay / Android Auto i zestawem głośnomówiącym Bluetooth
- Pakiet: Pakiet parkowania z kamerą cofania
- Hak holowniczy
- 13-pinowe gniazdo przyczepy
- Belka poprzeczna z podestem
- Uchwyt koła zapasowego z podnośnikiem
- Koła: podnośnik hydrauliczny
- Tylne drzwi dwuskrzydłowe otwierane w kierunku bocznej ściany
- Fotele: 3-osobowa kanapa w 1. rzędzie
- Podłokietniki w drzwiach kierowcy i pasażera
- Komfortowy fotel pasażera
- Komfortowy fotel kierowcy
- Komfortowy zagłówek kierowcy
- Fotel pasażera z regulacją lędźwiową elektryczną
- Fotel kierowcy z regulacją lędźwiową elektryczną
- Przygotowanie pod konfigurację foteli 3/-/
- Przegroda pełna przy słupku C
- Czujnik deszczu
- Drewniana podłoga w części pasażerskiej/ładunkowej
- Radio cyfrowe DAB
- Szyny do bagażnika dachowego
- System WET WIPER
- Przegroda ładunkowa do wysokości nadproża (standard)
Gisdpfoy T Agaex Amlou
- Przygotowanie pod elektrykę, dodatkowy moduł sterowania
- Dodatkowe ogrzewanie wodne programowalne z pilotem
- Pilot radiowy do dodatkowego ogrzewania
- Zabezpieczenie przed błędnym tankowaniem
- Okno przednie lewe w przesuwanych drzwiach przestrzeni ładunkowej
- Okno przednie prawe w przesuwanych drzwiach przestrzeni ładunkowej
- Opony M+S (błoto i śnieg)
- Koło zapasowe
- Chlapacze tylne
- Chlapacze przednie
- Oslona nadkoli
- Wysokość dachu wraz z przegrodą
- Alternator 14 V / 180 A
- Dywaniki gumowe całoroczne
- Podsufitka
- Poduszka powietrzna pasażera
- Przygotowanie pod inteligentny tachograf EU
- Szyba przednia z filtrem taśmowym
- Izolacja termiczna w kabinie kierowcy
- Izolacja termiczna przestrzeni ładunkowej
- Główny zbiornik paliwa 93 l
- Elektrycznie składane lusterka zewnętrzne
- Lusterka zewnętrzne bez kierunkowskazów
- Akumulator żelowy 12 V / 92 Ah
- Sterowanie tachografem pod podsufitką z przodu
- Przednie boczne kierunkowskazy
- Uchwyty na kubki
- Schowki: uchwyty na kubki z przodu
- Numer VIN: W1V9076331P379962
1. właściciel, bezwypadkowy, nieimportowany (pojazd niemiecki), nie był wynajmowany, stan bardzo dobry, niepalony, serwisowany w ASO, możliwość przyjęcia starego pojazdu w rozliczeniu, sprawdzony przez serwis z gwarancją, na życzenie raport stanu pojazdu Dekra.
Chętnie dostarczymy zakupiony u nas pojazd pod wskazany adres za cenę 0,50 € / km. Minimalny koszt dostawy wynosi 150,00 €.
Ogłoszenia
Donauwörth
692 km
Furgon blaszak
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI 4x4 7 G-Tronic Mixto Hochraumka
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 63 512 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 08/2021, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 5, całkowita długość: 5 932 mm, całkowita szerokość: 2 020 mm, całkowita wysokość: 2 785 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 13 m³, długość przestrzeni ładunkowej: 3 509 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 774 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 978 mm, Rok budowy: 2021, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, - Numer wewnętrzny: 88.65
- Wymiary przestrzeni pasażerskiej / ładunkowej: długość do fotela kierowcy 3.507 mm x długość do ściany działowej 2.214 mm x szerokość 1.772 mm x wysokość 1.977 mm
- Zabudowa warsztatowa Sortimo po prawej, lewej i przedniej stronie wraz z imadłem, dopłata 1.000 €
- Napęd na wszystkie koła dołączany
- Automatyczna skrzynia biegów 7G-TRONIC PLUS
- Klimatyzacja automatyczna TEMPMATIC
- System multimedialny MBUX z 7-calowym ekranem dotykowym, Apple CarPlay / Android Auto i zestawem głośnomówiącym Bluetooth
- Pakiet: Park-Paket z kamerą cofania
- Hak holowniczy
- Gniazdo przyczepy 13-stykowe
- Belka poprzeczna z podestem
- Uchwyt koła zapasowego z podnośnikiem samochodowym
- Koła: podnośnik hydrauliczny
- Dwuskrzydłowe tylne drzwi otwierane na bok
- Fotele: 3-osobowa kanapa w pierwszym rzędzie
- Podłokietniki w drzwiach kierowcy i pasażera
- Komfortowy fotel pasażera
- Komfortowy fotel kierowcy
- Komfortowy zagłówek kierowcy
- Fotel pasażera z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego
- Fotel kierowcy z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego
- Wstępna instalacja konfiguracji siedzeń 3/-/
- Pełna przegroda na słupku C
- Czujnik deszczu
- Drewniana podłoga w przestrzeni pasażerskiej / ładunkowej
- Radio cyfrowe DAB
- Szyny pod bagażnik dachowy
- System WET WIPER
- Objętość przestrzeni ładunkowej do pasa załadunkowego – standard
- Wstępna instalacja elektryki pod moduł specjalny
- Dodatkowe ogrzewanie (ciepła woda) programowalne z pilotem
- Pilot radiowy do dodatkowego ogrzewania
- Zabezpieczenie przed błędnym tankowaniem
- Okno przednie lewe w bocznych drzwiach przestrzeni ładunkowej
- Okno przednie prawe w bocznych drzwiach przestrzeni ładunkowej
- Opony M+S
- Koło zapasowe
- Chlapacze tylne
- Chlapacze przednie
- Osłony nadkoli
- Wysokość dachu wraz z przegrodą
- Alternator 14 V / 180 A
- Dywaniki gumowe
- Podsufitka
- Poduszka powietrzna pasażera
- Wstępna instalacja Inteligentnego Tachografu UE
- Szyba czołowa termoizolacyjna z filtrem pasmowym
- Termoizolacja kabiny kierowcy
- Termoizolacja przestrzeni ładunkowej
- Zbiornik paliwa główny 93 litry
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie składane
- Lusterka zewnętrzne bez kierunkowskazów
- Akumulator żelowy 12 V / 92 Ah
- Obsługa tachografu z przodu pod podsufitką
- Przednie boczne kierunkowskazy
- Uchwyt na kubki
- Schowki na kubki z przodu
- Numer VIN: W1V9076331P379962
Giedpfx Ajy T Agmjmleu
Pojazd z pierwszej ręki, bezwypadkowy, nie importowany ponownie (niemiecki pojazd), nie był samochodem wynajmowanym, stan bardzo dobry, auto niepalącego, oryginalna książka serwisowa, możliwość przyjęcia starego pojazdu w rozliczeniu, sprawdzony w serwisie, gwarancja, na życzenie możliwy raport stanu pojazdu używanego DEKRA.
Chętnie dostarczymy zakupiony na miejscu pojazd pod wskazany adres za 0,50 €/km. Minimalny koszt dostawy to 150,00 €.
Ogłoszenia
Donauwörth
692 km
Furgon z wysokim dachem
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI 4x4 7 G-Tronic Mixto Hochraumka
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 63 512 km, moc: 120 kW (163,15 KM), pierwsza rejestracja: 08/2021, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 5, całkowita długość: 5 932 mm, całkowita szerokość: 2 020 mm, całkowita wysokość: 2 785 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 13 m³, długość przestrzeni ładunkowej: 3 509 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 774 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 978 mm, Rok budowy: 2021, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, - Nr wewnętrzny: 88.65
- Wymiary przestrzeni pasażerskiej / ładunkowej: długość do fotela kierowcy 3 507 mm x długość do przegrody 2 214 mm x szerokość 1 772 mm x wysokość 1 977 mm
- Zabudowa warsztatowa Sortimo (prawa-lewa oraz przód) wraz z imadłem, dopłata 1 000 €
Godpsy T Af Asfx Amljiu
- Napęd na cztery koła dołączany
- Automatyczna skrzynia biegów 7G-TRONIC PLUS
- Klimatyzacja automatyczna TEMPMATIC
- System multimedialny MBUX z 7-calowym ekranem dotykowym, kompatybilny z Apple Carplay i Android Auto oraz zestawem głośnomówiącym Bluetooth
- Pakiet: Parkpaket z kamerą cofania
- Hak holowniczy
- 13-pinowe gniazdo przyczepy
- Poprzeczka z podestem
- Uchwyt na koło zapasowe z podnośnikiem
- Koła: podnośnik hydrauliczny
- Tylne drzwi dwuskrzydłowe otwierane do boku
- Fotele: 3-osobowa kanapa w 1. rzędzie
- Podłokietnik, drzwi kierowcy i pasażera
- Komfortowy fotel pasażera
- Komfortowy fotel kierowcy
- Komfortowy zagłówek kierowcy
- Fotel pasażera z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego
- Fotel kierowcy z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego
- Przygotowanie do konfiguracji siedzeń 3/-/
- Przegroda ciągła do słupka C
- Czujnik deszczu
- Podłoga drewniana w przestrzeni pasażerskiej/ładunkowej
- Radio: cyfrowe radio DAB
- Szyny pod bagażnik dachowy
- System wycieraczek Wet Wiper
- Wysokość ładunkowa do pasa bezpieczeństwa standard
- Przygotowanie elektryki, parametryzowany moduł specjalny
- Dodatkowe ogrzewanie wodne, programowane, sterowane pilotem
- Zdalne sterowanie do dodatkowego ogrzewania
- Zabezpieczenie przed złym tankowaniem
- Okno przednie lewe w przesuwanych drzwiach ładunkowych
- Okno przednie prawe w przesuwanych drzwiach ładunkowych
- Opony M+S
- Koło zapasowe
- Chlapacze tylne
- Chlapacze przednie
- Osłona nadkoli
- Wysokość dachu z przegrodą
- Alternator 14 V / 180 A
- Dywaniki gumowe (całoroczne)
- Podsufitka dachowa
- Poduszka powietrzna pasażera
- Przygotowanie pod inteligentny tachograf UE
- Szyba przednia termoizolacyjna z filtrem pasmowym
- Izolacja termiczna kabiny kierowcy
- Izolacja termiczna przestrzeni ładunkowej
- Zbiornik główny 93 litry
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie składane
- Lusterka zewnętrzne bez kierunkowskazów
- Akumulator żelowy 12 V / 92 Ah
- Obsługa tachografu od frontu, pod podsufitką
- Przednie boczne kierunkowskazy
- Uchwyt na napoje
- Schowki: uchwyt na napoje z przodu
- Numer VIN: W1V9076331P379962
1. właściciel, bezwypadkowy, nie importowany (pojazd niemiecki), nie był wynajmowany, stan bardzo dobry, niepalący, serwisowany w ASO, możliwa zamiana za starsze auto, sprawdzony przez warsztat wraz z gwarancją, na życzenie raport stanu pojazdu DEKRA.
Chętnie dostarczymy zakupiony na miejscu pojazd pod wskazany adres w cenie 0,50 € / km. Koszt minimalny wynosi 150,00 €.
Ogłoszenia
Donauwörth
692 km
Minibus
MERCEDES-BENZSprinter 316 CDI 4x4 Mixto 7 G-Tronic 4 Sitzer
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 61 432 km, moc: 120 kW (163,15 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, masa całkowita: 3 500 kg, pierwsza rejestracja: 06/2021, długość przestrzeni ładunkowej: 3 496 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 773 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 608 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 10 m³, klasa emisji: Euro 6, kolor: biały, liczba miejsc: 4, Rok budowy: 2021, całkowita długość: 5 932 mm, całkowita szerokość: 2 020 mm, całkowita wysokość: 2 496 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, - Numer wewnętrzny 55.64
- Wymiary przestrzeni pasażerskiej / ładunkowej: długość do fotela kierowcy 3 479 mm x długość do przegrody 2 186 mm x szerokość 1 778 mm x wysokość 1 608 mm
- Okna w przestrzeni ładunkowej lub tylnych drzwiach mogą być zamontowane na życzenie, koszt 300 € za każde
- Dołączany napęd na wszystkie koła
- Automatyczna skrzynia biegów 7G-TRONIC PLUS
- Klimatyzacja automatyczna Tempmatic
- Pakiet: pakiet parkowania z kamerą cofania
- Nawigacja ze sterowaniem głosowym
- System multimedialny MBUX z ekranem dotykowym 7 cali z Apple Carplay i Android Auto
- Tempomat
- Dodatkowe ogrzewanie
- Izolacja termiczna kabiny kierowcy
- Izolacja termiczna przestrzeni ładunkowej
- Elektryczne dodatkowe ogrzewanie nadmuchowe
- System mokrych wycieraczek (WET WIPER SYSTEM)
- Podgrzewany fotel pasażera
- Podgrzewany fotel kierowcy
- Komfortowy fotel pasażera
- Komfortowy fotel kierowcy
- Elektryczna regulacja lędźwiowa fotela pasażera
- Elektryczna regulacja lędźwiowa fotela kierowcy
- Zabudowa przestrzeni ładunkowej do wysokości pasa drzwi
- Tylne drzwi rozwierane dwuskrzydłowe, otwierane w stronę ściany bocznej
- Opony: M+S
Gsdpfxsy Tdipo Amljiu
- Czujnik deszczu
- Radio cyfrowe DAB
- Pakiet akustyczny
- Nawigacja: aktualizacja Live Traffic
- Wielofunkcyjna kierownica
- Alarm antywłamaniowy / alarm przeciwwłamaniowy
- Przyciemniane szyby w tylnej części pojazdu, szkło barwione na czarno
- Relingi dachowe
- Stopień przy tylnych drzwiach
- Akumulator żelowy 12 V / 92 Ah
- Przednie boczne kierunkowskazy
- Cyfrowa instrukcja obsługi
- Zbiornik paliwa 93 litry
- Poduszka powietrzna pasażera
- Lusterka zewnętrzne bez kierunkowskazów
- Przesuwne okno z lewej strony w drzwiach przesuwnych przestrzeni ładunkowej
- Przesuwne okno z prawej strony w drzwiach przesuwnych przestrzeni ładunkowej
- Dywaniki gumowe
- Alternator 14 V/180 A
- Drewniana podłoga w przestrzeni ładunkowej
- Listwa zaciskowa do podłączenia instalacji elektrycznych
- Konsola dachowa komfortowa
- Boczne światła obrysowe
- Zabudowa nadkoli
- Opony marki Continental
- Chlapacze tylne
- Chlapacze przednie
- Podłokietniki w drzwiach kierowcy i pasażera
- Przygotowanie do podłączenia elektryki, parametryzowany moduł specjalny
- Brak oświetlenia postojowego
- Szyba przednia z powłoką izolującą i filtrem przepasowanym
- KEYLESS-Start (uruchamianie bezkluczykowe)
- Regulowany fotel pasażera
- Centralny zamek sterowany pilotem
- Podłokietnik fotela kierowcy
- Możliwość doposażenia w hak holowniczy
- Numer VIN: W1V9076331P341982
1. właściciel, pojazd krajowy (niemiecki), nie importowany, nie wynajmowany, stan idealny, niepalący, oryginalna książka serwisowa Mercedes, możliwość pozostawienia starego pojazdu w rozliczeniu, sprawdzony w serwisie, gwarancja, na życzenie dostępny raport stanu pojazdu DEKRA.
Chętnie dowieziemy zakupiony u nas pojazd pod wskazany adres za 0,50 € / km. Minimalny koszt transportu wynosi 150,00 €.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "carlo banfi gt 7"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.






















































































































































































































































































