Używane Zmm C 10 Th na sprzedaż (77 724)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Wang
524 km
Przemiennik częstotliwości 75 kW
DanfossVLT HVAC Drive FC 102
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 400 V, prąd wejściowy: 133 A, rodzaj prądu wejściowego: Klimatyzacja, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, typ ochrony (kod IP): IP20, rok ostatniego remontu: 2025, moc ciągła: 75 kW (101,97 KM), Wyposażenie: Tabliczka znamionowa dostępna, Dokładne oznaczenie typu: Danfoss FC-102P75KT4E20H1XGXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX
Moc wyjściowa i prąd wyjściowy: 75kW | 147A
131F0342
° Z PIECZĘCIĄ KONTROLNĄ!
° Prosta obsługa dzięki zintegrowanemu panelowi sterowania
° Szybkie ustawienia parametrów dzięki funkcji szybkiego menu
° Oryginalna instrukcja obsługi do rozruchu w zestawie
Na magazynie tylko 2 sztuki!
Artykuł został przywrócony do ustawień fabrycznych i znajduje się w oryginalnym stanie dostawy producenta. Stan wizualny widoczny na oryginalnych zdjęciach produktu. Sprawny technicznie i gotowy do natychmiastowego użycia.
Giodjx Uq Emopfx Abmju
Aukcja
Aukcja zakończona
Bayern
530 km
Hydrauliczne nożyce gilotynowe
KnuthKHT H 3010 D CNC
Stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2017, godziny pracy: 418 h, numer maszyny/pojazdu: 163090, szerokość robocza: 3 100 mm, grubość blachy stalowej (maks.): 10 mm, wysokość stołu: 800 mm, skok: 110 mm, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, DANE TECHNICZNE
Grubość blachy stalowej (maks.): 10 mm
Wysokość stołu: 850 mm
Długość cięcia (maks.): 3100 mm
Skok: 110 mm
Prędkość skoku: 13 obr./min
Pojemność zbiornika oleju: 200 l
SZCZEGÓŁY MASZYNY
Napięcie wejściowe: 380 V
Długość całkowita: 4200 mm
Szerokość całkowita: 3600 mm
Wysokość całkowita: 2100 mm
Masa: 9,05 t
WYPOSAŻENIE
- Dokumentacja/Instrukcja
- Osłona palców
Gisdpfxswq Rzao Abmju
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Tokarka L + Z, tokarka kłowa, tokarka
ZMM - SLIVEN (Bulmak - Bulgarien)CU 325
Zadzwoń
Stan: używany, Tokarka uniwersalna ZMM - SLIVEN (Bulmak - Bułgaria) Typ CU 325
Nr maszyny 8169 Rok produkcji 2002
Odległość między kłami 1000 mm
Średnica toczenia nad łożem 320 mm
Wysokość kłów nad łożem 160 mm
Średnica toczenia nad suportem 190 mm
Wysokość kłów nad suportem 95 mm
Przelot wrzeciona 32 mm
Obroty wrzeciona (prawo) 85 - 2000 obr/min, 12 zakresów
Obroty wrzeciona (lewo) 130 - 1300 obr/min, 6 zakresów
Posuw podłużny i poprzeczny
Kołnierz uchwytu stożkowy zgodnie z DIN 55027 Gr. 5
Stożek tulei konika MK 3
Moc napędu 2,2 kW
Zasilanie 400 V, 50 Hz
- 3-osiowy cyfrowy odczyt RSF, typ Z 730
- Prędkość wrzeciona regulowana 12-stopniową skrzynią biegów w kierunku toczenia
- Prędkość wrzeciona regulowana 6-stopniową skrzynią biegów w kierunku przeciwnym do toczenia
- Uchwyt 3-szczękowy BISON Ø 160 mm z 1 kompletem szczęk schodkowych
- Uchwyt narzędziowy 4-pozycyjny uniwersalny
- Zbiornik chłodziwa z pompą w podstawie maszyny
- Hamulec wrzeciona sterowany dźwignią zmiany kierunku obrotów
- Awaryjne zatrzymanie pedałem nożnym i wyłącznikiem uderzeniowym
- Ochrona uchwytu składana
- Oświetlenie maszyny
- Osłona przeciwbryzgowa
- Podtrzymka ruchoma
Gijdevt U Tmjpfx Abmsu
- Szybkozaciskowy uchwyt wiertarski z zabierakiem MK 3
- Kilka kół zamiennych
- Instrukcja obsługi wraz ze schematem elektrycznym
Zapotrzebowanie miejsca dł. x szer. x wys. 2100 x 800 x 1600 mm
Waga 750 kg
Stan dobry

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
System cięcia plazmowego CNC portal
KjellbergMultiTherm 3100/Hi Focus 160i
Zadzwoń
Rok budowy: 2007, stan: gotowy do pracy (używany), Dostępna jest przecinarka plazmowa Kjellberg. Źródło plazmy: Kjellberg HiFocus 160i, maks. grubość materiału: 40 mm, szerokość toru: ok. 3100 mm, wymiary bramki X/Y: 2000 mm/2000 mm, wysokość torowiska: 500 mm, wymiary robocze X/Y: 2000 mm/12000 mm. Maszyna została rozbudowana o drukarkę atramentową w 2015 roku. Sterowanie zostało wymienione w 2021 roku. W zestawie odciąg i filtr. Dostępna dokumentacja. Możliwość obejrzenia na miejscu.
Giodpfx Aoxwn Injbmju
Ogłoszenia
Wendelstein
631 km
Maszyna do oznakowania dróg
HofmannH75 - 1000 Thermoplastic Roadmarking Mac
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 263 069 km, moc: 154 kW (209,38 KM), typ przekładni: mechaniczny, rodzaj paliwa: diesel, kolor: pomarańczowy, masa całkowita: 16 000 kg, masa własna: 9 840 kg, liczba miejsc: 3, pierwsza rejestracja: 06/2002, Rok budowy: 2002, godziny pracy: 10 533 h, Wyposażenie: dodatkowe reflektory, hydraulika, kabina, Maszyna do znakowania dróg:
+ Hofmann
+ H75-1000
+ Termoplastik
+ Grzałka elektryczna (400V)
+ Zbiornik termiczny z podgrzewaczem gazowym i mieszadłem hydraulicznym
+ Natrysk farby i mikrokulek z lewej/prawej strony
+ Komputer do segmentowania linii
+ Ostrzegacze tylne i przednie
+ Kompresor CompAir DLT 0404 z silnikiem Diesla Deutz (9 513 godzin pracy)
+ Silnik napędowy Diesla Kubota V1505 (22 975 godzin pracy)
+ Podwozie Renault Midlum 210
+ Pierwsza rejestracja: 10.06.2002
+ 263 069 km; 10 533 godzin pracy
+ 3-miejscowy
+ Manualna skrzynia biegów z reduktorem
+ Ręczny gaz
Masa własna: 9 840 kg; Dopuszczalna masa całkowita: 16 000 kg
+ 813cm x 250cm x 325cm (dł x szer x wys)
Otrzymuj wszystkie nowe pojazdy e-mailem – zapisz się do naszego NEWSLETTERA!
Zastrzegamy możliwość pomyłek i wcześniejszej sprzedaży!
Giedpfx Abexal A Usmeu
Ogłoszenia
Wiefelstede
760 km
Ogrzewanie elektryczne
Wibothermatic 1000
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), ogrzewanie elektryczne, grzejnik elektryczny, wężownica grzewcza, ogrzewanie elektryczne, ogrzewanie powierzchniowe akumulacyjne, ogrzewanie powierzchniowe
Gjdpfoudqcyex Abmeiu
-Producent: Wibo, ogrzewanie panelowe typu thermatic 1000 z termostatem
-Moc: 1000 W
-Napięcie: 220 V
-Ilość: 2x dostępne ogrzewanie
-Cena: za sztukę
-Wymiary: 800/110/H620 mm
-Waga: 20 kg/szt.
Ogłoszenia
Wiefelstede
760 km
Głowice do frezowania czołowego i wytaczania MK4
ER MEX C-HD-210
Zadzwoń
Stan: używany, Przystawka frezarska, głowica wytaczarska, głowica wrzecionowa, głowica wiercąca, głowica pogłębiająca, głowica rowkująca, głowica wytaczarska wrzecionowa, głowica wytaczarska, uniwersalna głowica wytaczarska, narzędzie wytaczarskie, głowica czołowa, głowice czołowe i wytaczarskie
-Producent: ER MEX C-H, głowica do napawania i wytaczania MK4
-Typ: D-210
-Wymiar: Ø 96 x 385 mm
-Waga: 8,3 kg
Giedpfx Absu S Tc Eomju
Ogłoszenia
Borken
845 km
System sterowania
Vötsch Pflanzenwuchsschrank -10 bis +45Fitotron HGC 1014 V Schrank 1
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2012, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Szafy modułowe do uprawy roślin Fitotron® typ HGC 1014 V z modułem oświetleniowym HQI-T i Krypton
Zakres temperatur -10°C - + 45°C dla testów temperaturowych
Objętość komory testowej ok. 1300l
Sterowanie Simpac
połączenie sieciowe
Port USB
Komory do wzrostu roślin serii Fitotron® HGC bazują na konstrukcji modułowej. Poszczególne moduły można dodawać lub wymieniać zależnie od potrzeb. Dzięki temu można je dostosować do różnych zastosowań. Nadają się do roślin o wysokich wymaganiach świetlnych, takich jak pszenica, kukurydza, bawełna, ryż i rośliny C4.
Oświetlenie HQI-BT-400 W/D i 100 W,
Zakres temperatur od -10°C do +45°C
Odchylenie temperatury w czasie ± 0,5 K
Zakres wilgotności 40% do 95%
Zakres temperatury punktu rosy od +4°C do +35°C
Odchylenie wilgotności w czasie ± 3 do 5% r.h.
Świeże powietrze do 7,5 m³/h
Pobór mocy bez dopływu świeżego powietrza przy temp. 25°C i wilgotności względnej 75%. ok. 0,8 kW
Wartości charakterystyczne dla badań klimatycznych z napromieniowaniem
Zakres temperatur +10°C do +45°C ze światłem o temperaturze +10°C do +45°C
Odchylenie temperatury w czasie ± 0,5 K
Zakres wilgotności 40% do 95%
Zakres temperatury punktu rosy od +4°C do +35°C
Odchylenie wilgotności w czasie ± 3 do 5% r.h.
Giodpjv Ivnzsfx Abmsu
System nawilżania i osuszania, pomieszczenie testowe ze stali nierdzewnej
Wymiary wewnętrzne: Wysokość 1400 mm Głębokość 750 mm Szerokość 1270 mm
Wymiary zewnętrzne: Wysokość 1985 mm Głębokość 980 mm Szerokość 2320 mm
Wymiary zewnętrzne z modułem oświetleniowym o wysokości 2450 mm
1 drzwi z oknem widokowym
Interfejs do podłączenia komputera
Podłączenie 3/N/PE 400V ±10% 50Hz
Oznaczenie CE, mobilne, stan bardzo dobry
Przejście rury ∅ 50 mm
Chłodzenie powietrzem
Czynnik chłodniczy R404A
Waga ok. 480 kg + 130 kg moduł oświetleniowy
Ogłoszenia
Borken
845 km
System sterowania
Vötsch Pflanzenwuchsschrank -10 bis +45Fitotron HGC 1014 V Schrank 4
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2012, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Szafy modułowe do uprawy roślin Fitotron® typ HGC 1014 V z modułem oświetleniowym HQI-T i Krypton
Zakres temperatur -10°C - + 45°C dla testów temperaturowych
Objętość komory testowej ok. 1300l
Sterowanie Simpac
połączenie sieciowe
Port USB
Komory do wzrostu roślin serii Fitotron® HGC bazują na konstrukcji modułowej. Poszczególne moduły można dodawać lub wymieniać zależnie od potrzeb. Dzięki temu można je dostosować do różnych zastosowań. Nadają się do roślin o wysokich wymaganiach świetlnych, takich jak pszenica, kukurydza, bawełna, ryż i rośliny C4.
Gedpev Ivn Ujfx Abmjiu
Oświetlenie HQI-BT-400 W/D i 100 W,
Zakres temperatur od -10°C do +45°C
Odchylenie temperatury w czasie ± 0,5 K
Zakres wilgotności 40% do 95%
Zakres temperatury punktu rosy od +4°C do +35°C
Odchylenie wilgotności w czasie ± 3 do 5% r.h.
Świeże powietrze do 7,5 m³/h
Pobór mocy bez dopływu świeżego powietrza przy temp. 25°C i wilgotności względnej 75%. ok. 0,8 kW
Wartości charakterystyczne dla badań klimatycznych z napromieniowaniem
Zakres temperatur +10°C do +45°C ze światłem o temperaturze +10°C do +45°C
Odchylenie temperatury w czasie ± 0,5 K
Zakres wilgotności 40% do 95%
Zakres temperatury punktu rosy od +4°C do +35°C
Odchylenie wilgotności w czasie ± 3 do 5% r.h.
System nawilżania i osuszania, pomieszczenie testowe ze stali nierdzewnej
Wymiary wewnętrzne: Wysokość 1400 mm Głębokość 750 mm Szerokość 1270 mm
Wymiary zewnętrzne: Wysokość 1985 mm Głębokość 980 mm Szerokość 2320 mm
Wymiary zewnętrzne z modułem oświetleniowym o wysokości 2450 mm
1 drzwi z oknem widokowym
Interfejs do podłączenia komputera
Podłączenie 3/N/PE 400V ±10% 50Hz
Oznaczenie CE, mobilne, stan bardzo dobry
Przejście rury ∅ 50 mm
Chłodzenie powietrzem
Czynnik chłodniczy R404A
Waga ok. 480 kg + 130 kg moduł oświetleniowy
Ogłoszenia
Borken
845 km
Szafa do wzrostu roślin Fitotron HGC 1014
Vötsch Pflanzenwuchsschrank -10 bis +45Fitotron HGC 1014 V Schrank 2
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2012, Szafy modułowe do uprawy roślin Fitotron® typ HGC 1014 V z modułem oświetleniowym HQI-T i Krypton
Zakres temperatur -10°C - + 45°C dla testów temperaturowych
Gsdov Ivn Ispfx Abmeiu
Objętość komory testowej ok. 1300l
Sterowanie Simpac
połączenie sieciowe
Port USB
Komory do wzrostu roślin serii Fitotron® HGC bazują na konstrukcji modułowej. Poszczególne moduły można dodawać lub wymieniać zależnie od potrzeb. Dzięki temu można je dostosować do różnych zastosowań. Nadają się do roślin o wysokich wymaganiach świetlnych, takich jak pszenica, kukurydza, bawełna, ryż i rośliny C4.
Oświetlenie HQI-BT-400 W/D i 100 W,
Zakres temperatur od -10°C do +45°C
Odchylenie temperatury w czasie ± 0,5 K
Zakres wilgotności 40% do 95%
Zakres temperatury punktu rosy od +4°C do +35°C
Odchylenie wilgotności w czasie ± 3 do 5% r.h.
Świeże powietrze do 7,5 m³/h
Pobór mocy bez dopływu świeżego powietrza przy temp. 25°C i wilgotności względnej 75%. ok. 0,8 kW
Wartości charakterystyczne dla badań klimatycznych z napromieniowaniem
Zakres temperatur +10°C do +45°C ze światłem o temperaturze +10°C do +45°C
Odchylenie temperatury w czasie ± 0,5 K
Zakres wilgotności 40% do 95%
Zakres temperatury punktu rosy od +4°C do +35°C
Odchylenie wilgotności w czasie ± 3 do 5% r.h.
System nawilżania i osuszania, pomieszczenie testowe ze stali nierdzewnej
Wymiary wewnętrzne: Wysokość 1400 mm Głębokość 750 mm Szerokość 1270 mm
Wymiary zewnętrzne: Wysokość 1985 mm Głębokość 980 mm Szerokość 2320 mm
Wymiary zewnętrzne z modułem oświetleniowym o wysokości 2450 mm
1 drzwi z oknem widokowym
Interfejs do podłączenia komputera
Podłączenie 3/N/PE 400V ±10% 50Hz
Oznaczenie CE, mobilne, stan bardzo dobry
Przejście rury ∅ 50 mm
Chłodzenie powietrzem
Czynnik chłodniczy R404A
Waga ok. 480 kg + 130 kg moduł oświetleniowy
Ogłoszenia
Niemcy
802 km
Tokarka uniwersalna
ZMMCU 630/3000
Zadzwoń
Stan: nowe, Wysokość środka 315 mm
Średnica obrotu nad łóżkiem 630 mm
Średnica toczenia nad podporą 430 mm
Średnica toczenia z przesunięciem 830 mm
Odległość między osiami 3000 mm
Otwór wrzeciona 103 mm
Uchwyt wrzeciona DIN 55027 rozmiar 11
Szerokość łoża 400 mm
21 poziomów prędkości 12,5 - 1250 obr.
Zakres posuwu wzdłużnego 0,04 - 12 mm/obr.
poprzeczny 0,02 - 6 mm/obr.
64 gwinty metryczne 0,5 - 120 mm
64 gwinty calowe 60 - 1/4"
64 Gwinty modułowe 0,125 - 30 modułów
64 Gwint o skoku średnicowym 240 - 1 skok
Uchwyt konika MK 5
Giedok Dpxlspfx Abmju
Skok pinoli 230 mm
Średnica pinoli 75 mm
Moc napędu 11 kW
Wymiary dł. x szer. x wys. ok. 5100 x 1400 x 1300 mm
Waga ok. 4800 kg
Akcesoria / Funkcje specjalne:
- 3-osiowy wyświetlacz cyfrowy marki K+C
- Uchwyt 3-szczękowy BISON Ø 315 mm
- System szybkiej wymiany uchwytów stalowych "Multifix" rozmiar C
- Mocny napęd główny 11 kW
- Duży otwór wrzeciona Ø 103 mm
- Obrotowa podpórka stała
- Mała nieruchoma podpórka
- Duża nieruchoma podpórka
- Przesunięcie
- Szybki przesuw w kierunku wzdłużnym i osiowym
- Hamulec elektrodynamiczny
- Układ chłodzenia
- Oświetlenie maszyny
- Urządzenie do szybkiego mocowania konika
- Ogranicznik łoża
- Tylny błotnik na całej długości
- Stalowa osłona uchwytu
- Osłona uchwytu z bezpiecznikiem elektrycznym
- Osłona wrzeciona prowadzącego i trakcyjnego
- Wymienne koła zębate
- Stały punkt środkowy wrzeciona
- Tuleja redukcyjna dla wrzeciona
- Dwa kolory: górny jasnoszary RAL 7035 dolny niebieski RAL 5015
- Zgodność z CE
Czas dostawy: ok. 2 miesiące od otrzymania zamówienia
Dostawa: ex works Bułgaria, bezpłatnie ciężarówką
Okres gwarancji: 12 miesięcy, dla pracy jednozmianowej (8 godzin)
Siegfried Volz Machine Tools
Rüschebrinkstr. 151-153
DE - 44143 Dortmund - Wambel
Ogłoszenia
Ahaus
830 km
Tokarka-konwencjonalna-elektroniczna
ZMM - SLIVENHU 310
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2002, Długość toczenia 750 mm
Średnica toczenia 310 mm
Średnica toczenia nad podporą 175 mm
Otwór wrzeciona 32,0 mm
Uchwyt pinoli konika MK 3 MK
Prędkość 85 - 2200 obr.
Szerokość łoża 200 mm
Uchwyt wrzeciona DIN 55027 GR 5
Całkowite zapotrzebowanie mocy 2,2 kW
Masa maszyny ok. 710 kg
Wymiary L-W-H 1884 x 717 x 1262 mm
Nowa cena ~ 20.000 euro
z uczelni technicznej (!!!)
- w sprawdzonym stanie - filmy z maszyny -
?v=iqU7Bkh6INo
?v=aSViqjk51Ik
Wyposażenie:
- Solidna konwencjonalna tokarka z wrzecionem centralnym/ciągnącym
- 3-szczękowy uchwyt tokarski Ø 160 mm, z zapasowymi szczękami
- Cyfrowy odczyt "NEWALL", z przodu po lewej stronie
- Stalowy uchwyt MULTIFIX z 4 płytkami
- Stała podpórka
Gjdpfsxab Tpjx Abmoiu
- ruchoma podpórka stała
- przesuwny konik
- hamulec nożny/wrzeciona
- Nóżki do poziomowania maszyny
- Instrukcja obsługi (PDF/NL)
* Wszystkie dane techniczne:
- Średnica toczenia nad łożem 310 mm
- Odległość między osiami 750 mm
- Średnica toczenia nad podporą 175 mm
- Otwór wrzeciona 32 mm
- Szerokość łoża 200 mm
- Uchwyt wrzeciona / DIN 55027 GR 5
- Stożek wrzeciona 4,5 M
- Prędkość obrotowa wrzeciona 85 - 2000 obr.
- Zakres metryczny gwintów 0,1 - 28 mm
- Zakres modułów gwintu 0,1 - 1,75
- Zakres DP gwintu 4 - 70
- Zakres regulacji suwaka poprzecznego 150 mm
- Zakres regulacji suwaka górnego 95 mm
- Średnica trzpienia konika 40 mm
- Mocowanie konika 3 MK
- Skok pinoli konika 100 mm
- Moc silnika 2,2 kW
- Waga 770 kg
Ogłoszenia
Apeldoorn
903 km
Pojazd ssący
MANTGA 35.480 Disab Centurion P210/9 - 1812HT Hoog...
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 245 000 km, moc: 353 kW (479,95 KM), pierwsza rejestracja: 02/2005, rodzaj paliwa: diesel, konfiguracja osi: 8x2, paliwo: diesel, kolor: inny, kabin kierowcy: kabina sypialna, typ przekładni: mechaniczny, Rok budowy: 2005, Wyposażenie: ABS, elektryczne sterowanie szybami, lusterko elektryczne, wspomaganie układu kierowniczego, światła przeciwmgielne, = Dodatkowe opcje i wyposażenie =
- Ogranicznik prędkości
- Radio
- Radio z odtwarzaczem CD
- Hamulce tarczowe
- Kabina sypialna
- Blokada mechanizmu różnicowego
- Oś sterowana
- Immobilizer
- Skrzynka narzędziowa
- WOM (wał odbioru mocy)
= Uwagi =
MAN TGA 35.480,
2005,
245 000 km
8x2,
Skrzynia manualna,
Disab Centurion P210/9 1812HT wywrotka wysokiego podnoszenia!
= Dalsze informacje =
Oś przednia 1: Skrętna
Oś przednia 2: Skrętna
Oś tylna 1: Bliźniacza
Oś tylna 2: Skrętna
Dopuszczalna masa całkowita: 35 000 kg
Marka zabudowy: Disab
Wywrot: Tylni
Gsdsyr Hmgjpfx Abmeiu
= Informacje o firmie =
Dane bankowe:
Konto Rabobank: 39.33.10.655
IBAN: NL73RABO0393310655
Kod BIC/SWIFT: RABONL2U
- Zawsze sprawdzaj nasze dane bankowe przed dokonaniem transakcji!
- Rezerwacja pojazdów bez wpłacenia zaliczki nie jest możliwa.
- Zastrzegamy możliwość wystąpienia błędów i pomyłek w opisach wszystkich oferowanych pojazdów.
Ogłoszenia
Stuhr
717 km
Naczepa wywrotka
HapertHAPERT COBALT HM2 2700kg 305x180x100cm A
Zadzwoń
Stan: nowe, masa własna: 820 kg, maksymalna waga ładunku: 1 880 kg, masa całkowita: 2 700 kg, długość przestrzeni ładunkowej: 3 050 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 800 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 300 mm, rozmiar opony: 195/50R13C, 3-stronny wywrotka renomowanego producenta przyczep HAPERT, model COBALT HM-2 o DMC 2700 kg i wymiarach 305x180x100 cm.
Naszym zdaniem przyczepy wywrotki Cobalt firmy Hapert charakteryzują się wyjątkową stabilnością, bardzo bogatym wyposażeniem oraz uczciwą ceną. Przyczepa samochodowa typu wysoki załadunek została zaprojektowana z myślą o długiej żywotności. Wysokiej jakości wyposażenie znajduje się w standardzie tej trzystronnej wywrotki.
Przegląd bogatego wyposażenia standardowego przyczepy wywrotki:
- wyjątkowo wytrzymała rama stalowa, cynkowana ogniowo metodą zanurzeniową,
- aluminiowe burty 70 cm, uchylne,
- elektrohydraulika z akumulatorem,
- zdejmowana, podświetlana jednostka sterująca,
- podwójne, anodowane aluminiowe burty, wszystkie burty składane i zdejmowane,
- łatwe w obsłudze zamknięcia ekscentryczne,
- niskopodwoziowa konstrukcja na oponach 195/50R13C,
- uchwyty mocujące o udźwigu 1000 kg,
- haki na siatkę,
- stalowa płyta na drewnianej podłodze,
- automatyczne koło podporowe,
- wzmocniony dyszel typu V.
Do trójstronnych wywrotek Hapert oferujemy praktyczne wyposażenie dodatkowe:
Gijdpfsrx S Shex Abmsu
W atrakcyjnych cenach dostępne są m.in.: nadstawka siatkowa, plandeka ze stelażem, ręczna pompa awaryjna, najazdy, podpory tylne, homologacja do 100 km/h, skrzynka narzędziowa, pasy mocujące oraz zamek.
Ogłoszenia
Schüttorf
815 km
Rozdrabniacz Rozdrabniacz benzynowy
SCHORRRR100THX Holzhäcksler
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2024, ✅ Nowe i w magazynie ✅ Grubość gałęzi do 100 mm ✅ Możliwa wysyłka
RĘBAK DO DREWNA SCHORR GRUBOŚĆ SĘKA 100 MM RR100THX
Wydajny rębak do gałęzi o średnicy do 10 cm. Niezwykle wytrzymały i kompaktowy.
-- Silnik benzynowy o pojemności 196 cm3 i mocy 5,6 KM
-- Samoczynne podawanie, bez konieczności stosowania dodatkowego ciśnienia
-- Wyrzut 360
-- Kompaktowy rozmiar
-- Wysoka łatwość obsługi
-- Niezwykła wytrzymałość i niezawodność
WYPOSAŻENIE / FUNKCJE
MOCNY, LEKKI
Rozdrabniacz do drewna SCHORR RR100THX imponuje praktycznym rozmiarem, który maksymalizuje elastyczność podczas użytkowania w różnych lokalizacjach. Dzięki szerokości wynoszącej zaledwie 600 mm, rozdrabniacz z łatwością mieści się w każdych standardowych drzwiach i dlatego może być również używany w trudno dostępnych miejscach (np. w ogrodach). Dzięki wadze roboczej wynoszącej 93 kg w połączeniu z dwoma bezdętkowymi kołami, rozdrabniacz jest łatwy w przechowywaniu i transporcie, nawet w ograniczonych przestrzeniach.
NIEZAWODNA POD KAŻDYM WZGLĘDEM
Wysokiej jakości zespół tnący rozdrabniacza posiada 2 ostrza i 1 przeciwostrze wykonane z wysokowytrzymałej stali. Materiał noży został zaprojektowany z myślą o specjalnych wymaganiach niszczarki, jest niezwykle wytrzymały, a jednocześnie nie jest kruchy. Niska wysokość podawania wynosząca 910 mm ułatwia podawanie drewna, a dzięki dużemu lejowi zasypowemu oszczędzasz czas, szybko przetwarzając duże ilości.
WYSOKI POZIOM BEZPIECZEŃSTWA I ŁATWOŚĆ OBSŁUGI
Ważne funkcje bezpieczeństwa, takie jak pręt zatrzymania awaryjnego na uchwycie lub centralny przycisk zatrzymania awaryjnego, maksymalizują bezpieczeństwo pracy. Zintegrowana osłona w koszu zasypowym zapobiega wypadaniu z niego małych kawałków drewna. Silnik jest również wyposażony w czujnik niskiego poziomu oleju. Zapobiega to uruchomieniu silnika, jeśli poziom oleju jest zbyt niski, aby uniknąć poważnego uszkodzenia silnika. Ergonomiczna konstrukcja elementów sterujących i łatwy dostęp do obszarów konserwacji uzupełniają praktyczność rębaka do drewna.
NISKIE ZUŻYCIE PALIWA
Główną zaletą wydajnego silnika jest niskie zużycie paliwa i związane z tym zmniejszenie wpływu na środowisko. Silnik o pojemności 196 cm3 wytwarza również mniej hałasu niż większe maszyny, dzięki czemu rozdrabniacz ten idealnie nadaje się do obszarów mieszkalnych.
Dane techniczne
Producent (skrót): SCHORR
Oznaczenie typu producenta: RR100THX
Typ napędu: pasek klinowy 13x860Li
Maks. Grubość gałęzi: 100 mm
Rodzaj rozdrabniania: Bęben, samonapędzający się
Liczba ostrzy: 2 + 1 przeciwostrze
Masa własna: 93kg
Podstawowe wymiary
Długość całkowita: 1450 mm
Szerokość całkowita: 600 mm
Całkowita wysokość: 1080 mm
Kąt rozładowania: 360º
Pojemność silnika
Pojemność skokowa: 196ccm
Moc maksymalna: 4,1kW / 5,6PS
Rozrusznik: rozrusznik nawrotny
Gsdpfx Aet Ivaajbmeiu
Nasz zespół ekspertów z chęcią odpowie na wszystkie pytania dotyczące SCHORR HOLZHÄCKSLER 100MM ASTSTÄRKE RR100THX. Z niecierpliwością czekamy na kontakt i porady.
Czy koszty zakupu rębaka do drewna są dla Ciebie zbyt wysokie? Nie ma problemu, oferujemy leasing jako atrakcyjną opcję finansowania. Jeśli masz pytania dotyczące naszych ofert leasingowych, z których możesz skorzystać, skontaktuj się z nami.
Ogłoszenia
Schüttorf
815 km
Rozdrabniacz Rozdrabniacz benzynowy
SCHORRRR100THX Holzhäcksler
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2025, godziny pracy: 22 h, ✅ Używane i dostępne w magazynie ✅ Grubość gałęzi do 100 mm ✅ Możliwa wysyłka
Sprzedam mocną niszczarkę w doskonałym stanie!
Urządzenie jest w bardzo dobrym stanie i gotowe do natychmiastowego użycia.
Stan: Używany, bardzo dobry
Godziny otwarcia: 22h
Rok budowy: 2025
ROZDRABNIACZ DO DREWNA SCHORR GRUBOŚĆ GAŁĘZI 100MM RR100THX
Mocny rozdrabniacz do gałęzi o średnicy do 10 cm. Niezwykle wytrzymały i kompaktowy.
-- Silnik benzynowy o pojemności 196 cm3 i mocy 5,6 KM
-- Samodzielne karmienie, bez konieczności naciskania
-- Wyrzut 360°
-- Kompaktowy rozmiar
-- Wysoka przyjazność dla użytkownika
-- Niezwykle wytrzymały i niezawodny
WYPOSAŻENIE / CECHY
MOCNY I LEKKI
Rozdrabniacz do drewna SCHORR RR100THX zachwyca praktycznymi rozmiarami, które zapewniają maksymalną elastyczność podczas użytkowania w różnych miejscach. Dzięki szerokości zaledwie 600 mm rozdrabniacz z łatwością zmieści się w każdych standardowych drzwiach, dzięki czemu można go stosować także w miejscach trudno dostępnych (np. w ogrodzie). Dzięki masie roboczej wynoszącej 93 kg rozdrabniacz, w połączeniu z dwoma kołami bezdętkowymi, można łatwo przechowywać i transportować, nawet w ograniczonych przestrzeniach.
NIEZAWODNY POD KAŻDYM WZGLĘDEM
Wysokiej jakości mechanizm tnący niszczarki wyposażony jest w 2 ostrza i 1 przeciwnóż wykonane z wytrzymałej stali. Materiał ostrzy jest dostosowany do szczególnych wymagań niszczarki; jest niezwykle wytrzymały i jednocześnie niełamliwy. Niska wysokość załadunku wynosząca 910 mm ułatwia podawanie drewna, a dzięki dużemu lejowi załadowczemu oszczędzasz czas, przetwarzając duże ilości drewna w krótkim czasie.
WYSOKIE BEZPIECZEŃSTWO I ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA
Istotne funkcje bezpieczeństwa, takie jak dźwignia awaryjnego zatrzymania na uchwycie lub centralny przycisk awaryjnego zatrzymania, maksymalizują bezpieczeństwo pracy. Zintegrowana osłona zbiorcza w leju wlewowym zapobiega wypadaniu małych kawałków drewna z lejka. Silnik wyposażony jest również w czujnik niedoboru oleju. Zapobiega to uruchomieniu silnika, gdy poziom oleju jest zbyt niski, co może skutkować poważnym uszkodzeniem silnika. Ergonomiczna konstrukcja elementów sterujących i łatwy dostęp do miejsc wymagających konserwacji dopełniają praktyczność rozdrabniacza do drewna.
NISKIE ZUŻYCIE PALIWA
Główną zaletą wydajnego silnika jest niskie zużycie paliwa i związane z tym zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska. Silnik o pojemności 196 cm3 generuje mniej hałasu niż większe maszyny, dzięki czemu rozdrabniacz ten idealnie nadaje się do stosowania na terenach mieszkalnych.
Dane techniczne
Producent (skrót): SCHORR
Znak typu producenta: RR100THX
Typ napędu: Pasek klinowy 13x860Li
Maks. grubość gałęzi: 100mm
Typ siekania: Bębnowy, samonaprowadzający
Ilość noży: 2 + 1 przeciwnóż
Waga: 93 kg
Podstawowe wymiary
Długość całkowita: 1450mm
Giodswh Rmdjpfx Abmsu
Szerokość całkowita: 600mm
Wysokość całkowita: 1080mm
Kąt wyrzutu: 360º
Silnik
Pojemność skokowa: 196 cm3
Maksymalna moc: 4,1 kW / 5,6 KM
Rozrusznik: Rozrusznik ręczny
Nasz kompetentny zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące ROZDRABNIACZA DO DREWNA SCHORR RR100THX O GRUBOŚCI GAŁĘZI 100 MM. Czekamy na kontakt z Państwa strony i chętnie udzielimy Państwu porady.
Czy uważasz, że koszt zakupu rozdrabniacza do drewna jest zbyt wysoki? Nie ma problemu, oferujemy leasing jako atrakcyjną opcję finansowania. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszych ofert leasingowych, prosimy o kontakt.
Aukcja
Aukcja zakończona
Baden-Württemberg
828 km
Tokarka CNC
MazakSMOOTH QUICK TURN 100 SG
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2018, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 286964, przebieg osi X: 200 mm, przesuw osi Z: 300 mm, masa całkowita: 5 000 kg, model sterownika: MAZATROL SMOOTH C, Wyposażenie: transporter wiórów, Termin płatności za maszynę to 04.12.2025! Złożenie oferty zobowiązuje do odbioru w terminie pomiędzy 10.12.2025 a 12.12.2025!
Oględziny maszyny są możliwe 25.11.2025!
DANE TECHNICZNE
Przesuw osi X: 200 mm
Przesuw osi Z: 300 mm
Sterowanie: MAZATROL SMOOTH C
SZCZEGÓŁY MASZYNY
Wymiary i waga
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 4.000 x 2.500 x 2.000 mm
Waga całkowita: 5.000 kg
Dane elektryczne
Napięcie robocze: 400 V
Częstotliwość: 50-60 Hz
Gedpfexvbdgjx Abmeiu
Prąd znamionowy: 46 A
Przyłącze: 26,1 kVA
WYPOSAŻENIE
Rewolwer narzędziowy 12-pozycyjny
Uchwyt trójszczękowy (średnica: 160 mm)
Jednostka sortująca z głowicą wibracyjną producenta GRIMM
Przenośnik wiórów
Chłodzenie
Ogłoszenia
Borken
842 km
Komora do badań klimatycznych 990 litrów
Weiss – 40…+ 180°CWK11-1000/40 mit Zander K-MT 2
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Weiss
Typ: WK11-1000/40
Na sprzedaż profesjonalna komora klimatyczna Weiss Umwelttechnik WT-WK 1000/40 z w pełni automatycznym adsorpcyjnym osuszaczem regenerowanym na zimno.
Zamontowane w komorze wyposażenie można w razie potrzeby zdemontować. Obecnie ze względu na to wyposażenie zakres temperatur szafy sterowniczej jest ograniczony do −40°C do +60°C. Po demontażu wyposażenia producent może przywrócić standardowy zakres temperatur od −40°C do +180°C, ponieważ zamontowane elementy nie są przystosowane do tak wysokich temperatur.
Urządzenie nadaje się do precyzyjnych testów temperatury i wilgotności części, podzespołów i urządzeń. Idealne zastosowanie znajduje w przemyśle, rozwoju, kontroli jakości i badaniach.
Komora klimatyczna Weiss – chłodzenie wodne
Dane testów temperaturowych:
Zakres temperatur: -40°C do +60°C
Wahania temperatury w czasie w centrum komory użytkowej: ±0,1 do ±0,5 K
Odchylenie temperatury w przestrzeni: ±0,5 do ±2,0 K
Szybkość zmiany temperatury:
Ogrzewanie: 4 K/min
Chłodzenie: 3 K/min
Dane testów klimatycznych:
Zakres temperatur: +10°C do +95°C
Zakres wilgotności: 10 do 98% r.h.
Wahania temperatury w czasie w centrum komory użytkowej: ±0,1 do ±0,3 K
Odchylenie temperatury w przestrzeni: ±0,5 do ±1 K
Wahania wilgotności w czasie w centrum komory użytkowej: ±1 do ±3% r.h.
Kompensacja cieplna:
w zakresie od +25°C do +95°C
przy wilgotności względnej do 90% – 500 W
Dane systemu nawilżania:
Pojemność zbiornika: 20 l
Jakość wody: zdemineralizowana
pH: 6 do 7
Przewodność: 5 do 20 pS/cm³
Zużycie wody:
Przy stałej temperaturze +40°C, 92% r.h.: 21/24 h
Gradient temperatury
(zgodnie z IEC 60068-3-5): 1 do 2 K
Wymiary komory testowej: wysokość: 950 mm, szerokość: 1100 mm, głębokość: 950 mm
Wymiary zewnętrzne: wysokość: 1980 mm, szerokość: 1385 mm, głębokość: 1850 mm
Pojemność komory testowej: ok. 990 litrów
Napięcie znamionowe: 3/N/PE AC 400 V +10% 50 Hz
Moc znamionowa: 11,5 kW, prąd znamionowy: 22,0 A
Czynnik chłodniczy: R 404A
Waga: 840 kg
Dla Państwa bezpieczeństwa jako kupującego następujące informacje:
Przed dostawą nasze komory są poddawane następującym czynnościom:
1. Sprawdzenie działania i wymiana niezbędnych elementów
2. W razie potrzeby nowe napełnienie zgodnym z przepisami czynnikiem chłodniczym
3. Kontrola szczelności wraz z certyfikatem
4. Po pozytywnym sprawdzeniu urządzenia są poddawane udokumentowanemu testowi pracy
Stan: używany
Zakres dostawy: (patrz zdjęcie)
Giedpfx Abex Hxkzsmeu
(Zmiany i pomyłki w danych technicznych zastrzeżone!)
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny.
Ogłoszenia
HANDZAME
1 122 km
Transport chłodniczy/mrożony
DAFCF 75.310 + THERMO KING+DHOLLANDIA
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 707 083 km, moc: 228 kW (309,99 KM), pierwsza rejestracja: 03/2013, rodzaj paliwa: diesel, rozmiar opony: 315/80r22.5, konfiguracja osi: 4x2, rozstaw osi: 5 700 mm, paliwo: diesel, hamulce: intarder, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 5, zawieszenie: powietrze, długość przestrzeni ładunkowej: 7 930 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 450 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 400 mm, Rok budowy: 2013, Wyposażenie: elektryczne sterowanie szybami, klimatyzacja, windy załadunkowa, Informacje techniczne
Liczba cylindrów: 6
DMC: 19 000 kg
Układ napędowy
Napęd: koła
Marka silnika: DAF
Konfiguracja osi
Rozmiar opon: 315/80r22.5
Gisdpfx Abjv Tzh Domeu
Zawieszenie: pneumatyczne
Oś tylna: podwójne ogumienie
Funkcjonalność
Winda załadunkowa: D HOLLANDIA, klapa podnoszona przejezdna
Marka zabudowy: LAMBERET HB-5T8-2B
Silnik chłodniczy: Diesel
= Dodatkowe opcje i wyposażenie =
- Koło zapasowe
Ogłoszenia
Reichenbach am Heuberg
848 km
Separator mgły olejowej
Absolent ABA mist 10C with Hepa
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2011, 1 x odciąg mgły olejowej
Absolent AB
A mist 10C z filtrem Hepa
Rok produkcji: 2011
W bardzo dobrym stanie.
Giedstp Thbopfx Abmeu
Odciąg można obejrzeć w naszym magazynie.
Ogłoszenia
Hilden
851 km
Tokarka CNC z SINUMERIK 828
ZMM MEXPOLTUB 660/760/860 CNC SINUMERIK S828
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, średnica toczenia nad suportem poprzecznym: 620 mm, średnica toczenia: 6 000 mm, przelot wrzeciona: 103 mm, średnica toczenia nad łożem suportu: 860 mm, Nowa maszyna sterowana CNC z płaskim łożem i Siemens Sinumerik 828D BASIC ShopTurn.
Termin dostawy: ok. 4 miesiące po uzgodnieniu technicznym i handlowym.
Zakres roboczy:
- Wysokość środka [mm]: 330, 380, 430
- Średnica obrotu nad łożem [mm]: 660, 760, 860
- Średnica obrotu nad suwakiem poprzecznym [mm]: 420, 520, 620
- Szerokość środka [mm]: 1500 do 6000
- Szerokość łoża [mm]: 560
- Nos wrzeciona DIN 55027/11
- Otwór wrzeciona [mm]: 103
- Maks. Moment obrotowy (wrzeciono) [Nm]: 2000
- Kontrola prędkości: bezstopniowa
- Stopnie prędkości: mechaniczne 3
Godpfxjufgfye Abmjiu
- Całkowity zakres prędkości [obr/min]: 9 - 1320 / 12 - 1250
- Moc [kW]: TUB660C: 15 / 18.5
- Prędkość posuwu X/Z [mm/min]: 1 - 3000
- Szybki przesuw X/Z [mm/min]: 8000
- Średnica pinoli [mm]: 105
- Stożek wewnętrzny pinoli [MK]: 6
- Skok pinoli [mm]: 225
- Ciężar obrabianego przedmiotu obsługiwany przez konik [kg]: 1500
Opcje:
- Konik stały
- Uchwyt trzy- i czteroszczękowy
- Płyta czołowa
- Kołnierz uchwytu
- Hydrauliczna pinola konika
- Uchwyt zasilający
- Głowica rewolwerowa z tarczą rewolwerową
- Wiertnica z wytaczadłem
- I wiele więcej
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Nijverdal
864 km
Składarka kartonów
Lantech C-1000 dozenopzetterC-1000
Zadzwoń
Stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2021, napięcie wejściowe: 380 V, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, okres gwarancji: 12 miesiące, wysokość robocza: 650 mm, numer maszyny/pojazdu: SM20215245, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, Zadbany Lantech C-1000, prawy
Giedpfx Abet Dn Hqomeu
Ogłoszenia
Krefeld
871 km
LuZ
ZMM BULGARIENHU 310 x 1000
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2000, Ø obrotu nad łóżkiem 320 mm
Ø obrotu nad podporą 185 mm
Długość obrotu 1000 mm
Otwór wrzeciona Ø/mocowanie 32 mm mm
Prędkości wrzeciona (12) 85 - 2000 obr.
Posuwy - wzdłużny 0,006 - 1,77 mm/min
Posuwy - płaski 0,003 - 0,888 mm/min
Gwint - skok mm 0,1 - 28 mm
Gwint - moduł 0,1 - 1,75 mm
Gwint - cale 2,5 - 75 cali.
Napięcie 400 V / 50 Hz
Moc napędu 2,2 kW
Masa maszyny ok. 0,8 tony
Gijdpfxotv Iibo Abmeu
Wymagana przestrzeń ok. 1,8 x 0,8 x 1,4 m
Szybkowymienny uchwyt stalowy z 5 kasetami,
stała podpórka,
3-szczękowy uchwyt Ø 200 mm,
urządzenie chłodzące,
Ogłoszenia
Kehra
911 km
Formierka
Weinig E1 A5Planing Line with STACKER 100m/min
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Kompaktowa, szybka linia strugarska z automatyzacją i sztaplarką
Gisdpfxjxb U Txj Abmsu
1. Weinig EM814 - podajnik do strugarki z płaskim przenośnikiem łańcuchowym
2. Weinig 820 - wysokowydajny odbiór ze strugarki pod kątem prostym z poprzecznymi zgarniaczami
3. Weinig 811 - automatyczna sztaplarka desek z podnośnikiem nożycowym (opcje zrzutu łańcuchowego)
-Deski są automatycznie transportowane poprzecznie za pomocą przenośnika kątowego Weinig 820.
-Deski automatycznie formują warstwę, a następnie układane są na stole podnośnika łańcuchowego.
-Gotowy pakiet przenoszony jest na następny przenośnik łańcuchowy.
-Maksymalna wydajność: 40 cykli/minutę dla sztaplarki (ponad 150 m/min przy średniej długości desek).
-Wymagana powierzchnia: długość ok. 8000 mm, szerokość ok. 5000 mm
-Maksymalny rozmiar pakietu: 6100 mm x 1200 mm x 1200 mm (wysokość)
3. Poprzeczne łańcuchy Weinig za podnośnikiem nożycowym odprowadzają pełne pakiety od sztaplarki.
Możliwość dostawy z głowicami Weinig Hydromat o wydajności do 100 m/min na życzenie.
Ogłoszenia
Drachten
894 km
2025 Tvh/ Thervan Lb10 188 10t hydraulicznie regulowany mostek załadunkowy/rampa załadunkowa
Tvh/ ThervanLb10 188 10t Hydraulisch verstelbaar laadbrug/l...
Zadzwoń
Rok budowy: 2025, stan: używany, Mostek załadunkowy TVH 10t demo
Rok prod. 2025, nowy
Giedpfxsxraf Ij Abmsu
Dł x Szer x Wys 12 x 241 x 1,20 cm
Waga 4000 kg
Szerokość przejazdu 188 cm
Regulowany hydraulicznie / kraty antypoślizgowe
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "zmm c 10 th"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc




















































































































































































































































































