Używane Optimat Tytan G630 Strugarka Grubościówka na sprzedaż (1 614)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Wolica Pierwsza
258 km
Strugarka grubościowa
TOS Svitavy
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość strugania: 500 mm, liczba ostrzy: 4, całkowita szerokość: 1 700 mm, całkowita wysokość: 1 800 mm, masa całkowita: 2 000 kg, całkowita długość: 2 200 mm, usuwanie wiórów: 160 mm, średnica przyłącza odciągu: 160 mm, typ regulacji wysokości: elektryczny, liczba wałków podających: 3, liczba noży strugarki: 3, wysokość przejazdu: 200 mm, wysokość strugania: 200 mm, szerokość stołu: 500 mm, wysokość robocza: 200 mm, Strugarka czterostronna produkcji Czeskiej z regulowanymi wrzecionami i wałem segmentowym.
MASZYNA W PEŁNI SPRAWNA PO PRZEGLĄDZIE.
PARAMETRY TECHNICZNE:
Gbedpfx Aowfihuob Hen
-szerokość strugania 500 mm
-wysokość strugania dwustronnie 200 mm
-wysokość strugania czterostronnie 140 mm (możliwość zamontowania większych głowic do 200mm --strugania)
-średnica wrzecion 40 mm
-max. średnica narzędzi 200 mm
-wały 4 nożowe
-moc silnika wałów poziomych 2 x 7,5 kW
-moc silnika wrzecion 2 x 4 kW
-moc silnika posuwu 0,78 kW
-elektryczna regulacja wysokości
-prędkość posuwu płynnie regulowana
-3 rolki w blacie
-dwa wały górne segmentowe ciągnące
-wał gładki odbiorczy ciągnący
-liniał prowadzący
-średnica króćca 2 x 160 mm
WYMIARY MASZYNY:
- długość: 2200 mm
- szerokość: 1700 mm
- wysokość: 1800 mm
- waga ~ 2000 kg
Możliwość finansowania maszyny poprzez leasing lub na raty.
Wystarczy wejść na naszą stronę : jbsmaszyny.pl
Zapraszam do przetestowania maszyny.
Gdzie obejrzysz nasze maszyny?
JBS MASZYNY STOLARSKIE
WOLICA DRUGA 26
23-310 MODLIBORZYCE
Transport maszyn po całym świecie !
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Strugarka
WEINIGProfimat 23
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Strugarka czterostronna Weinig Profimat 23 ATS
Szerokość robocza 230mm
Wysokość robocza 120mm
Ilość wrzecion 4
Układ wrzecion:
Dół 11kw
Prawa
Lewa 11kw
Góra 11kw
Dociski pneumatyczne materiału
Prędkość posuwu regulowana 5-22m/min
Długość stołu wejściowego 2470mm
Silnik posuwu o mocy 4kw
Gbedpsy Rr Uzefx Ab Hon
Certyfikat CE
Średnica odciągów 4x140mm
Ogłoszenia
Koło
46 km
Strugarka
Wood-MizerMP200
Zadzwoń
Stan: jak nowa (maszyna wystawiennicza), Rok budowy: 2024, Wood-Mizer MP200
Strugarko-Frezarka
Struga i profiluje z dwóch stron jednocześnie
Maszyna używana do szkoleń i pokazów, sprawdzona i fabrycznie ustawiona.
Parametry obróbki:
dwustronna
szerokość strugania 10-300mm
wysokość strugania 15-100mm
min długość materiału 470mm
jednostronna
Godpfxsyr Dclo Ab Hjbn
szerokość strugania 10-400mm
wysokość strugania 15-210mm
Prędkość posuwu 2-11m/min
Parametry techniczne:
wał górny - proste noże 410mm 2szt 6000obr/min
wał boczny - wrzeciono 30mm, proste noże 50mm 2szt 6000obr/min,
Silniki:
górny wał - 2,7kW
boczny wał - 2,7kW
posuw - 0,37kW
3 fazy, 400 V, 50 Hz, 16A
Porty odciągu - 1x100mm, 1x125mm
Masa 370kG
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka grubościowa
CHANG IRON CM-508
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), DANE TECHNICZNE
- szerokość wału 500mm
- ilość noży 4szt
- max grubość obrabianego elementu 230mm
z góry:
- zapadki
- wał wprowadzający zębaty, ciągnący, sekwencyjny
- dociski
- wał strugający
- docisk
- wał wyprowadzający gładki, ciągnący
z dołu:
- regulowane wałki ciągnące w dolnym blacie 2szt
Gbjdpfjy R Dntsx Ab Hon
- silnik 5,5kW
- elektryczne podnoszenie blatu
- silnik podnoszenia blatu 0,37kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- średnica króćca odciągu 150mm
- wymiary dł/szer/wys 1000x1000x1350mm
- waga 690kg
ATUTY
– elektryczne podnoszenie blatu
– wał 4 nożowy
– wałki ciągnące w dolnym blacie
– grubościówka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 16900 PLN
Cena netto: 4020 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wyrówniarka strugarka heblarka do drewna
REX 40
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7620
DANE TECHNICZNE
- szerokość wału 410mm
Gedpsy R Az Ssfx Ab Hsbn
- długość blatów 2220mm
- blaty żeliwne
- oba blaty regulowane
- oryginalna żeliwna prowadnica
- silnik około 3kW
- wymiary dł/szer/wys 2220x800x1140mm
- waga 504kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– wyrówniarka używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 6900 PLN
Cena netto: 1640 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka powierzchniowa wyrówniarka
PRIMULTINI 50
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7606
Dane techniczne:
Gedpfx Asy R Azrjb Hjbn
- szerokość wału 500mm
- ilość noży 3szt
- osłona na wał
- długość blatów 2530mm
- blaty żeliwne
- oba blaty regulowane
- oryginalna żeliwna prowadnica regulowana pod kątem
- silnik 3kW
- wymiary dł/szer/wys 2530x1000x1100mm
- waga 920kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– wał 3 nożowy
– wyrówniarka używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 8900 PLN
Cena netto: 2100 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Schwanberg
642 km
Strugarka wyrówniarka
SCMF520
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Strugarka wyrówniarka, używana
Szerokość robocza: 520 mm
Całkowita długość stołu: 3000 mm
Długość stołu podawczego: 1780 mm
Długość stołu odbiorczego: 1180 mm
Regulowany ogranicznik wyrówniarki pod kątem, wymiary 1500x175 mm
Moc silnika: 4,0 kW, 400 V, 50 Hz
Obroty wału nożowego: 5000 obr./min
Wał czteronożowy, średnica 120 mm
Maks. grubość zbierania wióra: 8 mm
Przyłącze do odciągu: Ø 120 mm
Wysokość stołu: 860 mm
Hydrauliczne podnoszenie i opuszczanie stołu za pomocą pedału nożnego
Cyfrowy wskaźnik grubości zbierania wióra
Grzebienie dźwiękochłonne na wale
Rozruch gwiazda-trójkąt
Przycisk awaryjnego zatrzymania
Zgodność z CE
W zestawie komplet dokumentacji
Przyrząd do ustawiania noży
NOWE paski klinowe
NOWE łożyska wału
NOWE noże strugarskie
Wymiary dł. x szer. x wys.: 3000 x 950 x 1100 cm
Waga ok. 900 kg
Gedjy Emf Rspfx Ab Hebn
Uwaga dotycząca maszyn używanych:
• Zastrzegamy sobie prawo do błędów w danych technicznych oraz sprzedaży pośredniej.
• Podane ceny są cenami loco magazyn – załadunek w cenie!
• Maszyna została wyczyszczona i sprawdzona pod względem działania.
• Wszystkie maszyny sprzedawane są na zasadzie "jak widać" bez jakiejkolwiek gwarancji.
Istnieje możliwość obejrzenia maszyny na miejscu przez kupującego.
• Wszelkie szczególne ustalenia tylko w formie pisemnej.
(Odpowiadamy wyłącznie na zapytania zawierające adres oraz numer telefonu!)
Ogłoszenia
Schwanberg
642 km
Strugarka wyrówniarka
SACFS 430
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Strugarka wyrówniarka
Silnik hamulcowy
Wyłącznik podnapięciowy
Wyłącznik awaryjny
Silnik NOWY
Różne przełączniki NOWE
CE
Całkowita długość stołu: 2900 mm
Długość stołu podawczego: 1550 mm
Długość stołu odbiorczego: 1310 mm
Szerokość robocza: 430 mm
Wysokość robocza: 800 mm
Średnica wału strugarskiego: 120 mm
Obroty wału strugarskiego: 5000 obr./min
Noże listewkowe: 4 szt.
Noże listewkowe: 430 × 35 × 3 mm
Głębokość wręgu: 20 mm
Ogranicznik strugania L x H = 1000 × 180 mm
Ogranicznik strugania odchylany do 45 stopni
Gjdpfx Abjyrflns Hsbn
Moc silnika: 3,2 kW, 400 V 50 Hz
Wymiary D x S x W = 2900 × 700 × 960 mm
Waga: 475 kg
Ogłoszenia
Schwanberg
642 km
Grubościówka
SCMS 52
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Szerokość strugania: 520 mm
Min./maks. wysokość pracy: 3–240 mm
Moc silnika: 5,5 kW, 400 V, 50 Hz
Prędkość obrotowa wału strugarki: 4500 obr./min
Średnica wału strugarki: 120 mm
Noże strugarskie: 4 szt.
Wymiary stołu do grubosciowania: 520 x 850 mm
Prędkość posuwu: 6,5 / 10 / 13 / 17 m/min
Średnica króćca odciągowego: 150 mm
Elektryczna regulacja wysokości
Pokrętło do precyzyjnej regulacji wysokości stołu do grubosciowania
Stalowy, spiralnie uzębiony wał podający
Belka dociskowa segmentowa
2 stalowe wały wyciągowe
Rolka pod stołem
Wyłącznik podnapięciowy
Wyłącznik awaryjny
Przyrząd do ustawiania noży
Protokół z badania zgodności z sekcją 4 AM-VO
NOWE paski klinowe
NOWE łożyska kulkowe
NOWE noże strugarskie
Wymiary ok. dł. x szer. x wys. = 1120 x 990 x 1000 mm
Masa ok. 600 kg
Informacja dotycząca maszyn używanych:
Gedey Egmuopfx Ab Hsbn
• Zastrzegamy prawo do pomyłek w danych technicznych oraz sprzedaży pośredniej.
• Podane ceny obowiązują jako ceny odbioru własnego z lokalizacji – załadunek w cenie!
• Maszyna została wyczyszczona i sprawdzona pod względem funkcjonalnym.
• Wszystkie maszyny są sprzedawane w stanie takim, w jakim zostały obejrzane, bez jakiejkolwiek gwarancji.
Kupujący ma prawo dokonać oględzin maszyny na miejscu.
• Wszelkie ustalenia specjalne wyłącznie w formie pisemnej.
(Odpowiadamy na zapytania wyłącznie po podaniu adresu oraz numeru telefonu!)
Ogłoszenia
Schwanberg
642 km
Strugarka
H+KQuadroplan
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1999, H+K Czterostronna strugarka i grubiarka Quadroplan 180
Szerokość strugania: 20 - 180 mm
Wysokość strugania: 5 - 120 mm
Długość stołu podawczego: 2.100 mm
Oddzielny silnik dla każdej wrzecionowej
Silnik wrzeciona górnego: 5,0 kW
Silnik wrzeciona dolnego: 4,0 kW
Silnik wrzeciona lewego: 4,0 kW, automatyczna głowica posuwu
Silnik wrzeciona prawego: 4,0 kW
Maks. prędkość obrotowa wrzecion: 6.000 obr/min
Średnica wrzeciona: 30 mm
Maks. prędkość posuwu: 8 m/min
Posuw kardana
Moc silnika posuwu: 0,75 kW
Całkowite zapotrzebowanie mocy ok. 18,0 kW, 400 V, 50 Hz
Przyłącze odciągu: 2 x 120 mm, 1 x 140 mm, 1 x 160 mm
Wymiary (D x S x W): 3370 x 1330 x 1500 mm
Waga ok. 1.280 kg
Regulacja wysokości strugania elektromechaniczna z cyfrowym wskaźnikiem
Regulacja szerokości strugania elektromechaniczna z cyfrowym wskaźnikiem
Pneumatyczna blokada wrzecion
Nienapędzana rolka wyjściowa
Automatyczne centralne smarowanie
Automatyczny przełącznik gwiazda-trójkąt
W ZESTAWIE: 4 szt. głowic nożowych z wymiennymi płytkami
W ZESTAWIE: instrukcja obsługi i schemat elektryczny
CE
Wszystkie łożyska kulkowe NOWE
Wszystkie paski klinowe NOWE
Informacje dotyczące maszyn używanych:
• Dane techniczne mogą zawierać błędy; maszyna może zostać sprzedana w międzyczasie.
• Podane ceny są cenami loco magazyn – załadunek gratis!
• Maszyna została wyczyszczona i sprawdzona pod kątem działania.
Gjdpfx Ajydmawob Hebn
• Wszystkie maszyny sprzedawane są w stanie, w jakim zostały obejrzane, bez jakiejkolwiek gwarancji.
Kupujący ma możliwość obejrzenia maszyny na miejscu.
• Wszelkie dodatkowe ustalenia tylko w formie pisemnej.
(Odpowiedzi na zapytania udzielamy wyłącznie po podaniu adresu i numeru telefonu!)
Ogłoszenia
Schwanberg
642 km
Strugarka
WEINIGQuattromat P 23
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2000, Automat strugarski z 4 wrzecionami
Gbjdpfxjy Enlfo Ab Hsn
Liczba wrzecion: 4 szt.
Układ wrzecion: dół, prawa, lewa, góra, dół
Szerokość robocza: 13 - 230 mm
Wysokość robocza: 6 - 120 mm
Prędkość posuwu: 8 m/min
Moc silnika posuwu: 1,5 kW
Średnica wrzecion: 40 mm
Prędkość obrotowa wrzecion: 6000 obr./min
Zakres osiowej regulacji wrzecion: 30 mm
Zakres regulacji wrzeciona strugarskiego: 5 mm
Moc silnika wrzeciona strugarskiego: 5,5 kW
Moc silnika wrzeciona górnego: 4,5 kW
Moc silnika wrzecion pionowych: 7,5 kW
Silniki z hamulcem
Średnica rolek posuwu: 140 mm
Długość stołu strugarskiego: 2000 mm
Prasy pneumatyczne do rolek posuwu
Rolki podające przed pierwszym dolnym wrzecionem, sterowane pneumatycznie
Rolka dociskowa z lewej strony przed wejściem do maszyny
Znak CE
W zestawie 4 głowice strugarskie
Wymiary (dł. x szer. x wys.): ok. 3000 x 1250 x 1550 mm
Waga: ok. 1000 kg
Informacje dotyczące maszyn używanych:
• Zastrzega się możliwość pomyłek technicznych i sprzedaży pośredniej.
• Podane ceny są cenami loco – odbiór z lokalizacji, załadunek w cenie!
• Maszyny zostały wyczyszczone i sprawdzone pod względem technicznym.
• Wszystkie maszyny sprzedawane są w stanie jak widać, bez jakiejkolwiek gwarancji.
Kupujący ma możliwość obejrzenia maszyny na miejscu.
• Indywidualne ustalenia są możliwe tylko w formie pisemnej.
(Odpowiadamy wyłącznie na zapytania zawierające adres i numer telefonu!)
Ogłoszenia
Schwanberg
642 km
Szerokotaśmowa szlifierka
BÜTFERINGOPTIMAT SGO 211/RK
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2008, Szerokość robocza 1100 mm
Grubość obrabianego elementu 3 – 160 mm
Wymiary taśmy szlifierskiej 1.120 x 1.900 mm
Płynna regulacja posuwu 2,6 - 13 m/min
Moc silnika posuwu 1,10 kW, 400 V, 50 Hz
Średnica króćca odciągu 2 x 160 mm
Zasilanie powietrzem: 6 bar
Wymiary (D x S x W): 1705 x 1545 x 1905 mm
1. Zespół: stalowy walec kontaktowy, średnica 160 mm
Moc silnika: 15 kW, 400 V, 50 Hz
2. Zespół: agregat kombinowany, gumowany walec kontaktowy Sh 65, sztywna stopa szlifierska
Moc silnika: 11 kW, 400 V, 50 Hz
Czyszczenie taśmy szlifierskiej sprężonym powietrzem
3. Zespół: szczotka czyszcząca
Wyświetlacz wielofunkcyjny
Wielofunkcyjna dźwignia (taśma transportowa, ustawienie grubości obrabianego elementu)
Elektroniczna oscylacja taśmy szlifierskiej
Pneumatyczna oscylacja transportera taśmowego
Napędzana silnikiem regulacja grubości obrabianego elementu z wyświetlaczem LED co 0,1 mm
Agregaty z hamulcem awaryjnym
Przycisk awaryjnego zatrzymania przy wejściu i wyjściu
Wyłącznik silnikowy
Przedłużenie stołu rolkowego przy wejściu z 2 rolkami swobodnymi
Automatyczny rozruch gwiazda/trójkąt
Pełna dokumentacja
Informacje dotyczące maszyn używanych:
• Zastrzegamy sobie prawo do błędów w danych technicznych oraz wcześniejszej sprzedaży.
• Podane ceny są cenami loco - załadunek w cenie!
Gbodsychqzopfx Ab Hjn
• Maszyna została wyczyszczona i sprawdzona pod kątem działania.
• Wszystkie maszyny sprzedawane są w stanie oglądanym, bez jakiejkolwiek gwarancji.
Kupujący ma możliwość obejrzenia maszyny na miejscu.
• Wszelkie indywidualne ustalenia są możliwe wyłącznie w formie pisemnej.
(Odpowiadamy tylko na zapytania zawierające adres i numer telefonu!)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
LEADERMAC LMC 423C
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy 6765
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 230mm
- max wysokość obrabianego elementu 160mm
ilość wrzecion 4:
1) poziome dolne 230mm 5,5kW
2) pionowe prawe 160mm 5,5kW
3) pionowe lewe 160mm – ustawiana elektrycznie prawo/lewo z pulpitu sterującego 5,5kW
Gbsdpfoy Rzgyex Ab Hjn
4) poziome górne 230mm – ustawiana elektrycznie góra/dół z pulpitu sterującego 7,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo lewo
- średnica wrzecion 40mm
z góry:
- wałki wprowadzające ciągnące, zębate 6szt w tym 2 podwójne
- wałki wyprowadzające ciągnące, gumowe 2 szt
z dołu:
- wałek wprowadzający zębaty ciągnący, metalowy, skrętny w dolnym blacie +
- wałek wyprowadzający ciągnący metalowy, gładki
- wałki regulowane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego (z pneumatycznym podajnikiem) 3390mm
- możliwość pracy bez załączania podajnika pneumatycznego, - blat regulowany góra/dół
- centralne smarowanie
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- płynna regulacja prędkości posuwu
- posuw na wałkach Kardana
- silnik posuwu 4kW
- zamknięta w kabinie
- średnice króćca odciągu 4x120mm
- wymiary dł/szer/wys 7000x1950x1700mm, - waga około 3000kg
– do drewna mokrego i suchego
– pneumatyczny podajnik na stole wprowadzającym, – strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 83900 PLN
Cena netto: 19980 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WEINIG UNIMAT 23Ena 7 głowic
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6575
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 230mm
- max wysokość obrabianego elementu 170mm
- 7wrzecion:
1) poziome dolne 230mm, 11kW
2) pionowe prawe 170mm
3) pionowe lewe 170mm (2 i 3 wrzeciono), 11kW
4) poziome prawe 170mm, 5,5kW
5) poziome górne 230mm, 11kW
6) poziome dolne 230mm, 7,5kW
7) uniwersalne 230mm, regulowane pod kątem 360°, 7,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- wrzeciono 3 i 5 ustawiane elektrycznie
Gbsdpey Rzamsfx Ab Hsn
- ATS
- średnica wrzecion 40mm
- hamulce elektryczne
- z góry 4 wałki wprowadzające ciągnące, zębate w tym 1 podwójny
- z góry wałek wprowadzający ciągnący gumowy podwójny
- z góry wałek wyprowadzający, ciągnący, gumowy, podwójny
- z dołu 2 wałki metalowe, ciągnące, gładkie
- z dołu wałek ciągnący, gumowy, podwójny
- posuw na wałkach Kardana
- wałki dociskane pneumatycznie
- płynna regulacja prędkości posuwu 6-24m/min
- silnik posuwu 5,5kW
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- silnik podnoszenia korpusu 0,55kW
- centralne smarowanie blatu
- średnica króćców odciągu 7x140mm
- wymiary dł/szer/wys 5800x2050x1850mm
- waga około 4500kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej, marki WEINIG
– na 7 głowic
– wrzeciono uniwersalne
– z ATS
- do drewna mokrego i suchego
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 146900 PLN
Cena netto: 34980 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna do mokrego
WEINIGHydromat 22 AL na 8 głowic
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy: 7715
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 220mm
- max wysokość obrabianego elementu 130mm
- 8 wrzecion:
1) poziome dolne 220mm 5,5kW
2) pionowe prawe 130mm 7,5kW
3) pionowe lewe 130mm 7,5kW
Godey Ry Uiepfx Ab Hebn
4) pionowe prawe 130mm 5,5kW
5) poziome górne 220mm 11kW
– 5 wrzeciono regulowane elektrycznie góra/dół
6) poziome dolne 220mm 5,5kW
7) poziome dolne 220mm 5,5kW
– 7 wrzeciono z podtrzymką + system Jointer (ostrzenie głowicy)
8) uniwersalne 220mm, regulowane 360° 7,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzeciona 40mm
– z góry:
- 6 wałków wprowadzających ciągnących, zębatych podwójnych + 1 pojedynczy
- 3 wałki wyprowadzające, ciągnące, gumowe, gładkie podwójne + 3 pojedyncze
- licznik metrów
– z dołu:
- wałek wprowadzający, zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- 3 wałki metalowe, ciągnące, gładkie
- posuw na wałkach Kardana
- wałki dociskane pneumatycznie
- płynna regulacja prędkości posuwu + 2 biegi 10-60m/min
- silnik posuwu 10kW
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- silnik podnoszenia korpusu 0,75kW
- centralne smarowanie blatu
- średnica króćców odciągu 5x140mm, 3x 120mm
- wymiary maszyny dł/szer/wys 4680x1780x1850mm
- wymiary szafy sterowniczej (na palecie) 1020x1000x2230mm
- waga około 5000kg
ATUTY
– na 8 głowic
– wrzeciono uniwersalne
– idealna do drewna mokrego i suchego
– produkcji niemieckiej, marki WEINIG
– niemalowana
– bardzo mało przepracowanych godzin
– strugarka używana, stan idealny
Cena netto: 145900 PLN
Cena netto: 34750 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Polska
849 km
HOMAG WEEKE OPTIMAT BHX 055
HOMAG WEEKEOPTIMAT BHX 055
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2017, liczba osi: 3, całkowita wysokość: 1 895 mm, całkowita szerokość: 1 980 mm, masa całkowita: 1 580 kg, moc silnika wrzeciona: 5 000 W, długość produktu (maks.): 2 950 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 24 000 obr./min, Ta 3-osiowa maszyna HOMAG WEEKE OPTIMAT BHX 055 została wyprodukowana w 2018 roku. Charakteryzuje się możliwością obróbki elementów o długości od 200 do 3050 mm i szerokości od 70 do 850 mm. Maszyna wyposażona jest w 13 pionowych wrzecion wiertniczych i 4 poziome wrzeciona wiertnicze, co zapewnia wszechstronne możliwości obróbki. Jeśli szukasz wysokiej jakości możliwości obróbki CNC, rozważ zakup maszyny HOMAG WEEKE OPTIMAT BHX 055, którą mamy w sprzedaży. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
Gbsdpfx Abozc R Hfe Hen
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Grubościówka z wałem spiralnym
CORMAKTH410S
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, CHARAKTERYSTYKA:
stół grubościówki wykonany z odlewu żeliwnego , szlifowany gwarantuje optymalny poślizg obrabianego elementu
wał spiralny z wymiennymi węglikowymi płytkami nożowymi, znacznie wydłuża pracę względem grubościówki z wałem nożowym
możliwy wybór jednej z trzech możliwych prędkości posuwu
prosta wymiana noży dzięki możliwości odchylania pokrywy odciągowej
wydajny napęd łańcuchowy zapewnia dokładny posuw obrabianego materiału prowadząc i wyprowadzając przedmiot
blat grubościówki pozwala na dokładność obróbki 0,1 mm dzięki wskaźnikowi cyfrowemu na kole ręcznym
śruby do regulacji noży umożliwiają szybkie, proste i dokładne ustawienie noży na głowicy
komfortowa praca dzięki osłonie odciągowo-wygłuszającej
w standardzie przedłużony blat z wbudowanymi rolkami
polerowany , szlifowany, żeliwny stół grubościówki pozwala obróbkę przedmiotów aż do wysokości 230 mm
miarowa praca obróbki dzięki stołowi ze środkową prowadnicą kolumnową i podparciem
Parametry techniczne
Szerokość strugania grubościówki 410 mm
REGULACJA WYSOKOŚCI STRUGANIA 5-230 mm
Średnica wału strugarki 95 mm
Ilość noży 72 szt.
Prędkość obrotowa wału strugarki 4050 obr./min
Prędkość posuwu 6 m/min
Przyłącze odsysania ø100 mm
Moc silnika 4,2 kW
Moc silnika S1 100% 3,0 kW
Napięcie 400 V
Średnica króćca odciągowego 100 mm
Gbedpsx Dlp Aefx Ab Hon
Waga brutto 263 kg
WYMIARY
Szerokość 1110 mm
Głębokość 710 mm
Wysokość 1020 mm
Wielkość stołu - szerokość 930 mm
Wielkość stołu - głębokość 410 mm
Ogłoszenia
Kecskemét
554 km
Strugarki
WEINIGUnimat 17A
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1981, W sprawie zapytań:
Zoltán Utasi
Gjdpfx Asy Nmv Dsb Hjbn
Plus 36 30 205 7380
Konfiguracja wrzecion:
Dół
Prawo
Lewo
Góra
Dół
Prędkość wrzeciona: 6000 obr/min
Szerokość robocza: 170 mm
Wysokość robocza: 120 mm
Długość stołu wyrównującego: 2 m
Wyposażony w pompę Waxilit
Płynna regulacja prędkości posuwu: 7–18 m/min
Boczny wałek dociskowy
Silnikowa regulacja belki naciskowej
Wyposażony w 5 głowic tnących (3 sztuki L180 mm, 2 sztuki L130 mm)
Dostępna dokumentacja maszyny
Ogłoszenia
Rattelsdorf
615 km
Strugarka i frezarka
WEINIGHydromat 22 B
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1989, Funkcjonalność: nieprzetestowany, szerokość robocza: 220 mm, wysokość strugania: 120 mm, średnica wrzeciona: 50 mm, szerokość strugania: 220 mm, wysokość robocza: 120 mm, masa całkowita: 7 500 kg, prędkość wrzeciona (maks.): 6 000 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 6 000 obr./min, typ regulacji wysokości: elektryczny, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, liczba wrzecion: 10, moc: 105 kW (142,76 KM), częstotliwość wejściowa: 50 Hz, Wyposażenie: hamulec silnikowy, kabina, Weinig Hydromat 22 B
Z rowkowanym łożem
10 wrzecion,
Szerokość robocza: 220 mm,
Wysokość robocza: 120 mm,
Średnica wrzeciona: 50 mm,
Prędkość posuwu: 7,5 kW / 8-40 m/min,
Układ wrzecion:
1- dolne (7,5 kW) - z mocowaniem hydraulicznym
2- prawe (7,5 kW)
3-Lewe (11 kW)
4-prawe (7,5 kW) - z prostym frezem górnowrzecionowym
5-Lewa (7,5 kW)
6-Góra (15 kW) - z mocowaniem hydraulicznym
7-Dół (7,5 kW) - z zaciskiem hydraulicznym
8-Góra (7,5 kW) - z zaciskiem hydraulicznym i prostą frezarką górnowrzecionową
Gedpju Udd Sefx Ab Hobn
9-dolny (7,5 kW) - z zaciskiem hydraulicznym i prostym łącznikiem
10-Uni (7,5)
6 napędzanych rolek w stole
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
Tokarka uniwersalna TYTAN 750 PREMIUM
Metal Technics PolskaMTP TYTAN 750 PREMIUM 0,75kW/230V
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przelot wrzeciona: 27 mm, średnica toczenia: 265 mm, długość toczenia: 750 mm, całkowita długość: 1 510 mm, całkowita szerokość: 570 mm, całkowita wysokość: 580 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 1 600 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 115 obr./min, szerokość łóżka: 135 mm, masa całkowita: 160 kg, METAL TECHNICS POLSKA
Profesjonalne maszyny CNC, lasery i urządzenia do obróbki metalu
Jesteśmy producentem i importerem wysokiej klasy maszyn do obróbki metalu. Dostarczamy sprawdzone technologie z Polski, Europy i Azji używane przez setki firm w całej Europie.
Od ponad 12 lat stawiamy na jakość, precyzję i niezawodność.
TOKARKA UNIWERSALNA TYTAN 750 PREMIUM 0,75 kW / 230V Z PODTRZYMKAMI
Tokarka uniwersalna TYTAN 750 to solidna i precyzyjna maszyna zaprojektowana w prosty oraz funkcjonalny sposób. Doskonale sprawdzi się zarówno w warsztacie domowym, szkolnym, jak i w zastosowaniach przemysłowych.
Maszyna wyposażona jest w podwójną pryzmę zapewniającą większą stabilność i dokładność obróbki.
!!! TOKARKA NIE ZAWIERA PODSTAWY !!!
!!! MASZYNA DOSTĘPNA OD RĘKI – NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA !!!
DANE TECHNICZNE:
• Długość toczenia: 750 mm
• Średnica toczenia: 265 mm
• Szerokość łoża: 135 mm
• Stożek wrzeciona: MT4
• Stożek konika: MT2
• Średnica uchwytu: 125 mm
• Przelot wrzeciona: 27 mm
• Gwinty metryczne: 0,2–3,5 mm/obr
• Gwinty calowe: 8–56 T.P.I.
• Zakres obrotów: 115–1600 obr./min
• Moc silnika: 0,75 kW
• Waga maszyny: 160 kg
• Wymiary: 1510 × 570 × 580 mm
Wyposażenie standardowe:
• Koła zmianowe
• Osłona przeciw wiórowa
• Imak 4-pozycyjny
• Uchwyt 3-szczękowy 125 mm
Godpfeyuc T Iex Ab Hobn
• Osłona uchwytu
• Klucz do uchwytu
• Komplet szczęk
• 2 kły stałe
• Podtrzymka stała i ruchoma
(2 razy cięższa i znacznie solidniejsza niż w innych modelach)
• Trzpień do uchwytu wiertarskiego
• Uchwyt wiertarski
NOWOŚĆ!
Konik blokowany za pomocą szybkozacisku mimośrodowego.
Warunki dostawy:
• Maszyna fabrycznie nowa
• Gwarancja 12 miesięcy
• Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
• Deklaracja zgodności CE
• Dokumentacja techniczno-ruchowa w języku angielskim
Możliwość dostawy do klienta. Cena dostawy według indywidualnej wyceny firmy przewozowej.
Jeśli są Państwo zainteresowani innymi maszynami zachecamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Ogłoszenia
Stuttgart
789 km
Szerokotaśmowa szlifierka
BütferingSWT 315 Optimat
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2013, godziny pracy: 250 h, Szerokotaśmowa szlifierka Bütfering
Typ: SWT 315/C Optimat
Rok produkcji: 2013
Szerokość robocza: 1350 mm
Prędkość posuwu: 2,5 – 13 m/min, regulowana za pomocą falownika
1 agregat kombinowany ze stalowym wałem kontaktowym z trzema opcjami wyboru:
- bezstopniowa, regulowana częstotliwościowo prędkość skrawania 2–18 m/s
- szlif kalibrujący z profilowanym wałem kontaktowym
- szlif forniru i lakieru
- elektro-pneumatyczny belkowy docisk segmentowy z segmentacją co 25 mm
- osłonięta półka na maszynie do przechowywania dodatkowych wkładek szlifierskich
- regulowana dmuchawa do czyszczenia taśmy ściernej, 5-stopniowa regulacja, zoptymalizowane wyniki czyszczenia przy niskim zużyciu sprężonego powietrza
Dane techniczne:
Szerokość robocza: 1350 mm
Gbodpszb Ikxefx Ab Hon
Szerokość taśmy szlifierskiej: 1350 mm – 1380 mm
Strona wymiany taśmy: lewa
Grubość obrabianych elementów: 3 – 160 mm
Napięcie robocze: 400 V / 50 Hz
Silniki napędowe:
Agregat: 20 kW
Całkowita moc przyłączeniowa: ok. 23 kW
Króciec odciągowy:
1 x średnica 180 mm (agregat)
Wydajność odciągu: ok. 1 830 m³/h
BL 1 (1350 mm) Długość taśmy: 2 150 mm
Długość taśmy szlifierskiej: 2 150 mm
UPGRADE DO MPS 1
Wykonanie belki dociskowej jako elektromagnetyczna belka dociskowa MPS z programowalną, regulowaną prądowo regulacją nacisku każdego segmentu szlifującego, z 2 przyciskami na każdy siłownik w odstępach co 25 mm
VAKIX 1/2 (1350 mm) INTEGRACJA PODCIŚNIENIA (T3)
Wentylator wysokowydajny do podłączenia do wstępnie przygotowanego uchwytu podciśnieniowego z wentylatorem 3 kW,
średnica króćca: 160 mm
Wydajność odciągu: 940 m³/h
FBM (1350 mm) SZCZOTKA WYKAŃCZAJĄCA
Napędzana szczotka wykańczająca na wylocie maszyny
Średnica króćca: 140 mm
Wydajność odciągu: 1 100 m³/h
ATA 2 (1350 mm) STÓŁ ROBOCZY SKŁADANY
Stół roboczy ok. 900 mm długości z rolką na wylocie (składany)
Masa maszyny: 2 800 kg
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Rattelsdorf
615 km
Podajnik do strugarek
Weinig EM 4EM 4
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Weinig Em 4
Gjdpfxjzcnwue Ab Hjbn
Ogłoszenia
Rattelsdorf
615 km
Podajnik do strugarek
Weinig EM 11EM 11
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Weinig Em 11
Gbodpfx Abezcnt Ae Hon
Ogłoszenia
Marianka Mroczeńska
114 km
Linia do oklejania obróbki krawędzi
HOMAGOPTIMAT KFL
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2007, 1. Załadunek BARGSTEDT O TSH200/D/30/12
2. Pierwsza maszyna HOMAG OPTIMAT KFL 525/M1/C
3. Obrotnica HOMAG OPTIMAT TDL 510/C
4. Druga maszyna HOMAG OPTIMAT KFL 526/M2/C
5. Obrotnica HOMAG OPTIMAT TDL 510/C
6. Szczotka WANDRES
7. Rozładunek BARGSTEDT O TSH200/D/30/12
Maszyna w ciągłej eksploatacji
Gjdpoik H Egsfx Ab Hsbn
Maszyna dostępna od zaraz
Ogłoszenia
Bad Honnef
834 km
Strugarko-grubościówka FELDER AD941 - używana -
FELDERAD941
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Strugarko-grubościówka FELDER AD941 - używana -
- Stoły wyrówniarki otwierane jednocześnie
- Otwarcie stołu do tyłu
- Elektryczna regulacja wysokości
- Cyfrowy wskaźnik grubości strugania
- Test pyłowy wykonany
----- Dane techniczne -----
- Szerokość strugania: 410 mm
- Długość stołu: 2.200 mm
- Maksymalne zbieranie: 5 mm
- Średnica wału strugarskiego: 86 mm
- Liczba noży: 4 szt.
Gbodpfxezcfp Ue Ab Hjn
- Zakres odchylenia ogranicznika: 90-45°
- Wysokość prześwitu: 245 mm
- Minimalna grubość obrabianego elementu: 3 mm
- Prędkość posuwu: 6 i 12 m/min
- Średnica króćca odciągu: 120 mm
- Moc silnika: 5,5 kW
- Waga: 610 kg
Informacja o jakości:
- Stoły wyrówniarki wyregulowane
- Wałki podawcze i odbierające sprawdzone i wyregulowane
- Prowadnice stołu sprawdzone / wyregulowane
- Pełna inspekcja podstawowa
- Kompleksowe czyszczenie
- Sprawdzona elektryka
- Gotowa do natychmiastowego użycia
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "optimat tytan g630 strugarka grubościówka"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.































































































































































































































































































