Używane Nak Awf 400F na sprzedaż (609)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła formatowa przesuwna z podcinakiem
REMADMMS-40/340
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7853
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy głównej bez podcinacza 400mm
- max średnica tarczy głównej z podcinaczem 350mm
- tarcza główna regulowana góra/dół i pod kątem elektrycznie
- średnica wrzeciona 30mm
- blokowanie wrzeciona
- z wózkiem formatowym
- z wózkiem bocznym + kątownik
- długość wózka formatowego 3000mm
- szerokość cięcia przy prowadnicy 1350mm
- z wózkiem bocznym
- z podcinakiem
- max średnica podcinaka 120mm
- silnik podcinaka 0,75kW
- silnik główny 6kW
- silnik regulacji góra/dół 0,25kW
- silnik regulacji pod kątem 0,25kW
Gsdpfx Abszada Hj Hjbn
- 3 rodzaje prędkości obrotów 3500/4500/6000obr/min
- wymiary blatu 1220x650mm
- poszerzenie, przedłużenie blatu 1920x1450mm
- duża osłona na tarczę
- średnica króćca odciągu 80mm,125mm
- wymiary dł/szer/wys 3500x3460x1500mm
- waga 1000kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– z podcinakiem
– dokumentacja DTR + CE
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 23900 PLN
Cena netto: 5690 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła tarczowa z podcinakiem
HamechTKS-400
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 8007
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy głównej( bez podcinaka) 400mm
- max średnica traczy głównej (z podcinakiem) 300mm
- średnica otworu tarczy 30mm
- max wysokość cięcia dla tarczy 400/300, 120/70mm
- blokada wrzeciona
- tarcza główna regulowana góra/dół i pod kątem
- osłona na tarczę
- z wózkiem bocznym
- długość cięcia na wózku 1600mm
- szerokość cięcia przy prowadnicy 1360mm
Gsdpfoy T Rhfsx Ab Hsbn
- wymiary blatu 1100x1020mm
- wymiar blatu z poszerzeniem, z przedłużeniem 2050x1850mm
- z podcinakiem
- max średnica tarczy podcinaka 100mm
- średnica wrzeciona podcinaka 22mm
- silnik podcinaka 0,55kW
- 3 rodzaje prędkości obrotów 2800, 4000, 5000 obr/min
- silnik główny 5,5kW
- z hamulcem
- średnica króćca odciągu 80, 120mm
- wymiary dł/szer/wys 2400x3350x1500mm - waga 870kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– osłona na tarczę
– z podcinakiem
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 11900 PLN
Cena netto: 2833 EUR w zależności od ceny 4,20 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Kaufungen
662 km
CNC maszyna do wyciągania nakrętek
LeistrizPolymat 50/400
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1995, 1 używana hydrauliczna CNC dłutownica rowków
Producent: Leistritz
Typ: Polymat 50/400
Rok produkcji: 1995
Szerokość rowka CNC: 50 mm
Maksymalny skok: 400 mm
Średnica otworu: 10–350 mm
Siła ciągu: 15,9 kN
Maksymalna średnica zewnętrzna obrabianego przedmiotu: 500 mm
Wielkość stołu: 550 x 675 mm
Gedpey I R N Ssfx Ab Hjbn
Prędkość cięcia: 20 m/min
Prędkość powrotu: do 40 m/min
Waga maszyny: ok. 1.400 kg
Ogłoszenia
Chmielów
233 km
Krata na regał paletowy – nakładana
Mega-M
Zadzwoń
Stan: nowe, Krata ciężka na regał paletowy – nakładana.
Krata regałowa to doskonałe wypełnienie regałów, które pozwala nam na tworzenie w regałach magazynowych dodatkowego poziomu kompletacji towaru. Doskonale nadaje się do układania magazynowanego asortymentu luzem lub w kartonach. Na trawers o długości L-270cm potrzebne są 3 szt. kraty . Wpuszczane kraty regałowe dostosowane są do regałów o głębokości ramy G-110cm. Kraty posiadają dużą nośność – nie wymagają zakupu dodatkowych belek wzmacniających.
Kraty regałowe posiadają uniwersalne zastosowanie oraz są łatwe i szybkie w montażu. Idealnie sprawdzą się w przemyśle, warsztatach i magazynach.
Oferta dotyczy kraty regałowej o nośności 500kg nakładana NOWA (MTP000915):
Wysokość: 4,0 cm.
Szerokość: 89,5 cm.
Głębokość: 111 cm.
Waga: 11 kg.
Nośność: 500 kg/m2.
Wymiar oczka: 68×50 mm.
Wykończenie : ocynk.
Ilość na palecie : 50 sztuk.
Cena 22,00 euro za sztukę.
Gsdsu Tr Upopfx Ab Hebn
Oferta dotyczy kraty regałowej o nośności 1000kg nakładana NOWA (MTP000914):
Wysokość: 4,0 cm.
Dpk0Nf
Długość: 89,5 cm.
Głębokość: 111 cm.
Waga: 17 kg.
Nośność: 1000 kg/m2.
Wymiar oczka: 34×76 mm.
Wykończenie : ocynk.
Ilość na palecie : 50 sztuk.
Cena 29 euro za sztukę.
Podane ceny dotyczą sprzedaży ilości hurtowych ( pełna ciężarówka ) na eksport poza granice Polski, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.
W celu sprawdzenia cen hurtowych i detalicznych na terenie Polski prosimy o kontakt.
* Posiadam duże ilości dostępne ,, od ręki,,.
* Szybka wysyłka we wskazane miejsce.
* Oferta nie zawiera kosztów transportu.
* Możliwy transport na całą Europe.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Nakładarka kleju
FAMADDOVB 130
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7721
DANE TECHNICZNE
Gbodpjy S Advjfx Ab Hjn
- szerokość robocza 1300mm
- max wysokość przelotowa 60mm
- walce gumowe 2szt
- średnica walca gumowego 190mm
- silnik około 1,1kW
- wymiary dł/szer/wys 2020x770x1260mm
- waga 500kg
ATUTY
– nakładarka kleju używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 14900 PLN
Cena netto: 3540 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Niemcy
709 km
Maszyna do nakładania kleju
OSAMAS2R 1300
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2021, Maszyna używana
Rok produkcji: 2021
Wyposażenie i dane techniczne:
Jednolite i stałe nakładanie na całej szerokości roboczej dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu technicznemu oraz specjalnym tłumikom drgań, które wyrównują ewentualne odchylenia przy pracy z nieregularnie tłoczonymi płytami.
Wałki nakładające: pokryte specjalną powłoką z „kwasoodpornej gumy syntetycznej” umożliwiają różne regulacje i tym samym zapewniają długą żywotność.
Jednorodna dystrybucja kleju dzięki regulowanym rynienkom dozującym.
Gsdpfsygn Ihex Ab Hjbn
Zabezpieczenia na wszystkich ruchomych elementach zapewniają optymalne bezpieczeństwo obsługi.
Instalacja elektryczna: zgodna z europejskimi normami, całkowicie szczelna, z panelem sterującym na przyciski, napięcie 24 V.
Dane techniczne:
Szerokość robocza: 1300 mm
Wysokość robocza: 100 mm
Średnica wałków nakładających: 185 mm
Prędkość posuwu: 18 m/min
Silnik napędowy: 0,37 kW
Wysokość powierzchni roboczej: 800 mm
Wymiary: długość 780 mm, szerokość 2000 mm, wysokość 1350 mm
Waga: 340 kg
W komplecie zbiornik na wodę ze stali nierdzewnej (INOX)
Lokalizacja: Flörsheim
Dostępność: Od zaraz
Ogłoszenia
Niemcy
709 km
Przecinak do łańcuchów
HaffnerKF 20
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1980, Używana maszyna
Stan: różne drobne usterki
bez łańcuchów
Wyposażenie i dane techniczne:
Skok lewo/prawo: 150 mm,
Skok góra/dół: 150 mm
Silnik: 1,5 kW
Może być używany jako nośnik części zamiennych
Dostępność: krótkoterminowa
Gedpfx Aow I U Nheb Hsbn
Lokalizacja: Flörsheim
Ogłoszenia
Tata
481 km
Laser do kodowania i znakowania. Macsa SPA
Macsa IDID SPA K-1030
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Macsa ID Seria K Urządzenia do kodowania i znakowania laserem CO2.
Producent: Macsa ID
Typ: SPA K-1030
Zasilanie: 125 V/230 V; 50/60 Hz; (1 faza + N) 660 VA
Głowica znakująca: KS2-1000-10,2 μm, zamknięta rura laserowa CO2, technologia HF, 10,2 μm
Gbjdpfsxf Dmvsx Ab Hsn
Odległość robocza: 85–400 mm
Wymiary: 235 x 193 x 656 mm
Waga: 40 kg
IP54
Macsa ID TSL-Plus wielofunkcyjny panel dotykowy
Producent: Macsa ID
Typ: Ekran dotykowy 10.1-M_ICON-2
Ogłoszenia
Tata
481 km
Laserowa maszyna znakująca - system grawerowania
Westphal Mechanik - DOMINO DSL1 Laser
Zadzwoń
Rok budowy: 2007, stan: bardzo dobry (używany), Oferujemy kompletną maszynę do znakowania laserowego:
- Laser DOMINO DSL1
- Kabina zgodnie z klasą ochrony 1
- oś obrotu
- przenośnik taśmowy
- Komputer
końcówka lasera: DOMINO DSL1 10-60
Moc lasera: 10 W.
Gbsdpfjd N Hguex Ab Hen
Typ lasera: zamknięty laser CO2, 30000 godzin średni czas bezawaryjnej pracy
Znaki na sekundę: 400 (w zależności od materiału produktu i konfiguracji systemu)
wysokość znaków: 0,5 - 120 mm (0,02 - 119,89 mm)
Ogniskowa: 100 mm (opcjonalnie 208 mm)
pole znakowania: 60 x 60 mm
Czcionka: Typ pseudo-prawdy
głowica laserowa: konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej i aluminium
temperatura robocza: 15 - 38 C
chłodzenie: powietrze
Dynamark-Software
Następujące materiały mogą być oznaczone laserem CO2:
- Metale malowane lub powlekane
- Szkło
- ceramika
- Karton
- Różne rodzaje tworzyw sztucznych
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła formatowa z podcinakiem
Altendorf
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7883
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy głównej 350mm
- max średnica tarczy głównej bez podcinacza 400mm
- max wysokość cięcia dla tarczy 350mm, 80mm
- max wysokość cięcia dla tarczy 400mm, 100mm
- tarcza główna regulowana góra/dół
- średnica wrzeciona 30mm
- blokowanie wrzeciona
- z wózkiem formatowym
- długość cięcia na wózku 2260mm
- szerokość cięcia przy prowadnicy 850mm
- z wózkiem bocznym
- silnik główny 5,5kW
- silnik podcinaka 0,75kW
- średnica podcinaka 100mm
- 4 rodzaje prędkości obrotów 4000/5000/6000/7500obr/min
- średnica króćca odciągu 80mm, 120mm
- osłona na tarczę
- wymiary dł/szer/wys 2260x2900x1500mm
– waga 722kg
ATUTY
Gedpfx Aey Sn A Dsb Hebn
– produkcji niemieckiej
– z podcinakiem
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 8900 PLN
Cena netto: 2120 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Płytka znakująca - Płytki punktowe
WMWAP
Zadzwoń
Stan: używany, Szczegóły techniczne:
Godju N Dxzopfx Ab Hebn
Długość: 600 mm
Szerokość: 300 mm
Wymiary dł. x szer. x wys.: patrz opis m
różne punktowe płytki pomiarowe
Nr 3 rozmiar 200 x 200 mm z małymi ćwiartkami
Nr 4 rozmiar 200 x 200 mm
Nr 5: Rozmiar 580 x 285 mm
Nr 6: Rozmiar 300 x 300 mm
Nr 7: Rozmiar 160 x 160 mm
Nr 10: Rozmiar 400 x 280 mm
Nr 11: Rozmiar 400 x 255 mm z obciążeniem 24 kg
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Płytka znakująca - Płytka punktowa
WMWAP 865x780x40
Zadzwoń
Stan: używany, Szczegóły techniczne:
Długość stołu: 865 mm
Szerokość stołu: 780 mm
Wysokość stołu: 40 mm
Wysokość nad podłogą: ok. 815 mm
Waga maszyny: około 140 kg
Wymagana przestrzeń: ok. 0,87x0,8x0,82 m
Płyta znakująca - płyta punktowa
Płytka znakująca z 3 nóżkami
Gbedpfxsu Nkn Aj Ab Hon
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Płytka znakująca Płytka punktowa
WMW640x465x90
Zadzwoń
Stan: używany, Szczegóły techniczne:
Długość: 640 mm
Szerokość: 465 mm
Grubość płyty mocującej: 90 mm
Gbjdpfx Aou Nkrneb Hon
Waga maszyny około: 70 kg
Płyta znakująca-płyta plamiąca-płyta stalowa
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
System do trójwymiarowego znakowania laserowego
SinteritLisa Pro
Zadzwoń
Rok budowy: 2019, stan: używany, Dane techniczne:
Sterowanie: Sinterit Studio 2019 Open
Napięcie: 220/50 V / Hz
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 1,0 (maks. 1,8) kW
Waga maszyny ok.: 90 kg
Wymiary: 690 x 510 x 900 mm
Drukarka 3D
System laserowy SLS, dioda IR 5 (W)
Maks. odległość druku po przekątnej: 316mm
Gbsdpfsu N Auuex Ab Hen
Flexa/TPE – wysoka precyzja, maks. objętość druku 110 x150 x 250mm
PA – wysoka precyzja, maks. objętość druku 90 x130 x 230mm
Dokładność X/Y: 0,05mm
Wielkość stołu/powierzchnia robocza: 150 x 200 x 260mm
Wbudowana komora azotowa
Zużycie azotu: 0,48 m³/h
System grzewczy z maks. temp. komory: 200°C
Wyposażenie dodatkowe:
Płyta szklana (szkło ochronne do lasera)
1x USB (dostęp do oprogramowania), oprogramowanie Sinterit Studio 2019 Open, obsługiwane formaty STL, OBJ, 3DS, FBX, DAE, 3MF, system operacyjny MS Windows
Źródła światła (zestaw promienników podczerwieni 24V)
Różne butelki z proszkiem poliamidowym
Różne drobne części
Ogłoszenia
Skarżysko-Kamienna
150 km
Aplikator do nakładania proszku
ROMERProfiSpray V
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, ### 🔫 ProfiGun PM-1 – pistolet proszkowy
Lekki, ergonomiczny, perfekcyjnie wyważony z profilowanym uchwytem.
Bezpośrednia regulacja wydatku proszku i zmiana programów na pistolecie.
Ceramiczna kaskada do 100 000 V – skuteczne ładowanie wszystkich typów proszków.
Dysze nowej generacji zapewniają lepszą penetrację nawet skomplikowanych detali.
Profilowana nakrętka dla pewnego uchwytu + przewodzący uchwyt dla doskonałego uziemienia operatora.
Odporna na uderzenia, w pełni rozbieralna konstrukcja, wymienialna rura prowadząca proszek.
Patent UE i USA. Polaryzacja: ujemna.
Jednoczęściowy tor proszkowy + szybkozłącze węża – mniej wycieków, szybsza wymiana przewodów.
### 💨 Pompa proszkowa ProfiJector
Wydajny iniektor z zoptymalizowanym kątem podania potwierdzonym badaniami.
Niższe zużycie proszku i powietrza względem iniektorów kątowych, ekonomiczna eksploatacja.
Ochrona patentowa na terenie Europy.
### 🖥️ Sterownik PSS – ekran dotykowy 7”
7-calowy panel dotykowy do obsługi w rękawicach.
3 automatyczne programy: nakładanie powłok, trudno dostępne miejsca, powierzchnie płaskie.
Precyzyjna regulacja: rozdzielczość 0,1 kV i 0,1 uA.
Zaawansowane zawory pneumatyczne z precyzyjnym dozowaniem powietrza (patent w trakcie zgłoszenia) + rzeczywisty pomiar przepływu do wykrywania spadków i zatorów.
Diagnostyka, nadawanie nazw programom, sterowanie zewnętrzne przez Modbus.
### ⚡ ProfiCharge – ceramiczna kaskada (wyprodukowano w Polsce)
Wysokoprecyzyjna kaskada ceramiczna do 100 000 V, produkcja Polska.
Emisja jonów wysokiej częstotliwości (do 17 000/s) poprawia ładowanie – mniej proszku na kolektorze, więcej na detalu.
Ultraprecyzyjna kontrola prądu: 0–100 uA, stabilna nawet poniżej 10 uA (zakres 0–10 uA z krokiem 0,1 uA).
### 💨 Jakość powietrza oraz aplikacji
Elektronicznie sterowane zawory iglicowe + zintegrowane przepływomierze dla precyzyjnego, bieżącego dozowania powietrza.
Regulowana krzywa elektryzowania dla różnych proszków i wymagających detali.
Nieprzywierające, przebiciu odporne dysze — redukcja przytyków, uproszczona zmiana kolorów.
Automatyczne przedmuchiwanie pistoletu (z poziomu uchwytu lub ekranu), szybsza i czystsza zmiana kolorów.
Gsdpfeyfik Iox Ab Hebn
### 🛡️ Bezpieczeństwo i zgodność
Energia rozładowania poniżej 2 mJ + wąż antystatyczny z podwójnym przewodem uziemiającym.
Certyfikat ATEX oraz zgodność z EN 50050-2 do pracy w strefach zagrożonych wybuchem.
### 🧠 Wydajność i wsparcie
Program Quick: błyskawiczne przełączanie przez szybkie naciśnięcia spustu.
Wizualne liczniki zużycia, historia błędów, podpowiedzi oraz autodiagnostyka.
Do 8 języków: PL, EN, DE, FR, RU, ES, IT, SV.
Animowany przewodnik diagnostyczny.
Tryb profesjonalny (wskazówki włącz/wyłącz) + statystyki dzienne i zleceń wspierające zarządzanie produkcją.
Ogłoszenia
Skarżysko-Kamienna
150 km
Aplikator do nakładania proszku
ROMER / Catalog pricesProfiSpray
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, ### 🔫 ProfiGun PM-1 – pistolet proszkowy
Lekki, ergonomiczny, perfekcyjnie wyważony z profilowanym uchwytem.
Bezpośrednia regulacja wydatku proszku i zmiana programów na pistolecie.
Ceramiczna kaskada do 100 000 V – skuteczne ładowanie wszystkich typów proszków.
Dysze nowej generacji zapewniają lepszą penetrację nawet skomplikowanych detali.
Profilowana nakrętka dla pewnego uchwytu + przewodzący uchwyt dla doskonałego uziemienia operatora.
Odporna na uderzenia, w pełni rozbieralna konstrukcja, wymienialna rura prowadząca proszek.
Patent UE i USA. Polaryzacja: ujemna.
Jednoczęściowy tor proszkowy + szybkozłącze węża – mniej wycieków, szybsza wymiana przewodów.
### 💨 Pompa proszkowa ProfiJector
Wydajny iniektor z zoptymalizowanym kątem podania potwierdzonym badaniami.
Niższe zużycie proszku i powietrza względem iniektorów kątowych, ekonomiczna eksploatacja.
Ochrona patentowa na terenie Europy.
### 🖥️ Sterownik PSS – ekran dotykowy 7”
7-calowy panel dotykowy do obsługi w rękawicach.
3 automatyczne programy: nakładanie powłok, trudno dostępne miejsca, powierzchnie płaskie.
Precyzyjna regulacja: rozdzielczość 0,1 kV i 0,1 uA.
Zaawansowane zawory pneumatyczne z precyzyjnym dozowaniem powietrza (patent w trakcie zgłoszenia) + rzeczywisty pomiar przepływu do wykrywania spadków i zatorów.
Diagnostyka, nadawanie nazw programom, sterowanie zewnętrzne przez Modbus.
### ⚡ ProfiCharge – ceramiczna kaskada (wyprodukowano w Polsce)
Wysokoprecyzyjna kaskada ceramiczna do 100 000 V, produkcja Polska.
Emisja jonów wysokiej częstotliwości (do 17 000/s) poprawia ładowanie – mniej proszku na kolektorze, więcej na detalu.
Ultraprecyzyjna kontrola prądu: 0–100 uA, stabilna nawet poniżej 10 uA (zakres 0–10 uA z krokiem 0,1 uA).
### 💨 Jakość powietrza oraz aplikacji
Gbodpjyfim Ajfx Ab Hjn
Elektronicznie sterowane zawory iglicowe + zintegrowane przepływomierze dla precyzyjnego, bieżącego dozowania powietrza.
Regulowana krzywa elektryzowania dla różnych proszków i wymagających detali.
Nieprzywierające, przebiciu odporne dysze — redukcja przytyków, uproszczona zmiana kolorów.
Automatyczne przedmuchiwanie pistoletu (z poziomu uchwytu lub ekranu), szybsza i czystsza zmiana kolorów.
### 🛡️ Bezpieczeństwo i zgodność
Energia rozładowania poniżej 2 mJ + wąż antystatyczny z podwójnym przewodem uziemiającym.
Certyfikat ATEX oraz zgodność z EN 50050-2 do pracy w strefach zagrożonych wybuchem.
### 🧠 Wydajność i wsparcie
Program Quick: błyskawiczne przełączanie przez szybkie naciśnięcia spustu.
Wizualne liczniki zużycia, historia błędów, podpowiedzi oraz autodiagnostyka.
Do 8 języków: PL, EN, DE, FR, RU, ES, IT, SV.
Animowany przewodnik diagnostyczny.
Tryb profesjonalny (wskazówki włącz/wyłącz) + statystyki dzienne i zleceń wspierające zarządzanie produkcją.
Ogłoszenia
Kronberg im Taunus
767 km
Laser stołowy 20W do znakowania - LAS 22
Systemtechnik Hölzer GmbHLAS 22 Tischlaser
Zadzwoń
Rok budowy: 2026, stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, masa całkowita: 45 kg, napięcie wejściowe: 230 V, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, moc lasera: 30 W, długość fali lasera: 1 064 nm, długość obszaru skanowania: 110 mm, szerokość obszaru skanowania: 110 mm, rodzaj chłodzenia: powietrze, rodzaj prądu wejściowego: Klimatyzacja, rodzaj lasera: laser światłowodowy, LAS 22 to kompaktowe urządzenie stołowe o niewielkiej powierzchni roboczej, idealnie nadające się do obróbki małych elementów. Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie jest bardzo praktyczne i może być używane wszędzie.
Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze bez znajomości programowania.
Dzięki wydajnemu oprogramowaniu laserowemu, teksty, liczby, kody 2D, kody QR i logo mogą być realizowane za pomocą zaledwie kilku kliknięć i bez rozległej wiedzy programistycznej. Oprogramowanie automatycznie zlicza numery seryjne i numery artykułów po wcześniejszym ustawieniu. Ponadto oprogramowanie może odczytywać dane (zmienne informacje, takie jak numery rysunków, oznaczenia projektów itp.) z istniejących tabel i automatycznie przenosić je do wcześniej zdefiniowanych obszarów. Możliwe jest również użycie skanera ręcznego.
Standardowe wyposażenie obejmuje laptop z systemem operacyjnym Windows i oprogramowaniem laserowym. Opcjonalnie model LAS 22 może być wyposażony w oś obrotową (uchwyt 3-szczękowy) do znakowania części cylindrycznych.
- Laser światłowodowy 30 W (opcjonalnie: 20 W)
- Laser klasy 1
- Długość fali 1064nm
- Rozmiar pola znakowania 110 x110mm
Gedpfx Aowkpxksb Hjbn
- Oprogramowanie do znakowania EZCAD w języku niemieckim / angielskim
- Laser pilotujący (prosty podgląd/kontur)
- Szukacz ostrości (proste ustawianie ostrości)
- Max. Wysokość komponentów ok. 95 mm
- Otwory na siatkę do mocowania
- Powierzchnia mocowania 310x190mm
- Elektrycznie regulowana oś Z
- Drzwi elektryczne z zabezpieczeniem przed przytrzaśnięciem
- Opcjonalnie: system odciągowy (w tym filtr z węglem aktywnym)
- Spawana konstrukcja z blachy stalowej
- Przyłącze 230V
- Chłodzone powietrzem
- Laptop z systemem operacyjnym Windows (niemiecki lub angielski)
- Wymiary: LBH 600x 400x 690 mm
- Waga: ok. 45 kg
- niskie koszty eksploatacji
- Znakowanie różnych materiałów
Ogłoszenia
Schwanberg
642 km
Maszyna do nakładania kleju
HÖFERLAN 1300
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1998, Maszyna do nakładania kleju HÖFER LAN 1300
Do wydajnego nakładania dyspersji wodnych (klej biały itp.) jednostronnie lub dwustronnie.
Godoza A Aaopfx Ab Hsbn
Maksymalna szerokość nakładania: 1300 mm
Napęd: silnik przekładniowy 0,37 kW
Gumowane wałki nakładające Ø 170 mm
Żłobienie ilości nakładanej: ok. 120 g/m² (forniry)
Stała prędkość nakładania: ok. 16 m/min
Wysokość robocza: ok. 900 mm
Maksymalna grubość obrabianego elementu: 80 mm
Wykonanie zgodne z CE
Ręczne podawanie
Strona obsługi: prawa
W zestawie koła skrętne
Wymiary maszyny (D x S x W): 1750 x 660 x 1300 mm
Ogłoszenia
Kronberg im Taunus
767 km
LAS 28XLe 30W - Laser znakujący
Systemtechnik Hölzer GmbHLAS 28 XLe - 30W Extra großer Innenraum
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 230 V, rodzaj prądu wejściowego: Klimatyzacja, moc lasera: 30 W, rodzaj chłodzenia: powietrze, całkowita szerokość: 1 550 mm, całkowita wysokość: 2 050 mm, całkowita długość: 900 mm, masa całkowita: 120 kg, typ regulacji wysokości: elektryczny, szerokość otwarcia drzwi: 700 mm, wysokość otwarcia drzwi: 400 mm, wymagana szerokość: 1 550 mm, wymagania dotyczące wysokości: 2 100 mm, długość fali lasera: 1 064 nm, temperatura otoczenia (min.): 15 °C, temperatura otoczenia (maks.): 35 °C, Uniwersalny system znakowania laserowego LAS 28 XL firmy Systemtechnik Hölzer GmbH może być używany do bardzo szerokiego zakresu zastosowań znakowania. Dzięki zintegrowanemu laserowi światłowodowemu można znakować prawie wszystkie materiały, takie jak stal, twardy metal, aluminium i tworzywa sztuczne.
W zależności od wymagań, system może być wyposażony w laser światłowodowy o mocy 20, 30 lub 50 W. W przypadku trwałego znakowania użycie lasera jest niezbędne w wielu branżach.
Gjdewlc Stopfx Ab Hobn
Dzięki wydajnemu oprogramowaniu laserowemu, teksty, cyfry, kody 2D, kody QR i logo można wykonać za pomocą zaledwie kilku kliknięć bez konieczności posiadania rozległej wiedzy programistycznej. Oprogramowanie automatycznie zlicza numery seryjne i numery artykułów po wcześniejszym ustawieniu. Ponadto oprogramowanie może odczytywać dane (zmienne informacje, takie jak numery rysunków, oznaczenia projektów itp.) z istniejących tabel i automatycznie przenosić je do wcześniej zdefiniowanych obszarów. Możliwe jest również użycie skanera ręcznego.
Standardowe wyposażenie obejmuje laptop wraz z uchwytem z systemem operacyjnym Windows i oprogramowaniem laserowym. Opcjonalnie model LAS 28 XL może być wyposażony w oś obrotową (uchwyt 3-szczękowy) do znakowania części cylindrycznych. Dostępne są również inne opcje, takie jak boczne ramiona przedłużające do znakowania długich części, ruchoma oś Z, systemy szuflad itp.
Wyprodukowano w Niemczech
Laser światłowodowy 30 Watt, 20 Watt lub 50 Watt
- Klasa lasera 1
- Długość fali 1064 nm
- Rozmiar pola znakowania 150 x 150 mm (opcjonalnie większy)
- Lampka sygnalizacyjna do wyświetlania stanu pracy
- opcjonalnie: oś obrotowa (uchwyt 3-szczękowy)
- opcjonalnie: system odciągowy (w tym filtr z węglem aktywnym)
- opcjonalnie: cyfrowy system pomiaru wysokości
- Oprogramowanie do znakowania EZCAD w języku niemieckim / angielskim (inne oprogramowanie dostępne na życzenie)
- Laser pilotujący (prosty podgląd, podgląd zwykłego tekstu)
- Wyszukiwarka ostrości (prosta regulacja ostrości)
- Maks. wysokość elementu ok. 300 mm
- Elektrycznie regulowana oś Z
- Zintegrowany komputer PC z systemem operacyjnym Windows
- Regulowana wysokość ekranu i podparcia klawiatury
- Rama z profilu aluminiowego
- Chłodzenie powietrzem
- Szerokość drzwi ok. 700 mm / wysokość drzwi (przelotowa): ok. 400 mm
- Podłączenie 230V
- Wymiary: ok. 900 x 800 x 1900 mm (dł. x szer. x wys.)
z uchwytem ekranu ok. 1500 x 800 x 1900 mm (dł. x szer. x wys.)
- Waga: ok. 120 kg
Ogłoszenia
Kronberg im Taunus
767 km
LAS 28XLe 30W - Laser znakujący
Systemtechnik Hölzer GmbHLAS 28 XLe - mit Autofokussystem
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 230 V, moc lasera: 30 W, rodzaj chłodzenia: powietrze, całkowita szerokość: 1 550 mm, całkowita wysokość: 2 050 mm, całkowita długość: 900 mm, masa całkowita: 120 kg, typ regulacji wysokości: elektryczny, szerokość otwarcia drzwi: 700 mm, wysokość otwarcia drzwi: 400 mm, długość obszaru skanowania: 150 mm, szerokość obszaru skanowania: 150 mm, temperatura otoczenia (min.): 15 °C, temperatura otoczenia (maks.): 35 °C, Uniwersalny system znakowania laserowego LAS 28 XL firmy Systemtechnik Hölzer GmbH może być używany do bardzo szerokiego zakresu zastosowań znakowania. Dzięki zintegrowanemu laserowi światłowodowemu można znakować prawie wszystkie materiały, takie jak stal, twardy metal, aluminium i tworzywa sztuczne.
W zależności od wymagań, system może być wyposażony w laser światłowodowy o mocy 20, 30 lub 50 W. W przypadku trwałego znakowania użycie lasera jest niezbędne w wielu branżach.
Dzięki wydajnemu oprogramowaniu laserowemu, teksty, cyfry, kody 2D, kody QR i logo można wykonać za pomocą zaledwie kilku kliknięć bez konieczności posiadania rozległej wiedzy programistycznej. Oprogramowanie automatycznie zlicza numery seryjne i numery artykułów po wcześniejszym ustawieniu. Ponadto oprogramowanie może odczytywać dane (zmienne informacje, takie jak numery rysunków, oznaczenia projektów itp.) z istniejących tabel i automatycznie przenosić je do wcześniej zdefiniowanych obszarów. Możliwe jest również użycie skanera ręcznego.
Standardowe wyposażenie obejmuje laptop wraz z uchwytem z systemem operacyjnym Windows i oprogramowaniem laserowym. Opcjonalnie model LAS 28 XL może być wyposażony w oś obrotową (uchwyt 3-szczękowy) do znakowania części cylindrycznych. Dostępne są również inne opcje, takie jak boczne ramiona przedłużające do znakowania długich części, ruchoma oś Z, systemy szuflad itp.
Wyprodukowano w Niemczech
Laser światłowodowy 30 W, 20 W lub 50 W
- Klasa lasera 1
- Długość fali 1064 nm
- Rozmiar pola znakowania 150 x 150 mm (opcjonalnie większy)
Gbodpfxjwkpx Re Ab Hjn
- Lampka sygnalizacyjna do wyświetlania stanu pracy
- opcjonalnie: oś obrotowa (uchwyt 3-szczękowy)
- opcjonalnie: system odciągowy (w tym filtr z węglem aktywnym)
- opcjonalnie: system automatycznego ustawiania ostrości
- opcjonalnie: cyfrowy system pomiaru wysokości
- Oprogramowanie do znakowania EZCAD w języku niemieckim / angielskim
- Laser pilotujący (prosty podgląd, podgląd zwykłego tekstu)
- Wyszukiwarka ostrości (prosta regulacja ostrości)
- Maks. wysokość elementu ok. 300 mm
- Elektrycznie regulowana oś Z
- Zintegrowany komputer PC z systemem operacyjnym Windows
- Regulowana wysokość ekranu i podparcia klawiatury
- Rama z profilu aluminiowego
- Chłodzenie powietrzem
- Szerokość drzwi ok. 700 mm / wysokość drzwi (przelotowa): ok. 400 mm
- Podłączenie 230V
- Wymiary: ok. 900 x 800 x 1900 mm (dł. x szer. x wys.)
z uchwytem ekranu ok. 1500 x 800 x 1900 mm (dł. x szer. x wys.)
- Waga: ok. 120 kg
Ogłoszenia
Kronberg im Taunus
767 km
Laser stołowy 30W do znakowania - LAS 22
Systemtechnik Hölzer GmbHLAS 22 Tischlaser
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, moc lasera: 30 W, rodzaj chłodzenia: powietrze, masa całkowita: 45 kg, typ regulacji wysokości: elektryczny, długość obszaru skanowania: 110 mm, szerokość obszaru skanowania: 110 mm, długość fali lasera: 1 064 nm, temperatura otoczenia (min.): 15 °C, temperatura otoczenia (maks.): 35 °C, LAS 22 to kompaktowe urządzenie stołowe o niewielkim obszarze roboczym, idealnie nadające się do obróbki małych części. Dzięki niewielkim rozmiarom system jest bardzo praktyczny i może być używany w dowolnym miejscu.
Uniwersalny system znakowania laserowego LAS 22 firmy Systemtechnik Hölzer GmbH może być używany do bardzo szerokiego zakresu zastosowań znakowania. Dzięki zintegrowanemu laserowi światłowodowemu można znakować prawie wszystkie materiały, takie jak stal, twardy metal, aluminium i tworzywa sztuczne.
W zależności od wymagań, system może być wyposażony w laser światłowodowy o mocy 20 lub 30 W. W przypadku trwałego znakowania użycie lasera jest niezbędne w wielu branżach.
Dzięki wydajnemu oprogramowaniu laserowemu, teksty, liczby, kody 2D, kody QR i logo mogą być realizowane za pomocą zaledwie kilku kliknięć i bez rozległej wiedzy programistycznej. Oprogramowanie automatycznie zlicza numery seryjne i numery artykułów po wcześniejszym ustawieniu. Ponadto oprogramowanie może odczytywać dane (zmienne informacje, takie jak numery rysunków, oznaczenia projektów itp.) z istniejących tabel i automatycznie przenosić je do wcześniej zdefiniowanych obszarów. Możliwe jest również użycie skanera ręcznego.
Standardowe wyposażenie obejmuje laptop z systemem operacyjnym Windows i oprogramowaniem laserowym. Opcjonalnie model lasera LAS 22 może być wyposażony w oś obrotową (uchwyt 3-szczękowy) do znakowania części cylindrycznych.
- Laser światłowodowy 30 W (opcjonalnie: 20 W)
- Laser klasy 1
- Długość fali 1064nm
- Rozmiar pola znakowania 110 x110mm
- Oprogramowanie do znakowania EZCAD w języku niemieckim / angielskim
- Laser pilotujący (prosty podgląd/kontur)
- Szukacz ostrości (proste ustawianie ostrości)
- Max. Wysokość komponentów ok. 95 mm
- Otwory na siatkę do mocowania
- Powierzchnia mocowania 310x190mm
- Elektrycznie regulowana oś Z
- Drzwi elektryczne z zabezpieczeniem przed przytrzaśnięciem
- Opcjonalnie: system odciągowy (w tym filtr z węglem aktywnym)
- Spawana konstrukcja z blachy stalowej
- Przyłącze 230V
- Chłodzone powietrzem
- Laptop z systemem operacyjnym Windows (niemiecki lub angielski)
- Wymiary: LBH 600x 400x 690 mm
- Waga: ok. 45 kg
- niskie koszty eksploatacji
- Znakowanie różnych materiałów
Gbodpouy H Nqjfx Ab Hjn
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Kronberg im Taunus
767 km
30W Laser stołowy - LAS 22 do znakowania
Systemtechnik Hölzer GmbHLAS 22 Tischlaser - 30 Watt
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 230 V, rodzaj prądu wejściowego: Klimatyzacja, moc lasera: 30 W, rodzaj chłodzenia: powietrze, całkowita szerokość: 400 mm, całkowita wysokość: 690 mm, całkowita długość: 600 mm, masa całkowita: 45 kg, typ regulacji wysokości: elektryczny, długość obszaru skanowania: 110 mm, szerokość obszaru skanowania: 110 mm, wymagania dotyczące wysokości: 900 mm, długość fali lasera: 1 064 nm, temperatura otoczenia (min.): 15 °C, temperatura otoczenia (maks.): 35 °C, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, rodzaj lasera: laser światłowodowy, LAS 22 to kompaktowe urządzenie stołowe o niewielkiej powierzchni roboczej, idealnie nadające się do obróbki małych elementów. Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie jest bardzo praktyczne i może być używane wszędzie.
Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze bez znajomości programowania.
- Laser światłowodowy 30 Watt (opcjonalnie: 20 Watt)
- Laser klasy 1
- Długość fali 1064nm
- Rozmiar pola znakowania 110 x110mm
- Oprogramowanie do znakowania EZCAD w języku niemieckim / angielskim
- Laser pilotujący (prosty podgląd/kontur)
- Szukacz ostrości (proste ustawianie ostrości)
- Max. Wysokość komponentów ok. 95 mm
- Otwory na siatkę do mocowania
- Powierzchnia mocowania 310x190mm
- Elektrycznie regulowana oś Z
- Drzwi elektryczne z zabezpieczeniem przed przytrzaśnięciem
- Opcjonalnie: system odciągowy (w tym filtr z węglem aktywnym)
- Spawana konstrukcja z blachy stalowej
- Przyłącze 230V
- Chłodzone powietrzem
- Laptop z systemem operacyjnym Windows (niemiecki lub angielski)
- Wymiary: LBH 600x 400x 690 mm
Gbjdey I Nbmopfx Ab Hjn
- Waga: ok. 45 kg
- niskie koszty eksploatacji
- Znakowanie różnych materiałów
Ogłoszenia
Babenhausen
747 km
Maszyna do nakładania ługu
RiehleRMBB 78
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 230 V, rok ostatniego remontu: 2026, całkowita wysokość: 1 120 mm, całkowita długość: 715 mm, całkowita szerokość: 2 210 mm, rodzaj prądu wejściowego: Klimatyzacja, masa całkowita: 170 kg, napięcie sterujące: 24 V, Certyfikowany przez DGUV do: 07/2027, Maszyna do glazurowania Riehle RMBB
Gedpfx Ajyakk Sjb Hsbn
2 kurtyny glazurujące
Wykonanie ze stali nierdzewnej
Prosta technika
Dla blach o wymiarach 580 x 780 mm
Prosta technika
Tylko u nas przetestowana zgodnie z DGUV V3
Zasilanie 230 V
Maszyna używana, wyczyszczona i sprawdzona przez SAB
Z gwarancją i serwisem części zamiennych
Wiele innych maszyn piekarniczych dostępnych od ręki!
Ogłoszenia
Babenhausen
747 km
Maszyna do nakładania ługu
RiehleRiehle Belmar 2000
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 400 V, rok ostatniego remontu: 2024, całkowita wysokość: 950 mm, całkowita długość: 880 mm, całkowita szerokość: 3 075 mm, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, Certyfikowany przez DGUV do: 07/2027, Maszyna do glazurowania Riehle Belma 2000
3 kurtyny glazurujące
Wykonanie ze stali nierdzewnej, mobilna
Z mechanizmem uchylnym do bułek
Bardzo solidna technika
Tylko u nas sprawdzona wg DGUV V3
Podłączenie: 400V, wtyczka 16A-CEE
Wymiary: 3075 x 880 x 950 mm (dł. x szer. x wys.)
Maszyna używana, wyczyszczona i sprawdzona przez SAB
Z gwarancją i serwisem części zamiennych
Opcje:
Pakiet serwisowy
Umowa serwisowa
Zestaw części zamiennych
Serwis dostawy
Gbsdpfx Asyaf Eqjb Hon
Szkolenie i uruchomienie
Na magazynie posiadamy więcej maszyn piekarniczych!
Ogłoszenia
Warsaw
132 km
Linia do mycia Szpinaku, Rukoli
TURATTIVENEZIA
Zadzwoń
Rok budowy: 2004, godziny pracy: 24 h, stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Linia do mytcia szpinaku, rukoli oraz innych warzyw lisciastych
Gbsdpfx Asrrvx Njb Hon
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "nak awf 400f"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.
















































































































































































































































