Używane Kaltenbach Przecinarka Tarczowa Na Zimno, Piła Tarczowa Do Metalu, Kaltenbach na sprzedaż (51 002)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna szeroka
KUPFERMUHLE 60 na 6 głowicdo mokrego drewna
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7503
DANE TECHNICZNE:
- max szerokość strugania 610mm
Godpfxjzact Ej Ab Hebn
- max wysokość strugania dwustronnie 200mm
- max wysokość strugania czterostronnie 100mm
z góry:
- 2 rolki ciągnące gumowe
- 2 rolki ciągnące zębate
- rolka ciągnąca metalowa
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- zapadki
- docisk
- wał ciągnący, zębaty 2szt
- docisk
- wał strugający 610mm, 4-nożowy 7,5kW
- docisk
- rolka ciągnąca, gładka, metalowa
- docisk
- wał profilujący 7,5kW
- docisk
- rolka ciągnąca gumowa
z dołu:
- wał strugający oś 35mm, długość osi 130mm 2,2kW
- listwa prowadząca 2szt
- blat wprowadzający
- wał ciągnący, gładki
- wał strugający 610mm, 4-nożowy (założone 2szy noży) 7,5kW
- 2 wały ciągnące, gładkie
- rolka poślizgowa, metalowa dzielona
- docisk boczny
z tyłu:
- wrzeciona boczne + dociski 2
- 1) pionowe prawe 95mm 4kW
- 2) pionowe lewe 95mm 4kW
- średnica wrzecion 35mm
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- regulowane wałki w dolnym blacie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- 6 rodzajów prędkości posuwu 7/9/11,5/14/18/23m/min
- silnik posuwu 3,1kW
- średnice króćca odciągu 3×120, 3x160mm
- wymiary dł/szer/wys 3150x1900x1600mm
- waga około 3500kg
ATUTY:
– najlepsza maszyna szeroko strugająca do drewna mokrego i suchego
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– dodatkowy wał profilujący oraz wał strugający (podcinacz)
– 4 wały strugające poziome + 2 wrzeciona pionowe
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 66900 PLN
Cena netto: 15930 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Automatyczna zimna piła tarczowa do cięcia pod kątem, automat do cięcia z podajnikiem materiału, aut
KALTENBACHKKS 400 NA
Zadzwoń
Stan: używany, Piła tarczowa ukosowa do cięcia na zimno KALTENBACH Typ KKS 400 NA
Maszyna. Nr 101701 Rok produkcji 1983
Średnica tarczy piły 400 mm
Zakres cięcia pod kątem 90° okrągła Ø 130 mm
Zakres cięcia pod kątem 90° kwadrat 120 x 120 mm
Zakres cięcia pod kątem 90° prostokąt 305 x 20 mm
Zakres cięcia przy 45° okrągłym Ø 130 mm
Zakres cięcia pod kątem 45° kwadrat 110 x 110 mm
Gjdpod N H A Nsfx Ab Hsbn
Zakres cięcia pod kątem 45° prostokąt 245 x 30 mm
Zakres mocowania tulei zaciskowej od 30 do 140 mm
Wysokość robocza 1000 mm
Cięcie ukośne 0 - 180
Droga posuwu 600 mm
Prędkość piły tarczowej 10 + 20 m/min. 2 kroki
Moc silnika 1,7 i 2,6 kW
Silnik hydrauliczny 1,5 kW
Podłączenie do sieci 380 V, 50 Hz
- Hydrauliczny docisk materiału z podajnikiem rolkowym w lewo 1500 mm
- Ścieżka podawania z podwójnym podawaniem do 1200 mm (2x podawanie, następnie cięcie)
- Hydrauliczne mocowanie materiału z pionowym cylindrem mocującym
- Cięcie ukośne - kąt cięcia z ręczną regulacją
- Hydrauliczna kontrola posuwu, prędkość cięcia regulowana ręcznie
- 2 prędkości silnika dla prędkości piły tarczowej
- Skok brzeszczotu regulowany bezstopniowo
- Układ chłodzenia z pompą elektryczną w podstawie maszyny
- Jednostka hydrauliczna przymocowana do maszyny podstawowej
- Licznik części z zerowym odcięciem
Zapotrzebowanie na miejsce dla piły 2600 x 1200 x 1900 mm
waga piły ok. 1400 kg
stan dobry
Aukcja
Aukcja zakończona
Baden-Württemberg
799 km
Piła taśmowa
KaltenbachKBR 371 NA
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2006, Funkcjonalność: w pełni sprawny, długość cięcia (maks.): 760 mm, Zakres cięcia stali okrągłej przy 90°: 400 mm, długość taśmy tnącej: 5 920 mm, wysokość robocza: 720 mm, Brak ceny minimalnej – gwarantowana sprzedaż dla najwyższej oferty!
DANE TECHNICZNE
Wymiary taśmy tnącej: 5.920 x 41 x 1,3 mm
Prędkość cięcia: płynnie regulowana (1:7)
Zakres roboczy (okrągły): maks. 400 mm
Zakres roboczy (kwadrat): 400 x 370 mm
Gbodpfjy Ex E Nsx Ab Hsn
Długość cięcia (pojedynczy skok): 10 - 760 mm
Długość cięcia (wielokrotny skok): maks. 9.999,9 mm
Wysokość robocza: 720 mm
Siła zacisku: 3.600 N
Min. długość detalu: 10 mm (35 mm pionowo)
Uwaga: Demontaż i załadunek mogą być oferowane przez sprzedawcę za dodatkową opłatą.
Przenośnik rolkowy nie jest objęty ofertą.
Ogłoszenia
Niš
981 km
CNC piła zimna Kaltenbach KKS 401 NA
KaltenbachKKS 401 NA 2000
Zadzwoń
Stan: wymagający naprawy (używany), Rok budowy: 2009, Funkcjonalność: ograniczona funkcjonalność, numer maszyny/pojazdu: 305484, średnica tarczy piły: 450 mm, wysokość cięcia (maks.): 160 mm, długość posuwu oś X: 2 000 mm, Zakres cięcia stali okrągłej pod kątem 45°: 150 mm, Zakres cięcia stali okrągłej przy 90°: 150 mm, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, Zakres cięcia stali kwadratowej pod kątem 45°: 140 mm, Zakres cięcia stali kwadratowej pod kątem 90°: 140 mm, CNC zimna piła renomowanej marki Kaltenbach, model KKS 401 NA 2000. Ze względu na dużą ilość danych, zamieściłem kilka zdjęć z podstawowymi informacjami, aby mieć wgląd w możliwości piły. Rzadko spotykany model z podajnikiem (pojedynczo) 0-2000 mm, jak również w trybie powtarzalnym 2000-9999 mm. Automatyczne zerowanie przed cięciem. Głowica CNC z automatycznym obrotem +/-60 stopni, dwa rodzaje smarowania – emulsja i bezpośrednie natryskiwanie sprayem. Wybór odprowadzenia odciętych części: wyrzutnik do małych elementów oraz łańcuchowy wyrzutnik z funkcją opuszczania dłuższych i cięższych elementów. Na zdjęciach nie pokazano, ponieważ nie są zamontowane – wraz z piłą dostarczany jest komplet osłon z barierami IC oraz wiele części zamiennych. Pełna, oryginalna dokumentacja przypisana do numeru seryjnego maszyny, co zapewnia łatwą i pewną instalację.
Gbsdpoyk Inpefx Ab Hsn
Wyjaśnienie problemu: piła jest podłączona do zasilania, każda pojedyncza funkcja (a jest ich wiele) działa w pełni poprawnie. Problem pojawia się tylko podczas pracy automatycznej, najprawdopodobniej chodzi o parametry programowe (platforma Windows). Nie znalazłem odpowiedniego programisty, który mógłby nauczyć się obsługi na mojej maszynie. Możliwe rozwiązanie: skontaktowałem się z producentem piły, który skierował mnie do swojego autoryzowanego serwisanta – mam z nim kontakt i mogę przekazać dane przyszłemu nabywcy. Szacunkowe koszty naprawy w Serbii wynoszą od 3 000 do 5 000 euro; jeśli jesteś bliżej Niemiec lub Czech, koszty będą dla Ciebie znacznie mniejsze. Istnieją więc dwie opcje cenowe: jeśli kupisz maszynę w obecnym stanie, cena jest taka jak w ogłoszeniu; jeśli ja naprawię usterkę, cena będzie znacząco wyższa. W cenie zawarta jest profesjonalna demontaż i załadunek na ciężarówkę (co jest bardzo istotne i nie jest tanie), transport leży po stronie kupującego. Mam nadzieję, że chociaż częściowo wyjaśniłem aktualny stan maszyny. Powodzenia w zakupie!
Ogłoszenia
Wiesbaden
793 km
Automatyczna tarczowa
KALTENBACHKKS 400 NA 1200 CNC
Zadzwoń
Rok budowy: 1988, stan: używany, numer maszyny/pojazdu: 109357, dysk tarczowa Ø: obszar cięcia 400 mm przy 90° rundy: 130 mm powierzchnia cięcia przy 90°: 240 x 85 mm powierzchnia cięcia w mitre przy 45°: profile płaskie 180 x 70 mm prędkości skrawania: 10/20 m/min do przodu prędkości podawania: 0 - 1000 mm/min Przyłącze elektryczne: 400 V, 1,7/2,6 V miejsca potrzebne: 2750 x 1500 x 1900 mm Waga : 1350 kg
Gsdpfob Sciajx Ab Hebn
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Piła tarczowa ukośna
KaltenbachSKL 450 NA
Zadzwoń
Rok budowy: 2007, stan: gotowy do pracy (używany), Średnica tarczy piły: 450 mm, zakres cięcia 90° okrągłe/kwadratowe/profile: 160/145/320x50 mm, zakres cięcia 45° okrągłe/kwadratowe/profile: 160/130/250x40 mm, prędkość cięcia: 1950/3900 m/min, prędkość posuwu: 0-3000 mm/min, zakres ukośnicy: 0° do 90°, zakres obrotu: 180°, waga: ok. 1,5t. Możliwa jest wizja na miejscu.
Godpfx Ajwa Tilsb Hebn
Ogłoszenia
Dorsten
838 km
Automatyczna piła taśmowa - pozioma
KALTENBACHKBS 860 NA
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2003, Średnica cięcia 500 mm
Długość taśmy tnącej 6990x41x1,3 mm
Szerokość cięcia 860x500 mm
Prędkość cięcia 15-90 m/min
Posuw 400 mm/min
Szybki przesuw 2500 mm/min
Godpfxjyutwqs Ab Hobn
Silnik główny 5,5 kW
Minimalna długość odcinka 8 mm
Całkowite zapotrzebowanie na moc 8,5 kW
Masa maszyny ok. 3,6 t
Wymiary gabarytowe ok. 3,3x1,2x2,42 m
Pojedynczy skok 3000 mm
Możliwość wielokrotnego skoku
Opcjonalnie:
Podajnik rolkowy ok. 8 m
Odbiornik rolkowy ok. 10 m
Dane techniczne pochodzą od producenta lub operatora i są dla nas niewiążące. Zastrzegamy sobie prawo sprzedaży pośredniej; obowiązują wyłącznie nasze warunki handlowe i sprzedażowe.
O nas
ponad 400 własnych maszyn w magazynie
ponad 15 000 m² powierzchni magazynowej, udźwig 70 t
ponad 10 000 artykułów akcesoriów do Twojego warsztatu
Chcesz sprzedać maszyny, linie produkcyjne lub cały zakład?
Zapraszamy do kontaktu z nami.
Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Oględziny możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu.
Zapraszamy do odwiedzin.
Zespół Markus Hirsch
Ogłoszenia
Lüdenscheid
796 km
Piła taśmowa
KALTENBACHKB 380 NA
Zadzwoń
Rok budowy: 1997, stan: dobry (używany), Wymiary materiału
maks. okrąg: Ø 380 mm
maks. pole powierzchni: 380 x 380 mm
Długości odcinków
z pojedynczym skokiem: 10 - 510 mm
Gbjdpfeha Hdhex Ab Hen
z wielokrotnym skokiem: maks. 4590 mm
Wymiary LxWxH: 3100 x 2200 x 1850 mm
Waga: 3,100 kg
Aukcja
Kończy się za
d
h
min
s
Aukcja zakończona
Salzburg
652 km
Piła tarczowa
AvolaGAMA 75 V
Stan: używany, Rok budowy: 2003, wysokość cięcia (maks.): 320 mm, średnica tarczy piły: 750 mm, prędkość obrotowa (maks.): 800 obr./min, Wyposażenie: Oznakowanie CE, osłona tarczy piły, SZCZEGÓŁY TECHNICZNE
Maks. wysokość cięcia: 320 mm
Wysokość cięcia przy 90°: 320 mm
Średnica tarczy tnącej: 750 mm
Zakres pochylenia tarczy: 45°
Maks. prędkość obrotowa: 800 obr./min
Min. prędkość obrotowa: 650 obr./min
SZCZEGÓŁY MASZYNY
Napięcie zasilania: 400 V
Prąd wejściowy: 29 A
Częstotliwość zasilania: 50 Hz
Typ regulacji wysokości: elektryczna
Typ sterowania: elektryczny
WYPOSAŻENIE
Znak CE
Gedpfx Abszc Hg Us Hobn
Płynna regulacja prędkości obrotowej
Osłona tarczy tnącej
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Piła tarczowa
MZ PROJECTCS 1000 Optic
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Piła poprzeczna MZ Project CS 1000 Optic
Szerokość cięcia 1000mm
Wysokość cięcia 100mm
Wielkość piły 550mm
Elektroniczne podnoszenie oraz opuszczanie belki dociskowej materiał
Automatyczne podawanie materiału
Zrzut boczny pociętego materiału
Długość stołu wprowadzającego 320cm
Długość stołu odbierającego 255cm
Szerokość rolek w stołach 650mm
Rok produkcji 1999
Ciśnienie robocze 6bar
Znak CE
Godpozcw Icsfx Ab Hobn
Gabaryty maszyny 650x190x190cmH
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła tarczowa z podcinakem
HamechKS-400
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7956
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy głównej 350mm
- średnica otworu tarczy 30mm
- max wysokość cięcia 90mm
- tarcza główna regulowana góra/dół i pod kątem
- osłona na tarczę
- z wózkiem bocznym
- długość cięcia na wózku 1300mm
- szerokość cięcia przy prowadnicy 1340mm
- silnik główny 4kW
- wymiary blatu 1100x1030mm
- wymiar blatu z poszerzeniem, z przedłużeniem 2100x1840mm
- z podcinakiem
- max średnica tarczy podcinaka 100mm
- średnica wrzeciona podcinaka 22mm
- silnik podcinaka 0,55kW
- 3 rodzaje prędkości obrotów 4000, 5000, 6500 obr/min
- średnica króćca odciągu 125mm
- wymiary dł/szer/wys 3280x2340x1450mm
- waga 866kg
ATUTY
Gbodpfszc I Sxsx Ab Hjn
– produkcji polskiej
– osłona na tarczę
– z podcinakiem
– dokumentacja DTR
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 11900 PLN
Cena netto: 2840 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa piła tarczowa
COSMEC 250/100
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy: 7545
DANE TECHNICZNE
szerokość gąsienicy 250mm
szerokość wału 220mm
max średnica tarczy 300mm
średnica otworu tarczy 60mm
wysokość cięcia 100mm
szerokość blatu 650mm
długość blatu 1460mm
– z góry:
2 rzędy zapadek
wał gładki poślizgowy
wał z piłami
wał gładki, poślizgowy
– z dołu:
prowadnica
zapadki
gąsienica
Gbsdpfszcmqasx Ab Hen
2 rodzaje prędkości posuwu + płynna
centralne smarowanie
silnik posuwu 1,2kW
silnik główny 21kW
średnica króćca odciągu 180mm
wymiary całkowite dł/szer/wys 1700x1450x1500mm
waga około 1800kg
– produkcji włoskiej
– dokumentacja DTR
– solidna maszyna
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 25900 PLN
Cena netto: 6160 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Radomsko
94 km
Piła na zimno
KASTOHBA520 AU
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1994, Średnica cięcia 520 mm
Długość brzeszczotu 7239 mm
Szerokość cięcia 1,3 mm
Sterowanie POSIMOD
Powierzchnia cięcia kwadratowa 520 x 520 mm
Długość podawania 500 mm
Długość podawania wielokrotność 4500 mm
Najmniejsza długość sekcji 6 mm
Pozostała długość kawałka min./maks. 10 / 100 mm
Prędkość cięcia 20 - 130 m/min
Wymiary taśmy piły 7239 x 50 x 1,3 mm
Silnik piły 5,5 kW
Całkowite zapotrzebowanie na moc 10,0 kW
Waga maszyny ok. 3,8 tony
Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. 3,42 x 2,30 x 2,40 m
- 2-kolumnowo-prowadzony -
Gsdpfxswqz Aze Ab Hsbn
Akcesoria: Podajnik rolkowy o długości 2500 mm, transporter wiórów, układ chłodzenia
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa piła tarczowa
RAIMANN KS 230 250
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy: 7548
DANE TECHNICZNE
szerokość gąsienicy 250mm
szerokość wału 250mm
max średnica tarczy 350mm
średnica otworu tarczy 80mm
max wysokość cięcia 120mm
szerokość blatu z prześwitem 700mm
długość blatu 1790mm
*z góry:
zapadki
wał dociskowy, gładki
zapadki
wał dociskowy, gładki
wał z piłami
wały gładkie dociskowe 2szt
z dołu:
prowadnica
wał poślizgowy, gładki
zapadki
gąsienica
centralne smarowanie
silnik posuwu 1,1kW
Godpfszccgkox Ab Hobn
silnik główny 30kW
elektryczne podnoszenie korpusu
manualne podnoszenie wału z piłami
średnica króćca odciągu 160mm
wymiary całkowite dł/szer/wys 2250x1700x2000mm
waga około 3000kg
– produkcji niemieckiej
– elektryczne podnoszenie korpusu i wału
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 68900 PLN
Cena netto: 16400EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Austria
473 km
Zimna piła tarczowa
HESSE by ISITANSFC 315-V
Zadzwoń
Stan: nowe, Stan: nowy
Czas dostawy: ok. 10 tygodni od zamówienia
Kraj pochodzenia: Turcja
Cena: 4700 €
Średnica tarczy: 315 mm
Wymiary tarczy: 315x32x63 mm
Prędkość obrotowa tarczy: 45 / 90 obr./min
Kąt ukosu w lewo: 45°
Kąt ukosu w prawo: 45°
Maks. wydajność cięcia 0° okrągłe: 105 mm / kwadrat
Maks. wydajność cięcia 45° w prawo okrągłe: 90 mm / kwadrat
Maks. wydajność cięcia 45° w lewo okrągłe: 90 mm / kwadrat
Silnik: 1,3 - 1,8 kW
Szerokość: 600 mm
Głębokość: 1000 mm
Wysokość: 1400 mm
Gbsdpfowmzfzex Ab Hon
Waga: 200 kg
Ręczny imadło
Wytrzymały podwójny przegub
Wyłącznik start/stop niskonapięciowy w uchwycie
Cięcia pod kątem 45° w lewo i w prawo
Imadło dzielone (dociska przed i za tarczą)
Tarcza tnąca nie jest w zestawie
Ogłoszenia
Austria
473 km
Zimna piła tarczowa
HESSE by ISITANSFC 350-VX
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Stan nowy
Rok produkcji 2025
Numer magazynowy 060103
Czas dostawy natychmiastowy, sprzedaż równoległa zastrzeżona
Kraj pochodzenia Turcja
Cena 8500 €
Rata leasingowa 121,59 €
Na magazynie 1 szt.
Cena promocyjna 6300 €
Średnica tarczy tnącej 350 mm
Gjdpfxjwmf Uao Ab Hjbn
Wymiary tarczy tnącej 350x32x63 mm
Prędkość obrotowa tarczy 45 / 80 obr./min
Zakres cięcia pod kątem w lewo 45°
Zakres cięcia pod kątem w prawo 45°
Maks. wymiar cięcia przy 0° okrągły 115 mm / kwadratowy
Maks. wymiar cięcia przy 45° w prawo okrągły 110 mm / kwadratowy
Maks. wymiar cięcia przy 45° w lewo okrągły 110 mm / kwadratowy
Silnik 5,85 kW
Szerokość 1100 mm
Głębokość 1000 mm
Wysokość 1400 mm
Waga 300 kg
Półautomatyczna piła tarczowa
Wysoka wydajność produkcyjna, idealna do pojedynczych elementów i małych serii
Przekładnia wysokowydajna
Korpus z żeliwa
Wyłącznik nożny
Hydropneumatyczny posuw głowicy tnącej zapewniający równomierne opuszczanie oraz optymalne prowadzenie cięcia
Pneumatyczny imadło
2 prędkości cięcia
Regulowany zakres pracy głowicy w zależności od wymiarów obrabianego materiału
Licznik sztuk
Cięcie pod kątem od 45° w prawo do 45° w lewo
Tarcza tnąca nie wchodzi w skład zestawu
OPCJA:
Tarcza tnąca śr. 350 mm 180,00 €
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Piła tarczowa
OMGASP500 F
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Piła poprzeczna OMGA SP500 F
Szerokość cięcia 500mm
Wysokość cięcia 150mm
Pneumatyczny posuwu piły
Docisk pneumatyczny materiału
Maksymalna wielkość piły min/max 490-500mm
Średnica otworu piły 30mm
Długość prawego stołu: 200cm
Długość lewego stołu: 200cm
Silnik piły o mocy 5.5kw
Certyfikat CE
Gbedpjw Dy Shjfx Ab Hon
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Ostrzałka do pił tarczowych Loroch AK Au
LorochAK Au
Zadzwoń
Rok budowy: 1993, stan: wymagający naprawy (używany), Ostrzałka do pił tarczowych Loroch AK Automat
rok 1993
średnica tarczy min/max – 80/710 mm
podziałka 3-25 mm
rodzaj tarczy szlifierskiej Borazon
średnica tarczy szlifierskiej 200 mm
silnik napędzający 0,55 kw
prędkość pracy 10-45 z/min
chłodziwo
wymiary 1500×1200 x 2300 mm
waga.750 kg
Godpsgtmt Tsfx Ab Hobn
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła tarczowa formatowa
REMAFx250 2000mm
Zadzwoń
Stan: nowe, NR KATALOGOWY RE041
- maszyna nowa
DANE TECHNICZNE
Gbedpfx Ajzabgdeb Hsn
- średnica tarczy ⌀250 – 350/30 mm
- średnica tarczy podcinaka (praca tylko z tarczą ⌀300, 350 mm) ⌀120/20 mm
- moc silnika głównego 4 kW
- moc silnika podcinaka 0,75 kW
- prędkość obrotowa 4000 obr/min
- prędkość obrotowa podcinaka 8800 obr/min
- przechył tarczy 0 – 45°
- maks. długość cięcia 2000 mm
- szerokość cięcia przy liniale wzdłużnym 1250 mm
- klin ⌀350 mm
- średnica flanszy wału 87,5 mm
- liniał oporowy stolika ustawiony do kąta 90° – 45° dokładność ±1°
- maks. wysokość cięcia przy tarczy ⌀300 mm, 95 mm
- maks. wysokość cięcia przy tarczy ⌀350 mm, 120 mm
- średnica króćca odciągowego górnego ⌀80 mm
- średnica króćca odciągowego dolnego ⌀100 mm
- waga 620 kg
- wymiar złożonej maszyny dł/szer/wys 2255x3460x1450mm
Cena netto: 19900 PLN
Cena netto: 4740 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
DŁUTOWNICA DO METALU MTP K-125
Metal Technics PolskaDŁUTOWNICA DO METALU MTP K-125
Zadzwoń
Stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2026, masa całkowita: 290 kg, napięcie wejściowe: 400 V, całkowita długość: 800 mm, całkowita szerokość: 750 mm, całkowita wysokość: 1 550 mm, Metal Technics Polska
Profesjonalne maszyny CNC, lasery i urządzenia do obróbki metalu
Jesteśmy producentem i importerem wysokiej klasy maszyn do obróbki metalu. Dostarczamy sprawdzone technologie z Polski, Europy i Azji – używane przez setki firm w całej Europie.
Od 15 lat stawiamy na jakość, precyzję i niezawodność.
Dane techniczne:
Maksymalny skok 125 mm
Gjdpfx Absyux E Hj Hjbn
Minimalna liczba skoków 60 / min.
Maksymalna liczba skoków 350 / min.
Liczba stopni prędkości 6
Kąt obrotu głowicy 90 st.
Wymiar stołu 500x200 mm
Przejazd stołu X/Y 220 mm
Przejazd w osi Z 200 mm
Moc silnika 0,37 kW
Wymiary całkowite 800 x 750 x 1550 mm
Waga: 290 kg
Wymiary trzonka noża fi 10 / fi 16 mm
DŁUTOWNICA DO METALU K-125
Warunki dostawy :
Maszyna jest fabrycznie nowa
Gwarancja 12 miesięcy
Serwis gwarancyjny
Serwis pogwarancyjny
Deklaracja zgodności CE
DTR w języku angielskim
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
TOKARKA DO METALU 800x3000 7,5KW
Metal Technics PolskaTOKARKA DO METALU MTP 800X3000
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, średnica toczenia nad suportem poprzecznym: 570 mm, przelot wrzeciona: 105 mm, średnica toczenia: 800 mm, średnica toczenia nad łożem suportu: 800 mm, długość toczenia: 3 000 mm, długość posuwu oś X: 420 mm, skok pinoli: 235 mm, całkowita długość: 4 740 mm, całkowita szerokość: 1 140 mm, całkowita wysokość: 1 910 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 1 600 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 25 obr./min, średnica toczenia nad suportem poprzecznym: 570 mm, średnica gwintu metrycznego (maks.): 120 mm, skoki gwintu metrycznego: 54, szerokość łóżka: 400 mm, prędkość obrotowa (maks.): 1 600 obr./min, prędkość obrotowa (min.): 25 obr./min, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, średnica obrotu nad suportem poprzecznym: 570 mm, masa całkowita: 4 300 kg, średnica tarczy: 450 mm, średnica tarczy czołowej: 450 mm, Metal Technics Polska
Profesjonalne maszyny CNC, lasery i urządzenia do obróbki metalu
Jesteśmy producentem i importerem wysokiej klasy maszyn do obróbki metalu. Dostarczamy sprawdzone technologie z Polski, Europy i Azji – używane przez setki firm w całej Europie.
Od 15 lat stawiamy na jakość, precyzję i niezawodność.
MTP TOKARKA DO METALU 800x3000 7,5kW PRZELOT 105
Stan opakowania oryginalne
TOKARKA CQ6280
800 x 3000 mm
Obrabiarka przeznaczona do obróbki skrawaniem przedmiotów najczęściej o powierzchni brył obrotowych (wałki, stożki, kule, gwinty wewnętrzne i zewnętrzne). Narzędziem obróbczym są najczęściej nóż tokarski, wiertło lub narzędzia do gwintów. Dzięki najnowszym rozwiązaniom oraz wyposażeniu tokarka idealnie nadaje się do prac profesjonalnych i przemysłowych.
Dane techniczne:
Długość obrabianego przedmiotu (max.): 3000mm
Średnica obrabiania nad łożem:800mm
Średnica obrabiania nad suportem:570mm
Średnica obrabiania bez mostka do łoża tokarki: 1035mm
Przesuw osi Z1: 230mm
Długość mostka do łoża tokarki: 330mm
Szerokość łoża: 400mm
Zakres obrotu imaka: 70 stopni
Drogi przesuwu osi-X: 420mm
Prędkość wrzeciona:(16) 25 - 1.600 min-1
Prześwit wrzeciona: 105 mm
Zamocowanie wrzeciona: D1-8
Stożek wrzeciona: MT 5
Przyśpieszony posuw osi X: (25) 0,022 - 0,74 mm/U
Przyśpieszony posuw osi Z: (25) 0,044 - 1,48 mm/U
Średnica tulei konika: 90 mm
Stożek konika: MT 5
Wysuw tulei konika: 235 mm
Regulacja przesuwu konika: 11 mm / 0,4"
Gwintowanie, metric:(54) 0,45 - 120 mm
Gwintowanie, diametric: (42) 0,88 - 160 DP
Gwintowanie, module: (46) 0,25 - 60 mm
Gwintowanie, whitworth: (54) 7/16 - 80 GPZ
Moc, napęd główny: 7,5 kW
Napięcie zasilania: 400 V
Wymiary ogólne (długość x szerokość x wysokość): 4.740x1.140x1.910 mm
Waga: 4300kg
Wyposażenie:
• 3-osiowy wskaźnik pozycji,
• 3-szczękowy uchwyt Ø 320 mm,
• 4-szczękowy uchwyt tokarski Ø 400 mm,
• tarcza tokarska Ø 450 mm,
• tarcza zabierakowa,
• posiada stałą osłonę rozpryskową,
• system chłodzący,
• podtrzymka stała max. fi 250
• podtrzymka ruchoma,
• osłona uchwytu,
• tuleje redukcyjne,
• kieł stały,
Gbedpfxjyz Ubxe Ab Hsn
• narzędzia,
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
DŁUTOWNICA DO METALU B5016C SKOK 160 MM
Metal Technics PolskaDŁUTOWNICA DO METALU MTP B5016C
Zadzwoń
Stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2026, masa całkowita: 1 400 kg, napięcie wejściowe: 400 V, całkowita długość: 1 270 mm, całkowita szerokość: 1 100 mm, całkowita wysokość: 1 700 mm, Metal Technics Polska
Profesjonalne maszyny CNC, lasery i urządzenia do obróbki metalu
Gbedpfx Aoyuc D Tob Hen
Jesteśmy producentem i importerem wysokiej klasy maszyn do obróbki metalu. Dostarczamy sprawdzone technologie z Polski, Europy i Azji – używane przez setki firm w całej Europie.
Od 12 lat stawiamy na jakość, precyzję i niezawodność.
DŁUTOWNICA DO METALU B5016C SKOK 160 MM
DŁUTOWNICA DO METALU
B5016C
Urządzenie do obrabiania różnych powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych, zwłaszcza rowków wpustowych. Zapewnia szerokie zastosowanie w zakładach remontowych oraz narzędziowniach.
Dane techniczne :
Maksymalny skok suwaka: 160 mm
Ilość skoków na minutę: 23/32/44/48/67/92
Średnica stołu roboczego: 350 mm
Pionowa regulacja suwaka: 160 mm
Odległość imaka nożowego od kolumny: 485 mm
Odległość powierzchni stołu do korpusu suwaka: 320 mm
Maksymalny przesuw wzdłużny stołu roboczego: 360 mm
Maksymalny przesuw poprzeczny stołu roboczego: 320 mm
Maksymalny kąt obrotu stołu roboczego: 360 stopni
Maksymalne wymiary narzędzia: 25 x 40 mm
Maksymalne obciążenie stołu roboczego: 300 kg
Maksymalna siła dłutowania: 4,5 kN
Szerokość rowka teowego w stole roboczym: 14 mm
Moc silnika głównego: 1,5 kW
Wymiary gabarytowe (D x S x W): 1270 x 1100 x 1700 mm
Waga: 1400 kg
DŁUTOWNICA DO METALU B5016C SKOK 160 MM Marka Metal Technics Polska
Warunki dostawy :
Maszyna jest fabrycznie nowa
Gwarancja 12 miesięcy
Serwis gwarancyjny
Serwis pogwarancyjny
Deklaracja zgodności CE
DTR w języku angielskim
Możliwość dostawy do klienta. Cena dostawy według indywidualnej wyceny firmy przewozowej.
Jeśli są Państwo zainteresowani innymi maszynami zachecamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Ogłoszenia
Oberweis
581 km
Półautomatyczna piła taśmowa do metalu
THOMASSUPER TRAD 301 SO EASY
Zadzwoń
Stan: nowe, Thomas Super Trad 301 So Easy – Półautomatyczna piła taśmowa do metalu
Cena promocyjna: 9.400 € zamiast 11.100 €, netto
Wydajność cięcia okrągłego: 255 mm
- Model SO EASY umożliwia dzięki układowi hydraulicznemu opuszczania ramienia piły pełny cykl cięcia bez stałej obecności operatora
- Hydrauliczny imadło
- Wyłącznik krańcowy do ustawiania powrotu ramienia piły bezpośrednio nad ciętym materiałem
- Przełącznik wyboru trybu MANUALNEGO cięcia – przycisk umożliwia szybki dostęp do ciętego materiału
- Centralny panel sterowania na froncie maszyny z podświetlanym systemem alarmowym
- Automatyka sterowana przekaźnikiem bezpieczeństwa
- Wysoko wydajna pompa hydrauliczna o niskim poborze mocy
- Praktyczna i niezawodna do wszystkich prac cięcia średnich materiałów żelaznych
- Duży obrotowy stół roboczy „plateau”, który razem z taśmą obraca się podczas cięcia pod kątem, zapewniając doskonałe podparcie ciętego materiału; ten system zapobiega przecięciu stołu roboczego przez taśmę, jak to się zdarza w tradycyjnych piłach taśmowych
- Solidne imadło z żeliwa z pokrętłem i szybkozaciskiem
- Imadło wyposażone w wygodną rączkę do szybkiego przesuwania oraz montowane na szynie umożliwiającej przesuw boczny
- Możliwość cięcia w zakresie od 0° do 60° w prawo oraz 45° w lewo
- 2 elektryczne prędkości obrotowe taśmy tnącej
- Napinanie taśmy pokrętłem; mikrowyłącznik zabezpieczający przy zerwaniu taśmy lub niewystarczającym naciągu
- Elektryczna pompa chłodziwa
- Szczotka czyszcząca taśmę
CECHY
- Ramię piły, imadło oraz plateau wykonane z żeliwa
- Prowadzenie taśmy z wkładkami z węglika spiekanego oraz regulowanymi rolkami
- Przekładnia pracująca w kąpieli olejowej
WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
Gbodpjzcpkpofx Ab Hon
- Regulowany ogranicznik z podziałką milimetrową
- Hydrauliczne imadło
- Podpora materiału
- Bimetalowa taśma tnąca M42 2750 x 27 x 0,9 mm
- Zestaw kluczy serwisowych
- Certyfikat CE oraz instrukcja obsługi i konserwacji
OPCJE
- Rolka załadunkowa (2 m)
- Rolka odbiorcza z ogranicznikiem (2 m)
- System smarowania minimalną ilością środka chłodzącego Blada
- Sterowanie nożne (start pedal)
Dane techniczne
- Maks. średnica cięcia (okrągłe) 0°: 255 mm
- Maks. średnica cięcia (okrągłe) : 200 mm
- Maks. średnica cięcia (okrągłe) 60°>: 110 mm
- Maks. przekrój cięcia (kwadratowe) 0°: 250 mm
- Maks. przekrój cięcia (kwadratowe) : 190 mm
- Maks. przekrój cięcia (kwadratowe) 60°>: 110 mm
- Maks. przekrój cięcia (prostokątne) 0°: 300 x 220 mm
- Maks. przekrój cięcia (prostokątne) : 190 x 170 mm
- Maks. przekrój cięcia (prostokątne) 60°>: 110 x 130 mm
- Wymiary taśmy: 2750 x 27 x 0,9 mm
- Prędkość taśmy: 33/66 m/min
- Szerokość imadła: 305 mm
- Nachylenie ramienia piły: 30°
- Wysokość robocza: 940 mm
- Przekładnia: 40/1 I
- Średnica koła napędowego: 300 mm
- Silnik elektryczny 3-fazowy: 1,0 - 1,4 kW
- Pompa elektryczna: 0,11 kW
- Wymiary maszyny (szer. x wys. x gł.): 800 x 1600 x 1800 mm
- Masa maszyny: 440 kg
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła tarczowa z podcinakiem
HamechTKS-400
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 8007
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy głównej( bez podcinaka) 400mm
- max średnica traczy głównej (z podcinakiem) 300mm
- średnica otworu tarczy 30mm
- max wysokość cięcia dla tarczy 400/300, 120/70mm
- blokada wrzeciona
- tarcza główna regulowana góra/dół i pod kątem
- osłona na tarczę
- z wózkiem bocznym
- długość cięcia na wózku 1600mm
- szerokość cięcia przy prowadnicy 1360mm
- wymiary blatu 1100x1020mm
Gbjdpfx Aboy T Rhfj Hen
- wymiar blatu z poszerzeniem, z przedłużeniem 2050x1850mm
- z podcinakiem
- max średnica tarczy podcinaka 100mm
- średnica wrzeciona podcinaka 22mm
- silnik podcinaka 0,55kW
- 3 rodzaje prędkości obrotów 2800, 4000, 5000 obr/min
- silnik główny 5,5kW
- z hamulcem
- średnica króćca odciągu 80, 120mm
- wymiary dł/szer/wys 2400x3350x1500mm - waga 870kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– osłona na tarczę
– z podcinakiem
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 11900 PLN
Cena netto: 2833 EUR w zależności od ceny 4,20 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Piła tarczowa
CENTAUROSL 3000
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Wyposażenie: Oznakowanie CE, Piła do cięcia wzdłużnego CENTAURO SL 3000
Długość cięcia 3470mm
Szerokość cięcia max 600mm
Wysokość cięcia max 160mm
Wielkość piły 550mm
Godpfx Aboy Tiv Uo Hobn
Moc silnika głównego 11kw ?
Prędkość posuwu do 80m/min
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "kaltenbach przecinarka tarczowa na zimno, piła tarczowa do metalu, kaltenbach"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

































































































































































































































































































