Używane Frezarki Do Gwintów, 22 Sztuki na sprzedaż (22 804)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna szeroka
KUPFERMUHLE 60 na 6 głowicdo mokrego drewna
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7503
Dujdszact Ejpfx Al Ssu
DANE TECHNICZNE:
- max szerokość strugania 610mm
- max wysokość strugania dwustronnie 200mm
- max wysokość strugania czterostronnie 100mm
z góry:
- 2 rolki ciągnące gumowe
- 2 rolki ciągnące zębate
- rolka ciągnąca metalowa
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- zapadki
- docisk
- wał ciągnący, zębaty 2szt
- docisk
- wał strugający 610mm, 4-nożowy 7,5kW
- docisk
- rolka ciągnąca, gładka, metalowa
- docisk
- wał profilujący 7,5kW
- docisk
- rolka ciągnąca gumowa
z dołu:
- wał strugający oś 35mm, długość osi 130mm 2,2kW
- listwa prowadząca 2szt
- blat wprowadzający
- wał ciągnący, gładki
- wał strugający 610mm, 4-nożowy (założone 2szy noży) 7,5kW
- 2 wały ciągnące, gładkie
- rolka poślizgowa, metalowa dzielona
- docisk boczny
z tyłu:
- wrzeciona boczne + dociski 2
- 1) pionowe prawe 95mm 4kW
- 2) pionowe lewe 95mm 4kW
- średnica wrzecion 35mm
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- regulowane wałki w dolnym blacie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- 6 rodzajów prędkości posuwu 7/9/11,5/14/18/23m/min
- silnik posuwu 3,1kW
- średnice króćca odciągu 3×120, 3x160mm
- wymiary dł/szer/wys 3150x1900x1600mm
- waga około 3500kg
ATUTY:
– najlepsza maszyna szeroko strugająca do drewna mokrego i suchego
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– dodatkowy wał profilujący oraz wał strugający (podcinacz)
– 4 wały strugające poziome + 2 wrzeciona pionowe
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 66900 PLN
Cena netto: 15930 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Frezarka dolnowrzecionowa
GOMAD FD-1
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 6691
DANE TECHNICZNE
- średnica wrzeciona 25mm
- wysokość robocza wrzeciona 100mm
- wrzeciono wymienne
- blokowanie wrzeciona
- regulowane góra/dół
- podtrzymka wrzeciona
- dociski
- oryginalna żeliwna prowadnica z pełną regulacją
- 4 rodzaje prędkości obrotów + prawo/lewo 3000, 4500, 6000, 9000 obr/min
- wymiary blatu + kątownik 1020x900mm
- silnik 6kW
- średnica króćca odciągu 2x120mm
- wymiary dł/szer/wys 1100x1070x1640mm
- waga 658kg
– podtrzymka wrzeciona
Djdozabd Aspfx Al Sjuu
– kątownik
– hamulec
– stan bardzo dobry, frezarka używana
Cena netto: 11500 PLN
Cena netto: 2740 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Brno-město
354 km
Frezarka do kół zębatych
Gleason-PfauterP 1600/2000 S
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2006, Siemens Sinumerik 840 D, sterowanie 5 osiami.
Maks. średnica koła: 2000 mm
Szerokość koła: 700 mm
Dodpoza Egbjfx Al Ssuu
Waga maszyny: 35 000 kg
Wymagane miejsce: ok. 6,9 x 8,4 x 3,7 m

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Czopiarka Frezarka
MARTIN
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7758
DANE TECHNICZNE
Piła tarczowa:
- max średnica piły 350mm
- wrzeciono 30mm
- wrzeciono blokowane
- tarcza regulowana przód/tył, góra/dół, kąt
- osłona na tarczę
- silnik 1,1kW
- średnica króćca odciągu 80mm
Frezarka:
- wrzeciono czopujące:
- średnica wrzeciona 40mm
- wysokość robocza wrzeciona 150mm
- wrzeciono blokowane
- max średnica frezu 350mm
- 2 rodzaje prędkości obrotów 3000, 4500obr/min
- silnik około 5,5kW
- hamulec
- wózek boczny – przesuw manualny
- wymiary wózka dł/szer 1180x600mm
- liniał kątowy
- docisk pneumatyczny
- średnica króćców odciągu 125mm
- wymiary dł/szer/wys 1750/2600( do wysyłki 1200 )/1400mm
- waga 715kg
Dodpfxszaa Tvo Al Seuu
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– stan bardzo dobry
– czopiarka używana
Cena netto: 13900 PLN
Cena netto: 3300 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Brno-město
354 km
Frezarka narzędziowa
ToscaATHOS FS
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1992, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Uniwersalna maszyna - frezarka narzędziowa i tokarka.
Stół 290 x 900 mm
Obciążenie stołu 80 kg
Obroty wrzeciona ... 56 - 4500 obr./min
Dodpfxjy D Rdho Al Ssuu
Tokarka - średnica robocza 200 mm
Tokarka - długość robocza 800 mm
Masa maszyny 1700 kg
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna na 8 głowic
WEINIGHydromat 22 AL z podajnikiem
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Strugarka czterostronna WEINIG HYDROMAT 22 AL
- max szerokość obrabianego elementu 220mm
- max wysokość obrabianego elementu 130mm
- 8 wrzecion:
1) poziome dolne 220mm 5,5kW
2) pionowe prawe 130mm 7,5kW
3) pionowe lewe 130mm 7,5kW
4) pionowe prawe 130mm 5,5kW
5) poziome górne 220mm 11kW
– 5 wrzeciono regulowane elektrycznie góra/dół
6) poziome dolne 220mm 5,5kW
7) poziome dolne 220mm 5,5kW
Dujdpfxoy Ux Dqo Al Seu
– 7 wrzeciono z podtrzymką + system Jointer (ostrzenie głowicy)
8) uniwersalne 220mm, regulowane 360° 7,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzeciona 40mm
- z góry:
- 6 wałków wprowadzających ciągnących, zębatych podwójnych + 1 pojedynczy
- 3 wałki wyprowadzające, ciągnące, gumowe, gładkie podwójne + 3 pojedyncze
- licznik metrów
- z dołu:
- wałek wprowadzający, zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- 3 wałki metalowe, ciągnące, gładkie
- posuw na wałkach Kardana
- wałki dociskane pneumatycznie
- płynna regulacja prędkości posuwu + 2 biegi 10-60m/min
- silnik posuwu 10kW
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- silnik podnoszenia korpusu 0,75kW
- centralne smarowanie blatu
- średnica króćców odciągu 5x140mm, 3x 120mm
- wymiary maszyny dł/szer/wys 4680x1780x1850mm
- wymiary szafy sterowniczej (na palecie) 1020x1000x2230mm
- waga około 5000kg
- Podajnik z centrownikiem:
- szerokość rolki 450mm
- na wprowadzeniu 1 rolka zębata ciągnąca
- 22 rolki gładkie ciągnące
- docisk regulowany od góry
- długość podajnika 9020mm
- płynna regulacja prędkości 10-60m/min
- silnik 0,75kW
- wymiary dł/szer/wys 9020x790x1150mm
Cena netto: 179900 PLN
Cena netto: 42850 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Frezarka do profili profilowa
FOD BYDGOSZCZ*FFBA-500 do sztachet / do zacięć węgłowy
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7781
DANE TECHNICZNE
- największa wysokość frezowania 216mm
- największa głębokość frezowania 65mm
- największa średnica freza 250mm
- długość robocza wrzeciona 500mm
- prędkość obrotowa wrzeciona 4600obr/min
- średnica wrzeciona 40mm
Dedpfx Aoy Uxq Djl Sjuu
- max średnica narzędzia 250mm
- blat roboczy dł/szer 890x400mm
- silnik 11kW
- 2 dociski materiału – pneumatyczne
- zapotrzebowanie powietrza 6-8 bar
- średnica króćca odciągu 160mm
- wymiary dł/szer/wys 1330x1200x1470mm
- waga 970kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– niemalowana
– frezarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 38900 PLN
Cena netto: 9260 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
🔍 FREZARKA UNIWERSALNA 1600 x 360 SERVO
Metal Technics PolskaFREZARKA UNIWERSALNA MTP XL6436CL
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, długość posuwu oś X: 1 300 mm, długość posuwu osi Y: 320 mm, długość posuwu oś Z: 450 mm, całkowita wysokość: 2 000 mm, całkowita szerokość: 2 100 mm, całkowita długość: 2 520 mm, szerokość stołu: 360 mm, długość stołu: 1 600 mm, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, obciążenie stołu: 500 kg, masa całkowita: 2 800 kg, napięcie wejściowe: 400 V, okres gwarancji: 12 miesiące, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, Frezarki pionowe cechują się możliwością przesuwu całego wrzeciennika po prowadnicach kolumny. Maszyna ta nadaje się idealnie do obróbki: narzędzi. przyrządów. elementów silników.
Żeliwny odlew niwelujący drgania oraz wibracje
Osłony chroniące zgodnie z obowiązującymi normami
Automatyczny posuw wszystkich 3 osi
Szybki posuw 3 osi
Cyfrowy wyświetlacz
Posuw bezstopniowy
Napędy servo umożliwiające dokładną i bezpieczną pracę
Stół o dużej powierzchni roboczej i wysokiej wytrzymałości
Szlifowane i hartowane koła zębate znacznie redukujące hałas
Centralny układ smarowania
Funkcjonalny panel sterowania zapewniający intuicyjną obsługę
Możliwość ustawienia dowolnego kąta pochylenia
Osłona stołu dostępna jako wyposażenie opcjonalne
Parametr Specyfikacja
Wymiary stołu roboczego 1600 × 360 mm
Maksymalne obciążenie stołu 500 kg
Kąt obrotu stołu roboczego -45° / +45°
Przesuw osi X/Y/Z 1300 / 320 / 450 mm
Prędkość posuwu osi X 30–750 mm/min
Prędkość posuwu osi Y 20–500 mm/min
Prędkość posuwu osi Z 15–375 mm/min
Posuw szybki (Eilgang) osi X/Y/Z 1200 / 800 / 600 mm/min
Rowki T-owe 3 / 18 / 80 mm
Stożek wrzeciona Poziomy ISO50 / Pionowy ISO50
Przesuw górnej belki 550 mm
Dsdpfxjyuculs Al Sjuu
Odległość między wrzecionem pionowym a stołem 196–646 mm
Odległość między wrzecionem poziomym a stołem 20–470 mm
Prędkość obrotowa wrzeciona pionowego (12) 60–1750 obr./min
Prędkość obrotowa wrzeciona poziomego (12) 60–1800 obr./min
Silnik wrzeciona pionowego 4,0 kW
Silnik wrzeciona poziomego 5,5 kW
Moc silnika posuwu osi X/Y/Z 1,5 / 1,5 / 1,5 kW
Serwonapęd 10 Nm
Wymiary (dł. × szer. × wys.) 2520 × 2100 × 2000 mm
Masa 2800 kg
Możliwość dostawy do klienta. Cena dostawy według indywidualnej wyceny firmy przewozowej.
Jeśli są Państwo zainteresowani innymi maszynami zachecamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
DŁUTOWNICA DO METALU MTP K-125
Metal Technics PolskaDŁUTOWNICA DO METALU MTP K-125
Zadzwoń
Stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2026, masa całkowita: 290 kg, napięcie wejściowe: 400 V, całkowita długość: 800 mm, całkowita szerokość: 750 mm, całkowita wysokość: 1 550 mm, Metal Technics Polska
Profesjonalne maszyny CNC, lasery i urządzenia do obróbki metalu
Jesteśmy producentem i importerem wysokiej klasy maszyn do obróbki metalu. Dostarczamy sprawdzone technologie z Polski, Europy i Azji – używane przez setki firm w całej Europie.
Od 15 lat stawiamy na jakość, precyzję i niezawodność.
Dane techniczne:
Maksymalny skok 125 mm
Djdpfxeyux E Hs Al Souu
Minimalna liczba skoków 60 / min.
Maksymalna liczba skoków 350 / min.
Liczba stopni prędkości 6
Kąt obrotu głowicy 90 st.
Wymiar stołu 500x200 mm
Przejazd stołu X/Y 220 mm
Przejazd w osi Z 200 mm
Moc silnika 0,37 kW
Wymiary całkowite 800 x 750 x 1550 mm
Waga: 290 kg
Wymiary trzonka noża fi 10 / fi 16 mm
DŁUTOWNICA DO METALU K-125
Warunki dostawy :
Maszyna jest fabrycznie nowa
Gwarancja 12 miesięcy
Serwis gwarancyjny
Serwis pogwarancyjny
Deklaracja zgodności CE
DTR w języku angielskim
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
TOKARKA DO METALU 800x3000 7,5KW
Metal Technics PolskaTOKARKA DO METALU MTP 800X3000
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, średnica toczenia nad suportem poprzecznym: 570 mm, przelot wrzeciona: 105 mm, średnica toczenia: 800 mm, średnica toczenia nad łożem suportu: 800 mm, długość toczenia: 3 000 mm, długość posuwu oś X: 420 mm, skok pinoli: 235 mm, całkowita długość: 4 740 mm, całkowita szerokość: 1 140 mm, całkowita wysokość: 1 910 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 1 600 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 25 obr./min, średnica toczenia nad suportem poprzecznym: 570 mm, średnica gwintu metrycznego (maks.): 120 mm, skoki gwintu metrycznego: 54, szerokość łóżka: 400 mm, prędkość obrotowa (maks.): 1 600 obr./min, prędkość obrotowa (min.): 25 obr./min, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, średnica obrotu nad suportem poprzecznym: 570 mm, masa całkowita: 4 300 kg, średnica tarczy: 450 mm, średnica tarczy czołowej: 450 mm, Metal Technics Polska
Profesjonalne maszyny CNC, lasery i urządzenia do obróbki metalu
Jesteśmy producentem i importerem wysokiej klasy maszyn do obróbki metalu. Dostarczamy sprawdzone technologie z Polski, Europy i Azji – używane przez setki firm w całej Europie.
Od 15 lat stawiamy na jakość, precyzję i niezawodność.
MTP TOKARKA DO METALU 800x3000 7,5kW PRZELOT 105
Stan opakowania oryginalne
TOKARKA CQ6280
800 x 3000 mm
Obrabiarka przeznaczona do obróbki skrawaniem przedmiotów najczęściej o powierzchni brył obrotowych (wałki, stożki, kule, gwinty wewnętrzne i zewnętrzne). Narzędziem obróbczym są najczęściej nóż tokarski, wiertło lub narzędzia do gwintów. Dzięki najnowszym rozwiązaniom oraz wyposażeniu tokarka idealnie nadaje się do prac profesjonalnych i przemysłowych.
Dane techniczne:
Długość obrabianego przedmiotu (max.): 3000mm
Średnica obrabiania nad łożem:800mm
Średnica obrabiania nad suportem:570mm
Średnica obrabiania bez mostka do łoża tokarki: 1035mm
Przesuw osi Z1: 230mm
Długość mostka do łoża tokarki: 330mm
Szerokość łoża: 400mm
Zakres obrotu imaka: 70 stopni
Drogi przesuwu osi-X: 420mm
Prędkość wrzeciona:(16) 25 - 1.600 min-1
Prześwit wrzeciona: 105 mm
Zamocowanie wrzeciona: D1-8
Stożek wrzeciona: MT 5
Przyśpieszony posuw osi X: (25) 0,022 - 0,74 mm/U
Przyśpieszony posuw osi Z: (25) 0,044 - 1,48 mm/U
Średnica tulei konika: 90 mm
Stożek konika: MT 5
Wysuw tulei konika: 235 mm
Regulacja przesuwu konika: 11 mm / 0,4"
Gwintowanie, metric:(54) 0,45 - 120 mm
Gwintowanie, diametric: (42) 0,88 - 160 DP
Gwintowanie, module: (46) 0,25 - 60 mm
Duodpfx Aloyz Ubxj Ssu
Gwintowanie, whitworth: (54) 7/16 - 80 GPZ
Moc, napęd główny: 7,5 kW
Napięcie zasilania: 400 V
Wymiary ogólne (długość x szerokość x wysokość): 4.740x1.140x1.910 mm
Waga: 4300kg
Wyposażenie:
• 3-osiowy wskaźnik pozycji,
• 3-szczękowy uchwyt Ø 320 mm,
• 4-szczękowy uchwyt tokarski Ø 400 mm,
• tarcza tokarska Ø 450 mm,
• tarcza zabierakowa,
• posiada stałą osłonę rozpryskową,
• system chłodzący,
• podtrzymka stała max. fi 250
• podtrzymka ruchoma,
• osłona uchwytu,
• tuleje redukcyjne,
• kieł stały,
• narzędzia,
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
WIERTARKO-FREZARKA ZAY7025V 700 x 180 mm
Metal Technics PolskaMTP ZAY7025V 700 x 180 mm
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, całkowita długość: 950 mm, całkowita wysokość: 930 mm, szerokość stołu: 180 mm, napięcie wejściowe: 400 V, całkowita szerokość: 560 mm, długość stołu: 700 mm, skok: 52 mm, prędkość obrotowa (maks.): 3 000 obr./min, prędkość obrotowa (min.): 50 obr./min, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, Charakterystyka:
Seryjnie wyposażona w bieg w prawo i w lewo umożliwiający gwintowanie
Odchylana w obie strony głowica frezu do wiercenia pod kątem, frezowania po skosie itp.
Uniwersalne zastosowanie m. in. do frezowania, wiercenia, gwintowania itp.
Duży stół krzyżowy ze skalą
Bezstopniowa regulacja prędkości obrotowej
2- biegowa przekładnia dla optymalnego przeniesienia mocy
Wysoka współosiowość dzięki precyzyjnym łożyskom
Ergonomicznie zaprojektowany panel sterowania
Cyfrowy wyświetlacz posuwu oraz prędkości obrotowej
Uchwyt wiertarski B-16
Trzpień
Długość stołu 700 mm
Cyfrowy wyświetlacz posuwu wrzeciona
Cyfrowy wyświetlacz prędkości obrotowej
Filtr EMV wg. normy CE
Osłona
Narzędzia do obsługi
Podstawa
Dusdpfx Asytpl Uol Sju
Polski
Dane techniczne
Wydajność wiercenia w stali: 25 mm
Maksymalna średnica frezu czołowego: 80 mm
Maksymalna średnica frezu trzpieniowego: 25 mm
Odstęp między wrzecionem a kolumną: 170 mm
Minimalny odstęp między wrzecionem a stołem: 45 mm
Maksymalny odstęp między wrzecionem a stołem: 325 mm
Skok wrzeciona: 52 mm
Zakres obrotów wrzeciona, bezstopniowo: 50 – 3000 obr./min
Stożek wrzeciona: MK3
Rozmiar stołu roboczego: 700 x 180 mm
Maksymalny przesuw osi X: 490 mm
Maksymalny przesuw osi Y: 160 mm
Odchylana głowica frezowa: -90° / +90°
Regulacja wysokości głowicy frezowej: 275 mm
Rozmiar rowków teowych (T): 12 mm
Moc silnika: 1 kW
Wymiary (D x S x W): 950 x 560 x 930 mm
Waga: 160 kg
Możliwość dostawy do klienta. Cena dostawy według indywidualnej wyceny firmy przewozowej.
Jeśli są Państwo zainteresowani innymi maszynami zachecamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Ogłoszenia
Ostrożne
234 km
Frezarka kopiarka
ElumatecAS 170
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1994, Funkcjonalność: w pełni sprawny, ELUMATEC AS 170 – Kopiarka frezarska 1-wrzecionowa
Dane techniczne
Zakres frezowania poziomo według ogranicznika: 300 x 120 mm
Zakres frezowania poziomo według szablonu: 285 x 110 mm
Prędkość obrotowa wrzeciona frezującego: 12.000 obr./min
Zakres mocowania profili: 150 x 130 mm, regulowany do 400 mm
Skok: 105 mm
Przyłącze elektryczne: 230/400 V, 3~, 50 Hz
Moc wyjściowa: 0,74 kW
Przyłącze sprężonego powietrza: 7 bar
Zużycie powietrza na jeden cykl roboczy:
12 l bez instalacji natryskowej
24 l z instalacją natryskową
Wymiary AS 170/00
Długość: 780 mm
Głębokość: 770 mm
Wysokość: 1.500 mm
Waga: 200 kg
Wyposażenie
Duży zakres frezowania przy kompaktowej konstrukcji
Możliwość kopiowania według bocznych ograniczników lub szablonu (1:1)
Pneumatyczny, dwustopniowy trzpień kopiujący do różnych średnic frezów
Patenowana zawieszenie dźwigni kopiującej zapewniające precyzyjne frezowanie
Regulacja wysokości stołu dla profili do 400 mm wysokości
Dsdpfjza Iifox Al Seuu
„Spindle Lock” do szybkiej wymiany narzędzi
Pneumatyczny zacisk materiału
Dozująca instalacja natryskowa
Ogłoszenia
Kłodawa
281 km
GOMA GS-900 Frezarka górna frezarka GOMA GS-900
GOMAGS-900
Zadzwoń
Rok budowy: 2019, stan: nowe, Router GOMA GS-900
Producent GOMA
Model / typ maszyny GS-900
Rok produkcji 2019
Kategoria maszyny Router
Lokalizacja
Gorzów Wlkp.
Warunki dostawy
KOLEKCJA WŁASNA
Koszt dostawy
Osłona klienta
Typ startowy
do uzgodnienia
Opis
Komentarze
Wartość Dane
Prędkość obrotowa wrzeciona 9000 - 18000 obr.
Silnik dwubiegowy 3,2 / 2,4 kW
Obrót głowicy +/- 45°.
Pionowy skok stołu 150 mm
Wymiary stołu 700 x 800; (700 x 1200) mm
Router GS-900 jest przeznaczony do obróbki drewna litego i materiałów drewnopochodnych tj. płyt wiórowych, MDF itp.
Charakterystyczne:
- obróbka drewna litego i płyt wiórowych,
- frezowanie rowków w płytach, profilowanie krawędzi według krzywoliniowej trasy lub linii prostej,
- pilot zdalnego sterowania do pracy z szablonami wysuniętymi z tabeli,
- podwójne łożyska pozwalają na wykorzystanie pełnej mocy silnika,
- pneumatyczne płynne opuszczanie wrzeciona sterowane pedałem,
- nachylenie wrzeciona w zakresie +/- 45 stopni.
Obróbka bardzo krótkich, bardzo długich, skomplikowanych, zakrzywionych krawędzi lub innych nietypowych prac wymaga zastosowania specjalnego sprzętu niezbędnego ze względów bezpieczeństwa. Narzędzia te muszą dostatecznie zakrywać narzędzie i gwarantować niezawodne prowadzenie materiału, aby zapobiec odbiciu lub odbiciu.
Djdpfx Alsfbl Epj Souu
Koziołek jest przechylany ręcznie na boki, a jego pozycja pionowa jest określana za pomocą wyjmowanego sworznia. W tabeli, współosiowo z narzędziem, znajduje się wysuwany sworzeń D = 10 mm. Po wysunięciu i zamontowaniu łożyska, stanowi ono wskazówkę dla szablonu z obrabianym przedmiotem. Zaciski, które mogą
[...]
Ogłoszenia
Izdebnik
232 km
Prasa przelotowa z dociskiem bocznym
KallesoePRASA DO KLEJENIA LV 351
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Prasa przelotowa 3000 mm
14 tłoków górnych
6 tłoków bocznych
Ogrzewanie wodne z grzałkami w połce
Oznaczenie CE
Dsdpsx Apxlefx Al Souu
Rok produkcji 1996
Ogłoszenia
Izdebnik
232 km
Prasa przelotowa z dociskiem bocznym
KallesoePRASA DO KLEJENIA LV 351
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Prasa przelotowa 3000 mm
14 tłoków górnych
6 tłoków bocznych
Ogrzewanie wodne z grzałkami w połce
Oznaczenie CE
Duedpfx Asza Duwel Seu
Rok produkcji 1996
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
DŁUTOWNICA DO METALU B5016C SKOK 160 MM
Metal Technics PolskaDŁUTOWNICA DO METALU MTP B5016C
Zadzwoń
Stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2026, masa całkowita: 1 400 kg, napięcie wejściowe: 400 V, całkowita długość: 1 270 mm, całkowita szerokość: 1 100 mm, całkowita wysokość: 1 700 mm, Metal Technics Polska
Profesjonalne maszyny CNC, lasery i urządzenia do obróbki metalu
Jesteśmy producentem i importerem wysokiej klasy maszyn do obróbki metalu. Dostarczamy sprawdzone technologie z Polski, Europy i Azji – używane przez setki firm w całej Europie.
Od 12 lat stawiamy na jakość, precyzję i niezawodność.
DŁUTOWNICA DO METALU B5016C SKOK 160 MM
DŁUTOWNICA DO METALU
B5016C
Urządzenie do obrabiania różnych powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych, zwłaszcza rowków wpustowych. Zapewnia szerokie zastosowanie w zakładach remontowych oraz narzędziowniach.
Dane techniczne :
Maksymalny skok suwaka: 160 mm
Ilość skoków na minutę: 23/32/44/48/67/92
Średnica stołu roboczego: 350 mm
Pionowa regulacja suwaka: 160 mm
Odległość imaka nożowego od kolumny: 485 mm
Odległość powierzchni stołu do korpusu suwaka: 320 mm
Maksymalny przesuw wzdłużny stołu roboczego: 360 mm
Maksymalny przesuw poprzeczny stołu roboczego: 320 mm
Maksymalny kąt obrotu stołu roboczego: 360 stopni
Maksymalne wymiary narzędzia: 25 x 40 mm
Maksymalne obciążenie stołu roboczego: 300 kg
Maksymalna siła dłutowania: 4,5 kN
Szerokość rowka teowego w stole roboczym: 14 mm
Moc silnika głównego: 1,5 kW
Wymiary gabarytowe (D x S x W): 1270 x 1100 x 1700 mm
Waga: 1400 kg
DŁUTOWNICA DO METALU B5016C SKOK 160 MM Marka Metal Technics Polska
Duodpfoyuc D Tsx Al Seu
Warunki dostawy :
Maszyna jest fabrycznie nowa
Gwarancja 12 miesięcy
Serwis gwarancyjny
Serwis pogwarancyjny
Deklaracja zgodności CE
DTR w języku angielskim
Możliwość dostawy do klienta. Cena dostawy według indywidualnej wyceny firmy przewozowej.
Jeśli są Państwo zainteresowani innymi maszynami zachecamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
łuparka do drewna 7 ton
CORMAKŁuparka do drewna LUP7TS
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, ŁUPARKA DO DREWNA LUP7TS CORMAK to elektryczna łuparka do drewna o sile nacisku 7 ton, przeznaczona do przygotowywania drewna kominkowego i opałowego. Model obsługuje polana o długości do 520 mm i średnicy do 250 mm, dlatego dobrze sprawdzi się przy domu.
Urządzenie wyposażono w silnik 230 V / 2200 W, Siłownik z automatycznym powrotem, dwuręczną obsługę, klatkę zabezpieczającą obszar roboczy oraz stojak z kołami w zestawie. Sprawdź CORMAK LUP7TS, jeśli potrzebna,kompaktowa łuparka 230 V do regularnego przygotowywania drewna opałowego przy domu.
Zastosowanie łuparki CORMAK LUP7TS
Łuparka do drewna CORMAK LUP7TS sprawdzi się wszędzie tam, gdzie drewno opałowe przygotowywane jest regularnie, ale nie ma potrzeby stosowania dużej maszyny przemysłowej ani wersji ze stojakiem.
Rekomendowane zastosowania:
gospodarstwa domowe,
gospodarstwa rolne,
domy ogrzewane drewnem,
użytkownicy kominków i pieców,
małe punkty przygotowania opału,
obiekty agroturystyczne i pensjonaty,
warsztaty i zaplecza gospodarcze,
użytkownicy przygotowujący drewno sezonowane i świeże.
Model LUP7TS będzie odpowiedni dla osób, które chcą szybciej i wygodniej przygotowywać polana opałowe, ograniczając wysiłek związany z ręcznym rąbaniem drewna.
Dla kogo sprawdzi się łuparka do drewna 7 ton?
CORMAK LUP7TS to łuparka dla użytkowników, którzy potrzebują kompaktowego, prostego w obsłudze urządzenia do drewna opałowego. Siła nacisku 7 ton, zasilanie 230 V oraz niewielka konstrukcja bez stojaka sprawiają, że model dobrze pasuje do pracy przy domu, w gospodarstwie lub w małym punkcie usługowym.
To dobry wybór dla:
właścicieli domów ogrzewanych drewnem,
użytkowników kominków,
gospodarstw przygotowujących opał na własne potrzeby,
osób chcących ograniczyć ręczne rąbanie drewna,
mniejszych firm i obiektów, które regularnie zużywają drewno opałowe,
użytkowników, którzy szukają łuparki łatwiejszej do przechowywania niż wersja ze stojakiem.
CORMAK LUP7TS została wyposażona w dwuręczny system obsługi, który zwiększa kontrolę nad procesem łupania. Użytkownik prowadzi pracę obiema rękami, co ogranicza ryzyko przypadkowego kontaktu z obszarem roboczym.
Dodatkowym elementem bezpieczeństwa jest pokrywa zabezpieczająca obszar roboczy. Takie rozwiązanie ma znaczenie szczególnie wtedy, gdy łuparka wykorzystywana jest regularnie, a operator chce pracować w bardziej uporządkowany i przewidywalny sposób.
Płynna regulacja odstępu łupania
Łuparka posiada płynną regulację odstępu łupania, dzięki której można lepiej dopasować pracę urządzenia do długości przygotowywanego drewna. Pozwala to ograniczyć niepotrzebny ruch roboczy i usprawnić przygotowywanie kolejnych polan.
To szczególnie praktyczne przy pracy z powtarzalnymi kawałkami drewna, np. przy przygotowywaniu opału do kominka, pieca lub kotła.
Wyposażenie standardowe
Łuparka hydrauliczna CORMAK LUP7TS
Stojak z kołami
Hydrauliczny siłownik z automatycznym powrotem
Dwuręczny system obsługi
Pokrywa zabezpieczająca obszar roboczy
Stół odbiorczy na polana
Stabilny nóż łupiący
Silnik 230 V / 2200 W
Malowana proszkowo stalowa konstrukcja
Parametry techniczne CORMAK LUP7TS:
Siła łupania
7 T
Maksymalna średnica łupanego drewna
250 mm
Maksymalna długość łupanego drewna
520 mm
Silnik
230 V / 50 Hz
Moc silnika
Duedpezarv Asfx Al Sou
2200 W
Zasilanie
230 V
Długość
950 mm
Szerokość
325 mm
Wysokość
510 mm
Waga netto / brutto
63 / 68 kg
Gwarancja
2 lata
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
łuparka do drewna 7 ton
CORMAKŁuparka do drewna LUP7T
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, ŁUPARKA DO DREWNA LUP7T CORMAK to elektryczna łuparka do drewna o sile nacisku 7 ton, przeznaczona do przygotowywania drewna kominkowego i opałowego. Model obsługuje polana o długości do 520 mm i średnicy do 250 mm, dlatego dobrze sprawdzi się przy domu.
Urządzenie wyposażono w silnik 230 V / 2200 W, Siłownik z automatycznym powrotem, dwuręczną obsługę, klatkę zabezpieczającą obszar roboczy oraz stojak z kołami w zestawie. Sprawdź CORMAK LUP7T, jeśli potrzebna,kompaktowa łuparka 230 V do regularnego przygotowywania drewna opałowego przy domu.
Zastosowanie łuparki CORMAK LUP7T
Łuparka do drewna CORMAK LUP7T sprawdzi się wszędzie tam, gdzie drewno opałowe przygotowywane jest regularnie, ale nie ma potrzeby stosowania dużej maszyny przemysłowej ani wersji ze stojakiem.
Rekomendowane zastosowania:
gospodarstwa domowe,
gospodarstwa rolne,
domy ogrzewane drewnem,
użytkownicy kominków i pieców,
małe punkty przygotowania opału,
obiekty agroturystyczne i pensjonaty,
warsztaty i zaplecza gospodarcze,
użytkownicy przygotowujący drewno sezonowane i świeże.
Model LUP7T będzie odpowiedni dla osób, które chcą szybciej i wygodniej przygotowywać polana opałowe, ograniczając wysiłek związany z ręcznym rąbaniem drewna.
Dla kogo sprawdzi się łuparka do drewna 7 ton?
CORMAK LUP7T to łuparka dla użytkowników, którzy potrzebują kompaktowego, prostego w obsłudze urządzenia do drewna opałowego. Siła nacisku 7 ton, zasilanie 230 V oraz niewielka konstrukcja bez stojaka sprawiają, że model dobrze pasuje do pracy przy domu, w gospodarstwie lub w małym punkcie usługowym.
To dobry wybór dla:
właścicieli domów ogrzewanych drewnem,
użytkowników kominków,
gospodarstw przygotowujących opał na własne potrzeby,
osób chcących ograniczyć ręczne rąbanie drewna,
mniejszych firm i obiektów, które regularnie zużywają drewno opałowe,
użytkowników, którzy szukają łuparki łatwiejszej do przechowywania niż wersja ze stojakiem.
CORMAK LUP7T została wyposażona w dwuręczny system obsługi, który zwiększa kontrolę nad procesem łupania. Użytkownik prowadzi pracę obiema rękami, co ogranicza ryzyko przypadkowego kontaktu z obszarem roboczym.
Dodatkowym elementem bezpieczeństwa jest pokrywa zabezpieczająca obszar roboczy. Takie rozwiązanie ma znaczenie szczególnie wtedy, gdy łuparka wykorzystywana jest regularnie, a operator chce pracować w bardziej uporządkowany i przewidywalny sposób.
Płynna regulacja odstępu łupania
Łuparka posiada płynną regulację odstępu łupania, dzięki której można lepiej dopasować pracę urządzenia do długości przygotowywanego drewna. Pozwala to ograniczyć niepotrzebny ruch roboczy i usprawnić przygotowywanie kolejnych polan.
To szczególnie praktyczne przy pracy z powtarzalnymi kawałkami drewna, np. przy przygotowywaniu opału do kominka, pieca lub kotła.
Parametry techniczne CORMAK LUP7T:
Siła łupania
maks. 7 T
Maksymalna średnica łupanego drewna
250 mm
Duedpszarp Nefx Al Sou
Maksymalna długość łupanego drewna
520 mm
Silnik
230 V / 50 Hz
Moc silnika
2200 W
Zasilanie
sieciowe
Długość
950 mm
Szerokość
325 mm
Wysokość
510 mm
Gwarancja
2 lata
Stojak
brak w zestawie
Wyposażenie standardowe
Łuparka hydrauliczna CORMAK LUP7T
Hydrauliczny siłownik z automatycznym powrotem
Dwuręczny system obsługi
Pokrywa zabezpieczająca obszar roboczy
Stabilny nóż łupiący
Silnik 230 V / 2200 W
Malowana proszkowo stalowa konstrukcja
Ogłoszenia
Mielec
242 km
Frezarka, centrum obróbcze
Fritz WernerTC800
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1986, Maszyna: TC800
Numer seryjny: 25132
Rok produkcji: 1986
Sterowanie: Sinumerik System 8
Uchwyt narzędziowy: SK50
Przesuw: X: 1600 mm Y: 1000 mm Z: 1100 mm
Optyczny system pomiarowy w osiach X, Y, Z
2 stoły paletowe, powierzchnia stołu: 800x800 mm
System wymiany palet
Dusdpfx Asx Eyt Ujl Ssu
Magazyn narzędzi: 60 narzędzi
Zasilanie: 380V 50Hz 55kW.
Ogłoszenia
Tatabánya
488 km
Maszyna do cięcia gwintów Ridgid
Ridgid1224
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Gwintownica Ridgid 1224, przecinarka do gwintów, maszyna używana
Wymiary całkowite:
Długość: 1140 mm
Szerokość: 720 mm
Wysokość: 1110 mm
Możliwości:
Gwintowanie rur: 1⁄4″ – 4″ (8 – 100 mm); 4″ – 6″ (100 – 150 mm) z przystawką do gwintowania z przekładnią 161.
Gwintowanie śrub: 1⁄4″ – 2″ (6 – 52 mm).
Cechy charakterystyczne:
Gwintuje rury 1⁄4″ – 2″ z prędkością 36 obr./min oraz rury 2½″ – 4″ z prędkością 12 obr./min.
Model 1224 nadaje się do gwintowania różnych typów rur, w tym czarnych, ocynkowanych, powlekanych tworzywem sztucznym, a także rur ze stali nierdzewnej, IMC oraz rur i prętów o grubościennych ściankach do twardości 30 w skali Rockwella C.
Silnik indukcyjny zapewnia, że poziom hałasu pozostaje zgodny z normami.
Specjalny silnik z rozruchem i pracą kondensatorową umożliwia pełny zakres gwintowania nawet przy spadkach napięcia zasilania.
Używa uniwersalnej głowicy gwintującej 1⁄4″ – 2″ oraz regulowanej głowicy gwintującej 2½″ – 4″ do nacinania gwintów stożkowych lub prostych NPT/NPSM lub BSPT/BSPP.
Stałe i prawidłowe smarowanie głowic i obrabianego materiału poprzez centrycznie prowadzone smarowanie olejem.
Dane techniczne:
Silnik: 1,1 kW, jednofazowy, 50 Hz, typ indukcyjny.
Przełączniki: ciężki przełącznik obrotowy (Lewo / Wyłącz / Prawo) oraz zintegrowany pedał nożny.
Prędkość wrzeciona: 36/12 obr./min.
Przekładnia: dwubiegowa, przełożenie 3:1.
Uchwyt: typ młotkowy z wymiennymi wkładkami.
Urządzenie centrujące tylne: obsługiwane krzywką.
Obcinak do rur: model 764, w pełni samonastawny i samocentrujący, z kółkiem tnącym F-229 (1⁄4″ – 4″).
Rozwiertak: model 744, typ łopatkowy, 1⁄4″ – 4″.
Smarowanie: przez głowicę gwintującą.
Dedpfx Aowwgvyel Seuu
Pompa: samozasysająca, zębata, automatycznie zmieniająca kierunek, o stałym przepływie.
Ogłoszenia
Havířov 1
242 km
Frezarka do kamienia KUKA
Zeykan Robotics s.r.oKUKA KR240 RoboMill Collected
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2012, godziny pracy: 8 200 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, powtarzalność: 0,3 mm, szerokość stołu: 2 200 mm, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, waga przedmiotu obrabianego (maks.): 6 000 kg, długość stołu: 3 200 mm, maksymalna prędkość wrzeciona frezarki: 12 000 obr./min, ____RoboMill 2KR240 S20BT40 TT6t TB16 WM1 Gotowy do odebrania
Nowoczesny kompleks do zrobotyzowanej obróbki kamienia
„NIE WYMAGA FUNDAMENTÓW BETONOWYCH”
Dsdpfx Alozawm Ho Seuu
Prezentowany tu kompleks zrobotyzowany oparty jest na robocie KUKA KRC2 z 2012 roku.
System może być również dostarczony z:
- używanymi robotami KUKA KRC4,
- fabrycznie nowymi robotami KUKA KRC4,
- robotami nowej generacji KUKA KRC5.
Oferujemy również większe konfiguracje oparte na platformie KUKA KR360 / KR500 – dostępne w wersjach używanych i nowych.
Możliwe są dodatkowe konfiguracje z:
- w pełni automatycznymi systemami wymiany wrzecion oraz ram drutowych,
- dodatkowymi wrzecionami frezującymi,
- ramami pił drutowych o różnych szerokościach,
- dodatkowymi głowicami technologicznymi,
- stołami obrotowymi o udźwigu:
- 10 ton,
- 20 ton,
- 30 ton,
- dodatkowymi systemami ogrodzeń bezpieczeństwa.
Przedstawiamy RoboMill — adaptacyjny, wielofunkcyjny system robotyczny przeznaczony do:
- frezowania,
- cięcia konturowego,
- obróbki piłą drutową,
- obróbki płyt kamiennych.
Kluczową cechą kompleksu jest konstrukcja typu "monobase", w której wszystkie główne komponenty systemu są zintegrowane na jednej stalowej platformie.
Robot, stół obrotowy, instalacje elektryczne, linie powietrza i wody, system chłodzenia wrzeciona, systemy pozycjonowania, magazyny narzędzi i mechanizmy pomocnicze są zamontowane na jednej, sztywnej ramie.
To rozwiązanie inżynieryjne zapewnia kilka kluczowych zalet:
- zachowanie geometrii systemu nawet po transporcie,
- brak konieczności wykonywania fundamentów betonowych,
- szybkie wdrożenie na nowym miejscu pracy,
- utrzymanie matematycznej dokładności systemu CAM bez potrzeby ponownej kalibracji.
Instalacja wymaga jedynie:
- ustawienia platformy na powierzchni,
- wywiercenia sześciu otworów pod kotwy,
- zamocowania konstrukcji za pomocą kotew chemicznych,
- podłączenia zasilania elektrycznego, sprężonego powietrza oraz wody.
Po tych czynnościach system jest gotowy do pracy.
- Konfiguracja standardowa
Kompleks wyposażono w:
- przemysłowego robota KUKA,
- automatyczny 16-pozycyjny magazyn narzędzi BT40,
- półautomatyczny system wymiany wrzeciona i ramy drutowej,
- stół obrotowy o udźwigu do 6 ton,
- platformę do cięcia płyt o wymiarach 3200 × 2200 mm pod obróbkę tarczową,
- zintegrowany system chłodzenia wrzeciona,
- wewnętrzne prowadzenie instalacji elektrycznych, pneumatycznych i wodnych.
____Funkcje systemu robota
W pamięci robota znajdują się:
- programy półautomatycznej wymiany wrzeciona i ram drutowych,
- programy odbioru i zwrotu dla wszystkich 16 narzędzi w przestrzeni roboczej,
- zewnętrzne modele kinematyczne stołu obrotowego,
- programy pozycjonowania pomocniczego oraz bezpiecznych przejazdów.
Ponieważ wszystkie elementy są sztywno zamocowane do jednej konstrukcji monobase, odległości między robotem, stołem i modułami technologicznymi pozostają niezmienne także po transporcie.
Umożliwia to zachowanie pełnej ważności modelu matematycznego CAM przy minimalnym czasie nastaw i kalibracji po instalacji.
___RoboMill to nie tylko robot.
To mobilna, przemysłowa platforma do nowoczesnej, zautomatyzowanej obróbki kamienia.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Uttendorf
600 km
Frezarka stołowa CNC
Droop+ReinLFAS 130 ke
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Oś X 6.000 mm
Oś Y 1.500 mm
Oś Z 1.500 mm
Maks. rozmiar obrabianego przedmiotu 6.000 x 1.500 x 1.500 mm
Uchwyt wrzeciona SK50
Prędkość wrzeciona 4.000 obr./min
Sterowanie HEIDENHAIN TNC 426
Dodpszcpwvsfx Al Seuu
W zestawie dokumentacja
Maszyna została wyremontowana w 2002 roku, jest w bardzo dobrym stanie i można ją obejrzeć pod napięciem.
Ogłoszenia
Szymiszów
167 km
Silnik elektryczny 22 kW
Celma Indukta
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2015, silnik był używany około 50 roboczo godzin,
Djdpfx Aljhn Rw Do Seuu
obroty: 735 obrotów na minutę
Ogłoszenia
Tychy
203 km
Podajnik masowy taśmowy,zgrzebłowy,wozy
Krajowy, prod. własna w oparciu o własnąCiąg technologiczny do drążenia tuneli
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 2019, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: Nadany w/g wskazań klienita, Kombajn górniczy chodnikowy do robót przygotowawczych, budowy tuneli (pod drogi) w górach. Po remoncie, dostasowany do natychmiastowej pracy, z gwarancją, Typy kombajnów : AM 50, AM 75, MR 340
Duedpfozai Ivsx Al Sju
Ogłoszenia
Białogard
316 km
Frezarka do cięcia
Motan40-20/BL-T MT
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1994, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Producent Motan
Typ 40-20/BL-T MT
Moc 3 kW
Dusdpfsuk Aiysx Al Sju
Wlot ostrza 40 x 20 cm
Stan techniczny bardzo dobry
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "frezarki do gwintów, 22 sztuki"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc








































































































































































































































































































































