Używane Erregi Compact 250/6R + Tunnel 700 na sprzedaż (21 978)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Trenčianske Stankovce
352 km
Engel duo 2050/700 (2016)
Engelduo 2050/700
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2016, siła zacisku: 6 500 kN, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, Siła zacisku: 700 t
Średnica śruby: 60 mm
Odległość między kolumnami V: 960 mm
Fjdpezbdb Hofx Ab Hegc
Odległość między kolumnami H: 1100 mm
Objętość odlewu: 705 cm3
Typ: Poziomy
Napęd: hydrauliczny
Rdzenie hydrauliczne 2 + 2
\+ 6-osiowe ramię robota
Ogłoszenia
Trenčianske Stankovce
352 km
Engel DUO 1800/700 pico (2014)
EngelDUO 1800/700 pico
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2014, Siła zacisku: 700 t
Średnica śruby: 60 mm
Odległość między kolumnami V: 960 mm
Odległość między kolumnami H: 1100 mm
Objętość odlewu: 710 cm3
Typ: Poziomy
Fodpfszbdbtjx Ab Hogc
Napęd: hydrauliczny
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Frezarka do profili
Bartezaghi2BE 250
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Frezarka poprzeczna Bartezaghi 2BE 250
Długość wrzeciona 240 mm
Maksymalna wysokość frezowania 250 mm
Średnica wrzeciona 40 mm
Prędkość obrotowa wrzeciona 5600 RPM
Silnik o mocy 9kw
Fgedpeyyi E Nsfx Ab Hjc
Docisk materiału pneumatyczny
Sterowanie z pulpitu

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Piła ukosowa
BrevettiJunior 250
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Dwupiła do ramek Brevetti Junior 250
Szerokość cięcia max 60mm
Wysokość cięcia max 60mm
Cięcie pod kątem 45°
Max wielkość piły 250mm
Cykl cięcia góra-dół
Płynna regulacja posuwu pił
Moc silnika 2×1.5kw
Króćce odciągowe 2x 100mm
Fodswdw Tvopfx Ab Hsgc
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Piła dwutrzpieniowa do cięcia poprzecznego
OMGARadial 700
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Piła radialna OMGA Radial 700
Szerokość cięcia 90° max 700mm
Wysokość cięcia max 110mm
Fgsdpfoyym Afex Ab Hoc
Agregat tnący regulowany pod kątem w dwóch płaszczyznach
Prędkość obrotowa piły 3000r.p.m
Silnik główny o mocy 2,61kw
Pneumatyczny posuw agregatu tnącego
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
WEINIGK23 250/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7959
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 250mm
- max średnica tarczy dla wielopiły 350mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia dla wielopiły 120mm
Fgedpfx Abozab R No Hec
- szerokość blatu z prześwitem 830mm
- długość blatu 1780mm
– z góry:
- odrzutniki
- rolka, dociskowa poślizgowa, metalowa, gładka
- odrzutniki
- rolka dociskowa, poślizgowa
- wał z piłami
- rolka dociskowa, poślizgowa, metalowa 2szt
– z dołu:
- listwa prowadząca
- odrzutniki
- gąsienica
- elektryczna regulacja korpusu góra/dół
- manualna regulacja wału z piłami
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 37kW
- średnica króćca odciągu 170mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2000x1500x2000mm
- waga 1850kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 45900 PLN
Cena netto: 10930 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
WEINIG250/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7961
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 250mm
- max średnica tarczy 350mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 100mm
- szerokość blatu z prześwitem 940mm
- długość blatu 1700mm
-z góry:
- zapadki/odrzutniki
- rolka dociskowa, metalowa, gładka
- wał z piłami
- rolka dociskowa, metalowa, gładka 2szt
-z dołu:
- prowadnica
- zapadki/odrzutniki
- rolka poślizgowa, gładka
- gąsienica
- centralne smarowanie
- silnik posuwu 4kW
- silnik główny 37kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- manualne podnoszenie korpusu
- manualne podnoszenie wału z piłami
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys maszyny 1800x1500x1700mm
- waga 1956kg
ATUTY
Fedpfxozabu Is Ab Hjgc
– produkcji niemieckiej
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 22900 PLN
Cena netto: 5450 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Trenčianske Stankovce
352 km
Arburg 370S 700-290U (2016) Uniwersalna maszyna tylko 23000 godzin
Arburg370S 700-290U
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2016, Funkcjonalność: w pełni sprawny, siła zacisku: 700 kN, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, Seologica control
Siła mocowania: 70 t
Średnica śruby: 40 mm (bardzo wytrzymała)
Odległość między prętami V: 370 mm
Odległość między prętami H: 370 mm
Odległość między prętami: 370x370 mm
Płyty HxV: 510x510 mm
Grubość formy min-max: 200
Fedpfx Aboygtque Hogc
Skok: 400 mm
Pojemność wyrzutowa: 188 cm3
Typ: Uni
Napęd: Hydrauliczny
Zawór powietrza: 1
Godziny: 23000
2 serwopompy
4 obiegi chłodzenia swobodnego
6 elektrycznych stref grzewczych dla formy
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
LEADERMACCompact LMC 723
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 6338
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 230mm
- max wysokość obrabianego elementu 160mm
7 wrzecion:
1) poziome dolne 230mm 5,5kW
2) pionowe prawe 160mm 5,5kW
3) pionowe lewe 160mm 5,5kW
4) poziome górne 230mm 7,5kW
5) poziome górne 230mm 7,5kW
6) poziome dolne 230mm 7,5kW
7) uniwersalne 360° 230mm 7,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
- wszystkie wrzeciona wyposażone w hamulec
- obroty wrzecion 6000obr/min
z góry:
- 6 wałków wprowadzających ciągnących, zębatych, metalowych w tym 2 podwójne
- 4 wałki wyprowadzające ciągnące, gumowe w tym 1 podwójny
- 3 dociski na wyprowadzeniu
z dołu:
- docisk od boku na wprowadzeniu
- wałek wprowadzający, zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- 3 wałki ciągnące, metalowe, gładkie
- wałki regulowane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 1190mm
- centralne smarowanie blatu
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- silnik podnoszenia korpusu 0,56kW
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku 6-24m/min
- silnik posuwu 3,7kW
Fgedpfxey Ux Ebe Ab Hoc
- posuw na wałkach Kardana
- zamknięta w kabinie
- średnica króćca odciągu 7x125mm
- wymiary dł/szer/wys 5100x2070x1900mm
- waga około 5000kg
ATUTY
– na 7 głowic
– wrzeciono uniwersalne
– idealna do drewna mokrego i suchego
– wrzeciona wyposażone w hamulce
- dokumentacja DTR
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 139900 zł
Cena netto: 33310EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się różnić przy wyższych wahaniach)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
WEINIGK-23 250/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7651
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 250mm
- max średnica tarczy 400mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z prześwitem 810mm
- długość blatu 1780mm
– z góry:
- zapadki/odrzutniki
Fedpfoy Uxrhex Ab Hegc
- wał dociskowy, gładki
- zapadki
- wał dociskowy, gładki
- wał z piłami
- wały gładkie dociskowe 2szt
– z dołu:
- prowadnica
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 37kW
- manualne podnoszenie korpusu
- manualne podnoszenie wału z piłami
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2150x1480x1760mm
- waga 1735kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 46900 PLN
Cena netto: 11160 EUR w zależności od ceny 4,25 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła dwuwałowa
WalterWD 250 350 KBA
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2018, NR KATALOGOWY 8009
DANE TECHNICZNE
- max szerokość materiału 600mm
- max wysokość cięcia 170mm
- średnica wrzeciona górnego 70mm
- średnica wrzeciona dolnego 70mm
- średnica piły tarczowej: opcja 1: 250mm/350mm opcja 2: 300mm/300mm
- długość wrzeciona górnego część robocza 550mm
- długość wrzeciona dolnego część robocza 550mm
- wrzeciona wyposażone w hamulec
- klin wrzeciona 2szt
- moc silnika wrzeciona napędu górnego 18,5kW
- moc silnika wrzeciona napędu dolnego 22kW
- moc silnika napędu posuwu 2,2kW
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- średnia króćca odciągu 2x200mm
z góry:
- zapadki 2 rzędy
- wał ciągnący zębaty
- wał z piłami
- wał ciągnący zębaty
- rolka poślizgowa, metalowa
z dołu:
- łańcuchy ciągnące
- wał z piłami
- łańcuchy ciągnące
- rolka poślizgowa, metalowa
- wymiary całkowite dł/szer/wys 3170/1450/1730mm
- waga około 2500kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– wielopiła dwu-wałowa
– rok produkcji 2018
– dokumentacja DTR + CE
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 78900 PLN
Cena netto: 18786 EUR w zależności od ceny 4,20 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Fodpfx Absy Uvlxo Hegc
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Żuraw słupowy obrotowy 250kg, wysięg 4,09m
Stahl / KonecranesAS2,5-4,5
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2009, Żuraw słupowy obrotowy, Stahl / Konecranes, 250 kg, wysięg 4,09 m – używany - :
Cena (tylko słup z ramieniem) loco: 1.750,- € (netto)!
Fgedezbyfhepfx Ab Hsc
Producent: Stahl / Konecranes
Typ: AS2,5-4,5
Rok produkcji: 03/2009
Numer fabryczny: PO10062432
Udźwig: 250 kg
Wysięg: 4,09 m
Dolna krawędź ramienia: 850 mm
AB nr 920309/01
Stan: dobry
Dostępny od: ok. sierpnia 2026
Lokalizacja: Lipsk
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
WIERTARKO-FREZARKA ZAY7025V 700 x 180 mm
Metal Technics PolskaMTP ZAY7025V 700 x 180 mm
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, całkowita długość: 950 mm, całkowita wysokość: 930 mm, szerokość stołu: 180 mm, napięcie wejściowe: 400 V, całkowita szerokość: 560 mm, długość stołu: 700 mm, skok: 52 mm, prędkość obrotowa (maks.): 3 000 obr./min, prędkość obrotowa (min.): 50 obr./min, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, Charakterystyka:
Seryjnie wyposażona w bieg w prawo i w lewo umożliwiający gwintowanie
Odchylana w obie strony głowica frezu do wiercenia pod kątem, frezowania po skosie itp.
Uniwersalne zastosowanie m. in. do frezowania, wiercenia, gwintowania itp.
Duży stół krzyżowy ze skalą
Bezstopniowa regulacja prędkości obrotowej
2- biegowa przekładnia dla optymalnego przeniesienia mocy
Wysoka współosiowość dzięki precyzyjnym łożyskom
Ergonomicznie zaprojektowany panel sterowania
Cyfrowy wyświetlacz posuwu oraz prędkości obrotowej
Uchwyt wiertarski B-16
Trzpień
Długość stołu 700 mm
Cyfrowy wyświetlacz posuwu wrzeciona
Cyfrowy wyświetlacz prędkości obrotowej
Filtr EMV wg. normy CE
Osłona
Narzędzia do obsługi
Podstawa
Polski
Dane techniczne
Wydajność wiercenia w stali: 25 mm
Maksymalna średnica frezu czołowego: 80 mm
Maksymalna średnica frezu trzpieniowego: 25 mm
Odstęp między wrzecionem a kolumną: 170 mm
Minimalny odstęp między wrzecionem a stołem: 45 mm
Maksymalny odstęp między wrzecionem a stołem: 325 mm
Skok wrzeciona: 52 mm
Fodpoytpl Uefx Ab Hsgc
Zakres obrotów wrzeciona, bezstopniowo: 50 – 3000 obr./min
Stożek wrzeciona: MK3
Rozmiar stołu roboczego: 700 x 180 mm
Maksymalny przesuw osi X: 490 mm
Maksymalny przesuw osi Y: 160 mm
Odchylana głowica frezowa: -90° / +90°
Regulacja wysokości głowicy frezowej: 275 mm
Rozmiar rowków teowych (T): 12 mm
Moc silnika: 1 kW
Wymiary (D x S x W): 950 x 560 x 930 mm
Waga: 160 kg
Możliwość dostawy do klienta. Cena dostawy według indywidualnej wyceny firmy przewozowej.
Jeśli są Państwo zainteresowani innymi maszynami zachecamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Ogłoszenia
Hörsching
545 km
Furgonetka pick-up
FIATDUCATO 250 PRITSCHE ,KLIMA
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 322 884 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 12/2015, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 1 895 kg, maksymalna waga ładunku: 1 530 kg, masa całkowita: 3 500 kg, konfiguracja osi: 2 osie, rozstaw osi: 3 450 mm, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 5, zawieszenie: stal, całkowita długość: 2 100 mm, całkowita szerokość: 2 270 mm, całkowita wysokość: 5 740 mm, maksymalna prędkość: 155 km/h, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, klimatyzacja, rejestracja ciężarówki, FIAT Ducato 250 Skrzynia | 3 miejsca | Klimatyzacja | Multifunkcyjna kierownica, radio | Bluetooth | 130 KM | Pojazd austriacki | Wymiary przestrzeni ładunkowej: dł.: 3,25 m, szer.: 2,05 m, wysokość burty 40 cm | Skrzynka narzędziowa | Zastrzegamy możliwość pomyłek, błędów wprowadzania i wcześniejszej sprzedaży.
Fjdpfxeyxghxs Ab Hjgc
Ogłoszenia
Hörsching
545 km
Furgonetka pick-up
FIATDUCATO 250 PRITSCHE ,KLIMA, NAVI
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 363 677 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 02/2015, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 1 895 kg, maksymalna waga ładunku: 1 530 kg, masa całkowita: 3 500 kg, konfiguracja osi: 2 osie, rozstaw osi: 3 450 mm, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 5, zawieszenie: stal, całkowita długość: 2 100 mm, całkowita szerokość: 2 270 mm, całkowita wysokość: 5 740 mm, maksymalna prędkość: 155 km/h, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, klimatyzacja, rejestracja ciężarówki, system nawigacji, FIAT Ducato 250 Skrzynia | 3 miejsca | Klimatyzacja | Wielofunkcyjna kierownica, Radio | Bluetooth | 130 KM | Pojazd austriacki | Wymiary przestrzeni ładunkowej: Dł.: 3,25 m, Szer.: 2,05 m, Wysokość burty: 40 cm | Skrzynka narzędziowa | Zastrzegamy możliwość pomyłek, błędów w danych oraz wcześniejszej sprzedaży
Fgjdpfeyxghrjx Ab Hec
Ogłoszenia
Hörsching
545 km
Samochód ciężarowy z plandeką typu platforma
DAFLF 250, 16 TONNER PLANE MIT LBW, MANUELL, E6
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 559 196 km, moc: 180 kW (244,73 KM), pierwsza rejestracja: 01/2015, rodzaj paliwa: diesel, masa własna: 7 000 kg, maksymalna waga ładunku: 8 925 kg, masa całkowita: 16 000 kg, rozmiar opony: 285/70 R19,5, konfiguracja osi: 2 osie, rozstaw osi: 4 800 mm, następna inspekcja (TÜV): 01/2026, hamulce: hamowanie silnikiem, kabin kierowcy: kabina dzienna, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, zawieszenie: stal-powietrze, liczba miejsc: 2, całkowita długość: 2 550 mm, całkowita szerokość: 3 750 mm, całkowita wysokość: 9 350 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 7 400 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 500 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 600 mm, Wyposażenie: ABS, blokada mechanizmu różnicowego, centralny zamek, hamulec pneumatyczny, klimatyzacja, komputer pokładowy, tempomat, DAF LF 250 Plandeka z platformą | Euro6, manualna skrzynia biegów | Winda załadowcza 1500 kg | Wymiary przestrzeni ładunkowej: Dł: 7,40 m Szer: 2,50 m Wys: 2,60 m | Klimatyzacja, elektryczne szyby, elektryczne lusterka | Skrzynka narzędziowa | Zastrzegamy możliwość pomyłek, błędów w opisie oraz wcześniejszej sprzedaży.
Fgsdpfoyilmkox Ab Hoc
Ogłoszenia
Hörsching
545 km
Otwarta przyczepa
MARTZHOCHLADER + 250/2 2T VERZINKT, KNOTT-ACHSEN, RESERVERAD, 3.STK VORHANDEN
Zadzwoń
Stan: nowe, masa własna: 360 kg, maksymalna waga ładunku: 1 640 kg, masa całkowita: 2 000 kg, konfiguracja osi: 2 osie, długość przestrzeni ładunkowej: 2 545 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 510 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 400 mm, całkowita długość: 1 640 mm, całkowita szerokość: 1 110 mm, całkowita wysokość: 3 810 mm, zawieszenie: stal, rozmiar opony: 165R13C 96/94N, wysokość konstrukcyjna: 1 110 mm, Przyczepa wielofunkcyjna, przystosowana do transportu różnych rodzajów materiałów. Koła umieszczone pod powierzchnią załadunkową. Powierzchnia załadunkowa jest szersza i wyższa niż w innych seriach przyczep bagażowych, co ułatwia ręczny załadunek i rozładunek. Wszystkie burty są demontowalne, dzięki czemu ładunek można swobodnie ładować, np. za pomocą wózka widłowego. Rama wykonana ze stali konstrukcyjnej, profil zamknięty, skręcana. Podłoga z wysokiej jakości, wodoodpornej i antypoślizgowej sklejki. Możliwość montażu wysokich, spawanych ścian z siatki stalowej. | Hochlader + 250/2 2T | Rama stalowa | Wymiary powierzchni ładunkowej: długość: 2,54 m, szerokość: 1,51 m; wysokość burty: 0,40 m | 8 oczek do mocowania ładunku (4 z lewej, 4 z prawej), wpuszczonych w podłogę | Oś Knott z hamulcem bębnowym | Zawieszenie resorowe | Napięcie robocze 12V | Hamulec postojowy wrzecionowy | Reling przedni | Koło zapasowe na ścianie czołowej | Zastrzega się możliwość wystąpienia błędów, pomyłek i wcześniejszej sprzedaży.
Fsdpfx Asu R D Skjb Hegc
Ogłoszenia
Hörsching
545 km
Urządzenia kruszące
ForusFORUS SE 250
Zadzwoń
Stan: używany, moc: 185 kW (251,53 KM), typ przekładni: automatyczny, rodzaj paliwa: diesel, pierwsza rejestracja: 01/2017, klasa emisji: Euro 4, Forus SE 250 (2017) to wydajny dwuwalcowy wstępny rozdrabniacz, zaprojektowany specjalnie do przetwarzania różnorodnych materiałów, takich jak odpady komunalne, odpady przemysłowe, drewno odpadowe, zielone odpady, elektrośmieci, folie oraz papier. Dzięki solidnej konstrukcji i wszechstronnemu wyposażeniu, urządzenie idealnie nadaje się do zastosowań w zakładach recyklingu, kompostowniach oraz firmach usługowych w rolnictwie.
Dane techniczne
Napęd: Silnik wysokoprężny Volvo TAD8, 185 kW (251 KM), norma emisji EU Stage IV
Alternatywnie: silnik elektryczny o mocy 132 kW
Jednostka rozdrabniająca: dwa rotory o średnicy 570 mm
Jednostka wielofunkcyjna (asynchroniczna) lub noże trójkątne (synchroniczne)
Liczba noży: 65 (wielofunkcyjne) lub 40 albo 80 (noże trójkątne)
Prędkość obrotowa rotorów: 5–30 obr./min (wielofunkcyjne) lub 14–26 obr./min (noże trójkątne)
Wydajność (zależna od materiału):
Odpady komunalne: do 25 t/h
Drewno odpadowe: do 20 t/h
Odpady przemysłowe: do 12 t/h
Zielone odpady: do 15 t/h
Biomasa: do 50 t/h
Frakcja końcowa: 150–500 mm, w zależności od zastosowanego pręta dociskowego
Wymiary:
Pozycja robocza (dł. × szer. × wys.): 10 000 × 2 500 × 3 300 mm
Pozycja transportowa (dł. × szer. × wys.): 7 800 × 2 500 × 2 500 mm
Masa: ok. 15 000 kg
Wyposażenie i opcje
Hydraulicznie podnoszony i opuszczany separator nadtaśmowy
Hydraulicznie regulowany pręt dociskowy (typ A1–A4)
Radiowy pilot zdalnego sterowania wszystkimi funkcjami
Duży lejek załadowczy ułatwiający napełnianie
Ocynkowana rama przenośnika taśmowego
Opcjonalnie: podwozie gąsienicowe
Fgjdpfewqqyvjx Ab Hec
Zastosowania
Forus SE 250 doskonale sprawdza się przy:
- Rozdrabnianiu odpadów komunalnych i przemysłowych
- Przetwarzaniu drewna odpadowego, płyt wiórowych i MDF
- Kompostowaniu zielonych odpadów oraz karp
- Przygotowaniu biomasy do produkcji energii
- Recyklingu elektrośmieci, folii oraz papieru
Ogłoszenia
Hörsching
545 km
Przyczepa wywrotka
MARTZKIPPER 250/2 C S 2T RüCKWäRTSKIPPER VERZINKT, KNOTT-ACHSEN, 2 STK. VORHANDEN
Zadzwoń
Stan: nowe, masa własna: 614 kg, maksymalna waga ładunku: 1 386 kg, masa całkowita: 2 000 kg, konfiguracja osi: 2 osie, długość przestrzeni ładunkowej: 2 530 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 550 mm, całkowita długość: 1 630 mm, całkowita szerokość: 990 mm, całkowita wysokość: 3 930 mm, zawieszenie: stal, rozmiar opony: 165R13C 96/94N, Ta wywrotka posiada ramę o zamkniętym profilu, co zwiększa jej stabilność. Zastosowano pięciostopniowy siłownik, który umożliwia większy kąt wywrotu (do 55°). Wszystkie burty są otwierane i zdejmowane. Model wyposażony jest również w stalową podłogę. | KIPPER 250/2 C S 2T Wywrotka jednostronna | Rama ocynkowana | zamykany schowek na 2 najazdy, w zestawie rampy (dł.: 243 cm, szer.: 30 cm) | Wymiary powierzchni ładunkowej: dł.: 2,53 m, szer.: 1,52 m, wysokość burty: 0,40 m, wysokość załadunku 0,70 m | 4 pierścienie mocujące (2 z lewej, 2 z prawej), wpuszczone w podłogę | Oś Knott z hamulcem bębnowym | Zawieszenie resorowe | Napięcie robocze 12V | Hamulec postojowy ze śrubą | Zastrzegamy sobie prawo do błędów, pomyłek i wcześniejszej sprzedaży.
Fedpfxsu R D Sdo Ab Hsgc
Ogłoszenia
Zeithain
406 km
Minibus
Mercedes-BenzV 250 d AVANTGARDE Standheizung,LED,7-Sitzer
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 8 200 km, moc: 140 kW (190,35 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, masa całkowita: 3 100 kg, pierwsza rejestracja: 02/2025, klasa emisji: Euro 6, kolor: czarny, zawieszenie: stal, liczba miejsc: 7, paliwo: diesel, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, czujniki parkowania, drzwi przesuwne, filtr sadzy, klimatyzacja, komputer pokładowy, ogrzewanie postojowe, podgrzewanie siedzenia, system nawigacji, wspomaganie układu kierowniczego, E07 Asystent ruszania pod górę, F2W Pakiet zimowy, CF8 Zawieszenie sportowe, Q50 Hak holowniczy z kulowym zaczepem demontowalnym, JA7 Asystent martwego pola, T56 Elektryczne sterowanie drzwi przesuwnych lewych, T55 Elektryczne sterowanie drzwi przesuwnych prawych, EY5 System wezwania pomocy Mercedes-Benz, BS1 Zaciski hamulcowe z napisem Mercedes-Benz, EY6 Zarządzanie awariami, B25 Hamulec postojowy elektryczny, G43 9G-TRONIC, CM2 Zderzaki i elementy nadwozia lakierowane w kolorze samochodu, FS5 Podświetlane lusterka w osłonach przeciwsłonecznych, EI0 System bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych, LG4 Tylne światło pozycyjne, stopu i kierunkowskazu w technologii LED, XO7 Mercedes-Benz Mobilo z DSB i GgD, SE5 Podparcie lędźwiowe fotela kierowcy, SE4 Podparcie lędźwiowe fotela pasażera, QA4 Uciąg przyczepy 2500 kg, T70 Blokada drzwi tylnych dla dzieci, ZC6 Kod sprzedażowy 1, T74 Uchwyt do wsiadania, HH4 Automatyczna klimatyzacja THERMOTRONIC, UR1 System szyn foteli z szybkim zamkiem, XX4 Rok modelowy G4-II, V33 Dywan w tylnej części pojazdu, E1E Cyfrowa nawigacja na dysku twardym, V36 Podsufitka, E1D Cyfrowe radio (DAB), Y10 Apteczka, MJ8 Funkcja ECO Start-Stop, IB6 Seria C447 Vito/V-Klasa, VL2 Dywaniki welurowe, HY1 Zdalne sterowanie do dodatkowego ogrzewania wodnego, ES3 Gniazda 12V dla rzędów siedzeń z prawej i lewej strony, ES2 Gniazdo 12V w bagażniku / przestrzeni ładunkowej, F3T Dekoracje drewnopodobne oliwka ciemnoszara otwarte pory, VD5 Podsufitka kryształowoszara, E1T Touchpad, H00 Kanał ciepłego powietrza do przedziału pasażerskiego, ES9 Kabel Media Interface Kit, F48 Podgrzewanie dysz spryskiwaczy szyb, F3Z Komfortowe zamykanie, IK3 Luksusowy kombi, US3 Kanapa 3-osobowa jako komfortowe łóżko, 2. rząd, W64 Szyba tylna otwierana osobno, XY5 Rok modelowy 5, V44 Dywan w przedniej części pojazdu, C6L Kierownica wielofunkcyjna. Telefonicznie jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku do godz. 20:00, w soboty do godz. 16:00!
Dodatkowe informacje:
Fsdpfx Asyyu U Njb Hjgc
Leasing/finansowanie i odkup możliwe!
Błąd i sprzedaż pośrednia zastrzeżone!
Wszelkie informacje bez gwarancji... więcej na naszej stronie internetowej.
Ogłoszenia
Zeithain
406 km
Minibus
Mercedes-BenzV 250 d 4MATIC EDITION nur an Gewerbe Comand Distr. Kamera
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 180 100 km, moc: 140 kW (190,35 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: automatyczny, masa całkowita: 3 100 kg, pierwsza rejestracja: 12/2017, zużycie paliwa (miejski): 7,7 l/100km, zużycie paliwa (poza miastem): 6,2 l/100km, zużycie paliwa (łączone): 6,7 l/100km, Emisje CO₂: 177 g/km, klasa emisji: Euro 6, efektywność energetyczna: B, kolor: niebieski, zawieszenie: stal, liczba miejsc: 6, paliwo: diesel, Wyposażenie: ABS, airbag, centralny zamek, czujniki parkowania, drzwi przesuwne, filtr sadzy, klimatyzacja, komputer pokładowy, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, podgrzewanie siedzenia, system immobilizera, system nawigacji, tempomat, wspomaganie układu kierowniczego, E07 Asystent ruszania pod górę, EJ9 COMAND Online, JA7 Asystent martwego pola, T55 Elektryczne sterowanie drzwiami przesuwnymi po prawej stronie, EY5 System wezwania pomocy Mercedes-Benz, BS1 Zaciski hamulcowe z napisem Mercedes-Benz, EY4 Remote Online, G42 7G-TRONIC PLUS, CM2 Zderzak i elementy dodatkowe lakierowane w kolorze nadwozia, FS5 Podświetlane lusterka w osłonach przeciwsłonecznych, FC1 Elektroniczny kluczyk w chromowanej stylistyce, JK5 Zestaw wskaźników z kolorowym wyświetlaczem, LG2 LED Intelligent Light System, LG4 Tylne światła, światło stopu i kierunkowskazy w technologii LED, EZ5 Pakiet parkowania, XO7 Mercedes-Benz Mobilo z DSB i GgD, SE5 Podparcie lędźwiowe fotela kierowcy, EZ7 Aktywny asystent parkowania, SE4 Podparcie lędźwiowe fotela pasażera, T70 Blokada drzwi tylnych (dla dzieci), T74 Uchwyt ułatwiający wsiadanie, UR1 System szyn foteli z szybkim ryglowaniem, V33 Dywan w przestrzeni pasażerskiej, HH9 Półautomatyczna klimatyzacja TEMPMATIC, V36 Podsufitka, Y10 Apteczka, MJ8 Funkcja ECO Start-Stop, IB6 Seria C447 Vito/Klasa V, RL8 Aluminiowe felgi 7 J x 17, MB6 Norma emisji Euro 6b M/N1 GR. II, HY1 Pilot do dodatkowego ogrzewania wodnego, ES3 Gniazda 12V dla rzędów siedzeń z tyłu po prawej i lewej, ES2 Gniazdo 12V w bagażniku / przestrzeni ładunkowej, VD5 Podsufitka w kolorze kryształowo-szarym, H00 Kanał ciepłego powietrza do przedziału pasażerskiego, F48 Podgrzewanie dysz spryskiwaczy szyb, IK3 Luksusowy kombi, HI1 Strefa klimatyczna 1 (zimna/komfortowa), RM1 Opony M+S, V44 Dywan w przedniej części wnętrza pojazdu, W65 Tylna klapa, US7 Pojedynczy fotel w 1. rzędzie po prawej, US6 Pojedynczy fotel w 1. rzędzie po lewej, Z42 Homologacja jako samochód osobowy, US9 Pojedynczy fotel w 2. rzędzie po prawej, US8 Pojedynczy fotel w 2. rzędzie po lewej, LA2 Asystent świateł drogowych, HZ0 Dogrzewacz elektryczny, ET4 Aktywny tempomat DISTRONIC, HZ7 Półautomatyczna klimatyzacja TEMPMATIC w tylnej części pojazdu, E34 Puf. Telefonicznie jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku do 20:00, w soboty do 16:00!✨
Dodatkowe informacje:
Leasing/finansowanie i przyjęcie w rozliczeniu możliwe!
Fgsdpeyvzfyefx Ab Hoc
Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i sprzedaży pośredniej!
Wszystkie dane podane bez gwarancji - więcej na naszej stronie internetowej.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Pegnitz
586 km
Wtryskarki do 1000 KN
ArburgArburg 270S 250-60, 2001
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2001, godziny pracy: 38 850 h, siła zacisku: 25 kN, pojemność skokowa: 20 cm³, ciśnienie wtrysku: 1 810 belka, masa całkowita: 1 900 kg, średnica przenośnika ślimakowego: 18 mm, Podstawa frachtu: loco lokalizacja
Czas dostawy: po uzgodnieniu
Warunki płatności: 100% przed odbiorem maszyny, ściśle netto
Fedpfoyt R S Asx Ab Hjgc
Ogłoszenia
Riesa
411 km
Minikoparka
KOMATSUPC 20 R-5 / gepflegt / 700 Bh
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2022, godziny pracy: 700 h, Mało używana i zadbana minikoparka Komatsu PC 20 R-5
Dane techniczne:
* Masa operacyjna z osprzętem ok. 2 000 kg
* Silnik Komatsu 3D67E-2A o mocy 11,8 kW
* Całkowita długość 3 845 mm
* Całkowita wysokość 2 370 mm
* Całkowita szerokość (minimalna) 1 280 mm (990 mm)
* Szerokość gąsienic 230 mm
* Promień obrotu tyłu 1 120 mm
* Całkowita długość gąsienic 1 570 mm
* Maks. zasięg kopania 4 100 mm
* Maks. głębokość kopania 2 370 mm
* Minimalny promień skrętu 1 515 mm
Wyposażenie obejmuje:
* 2 prędkości jazdy z funkcją Auto-Shift-Down
* Sterowanie serwomechaniczne
* Wydłużone ramię koparki
* Dwie linie hydrauliczne do ramienia (przełączane na tryb młota)
* Osłona siłownika podnoszenia ramienia
* Reflektor roboczy na ramieniu
* Lemiesz spycharki
* Alarm dźwiękowy cofania
Fgjdpfx Absrwvvys Hjc
* Zestaw narzędzi
* Zgodność z dyrektywą CE
* Kabina z ogrzewaniem
* 1x linia standardowa (sterowana pedałem)
* Amortyzowany fotel operatora z dwupunktowym pasem bezpieczeństwa
* Gąsienice gumowe
* Mechaniczny szybkozłącze LEHNHOFF MS01 + hak do podnoszenia
Dodatkowe informacje:* Osprzęt nie jest wliczony w cenę – sprzedaż na zapytanie
Ogłoszenia
Łaziska Górne
200 km
Zamiatarka drogowa
JohnstonC200/201 - Compact Sweeper
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2016, godziny pracy: 5 397 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, pierwsza rejestracja: 12/2016, masa całkowita: 4 000 kg, rodzaj paliwa: diesel, kolor: biały, konfiguracja osi: 4x4, maksymalna waga ładunku: 1 200 kg, masa własna: 2 800 kg, paliwo: diesel, hamulce: hamowanie silnikiem, kabin kierowcy: kabina dzienna, typ przekładni: hydrostat, klasa emisji: Euro 6, zawieszenie: stal, Wyposażenie: ABS, dodatkowe reflektory, elektroniczny program stabilizacji (ESP), hydraulika, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, tempomat, światła przeciwmgielne, Autoryzowany dealer marki SUBARU w Łaziskach Górnych ma do zaoferowania kompaktową zamiatarkę marki JOHNSTON teraz BUCHER JOHNSTON model C200 sprowadzona ze Szwecji od firmy sprzątającej drogi i duże obiekty.
Maszyna jest dobra do prac na chodnikach lub gęstych osiedlach ze względu na swoje małe kompaktowe wymiary.
Zamiatarka od pierwszego właściciela, który w swojej flocie miał ponad 20 sztuk, serwisował wszystkie tak jak nakazuje serwis.
Maszyna przeznaczona do utrzymania czystości dróg, chodników, parkingów, placów, terenów miejskich, zakładów przemysłowych, centrów logistycznych oraz terenów komunalnych. Johnston C201 to bardzo ceniona i sprawdzona zamiatarka ssąca, wyróżniająca się kompaktowymi wymiarami, dużą zwrotnością oraz wysoką skutecznością pracy w warunkach miejskich.
Wyposażenie kabiny:
Radio
Klimatyzacja
Fodpfoy U Nidjx Ab Hegc
Kamera cofania
Marka: Johnston Sweepers
Model: C201 / C200
Rok produkcji: 2016
Numer seryjny: 2000 / 207006 / 03 / 16
DMC: 4000 kg
Dopuszczalna masa zespołu: 4750 kg
Dopuszczalny nacisk osi przedniej: 1970 kg
Dopuszczalny nacisk osi tylnej: 2030 kg
Certyfikat: PM10 Certified
Oznaczenie CE: tak
Poziom hałasu LWA: 103 dB
Typ maszyny: kompaktowa zamiatarka drogowa ssąca
Pojemność zbiornika na odpady: 1,8 m³
Pojemność użytkowa zbiornika: około 1,5 m³
Zbiornik paliwa: 52 l
Zbiornik czystej wody: około 152–175 l, zależnie od wersji
System recyrkulacji wody: około 250 l
Łączna pojemność układu wodnego: około 402–425 l
Napęd: hydrostatyczny
Prędkość robocza zamiatania: 0–16 km/h
Prędkość przejazdowa: do 40/50 km/h, zależnie od wersji CN/CX
Teoretyczna wydajność zamiatania: do 36 800 m²/h
Zdolność pokonywania wzniesień: do 30%
Szerokość dyszy ssącej: około 815 mm
Średnica szczotki: około 850 mm
Wysokość rozładunku zbiornika: około 1545 mm
WYMIARY:
Długość całkowita: około 4270 mm
Szerokość całkowita: około 1315 mm
Wysokość całkowita: około 1985 mm
OPIS MASZYNY:
Johnston C201 / C200 to kompaktowa zamiatarka drogowa ssąca, która doskonale sprawdza się w pracy miejskiej oraz komunalnej. Dzięki niewielkim wymiarom maszyna jest bardzo zwrotna i może pracować w miejscach, gdzie duże zamiatarki mają ograniczone możliwości manewrowania.
Maszyna idealnie nadaje się do czyszczenia ulic, chodników, zatok autobusowych, parkingów, placów manewrowych, terenów przemysłowych, osiedli, centrów miast oraz obiektów prywatnych. System ssący wraz ze szczotkami bocznymi pozwala skutecznie zbierać piasek, kurz, liście, drobne odpady oraz zanieczyszczenia drogowe.
Dużym atutem tej maszyny jest DMC 4000 kg, co oznacza większą dopuszczalną masę całkowitą niż w wersjach 3,5 tony. Maszyna posiada certyfikat PM10, oznaczenie CE oraz fabryczną tabliczkę znamionową Johnston Sweepers.
ZASTOSOWANIE:
Utrzymanie czystości dróg i ulic
Czyszczenie chodników i ścieżek
Prace komunalne
Czyszczenie parkingów i placów
Utrzymanie terenów przemysłowych
Obsługa gmin, miast i firm komunalnych
Prace przy centrach logistycznych i zakładach produkcyjnych
Czyszczenie terenów prywatnych i osiedlowych
Podana cena jest w wartości Netto i obowiązuje na Export oraz dla firm.
Dla klienta indywidualnego możliwy spory rabat -
Zapraszamy bezpośrednio do kontaktu telefonicznego , tak aby uzyskać swoją najlepszą cenę :)
Ogłoszenia
Hamburg
636 km
Kompaktowy wózek widłowy - LPG
RMFKSL70G - Compact
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2007, godziny pracy: 9 183 h, ładowność: 7 000 kg, wysokość podnoszenia: 3 400 mm, rodzaj paliwa: gaz, typ masztu: Simplex, wysokość konstrukcyjna: 2 650 mm, szerokość karetki wideł: 1 600 mm, długość wideł: 2 400 mm, masa własna: 10 150 kg, całkowita długość: 3 000 mm, typ napędu: Treibgas, szerokość konstrukcji: 1 480 mm, Wózek widłowy kompaktowy - napęd LPG
Fgsdeu Dzz Nepfx Ab Hoc
Środek ciężkości ładunku: 600
Szerokość wideł: 150 mm
Grubość wideł: 65 mm
Typ masztu: Standardowy
Przekładnia: Hydrostatyczna
Stan: Gotowy do pracy i w pełni sprawny
Stan techniczny: bardzo dobry
Opony przednie - typ: superelastyczne
Opony przednie - rozmiar: 355/65-15
Opony tylne - typ: opaski przemysłowe
Opony tylne - rozmiar: 645/250-410
Opis: Oprócz tego modelu RMF posiadamy w naszych magazynach w Hamburgu i Gdańsku około 200 wózków ciężkich, kompaktowych, widłowych i bocznych. Zapraszamy na naszą stronę internetową - sago-online. Leasing z opcją wykupu i finansowanie na korzystnych warunkach są u nas zawsze możliwe. Chętnie odkupimy również Twój używany sprzęt bez konieczności zakupu pojazdu u nas. Nasz właściciel, Pan Peter Sawitzki, chętnie udzieli szczegółowych informacji o modelu KSL70G. P.S.: Nasz autoryzowany serwis specjalizuje się w naprawach, remontach, przeglądach i konstrukcjach specjalnych wózków widłowych od 8 ton wzwyż. Chętnie wystawimy Twój pojazd w naszej ofercie sprzedaży komisowej.
Przesuw boczny, pozycjoner wideł,
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "erregi compact 250/6r + tunnel 700"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc

































































































































































































































































































































































































