Używane Prasa Do Łączenia Narożników Evm280106 na sprzedaż (12 651)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Krotoszyn
120 km
Urządzenie do porcjowania, łączenia
VemagFSL 210
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2011, Funkcjonalność: w pełni sprawny, całkowita długość: 2 400 mm, całkowita szerokość: 900 mm, całkowita wysokość: 1 400 mm, napięcie wejściowe: 400 V, prąd wejściowy: 9 A, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, Urządzenie do porcjowania, łączenia i oddzielania kiełbasek
Marka VEMAG
Model FSL 210
Rok produkcji 2011
Moc 6,2kW
Napięcie 400-460V 9A 3~50/60Hz
Fgodpfx Abovztrdj Hsc
Wymiary 2400x900x1400mm
Szybkość porcjowania: 800 por./min
W zależności od obudowy, kalibru i wagi
Długość porcji: Od 55 mm-bez ograniczeń, pojedyncze cięcie
Od 40 mm-bez ograniczeń, dla 2 lub więcej kiełbasek
Kaliber: 13 - 40+
Rodzaje osłonek: Osłonki naturalne, kolagenowe i celulozowe
Długość osłonki: do 350 mm (osłonka kolagenowa)
FSL210 to maszyna oferująca
elastyczne i dokładne porcjowanie na długość,
łączenie i oddzielanie kiełbas w osłonkach
osłonkach naturalnych, kolagenowych i celulozowych.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna szeroka
KUPFERMUHLE 60 na 6 głowicdo mokrego drewna
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7503
DANE TECHNICZNE:
- max szerokość strugania 610mm
Fgodezact Espfx Ab Hec
- max wysokość strugania dwustronnie 200mm
- max wysokość strugania czterostronnie 100mm
z góry:
- 2 rolki ciągnące gumowe
- 2 rolki ciągnące zębate
- rolka ciągnąca metalowa
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- zapadki
- docisk
- wał ciągnący, zębaty 2szt
- docisk
- wał strugający 610mm, 4-nożowy 7,5kW
- docisk
- rolka ciągnąca, gładka, metalowa
- docisk
- wał profilujący 7,5kW
- docisk
- rolka ciągnąca gumowa
z dołu:
- wał strugający oś 35mm, długość osi 130mm 2,2kW
- listwa prowadząca 2szt
- blat wprowadzający
- wał ciągnący, gładki
- wał strugający 610mm, 4-nożowy (założone 2szy noży) 7,5kW
- 2 wały ciągnące, gładkie
- rolka poślizgowa, metalowa dzielona
- docisk boczny
z tyłu:
- wrzeciona boczne + dociski 2
- 1) pionowe prawe 95mm 4kW
- 2) pionowe lewe 95mm 4kW
- średnica wrzecion 35mm
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- regulowane wałki w dolnym blacie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- 6 rodzajów prędkości posuwu 7/9/11,5/14/18/23m/min
- silnik posuwu 3,1kW
- średnice króćca odciągu 3×120, 3x160mm
- wymiary dł/szer/wys 3150x1900x1600mm
- waga około 3500kg
ATUTY:
– najlepsza maszyna szeroko strugająca do drewna mokrego i suchego
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– dodatkowy wał profilujący oraz wał strugający (podcinacz)
– 4 wały strugające poziome + 2 wrzeciona pionowe
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 66900 PLN
Cena netto: 15930 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Prasa montażowa do klejenia
JORDEX MS72B
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy 6763
DANE TECHNICZNE
- siłowniki tłokowe 5szt
- 3 górne
- 2 boczne
- max długość elementów klejonych 3100mm
- max wysokość elementów klejonych 2100mm
Fodpfx Abezabcle Hegc
- moc silnika około 2kW
- siłowniki górne hydrauliczne
- siłowniki boczne hydrauliczne
- wymiary dł/szer/wys 3750/1000/2700mm
- waga około 800kg
ATUTY
– stan bardzo dobry
– prasa używana
– niemalowana
– przeznaczona do profesjonalnego użytku
Cena netto: 13900 PLN
Cena netto: 3300 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Prasa montażowa do klejenia
JORDEX MS72B
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy 6763
DANE TECHNICZNE
- siłowniki tłokowe 5szt
- 3 górne
- 2 boczne
- max długość elementów klejonych 3100mm
Fsdpfx Ajzabb Ueb Hegc
- max wysokość elementów klejonych 2100mm
- moc silnika około 2kW
- siłowniki górne hydrauliczne
- siłowniki boczne hydrauliczne
- wymiary dł/szer/wys 3750/1000/2700mm
- waga około 800kg
ATUTY
– stan bardzo dobry
– prasa używana
– niemalowana
– przeznaczona do profesjonalnego użytku
Cena netto: 13900 PLN
Cena netto: 3300 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Prasa montażowa hydrauliczna do klejenia
COMPOSERBHT 1-6200 12 siłowników
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7926
DANE TECHNICZNE
- długość robocza 6200mm
- szerokość robocza 150mm
- wysokość robocza 1350mm
- 12 pionowych siłowników hydraulicznych
- wymiary dł/szer/wys 6580/1270/2350mm
- waga około 4000kg
ATUTY
– stan bardzo dobry
– prasa używana
– niemalowana
Fgjdezaa Umjpfx Ab Hjc
– przeznaczona do profesjonalnego użytku
Cena netto: 69900 PLN
Cena netto: 16650 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Radom
150 km
Automatyczna obcinarka narożników
Kolbus ECK 100Automatic Corner Cutter
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Kolbus ECK 100 Automatyczna Maszyna do Zaokrąglania Rogów
Wyprodukowano w Niemczech, Kolbus GmbH & Co. KG.
Bardzo dobry stan. Profesjonalne urządzenie produkcyjne do przycinania rogów opraw twardych.
Rok produkcji: 2009.
Solidna konstrukcja zapewniająca precyzyjną pracę.
Wymienne noże.
Regulowane marginesy.
W zestawie jeden komplet noży.
Napędzana sprężonym powietrzem.
Fsdpfx Ajy Tu T Seb Hjgc
Ogłoszenia
Czechy
358 km
Prasa ramowa
TIGERAUTOMAT 3000
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 1995, Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość robocza: 3 000 mm, wysokość robocza: 1 700 mm, Markowy używany hydrauliczny prasa przeznaczona do klejenia konstrukcji ramowych, takich jak ramy okienne i drzwiowe. Składa się z masywnej stalowej ramy spawanej, wykonanej z grubościennych zamkniętych profili oraz solidnych profili typu I o dużej sztywności i wytrzymałości. Maszyna wyposażona w centralną pompę elektrohydrauliczną sterowaną z centralnego panelu sterowania. Wysokość dolnej belki regulowana w 3 poziomach.
Wymiar pola roboczego: 3000 x 1700 mm
Fgodpfx Aevva Izsb Hsc
Moc silnika pompy: 2 kW
Łączny nacisk: ok. 14 + 6 ton
Wymiary: 3800 x 1000 x 2660 mm
Masa: ok. 1800 kg
Boczny obrotowy panel sterowania
Sterowanie nożnym pedałem
Kurtyna świetlna bezpieczeństwa
Ogłoszenia
Czechy
358 km
Prasa do forniru
Manni2500X1300
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Regenerowana czterotłokowa hydrauliczna prasa płaska włoskiej produkcji. Markowa prasa piętrowa do łatwego fornirowania drewna.
Wymiary płyt fornirowych: 2500 x 1300 mm
Ciśnienie na całej powierzchni: 2,5 kg/cm²
Maksymalne ciśnienie całkowite: 80 ton
Fsdpfx Abjyi U Rns Hegc
Liczba siłowników hydraulicznych: 4
Folia teflonowa MYLAR na płytach
Przygotowanie do podgrzewania płyt wodą
Możliwość instalacji kotła na gorącą wodę
Cena: 6 950 EUR netto
Stan po regeneracji i gotowość maszyny do odbioru należy wcześniej potwierdzić!
Na stanie w Telnicach koło Brna, Czechy
Zakres usług obejmuje testowanie, prezentację maszyny oraz szkolenie operatora.
Ogłoszenia
Czechy
358 km
Prasa do forniru
Manni3000X1300
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Regenerowana, sześciotłokowa hydrauliczna prasa ramowa włoskiej produkcji. Markowa prasa wielopoziomowa do łatwego fornirowania drewna, z gwarancją i serwisem.
Wymiar płyt fornirowych: 3000 x 1300 mm
Ciśnienie na całej powierzchni: 2,5 kg/cm2
Maksymalne ciśnienie całkowite: 90 ton
Liczba cylindrów hydraulicznych: 6
Folia teflonowa MYLAR na płytach
Przygotowanie do podgrzewania płyt wodą
Możliwość instalacji kotła na ciepłą wodę
Cena obejmuje pełną regenerację maszyny
Cena: 12 000 EUR netto
Fgjdpfx Abevvbbcj Hsc
Maszyna jest po regeneracji, wyregulowana i przetestowana.
Stan regeneracji i gotowość maszyny do odbioru należy wcześniej potwierdzić!
Dostępna w magazynie: Telnice koło Brna, Czechy
Oferujemy testowanie, prezentację maszyny oraz szkolenie obsługi.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Frezarka do profili profilowa
FOD BYDGOSZCZ*FFBA-500 do sztachet / do zacięć węgłowy
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7781
DANE TECHNICZNE
- największa wysokość frezowania 216mm
- największa głębokość frezowania 65mm
- największa średnica freza 250mm
- długość robocza wrzeciona 500mm
- prędkość obrotowa wrzeciona 4600obr/min
- średnica wrzeciona 40mm
- max średnica narzędzia 250mm
- blat roboczy dł/szer 890x400mm
- silnik 11kW
- 2 dociski materiału – pneumatyczne
- zapotrzebowanie powietrza 6-8 bar
- średnica króćca odciągu 160mm
- wymiary dł/szer/wys 1330x1200x1470mm
- waga 970kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– niemalowana
– frezarka używana, stan bardzo dobry
Fodpfx Abjy Uxq Ds Hsgc
Cena netto: 38900 PLN
Cena netto: 9260 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Jaworzno
191 km
Prasa krawędziowa
ToskarEASYFAB 320 ton 5100mm
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2015, Funkcjonalność: w pełni sprawny, godziny pracy: 170 h, siła nacisku: 320 t, szerokość robocza: 5 100 mm, stopień automatyzacji: automatyczny, Wyposażenie: dolne narzędzie, górne narzędzie, kurtyna bezpieczeństwa, ochrona palców, sterowanie nożne, wyłącznik awaryjny, Prasa krawędziowa TOSKAR
Nacisk 320 ton
Długość gięcia 5100mm
Długość gięcia pomiędzy kolumnami 4100mm
Prędkość ruchu dojazdu 100 mm/s
Prędkość ruchu gięcia 9 mm/s
Prędkość ruchu powrotu 100 mm/s
Rozwarcie 300 mm
Odległość do kolumn 500mm
Rok 2015
Fodpfx Abswq Aa Io Hogc
Tylko 170 godzin pracy
5 Osi Y1,Y2,X,R, strzałka ugięcia
Kontroler CNC z ekranem dotykowym NexT
Ogłoszenia
Jaworzno
191 km
Prasa krawędziowa
AmadaHFE 220 - 3
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2006, Funkcjonalność: w pełni sprawny, szerokość robocza: 3 000 mm, typ sterowania: Sterowanie CNC, stopień automatyzacji: automatyczny, liczba osi: 7, typ uruchamiania: elektryczny, Prasa krawędziowa marki Amada
Nacisk 220 ton
Długość gięcia 3100mm
Długość gięcia pomiędzy kolumnami 2700mm
Fgsdsw Ha H Djpfx Ab Hjc
Prędkość ruchu dojazdu 100 mm/s
Prędkość ruchu gięcia 10 mm/s
Prędkość ruchu powrotu 100 mm/s
Rozwarcie 470 mm
Rok 2006
7 Osi Y1,Y2,X,R,Z1,Z2, strzałka ugięcia
CNC Amada
Ogłoszenia
Jaworzno
191 km
Prasa krawędziowa
TrumpfTruBend 3170 B26
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2022, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Prasa krawędziowa Trumpf TruBend 3170 B26
Dane techniczne
Długość gięcia: 4080 mm
Siła nacisku: 170 t
Fedpfx Aex Hwcpeb Hogc
Rozstaw stojaków: 4404 mm
Rok 2022
Godziny pracy 2 700
Ogłoszenia
Brno-město
351 km
Prasa krawędziowa
SafanCNCL-K 150-3100 TS1
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2001, Producent: Safan
Typ: CNCL-K 150-3100 TS1
Rok produkcji: 2001
Stan: W pełni sprawna, bez wad, możliwość przetestowania na miejscu.
Fgodpfx Aszcb R Ieb Hoc
Dane techniczne:
Maks. siła gięcia: 150 ton
Maks. długość gięcia: 3100 mm
Maks. ciśnienie robocze: 300 bar
Osie maszyny:
Y1, Y2, X, R, Z1, Z2 + gięcie okrągłe
Waga maszyny: 10 500 kg
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
DŁUTOWNICA DO METALU MTP K-125
Metal Technics PolskaDŁUTOWNICA DO METALU MTP K-125
Zadzwoń
Stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2026, masa całkowita: 290 kg, napięcie wejściowe: 400 V, całkowita długość: 800 mm, całkowita szerokość: 750 mm, całkowita wysokość: 1 550 mm, Metal Technics Polska
Fsdpfxeyux E Hj Ab Hogc
Profesjonalne maszyny CNC, lasery i urządzenia do obróbki metalu
Jesteśmy producentem i importerem wysokiej klasy maszyn do obróbki metalu. Dostarczamy sprawdzone technologie z Polski, Europy i Azji – używane przez setki firm w całej Europie.
Od 15 lat stawiamy na jakość, precyzję i niezawodność.
Dane techniczne:
Maksymalny skok 125 mm
Minimalna liczba skoków 60 / min.
Maksymalna liczba skoków 350 / min.
Liczba stopni prędkości 6
Kąt obrotu głowicy 90 st.
Wymiar stołu 500x200 mm
Przejazd stołu X/Y 220 mm
Przejazd w osi Z 200 mm
Moc silnika 0,37 kW
Wymiary całkowite 800 x 750 x 1550 mm
Waga: 290 kg
Wymiary trzonka noża fi 10 / fi 16 mm
DŁUTOWNICA DO METALU K-125
Warunki dostawy :
Maszyna jest fabrycznie nowa
Gwarancja 12 miesięcy
Serwis gwarancyjny
Serwis pogwarancyjny
Deklaracja zgodności CE
DTR w języku angielskim
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
Prasa krawędziowa 40x2000
Metal Technics PolskaMTP 40×2000 mm Prasa Krawędziowa
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, całkowita długość: 2 155 mm, całkowita wysokość: 2 000 mm, całkowita szerokość: 1 469 mm, masa całkowita: 3 300 kg, napięcie wejściowe: 400 V, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, okres gwarancji: 12 miesiące, PRASA KRAWĘDZIOWA MTP 40X2000 MM
40T X 2000 mm
Prasa służy do wytłaczania blach. W trakcie cyklu suwaka blacha może zostać wygięta, dopasowując się do właściwego przekroju geometrycznego. Maszyna może być stosowana w bardzo wielu branżach - w przemyśle elektromechanicznym, lekkim, w produkcji maszyn rolniczych, w okrętownictwie, przemyśle samochodowym, samolotowym itp.
Maszyna posiada następujące funkcje:
Sterowanie pozycją tylnego zderzaka
Inteligentne sterowanie pozycją
Funkcje odwoływania
Automatyczne wyszukiwanie punktu odniesienia
Kopia zapasowa i przywracanie parametrów za pomocą jednego identyfikatora
Szybkie indeksowanie pozycji
Pamięć na 40 programów obróbki, dla każdego 25 etapów
Zabezpieczenie przed utratą zasilania
Dane techniczne :
Siła nacisku: 40 T
Maksymalna długość elementu: 2000 mm
Odległość między kolumnami: 1650 mm
Głębokość gardła: 200 mm
Skok suwaka: 100 mm
Maksymalna wysokość otwarcia: 340 mm
Moc silnika: 4 kW
Waga: 3300 kg
Wymiary maszyny (D x S x W): 2155 x 1469 x 2000 mm
Wyposażenie :
Sterownik E21
Prowadnice kulowe zderzaka
Dwa palce na zderzaku
Dwie podpory przednie
Osłony na cylindry
Optyczne kurtyny świetlne (przód)
Bramki bezpieczeństwa (tył)
Pedał nożny
Mocowanie stempla typu AMADA
Czterostronna pryzma dolna
Tylny zderzak napędzany silnikiem elektrycznym
Stempel dzielony z możliwością usunięcia uszkodzonego segmentu
Warunki dostawy :
Maszyna jest fabrycznie nowa
Gwarancja 12 miesięcy
Serwis gwarancyjny
Serwis pogwarancyjny
Deklaracja zgodności CE
DTR w języku angielskim
Możliwość dostawy do klienta. Cena dostawy według indywidualnej wyceny firmy przewozowej.
Fedpfeyttfrex Ab Hogc
Jeśli są Państwo zainteresowani innymi maszynami zachecamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
HYDRAULICZNA PRASA KRAWĘDZIOWA
Metal Technics PolskaMTP 125X3200 MTP-3212
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, okres gwarancji: 12 miesiące, Hydrauliczna prasa krawędziowa krawędziówka MTP 125X3200 MTP-3212
Prasa służy do wytłaczania blach. W trakcie cyklu suwaka blacha może zostać wygięta, dopasowując się do właściwego przekroju geometrycznego. Maszyna może być stosowana w bardzo wielu branżach - w przemyśle elektromechanicznym, lekkim, w produkcji maszyn rolniczych, w okrętownictwie, przemyśle samochodowym, samolotowym itp.
Dane techniczne:
MAKSYMALNA GRUBOŚĆ GIĘTEJ BLACHY: Do 6 mm
SIŁA NACISKU: 125 T
MAKSYMALNA DŁUGOŚĆ ELEMENTU: 3200 mm
ODLEGŁOŚĆ MIĘDZY KOLUMNAMI: 2700 mm
GŁĘBOKOŚĆ GARDŁA: 320 mm
Fgodpoytp N Hsfx Ab Hec
SKOK SUWAKA: 120 mm
MAKSYMALNA WYSOKOŚĆ OTWARCIA: 390 mm
ODJAZD ZDERZAKA TYLNEGO: 600 mm
MOC SILNIKA: 7.5 kW
WAGA: 7500 kg
WYMIARY (D x S x W): 3870 x 1550 x 2400 mm
Narzędzia
Podpory przednie: 2 szt.
Regulacja odległości zderzaka tylnego (oś X): serwonapęd
Regulacja belki (oś Y): serwonapęd
Regulacja wysokości położenia palców (oś R): manualna
Typ mocowania stempla: szybki montaż typu AMADA
Sterownik MTP-3212
Sterownik CNC cechuje się wygodnym i intuicyjnym menu. Oprogramowanie samo dokonuje kalkulacji kąta gięcia Możliwość zapamiętania do 40 rodzajów stempli. Duży, kolorowy, dotykowy ekran jest czytelny pod każdym kątem.
HYDRAULICZNA PRASA KRAWĘDZIOWA KRAWĘDZIÓWKA CNC SERVO MTP 125X3200 MTP-3212 Rodzaj prasa
Komponenty wysokiej jakości:
Renomowany niemiecki zawór hydrauliczny Rexroth
Komponenty układu elektrycznego firmy Schneider
Elementy bezpieczeństwa od marek Omron i Schneider
Stalowe połączenia hydrauliczne
Zastosowanie stalowych połączeń hydraulicznych eliminuje do minimum ryzyko wystąpienia nieszczelności w przyszłości.
Ergonomia
Dzięki mobilnemu kontrolerowi oraz sterownikowi na ruchomym ramieniu, użytkownik ma możliwość elastycznej pracy w całym obszarze roboczym maszyny. Dodatkowe oświetlenie LED gwarantuje doskonałą widoczność obrabianych elementów w każdych warunkach. Odkryj nowy wymiar komfortu i efektywności w pracy dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom.
Bezpieczeństwo
Nasze prasy krawędziowe są zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie naszych klientów i ich pracowników. Wyposażone są w widoczne oznaczenia, boczne osłony, tylną bramę bezpieczeństwa, łatwo dostępne wyłączniki bezpieczeństwa oraz bramę świetlną, która zapobiega przypadkowemu dostępowi rąk między stemplem a matrycą podczas pracy maszyny.
Dołączona do maszyny instrukcja obsługi została starannie przygotowana w języku polskim, zapewniając użytkownikom pełne zrozumienie zasad bezpiecznej pracy.
Nasza maszyna posiada także deklarację zgodności CE, co potwierdza, że spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i jakości określone przez europejskie przepisy. Dzięki tym środkom zapewniamy naszym klientom pełną ochronę i spokój podczas korzystania z naszych urządzeń.
Asysta specjalisty
Zależy nam na utrzymaniu stałego kontaktu z naszymi klientami. Dlatego też, jako wyraz naszej troski, dla każdej maszyny zapewniamy wsparcie naszych serwisantów i specjalistów.
Możliwość dostawy do klienta. Cena dostawy według indywidualnej wyceny firmy przewozowej.
Jeśli są Państwo zainteresowani innymi maszynami zachecamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
HYDRAULICZNA PRASA KRAWĘDZIOWA 200x3200
Metal Technics PolskaPRASA KRAWĘDZIOWA MTP 200x3200 MM
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, całkowita długość: 3 280 mm, całkowita wysokość: 2 700 mm, całkowita szerokość: 2 000 mm, masa całkowita: 11 000 kg, napięcie wejściowe: 400 V, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, okres gwarancji: 12 miesiące, PRASA KRAWĘDZIOWA
Fgedpfx Abeyttbms Hec
200T X 3200 mm
Prasa służy do wytłaczania blach. W trakcie cyklu suwaka blacha może zostać wygięta, dopasowując się do właściwego przekroju geometrycznego. Maszyna może być stosowana w bardzo wielu branżach - w przemyśle elektromechanicznym, lekkim, w produkcji maszyn rolniczych, w okrętownictwie, przemyśle samochodowym, samolotowym itp.
Maszyna posiada następujące funkcje:
Sterowanie pozycją tylnego zderzaka
Inteligentne sterowanie pozycją
Funkcje odwoływania
Automatyczne wyszukiwanie punktu odniesienia
Kopia zapasowa i przywracanie parametrów za pomocą jednego identyfikatora
Szybkie indeksowanie pozycji
Pamięć na 40 programów obróbki, dla każdego 25 etapów
Zabezpieczenie przed utratą zasilania
Dane techniczne :
Siła nacisku: 200 T
Maksymalna długość elementu: 3200 mm
Odległość między kolumnami: 2530 mm
Głębokość gardła: 320 mm
Skok suwaka: 200 mm
Maksymalna wysokość otwarcia: 455 mm
Moc silnika: 11 kW
Waga: 11000 kg
Wymiary maszyny (D x S x W): 3280 x 2000 x 2700 mm
Wyposażenie :
Sterownik MTP-3212
Prowadnice kulowe zderzaka
Dwa palce na zderzaku
Dwie podpory przednie
Osłony na cylindry
Optyczne kurtyny świetlne (przód)
Bramki bezpieczeństwa (tył)
Pedał nożny
Mocowanie stempla typu AMADA
Czterostronna pryzma dolna
Tylny zderzak napędzany silnikiem elektrycznym
Stempel dzielony z możliwością usunięcia uszkodzonego segmentu
Warunki dostawy :
Maszyna jest fabrycznie nowa
Gwarancja 12 miesięcy
Serwis gwarancyjny
Serwis pogwarancyjny
Deklaracja zgodności CE
DTR w języku angielskim
Możliwość dostawy do klienta. Cena dostawy według indywidualnej wyceny firmy przewozowej.
Jeśli są Państwo zainteresowani innymi maszynami zachecamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
TOKARKA DO METALU 800x3000 7,5KW
Metal Technics PolskaTOKARKA DO METALU MTP 800X3000
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, średnica toczenia nad suportem poprzecznym: 570 mm, przelot wrzeciona: 105 mm, średnica toczenia: 800 mm, średnica toczenia nad łożem suportu: 800 mm, długość toczenia: 3 000 mm, długość posuwu oś X: 420 mm, skok pinoli: 235 mm, całkowita długość: 4 740 mm, całkowita szerokość: 1 140 mm, całkowita wysokość: 1 910 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 1 600 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 25 obr./min, średnica toczenia nad suportem poprzecznym: 570 mm, średnica gwintu metrycznego (maks.): 120 mm, skoki gwintu metrycznego: 54, szerokość łóżka: 400 mm, prędkość obrotowa (maks.): 1 600 obr./min, prędkość obrotowa (min.): 25 obr./min, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, średnica obrotu nad suportem poprzecznym: 570 mm, masa całkowita: 4 300 kg, średnica tarczy: 450 mm, średnica tarczy czołowej: 450 mm, Metal Technics Polska
Profesjonalne maszyny CNC, lasery i urządzenia do obróbki metalu
Jesteśmy producentem i importerem wysokiej klasy maszyn do obróbki metalu. Dostarczamy sprawdzone technologie z Polski, Europy i Azji – używane przez setki firm w całej Europie.
Od 15 lat stawiamy na jakość, precyzję i niezawodność.
MTP TOKARKA DO METALU 800x3000 7,5kW PRZELOT 105
Stan opakowania oryginalne
TOKARKA CQ6280
800 x 3000 mm
Obrabiarka przeznaczona do obróbki skrawaniem przedmiotów najczęściej o powierzchni brył obrotowych (wałki, stożki, kule, gwinty wewnętrzne i zewnętrzne). Narzędziem obróbczym są najczęściej nóż tokarski, wiertło lub narzędzia do gwintów. Dzięki najnowszym rozwiązaniom oraz wyposażeniu tokarka idealnie nadaje się do prac profesjonalnych i przemysłowych.
Dane techniczne:
Długość obrabianego przedmiotu (max.): 3000mm
Średnica obrabiania nad łożem:800mm
Średnica obrabiania nad suportem:570mm
Średnica obrabiania bez mostka do łoża tokarki: 1035mm
Przesuw osi Z1: 230mm
Długość mostka do łoża tokarki: 330mm
Szerokość łoża: 400mm
Zakres obrotu imaka: 70 stopni
Drogi przesuwu osi-X: 420mm
Prędkość wrzeciona:(16) 25 - 1.600 min-1
Prześwit wrzeciona: 105 mm
Zamocowanie wrzeciona: D1-8
Stożek wrzeciona: MT 5
Przyśpieszony posuw osi X: (25) 0,022 - 0,74 mm/U
Przyśpieszony posuw osi Z: (25) 0,044 - 1,48 mm/U
Średnica tulei konika: 90 mm
Stożek konika: MT 5
Wysuw tulei konika: 235 mm
Regulacja przesuwu konika: 11 mm / 0,4"
Gwintowanie, metric:(54) 0,45 - 120 mm
Gwintowanie, diametric: (42) 0,88 - 160 DP
Gwintowanie, module: (46) 0,25 - 60 mm
Gwintowanie, whitworth: (54) 7/16 - 80 GPZ
Moc, napęd główny: 7,5 kW
Napięcie zasilania: 400 V
Wymiary ogólne (długość x szerokość x wysokość): 4.740x1.140x1.910 mm
Waga: 4300kg
Wyposażenie:
• 3-osiowy wskaźnik pozycji,
• 3-szczękowy uchwyt Ø 320 mm,
• 4-szczękowy uchwyt tokarski Ø 400 mm,
Fodpfx Aboyz Ubxs Hogc
• tarcza tokarska Ø 450 mm,
• tarcza zabierakowa,
• posiada stałą osłonę rozpryskową,
• system chłodzący,
• podtrzymka stała max. fi 250
• podtrzymka ruchoma,
• osłona uchwytu,
• tuleje redukcyjne,
• kieł stały,
• narzędzia,
Ogłoszenia
Nysa
203 km
Prasa do bel
HSMHL 4010
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2015, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, Prasa pozioma do belowania HSM HL 4010 Re / Li. Urządzenia wyposażone w wywrotnicą załadowczą dedykowaną pod kosz.
2015 rok produkcji.
Bardzo dobry stan urządzeń - ciągle serwisowane przez autoryzowany serwis. Gotowe do użytkowania.
Możliwość wiązania drutem oraz również sznurkiem / taśmą polipropylenową.
Półautomatyczny system pras o nacisku 40 ton do ekonomicznej redukcji objętości materiałów resztkowych (nadających się do recyklingu) w przemyśle i handlu detalicznym:
Karton
Pakiety Tetry
Folie
Pianki
Butelki PET
Maty izolacyjne
i innych materiałów ściśliwych.
Nacisk prasy : 400 kN
Szerokość transportowa : 1.767 m
Wysokość transportowa : 2.489 m
Długośc transportowa : 5.573 m
Waga : 4500kg
Fgedpfx Abozaqlcs Hec
Moc napędowa : 7.5 kW
Waga beli (w zależności od materiału) : 300-350kg
Ogłoszenia
Polska
0 km
Prasa do betonu
CMS Wetcast
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2001, Kompletna linia produkcyjna Wetcast CMS. Dwa samochody paletowe (finger car) po obu stronach komory dojrzewania, windy pionowe (elevator, lowerator), olejowanie palet, system pneumatyczny do pobierania z palet stalowych. Około 800 sztuk palet stalowych na różne produkty. Obieg palet - przenośniki.
Fgodpfx Asy Tmadeb Hsc
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
DŁUTOWNICA DO METALU B5016C SKOK 160 MM
Metal Technics PolskaDŁUTOWNICA DO METALU MTP B5016C
Zadzwoń
Stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2026, masa całkowita: 1 400 kg, napięcie wejściowe: 400 V, całkowita długość: 1 270 mm, całkowita szerokość: 1 100 mm, całkowita wysokość: 1 700 mm, Metal Technics Polska
Profesjonalne maszyny CNC, lasery i urządzenia do obróbki metalu
Jesteśmy producentem i importerem wysokiej klasy maszyn do obróbki metalu. Dostarczamy sprawdzone technologie z Polski, Europy i Azji – używane przez setki firm w całej Europie.
Od 12 lat stawiamy na jakość, precyzję i niezawodność.
DŁUTOWNICA DO METALU B5016C SKOK 160 MM
DŁUTOWNICA DO METALU
B5016C
Urządzenie do obrabiania różnych powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych, zwłaszcza rowków wpustowych. Zapewnia szerokie zastosowanie w zakładach remontowych oraz narzędziowniach.
Dane techniczne :
Maksymalny skok suwaka: 160 mm
Ilość skoków na minutę: 23/32/44/48/67/92
Średnica stołu roboczego: 350 mm
Pionowa regulacja suwaka: 160 mm
Odległość imaka nożowego od kolumny: 485 mm
Odległość powierzchni stołu do korpusu suwaka: 320 mm
Maksymalny przesuw wzdłużny stołu roboczego: 360 mm
Maksymalny przesuw poprzeczny stołu roboczego: 320 mm
Maksymalny kąt obrotu stołu roboczego: 360 stopni
Maksymalne wymiary narzędzia: 25 x 40 mm
Maksymalne obciążenie stołu roboczego: 300 kg
Maksymalna siła dłutowania: 4,5 kN
Szerokość rowka teowego w stole roboczym: 14 mm
Moc silnika głównego: 1,5 kW
Wymiary gabarytowe (D x S x W): 1270 x 1100 x 1700 mm
Waga: 1400 kg
DŁUTOWNICA DO METALU B5016C SKOK 160 MM Marka Metal Technics Polska
Warunki dostawy :
Fjdpfx Abeyuc D Ts Hsgc
Maszyna jest fabrycznie nowa
Gwarancja 12 miesięcy
Serwis gwarancyjny
Serwis pogwarancyjny
Deklaracja zgodności CE
DTR w języku angielskim
Możliwość dostawy do klienta. Cena dostawy według indywidualnej wyceny firmy przewozowej.
Jeśli są Państwo zainteresowani innymi maszynami zachecamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
łuparka do drewna 7 ton
CORMAKŁuparka do drewna LUP7TS
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, ŁUPARKA DO DREWNA LUP7TS CORMAK to elektryczna łuparka do drewna o sile nacisku 7 ton, przeznaczona do przygotowywania drewna kominkowego i opałowego. Model obsługuje polana o długości do 520 mm i średnicy do 250 mm, dlatego dobrze sprawdzi się przy domu.
Urządzenie wyposażono w silnik 230 V / 2200 W, Siłownik z automatycznym powrotem, dwuręczną obsługę, klatkę zabezpieczającą obszar roboczy oraz stojak z kołami w zestawie. Sprawdź CORMAK LUP7TS, jeśli potrzebna,kompaktowa łuparka 230 V do regularnego przygotowywania drewna opałowego przy domu.
Zastosowanie łuparki CORMAK LUP7TS
Łuparka do drewna CORMAK LUP7TS sprawdzi się wszędzie tam, gdzie drewno opałowe przygotowywane jest regularnie, ale nie ma potrzeby stosowania dużej maszyny przemysłowej ani wersji ze stojakiem.
Rekomendowane zastosowania:
gospodarstwa domowe,
gospodarstwa rolne,
domy ogrzewane drewnem,
użytkownicy kominków i pieców,
małe punkty przygotowania opału,
obiekty agroturystyczne i pensjonaty,
warsztaty i zaplecza gospodarcze,
użytkownicy przygotowujący drewno sezonowane i świeże.
Model LUP7TS będzie odpowiedni dla osób, które chcą szybciej i wygodniej przygotowywać polana opałowe, ograniczając wysiłek związany z ręcznym rąbaniem drewna.
Dla kogo sprawdzi się łuparka do drewna 7 ton?
Fgodpfezarv Ajx Ab Hec
CORMAK LUP7TS to łuparka dla użytkowników, którzy potrzebują kompaktowego, prostego w obsłudze urządzenia do drewna opałowego. Siła nacisku 7 ton, zasilanie 230 V oraz niewielka konstrukcja bez stojaka sprawiają, że model dobrze pasuje do pracy przy domu, w gospodarstwie lub w małym punkcie usługowym.
To dobry wybór dla:
właścicieli domów ogrzewanych drewnem,
użytkowników kominków,
gospodarstw przygotowujących opał na własne potrzeby,
osób chcących ograniczyć ręczne rąbanie drewna,
mniejszych firm i obiektów, które regularnie zużywają drewno opałowe,
użytkowników, którzy szukają łuparki łatwiejszej do przechowywania niż wersja ze stojakiem.
CORMAK LUP7TS została wyposażona w dwuręczny system obsługi, który zwiększa kontrolę nad procesem łupania. Użytkownik prowadzi pracę obiema rękami, co ogranicza ryzyko przypadkowego kontaktu z obszarem roboczym.
Dodatkowym elementem bezpieczeństwa jest pokrywa zabezpieczająca obszar roboczy. Takie rozwiązanie ma znaczenie szczególnie wtedy, gdy łuparka wykorzystywana jest regularnie, a operator chce pracować w bardziej uporządkowany i przewidywalny sposób.
Płynna regulacja odstępu łupania
Łuparka posiada płynną regulację odstępu łupania, dzięki której można lepiej dopasować pracę urządzenia do długości przygotowywanego drewna. Pozwala to ograniczyć niepotrzebny ruch roboczy i usprawnić przygotowywanie kolejnych polan.
To szczególnie praktyczne przy pracy z powtarzalnymi kawałkami drewna, np. przy przygotowywaniu opału do kominka, pieca lub kotła.
Wyposażenie standardowe
Łuparka hydrauliczna CORMAK LUP7TS
Stojak z kołami
Hydrauliczny siłownik z automatycznym powrotem
Dwuręczny system obsługi
Pokrywa zabezpieczająca obszar roboczy
Stół odbiorczy na polana
Stabilny nóż łupiący
Silnik 230 V / 2200 W
Malowana proszkowo stalowa konstrukcja
Parametry techniczne CORMAK LUP7TS:
Siła łupania
7 T
Maksymalna średnica łupanego drewna
250 mm
Maksymalna długość łupanego drewna
520 mm
Silnik
230 V / 50 Hz
Moc silnika
2200 W
Zasilanie
230 V
Długość
950 mm
Szerokość
325 mm
Wysokość
510 mm
Waga netto / brutto
63 / 68 kg
Gwarancja
2 lata
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
łuparka do drewna 7 ton
CORMAKŁuparka do drewna LUP7T
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, ŁUPARKA DO DREWNA LUP7T CORMAK to elektryczna łuparka do drewna o sile nacisku 7 ton, przeznaczona do przygotowywania drewna kominkowego i opałowego. Model obsługuje polana o długości do 520 mm i średnicy do 250 mm, dlatego dobrze sprawdzi się przy domu.
Urządzenie wyposażono w silnik 230 V / 2200 W, Siłownik z automatycznym powrotem, dwuręczną obsługę, klatkę zabezpieczającą obszar roboczy oraz stojak z kołami w zestawie. Sprawdź CORMAK LUP7T, jeśli potrzebna,kompaktowa łuparka 230 V do regularnego przygotowywania drewna opałowego przy domu.
Zastosowanie łuparki CORMAK LUP7T
Łuparka do drewna CORMAK LUP7T sprawdzi się wszędzie tam, gdzie drewno opałowe przygotowywane jest regularnie, ale nie ma potrzeby stosowania dużej maszyny przemysłowej ani wersji ze stojakiem.
Rekomendowane zastosowania:
gospodarstwa domowe,
gospodarstwa rolne,
domy ogrzewane drewnem,
użytkownicy kominków i pieców,
małe punkty przygotowania opału,
obiekty agroturystyczne i pensjonaty,
warsztaty i zaplecza gospodarcze,
użytkownicy przygotowujący drewno sezonowane i świeże.
Model LUP7T będzie odpowiedni dla osób, które chcą szybciej i wygodniej przygotowywać polana opałowe, ograniczając wysiłek związany z ręcznym rąbaniem drewna.
Dla kogo sprawdzi się łuparka do drewna 7 ton?
Fgodpfxjzarp Ne Ab Hoc
CORMAK LUP7T to łuparka dla użytkowników, którzy potrzebują kompaktowego, prostego w obsłudze urządzenia do drewna opałowego. Siła nacisku 7 ton, zasilanie 230 V oraz niewielka konstrukcja bez stojaka sprawiają, że model dobrze pasuje do pracy przy domu, w gospodarstwie lub w małym punkcie usługowym.
To dobry wybór dla:
właścicieli domów ogrzewanych drewnem,
użytkowników kominków,
gospodarstw przygotowujących opał na własne potrzeby,
osób chcących ograniczyć ręczne rąbanie drewna,
mniejszych firm i obiektów, które regularnie zużywają drewno opałowe,
użytkowników, którzy szukają łuparki łatwiejszej do przechowywania niż wersja ze stojakiem.
CORMAK LUP7T została wyposażona w dwuręczny system obsługi, który zwiększa kontrolę nad procesem łupania. Użytkownik prowadzi pracę obiema rękami, co ogranicza ryzyko przypadkowego kontaktu z obszarem roboczym.
Dodatkowym elementem bezpieczeństwa jest pokrywa zabezpieczająca obszar roboczy. Takie rozwiązanie ma znaczenie szczególnie wtedy, gdy łuparka wykorzystywana jest regularnie, a operator chce pracować w bardziej uporządkowany i przewidywalny sposób.
Płynna regulacja odstępu łupania
Łuparka posiada płynną regulację odstępu łupania, dzięki której można lepiej dopasować pracę urządzenia do długości przygotowywanego drewna. Pozwala to ograniczyć niepotrzebny ruch roboczy i usprawnić przygotowywanie kolejnych polan.
To szczególnie praktyczne przy pracy z powtarzalnymi kawałkami drewna, np. przy przygotowywaniu opału do kominka, pieca lub kotła.
Parametry techniczne CORMAK LUP7T:
Siła łupania
maks. 7 T
Maksymalna średnica łupanego drewna
250 mm
Maksymalna długość łupanego drewna
520 mm
Silnik
230 V / 50 Hz
Moc silnika
2200 W
Zasilanie
sieciowe
Długość
950 mm
Szerokość
325 mm
Wysokość
510 mm
Gwarancja
2 lata
Stojak
brak w zestawie
Wyposażenie standardowe
Łuparka hydrauliczna CORMAK LUP7T
Hydrauliczny siłownik z automatycznym powrotem
Dwuręczny system obsługi
Pokrywa zabezpieczająca obszar roboczy
Stabilny nóż łupiący
Silnik 230 V / 2200 W
Malowana proszkowo stalowa konstrukcja
Ogłoszenia
Oberweis
581 km
Prasa warsztatowa hydrauliczna
SICMIPSV 70 M
Zadzwoń
Stan: nowe, Sicmi PSV 70 M – Hydrauliczna prasa warsztatowa z serwomechanicznym pokrętłem do regulacji położenia cylindra
Model PSV jest szczególnie polecany do prostowania blach, wciskania tulei lub wkładek blaszanych.
Opuszczanie i podnoszenie cylindra odbywa się za pomocą pokrętła z serwomechanizmem, który umożliwia ustawienie pozycji cylindra z dokładnością do setnej części milimetra, gwarantując tym samym absolutną precyzję. Skok cylindra wynosi 350 mm, a maksymalne ciśnienie robocze to 270 bar. Dzięki temu, że prędkość zbliżania cylindra wynosi 10 mm/s lub mniej, operator może obsługiwać elektrohydrauliczną prasę jedną ręką. Platforma jest mobilna, a regulacja jej wysokości odbywa się za pomocą głównego cylindra, co ułatwia obróbkę blach i operacje prasowania.
Hydrauliczna prasa warsztatowa z serwomechanicznym pokrętłem jest również dostępna w wersji z poprzecznym cylindrem przesuwanym. Dzięki pokrętłu umożliwia on ruch poprzeczny głównego cylindra. To rozwiązanie pozwala zawsze pracować w osi cylindra, eliminując ryzyko procesów, które mogłyby uszkodzić prasę hydrauliczną. Prawidłowe ustawienie i zablokowanie cylindra w żądanej pozycji zapewnia specjalnie opracowany system.
Rama hydraulicznej prasy warsztatowej PSV wykonana jest z niezwykle sztywnej, spawanej konstrukcji stalowej, zaprojektowanej specjalnie z myślą o maksymalnej wytrzymałości i stabilności.
Wyposażenie opcjonalne:
- System zabezpieczający przed skręcaniem tłoczyska cylindra
- Płyty podporowe
- Para pryzm w kształcie litery V
Fodpfx Aozcphbjb Hsgc
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "prasa do łączenia narożników evm280106"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc






























































































































































































































































































