Używane Pionowy Zbiornik Procesowy na sprzedaż (22 010)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Kecskemét
554 km
Pionowa pilarka panelowa
HOLZ-HERSECTOR 1255 pro
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2022, • Wysokość cięcia 2200 mm x długość cięcia 4300 mm
• Odsysanie zgodnie z przepisami CE TRK CH 2200 (poniżej 2 mg pyłu drobnego/m³ powietrza)
Djdpsy Nmtcsfx Ap Hskn
• Centralne podparcie elementu obrabianego – 4 strefy
• Wózek przesuwny 1255 do wysokości cięcia 2200 mm
• Zespół pilarki 4,0 kW, 5400 obr./min, 400 V, 50 Hz, w zestawie tarcza HW Ø 250 x 30 x 3,2 mm, Z 48, ząb dachowy wyszczerbiony (Hohl-Dachzahn)
• Ogranicznik długości (ręczny) z cyfrowym odczytem do cięć pionowych. Do centralnego wsparcia materiału
• Cyfrowy wyświetlacz do cięć poziomych na panelu sterowania, z elektryczną regulacją precyzyjną
• 3 regulowane punkty zatrzymania na belce piły do powtarzalnych cięć poziomych dzięki punktom zatrzymania
• Ogranicznik pasów dla powtarzalnych cięć poziomych, skala w mm, maksymalna wysokość pasa 650 mm
• Urządzenie do cięcia wąskich elementów (2 szt.) – zapobiega przechyleniom materiału obrabianego
• Nacinarka Super Cut – do nacinania powierzchni materiałów pokrytych
• Optymalizacja cięcia Opti-Base V-Cut:
1 szt. ekran dotykowy 10”
1 szt. oprogramowanie maszynowe
1 szt. oprogramowanie biurowe – licencja sieciowa pływająca na 1 stanowisko (Opti V-Base)
1 szt. drukarka etykiet
• Specyfikacja techniczna podana wyłącznie w celach informacyjnych.
Maszyna oferowana jest w imieniu klienta. Oględziny możliwe po wcześniejszym umówieniu się. Prosimy o kontakt poprzez system wiadomości platformy w celu uzyskania dalszych informacji oraz odpowiednich danych kontaktowych do osoby technicznej.
Ogłoszenia
Wölzing-Fischering
653 km
Pionowe centrum obróbcze
DMGDMC 1035V
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2012, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg osi X: 1 035 mm, przesuw osi Y: 560 mm, przesuw osi Z: 560 mm, producent sterowników: Siemens, model sterownika: 810D, szerokość stołu: 600 mm, długość stołu: 1 200 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 10 000 obr./min, godziny pracy wrzeciona: 7 600 h, Wyposażenie: prędkość obrotowa bezstopniowo regulowana, transporter wiórów, Bardzo ładna DMC 1035 V ECO ze sterowaniem Siemens
Rok produkcji: 2012
Przebieg programu: 7600 h
SK 40 z wrzecionem 10 000 obr/min
Zmieniarka narzędzi na 30 pozycji
Pakiet produkcyjny z sondą pomiarową oraz urządzeniem do pomiaru długości narzędzi w przestrzeni roboczej
Chłodzenie wewnętrzne
Dedpox Dci Tofx Ap Hokn
Transporter wiórów
Dostępna od zaraz.
Ogłoszenia
Macierzysz
121 km
Pionowe centrum obróbcze do drewna
HOMAGOPTIMAT BHX055
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2018, Funkcjonalność: w pełni sprawny, moc: 8 kW (10,88 KM), napięcie wejściowe: 400 V, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, OPTIMAT BHX055
Djdjyvh Dpjpfx Ap Hokn
Ogłoszenia
Iszkaszentgyörgy
525 km
Pionowe centrum obróbcze
DOOSANMYNX750
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2008, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Sterowanie: DOOSAN FANUC i Series
Wymiary stołu: 1630 x 760 mm
Obciążenie stołu: 1500 kg
Przejazd w osi X: 1630 mm
Przejazd w osi Y: 762 mm
Przejazd w osi Z: 650 mm
Obroty wrzeciona: 12 000 obr./min
Moment obrotowy: 117 Nm
Uchwyt: BT40
Dksdpfsyugvaex Ap Hen
Magazyn narzędzi: 30 pozycji
Moc napędu: 18,5 / 15 kW
Waga: 14 000 kg
Wymiary (DxSxW): 3700 x 4000 x 3090 mm
Wyposażenie, akcesoria:
- Transporter wiórów
- Instalacja chłodziwa
- Chłodnica wrzeciona
- Dokumentacja
Maszyna nie jest już używana w produkcji, ale pozostaje podłączona pod napięcie i jest sprzedawana w związku z likwidacją firmy. Stan dobry. Koszty demontażu i załadunku nie są wliczone w cenę. Możemy pomóc przy tych pracach.
Ogłoszenia
Eilenburg
452 km
Pionowe centrum obróbcze
MIKRONVC1000
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1995, przebieg osi X: 1 000 mm, przesuw osi Y: 600 mm, przesuw osi Z: 600 mm, Przesuw w osi X: 1000 mm
Przesuw w osi Y: 600 mm
Przesuw w osi Z: 600 mm
Sterowanie: Heidenhain TNC 426
Wysunięcie wrzeciona: 100-700 mm
Stół roboczy: 1080 x 580 mm
Maks. masa obrabianego elementu: 550 kg
Rowki teowe: 7 szt.
Szerokość rowka teowego: 14 mm
Magazyn narzędzi na: 36 pozycji
Maks. masa narzędzia: 8 kg
Maks. długość narzędzia: 340 mm
Masa maszyny ok.: 6,2 t
Wymiary całkowite ok.: 4790 x 5330 x 2905 mm
Dkodpfx Apsza Dq Eo Hjn
Ogłoszenia
Eilenburg
452 km
Pionowe centrum obróbcze
NORTEVS 500 SPEED
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1999, przebieg osi X: 2 000 mm, przesuw osi Y: 500 mm, przesuw osi Z: 500 mm, x-przesuw: 2000 mm
y-przesuw: 500 mm
z-przesuw: 500 mm
Sterowanie: Siemens 840 D
Posuw - mikroregulacja: 1-8000 mm/min
Wymiary stołu: 2120 x 500 mm
Obciążenie stołu: 2000 kp
Prędkość szybkoprzemieszczania osi X: 40 m/min
Prędkość szybkoprzemieszczania osi Z: 20 m/min
Uchwyt narzędziowy: HSK 63 A
Prędkości wrzeciona - bezstopniowo: 0-15000 obr./min
Napęd wrzeciona: 20 kW
Średnica łożyska wrzeciona: 70 mm
Średnica narzędzia: 63 /126 mm
Magazyn narzędzi: 40 szt.
Waga: 12 t
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 65 kVA
- Wyposażenie: transporter wiórów
Dksdpfeza Dqrsx Ap Hen
Ogłoszenia
Lipie
104 km
Pionowe centrum obróbcze
CHIRONFZ08W ATC 24, Inner Cooling HP, 4 axis
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 1999, przebieg osi X: 300 mm, przesuw osi Y: 250 mm, przesuw osi Z: 250 mm, Vertical milling center Chiron FZ08W
Fanuc 21i-M
Max RPM 15.000 obr./min,
High pressure spindel through cooling
X = 300 mm
Y = 250 mm
Z = 250 mm
Machine was produced with 2 x 4th axis Peiseler RT 100 but now 4th axis are removed.
Nose tool HSK 32
ATC 24 pcs
Yrzzng
Machine is running the production, and can be inspected any time
Machine in very good technical condition.
Djdpfoxd T Rzox Ap Hekn
I am giving 3 months startup guarranty
Ogłoszenia
Nauen
432 km
Zbiornik ze stali nierdzewnej 6000 l z podwójnym płaszczem
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Zbiornik ze stali nierdzewnej 6000 l z podwójnym płaszczem
Dksdpjk D T Rtjfx Ap Hen
Pojemność 6000 l
Podwójny płaszcz
Stan bardzo dobry, bezpośrednio z produkcji!!!
Ogłoszenia
Nauen
432 km
Zbiornik ze stali nierdzewnej 6000 l z podwójnym płaszczem
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Zbiornik ze stali nierdzewnej 6000 l z podwójnym płaszczem
Pojemność 6000 l
Podwójny płaszcz
Z mieszadłem
Dodpok D T R Eefx Ap Hskn
Stan bardzo dobry, bezpośrednio z produkcji!!!
Ogłoszenia
Nauen
432 km
Zbiornik ze stali nierdzewnej 1000 l 10 szt.
Willi Lermer Wiesbaden
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Zbiornik ze stali nierdzewnej 1000 l
Producent Willi Lermer Wiesbaden
Pojemność 1000 l
Możliwość układania w stosy
Dostępnych jest 10 sztuk
Stan bardzo dobry, bezpośrednio z produkcji!!!
Dkodpelbiiaofx Ap Hen
Ogłoszenia
Łódź
29 km
Pionowa pilarka panelowa
StriebigCONTROL 18 5224
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2021, Funkcjonalność: w pełni sprawny, moc: 5,5 kW (7,48 KM), napięcie wejściowe: 400 V, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, wysokość cięcia (maks.): 2 240 mm, szerokość cięcia (maks.): 4 300 mm, średnica tarczy piły: 300 mm, otwór tarczy piły: 30 mm, Oferujemy tę pilarkę pionową Striebig CONTROL 18 5224 w bardzo dobrym stanie, rok produkcji 2021.
W załączniku jest operat szacunkowy
Typ: 5224
Zakres cięcia – długość: 4300 mm
Zakres cięcia – wysokość pionowa: 2240 mm
Zakres cięcia – wysokość pozioma: 2100 mm
Maksymalna grubość materiału: 80 mm
Napięcie znamionowe: 400 V
Częstotliwość: 50 Hz
Prędkość posuwu: 10–25 m/min
Wyposażenie maszyny w standardzie:
Jednoczęściowa rama stalowa
Łożyskowane rolki z automatycznym hamulcem
Zintegrowany z ramą system odpylania
Automatyczne rozpoznawanie środkowej przykładnicy
Więcek komfortu zapewnia łatwe sterowanie
Laserowe wyświetlanie linii cięcia w poziomie
Sterowanie poprzez 12" ekran dotykowy
Optymalna powierzchnia w całym obszarze cięcia
Automatycznie wahliwa część stalowo-drewniana (stół)
Zintegrowany z ramą podpora do cięcia małych formatów
Średnica tarczy piły z węglikiem spiekanym: 300/30 mm
System wygłuszenia obudowy piły
Moc napędowa silnika 5,5 kW (S6)
Hamulec elektromagnetyczny silnika
Automatyczna blokada belki
Dokładne ustawienie agregatu przy pomocy przycisku
Automatyczna blokada agregatu tnącego
Automatyczne zanurzenie piły
Automatyczne obracanie agregatu
Licznik czasu pracy
Cyfrowy system pomiarowy DMS w poziomie i pionie, oś X i Y
Expert Cut
Dsdey N Sf Ropfx Ap Hjkn
elektroniczny system ustawiania wymiaru w osi X
automatyczne pozycjonowanie belki z agregatem
12 calowy ekran sterujący
Oprogramowanie Striebig do optymalizacji cięcie
Drukarka etykiet
Opcja podłączenia z siecią w firmie
W zestawie jest odciąg trocin KOGI 2,2 kW/1650 Pa
W razie pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji prosimy o wiadomość lub kontakt telefoniczny.
Ogłoszenia
Bacău
820 km
REM SCR 27 1SF | Pionowe Centrum Tokarsko-Frezarskie CNC | Ø2700mm | 100kW Fanuc | NOWY 2026
REMSCR 27 1SF
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, wysokość toczenia: 2 300 mm, waga przedmiotu obrabianego (maks.): 12 000 kg, średnica toczenia nad suportem poprzecznym: 2 650 mm, średnica toczenia: 2 700 mm, średnica tarczy czołowej: 2 000 mm, całkowita wysokość: 7 100 mm, całkowita szerokość: 5 500 mm, całkowita długość: 8 500 mm, średnica stołu obrotowego: 2 000 mm, prędkość obrotowa (maks.): 250 obr./min, prędkość obrotowa (min.): 1 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 5 obr./min, prędkość wrzeciona (maks.): 2 500 obr./min, obciążenie stołu: 12 000 kg, średnica stołu: 2 000 mm, okres gwarancji: 24 miesiące, masa całkowita: 63 000 kg, moment obrotowy tarczy czołowej: 43 000 Nm, powtarzalność: 0,015 mm, REM SCR 27 1SF — Centrum CNC do pionowego toczenia, frezowania i wiercenia
🔴 MASZYNA W TRAKCIE MONTAŻU — DOSTAWA MAKSYMALNIE 3 MIESIĄCE
🔴 24-MIESIĘCZNA GWARANCJA — NAJDŁUŻSZA W SWOJEJ KLASIE
🔴 NIEPOKONANA CENA JAKOŚCI CNC Z EUROPY
━━━━━
NAJWAŻNIEJSZE CECHY MASZYNY
━━━━━
✓ Kompleksowa obróbka: toczenie + frezowanie + wiercenie w jednym zamocowaniu
✓ Magazyn narzędzi ATC 12-pozycyjny — dwukierunkowy, zmiana narzędzia w 30 sek
✓ Wrzeciono robocze ISO 50 (od 5 do 2 500 obr./min, 37 kW)
✓ Oś C do pełnego frezowania konturowego
✓ Sterowanie CNC FANUC 0i-TF PLUS — wsparcie globalne
✓ System pomiarowy Heidenhain absolutny (X: LC 195F)
✓ Certyfikat CE, pełna obudowa, wysokość 3 300 mm
✓ Konstrukcja z ciężkiego żeliwa meehanite
━━━━━
DANE TECHNICZNE
━━━━━
• Maksymalna średnica obróbki: 2 650 mm | Przelot: 2 700 mm
• Maksymalna wysokość obróbki: 2 300 mm
• Średnica stołu: 2 000 mm (8 rowków T + 4 szczęki mocujące)
• Maksymalna masa detalu: 12 000 kg
• Prędkość obrotowa stołu: 1–250 obr./min
• Główny silnik: FANUC servo 100 kW | Moment obrotowy: 43 000 Nm
Dkedpfx Apozb Ufvo Hen
• Przekrój belki: 250×250 mm
• Prędkości posuwu X/Z szybkie: 10 000 mm/min | robocze: 0,02–6 000 mm/min
• Siła posuwu X/Z: 35 000 N
• ATC: Magazyn 12-pozycyjny tarczowy | max Ø narzędzia 300 mm | długość 400 mm
• Chłodzenie: zbiornik 2 000 L | zewnętrzne 10 bar | przez wrzeciono 40 bar
• Transporter wiórów: SARIGÖL, zawiasowy, szerokość 500 mm
• Dokładność: ±0,020 mm/m | Powtarzalność: ±0,015 mm
• Instalacja elektryczna: 400V/50Hz | 140 KVA | Fanuc 0i-TF PLUS
• Masa maszyny: 63 000 kg | Wymiary: 8 500×5 500×7 100 mm
━━━━━
ZASTOSOWANIA
━━━━━
Duże półfabrykaty kół zębatych | Wieńce zębate | Piasty i pierścienie do energetyki wiatrowej
Ciężkie odlewy i odkuwki | Kołnierze naftowe i gazowe
Komponenty maszyn dla przemysłu wydobywczego | Duże elementy lotnicze
━━━━━
WARUNKI HANDLOWE
━━━━━
Dostawa: MAKSYMALNIE 3 MIESIĄCE od zamówienia
Gwarancja: 24 MIESIĄCE na części i robociznę
Incoterms: EXW Bacău, Rumunia
Płatność: 50% zaliczki + 50% przed wysyłką
Montaż i uruchomienie: w cenie
Producent: REM Bacău, Rumunia
Ogłoszenia
Wołomin
151 km
Pionowe centrum obróbcze
Multiranger4221
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2014, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Oferujemy to używane pionowe centrum obróbcze Multiranger 4221, rok produkcji 2014.
Producent: Multiranger
Model: 4221
Rok produkcji: 2014
Dkjdpjy Sntvsfx Ap Hon
Stan: używany
Typ: pionowe centrum obróbcze
W razie pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji prosimy o wiadomość lub kontakt telefoniczny.
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Pionowe centrum obróbcze
HAITIAN PrecisionV12
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg osi X: 1 200 mm, przesuw osi Y: 600 mm, przesuw osi Z: 600 mm, szybki przesuw osi X: 36 m/min, szybki przesuw osi Y: 36 m/min, szybki przesuw osi Z: 36 m/min, prędkość wrzeciona (maks.): 12 000 obr./min, Oferujemy nową maszynę HAITIAN Precision V12 (porównywalną z HAAS CNC VF4 SS) prosto z fabryki.
Djdpfozb N R Tox Ap Hskn
Ceny, informacje oraz więcej maszyn HAITIAN Precision na zapytanie.
Ogłoszenia
Trittau
619 km
Centrum obróbcze - pionowe
HURCOVMX 40
Zadzwoń
Stan: używany, Przesuw w osi X: 1.020 mm
Przesuw w osi Y: 510 mm
Przesuw w osi Z: 610 mm
Djdpjzaf Ixsfx Ap Hjkn
Powierzchnia mocowania: 1.020 x 610 mm
Obroty wrzeciona: 10.000 obr/min
Uchwyt wrzeciona: SK 40
Według naszej oceny maszyna jest w dobrym stanie używanym i po wcześniejszym umówieniu się może być obejrzana pod napięciem.
Wyposażenie dodatkowe, narzędzia i elementy mocujące widoczne na zdjęciach są dołączone tylko wtedy, gdy zostało to wyraźnie zaznaczone w dodatkowych informacjach.
Zmiany i pomyłki w danych technicznych oraz sprzedaż pośrednia zastrzeżone!
Ogłoszenia
Złotogłowice
199 km
Pionowa wiertarka do szkła,
EXPOGLASS®Priam
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 400 V, prąd wejściowy: 16 A, typ uruchamiania: elektryczny, całkowita szerokość: 1 487 mm, całkowita długość: 4 440 mm, całkowita wysokość: 2 793 mm, masa całkowita: 1 900 kg, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, EXPOGLASS® PRIAM to nowoczesna wiertarka pionowa do szkła z elektronicznym posuwem, automatycznym pomiarem długości wiertła oraz grubości szkła.
Maszyna zapewnia wysoką precyzję, płynną pracę i czyste krawędzie nawet przy dużych średnicach otworów.
Dksdpfx Ash Ek H Sop Hjn
Produkt polski – solidna konstrukcja, prosta w obsłudze i stworzona do intensywnej pracy w zakładach szklarskich.
Parametry techniczne
Długość - 4440 mm
Wysokość - 2793 mm
Szerokość - 1487 mm
Waga - 1900 kg
Komunikacja - panel HMI 7” oraz przyciski analogowe
Posuw wrzecion - automatyczny
Sterowanie posuwem - elektroniczne
Sterowanie listwą załadowczą - elektroniczne
Obroty wrzeciona - 700 RPM do 2800 RPM
Pomiar pozycji czoła wiertła - automatyczny
Tryb wymiany wierteł - z opuszczaniem blatu oraz blokadą wrzecion
Ustalenie zagłębienia wrzecion - elektroniczne (obliczane przez sterownik)
Pozycjonowanie w poziomie - dwurzędowy system odbojników ręcznych
Ilość odbojników ręcznych - 6 szt.
Docisk materiału - pneumatyczny
Funkcja fazowania otworów - zainstalowana, sterowana elektronicznie
Ilość miejsc w szafce na wiertła - 70 wierteł
Pomiar średnicy wierteł - 5 mm (+/-)
Dokładność pomiaru grubości szkła - 0,2 mm
Gwarancja - 12 miesięcy
Serwis pogwarancyjny - TAK odpłatnie
Ogłoszenia
Kaufungen
662 km
Pionowe centrum obróbcze
MikronHPM 600 HD
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2009, 1 używane pionowe centrum obróbcze
Marka: Mikron
Model: HPM 600 HD
Rok produkcji: 2009
Sterowanie: Heidenhain ITNC 530
Dane techniczne:
Przesuwy:
X 650 mm
Y 600 mm
Z 500 mm
Uchwyt wrzeciona: HSK 63
Maks. prędkość obrotowa wrzeciona: 2000 obr./min
Wielkość stołu: 800 x 600 mm
Liczba pozycji narzędzi: 30
Wyposażenie:
Pomiar laserowy
Son (czujnik pomiarowy)
Tryb pracy 3+4
ITC Intelligent Thermal Control
Automatyczne centralne smarowanie
Mobilne pokrętło ręczne
Urządzenie do przedmuchiwania narzędzi
Dkjdpfszamngsx Ap Hen
Waga: 11 t
Ogłoszenia
Nitra
413 km
Pionowe centrum obróbcze
Deckel MahoDMC 1035 V ecoline
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2012, godziny pracy: 5 039 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 1539000771E, przebieg osi X: 1 035 mm, przesuw osi Y: 560 mm, przesuw osi Z: 510 mm, szybki przesuw osi X: 30 m/min, szybki przesuw osi Y: 30 m/min, szybki przesuw osi Z: 30 m/min, długość posuwu oś X: 1 035 mm, długość posuwu osi Y: 560 mm, długość posuwu oś Z: 510 mm, posuw osi X: 30 m/min, posuw osi Y: 30 m/min, posuw osi Z: 30 m/min, moc znamionowa (pozorna): 17 kVA, moment obrotowy: 83 Nm, waga przedmiotu obrabianego (maks.): 1 000 kg, całkowita wysokość: 2 758 mm, całkowita długość: 3 137 mm, całkowita szerokość: 3 355 mm, szerokość stołu: 560 mm, długość stołu: 1 200 mm, obciążenie stołu: 1 000 kg, prędkość obrotowa (maks.): 8 000 obr./min, prędkość wrzeciona (maks.): 8 000 obr./min, godziny pracy wrzeciona: 5 039 h, moc silnika wrzeciona: 13 W, liczba wrzecion: 1, liczba miejsc w magazynku narzędziowym: 20, długość narzędzia: 300 mm, średnica narzędzia: 80 mm, waga narzędzia: 6 000 g, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, prędkość obrotowa bezstopniowo regulowana, transporter wiórów, Pod napięciem
Dsdpfoyf E Shsx Ap Hskn
Ogłoszenia
Czechy
353 km
Pionowe centrum obróbcze
DMG MORICMX 600 V
Zadzwoń
Stan: jak nowa (maszyna wystawiennicza), Rok budowy: 2017, godziny pracy: 2 038 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg osi X: 600 mm, przesuw osi Y: 560 mm, przesuw osi Z: 510 mm, wysokość przedmiotu obrabianego (maks.): 630 mm, waga przedmiotu obrabianego (maks.): 600 kg, Bardzo niski stan licznika godzin – ok. 2038h.
System FANUC.
Maszyna została pierwotnie zakupiona na potrzeby demonstracji w centrum edukacyjnym, a następnie okazjonalnie wykorzystywana w narzędziowni.
Maszyna jest w bardzo dobrym stanie i w pełni sprawna – możliwość przetestowania w działaniu.
Dkjdpfjy Udi Ejx Ap Hjn
Ogłoszenia
Erlangen
631 km
Sprężarka tłokowa 8 kW, zbiornik 500 litrów
RennerRIKO 1400/500 M-KT
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2026, godziny pracy: 987 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 31681614, masa całkowita: 415 kg, moc: 8 kW (10,88 KM), przepływ objętościowy: 1,14 m³/h, ciśnienie robocze: 10 belka, poziom hałasu: 81 dB, Wyposażenie: osuszacz ziębniczy, Używany prototyp (dostępny od ręki):
RENNER Riko 1400/500 M-KT sprężarka tłokowa
z 2 x 4,0 kW sprężarką tłokową
ze sterowaniem RENNERtronic Touch (sterowanie zmianą obciążenia podstawowego + ograniczenie czasu pracy) skrzynka do montażu na ścianie
ze stojącym, ocynkowanym zbiornikiem 500 litrów
z osuszaczem chłodniczym (DTP +3°C) oraz czasowo sterowanym odwadniaczem kondensatu
z automatycznym, poziomowym odwadnianiem zbiornika
Rok prod.: 2026
Godziny pracy na kompresor: 987 h
Dane techniczne:
Moc silnika: 2 x 4,0 kW
Napięcie znamionowe: 400 V
Maks. ciśnienie: 10 bar
Wydajność przy 7 bar: 1140 l/min
Liczba cylindrów / stopni: 2/2
Poziom hałasu: 81 dB(A)
Pojemność zbiornika sprężonego powietrza: 500 litrów
Wymiary D x S x W: 1890 x 712 x 1446 mm
Waga: 415 kg
Dksdpfx Aezb Etdep Hen
Wysyłka możliwa za dodatkową opłatą.
Oferta leasingowa banku współpracującego dla firm dostępna.
Możliwość przejęcia urządzenia po zakończeniu leasingu przez zapłatę raty końcowej.
Wymagana zdolność kredytowa.
Zawsze posiadamy szeroki wybór nowych i używanych sprężarek na magazynie! Dostępne od ręki.
Ogłoszenia
Nitra
413 km
Pionowe centrum obróbcze
Deckel MahoDMC 1035 V eco
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2010, godziny pracy: 13 362 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg osi X: 1 035 mm, przesuw osi Y: 560 mm, przesuw osi Z: 510 mm, szybki przesuw osi X: 30 m/min, szybki przesuw osi Y: 30 m/min, szybki przesuw osi Z: 30 m/min, długość posuwu oś X: 1 035 mm, długość posuwu osi Y: 560 mm, długość posuwu oś Z: 510 mm, moc znamionowa (pozorna): 17 kVA, moment obrotowy: 83 Nm, producent sterowników: Siemens 810D, całkowita wysokość: 2 758 mm, całkowita długość: 3 137 mm, całkowita szerokość: 3 355 mm, szerokość stołu: 560 mm, długość stołu: 1 200 mm, obciążenie stołu: 1 000 kg, masa całkowita: 4 250 kg, prędkość wrzeciona (min.): 20 obr./min, prędkość wrzeciona (maks.): 8 000 obr./min, godziny pracy wrzeciona: 13 362 h, liczba miejsc w magazynku narzędziowym: 20, długość narzędzia: 300 mm, średnica narzędzia: 80 mm, waga narzędzia: 6 000 g, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, prędkość obrotowa bezstopniowo regulowana, transporter wiórów, - Rok produkcji: 2010
Dedpfx Apsyf Hymo Hekn
- Stan: dobry, używany
- Sterowanie: Siemens 810D
- Stół: 1200 x 560 mm
- Przesuwy: 1 035 x 560 x 510 mm
- Prędkości wrzeciona: 20 - 8 000 obr./min
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Jadamwola
277 km
Pionowa Maszyna Pakująca Ilapak VT4000
IlapakVegatronic 4000
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, długość cięcia (maks.): 600 mm, szerokość cięcia (maks.): 410 mm, Maszyna w stanie bardzo dobrym - jak nowa
Wyposażona w grzałkę pionową oraz szczęki do pakowania folii PE polietylen - dostępny komplet szczęk do laminatów
Tubus formujący pod paczkę o szerokości 350mm - dostępne inne rozmiary
Dane techniczne ILAPAK Ilapak Vegatronic 4000 VFFS:
▪️ Wydajność: do 140 opakowań/min
▪️ Typ maszyny: Continuous Film Motion (ciągły ruch folii)
▪️ Typ: VFFS – Vertical Form Fill Seal
Rozmiar worka:
▪️ Szerokość min.: 70 mm
▪️ Szerokość max.: 410 mm
▪️ Długość max.: 600 mm
Obsługiwane folie:
▪️ folie termozgrzewalne
▪️ polipropylen (PP)
▪️ laminaty
▪️ folia PE (polietylen)
Rolka folii:
▪️ maks. szerokość rolki: 880 mm
▪️ maks. średnica zewnętrzna: 550 mm
▪️ średnica tulei: 76 mm
▪️ maks. masa rolki: 100 kg
Zasilanie:
▪️ 400 V ±5%
▪️ 3 fazy + neutralny
▪️ 50 Hz
▪️ 7.5 kW
Sprężone powietrze:
▪️ 7 bar
▪️ 350–900 Nl/min
Sterowanie:
▪️ Industrial PC
▪️ panel dotykowy 8.4”
▪️ pamięć do 100 programów
Konstrukcja:
▪️ stal nierdzewna
▪️ higieniczna konstrukcja Open Frame
▪️ szybka zmiana formatu worka
Dkedpfxey Tqybs Ap Hsn
▪️ centrowanie folii
▪️ serwonapędy
Wymiary maszyny:
▪️ 1478 × 2336 × 1550 mm
Masa:
▪️ ok. 1500 kg
Ogłoszenia
Iszkaszentgyörgy
525 km
Pionowe centrum obróbcze
OkumaMB-66VA/B
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2015, godziny pracy: 8 200 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Sterowanie OSP-P300M-R
Wymiary stołu 1530 x 660 mm
Maks. obciążenie stołu 1500 kg
Przejazd w osi X 1500 mm
Przejazd w osi Y 660 mm
Przejazd w osi Z 600 mm
Prędkość obrotowa wrzeciona 12 000 obr./min
Prędkości szybkie: X/Y: 40 m/min, Z: 32 m/min
Moc napędu 22/18,5 kW
Uchwyt Bt40 / MAS 403
Magazyn na 32 narzędzia
Maks. długość narzędzia 300 mm
Dksdpfx Apoy T Nhde Hen
Maks. waga narzędzia 8 kg
Maks. średnica narzędzia D80 mm
Waga 11 000 kg
Wymiary DxSxW = 3300 x 2940 x 2800 mm
Wyposażenie, akcesoria
- Przenośnik wiórów MAYFRAN
- Instalacja chłodziwa
- Chłodnica wrzeciona
- Transformator
- Mac NAVI
- TAS-C
- Pomiar długości narzędzia
- INFRA pomiar punktu zerowego
- Stopy maszyny
- Dokumentacja
Maszyna sprzedawana z powodu likwidacji firmy. Nadal podłączona do prądu na Węgrzech.
Ogłoszenia
Iszkaszentgyörgy
525 km
Pionowe centrum obróbcze
OkumaGENOS M560R-V
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2016, godziny pracy: 8 800 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Sterowanie: OSP-P300M-R
Wymiary stołu: 1300 x 560 mm
Maks. obciążenie stołu: 900 kg
Przesuw w osi X: 1050 mm
Przesuw w osi Y: 560 mm
Przesuw w osi Z: 460 mm
Odległość między końcem wrzeciona a powierzchnią stołu: 150 – 610 mm
Obroty wrzeciona: 12 000 obr./min
Prędkości szybkie: X/Y: 40 m/min, Z: 32 m/min
Moc napędu: 22/18,5 kW
Uchwyt: BT40 / MAS 403
Magazyn: 32 narzędzia
Maks. długość narzędzia: 300 mm
Maks. masa narzędzia: 8 kg
Maks. średnica narzędzia: D80 mm
Waga: 7500 kg
Wymiary (Dł x Szer x Wys): 3200 x 2510 x 2750 mm
Wyposażenie, akcesoria:
- Przenośnik wiórów MAYFRAN
- Instalacja chłodziwa
- Chłodnica wrzeciona
- Transformator
- Mac NAVI
- TAS-C
- Stopy maszyny
- Dokumentacja
Maszyna sprzedawana jest z powodu likwidacji firmy. Nadal podłączona do prądu na Węgrzech.
Dkodsy T Nfcopfx Ap Hon
Ogłoszenia
Iszkaszentgyörgy
525 km
Pionowe centrum obróbcze
Deckel MahoDMC63V
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2001, Funkcjonalność: w pełni sprawny, godziny pracy: 4 550 h, Sterowanie SIEMENS SINUMERIK 810/840D
Wymiary stołu: 800 x 500 mm
Dksdey T I Ayspfx Ap Hon
Obciążenie stołu: 500 kg
Przesuw w osi X: 630 mm
Przesuw w osi Y: 500 mm
Przesuw w osi Z: 500 mm
Obroty: 8000 obr./min
Uchwyt: SK40
Magazyn narzędzi: 24-pozycyjny
Prędkość przesuwu: 30 m/min
Waga: 4500 kg
Wymiary (DxSxW): 3100 x 2100 x 2400 mm
Wyposażenie, akcesoria:
- Układ chłodzenia
- Dokumentacja
Maszyna była mało używana. W dobrym stanie.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "pionowy zbiornik procesowy"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.
























































































































































































