Używane Kompletna Piła (Na Miejscu) na sprzedaż (15 346)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła taśmowa
ŻefamDRSC-63
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7051
Djdpfey R A E Dsx Ac Hoch
DANE TECHNICZNE
- średnica kół 630mm
- wymiary blatu 890x710mm
- blat regulowany pod kątem
- silnik 3kW
- max wysokość przerzynania 240mm
- wysięg taśma- korpus 570mm
- średnica króćca odciągu 100mm
- wymiary dł/szer/wys 1250x800x2300mm
- waga 681kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– stan bardzo dobry
– piła używana
Cena netto: 7900 PLN
Cena netto: 1880 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła taśmowa
ŻefamDRSC-80
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7050
DANE TECHNICZNE
- średnica kół 800mm
- wymiary blatu 1100x800mm
- blat regulowany pod kątem
- silnik 5,5kW
- max wysokość przerzynania 340mm
- wysięg taśma- korpus 680mm
- średnica króćca odciągu 90mm
- wymiary dł/szer/wys 1500x950x2600mm
- waga 987kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– stan bardzo dobry
Dsdpey R A Edjfx Ac Hoch
– piła używana
Cena netto: 8900 PLN
Cena netto: 2120 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WEINIG UNIMAT 23Ena 7 głowic
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6575
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 230mm
- max wysokość obrabianego elementu 170mm
- 7wrzecion:
1) poziome dolne 230mm, 11kW
2) pionowe prawe 170mm
3) pionowe lewe 170mm (2 i 3 wrzeciono), 11kW
4) poziome prawe 170mm, 5,5kW
5) poziome górne 230mm, 11kW
6) poziome dolne 230mm, 7,5kW
7) uniwersalne 230mm, regulowane pod kątem 360°, 7,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- wrzeciono 3 i 5 ustawiane elektrycznie
- ATS
- średnica wrzecion 40mm
- hamulce elektryczne
- z góry 4 wałki wprowadzające ciągnące, zębate w tym 1 podwójny
- z góry wałek wprowadzający ciągnący gumowy podwójny
- z góry wałek wyprowadzający, ciągnący, gumowy, podwójny
- z dołu 2 wałki metalowe, ciągnące, gładkie
- z dołu wałek ciągnący, gumowy, podwójny
Dodpjy Rzamjfx Ac Hoch
- posuw na wałkach Kardana
- wałki dociskane pneumatycznie
- płynna regulacja prędkości posuwu 6-24m/min
- silnik posuwu 5,5kW
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- silnik podnoszenia korpusu 0,55kW
- centralne smarowanie blatu
- średnica króćców odciągu 7x140mm
- wymiary dł/szer/wys 5800x2050x1850mm
- waga około 4500kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej, marki WEINIG
– na 7 głowic
– wrzeciono uniwersalne
– z ATS
- do drewna mokrego i suchego
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 146900 PLN
Cena netto: 34980 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna do mokrego
WEINIGHydromat 22 AL na 8 głowic
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy: 7715
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 220mm
- max wysokość obrabianego elementu 130mm
- 8 wrzecion:
1) poziome dolne 220mm 5,5kW
2) pionowe prawe 130mm 7,5kW
3) pionowe lewe 130mm 7,5kW
4) pionowe prawe 130mm 5,5kW
5) poziome górne 220mm 11kW
– 5 wrzeciono regulowane elektrycznie góra/dół
6) poziome dolne 220mm 5,5kW
7) poziome dolne 220mm 5,5kW
Dcodpfx Acjy Ry Uie Heh
– 7 wrzeciono z podtrzymką + system Jointer (ostrzenie głowicy)
8) uniwersalne 220mm, regulowane 360° 7,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzeciona 40mm
– z góry:
- 6 wałków wprowadzających ciągnących, zębatych podwójnych + 1 pojedynczy
- 3 wałki wyprowadzające, ciągnące, gumowe, gładkie podwójne + 3 pojedyncze
- licznik metrów
– z dołu:
- wałek wprowadzający, zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- 3 wałki metalowe, ciągnące, gładkie
- posuw na wałkach Kardana
- wałki dociskane pneumatycznie
- płynna regulacja prędkości posuwu + 2 biegi 10-60m/min
- silnik posuwu 10kW
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- silnik podnoszenia korpusu 0,75kW
- centralne smarowanie blatu
- średnica króćców odciągu 5x140mm, 3x 120mm
- wymiary maszyny dł/szer/wys 4680x1780x1850mm
- wymiary szafy sterowniczej (na palecie) 1020x1000x2230mm
- waga około 5000kg
ATUTY
– na 8 głowic
– wrzeciono uniwersalne
– idealna do drewna mokrego i suchego
– produkcji niemieckiej, marki WEINIG
– niemalowana
– bardzo mało przepracowanych godzin
– strugarka używana, stan idealny
Cena netto: 145900 PLN
Cena netto: 34750 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Austria
473 km
Piła tarczowa do cięcia na zimno
IMETPerfect 300
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2023, Stan używany
Rok produkcji: 2023
Numer magazynowy: 6246
Termin dostawy: od ręki, sprzedaż pośrednia zastrzeżona
Kraj pochodzenia: Włochy
Cena: 2970 €
Na stanie: 1 szt.
Średnica tarczy tnącej: 300 mm
Wymiary tarczy: 300 x (2)2,5 x 32 mm
Prędkość tarczy: 33/66 obr./min
Ustawienie kątowe w lewo: 45°
Ustawienie kątowe w prawo: 45°
Maks. wydajność cięcia przy 0° (okrągły profil): 102 mm, profil kwadratowy
Maks. wydajność cięcia przy 45° w prawo (okrągły profil): 90 mm, profil kwadratowy
Maks. wydajność cięcia przy 45° w lewo (okrągły profil): 80 mm, profil kwadratowy
Szerokość: 500 mm
Głębokość: 1050 mm
Wysokość: 990 mm
Waga: 135 kg
Maszyna pokazowa / stan jak nowa
Cena netto
Dcodpfx Acey Dh Iko Hsh
Imadło z szybkozaciskiem i dodatkową, prawą listwą dociskową dla ograniczenia gratu po cięciu
Reduktor i sprzęgło chroniące przekładnię i tarczę tnącą
Układ chłodzenia
Osłona tarczy
Ogranicznik materiału
Stojak dolny
1 szt. tarczy tnącej
Instrukcja obsługi w języku niemieckim
ZAKUP MASZYNY UŻYWANEJ TO KWESTIA ZAUFANIA – NASZA OBIETNICA PRZEJRZYSTOŚCI
Oferujemy maksymalne bezpieczeństwo i pełną przejrzystość.
• SZCZERE PODGLĄDY Szczegółowe zdjęcia i filmy funkcjonalne faktycznego stanu maszyny
• KONTROLA NA ŻYWO NA MIEJSCU Test maszyn u nas na miejscu
• PREZENTACJA ONLINE Indywidualna prezentacja na żywo przez wideorozmowę
• ZAKUP BEZ RYZYKA 14-dniowe prawo zwrotu
Szczegóły:
Ogłoszenia
Karsin
235 km
Piła Formatowa Paoloni P 300 z Podcinacz
Paolonip300
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Piła Formatowa Paoloni P 300 z Podcinaczem | Wóz 3200mm, Włoska, 790kg
Opis:
Dsdpfx Acoy Tzqkj Hjch
Przedmiotem sprzedaży jest profesjonalna, klasyczna piła formatowa cenionego włoskiego producenta PAOLONI, model P 300.
Maszyna charakteryzuje się bardzo ciężką, żeliwno-stalową konstrukcją (waga to aż 790 kg), co zapewnia wzorową stabilność, sztywność geometrii oraz doskonałe tłumienie drgań podczas pracy. To sprawdzona, niezawodna mechanicznie konstrukcja bez zbędnej, awaryjnej elektroniki – idealna do pracy w rzemieślniczych warsztatach stolarskich i przy produkcji mebli.
⚙️ DANE TECHNICZNE Z TABLICZKI ZNAMIONOWEJ:
Producent: Paoloni (Fano - Italy)
Model: P 300
Rok produkcji: 1997
Numer seryjny: 0602
Napięcie zasilania: 380 V (Trójfazowe)
Częstotliwość: 50 Hz
Moc silnika (KW): 4,75 kW
Pobór prądu: 11 A
Waga maszyny: 790 kg
💎 GŁÓWNE CECHY I WYPOSAŻENIE:
Długi Aluminiowy Wózek Formatowy: Zapewnia płynny, lekki posuw i wysoką precyzję cięcia. Długość wózka pozwala na swobodne formatowanie pełnowymiarowych płyt meblowych (długość cięcia ok. 3200 mm).
Agregat Podcinający (Podcinacz): Niezbędny do czystego rozkroju płyt laminowanych, wiórowych oraz MDF – gwarantuje brak wyszczerbień materiału od spodu.
Precyzyjna Regulacja Geometrii: Manualne, niezawodne podnoszenie/opuszczanie piły głównej oraz regulacja kąta pochylenia tarcz (w zakresie 0°–45°) za pomocą ergonomicznego koła ze wskaźnikiem zegarowym.
Stabilny Stół Boczny (Bączek): Konstrukcja osadzona na solidnym, teleskopowym ramieniu wsporczym, wyposażona w długi liniał poprzeczny z dwoma ogranicznikami (konikami) do seryjnych cięć.
Prowadnica Równoległa: Solidny montaż na grubym, stalowym pręcie, zapewniający powtarzalne wymiary z prawej strony tarczy.
📐 PARAMETRY ROBOCZE (Standardowe dla serii P 300):
Długość cięcia: ok. 3200 mm
Szerokość cięcia przy prowadnicy prawej: ok. 1150 mm
Maksymalna średnica tarczy głównej: 300 mm - 350 mm
Wysokość cięcia: do ok. 100 - 115 mm (w zależności od założonej tarczy)
🛠️ STAN TECHNICZNY:
Maszyna kompletna, w dobrym stanie wizualnym i technicznym. Gotowa do pracy bezpośrednio na warsztacie.
Ogłoszenia
Aalen
723 km
Piła formatowa
AltendorfF 45
Zadzwoń
Stan: używany, moc: 5,5 kW (7,48 KM), szerokość cięcia (maks.): 800 mm, średnica tarczy piły: 400 mm, regulacja nachylenia tarczy piły: 45 °, typ regulacji wysokości: hydrauliczny, prędkość obrotowa (maks.): 6 000 obr./min, prędkość obrotowa (min.): 3 000 obr./min, całkowita długość: 2 800 mm, całkowita szerokość: 1 550 mm, całkowita wysokość: 1 700 mm, masa całkowita: 1 000 kg, Nr. 04538
Pilarka formatowa Altendorf F 45
Używana, w dobrym stanie
Długość stołu przesuwnego: 2500 mm
Maks. średnica tarczy: 400 mm
Szerokość cięcia: 800 mm
Silnik: 5,5 kW
Obroty: 3000 / 4000 / 5000 / 6000 obr./min
Hydrauliczne odchylanie tarczy 0° - 45°
Hydrauliczna regulacja wysokości cięcia
Stół poprzeczny 1250 x 500 mm (długość x szerokość)
Obrotowy ogranicznik długości wysuwany do 2850 mm
Regulowana osłona tarczy górnej z króćcem odciągowym
Zestaw jezdny
W zestawie: używana tarcza Leitz, średnica 350 mm
W zestawie dokumentacja techniczna
Wymiary transportowe ok. 2800 x 1550 x 1700 mm (długość x szerokość x wysokość)
Waga ok. 1000 kg
Aby uniknąć nieporozumień, zalecamy i umożliwiamy obejrzenie maszyny na miejscu po wcześniejszym umówieniu terminu.
Dcodjzbuqropfx Ac Hoh
Sprzedaż w stanie zastanym.
Dane techniczne, opis stanu, rok produkcji oraz zakres dostawy wg prospektu producenta bądź poprzedniego właściciela—bez gwarancji.
Sprzedaż z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży.
W przypadku maszyn używanych wszelka odpowiedzialność jest wykluczona, obowiązuje zasada: „kupiono jak obejrzano”.
Warunki płatności: ceny netto, płatność przed odbiorem lub wysyłką.
Warunki dostawy: z magazynu.
Ogłoszenia
Oberham
576 km
Piła taśmowa
METALLKRAFTMKS 275 N
Zadzwoń
Stan: jak nowa (maszyna wystawiennicza), Rok budowy: 2022, Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 400 V, rodzaj prądu wejściowego: Klimatyzacja, całkowita wysokość: 1 620 mm, całkowita długość: 830 mm, całkowita szerokość: 900 mm, masa całkowita: 110 kg, średnica tarczy piły: 275 mm, Zakres cięcia stali okrągłej przy 90°: 80 mm, napęd piły: 1 500 W, Maszyna wystawowa jak nowa
Rok produkcji 2022
- Do cięcia stali
Dcodpsxrz Iksfx Ac Hsh
- Dwie prędkości cięcia
- Przekładnia redukcyjna, cicha praca w kąpieli olejowej
- Automatyczna pompa chłodziwa membranowa z filtrem chłodziwa w standardzie
- Ruchoma osłona zapewnia optymalne bezpieczeństwo podczas cięcia
- Uchwyt sterujący z wyłącznikiem bezpieczeństwa
- Instalacja elektryczna niskonapięciowa 24 V, z wyłącznikiem awaryjnym, wyłącznikiem głównym, przełącznikiem prędkości i zabezpieczeniem przeciążeniowym
- Głowica obracana o 45° w obu kierunkach
- Imadło szybkomocujące uchylne o 45° w obu kierunkach
- Imadło szybkomocujące z podwójnym zaciskiem gwarantuje precyzyjne cięcie bez gratu
- Wysoka jakość produkcji – Made in Europe
Ogłoszenia
Grońsko
213 km
Piła formatowa
RoblandNZ3200
Zadzwoń
Stan: używany, piła formatowa z wózkiem Robland NZ3200
podcinak na osobnym silniku,
dł wózek 320cm
silnik główny 5.5KW
Dcedpfxjy Tk Swj Ac Heh
3 prędkości obrotów
pochył 0-45 regulowany elektrycznie
piła góra-dół regulowana elektrycznie
culaga z prawej strony regulowana manualnie do 1510mm
Maszyna markowa w pełni spełnia swoje funkcje
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Piła formatowa
AltendorfF45 Elmo III
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2013, Wózek przesuwny: 3000 mm CNC przykładnica równoległa – szerokość cięcia 1300 mm Silnik: 5,5 kW System mocowania VARIO AKE Średnica tarczy: max 500 mm Panel sterujący na wysokości oczu Uchwyt na wzorce Zespół podcinaka 3-osiowy RAPIDO Plus Oświetlenie LED Przedłużenie stołu podcinaka 840 mm Ogranicznik kątowo-ukośny DUPLEX, cięcie do 1350 mm Lokalizacja magazynowa: dostawca
Dcodpfx Aszbvc Ajc Hoh
Ogłoszenia
Kuchl
644 km
Piła taśmowa
ABS14 NE
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Na sprzedaż używana piła taśmowa AS o szerokości cięcia 435 mm. Piła jest w dobrym stanie, została wyremontowana i sprawdzona przez nasz wykwalifikowany personel.
Dane techniczne:
- Szerokość cięcia: 345 mm
- Wysokość cięcia: 165 mm
- Wymiary stołu: 445 x 350 mm
- Możliwość podłączenia odciągu Ø 100 mm
Dcsdpjzar Ulofx Ac Hjh
- Moc silnika: 0,7 kW / 1 KM
- Rok produkcji: 2016
Maszyna znajduje się w A-5431 Kuchl i można ją obejrzeć w dowolnym momencie w godzinach otwarcia. Zastrzegamy możliwość wcześniejszej sprzedaży!
Info tel. 06244-20299.
Powiązane hasła: piła taśmowa, piły, piła, taśma
Referencja: R-P03CW
Ogłoszenia
Kuchl
644 km
Piła taśmowa
RECORD POWERBS-300
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Na sprzedaż używana piła taśmowa Record Power o szerokości cięcia 292 mm. Piła taśmowa jest w stanie jak nowa i była używana w naszej firmie wyłącznie do celów testowych.
Dcedpfx Acezar R To Hjh
Dane techniczne:
- Szerokość cięcia: 292 mm
- Wysokość cięcia: 254 mm
- Wymiary stołu: 480x400 mm
- Odsysanie Ø 100 mm
- Moc silnika: 1,1 kW / 1,5 KM
- Rok produkcji: 2025
- W zestawie urządzenie do precyzyjnych cięć
- W zestawie zestaw jezdny
Maszyna znajduje się w A-5431 Kuchl i można ją oglądać w godzinach otwarcia naszej firmy. Sprzedaż zastrzeżona!
Powiązane frazy: piła taśmowa, piły, piła, taśma
Referencja: R-A0117
Ogłoszenia
Izdebnik
232 km
Automatyczna piła kątowa
StromabCT600
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2006, Funkcjonalność: w pełni sprawny, średnica tarczy piły: 600 mm, Funkcja wycinania wad
Zasilanie: 400 V
Średnica tarczy: Ø 600 mm
Masa maszyny: 1820 kg
Rok produkcji: 2006
Typ: CT 600
Moc silnika: 7,5 kW
Dcedey Tt Rvepfx Ac Hoh
Numer seryjny: 260856
Wymiary popychacza podawczego (infeed): 10 300 × 2 000 × 1 250 mm
Wymiary przenośnika odbiorczego (outfeed): 6 300 × 800 × 1 120 mm
Wymiary stołu odbiorczego: 5 000 × 1 250 × 910 mm
Prędkość obrotowa: ok. 2600 obr./min
Zakres obrotu stołu: maks. ±70°
Wysokość cięcia: ok. 200 mm (przy 0°)
Maks. szerokość cięcia: ok. 410 mm
Minimalny wymiar elementu: 20 × 10 mm
Dokładność pozycjonowania: ±0,4 mm
Czas cyklu: ok. 4 sekundy na jedno cięcie
Wysokość robocza: 1000 mm
Przyłącza odciągu trocin: Ø 100 mm
Sterowanie Beckhoff z 12-calowym ekranem dotykowym (interfejs Windows), wizualizacja 3D elementów, import list cięcia przez USB / Ethernet
Ogłoszenia
Idstein
784 km
Piła taśmowa
EVERISINGH-360 HB NCIII
Zadzwoń
Stan: nowe, Obszar roboczy okrągły 360 mm
Obszar roboczy kwadrant 360 x 360 mm
Obszar roboczy wiązki szer. x wys. 180 - 280 x 50 - 160 mm
Prędkość cięcia 20 - 100 m/min (regulowana bezstopniowo)
Wymiary brzeszczotu 4 420 mm x 34 mm x 1,1 mm
Hydrauliczne napinanie brzeszczotu
Posuw wielokrotny 500 mm
Moc napędu 3,7 kW
Wymiary maszyny dł. x szer. 2.500 x 2.200 mm
Masa maszyny 2 300 kg
Wyposażenie standardowe
- Hydraulicznie sterowany system podwójnego mocowania z pełnym skokiem.
- Napęd silnikiem IE3 z falownikiem (PMSM, Euate IE4)
- Przyjazny dla użytkownika ekran dotykowy NC z zaawansowanym systemem
(STEROWANIE NCIII)
- Wyświetlanie prędkości posuwu na HMI (10-calowy ekran HMI)
- Automatyczny przenośnik wiórów
- Automatyczny podajnik wahadłowy
- Układ sterowania IC dla wszystkich funkcji elektrycznych i hydraulicznych
- Pływające imadło wahadłowe
- Dwuczęściowe imadło przednie
- Bezstopniowa regulacja prędkości za pomocą falownika
- Hydrauliczne mocowanie brzeszczotu
- Łożyska wałeczkowe z hydraulicznie sterowanym systemem prowadzenia ostrza z węglików spiekanych
- Automatyczna kontrola wysokości roboczej za pomocą czujnika szybkiego startu
Dedpfx Aoqrqvhsc Hoch
- Wstępnie ustawiony licznik cięć z wyłącznikiem
- Urządzenie zagnieżdżające do cięcia wiązek (urządzenie przytrzymujące)
- Zasilana szczotka do czyszczenia brzeszczotu
- Monitorowanie brzeszczotu pod kątem zatrzymania i pęknięcia brzeszczotu
- Wąż płuczący do czyszczenia maszyny
- Oświetlenie robocze
- Stół rolkowy o długości 2 m
- Jeden bimetaliczny brzeszczot M42
- Jeden zestaw narzędzi i jedna skrzynka narzędziowa
Ogłoszenia
Izdebnik
232 km
Automatyczna piła kątowa
StromabCT600
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2006, Funkcjonalność: w pełni sprawny, średnica tarczy piły: 600 mm, Funkcja wycinania wad
Zasilanie: 400 V
Średnica tarczy: Ø 600 mm
Masa maszyny: 1820 kg
Rok produkcji: 2006
Dcodjx Nnd Aepfx Ac Hoh
Typ: CT 600
Moc silnika: 7,5 kW
Numer seryjny: 260856
Wymiary popychacza podawczego (infeed): 10 300 × 2 000 × 1 250 mm
Wymiary przenośnika odbiorczego (outfeed): 6 300 × 800 × 1 120 mm
Wymiary stołu odbiorczego: 5 000 × 1 250 × 910 mm
Prędkość obrotowa: ok. 2600 obr./min
Zakres obrotu stołu: maks. ±70°
Wysokość cięcia: ok. 200 mm (przy 0°)
Maks. szerokość cięcia: ok. 410 mm
Minimalny wymiar elementu: 20 × 10 mm
Dokładność pozycjonowania: ±0,4 mm
Czas cyklu: ok. 4 sekundy na jedno cięcie
Wysokość robocza: 1000 mm
Przyłącza odciągu trocin: Ø 100 mm
Sterowanie Beckhoff z 12-calowym ekranem dotykowym (interfejs Windows), wizualizacja 3D elementów, import list cięcia przez USB / Ethernet
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa piła tarczowa
RAIMANN KS 230 250
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy: 7548
DANE TECHNICZNE
szerokość gąsienicy 250mm
szerokość wału 250mm
max średnica tarczy 350mm
średnica otworu tarczy 80mm
max wysokość cięcia 120mm
szerokość blatu z prześwitem 700mm
długość blatu 1790mm
*z góry:
zapadki
wał dociskowy, gładki
zapadki
wał dociskowy, gładki
wał z piłami
wały gładkie dociskowe 2szt
z dołu:
prowadnica
wał poślizgowy, gładki
zapadki
gąsienica
centralne smarowanie
silnik posuwu 1,1kW
silnik główny 30kW
elektryczne podnoszenie korpusu
manualne podnoszenie wału z piłami
średnica króćca odciągu 160mm
Dcjdpfx Aey Rrqpoc Hoh
wymiary całkowite dł/szer/wys 2250x1700x2000mm
waga około 3000kg
– produkcji niemieckiej
– elektryczne podnoszenie korpusu i wału
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 68900 PLN
Cena netto: 16400EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
280 km
Piła formatowa stołowa przesuwna
HolzmannFKS 305VF-3200
Zadzwoń
Stan: nowe, Nr katalogowy H0548
- maszyna nowa, na magazynie
- certyfikat CE
- długość cięcia 3200mm
- szerokość cięcia 1150mm
- wysokość cięcia 90°/45° - 80/55mm
- max. średnica tarczy 305mm
- tarcza regulowana góra/dół i pod kątem 45stopni
Dodpfx Aey Rrzhec Hech
- średnica podcinaka 120 x 20 mm
- obroty piły głównej 4500,5500obr/min
- obroty podcinaka 8000obr/min
- silnik 5,5 kW / 400 V
- silnik podcinaka 1,1kW kW
- prowadzenie wózka na prętach stalowych
Wymiary całkowite:
- długość 3220mm
- szerokość 3150mm
- wysokość 900 mm
- waga 700kg
- mechaniczne ustawianie wysokości
- mechaniczne ustawianie pochyłu
- przedłużenie stołu
- poszerzenie stołu
- przykładnica do cięcia pod kątem
- w komplecie tarcza główna i tarcza podcinająca
Cena netto: 20320 PLN
Cena netto: 4990 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,1 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa piła tarczowa
COSMEC 250/100
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy: 7545
DANE TECHNICZNE
szerokość gąsienicy 250mm
szerokość wału 220mm
max średnica tarczy 300mm
średnica otworu tarczy 60mm
wysokość cięcia 100mm
szerokość blatu 650mm
długość blatu 1460mm
– z góry:
2 rzędy zapadek
wał gładki poślizgowy
wał z piłami
wał gładki, poślizgowy
– z dołu:
prowadnica
zapadki
gąsienica
2 rodzaje prędkości posuwu + płynna
Dsdjy Rrhbjpfx Ac Hsch
centralne smarowanie
silnik posuwu 1,2kW
silnik główny 21kW
średnica króćca odciągu 180mm
wymiary całkowite dł/szer/wys 1700x1450x1500mm
waga około 1800kg
– produkcji włoskiej
– dokumentacja DTR
– solidna maszyna
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 25900 PLN
Cena netto: 6160 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła poprzeczna radialna promieniowa
Maggi EngineeringJunior 640
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7866
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy 300mm
- średnica otworu tarczy 30mm
- osłona na tarczę
- wysokość cięcia dla założonej tarczy 250mm, 60mm
- max szerokość cięcia 600mm
- możliwość cięcia pod kątem w płaszczyźnie pionowej - przesuw ramienia lub przesuw tarczy
- możliwość obrotu ramienia prawo/lewo
- silnik 3kW
- wymiar blatu 1130x1010mm
- średnica króćca odciągu 50mm
- wymiary dł/szer/wys 1150x1190x1510mm
- waga 220kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– niemalowana
– dokumentacja DTR
– stan bardzo dobry
– piła używana
Cena netto: 6500 PLN
Dcsdpfoy Rrgwox Ac Heh
Cena netto: 1550 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Austria
473 km
Piła taśmowa - pozioma
EPPLEEPPLE BS 275 G
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2000, Stan używany
Rok produkcji 2000
Numer magazynowy 6253
Termin dostawy natychmiastowy, sprzedaż zastrzeżona
Cena 1900 €
Stan magazynowy 1
Rama tnąca, rama uchylna
Wymiary taśmy tnącej 2480 x 0,9 x 27 mm
Prędkość taśmy 45 / 90 m/min
Wydajność cięcia 0° okrągłe 225 mm
Wydajność cięcia 0° płaskie 180 x 245 mm
Wydajność cięcia 30° okrągłe 100 mm, 100 x 100 mm
Wydajność cięcia 45° okrągłe 160 mm, 160 x 160 mm
Wysokość robocza 935 mm
Silnik 1,1 kW
Długość 1500 mm
Szerokość 700 mm
Wysokość 1400 mm
Masa 225 kg
Opuszczanie przez siłownik tłumiący z zaworem regulacyjnym
Urządzenie chłodzące
Imadło ze szybkim zaciskiem
Podajnik rolkowy 2000 mm z ręcznym ogranicznikiem
Dsdpfx Ajynmy Eoc Hjch
3 szt. zapasowych taśm
Instrukcja obsługi po angielsku z deklaracją zgodności CE
OPCJE:
Dodatkowe podajniki rolkowe oraz taśmy tnące na zapytanie
ZAKUP MASZYN UŻYWANYCH TO SPRAWA ZAUFANIA – NASZA OBIETNICA TRANSPARENTNOŚCI
Oferujemy maksymalne bezpieczeństwo i pełną przejrzystość.
• SZCZERE INFORMACJE Szczegółowe zdjęcia i filmy funkcjonalne obecnego stanu
• KONTROLA NA ŻYWO Możliwość przetestowania maszyny na miejscu
• PREZENTACJA ONLINE Indywidualna prezentacja na żywo przez wideorozmowę
• ZAKUP BEZ RYZYKA 14-dniowe prawo zwrotu
Szczegóły:
Ogłoszenia
Austria
473 km
Piła taśmowa - pozioma
BIANCO280 M SA
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2023, Stan używany
Rok produkcji 2023
Numer magazynowy 6242
Dostępność: natychmiastowa, sprzedaż zastrzeżona
Kraj pochodzenia: Włochy
Cena: 5 400 €
Na stanie: 1 szt.
Typ ramy piły: rama obrotowa
Wymiary taśmy tnącej: 2450x27x0,9 mm
Prędkość taśmy: 35/70 m/min
Wydajność cięcia 0° okrągły: 220 mm
Wydajność cięcia 0° kwadrat: 220 mm
Wydajność cięcia 0° płaski: 260x140 mm
Wydajność cięcia 45° okrągły: 160 mm, kwadrat: 155 mm
Wydajność cięcia 60° okrągły: 95 mm, kwadrat: 95 mm
Wysokość robocza: 965 mm
Długość: 1200 mm
Szerokość: 1100 mm
Djdpswiqpzofx Ac Hsch
Wysokość: 1860 mm
Waga: 240 kg
Maszyna pokazowa / stan jak nowy
Cena netto (nowa maszyna € 6.730,00)
Ręczny imadło ze śrubą szybkiego zacisku
Opuszczanie ramy przez własny ciężar z regulowanym tłumikiem
2 prędkości
Instalacja chłodziwa
OPCJE:
Podajniki rolkowe i taśmy tnące dostępne na zamówienie
ZAKUP MASZYN UŻYWANYCH TO KWESTIA ZAUFANIA – NASZA OBIETNICA PRZEJRZYSTOŚCI
Oferujemy Państwu maksymalne bezpieczeństwo i pełną przejrzystość.
• RZETELNA PREZENTACJA Zdjęcia szczegółowe i filmy z działania maszyny
• SPRAWDZENIE NA ŻYWO na miejscu w naszej firmie
• PREZENTACJA ONLINE Indywidualna prezentacja na żywo poprzez video-rozmowę
• ZAKUP BEZ RYZYKA 14-dniowe prawo zwrotu
Szczegóły:
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
Piła taśmowa
Metal Technics PolskaPRZECINARKA TAŚMOWA DO METALU BS 260G
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 400 V, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, typ sterowania: ręczny, całkowita wysokość: 1 900 mm, całkowita długość: 1 950 mm, całkowita szerokość: 750 mm, masa całkowita: 230 kg, Wyposażenie: Oznakowanie CE, dokumentacja / instrukcja obsługi, prędkość obrotowa bezstopniowo regulowana, Parametry techniczne
Dane techniczne
Wbudowany układ chłodzenia Tak
Rozmiar taśmy tnącej [mm] 2455 x 27 x 0,9
Naciąg taśmy mechaniczny (ręczny)
Prędkości taśmy [m/min] 36, 72
Prędkość posuwu [m/min] 0-50 (posuw bezstopniowy)
Regulacja opadania ramienia bezstopniowa - siłownik hydrauliczny
Wysokość bazy imadła [mm] 1010
Zasilanie 3 fazy 400V
Moc silnika [kW] 1,1
Wymiary [mm] 1950 x 750 x 1900 mm
Waga [kg] 230
Gwarancja [miesięcy] 24
Dcsdoyr Ndhopfx Ac Heh
Instrukcja (DTR) język polski
Deklaracja CE tak
Charakterystyka produktu
Przecinarka taśmowa do metali, pozioma, ze skrętnym ramieniem umożliwia przecinanie w płaszczyźnie prostopadłej do osi przecinanego materiału i pod dowolnym kątem w zakresie od 0 do 60°. Materiał do cięcia może być podawany ręcznie lub dowolnym urządzeniem mechanicznym, natomiast posuw narzędzia odbywa się samoczynnie.
Prowadnice taśmy wyposażone są w specjalne płytki węglikowe i łożyska. Ma to ogromny wpływ na prowadzenie taśmy, jej żywotność, prostolinijność, dokładność i jakość cięcia.
Ramię o sztywnej konstrukcji wykonane jest z ŻELIWA PROFILOWANEGO. Przy ramieniu umieszczony jest pulpit sterowniczy .
Napęd od silnika elektrycznego na koło napędzające taśmę tnącą przenoszony jest przez silnik z przekładnią ślimakową. Taśma tnąca napięta jest na dwóch kołach żeliwnych za pomocą ręcznego napinacza i prowadzona w regulowanych tocznych i ślizgowych prowadnicach węglikowych. Wewnątrz znajduje się osobny zbiornik chłodziwa z elektropompką.
Szybkość opadania ramienia (szybkość cięcia) regulowana jest za pomocą siłownika hydraulicznego. Szybkość posuwu regulowana jest na pulpicie sterowniczym przecinarki. Do wyboru mamy dwie prędkości taśmy tnącej 36 i 72 m/min.
W dolnym położeniu ramienia ( po przecięciu materiału) napęd taśmy tnącej jest wyłączany automatycznie. Bezpieczeństwo zapewnią osłony taśmy tnącej oraz mikro wyłączniki zatrzymujące pracę silnika po zakończeniu cyklu ciecia lub otwarciu którejkolwiek z osłon, dodatkowe zabezpieczenie polega na wyłączeniu automatycznym przecinarki w przypadku zerwania się taśmy tnącej.
Przecinarki taśmowe MTP BS260G to profesjonalne maszyny do cięcia profili stalowych i wałków. Są wyposażone w siłownik hydrauliczny, chłodzenie oraz ramię skrętne do 60 stopni. To w połączeniu z brzeszczotami renomowanej niemieckiej firmy Roentgen przekłada się na to, że przecinarka do cięcia twardej stali HSS znajdzie powszechne zastosowanie we wszystkich zakładach ślusarskich, gdzie liczy się precyzja, jakość oraz szybkość cięcia. Proponowana przecinarka idealnie sprawdzi się do ciecia stali węglowej, stopowej, konstrukcyjnej, nierdzewnej, kwasowej (kwasoodpornej).
Możliwość dostawy do klienta. Cena dostawy według indywidualnej wyceny firmy przewozowej.
Ogłoszenia
Kaufungen
662 km
Pozioma piła taśmowa
KASTOSBL 400 G
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2002, Funkcjonalność: nieprzetestowany, 1 używana piła taśmowa kątowa
Marka: Kasto
Model: SBL 400 G
Rok produkcji: 2002
Dane techniczne:
Długość: 2491 mm
Szerokość: 1240 mm
Wysokość: 1369 mm (ramię na dole), 2109 mm (ramię na górze)
Minimalna długość cięcia: 6 mm
Najkrótsza długość resztkowa: 35 mm
Waga całkowita ok.: 920 kg
Całkowita moc napędu ok.: 3,5 kW
Regulacja kąta ukosu: 0–60°
Prędkość cięcia: 32/64 m/min
Posuw cięcia: sterowany hydraulicznie (odpływowy)
Mocowanie materiału: ręczne
Wymiary taśmy tnącej: 5090 x 34 x 1,1 mm
Prowadzenie taśmy tnącej: węglik spiekany, wymienny
Dedswuqbbspfx Ac Hech
Napięcie taśmy tnącej: mechaniczne za pomocą krzyża naciągowego
Czyszczenie taśmy tnącej: przez łatwo wymienną szczotkę drucianą napędzaną synchronicznie z głównym napędem
Chłodziwo: doprowadzane przez dyszę chłodziwa, pojemność zbiornika ok. 50 l, wydajność pompy ok. 16 l/min
Zakresy cięcia w mm (ok.): kąt ukosu 0° (90°) 45° 60°
okrągłe: 400 320 240
kwadratowe: 320 x 320 320 x 320 220 x 220
płaskie szer. x wys.: 400 x 320 210 x 320
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Optymalizacja piły poprzecznej
DimterOptiCut 350-4 R
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2001, Wymiary drewna do obróbki: Długość wejściowa min/max. 500 - 6500 mmPełna optymalizacja do maks. 1500 mmSzerokości wejściowe min./maks. 40 - 300 mmGrubości wejściowe min./maks. 15 - 120 mmPrzekroje drewna maks. 300 x 40 mmmaks. 200 x 120 mm Stałe długości po przecięciu min. 510 -2800 mm Specjalne zastosowanie: Cięcie bloków, długość min./maks. 100 - 200 mm (Uwaga: Na etapie sortowania bloki o różnych długościach, transportowane są na koniec linii sortującej i trafiają do kratownicy klienta) Tolerancja cięcia/cięcia +/- 0,8 - 1,5 mm (dla struktury drewna o minimalnej Zawartość żywicy i równomierna powierzchnia. Tolerancja do 1 m stałej długości maks. tolerancja dla dłuższych części do 2,5 m). Tolerancja grubości +/- 3 mm Krzywizna drewna we wszystkich kierunkach maks. 10 mm na metr długości Gatunki drewna miękkie lub drewno twarde Wydajność systemu: Prędkość posuwu, płynnie regulowana do maks. 230 m/cięcie - Cykl 0,6 - 1 Aby uzyskać praktyczną wydajność na dzień, należy obliczyć współczynnik wydajności zależny od warunków produkcji klienta. Wysokość posuwu i piła 900 mm (umieszczona na platformie klienta, piła wymaga podstawy betonowej) Sortowanie wysokości roboczej 2000 mm Wartości przyłączeniowe: Całkowita wartość przyłącza elektrycznego ok. 18 kWNapięcie robocze 380 Volt / 50 HzWahania napięcia maks. 5 %Zużycie powietrza ok. 1200 NL/ciśnienie robocze ok. 8 barPrędkość ssania ok. 30 m/ndKolor szary kamyk RAL 7032 i niebieski NCS 5030-R 80 B PRZEGLĄD STANOWISKA: Poz. 1 Stacja podająca i znakująca z 1 bocznym stołem podporowym, regulowanym 1 stół jako krawędź oporowa Poz. 2 Rolka podporowa bez napędu, strona przednia przed stołem do blachy w celu łatwiejszego załadunku Poz. 3 Długość stanowisko pomiarowe z wbudowaną kamerą fluorescencyjną do wykrywania oznaczeń błędów Poz. 4 Automatyczny pomiar szerokości, bezdotykowy Poz. 5 Optymalizująca piła poprzeczna OptiCut 304 - wersja prawa z wbudowanym zsypem odpadowym, w tym pakiet wyposażenia do dużych przekrojów drewna Terminal wejściowy graficzny (16 x 40 znaków, Blok numeryczny) z pakietem oprogramowania do optymalizacji i sterowania systemem Dostępne do przetwarzania: - maks. 16 grup produktów - maks. 8 gatunków na grupę produktów - maks. 200 stałych długości na grupę produktów Poz. 6 Taśmociąg odbiorczy jako stacja sortująca z jednostką napędową Długość 7500 m Poz. 7 2 wyrzutniki zamontowane na taśmociągu wyładowczym
Dcsdpfow Sy T Hsx Ac Hsh
Miejsce przechowywania: Nattheim
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Pozioma piła panelowa
PanhansS 45
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2009, Długość cięcia: 4200 mm Szerokość cięcia: 3200 mm Maksymalny wysięg tarczy: przy tarczy ustawionej pionowo 0° = 70 mm, przy tarczy uchylonej pod kątem 45° = 50 mm Prędkość posuwu do przodu: 0-80 m/min. Prędkość posuwu powrotnego: 100 m/min. Waga: ok. 5400 kg. Moc silnika: 14 kW Piła podcinająca: 1,5 kW Narzędzie: Średnica: 350 mm Otwór: 30 mm Przyłącze odciągu dolnego: 140 mm Przyłącze odciągu przy listwie dociskowej: 100 mm
Miejsce składowania: Dostawca
Dcsdpsyf Nu Tjfx Ac Hsh
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "kompletna piła (na miejscu)"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.






















































































































































































































































































