Używane Itv Frezarki Do Cięcia na sprzedaż (20 228)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Radom
150 km
Maszyna do cięcia papieru
Ideal 5222 DigicutHydraulic Guillotine
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Ideal 5222 Digicut Gilotyna Hydrauliczna
Maszyna jest w 100% sprawna i była serwisowana.
Ten model posiada najbogatsze wyposażenie.
Maszyna została zakupiona z urzędu państwowego.
Dane techniczne:
Szerokość robocza: 520 mm
Wysokość stosu: 80 mm
Minimalny odpad: 22 mm
Maksymalna odległość od docisku do noża: 520 mm
Zasilanie: 230 V
Najważniejsze cechy:
Maszyna wyposażona w pełny programator EP z możliwością zapisywania poszczególnych kroków do pamięci. Hydrauliczny napęd belki dociskowej, w pełni regulowane ciśnienie w zakresie 200-1100 N.
Elektromechaniczny napęd noża i stołu przesuwnego.
Automatyczny docisk zsynchronizowany z ruchem tnącym noża.
Elektronicznie sterowane pokrętło regulacji stołu z możliwością ustawiania prędkości.
Stoły boczne.
Fotokomórki.
System bezpieczeństwa „SCS”, obejmujący:
Elektronicznie sterowany, dwuręczny start cięcia.
Automatyczny powrót noża z dowolnej pozycji.
Przezroczysta osłona tylnego stołu.
Wskaźnik linii cięcia laserem.
Godpfszdax Hjx Ab Hobn
Dodatkowe wyposażenie obejmuje: nóż zapasowy, listwy tnące, zestaw narzędzi, stukanie stosu papieru, bezpiecznik do wymiany noża oraz dokumentację.
Ogłoszenia
Radom
150 km
Maszyna do cięcia papieru
Ideal 4705 Paper Cutting GuillotinePaper cutter
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Ideal 4705 Gilotyna do cięcia papieru
To obecnie produkowany model gilotyny renomowanego niemieckiego producenta Ideal.
Gbsdpfjzdaxajx Ab Hsn
Stan bardzo dobry, gotowa do pracy.
Opis:
– Długość cięcia: 475 mm,
– Maksymalna grubość cięcia: 70 mm,
– Minimalna szerokość odciętego odpadu: 30 mm,
– Maksymalna odległość od noża do listwy dociskowej: 455 mm.
System zabezpieczeń Safety Cutting System obejmuje: podnoszoną, przezroczystą osłonę bezpieczeństwa (blokuje cięcie przy otwartej osłonie noża); blokadę bezpieczeństwa (blokuje dźwignię noża w górnym położeniu); bezpieczną regulację głębokości cięcia (z zewnątrz maszyny); łatwą i bezpieczną rotację i wymianę ostrza; nóż wykonany z wysokiej jakości stali „Solingen”;
solidny stalowy uchwyt noża; masywną listwę dociskową opuszczaną kołem (pełna kontrola nad siłą docisku w zależności od rodzaju ciętego papieru); tylny ogranicznik regulowany korbą; podziałka milimetrowa i calowa; Solidna, metalowa konstrukcja;
W zestawie znajduje się stół pod maszynę, zapasowy pręt tnący, instrukcja obsługi oraz zapasowy nóż.
Ogłoszenia
Radom
150 km
Maszyna do cięcia papieru
Ideal 4850-95 EPPaper Cutting Guillotine
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Ideal 4850-95 EP gilotyna do cięcia papieru
Maszyna w bardzo dobrym stanie.
Nie używana w produkcji.
Specyfikacja techniczna:
Szerokość robocza: 475 mm
Wysokość stosu: 80 mm
Minimalny odpad: 35 mm
Maksymalna odległość noża od stołu: 450 mm
Zasilanie: 230V
Najważniejsze cechy:
Maszyna wyposażona w programator EP z funkcją automatycznego ustawiania na zadany wymiar oraz zapisywania poszczególnych kroków w pamięci urządzenia.
Po wywołaniu programu maszyna przechodzi automatycznie do żądanej oraz kolejnych pozycji z pamięci.
Elektromechaniczny napęd noża, docisku i stołu.
Automatyczny docisk zsynchronizowany z ruchem tnącym noża.
Elektronicznie sterowane pokrętło regulacji stołu z możliwością regulacji prędkości przesuwu.
Przezroczyste osłony stołu przedniego i tylnego.
Elektronicznie sterowany dwuręczny start cięcia.
Automatyczny powrót noża z dowolnej pozycji.
Optyczny wskaźnik linii cięcia.
Dodatkowe wyposażenie obejmuje: blok do stuku, listwę tnącą, narzędzia do wymiany noża, zapasowy nóż oraz dokumentację.
Gsdpfx Ajzdatwjb Hobn
Ogłoszenia
Radom
150 km
Maszyna do cięcia papieru
Adast Maxima MS 58S Guillotinepaper cutter
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Adast Maxima MS 58S gilotyna
Maszyna w pełni sprawna, w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Po serwisie. W zestawie nóż zapasowy, listwa tnąca, układarka papieru i narzędzia.
Dane techniczne:
Szerokość robocza: 580 mm
Wysokość stosu: 85 mm
Zasilanie: 380 V
Gbodpfx Ajzdatdob Hen
Waga: 450 kg
Wszystkie kluczowe elementy wykonane są z żeliwa, w tym koło zamachowe i regulowana siła docisku – to profesjonalna gilotyna produkcyjna w kompaktowej formie.
Elektroniczny sterownik podjazdu, linia cięcia oraz osłony bezpieczeństwa.
Ogłoszenia
Radom
150 km
Maszyna do cięcia papieru
Ideal 7260Hydraulic Paper Guillotine
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Ideal 7260 Hydrauliczna Gilotyna do Papieru
Maszyna w bardzo dobrym stanie, gotowa do pracy produkcyjnej.
To profesjonalna gilotyna, zaprojektowana do cięcia o wysokiej wydajności. Model ten zapewnia doskonały stosunek jakości do ceny. Gilotyna posiada długość noża 721 mm, wyposażona jest w kurtyny świetlne zapewniające bezpieczeństwo, hydrauliczny docisk oraz elektromechaniczny napęd listwy tnącej.
Wyposażenie standardowe obejmuje także programator z możliwością zaprogramowania 99 kroków, elektroniczny odczyt pozycji sanek z dokładnością do 1/10 mm oraz system autodiagnostyki z komunikatami o błędach wyświetlanymi na ekranie. Główny stół roboczy maszyny wykonany jest ze stali nierdzewnej i posiada system nadmuchu powietrza. Dla wygody obsługi dostępna jest funkcja wyrzutu ciętego papieru.
Dane techniczne:
Długość cięcia: 721 mm
Wysokość wsadu: 80 mm
Głębokość wsadu: 720 mm
Głębokość stołu przedniego: 530 mm
Minimalna resztka po cięciu: 20 mm
Minimalna resztka po cięciu z osłoną belki: 90 mm
Zasilanie: 400 V / 50 Hz, 1,5 kW
Waga: 588 kg
Wymiary: 1335 x 1305 x 1540 mm
Najważniejsze cechy:
- Elektromechaniczny napęd noża,
- Hydrauliczny docisk,
- W pełni regulowana siła cięcia (250–2000 kg),
- Opticzna linia cięcia (laser),
- Stół z nadmuchem powietrza (na stołach przednim i tylnym),
- Pedał do wstępnego znakowania linii cięcia,
- Stół przedni z chromowo-niklowanej stali,
- Nóż ze stali HSS wysokiej jakości,
Zabezpieczenia:
- Kurtyny świetlne – fotokomórki,
- Przezroczysta osłona bezpieczeństwa na stole tylnym,
- Bezpieczny napęd – opatentowane rozwiązanie IDEAL,
- Start cięcia obiema rękami, elektronicznie sterowany,
- Automatyczny powrót noża z dowolnej pozycji,
- Główny wyłącznik wyposażony w zamek kluczykowy,
Gbjdszc Rxhspfx Ab Hsn
- Wymiana noża możliwa przy stale osłoniętym ostrzu.
Ogłoszenia
Tuszyn
45 km
Maszyna do cięcia folii/papieru Flexor
FlexorFlexor 440B Mono
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, godziny pracy: 1 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Flexor 440B Mono
Maszyna do cięcia folii i papieru
Szerokość materiału: 440 mm
Średnica odwija: 800 mm
Średnica nawoju: 2 x 600 mm
Standardowa średnica wałka nawojowego: 76 mm
Opcjonalnie:
Gbsdpfxjx U Tlpe Ab Hon
różnorodne wałki nawojowe.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Czopiarka Frezarka
Martin
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6607
DANE TECHNICZNE
Piła tarczowa:
- max średnica piły 350mm
- wrzeciono 30mm
- wrzeciono blokowane
- tarcza regulowana przód/tył, góra/dół
- osłona na tarczę
- silnik 1,1kW
- średnica króćca odciągu 80mm
Frezarka:
wrzeciono czopujące:
- średnica wrzeciona 40mm
- wysokość robocza wrzeciona 140mm
- wrzeciono blokowane
- max średnica frezu 350mm
- 2 rodzaje prędkości obrotów 3000, 4500obr/min
- silnik 5,5kW
- hamulec
- wózek boczny – przesuw manualny
- wymiary wózka dł/szer 1180x600mm
- liniał kątowy
- dociski pneumatyczne 2szt
- średnica króćców odciągu 120mm
- wymiary dł/szer/wys 2600( do wysyłki 2000 )/1600/1450mm
- waga 735kg
– stan bardzo dobry
– czopiarka używana
Cena netto: 13900 PLN
Cena netto: 3300 euro w zależności od ceny, 4,2 euro
(Ceny mogą się różnić w przypadku dużych wahań)
Gbsdpfxszc I Tpo Ab Hsn
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Czopiarka Frezarka
GOMA FC-10
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6969
DANE TECHNICZNE
Piła tarczowa:
- max średnica piły 300mm
- wrzeciono 30mm
Gbedpfx Aszc Iv Dob Hen
- max wysokość cięcia 60mm
- tarcza regulowana przód/tył
- silnik 2,4kW
Frezarka:
wrzeciono czopujące:
- średnica wrzeciona 40mm
- wysokość robocza wrzeciona 190mm
- blokowane wrzeciono
- max średnica frezu 360mm
- silnik 7,5kW
- 2 rodzaje prędkości obrotów
- docisk materiału
- wózek boczny regulowany góra/dół, przód/tył
- kątownik
- podtrzymka wysuwana z blatu
- manualny przesuw wózka
- średnica króćców odciągu 80mm, 160mm
- wymiary dł/szer/wys 1910x1960x1800mm, - waga 830kg
– produkcji polskiej
– dokumentacja DTR
– górny pulpit sterowniczy
– czopiarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 13900 PLN
Cena netto: 3300 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Frezarka czopiarka do okien
OKOMA SF3 SFA
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7382
DANE TECHNICZNE
wózek do czopowania:
- posuw wózka elektryczny z płynną regulacją prędkości
- wózek regulowany pod kątem
- silnik posuwu 0,46kW
- wielkość stołu dł/szer 700x450mm z przedłużeniem do 1150mm
- przekładnica poprzeczna na wózku – długość ciecia na teleskopie wysuwanym 1860mm
- klocek obrotowy w przekładnicy
- 2 dociski pneumatyczne
piła do przycinania na długość:
- max średnica tarczy 380mm
- max wysokość ciecia 110mm
- tarcza regulowana góra/ dół, przód/tył i pod kątem
- osłona na tarczę
- silnik piły 2,2kW
trzpień czopujący:
- pneumatyczny skok trzpienia
- regulacja trzpienia góra/dół oraz skok za pomocą pokręteł
- max średnica narzędzia 320mm
- średnica wrzeciona 40mm
- wysokość robocza wrzeciona 220mm
- blokada wrzeciona
- silnik 7,5kW
trzpień profilujący:
- skok trzpienia pneumatyczny
- regulacja trzpienia góra/dół oraz skok za pomocą pokręteł
- max średnica narzędzia 200mm
- wysokość robocza wrzeciona 220mm
- średnica wrzeciona 54mm
- blokada wrzeciona
- podtrzymka wysuwana z blatu
- silnik 7,5kW
piła do wycinania listwy przyszybowej:
- max średnica tarczy 200mm
- średnica otworu tarczy 30mm
- tarcza regulowana przód/tył, góra/dół
Gbodpfx Abozcu Tcj Hon
- osłona na tarcze
- silnik 2,2kW
posuw:
- ilość rolek 8szt
- silnik około 0,55kW
- rozmiar rolki 110x50mm
- 8 rodzajów prędkości posuwu 4,6,8,10,12,15,20,30m/min
- średnica króćca odciągu 60mm, 2x130mm, 110mm, 100mm
- ciśnienie robocze 6-8 bar
- wymiary dł/szer/wys 3600x2100x1600mm, waga około 2500kg
ATUTY
– do produkcji okien
– pneumatyczny skok trzpienia
– wózek z posuwem elektrycznym
– piła do przycinania na długość
– trzpień czopujący
– niemalowana, maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 27900 PLN
Cena netto: 6640 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Krobia
126 km
Frezarka
UNITECHFSS 400
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2002, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg osi X: 1 320 mm, przesuw osi Y: 400 mm, przesuw osi Z: 450 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 2 200 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 45 obr./min, skok pinoli: 100 mm, masa całkowita: 4 100 kg, Frezarka pionowa FSS 400.
Prod. UNITECH - 2002r.
Odczyty w 3 osiach.
Wymiary stołu roboczego: 1600 x 400 mm
Przesuw w osi X (wzdłużny): 1320 mm
Przesuw w osi Y (poprzeczny): 400 mm
Przesuw w osi Z (pionowy): 450 mm
Maksymalne obciążenie stołu: do 1500 kg
Gjdpfx Ajzcvftob Hsbn
Stożek wrzeciona: ISO 50
Zakres prędkości obrotowych wrzeciona: 45 – 2200 obr./min
Zakres posuwów roboczych: 16 – 800 mm/min
Wysuw pinoli wrzeciona: 100 mm
Kąt skręcenia głowicy pionowej: ±45°
Mocowanie narzędzia: automatyczne / mechaniczne (elektromechaniczny zacisk narzędzia)
Moc silnika głównego: 11 kW
Całkowita moc przyłączeniowa: ok. 14,5 kW
Masa całkowita: 4100 kg
Gabaryty (Długość / Szerokość / Wysokość): ok. 2300 x 2000 x 2700 mm
Ogłoszenia
Krobia
126 km
Frezarka ISO 40
AVIAFNF 32
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1995, Funkcjonalność: w pełni sprawny, długość posuwu oś X: 430 mm, długość posuwu osi Y: 410 mm, długość posuwu oś Z: 360 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 2 500 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 50 obr./min, całkowita wysokość: 2 000 mm, całkowita szerokość: 1 475 mm, całkowita długość: 1 700 mm, szerokość stołu: 320 mm, długość stołu: 800 mm, masa całkowita: 1 650 kg, Frezarka uniwersalna FNF 32.
Prod. 1995 (FOP AVIA Polska)
Parametry:
Stół roboczy poziomy 320 x 800 mm.
Stół roboczy pionowy 320 x 900 mm.
Stożek wrzeciona ISO 40.
Głowica skrętna +60;0;-60 stopni.
Gsdpfxjxnynbo Ab Hobn
Mocowanie narzędzie hydrauliczne.
Przejazdy:
X - 430 mm,
Y - 410 mm,
Z - 360 mm,
Obroty wrzeciona "1" 50-315 obr/min
Obroty wrzeciona "2" 400-2500 obr/min
Moc silnika głównego 4 kW.
Zapotrzebowanie na moc 5 kW.
Gabaryty:
Długość X Szerokość X Wysokość: 1700 X 1475 X 2000 mm.
Waga 1650kg.
Ogłoszenia
Toruń
127 km
Frezarka
TOSFGSH 50
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1983, FGSH 50 TOS KURIM frezarka.
Rok prod. 1983 (CZE).
Głowica podwójnie skrętna (nowe łożyska, nowe koła zębate).
Belka do poziomu z okularem.
Gbedpjdqp Eujfx Ab Hjn
Parametery:
Stół 630 x 1800 mm.
Przejazdy: X - 1430 mm, Y - 670 mm, Z - 500 mm. ISO 50.
Zakres obrotów 45-1400 obr/min.
Moc silnika głównego 15 kW.
Zapotrzebowanie na moc 23 kW.
Gabaryty:
Długość X Szerokość X Wysokość: 3200 X 2475 X 2620 mm.
Waga 6500kg.
Ogłoszenia
Toruń
127 km
Frezarka uniwersalna pion poziom
TOSFGSV 32
Zadzwoń
Rok budowy: 1983, stan: dobry (używany), FGSV 32 TOS KURIM frezarka.
Rok prod. 1983 (CZE).
Parametery:
Stół 320 x 1400 mm.
Przejazdy: X - 1000 mm, Y - 400 mm, Z - 450 mm. ISO 50.
Zakres obrotów 35-1800 obr/min.
Odległość między wrzecionem a stołem140 - 590 mm.
Odległość między wrzecionem a kolumną 120 - 520 mm.
Gbsdpfx Ash Ir Rmjb Hjn
Max. obciążenie stołu 500 kg.
Moc silnika głównego 11 kW.
Zapotrzebowanie na moc 15 kW.
Gabaryty:
Długość X Szerokość X Wysokość: 2735 X 2425 X 2475 mm.
Waga 4200kg.
Ogłoszenia
Radomsko
94 km
Frezarka
Heckler & Koch (Niemcy)HK BA 20 CNC:
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1984, Frezarka CNC Heckler & Koch BA 20 CNC.
Producent: Heckler & Koch (Niemcy)
Typ: pionowa centrum obróbcze CNC (frezarka)
Sterowanie: w zależności od wersji – Siemens, Heidenhain lub własny system HK (na zdjęciach widać panel z monitorem i klasyczną klawiaturą, więc prawdopodobnie sterownik Heidenhain lub Siemens Sinumerik).
Stół roboczy: zazwyczaj 2000 × 500 mm (oznaczenie BA 20 = 2000 mm długości stołu)
Przesuwy robocze (oś X/Y/Z):
X: ok. 2000 mm
Y: ok. 500 mm
Z: ok. 500–600 mm
Gbsdpjw Uac Hsfx Ab Hjn
Moc wrzeciona: zwykle 10–15 kW
Obroty wrzeciona: do ok. 6000 obr/min (zależnie od wersji)
Uchwyt narzędziowy: SK40 lub SK50 (na zdjęciu widać uchwyty SK40)
Magazyn narzędzi: zazwyczaj 16–20 narzędzi
Chłodzenie: przez zewnętrzną dyszę chłodziwa (widoczna na zdjęciu niebieska giętka rurka)
Masa całkowita: ok. 6–8 ton
Zasilanie: 400 V, 50 Hz, moc przyłączeniowa ok. 20–25 kVA
Zastosowanie:
produkcja części metalowych średniej wielkości,
przemysł zbrojeniowy, maszynowy, motoryzacyjny,
możliwość pracy seryjnej i jednostkowej.
wyposażenie: panel sterujący, klawiatura, mysz, imadła, osłony
📌 Zastosowanie:
Obróbka metali
Produkcja seryjna i jednostkowa
Warsztaty ślusarskie, zakłady produkcyjne
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Frezarka profilowa do zacięć węgłowych
BäuerlePM250
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Numer katalogowy 7364
DANE TECHNICZNE
- max wysokość obrabianego materiału 160mm
- długość robocza wrzeciona 250mm
- średnica wrzeciona 40mm
- max średnica narzędzia 220mm
- blat roboczy dł/szer 410x1000mm
- silnik 11kW
- 2 dociski materiału – pneumatyczne
- średnica króćca odciągu 160mm
- wymiary dł/szer/wys 1070x1260x1400mm
- waga 650kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– dodatkowy komplet frezów + kopiał
– niemalowana
– frezarka używana, stan bardzo dobry
Gsdpfxozcd D Rs Ab Hobn
Cena netto: 33900 PLN
Cena netto: 8070 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Radom
150 km
Maszyna do cięcia papieru
EBA 721-06 LTPaper Cutting Guillotine
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), EBA 721-06 LT Gilotyna do cięcia papieru
Maszyna została poddana serwisowi i jest gotowa do pracy.
Ten profesjonalny krajacz przeznaczony jest do wydajnego cięcia. Model ten oferuje doskonały stosunek jakości do ceny. Gilotyna z długością noża 721 mm wyposażona jest w kurtyny bezpieczeństwa na podczerwień, hydrauliczny docisk oraz elektromagnetyczny napęd listwy tnącej.
W standardowym wyposażeniu znajduje się również programowalny timer oraz elektroniczny wyświetlacz pozycji stołu dociskowego z dokładnością do 0,1 mm. Główny stół roboczy wykonany jest ze stali nierdzewnej i posiada system nadmuchu powietrza.
Dane techniczne:
Długość cięcia: 721 mm
Wysokość podkładu: 78–80 mm
Głębokość podkładu: 720 mm
Zasilanie: 400 V
Waga: 620 kg
Cechy kluczowe:
– Elektromechaniczny napęd noża
– Hydrauliczny docisk
– W pełni regulowana siła cięcia (250–2000 kg)
– Wizualny wskaźnik linii cięcia
Gedpfxszaz S Hj Ab Hjbn
– Stół powietrzny (zarówno przedni, jak i tylny)
– Pedał do wstępnego oznaczania linii cięcia za pomocą docisku lub wskaźnika optycznego
– Solidny, regulowany stalowy uchwyt noża
– Ostrze wykonane z wysokogatunkowej stali HSS
Funkcje bezpieczeństwa obejmują:
– „Kurtyna bezpieczeństwa” – bariera fotokomórkowa na stole przednim
– Przezroczysta osłona bezpieczeństwa na stole tylnym
– Bezpieczny napęd – patent IDEAL
– Elektronicznie sterowane, dwuręczne uruchamianie cięcia
– Automatyczny powrót noża z dowolnej pozycji
– Wyłącznik główny zabezpieczony zamkiem na klucz
– Wymiana noża możliwa z permanentnie osłoniętym ostrzem
Zestaw zawiera: narzędzie do bezpiecznej wymiany noża, narzędzia obsługowe, przyrząd do opukiwania papieru oraz zapasowe ostrze.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
REIGNMACRMM416 do mokrego i suchego drewna
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7894
DANE TECHNICZNE
- min / max szerokość obrabianego elementu 20 / 165mm
- min / max wysokość obrabianego elementu 8 / 100mm
4 wrzeciona:
1) poziome dolne 165mm 4kW
2) pionowe prawe 100mm 4kW
3) pionowe lewe 100mm 4kW
4) poziome górne 165mm 5,5kW
- wszystkie głowice regulowane góra/dół, prawo lewo
- średnica wrzecion 40mm
– z góry:
- 6 wałków wprowadzających ciągnących, zębatych w tym 3 podwójne
- 2 wałki wyprowadzające ciągnące, gumowe gładkie
Gjdpfozccqcsx Ab Hobn
– z dołu:
- docisk boczny przed i za rolką w dolnym blacie
- wałek wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie przed pierwszym wrzecionem
- 2 dociski boczne
- rolka wyprowadzająca ciągnąca, metalowa, gładka
- wszystkie rolki dociskane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 1770mm
- blat regulowany góra/dół
- centralne smarowanie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- silnik podnoszenia 0,75kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 3kW
- posuw na wałkach Kardana
- zamknięta w kabinie
- średnice króćca odciągu 4x130mm
- wymiary dł/szer/wys 3200x1700x1850mm
- waga 2800kg
ATUTY
– na 4 głowice
– idealna do drewna mokrego i suchego
– wałek wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie przed pierwszym wrzecionem
– oryginalna dokumentacja DTR + CE
– maszyna używana, stan idealny
Cena netto: 49900 PLN
Cena netto: 11880 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WEINIG UNIMAT SUPER 4do produkcji lameli
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7221
DANE TECHNICZNE
- min / max szerokość obrabianego elementu 45 / 150mm
- min / max wysokość obrabianego elementu 15 / 50mm
3 wrzeciona:
1) poziome dolne 11kW
2) poziome górne 22kW (7000obr/min)
3) poziome dolne 5,5kW
średnica wrzecion 40mm
- wrzeciono 1 i 3 regulowane manualnie góra/dół, prawo/lewo
- wrzeciono 2 regulowane manualnie prawo/lewo
- wrzeciono 2 regulowane elektrycznie góra/dół
- wrzeciono 2 i 3 wyposażone są w hamulce
z góry:
- 3 wałki wprowadzające, ciągnące, metalowe zębate
- 1 wałek podwójny wyprowadzający, ciągnący, gumowy
z dołu:
- docisk na wprowadzeniu
- blat ryflowany
- rolka ciągnąca, metalowa, gładka
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- płynna regulacja prędkości posuwu 6-24m/min
- silnik posuwu 3kW
- posuw na wałkach Kardana
- długość blatu wprowadzającego 1970mm
- automatyczny system smarowania blatu
- średnica króćca odciągu 1x150mm, 2x140mm
- wymiary dł/szer/wys 3070x2000x1800mm
- waga 2000kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
Gbodpszccb Uofx Ab Hjn
– na 3 głowice
– do obróbki lameli
– blat ryflowany
– głowice w komplecie
– niemalowana
– stan bardzo dobry
– strugarka używana
Cena netto: 125900 PLN
Cena netto: 29980EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Uchwyt trójszczękowy samocentrujący
CORMAKUchwyt samocentrujący do rur WP300
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Uchwyt trójszczękowy samocentrujący WP300 to specjalistyczny osprzęt przeznaczony do mocowania rur i detali o przekroju cylindrycznym lub sześciokątnym w pozycjonerach spawalniczych oraz obrotnikach do spawania. Dzięki precyzyjnemu, samocentrującemu mechanizmowi zaciskowemu zapewnia pewne i dokładne ustalenie pozycji detalu podczas obrotu, co przekłada się na wyższą jakość i powtarzalność procesu spawania.
Główne atuty uchwytu WP300
Precyzyjny mechanizm samocentrujący – umożliwia szybkie i dokładne centrowanie rur i detali, eliminując konieczność ręcznego pozycjonowania.
Wysoka uniwersalność – współpracuje z wieloma obrotnikami spawalniczymi i pozycjonerami, w tym modelami PS310, PS320 i PS360.
Stabilność mocowania – dzięki trzem niezależnym szczękom detal pozostaje pewnie zamocowany nawet przy dużych obrotach.
Solidna konstrukcja – wykonany z wysokogatunkowych materiałów, odpornych na drgania, obciążenia i warunki pracy w środowisku spawalniczym.
Optymalna średnica robocza – możliwość mocowania rur o średnicy do 270 mm pozwala na szeroki zakres zastosowań.
Budowa i technologia
Model WP300 posiada zwartą i wytrzymałą konstrukcję stalową, przystosowaną do intensywnej eksploatacji. Mechanizm trójszczękowy działa w sposób synchroniczny, automatycznie pozycjonując detal w osi obrotu. Duża średnica zewnętrzna (300 mm) oraz otwór przelotowy (100 mm) umożliwiają pracę z szerokim zakresem wymiarowym elementów. Otwory montażowe zostały zaprojektowane tak, aby uchwyt był w pełni kompatybilny z oferowanymi przez CORMAK pozycjonerami spawalniczymi.
Precyzja i wydajność pracy
Gbjdpsycqptofx Ab Hjn
Uchwyt WP300 zapewnia wysoką powtarzalność mocowania, co przekłada się na precyzję spoiny obwodowej. Skraca czas przygotowania detalu do spawania i redukuje błędy ustawienia, co zwiększa efektywność produkcji i poprawia bezpieczeństwo operatora. Solidna budowa uchwytu gwarantuje stabilność pracy nawet przy dynamicznych obciążeniach.
Zastosowanie
Uchwyt WP300 jest przeznaczony do zastosowania w procesach spawania obwodowego, szczególnie w zakładach produkcyjnych, warsztatach ślusarskich i firmach zajmujących się prefabrykacją elementów stalowych. Znajduje zastosowanie w obrotnikach do spawania i pozycjonerach spawalniczych, zwiększając ich funkcjonalność i wszechstronność.
Dane techniczne
Maks. średnica rury: 270 mm
Średnica zewnętrzna: 300 mm
Średnica wewnętrzna: 100 mm
Rozstaw otworów montażowych: 105 mm
Średnica otworów na śruby: 9 mm
Do pozycjonera spawalniczego: PS310, PS320, PS360
Waga: 14 kg
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Uchwyt trójszczękowy samocentrujący
CORMAKUchwyt samocentrujący do rur WP200
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Uchwyt trójszczękowy samocentrujący WP200 to profesjonalne akcesorium zaprojektowane z myślą o współpracy z pozycjonerami spawalniczymi i obrotnikami spawalniczymi, takimi jak modele PS310 oraz PS320. Dzięki precyzyjnemu mechanizmowi zaciskowemu umożliwia szybkie, stabilne i centryczne mocowanie rur oraz detali o przekroju cylindrycznym lub sześciokątnym, co znacząco poprawia efektywność i bezpieczeństwo procesu spawania obwodowego.
Główne atuty uchwytu WP200
Samocentrujący mechanizm trójszczękowy – gwarantuje równomierne i stabilne mocowanie detali niezależnie od ich kształtu.
Uniwersalność – kompatybilny z większością obrotnic spawalniczych i pozycjonerów do spawania, w tym CORMAK PS310 i PS320.
Precyzja mocowania – idealne dopasowanie do obrabianych elementów przekłada się na wyższą jakość spoiny i stabilny obrót.
Wytrzymała konstrukcja – solidny korpus o zwartej budowie wykonany z trwałych materiałów odpornych na wysokie obciążenia mechaniczne i termiczne.
Kompaktowe wymiary i łatwy montaż – niewielka masa i dokładny rozstaw otworów umożliwiają szybkie zintegrowanie z urządzeniem spawalniczym.
Budowa i technologia
Gbjdpfx Abjycqnve Hsn
Uchwyt WP200 został wyposażony w trzy wysokiej klasy szczęki, których konstrukcja umożliwia szybkie i automatyczne centrowanie detalu w osi obrotu. Średnica zewnętrzna 200 mm oraz wewnętrzna 80 mm pozwalają na mocowanie detali o maksymalnej średnicy do 170 mm. Korpus wykonany jest z wysokogatunkowej stali, co gwarantuje odporność na deformacje w trakcie długotrwałej eksploatacji.
Precyzja i wydajność pracy
Samocentrujący mechanizm trójszczękowy uchwytu WP200 znacząco skraca czas przygotowania detalu do spawania. Redukcja luzów oraz eliminacja błędów pozycjonowania wpływają bezpośrednio na poprawę jakości spoin obwodowych. Stabilne zamocowanie detali zapewnia też wyższy poziom bezpieczeństwa pracy operatora.
Zastosowanie
Uchwyt WP200 przeznaczony jest do pracy z obrotnikami do spawania, obrotnicami spawalniczymi i pozycjonerami spawalniczymi w procesach spawania rur, kołnierzy, pierścieni i elementów cylindrycznych. Idealnie sprawdza się w warsztatach spawalniczych, zakładach produkcyjnych i przemyśle konstrukcji stalowych.
Dane techniczne
Maks. średnica rury: 170 mm
Średnica zewnętrzna: 200 mm
Średnica wewnętrzna: 80 mm
Rozstaw otworów montażowych: 85 mm
Średnica otworów na śruby: 9 mm
Do pozycjonera spawalniczego: PS310, PS320
Waga: 10 kg
Ogłoszenia
Brno-město
354 km
Frezarka narzędziowa
TOS ČelákoviceFNGJ 20
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Stół mm 300 x 600
Osie mm 450 x 300 x 350
Stożek w wrzecionie ISO 40
Obroty wrzeciona obr./min 50 - 2500
Wymiary maszyny mm 1485 x 1475 x 1680
Waga maszyny kg 1350
Godpfx Ajzcmyhsb Hebn
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Tschechien
348 km
Uniwersalna frezarka narzędziowa
INTOSFNGP 50
Zadzwoń
Rok budowy: 2002, stan: dobry (używany), Z Heidenhain TNC 124
X-700 mm
Gjdpfjinukmex Ab Hjbn
Y-500 mm
Z-500 mm
Stożek wrzeciona SK40
zakres prędkości obrotowej wrzeciona 63-3150 obr.
stół ok. 900 x 500 mm
Waga ok. 2500 kg
Kompletna kontrola maszyny przed dostawą - Serwis części zamiennych
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Rocut 110 Zestaw do cięcia i fazowania
ROTHENBERGERRO-Cut 110
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), OBCINAK DO RUR Z TWORZYW
ROCUT 110
FIRMY ROTHENBERGER
55035
ROTHENBERGER przecinak obcinak do rur 50-110mm Kod producenta 55035
DANE TECHNICZNE
średnice rur - 50, 75, 110mm
kąt fazowania rur - 15°
.
OPIS PRODUKTU
Narzędzie przeznaczone do przecinania i fazowania cienko- i grubościennych rur PVC, PE, PE-X i PVDF oraz rur kanalizacyjnych wytłumionych.
Gbsdpevb Ik Isfx Ab Hon
Jednoczesne fazowanie na całym obwodzie rury poprzez stalowy trzpień tnący z automatycznym kopiałem.
Centryczne i pewne zaciśnięcie na rurze z uwzględnieniem tolerancji wymiarowej dzięki bezstopniowej regulacji docisku szczęk ze sprężynowy wyrównaniem.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Frezarka
MHFFREZARKA
Zadzwoń
Stan: nowe, Sprzedam, frezarkę nową.
Gjdpfeuuiytjx Ab Hebn
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Frezarka uniwersalna WAGNER FCA 500 + odczyt cyfrowy 3 osie (DRO)
Frezarka uniwersalna WAGNER FCA 500 + odczyt cyfrowy 3 osie (DRO)Frezarka uniwersalna WAGNER FCA 500 + odczyt cyfrowy 3 osie (DRO)
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż frezarka uniwersalna WAGNER FCA 500 w bardzo dobrym stanie technicznym.
Maszyna solidnej niemieckiej konstrukcji, wyposażona w 3-osiowy odczyt cyfrowy (DRO), który znacznie ułatwia precyzyjną obróbkę.
Frezarka idealnie nadaje się do warsztatu narzędziowego, produkcji jednostkowej oraz prac serwisowych.
Dane techniczne:
• producent: WAGNER Maschinen
• model: FCA 500
• rok produkcji: 2004
• odczyt cyfrowy SINO – 3 osie (X,Y,Z)
• prędkości wrzeciona do 2000 obr/min
• zasilanie 380 V
• częstotliwość 50 Hz
• moc całkowita 6,5 kW
Wyposażenie:
Gbsdsyrhb Sjpfx Ab Hjn
• pionowa głowica frezarska
• odczyt cyfrowy SINO
• regulacja prędkości
• duży stół roboczy z rowkami T
Maszyna kompletna, w dobrym stanie technicznym, normalne ślady użytkowania.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "itv frezarki do cięcia"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.






































































































































































































































































