Używane Frezarka Cnc 3-Osiowa na sprzedaż (73 898)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Heilbronn
770 km
Frezarka CNC
DMGDMU 60T
Zadzwoń
Rok budowy: 1999, stan: używany, CNC Steuerung Heidenhain TNC 426
Kuehlmitteleinrichtung
Spaenewanne
CNC sterowanie Heidenhain TNC 426
Ciecz chłodząca urządzenia
Chip zbiornika
Technische Daten techniczne szczegóły:
X-Weg / podróży X 600 mm
Y-Weg / Y-travel 525 mm
Fpedpfsdk Rwnex Ab Hjh
Z-Weg / Z podróży 500 mm
Spindeldrehzahlen / wrzeciono szybkość 6300 UpM /rpm
Werkzeugaufnahme / wrzeciono stożkiem SK40 Vorschubbereich X/Y/Z / paszy zakres 10000 mm/min.
Universaltisch / mocującej powierzchni uniwersalny stół 750 x 530 mm
Gewicht der Maschine ca. / Waga 6500 kg
Clickout
Ahaus
834 km
Frezarka CNC z kolumną jezdną
MTEFBF-S 8000
Stan: używany, Rok budowy: 2021, godziny pracy: 13 640 h, numer maszyny/pojazdu: 21121341, Nr kat.: 1.2, 3 wózki ochronne z przezroczystym panelem z pleksi, każdy 250x300 cm, sterowanie liniowe HEIDENHAIN TNC-640, 6 osi sterowanych, uchwyt narzędziowy SK50, pole robocze: 9.000x2.000 mm, maks. obciążenie stołu: 30 t, przesuwy X/Y/Z: 8.000/1.300/2.500 mm, wyposażenie specjalne: automatyczna, bezstopniowo odchylana głowica frezarska uniwersalna w 2 płaszczyznach, IKZ, zmieniarka narzędzi na 60 miejsc, stół obrotowy (10 t, 1.500x1.500 mm), powierzchnia mocowania, regulowana bezstopniowo, sonda pomiarowa RENISHAW, 4 kątowniki mocujące, możliwość programowania zewnętrznego przez Mastercam, zastrzeżenie sprzedaży pośredniej.
Fpjdpfey T Nx Ajx Ab Hoh
Ogłoszenia
Niemcy
784 km
Frezarka CNC
HERMLEUWF 902 S
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1995, Uniwersalna frezarka CNC
Producent: HERMLE
Typ: UWF 902 S
Rok produkcji: 1995
Godziny pracy: 65 071
Sterowanie: HEIDENHAIN TNC 426
Obszar roboczy X/Y/Z: 600 x 450 x 500 mm
Zakres obrotów: 20 - 6 300 obr./min
Fpedjv Rxa Sopfx Ab Hsh
Uchwyt narzędziowy: SK 40
M & H 3D czujnik (do ustalania położenia detalu)
Zespół frezowania pionowo-poziomego
Pinola wiertarska
Instalacja chłodząca
Stół uchylny: 900 x 458 mm
Waga: 4 000 kg
Wymiary maszyny (dł. x szer. x wys.): ok. 3 900 x 2 000 x 2 000 mm

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Niemcy
784 km
Frezarka CNC
HERMLEUWF 902 H
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1995, Uniwersalna frezarka CNC
Producent: HERMLE
Typ: UWF 902 H
Rok produkcji: 1995
Fedpfxjv Rpr Ss Ab Hjph
Godziny pracy: 46.680
Sterowanie: HEIDENHAIN TNC 426
Przesuwy X/Y/Z: 600 x 450 x 500 mm
Stół kątowy: 900 x 458 mm
Sonda 3D Renishaw
Zakres obrotów: 20–6.300 obr./min.
Uchwyt narzędziowy: SK 40
Zbiornik chłodziwa
Moc napędu: 8,6 kW
Waga ok.: 4.500 kg
Wymiary maszyny (DxSxW) ok.: 2.950 x 2.200 x 2.300 mm
Ogłoszenia
Cuggiono
1 040 km
2-osiowa tokarka CNC
DOOSAN-DNSPUMA 4100LA
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2022, godziny pracy: 259 h, średnica toczenia nad suportem poprzecznym: 790 mm, długość toczenia: 2 124 mm, średnica toczenia: 550 mm, przelot wrzeciona: 102 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 3 000 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 30 obr./min, przebieg osi X: 352 mm, przesuw osi Z: 2 155 mm, moc silnika wrzeciona: 35 W, szybki przesuw osi X: 16 m/min, szybki przesuw osi Z: 20 m/min, DNS mod. PUMA 4100LA' 2-osiowa tokarka CNC z DN Solutions-Fanuc i-Plus iHMI CNC
Fpedpsqrr Nwjfx Ab Hoh
Clickout
Uhingen
768 km
5-osiowe centrum obróbcze CNC
HERMLEC800 U
Stan: używany, Rok budowy: 1997, numer maszyny/pojazdu: 11730, Sterowanie CNC HEIDENHAIN, przesuwy robocze: oś X 800 mm x oś Y 600 mm x oś Z 500 mm, zakres obrotu osi A +20/-90 stopni, oś C 360 stopni, maksymalna prędkość obrotowa 18 000 obr./min, automatyczny zmieniacz narzędzi z 30 miejscami na narzędzia, szybki przesuw 35 m/min, waga maszyny 7 000 kg, transporter wiórów.
Fpodpsy Sqglsfx Ab Hjh
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
5-osiowa szlifierka narzędziowa CNC
Walter AGHelitronic Power
Zadzwoń
Rok budowy: 1995, stan: gotowy do pracy (używany), Prąd znamionowy: 22A, moc przyłączeniowa: 15kVA, z licznymi akcesoriami, maszyna w pełni sprawna. Możliwość oględzin na miejscu.
Fsdpfx Aey Tx Sxsb Hsph
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Pionowe centrum obróbcze CNC, VMC, BAZ, frezarka, frezowanie, centrum frezarskie
FEHLMANNPICOMAX 60
Zadzwoń
Stan: używany, Pionowe centrum obróbcze CNC FEHLMANN Typ PICOMAX 60
Sterowanie CNC HEIDENHAIN TNC 426
Nr fabr.: 14599641 Rok prod.: 1999
Przejazdy osi: X: 500 mm, Y: 350 mm, Z: 610 mm
Prędkość posuwu: 1 - 20000 mm/min
Prędkość szybkich przejazdów: 20 m/min
Fsdpsy N Du Dofx Ab Heph
Siła posuwu: 12000 N
Powierzchnia stołu mocującego: 920 x 380 mm
Rowki T: 7 sztuk 12-H8 mm
Maks. obciążenie stołu: 250 kg
Wysokość stołu: 1004 mm
Odległość wrzeciono-stół: 94 - 704 mm
Wysięg wrzeciona do stojaka: 405 mm
Obroty wrzeciona: 50 - 18000 obr./min, bezstopniowo
Napęd wrzeciona: 10,2 kW (60% ED)
Maks. moment obrotowy: 70 Nm (do 1240 obr./min)
Uchwyt wrzeciona: SK 30 / DIN 69871A
Śruba pociągowa: DIN 69872
Wiertniczość w stali: 25 mm
Wydajność frezowania w stali / aluminium: 100 / 700 cm³/min
Gwintowanie w stali / aluminium: M20 / M24
Zmieniacz narzędzi: 24 pozycji
Czas wymiany narzędzi: ok. 6 sek.
Czas od wióra do wióra: ok. 8 sek.
Sterowanie: Heidenhain TNC 426
Zasilanie: 400 V, 50 Hz
Moc przyłączeniowa: 20 kW
- Elektroniczne pokrętło ręczne Heidenhain HR410
- Sonda 3D Renishaw MP12
- System pomiaru narzędzi
- Wyświetlacz TFT
- Bezpośredni system pomiaru drogi
- Instalacja chłodziwa 200 litrów zewnętrzna
- Agregat chłodzenia wrzeciona zewnętrzny
- Centralne smarowanie Vogel
- Zasilanie powietrzem 6 bar, 40 - 200 l/min
- Odciąg mgły olejowej
- Czasy pracy:
- Sterowanie włączone 97000 h
- Maszyna włączona 80000 h
- Praca programowa 42000 h
Wymiary gabarytowe (DxSxW): 2000 x 1700 x 3000 mm
Waga: ok. 3,2 t
Stan dobry
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Frezarka CNC do łóżek
CMCBF-01
Zadzwoń
Rok budowy: 1992, stan: gotowy do pracy (używany), Oferowana jest frezarka bramowa. Napęd wrzeciona: 25 kW, powierzchnia mocowania stołu X/Y: 1250 mm/500 mm, przesuwy X/Y/Z: 1000 mm/500 mm/600 mm, uchwyt narzędziowy: ISO 40, posuw: 0 mm - 3000 mm/min. Wyposażona w sterowanie CNC, układ chłodzenia, elektroniczne pokrętło ręczne. Waga maszyny: ok. 4200 kg, wymiary maszyny X/Y/Z: ok. 2800 mm/2400 mm/2500 mm. Oględziny możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu.
Fedey Taubjpfx Ab Hsph
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Serwo prasa krawędziowa, prasa krawędziowa z matrycą i 4-osiowym sterowaniem CNC, elektryczna prasa
SAFANSMK-P 50-2550 TS1
Zadzwoń
Stan: używany, Serwonapędzana prasa krawędziowa SAFAN typu SMK-P 50-2550 TS1
Maszyna do gięcia z matrycą z 4-osiowym sterowaniem CNC
Nr fabryczny: MK 285 Rok produkcji: 1998
Sterowanie CNC SAFAN, wersja oprogramowania 5.07 TS1
Siła nacisku: 500 kN (50 t)
Długość robocza: 2550 mm
Skok: 215 mm
Prześwit między stojakami bocznymi: 2700 mm
Wysokość montażowa narzędzia: maks. 414 mm
Szerokość stołu: 55 mm
Wysokość stołu nad podłożem: 950 mm
Prędkość dobiegu: ok. 75 mm/s
Prędkość powrotu: ok. 75 mm/s
Prędkość robocza: ok. 1,6 do 15 mm/s
Moc silnika: 9 kW
Zasilanie: 400 V, 50 Hz, 9 kW
- 4-osiowe sterowanie CNC SAFAN wersja oprogramowania 5.07 TS1, osie Y1 i Y2 suwaka
- 2 osie zderzaka tylnego: oś X (regulacja głębokości), oś R (regulacja wysokości)
- 2 palce zderzaka, ręcznie regulowane bocznie (Z1, Z2)
- Napęd suwaka przez 2 serwosilniki i przekładnię pasową
- Prędkość robocza płynnie regulowana
- Obsługa za pomocą elektrycznego pedału nożnego i/lub pulpitu dwuręcznego
- 13 szt. uchwytów zaciskowych do górnego narzędzia systemu UKB, typ 50.571 (system UKB A)
- Uchwyt narzędziowy do dolnego narzędzia o szerokości 55 mm z rowkiem 13 mm, głębokość rowka 21 mm (system Trumpf lub UKB system B)
- Bez narzędzi do gięcia (nowe wyposażenie UKB kosztuje ok. 3 600 EUR netto)
- Odczytane całkowite godziny pracy: 8120 h
- Liczba cykli roboczych: 1 049 789
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 3450 x 1850 x 2650 mm
Fpsdpfxjxpqy Ds Ab Hsh
Waga: 5000 kg
Stan dobry
Ogłoszenia
Nysa
204 km
Haas TM1 frezarka pionowa maszyna CNC
HaasTM-1HE
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 2005, godziny pracy: 14 923 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg osi X: 762 mm, przesuw osi Y: 305 mm, przesuw osi Z: 534 mm, długość posuwu oś X: 762 mm, długość posuwu osi Y: 305 mm, długość posuwu oś Z: 534 mm, moment obrotowy: 45 Nm, producent sterowników: Haas, całkowita wysokość: 2 700 mm, całkowita długość: 2 200 mm, całkowita szerokość: 1 750 mm, szerokość stołu: 267 mm, długość stołu: 1 213 mm, prędkość obrotowa (maks.): 6 000 obr./min, masa całkowita: 1 315 kg, prędkość wrzeciona (maks.): 6 000 obr./min, moc silnika wrzeciona: 5 600 W, wrzeciono czołowe: CT40/ISO/BT40, liczba wrzecion: 1, napięcie wejściowe: 400 V, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, Trzyosiowa pionowa frezarka CNC Haas TM1 (TM-1) sterowana numerycznie z wrzecionem o prędkości 6000 obrotów. Maszyna sprzedawana przez serwisantów Haas z 10-letnim doświadczeniem. Centrum obróbcze jest po pełnym, kompleksowym przeglądzie, maszyna jest odnowiona i gotowa do pracy.
Sprzedaż maszyny na umowę KS, możliwość wystawienia faktury VAT.
Wkrótce do sprzedaży trafi bliźniacza maszyna, możliwość zakupu obu jednocześnie.
Możliwość sprzedaży frezarki z instalacją i analizą dokładności zaawansowanym urządzeniem Renishaw Ballbar, wykonującym test kołowości z dokładnością do 0,0001[mm]/0,1[um].
Udzielamy wsparcia serwisowego maszyny w razie potrzeby!
Pomagamy z transportem i uzyskaniem finansowania!
Frezarka posiada szereg opcji dodatkowych:
- szybsze wrzeciono do 6000 obrotów,
- gwintowanie sztywne (rigid tapping),
- śledzenie punktu zerowego (rotation & scaling),
- orientacja wrzeciona M19 (spindle orientation),
- makra (macro),
- HSM (high speed machining),
- wizualne programowanie detali (intuitive programming system),
- możliwość aktywacji 4 osi po dołożeniu falownika i okablowania, możliwość sprzedaży osobno (fourth axis),
- chłodzenie powietrzem.
Dane techniczne:
- typ maszyny - Trzyosiowa frezarka pionowa Haas TM1,
- rok produkcji - 2005,
- obroty wrzeciona - 6000[obr/min.],
- przejazd w osi X - 762[mm],
- przejazd w osi Y - 305[mm],
- przejazd w osi Z - 534[mm],
- wymiary stołu obróbczego - 1213x267[mm],
- minimalna odległość wrzeciona od stołu obróbczego - 102[mm],
- maksymalna odległość wrzeciona od stołu obróbczego - 636[mm],
- wymiary (szer. x gł. x wys.) - 220 x 175 x 270[cm],
- ciężar - 1315[kg],
- 3 rowki teowe o szerokości 16[mm],
- moc silnika wrzeciona - 5,6[kW],
- maksymalny moment obrotowy - 45[Nm],
Fpjdpfoyanlaox Ab Hoh
- stożek wrzeciona - CT40/ISO/BT40.
Maszyna po pełnym przeglądzie. Sprawdzone śruby pociągowe, prowadnice, system smarowania, wrzeciono, silnik wrzeciona, enkoder, vector drive, falowniki, płyta IO, płyta procesora, wszystkie podzespoły w szafie elektrycznej, napędy osi, zmiana narzędzi, sterownik i wiele więcej.
Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy także sprowadzanie na zamówienie oraz sprawdzanie przed zakupem wszystkich tokarek i frezarek Haas tj. seria VF, VM, DT, DM, Mini Mill, EC, UMC, ST, DS, SL, TL i wiele innych.
Ogłoszenia
Kežmarok
323 km
Centrum obróbcze
HOLZ-HERPRO-MASTER 7023
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2009, Sprzedam 3-osiowe centrum obróbcze CNC HOLZ-HER PRO-MASTER 7023 ze stołem trawersowym
rok budowy 2009.
Konfiguracja:
3-osiowe wrzeciono główne 6 KW
Magazyn narzędzi 4 pozycje HSK63 na głowicy
1x piła do rowkowania w kierunku X
Głowica wiercąca 16+4+2 wrzeciona wiercące
Użyteczny obszar roboczy 3200 x 1060 x 378 mm.
Fsdpfett S D Rjx Ab Hjph
2 powierzchnie robocze, 4 strefy mocowania
Automatyczny system centralnego smarowania
Oprogramowanie Holzher z instrukcją obsługi.
Pompa BECKER 250 m3/godz.
Dodatkowe podciśnienie do pracy z szablonami lub dodatkowymi urządzeniami mocującymi.
Stan dobry. Dostępna bezpośrednio z magazynu.
Ogłoszenia
Kežmarok
323 km
Centrum obróbcze
HOLZ-HERECO-MASTER 7113
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2000, Sprzedam 3-osiowe centrum obróbcze CNC HOLZ-HER ECO-MASTER 7113 ze stołem trawersowym
rok budowy 2000.
Fsdpfxstt Sy Hs Ab Hoph
Konfiguracja:
3-osiowe wrzeciono główne 7,5 KW
Magazyn narzędzi 4 pozycje HSK63 na głowicy
1x piła rowkująca w kierunku X
Głowica wiercąca 9+2 wrzeciona wiercące
Powierzchnia robocza 2300 x 1000 x 130 mm.
2 powierzchnie robocze, 4 strefy mocowania
Automatyczny system centralnego smarowania
Oprogramowanie Holzher z instrukcją obsługi.
Pompa RIETSCHLE 2,2 KW
Dodatkowe podciśnienie do pracy z szablonami lub dodatkowymi urządzeniami mocującymi.
Stan dobry. Dostępna bezpośrednio z magazynu.
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Frezarka CNC do drewna
CORMAKC1325 BSP Basic 1300x2500
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Wydajny i precyzyjny ploter frezujący CNC CORMAK C1325 BSP, wyposażona w standardzie w napędy SERVO, posiada konstrukcję wykonaną ze stali i żeliwa co zapewnia mu odpowiednią sztywność oraz wytrzymałość na przeciążenia powstające w czasie pracy. Przeznaczony jest do obróbki i cięcia materiałów drewnianych, płyt wiórowych, MDF, OSB, sklejek, czy tworzyw sztucznych PCV, plexi, dibondu. Do każdej maszyny szkolenie w cenie w naszej siedzibie!
Konstrukcja
Spawana stalowa sztywna konstrukcja,
Ramiona bramy wykonane są z hartowanej grubej malowanej proszkowo blachy, która ma zwiększoną sztywność co przekłada się na jakość obrabianego detalu.
Stół roboczy
Stół roboczy wykonano w technologii hybrydowej,
Posiada rowki teowe umożliwiające ręczne mocowanie materiału o wymiarach 1300 x 2500mm,
Napęd
Silniki wykorzystane do napędu obrabiarek o dużej mocy, zapewniają odpowiednie przyśpieszenia oraz prędkości w poszczególnych kierunkach.
W osiach X i Y pracują chwalone przez użytkowników listwy zębate HIWIN wysokiej jakości, które zapewniają dużą trwałość oraz precyzję,
Wszystkie osie poruszają się na prowadnicach szynowych.
Maszyna wyposażona w czujnik wysokości narzędzia
Łożyskowanie liniowe: szyny trapezowe
Wrzeciono
Wrzeciono wysokiej klasy, które charakteryzuje się trwałością.
Wyposażone dodatkowo w system chłodzenia powietrzem
W konstrukcji wrzeciona wykorzystano wysokiej jakości łożyska maszynowe, charakteryzujące się bardzo cichą pracą i gwarantujące zwiększoną trwałość.
Czujnik pomiaru wysokości narzędzia - w zestawie.
Zakres prędkości obrotowej wrzeciona wynosi od 4500 do 18000 obr./min.
Mocowanie narzędzi przy pomocy tulejek zaciskowych 3 szt. ER32, średnice 1/8", 1/2" i 5-6mm
Oprogramowanie
Maszyna standardowo posiada oprogramowanie ARTCAM PRO
Opcjonalnie dostępne: oprogramowanie UCANCAM V11 CAD/CAM CNC w polskiej wersji
Oprogramowanie umożliwia szybkie i łatwe projektowanie elementów, które następnie program konwertuje na tzw. G-code. Możliwy jest również import gotowych plików z innych programów.
Sterowanie DSP
Digital Signal Processing Cyfrowe przetwarzanie sygnałów
Kontroler DSP maszyny posiada własny procesor oraz pamięć operacyjną co zapewnia bezawaryjną pracę i prostą obsługę maszyny.
Sterownik zapewnia płynną pracę urządzenia, oraz dokładność przy obróbce.
Po utracie zasilania nie ma potrzeby inicjalizowania programu od nowa.
Pamięć wbudowana w kontroler pozwala na prace maszyny bez konieczności każdorazowego ładowania programu.
Parametry techniczne
Wrzeciono 5,5 kW / 18000 obr./min. falownik, chłodzone powietrzem
Obszar roboczy 1300x2500 mm
Maksymalna wysokość wrzeciona 350 mm
Fpsdpfxeiz A Eze Ab Heh
Sterowanie DSP
Rozdzielczość programowa 0,001 mm
Oprogramowanie w komplecie
Zasilanie 400V
Waga 980 kg
Wymiary maszyny 2100 x 3100 x 2200 mm
Wysokość stołu 715 mm
Prowadnice liniowe
Przeniesienie napędu listwa zębata
UWAGA!
Maszyna jest wyposażona w funkcję zapamiętywania ostatniej ścieżki G-codu. W razie awarii lub przerwania zasilania rozpoczyna pracę od ostatniego punktu bez utraty czasu oraz materiału.
Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu.
Ogłoszenia
Nové Zámky
442 km
Frezarka FNG 40 CNC A
TOS OLOMOUCFNG-40 CNC A
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2017, godziny pracy: 2 115 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, długość posuwu oś X: 600 mm, długość posuwu osi Y: 400 mm, długość posuwu oś Z: 400 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 4 000 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 50 obr./min, szybki przesuw osi X: 8 500 m/min, szybki przesuw osi Y: 8 500 m/min, szybki przesuw osi Z: 7 000 m/min, masa całkowita: 2 708 kg, Oferujemy tę używaną maszynę: frezarka TOS OLOMOUC FNG-40 CNC A, rok produkcji 2017.
Typ: FNG-40 CNC A
Numer seryjny: 404 100 008
Rok produkcji: 2017
Fedsy Rbb Repfx Ab Hsph
Waga: 2708 kg
Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania lub potrzebują więcej informacji, prosimy o wiadomość lub telefon.
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Frezarka CNC
HellerRFK 20-2-800
Zadzwoń
Rok budowy: 2001, stan: gotowy do pracy (używany), Do dyspozycji jest frezarka CNC do wałów korbowych Heller bez uchwytu mocującego. Prędkość frezowania: 300 m/min, długość przedmiotu obrabianego: 800 mm, maks. średnica obrabianego przedmiotu: 700 mm, zakres średnic czopów: 35–80 mm, średnica mocowania: 180 mm, zakres przesuwów W/U/X/Z: 625 mm/180 mm/180 mm/660 mm, zakres obrotu osi X: 360°, sterowanie: Siemens Sinumerik 840D. Dostępna dokumentacja. Możliwość obejrzenia na miejscu.
Fpodpfx Ajy S A Nlob Hoh
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Frezarka CNC do drewna
CORMAKC1212 PREMIUM 1200x1200
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, MODELE WERSJI PREMIUM CHARAKTERYZUJĄ SIĘ DUŻĄ SZTYWNOŚCIĄ I MAKSYMALNĄ PRECYZJĄ ROZDZIELCZOŚCI PRACUJĄC W PEŁNEJ INTERPOLACJI W KAŻDEJ OSI X ,Y, Z.
Maszyna posiada "Opinię o innowacyjności", która ułatwia dofinansowanie zakupu ze środków unijnych.
Digital Signal Processing Cyfrowe przetwarzanie sygnałów.Ploter o polu roboczym 1220x1230 zapewnia płynną pracę urządzenia, oraz dokładność przy obróbce.Pamięć wbudowana w kontroler pozwala na prace maszyny bez konieczności każdorazowego ładowania programu.W konstrukcji wrzeciona wykorzystano wysokiej jakości łożyska maszynowe, charakteryzujące się bardzo cichą pracą i gwarantujące zwiększoną trwałość. Wersja Premium spełnia oczekiwania indywidualistów jak i firm mających dużo zleceń.
Do każdej maszyny szkolenie w cenie w naszej siedzibie!
Parametry techniczne
Wrzeciono 3,7kW / 18000 obr./min. falownik, chłodzone powietrzem
Obszar roboczy 1230x1220x210 mm
Sterowanie DSP
Rozdzielczość programowa 0,001 mm
Zasilanie 400V
Waga 450 kg
Wymiary maszyny 2000x1800x1640 mm
Wysokość stołu 715 mm
Prowadnice liniowe
Przeniesienie napędu listwa zębata (Oś Z - śruba kulowa)
Fpedpfxsiz Avvj Ab Hoh
UWAGA!
Maszyna jest wyposażona w funkcję zapamiętywania ostatniej ścieżki G-codu. W razie awarii lub przerwania zasilania rozpoczyna pracę od ostatniego punktu bez utraty czasu oraz materiału.
Wyposażenie
Stopy poziomujące,
wąż,
łapy dociskowe,
śruby,
klucze,
2 pudełka frezów,
Tulejki 1/8, 1/2 i 5-6 mm
Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu.
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Frezarka CNC do drewna
CORMAKM1325 PREMIUM 1300x2500
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, WIELOFUNKCYJNA wydajna i specjalnie przystosowana frezarka do obróbki wszelkiego rodzaju kamienia umożliwiająca produkcję nagrobków jak również precyzyjny ploter frezujący przeznaczony do obróbki materiałów drewnianych, płyt wiórowych, MDF, OSB, sklejek, czy tworzyw sztucznych PCV, plexi, dibondu posiada konstrukcję wykonaną ze stali i żeliwa co zapewnia mu odpowiednią sztywność oraz wytrzymałość na przeciążenia powstające w czasie pracy.
Fsdpfji Ab Akox Ab Hoph
Do każdej maszyny szkolenie w cenie w naszej siedzibie!
Opis maszyny
WERSJA PREMIUM CHARAKTERYZUJE SIĘ DUŻĄ SZTYWNOŚCIĄ I MAKSYMALNĄ PRECYZJĄ ROZDZIELCZOŚCI PRACUJĄC W PEŁNEJ INTERPOLACJI W KAŻDEJ OSI X ,Y, Z
Maszyna posiada "Opinię o innowacyjności", która ułatwia dofinansowanie zakupu ze środków unijnych.
Czujnik wysokości narzędzia
Podwójnie wentylowana dwustronna szafa sterująca
Wzmocniona konstrukcja
Stół wodny z chłodzeniem materiału
Wzmocnione rolki prowadzące - wspomagające wkładanie i wyjmowanie przedmiotu
Zastosowanie:
produkcja nagrobków
(wszelkiego rodzaju kamienie ,ceramika, szklo ,granit ,marmur itp )
płaskorzeźby na kamieniu,grawerka,frezowanie itp
(nesting,frezowanie,wiercenie wycinanie )
materiałów drewnianych, płyt wiórowych, MDF, OSB, sklejek, czy tworzyw sztucznych PCV, plexi, dibondu
Parametry techniczne
Powierzchnia robocza 1300x2500 (1500x3000mm )
Oś Z 400mm (podwyższona brama )
Wrzeciono 5,5kW chłodzone cieczą
Falownik 7,5kW
Sterowanie DSP -cyfrowe przetwarzanie danych + sterowanie RichAuto-AutoNow-A11E
Prowadnice liniowe Hiwin
Oprogramowanie Artcam
Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu.
Ogłoszenia
Dortmund
802 km
Uniwersalna frezarka kolumnowa CNC
DECKELFP 50 CC
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1990, 1 używana, dobrze zachowana frezarka narzędziowa sterowana CNC w wersji z kolumną jezdną i sterowaniem CNC GRUNDIG Dialog 11.
wielkość stołu 1600 x 675 mm
uchwyt narzędziowy SK / ISO 40
przesuw osi X, wzdłużny 1200 mm
Oś Y, poprzeczna 600 mm
Oś Z, pionowa 500 mm
Obciążenie stołu 2000 kg
Zakres prędkości obrotowej 20 - 6300 obr.
Zakres posuwu, bezstopniowo regulowany 2 - 10.000 mm/min.
Szybkie przemieszczanie we wszystkich osiach 10 m/min
Skok piły 80 mm
Moc napędu 100 % ED 7,5 kW
40 % ED 12 kW
Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. 3600 x 3000 x 2300 mm
Fpedpfx Aohhuf Hob Hoh
Ciężar maszyny 6800 kg
Wymiary szafy sterowniczej dł. x szer. x wys. 1700 x 900 x 1750 mm
Ciężar szafy sterowniczej 470 kg
Akcesoria / Cechy szczególne:
- Frezarka narzędziowa CNC odpowiednia do produkcji narzędzi, przyrządów i uchwytów, szkoleń, jak również do produkcji form
- Sterowanie ścieżką CNC GRUNDIG Dialog 11
- Grafika ekranowa, dialogowe wprowadzanie danych, interpolacja liniowa 3 D, interpolacja kołowa, interpolacja spiralna, wprowadzanie współrzędnych biegunowych, liczne cykle wiercenia i frezowania, wprowadzanie cykli wspierane graficznie, cykle frezowania "kieszeń konturowa" do automatycznego frezowania nieregularnych kieszeni również z wyspami, przesunięcie i obrót układu współrzędnych
- Elektroniczne kółko ręczne
- Interfejs RS 232
- Obrotowa pionowa głowica frezująca +/- 90
- Hydrauliczne mocowanie narzędzi, DIN 2080 z rowkiem mocującym, system Ott
- Regulacja tulei wrzeciona 80 mm
- Urządzenie do frezowania poziomego
- Pełna kabina ochronna
- Wrzeciona z śrubami kulowymi we wszystkich 3 osiach
- Układ chłodzenia
- Bele
[...]
Ogłoszenia
Dortmund
803 km
CNC prasa krawędziowa 4-osiowa
HACOERMS 40135
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), 4-osiowa hydrauliczna prasa krawędziowa CNC ze sterowaniem HACO-Robosoft ATS 590 Graphic (zmodernizowana w 2008 r.) i certyfikatem CE
Siła nacisku: 135 t
Długość gięcia: 4000 mm
Wymiary (D x S x W): ok. 4500 x 1600 x 2430 mm
Waga: 10500 kg
Wyposażenie / Cechy szczególne:
• 4-osiowe sterowanie CNC HACO ATS 590 Graphic Y1 + Y2, X, R – do kontroli głębokości zanurzenia, zderzaka tylnego i palców oporowych (góra/środek/dół)
• Palce oporowe ustawiane ręcznie (razem/osobno)
• Programowanie i wizualizacja graficzna
• Zgodność z CE dzięki jednej prędkości roboczej
• Hydrauliczne sterowanie synchroniczne
• Ręczne bombirowanie stołu za pomocą pokrętła pod matrycą z licznikiem SIKO
• Segmentowane narzędzia górne, jak nowe
• Ciągła uniwersalna matryca z 4 różnymi otworami V do maks. V = 40 mm, jak nowa
• Dodatkowe segmentowane narzędzia górne i dolne
• Szyna zbiorcza
• Uchwyt narzędziowy system „PROMECAM”
• 2 szt. ramion podpierających
• Szybka, precyzyjna i łatwa w regulacji
• Wyłącznik nożny i awaryjny
• Elektrycznie zabezpieczone drzwi ochronne (P, L i tył)
• 1 prędkość robocza, szybki powrót
• Certyfikat CE
Przegląd techniczny ważny do 04/2027
Dostępność: od ręki z magazynu Dortmund, załadunek na samochód ciężarowy w cenie
Fsdpfx Aox Npiysb Hsph
Siegfried Volz Werkzeugmaschinen
Rüschebrinkstr. 151-153
DE - 44143 Dortmund - Wambel / Niemcy
Ogłoszenia
Bydgoszcz
161 km
Frezarka CNC do kół zębatych
VISTAN53B30P CNC
Zadzwoń
Rok budowy: 2014, stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Frezarka do kół zębatych Vistan 53B30P CNC
Na sprzedaż frezarka do kół zębatych Vistan 53B30P CNC wyposażona w nowoczesne sterowanie Siemens Simatic Touch. Maszyna przeznaczona do precyzyjnej obróbki kół zębatych, zapewniająca wysoką wydajność oraz powtarzalność procesu.
Dane techniczne:
Maksymalna średnica obrabianego koła: 320 mm
Maksymalny moduł: 6
Maksymalna długość zęba: 220 mm
Fodpfoyw Nw Tjx Ab Hoph
Średnica wrzeciona mocującego: 250 mm
Maksymalna średnica frezów ślimakowych: 160 mm
Maksymalny skok pionowy zacisku fazującego: 250 mm
Sterowanie CNC: Siemens Simatic Touch
Maszyna w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowa do pracy.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Feulen
948 km
Frezarka CNC
REALMECAF300
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2000, godziny pracy: 111 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 1058, Dzień dobry,
Na sprzedaż Realmeca C300 model F300.
Maszyna posiada 111 motogodzin.
Fpsdpfeza Ey Uex Ab Hsh
Dane techniczne:
Rok produkcji: 2000
Wymiary stołu: 500 × 300 mm
Przesuw wzdłużny X: 320 mm
Przesuw poprzeczny Y: 260 mm
Przesuw pionowy Z: 340 mm
Posuw przedmiotu: 0–5 m/min
Posuw szybki: 5 m/min
Obroty wrzeciona: 100–6000 obr./min
Stożek wrzeciona: ISO 30
Magazyn narzędzi: 12 pozycji
Maks. średnica narzędzia: 70 mm
Maks. długość narzędzia: 120 mm
Moc przyłączeniowa: 14 kVA
Zasilanie: 3x400 V / 50 Hz
Wymiary (SxDxW): 2270 x 1440 x 2380 mm
Waga: 2380 kg
Sterowanie numeryczne: 8055 MC
Ogłoszenia
Bydgoszcz
161 km
Frezarka pionowa CNC
DEFUMAFM BACA R1000
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2012, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg osi X: 1 000 mm, przesuw osi Y: 510 mm, przesuw osi Z: 560 mm, długość stołu: 1 200 mm, szerokość stołu: 500 mm, obciążenie stołu: 500 kg, Frezarka pionowa CNC DEFUM AFM BACA R1000
Na sprzedaż frezarka pionowa DEFUM AFM BACA R1000, przeznaczona do precyzyjnej obróbki detali w produkcji jednostkowej oraz seryjnej. Maszyna o solidnej konstrukcji, zapewniająca stabilną i wydajną pracę.
Maszyna dostępna do inspekcji po wcześniejszym uzgodnieniu.
Dane techniczne:
Stół:
Powierzchnia robocza: 1200 × 500 mm
Ilość rowków teowych: 5
Szerokość rowków: 14 mm
Rozstaw rowków: 100 mm
Maksymalne obciążenie stołu: 500 kg
Przesuwy:
Oś X (wzdłużna): 1000 mm
Oś Y (poprzeczna): 510 mm
Oś Z (pionowa): 560 mm
Wrzeciono:
Stożek narzędziowy: BT40
Zakres obrotów: 45 – 10 000 obr./min
Magazyn narzędzi:
Liczba narzędzi: 16 + 16
Wymiary i waga:
Długość: ok. 2950 mm
Szerokość: ok. 2300 mm
Wysokość: ok. 2750 mm
Masa: ok. 4000 kg
Dodatkowe informacje:
Fpedpfjywvtnjx Ab Hsh
Możliwość organizacji transportu
Możliwość testów maszyny
Wsparcie techniczne i doradztwo
Ogłoszenia
Brieselang
430 km
Frezarka CNC
HermleUWF 600 H
Zadzwoń
Rok budowy: 1993, godziny pracy: 13 924 h, stan: bardzo dobry (używany), x-400,y-330,z-350,Winkeltisch 630x335,SK 40, 40-6.000 U/min,Meßtaster ,
Steuerung Heidenhain TNC 425
Fpsdpfsfgz Rkjx Ab Heh
Ogłoszenia
Halberstadt
556 km
Frezarka portalowa CNC - 5 osi - symultaniczna
IGREK3500 XXL
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Nr ref.: 10464
Producent: IGREK
Typ: 3500 XXL
Rok produkcji: 2025
Typ sterowania: Sterowanie CNC
Sterowanie: Siemens 840 D / Heidenhain iTNC 640
Lokalizacja magazynu: Stambuł
Kraj pochodzenia: Turcja
Przesuw X: 10500 mm
Przesuw Y: 3500 mm
Przesuw Z: 1400 mm
Oś A: +/- 115°
Oś B: 360°
Maks. moment obrotowy: 235 Nm
Prędkość szybka X/Y/Z: 30 m/min
Moc napędu wrzeciona: 54 kW
Maks. obciążenie stołu: 4000 kg
Uchwyt narzędziowy: HSK-A100
Obroty wrzeciona: 12500 obr./min
Długość maszyny: 16000 mm
Szerokość maszyny: 7400 mm
Wysokość maszyny: 8500 mm
Waga: 195 t
Informacje dodatkowe:
IGREK 3500 XXL – precyzja na miarę dużych projektów
IGREK 3500 XXL to najnowszej generacji 5-osiowa portalowa frezarka CNC, zaprojektowana do obróbki wielkogabarytowych elementów z najwyższą precyzją. Maszyna z 2024 roku, gotowa do natychmiastowego użycia, wyposażona w najnowocześniejsze technologie, spełnia najwyższe wymagania przemysłu ciężkiego i budowy maszyn.
Główne cechy:
Gigantyczne przestrzenie robocze: Przesuwy wynoszące 10 500 mm (X), 3 500 mm (Y) oraz 1 400 mm (Z) zapewniają wyjątkową elastyczność w obróbce dużych detali.
Obróbka 5-osiowa w trybie simultanicznym: Oś A: +/- 115°, oś B: 360° – gwarancja maksymalnej precyzji i wszechstronności przy obróbce skomplikowanych detali.
Wysokowydajne wrzeciono: Prędkość do 12 500 obr./min, maksymalny moment obrotowy 235 Nm i moc 54 kW – idealne do pracy z wysokimi obciążeniami.
Solidna i trwała konstrukcja: Waga 195 ton oraz nośność stołu do 4 000 kg – maszyna przeznaczona do ciężkich operacji.
Innowacyjny uchwyt narzędziowy: HSK-A100 – szybka wymiana narzędzi i zwiększona efektywność pracy.
Szybkość i wydajność: Prędkości szybkie do 30 m/min we wszystkich osiach zapewniają maksymalną produktywność.
Podsumowanie parametrów technicznych:
Przesuwy: X 10 500 mm / Y 3 500 mm / Z 1 400 mm
Moc wrzeciona: 54 kW
Obroty wrzeciona: 12 500 obr./min
Nośność stołu: do 4 000 kg
Wymiary maszyny (DxSxW): 16 000 x 7 400 x 8 500 mm
Waga: 195 ton
Fodpfx Aoxc Tr Asb Hjph
Dodatkowe zalety:
Maszyna dostarczana jest z zaawansowanym sterowaniem Siemens 840D lub Heidenhain iTNC 640 i objęta jest globalną gwarancją oraz wsparciem serwisowym producenta.
Wybierz IGREK 3500 XXL, jeśli zależy Ci na precyzji i wydajności w obróbce wielkogabarytowych komponentów. Skontaktuj się z nami już dziś, aby otrzymać niezobowiązującą ofertę!
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "frezarka cnc 3-osiowa"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
















































































































































































































