Używane Winter Solid 1325 Upc Pro na sprzedaż (10 281)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wiertarka pozioma regulacja aparatem
WINTERLBM 200
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7908
Dcodpfx Acey Tw Tzj Hoh
DANE TECHNICZNE
- średnica narzędzia, uchwyt Wescott 0-20mm
- max głębokość otworów 155mm
- max długość frezowania 250mm
- regulacja aparatem wiercącym przód/tył, prawo/lewo + kąt
- regulacja stołu góra/dół
- kąt skręcenia stołu 0-45˚
- wymiary stołu roboczego 600x320mm
- głowica czteropunktowa 16-22-25-32mm
- docisk materiału 2szt
- moc silnika 2,2kW
- wymiary dł/szer/wys 1050x800x1250mm
- waga 200kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– stan bardzo dobry
– dociski mimośrodowe, 2szt
– niemalowana
– wiertarka używana
Cena netto: 6500 PLN
Cena netto: 1550 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Krzesło schodowe Stryker Stair-Pro –
Stryker Stair-Pro – model 6252Stryker Stair-Pro – model 6252
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Oryginalne krzesło schodowe Stryker Stair-Pro model 6252, przeznaczone do bezpiecznego transportu pacjentów po schodach. Wyposażone w system gąsienicowy, który znacząco zmniejsza wysiłek ratowników i zwiększa kontrolę podczas znoszenia. Solidna, aluminiowa konstrukcja, wysoki udźwig (ok. 227 kg), komplet pasów bezpieczeństwa oraz składane elementy ułatwiające transport i przechowywanie.
Sprzęt sprawny, kompletny, w bardzo dobrym stanie wizualnym – gotowy do pracy. Produkcja USA. Idealny dla ZRM, PSP, szpitali, SOR, domów opieki.
Dcedpfox N Idcjx Ac Hsh
Najważniejsze cechy:
• Model: Stair-Pro 6252
• System: gąsienicowy (bezpieczne znoszenie po schodach)
• Udźwig: do ok. 227 kg
• Konstrukcja: lekka i wytrzymała rama aluminiowa
• Bezpieczeństwo: pasy mocujące, stabilne uchwyty
• Stan: używany, bardzo dobry, sprawny
• Produkcja: Made in USA
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Grawerka
PRO PEN P5000 GravotechPRO PEN P5000 Gravotech
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaż profesjonalna maszyna do znakowania mikroudarowego PRO PEN P5000 (GravoTech Marking SAS), dystrybuowana przez HAHN+KOLB Gruppe. Sprzęt w pełni przemysłowy, przeznaczony do trwałego znakowania detali metalowych i tworzywowych – numery seryjne, logotypy, kody, oznaczenia produkcyjne. Parametry: • Model: Propen P5000 Pn/d • Rok produkcji: 2010 • Zasilanie: 100–240 V, 50/60 Hz • Moc: 150 W • Ciśnienie robocze: 5,5 bar (zasilanie pneumatyczne) • Producent: GravoTech Marking SAS, Francja • Panel operatorski z ekranem dotykowym + klawiatura HP • Solidny stół roboczy z prowadnicami Maszyna kompletna, sprawna, gotowa do pracy. Idealna do warsztatów, zakładów produkcyjnych, narzędziowni i wszędzie tam, gdzie wymagane jest szybkie i precyzyjne znakowanie trwałe. Stan bardzo dobry – urządzenie zadbane, widać minimalne ślady użytkowania.
Dedpfx Ajw R Spqjc Hoch

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Wiertarka do gangu
SOLIDTB15V
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1998, Szczegóły techniczne:
Zdolność wiercenia w stali (średnica): 15 mm
Skok wiercenia: 100 mm
Nacinanie gwintu: M16
Liczba stacji wiercących: 3
Stożek wrzeciona wiertarskiego: 3x MK2
Występ wrzeciona: 220 mm
Odległość wrzeciona: 335 mm
Regulacja wrzeciennika: (pionowa) 290 ręcznych mm
Posuw:: ręczny mm/obr
Prędkość obrotowa wrzeciona: 220-1600 / 400-3200 / 800-6400 rpm
Dcedpfeu Idutjx Ac Hjh
Odległość wrzeciono/stół: min/max: 235/525 mm
Powierzchnia stołu: 1270 x 315 mm
Regulacja stołu: stała / stała mm
Całkowite zapotrzebowanie na moc: nieznane kW
Waga maszyny: ok. 0,72 t
Wymiary maszyny ok. dł. x szer. x wys.: 1,4 x 0,8 x 2,25 m
w tym układ wody chłodzącej
Sterowanie ręczne i nożne
Wrzeciona wiertarskie są wyposażone w następujący sposób:
1x uchwyt wiertarski 13mm
2x uchwyt szybkomocujący 10 mm
*
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa cięcie na 170
WINTERMJ 145E 350/170
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7807
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 350mm
- szerokość cięcia 350mm
Dcsdpjy R Dkzefx Ac Hsh
- średnica tarczy od 355 do 505mm
- wysokość cięcia 10-170mm
- średnica wrzeciona 80mm
- wymiary blatu 1900x790mm
- wysokość od podstawy do blatu 830mm
-z góry
- 2 rzędy zapadki/odrzutniki
- 2 rolki poślizgowe, gładkie, metalowe
- wał z piłami
- 2 rolki poślizgowe, dociskowe
– z dołu
- listwa prowadząca
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
- elektryczna regulacja wysokości korpusu
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości na falowniku
- silnik posuwu 4kW
- silnik główny 75kW
- średnica króćca odciągu 2x150mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2050x1800x1800mm
- waga około 3500kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– dokumentacja DTR
– wielopiła używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 58900 PLN
Cena netto: 14000 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Langenfeld (Rheinland)
847 km
Maszyna do druku cyfrowego
Ricoh Pro 8320 incl. booklet finisher,Trimmer TR5050, Vacuum Feed
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, W tej ofercie nabywają Państwo używany system produkcyjny monochromatyczny Ricoh Pro 8320.
Przedmiot sprzedaży:
1 x Ricoh Pro 8320 z następującym wyposażeniem:
- podajnik próżniowy Vacuum Feed LCIT RT5120
- broszurownica Bookletfinisher SR5120
- moduł przycinający Trimmer Unit TR5050
Nie odpowiada Państwu standardowe wyposażenie? Maszynę można skonfigurować według indywidualnych wymagań – zapraszamy do kontaktu!
Liczba wydruków:
Łącznie: ok. 13 754 808 stron
Stan:
Oferujemy urządzenie używane, które może wykazywać ślady użytkowania (drobne rysy lub zażółcenia).
Maszyna została przetestowana pod kątem działania.
Dedpfx Acozaqi Ij Hsch
Wydruk testowy jest widoczny na zdjęciu.
Pakowanie i wysyłka:
Istnieje możliwość obejrzenia urządzenia w godzinach pracy firmy – w celu uzgodnienia terminu prosimy o kontakt!
Pakowanie transportowe morskie oraz wysyłka na cały świat możliwe na zapytanie.
Przed wysyłką lub odbiorem wykonywany jest film z testu funkcjonalności urządzenia.
W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu osobistego.
Ogłoszenia
Langenfeld (Rheinland)
847 km
Maszyna do druku cyfrowego
Ricoh Pro C5300SLincl. Trimmer, only 400.000 Klicks
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, W tej ofercie nabywają Państwo używany system produkcji kolorowej "Ricoh Pro C5300SL"
Przedmiot sprzedaży:
1 x Ricoh Pro C5300SL z następującym wyposażeniem:
- w zestawie finiszer broszurujący SR5120
- w zestawie jednostka przycinająca TR5050
Nieodpowiednia konfiguracja? Nie ma problemu – możemy dostosować maszynę do Państwa wymagań. Zapraszamy do kontaktu!
Licznik:
- Całkowity: ok. 405 670 stron
- Kolor: ok. 86 248 stron
Dcodpfx Aozaqfcsc Hsh
- Czarny: ok. 319 422 stron
Stan:
Przedmiotem oferty jest urządzenie używane, które może nosić ślady użytkowania (drobne rysy lub przebarwienia).
Urządzenie zostało przetestowane pod kątem sprawności.
Próbny wydruk widoczny jest na zdjęciu.
Pakowanie i wysyłka:
Zapraszamy do obejrzenia urządzenia w godzinach pracy naszego biura – prosimy o wcześniejsze umówienie terminu!
Możliwe opakowanie przystosowane do transportu morskiego oraz międzynarodowa wysyłka na życzenie!
Przed wysyłką lub odbiorem wykonujemy dla Państwa wideo z testu funkcjonalnego.
Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu osobistego.
Ogłoszenia
Ebenweiler
821 km
Wiertarka kolumnowa Wiertarka kolumnowa
SolidTB 16S
Zadzwoń
Stan: dobry (używany),
Ogłoszenia
Ebenweiler
821 km
Wiertarka kolumnowa Wiertarka kolumnowa
SolidTB 15
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Artykuł wewnętrzny nr: 24035
Wiertarka kolumnowa
Solid TB15
2 ustawienia prędkości
obroty w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
Uchwyt wrzeciona: MK2
Skok pinoli: 100 mm (z regulowanym ogranicznikiem głębokości)
Prędkość regulowana za pomocą paska.
Poziomy prędkości niestety nie są widoczne.
(Przypuszczalnie do 4000 rpm)
Stół: 320 x 260 mm
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 60 x 40 x 170 cm
Waga: około 300 kg
Dcsdpfx Ajtt Ahpjc Hjh
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Prasa czterokolumnowa
Winter-PressenVSP 350
Zadzwoń
Rok budowy: 2014, stan: gotowy do pracy (używany), Oferowana jest hydrauliczna prasa czterokolumnowa. Rozstaw kolumn: 570 mm, rozmiar stołu: 392 × 238 mm, siła nacisku (podtrzymanie): 3500 kN, skok suwaka (podtrzymanie): 50 mm, siła nacisku (rozłączanie): 2500 kN, skok suwaka (rozłączanie): 100 mm, wysokość zabudowy: 553 mm, droga cięcia: 20 mm, maksymalna prędkość robocza: 30 mm/s, sterowanie: PLC. Wyposażenie: agregat pompujący, chłodnica oleju (3 kW), osłona pyłowa górnego cylindra. Waga: ok. 13 000 kg, wymiary całkowite X/Y/Z: ok. 1290 mm/860 mm/3250 mm. Oględziny możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu.
Dcedpfx Aoy Uydxjc Hoh
Ogłoszenia
Dortmund
797 km
Maszyna do druku cyfrowego
Vutek HS100 Prounder efi fullservice
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2017, VUTEK H100
Szybka hybrydowa drukarka LED 3,2 m
Kolor: 6C (biały wyłączony)
Opcja roli 3,2 m
2 stoły
Dcsdpfxeza U Sae Ac Hsh
Pod pełnym serwisem EFI
Nowy pas w 04-26 przez EFI
Ogłoszenia
Cieszyn
242 km
Ręczna przenośna piła taśmowa
Astra Pro ToolsPBS300
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, napięcie wejściowe: 230 V, prąd wejściowy: 5 A, częstotliwość wejściowa: 50 Hz, wysokość cięcia (maks.): 305 mm, typ sterowania: ręczny, typ uruchamiania: ręczny, prędkość obrotowa (maks.): 1 420 obr./min, prędkość obrotowa (min.): 1 420 obr./min, masa całkowita: 19 kg, moment obrotowy: 5 Nm, długość kabla: 4 000 mm, długość taśmy tnącej: 1 710 mm, mobilność: mobilny, Wyposażenie: Oznakowanie CE, dokumentacja / instrukcja obsługi, hamulec silnikowy, Professional Portable Bandsaw for Carpentry, Timber Construction and Woodworking – 300 mm Cutting Height
Listing description
Professional portable bandsaw for carpentry, timber construction and woodworking
This is a compact professional portable bandsaw designed for cutting timber, structural wood and larger wooden sections in workshops, carpentry businesses and on-site construction environments.
With a cutting height of up to 300 mm, the machine is suitable for a wide range of professional woodworking applications, including beams, squared timber, solid wood, laminated wood and other construction timber elements.
The machine combines a stable aluminium frame, precision-machined band wheels, a simple mechanical layout and a controlled blade guidance system. This makes it suitable for clean, accurate and repeatable cuts while remaining easy to transport, operate and maintain.
Its portable format gives professional users more flexibility than stationary machines, especially when cutting large or heavy wooden elements directly where the work is carried out.
Key advantages
Professional portable bandsaw for wood and timber construction
Dcodpov Tcuxefx Ac Hjh
Cutting height up to 300 mm
Suitable for carpentry, timber framing, woodworking and workshop use
Compact and mobile design
Stable aluminium construction
Precision-machined aluminium band wheels
Simple, robust and low-service mechanical design
Clean and controlled cutting performance
Suitable for a wide range of blade widths
Practical alternative to larger stationary machines
Designed for professional daily use
Typical applications
Carpentry
Timber construction
Timber framing
Workshop woodworking
On-site cutting
Cutting beams and squared timber
Solid wood processing
Laminated timber processing
Log house and timber structure work
General professional wood cutting
Technical data
Maximum cutting height: approx. 300 mm
Band wheel diameter: approx. 203 mm
Saw blade length: approx. 1710 mm
Saw blade width: 6–13 mm
Motor power: 0.75 kW
Power supply: 230 V
Motor speed: approx. 1420 rpm
Machine weight: approx. 19 kg
Operation: manual
Construction: aluminium frame
Mobility: portable / mobile
This machine is intended for professional users looking for a compact, capable and practical portable bandsaw for larger timber sections, clean cutting results and flexible use in both workshop and construction-site environments.
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Czterostronna strugarka
WINTERTIMBERMAX 6-26-TT
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Szerokość strugania 30–260 mm
Wysokość strugania 10–200 mm
Liczba wrzecion 6
Waga 6650 kg
WINTER Czterostronna strugarka i frezarka automatyczna TIMBERMAX 6-26-TT
- Szerokość strugania: 30–260 mm
- Wysokość strugania: 10–200 mm
- Minimalna długość obrabianego elementu: 840 mm (pojedynczo) / 280 mm (przy produkcji seryjnej)
- 6 wrzecion
- Średnica wrzeciona: 50 mm
- Prędkość obrotowa: 6500 obr./min
- Bezstopniowa prędkość posuwu: 8–36 m/min
- Wał strugarski dolny maks. średnica narzędzia: 125–140 mm
- Prawy wał pionowy maks. średnica narzędzia: 118–200 mm
- Lewy wał pionowy maks. średnica narzędzia: 118–200 mm
- Górny wał poziomy maks. średnica narzędzia: 118–200 mm
- Drugi górny wał poziomy maks. średnica narzędzia: 118–200 mm
- Dolny wał poziomy maks. średnica narzędzia: 118–250 mm
Dodoy Ehztopfx Ac Hjch
Kolejność wrzecion:
1. dolny 7,5 kW
2. prawy pionowy 11,0 kW
3. lewy pionowy 11,0 kW
4. górny 11,0 kW
5. drugi górny 11,0 kW
6. dolny 11,0 kW
- Silnik posuwu 7,5 kW
- Silnik regulacji wysokości posuwu 0,75 kW
- Silnik regulacji wysokości górnego wału 0,75 kW
- Silnik regulacji szerokości lewego wału 0,18 kW
- Całkowita moc 71,68 kW
- Przyłącze sprężonego powietrza maks. 6 bar
- Średnica króćców odciągowych 6 x 150 mm
- Wymiary: dł. 5250 mm, szer. 1930 mm, wys. 1860 mm
- Waga: 6650 kg
W ZESTAWIE:
- Wrzeciona poziome z łożyskowaniem przeciwbieżnym (napinanie hydrauliczne)
- Elektryczna regulacja wysokości górnych wrzecion
- Elektryczna regulacja szerokości lewego wrzeciona
- Sterowanie PLC z przyjaznym dla operatora panelem dotykowym
- Hartowane, chromowane stoły
- Zgodność z normą CE
- Pompa do środka smarnego
- Pneumatyczny docisk walców posuwu
- System posuwu z napędem kardana
- Napędzane rolki ślizgowe w stole
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Wielopiła
WINTERMULTIMAX 300
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2018, Szerokość cięcia 300 mm
Wysokość cięcia 10-120 mm
Szerokość łańcucha 300 mm
Moc silnika 22 kW
WIELOPIŁA WINTER MULTIMAX 300
- Rok produkcji 2018
- Sprawdzona pod względem funkcjonalności, stan BARDZO DOBRY
- Nowy łańcuch transportowy!
Dane techniczne:
- Szerokość łańcucha 300 mm
- Wysokość cięcia 10 - 120 mm
- Maks. średnica piły Ø 380 mm
- Min. średnica piły Ø 200 mm
- Otwór piły Ø 70 mm
- Średnica wału piły Ø 55 mm
- Min. długość obrabianego elementu 600 mm (pojedynczo) / 300 mm (seryjnie)
- Wysokość robocza 740 mm
- Wymiary stołu 1530 x 760 mm
- Obroty 4000 obr./min.
- Posuw 7,5 - 30 m/min.
- Silnik wału piły 22 kW
- Silnik posuwu 2,2 kW
- Całkowite zapotrzebowanie na moc 25 kW
- Cyfrowy wskaźnik prędkości podawania
- Tuleja piły z zestawem pierścieni kołnierzowych
- Zabezpieczenie przed odbiciem
- Automatyczny system smarowania
- Automatyczny przełącznik gwiazda-trójkąt
- Przyłącze odciągowe 2 x 150 mm
Dcedpfx Ajy Ehzmjc Hsh
- Wymiary 2200 x 1500 x 1580 mm
- Waga 2300 kg
- Wersja CE
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Piła taśmowa
WINTERV2KB-480
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Średnica kół prowadzących: 600 mm
Wysokość cięcia: 480 mm
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 5200x1600x1850 mm
WINTR WERTYKALNA DWUGŁOWICOWA PILARKA TAŚMOWA – V2KB-480
Wertykalna pilarka taśmowa dwugłowicowa typu 480 TWIN została zaprojektowana z myślą o wydajnej obróbce drewna układanego w stosy oraz cienkiego drewna okrągłego. Maszyna umożliwia obustronne wycinanie pryzm z materiału okrągłego i przygotowuje materiał do dalszej obróbki.
Model 480 TWIN jest stosowany jako pierwszy element linii technologicznej do cięcia i obrzynania kłód, w szczególności przy produkcji elementów paletowych. Zastosowanie dwóch głowic umożliwia jednoczesne wykonanie dwóch precyzyjnych cięć. Konstrukcja oparta jest na stabilnej ramie stalowej, precyzyjnym systemie prowadzenia taśmy oraz systemie posuwu z płynną regulacją prędkości. Hydrauliczne napinanie taśmy zapewnia optymalne warunki pracy pił taśmowych oraz stabilny proces cięcia.
Dane techniczne:
Wymiary:
· Długość: 5200 mm
· Szerokość: 1600 mm
· Wysokość: 1850 mm
Parametry robocze:
· Wysokość stołu podawczego: 850 mm
· Maksymalna średnica surowca: 480 mm
· Długość surowca: 800 – 3000 mm
· Grubość wycinanej pryzmy: 45 – 300 mm
· Prędkość posuwu: 0 – 20 m/min
System cięcia:
· Ilość głowic: 2
· Długość taśmy tnącej: 4000 mm
· Szerokość taśmy tnącej: 40 – 50 mm
· Koła prowadzące: 600 mm
· Hydrauliczne napinanie taśmy
· System pomiaru szerokości cięcia: ANP 05
Napędy i zasilanie:
· Silniki główne: 2 × 5,5 kW
· Silnik posuwu: 0,75 kW
· Zapotrzebowanie mocy: 12 kW
· Zasilanie: trójfazowe 400 V
Wydajność:
· Średnia wydajność: 7 – 8 m³/h*
*Wydajność zależy od rodzaju materiału, operatora i sposobu podawania materiału.
Zalety:
Produkcja
· Wysoka wydajność obróbki cienkiego i średniego surowca
· Jednoczesna praca dwóch głowic skraca czas cięcia
· Precyzyjne półprodukty do dalszej obróbki
Ekonomia
· Mniejsze straty materiałowe w porównaniu do technologii pilarek tarczowych
· Optymalizacja zużycia energii w stosunku do wydajności
· Redukcja kosztów ręcznej obróbki
Dsdey Ehy Nepfx Ac Hjch
Organizacja
· Możliwość zastosowania jako element kompletnej linii produkcyjnej
· Prosta obsługa i krótki czas szkolenia operatora
· Solidna konstrukcja przystosowana do pracy wielozmianowej
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Odpylacz
WINTERWIB-200
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 2570x1100x2490 mm
Waga 400 kg
Całkowite zapotrzebowanie na moc 4 kW
Odpylacz, zgodny z normą H3 WIB-200
- 2 pojemniki na wióry z zaciskami
- Pozostała zawartość pyłu 0,1 mg/m³
- Włącznik/wyłącznik
- Pobór mocy 4,0 kW
- Napięcie zasilania 400 V / 50 Hz / 3 fazy ~
- Powierzchnia filtracyjna 11,7 m²
- 30 szt. rękawów filtracyjnych
- Automatyczna, pneumatyczna regeneracja filtra systemem JET
Dcjdpfxoy Ehy As Ac Hjh
- Pojemność pojemników na pył 2 x 70 l
- Króciec ssący 200 mm
- Wydajność nominalna 3300 m³/h
- Minimalna wydajność 2200 m³/h
- Podciśnienie 2600 Pa
- Wymiary transportowe D=2570 mm, S=1100 mm, W=2490 mm
- Waga 400 kg
Ogłoszenia
Leese
686 km
Brykietownica
WINTERBP 450
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2022, całkowita szerokość: 1 800 mm, całkowita wysokość: 1 900 mm, całkowita długość: 1 800 mm, masa całkowita: 3 000 kg, moc: 35 kW (47,59 KM), Hydrauliczna prasa do brykietu
Producent: Winter
Typ: BP 450
Rok produkcji według tabliczki znamionowej: 2022
Dane techniczne:
Maksymalna wydajność: 450 kg/h
Silnik: 35 kW / 400 V, 50 Hz
Kompresja wiórów:
min. 1.000 kg/cm²
maks. 1.500 kg/cm³
Djdoymwxvopfx Ac Hsch
Wilgotność drewna < 14%
Wymiary brykietu: długość 150 mm, szerokość 60 mm
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 1.800 x 1.800 x 1.900 mm
Waga: 3.000 kg
Ślimaki do podawania materiału są dostępne.
Cena netto zakupu: 36.400 € plus obowiązujący podatek VAT.
Podatek VAT zostanie wyszczególniony osobno na naszej fakturze.
Zastrzegamy sobie prawo do zmian, pomyłek i sprzedaży pośredniej.
Sprzedaż bez gwarancji i rękojmi wyłącznie dla przedsiębiorców.
Zapytania są obsługiwane od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00.
Ogłoszenia
Niedernberg
738 km
Antresola magazynowa 500kg/m2, ok. 2.000 m2
Pro ManStahlbau
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2007, Konstrukcja stalowa - antresola magazynowa, 500 kg/m2, ok. 2 000 m2 dostępne – używana - :
Cena loco: teraz tylko 79 000 € zamiast 130 000 € (netto), zdemontowana, zapakowana i załadowana.
Dla ok. 60% powierzchni dostępna jest płyta wiórowa – jednak w niezbyt dobrym stanie!
Producent: Pro Man
Typ: Antresola magazynowa
Rok produkcji: 2007
Maksymalne obciążenie: 500 kg/m2
Wysokość kondygnacji (górna krawędź posadzki): 3 462 mm
Dolna krawędź dźwigara: 3 230 mm
Wymiary: 71 000 mm x 28 000 mm, ok. 1 988 m2
Górna krawędź antresoli: 3 462 mm
Dolna krawędź antresoli: 3 220 mm
Dcodpfx Ajy Iv Hcjc Heh
Pokrycie podłogi: płyta wiórowa 38 mm
1 miejsce przekazu palet
Rozstaw osi: 4 x 4 m
Pokrycie podłogi częściowo płyta wiórowa (38 mm), częściowo kraty stalowe
Spód płyty wiórowej: biały
Stan: bardzo dobry
Dostępność: od zaraz
Lokalizacja: Niedernberg k. Aschaffenburga
Dodatkowe koszty dla kupującego: nowe śruby itp.
Wyposażenie dodatkowe (schody, barierki, stanowiska przekazania palet) niestety już niedostępne!
Ogłoszenia
Spittal an der Drau
702 km
Tokarka - sterowana cyklicznie
PRO RICHYOUNGRIC-TC1640N
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2019, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: K0118120267, przelot wrzeciona: 86 mm, długość toczenia: 1 000 mm, średnica toczenia nad łożem suportu: 440 mm, pociągnięcie piórem: 160 mm, średnica pinoli: 75 mm, wysokość centru: 220 mm, szybki przesuw osi X: 8 m/min, szybki przesuw osi Z: 6 m/min, prędkość wrzeciona (maks.): 2 000 obr./min, posuw osi X: 6 m/min, posuw osi Z: 8 m/min, szerokość łóżka: 330 mm, całkowita długość: 27 000 mm, całkowita szerokość: 19 000 mm, całkowita wysokość: 22 200 mm, waga przedmiotu obrabianego (maks.): 261 kg, masa całkowita: 1 800 kg, prędkość obrotowa (maks.): 2 000 obr./min, przebieg osi X: 280 mm, przesuw osi Z: 920 mm, moc: 0,009 kW (0,01 KM), Wyposażenie: prędkość obrotowa bezstopniowo regulowana, w następującej wersji:
- Sterowanie CNC SIEMENS 828D BASIC T
- OPROGRAMOWANIE SHOP TURN
- Uchwyt wrzeciona: DIN 55029 / KK 8
- Stożek Morse'a wrzeciona głównego: MK 5
- Stożek Morse'a w pinoli: MK 5
- Głowica uchwytu stalowego B
- Stalowy uchwyt skrętny BD 25140 (3 szt.)
- Stalowy uchwyt tokarski BH 32130 (1 szt.)
- 3-szczękowy uchwyt tokarski Schunk Ø 250 mm
Typ ROTA-G 250-82 D8, DIN 55029,
Otwór Ø 82 mm, korpus stalowy,
Dcjdpfera Ehrsx Ac Hjh
z twardymi szczękami podstawowymi, nr art. 815026
- Wraz z zestawem akcesoriów (patrz zdjęcie), bez narzędzi tokarskich!
- Pełny panel
- Taca na wióry wysuwana do przodu
- Automatyczne centralne smarowanie prowadnic ślizgowych
- Śruba kulowa w osiach X i Z
- Panel przesuwny z elektrycznymi kółkami ręcznymi
dla osi X i Z
- 3-kolorowa kontrolka stanu
- Oświetlenie obszaru roboczego
- Urządzenie chłodzące
- Tuleja redukcyjna dla wrzeciona głównego
- Zestaw narzędzi roboczych
- Dokumentacja techniczna
- Wersja CE
Ogłoszenia
Dortmund
797 km
Maszyna do druku cyfrowego
Vutek H2000 Pro , 7 pl Ultradrop2 m - 6C+ White printer refurbished
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Rok budowy: 2017, Vutek H2000 UV hybrydowa drukarka – w pełni odnowiona, z 3-miesięczną gwarancją. Kolory: 6C CMYL LCLM, 2 x biały. Rozdzielczość: 1000 dpi z technologią Ultradrop 7 pl. Szerokość druku: 205 cm, wysokość druku: 5 cm. Prędkość druku do 90 m²/godz.
Dedpfxjyzg Tyo Ac Hoch
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Odkurzacz
WINTERWIB-160
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 2000x800x2500 mm
Waga 400 kg
Dedpjv A Hxyefx Ac Hjch
Całkowite zapotrzebowanie na moc 2,2 kW
Odkurzacz pyłowy zgodny z normą H3 WIB-160
- 2 pojemniki na wióry z zaciskami
- Zawartość pyłu resztkowego 0,1 mg/m3
- Włącznik/wyłącznik
- Pobór mocy 2,2 kW
- Napięcie sieciowe 400 V / 50 Hz / 3 fazy ~
- Powierzchnia filtra 10,2 m2
- 30 węży filtracyjnych
- Automatyczna regeneracja filtra za pomocą silnika wibracyjnego
- Pojemność pojemników na śmieci 2 x 70 l
- Kolektor dolotowy 160 mm
- Przepływ nominalny 1900 m3/h
- Minimalny przepływ 1400 m3/h
- Podciśnienie 2200 Pa
- maks. poziom ciśnienia akustycznego 72 dB (A)
- Wymiary transportowe dł.= 2000 mm, szer.= 800 mm, wys.= 2500 mm
- Waga 400kg
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Odpylacz
WINTERWIB-180
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 2070x800x2500 mm
Waga: 450 kg
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 3 kW
Odpylacz, zgodny z normą H3 WIB-180
- 2 pojemniki na wióry z obejmą zaciskową
- Zawartość pyłu resztkowego: 0,1 mg/m³
- Wyłącznik główny
- Pobór mocy: 3,0 kW
- Napięcie sieciowe: 400 V / 50 Hz / 3 fazy
- Powierzchnia filtra: 10,2 m²
- 30 worków filtracyjnych
- Automatyczna regeneracja filtra poprzez silnik wibracyjny
- Pojemność pojemników na pył: 2 x 70 l
- Króciec ssący: 180 mm
- Wydajność nominalna: 2800 m³/h
- Minimalna wydajność: 1800 m³/h
Dodpfx Ajyk Idkjc Hsch
- Podciśnienie: 2200 Pa
- Maks. poziom ciśnienia akustycznego: 72 dB(A)
- Wymiary transportowe: D = 2070 mm, S = 800 mm, W = 2500 mm
- Waga: 450 kg
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Ostrzałka do pił taśmowych
WINTERBANDSAWMAX PNK-CNC
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Szerokość taśmy tnącej: 50–200 mm
Dedpfx Acoyk Icao Hjch
Podziałka zęba: 60 mm
Waga: 750 kg
WINTER CNC BAND SAW GRINDER BANDSAWMAX PNK-CNC
PNK-CNC została zaprojektowana do ostrzenia wszystkich typów taśm tnących
do metalu.
Dzięki najnowocześniejszej technologii szlifowania PNK-CNC gwarantuje nieskazitelne,
szybkie i precyzyjne ostrzenie kształtów zębów typu NU, NV, PV, PU, KV i SB.
Dane techniczne:
- Szerokość taśmy tnącej: 50–200 mm
- Długość taśmy tnącej: maks. 12 m
- Grubość taśmy: min. 0,4 mm
- Podziałka zęba: maks. 60 mm
- Głębokość zęba: maks. 30 mm
- Kształty zębów: NU, NV, PV, PU, KV, SB
Kąt natarcia: (0°) do (+40°)
- Prędkość posuwu (regulowana częstotliwościowo): maks. 90 zębów/min
- Wymiary tarczy szlifierskiej: D: Ø 250 mm, d: Ø 20 mm
Grubość tarczy szlifierskiej: 5–13 mm (w zależności od podziałki zęba)
Wymiary ściernicy CBN: D: Ø 250 mm, d: Ø 20 mm
Grubość ściernicy CBN: 2–3 mm (w zależności od podziałki zęba)
Obroty tarczy szlifierskiej (regulowane): 1400–5500 obr./min
Moc silnika tarczy szlifierskiej: 1,10 kW
Chłodziwo: emulsja wodna (tarcza bakelitowa) / olej (ściernica CBN)
Wydajność pompy chłodziwa: 70 l/min, ciśnienie chłodziwa: 10 bar
Pojemność zbiornika chłodziwa: 80 l
Liczba silników: 6
- Moc przyłączeniowa: 3,6 kW
- Napięcie: 400 V, 3 fazy, 50-60 Hz
- Wymiary: 1550 × 2000 × 1550 mm (bez taśmy tnącej)
- Waga netto/brutto: 750/800 kg
Podsumowanie PNK-CNC:
- Sterowanie serwonapędami w 2 osiach
- Interfejs użytkownika w dowolnym języku (prosimy o podanie języka przy zamówieniu)
- Pobieranie programów przez Internet (opcjonalnie)
- Panel sterowania LCD
- Wybór języka na panelu sterowania
- Wybór kształtu zęba na panelu sterowania
- Ostrzenie wszystkich popularnych kształtów zębów
- Możliwość zapisywania programów szlifowania dla obrabianych taśm
- Regulacja kąta natarcia z poziomu panelu sterowania
- Indeksowanie napędem serwo
- Dokładność podziałki zęba absolutna
- Zmienna prędkość szlifowania
- Zmienna prędkość obrotowa tarczy szlifierskiej
- Głowica szlifierska na prowadnicach liniowych
- Możliwość szlifowania na mokro i sucho
- Szlifowanie ściernicą CBN lub DIA
- Chłodziwo woda/olej (dla szlifowania CBN)
- Centralne smarowanie
- Zintegrowana jednostka oświetleniowa
- Oddzielenie strefy elektroniki od obszaru szlifowania
- W zestawie nogi podporowe do pił taśmowych
- Silnikowy napęd pionowego ruchu taśmy
- Stabilne mechaniczne mocowanie taśmy
- Zamknięta obudowa dla bezpieczeństwa operatora
- Ergonomiczna konstrukcja maszyny dla łatwego załadunku i rozładunku
- Proste elementy sterujące zapewniające wygodną obsługę
- Solidna konstrukcja maszyny
- Produkcja zgodna z CE
OPCJA:
- Osłona całkowita EUR 2.500,-
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Ostrzałka do pił taśmowych
WINTERSAWMAX 160-PNK-SB
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 1000x1500x1800 mm
Waga: 570 kg
Zapotrzebowanie mocy całkowitej: 3 kW
Automat do ostrzenia pił taśmowych WINTER SAWMAX 160-PNK-SB
W zależności od rodzaju cięcia i zastosowania, PNK-SB został zaprojektowany do szlifowania różnych pił taśmowych o różnych kształtach, szerokościach i grubościach. Kompaktowa i solidna jednostka szlifierska PNK-SB zapewnia precyzyjne i stabilne szlifowanie.
- Szerokość taśmy: 50–160 mm
- Podziałka zębów maks. 60 mm, głębokość zęba maks. 25 mm
- Kształty zębów: PV, NV, KV, SB, kąt haka (-5°) (+35°)
- Grubość taśmy min. 0,4 mm, prędkość posuwu 12/90 zębów/min. (8-stopniowa regulacja obrotów)
- Liczba silników: 4
- Silnik tarczy szlifierskiej – 1,1 kW, 1400 obr./min.
- Silnik chłodziwa – 0,75 kW, 2800 obr./min.
- Silnik przekładniowy – 0,55 kW, 1400 obr./min.
- Silnik ruchu pionowego piły – 0,75 kW, 1400 obr./min.
- Średnica tarczy szlifierskiej Ø250 mm
- Średnica otworu tarczy szlifierskiej Ø20 mm
- Grubość tarczy szlifierskiej 10 mm
- Prędkość obrotowa tarczy szlifierskiej (regulowana) 1400–4500 obr./min.
- Napięcie robocze 380 V, 3 fazy, 50-60 Hz
- Moc całkowita ~1,50 kW
Djdpfxjv A Hgds Ac Hjch
- Wymiary: 100*150*180 cm
- Waga netto/brutto: 570/595 kg
PNK-SB w skrócie:
- Automatyczne, precyzyjne szlifowanie.
- Odporne na korozję i hartowane powłoki wszystkich komponentów mechanicznych.
- Chłodziwo na bazie emulsji wodnej.
- Sterowanie mikroprocesorowe.
- Panel operacyjny 24V.
- 8-stopniowa regulacja prędkości posuwu.
- Maks. podziałka zębów: 60 mm.
- Szybkie i precyzyjne szlifowanie zębów NV, PV, KV oraz SB.
- Tarcza szlifierska porusza się po prowadnicach liniowych.
- Silnikowy uchwyt piły do mocowania narzędzia z przodu.
- Zintegrowane oświetlenie robocze.
- Opcjonalne przystawki do ostrzenia pił tarczowych (HSS) i pił ramowych.
- Produkcja zgodna z CE.
Wyposażenie opcjonalne:
- Tarcza CBN do Woodmizer – 375,00 €
- Tarcza diamentowa do bimetalu – 520,00 €
- Tarcza bakelitowa 13 mm – 75,00 €
- Tarcza ceramiczna 16 mm – 115,00 €
- Tarcza szlifierska CBN – 1 125,00 €
- Zap. palec indeksujący – 70,00 €
- Pin do palca wskazującego – 20,00 €
- Nakładka do tarczy do obciągania – 1 170,00 €
- Tarcza diamentowa do obciągania – 100,00 €
- Przystawka do ostrzenia piły tarczowej (HSS) – 960,00 €
- Przystawka do ostrzenia piły ramowej – 2 700,00 €/1 mb
- System odwiajania i nawijania dla producentów pił taśmowych – 5 800,00 €
- Nakładka do pił podwójnych – 1 560,00 €
- System pneumatyczny dla drugiego palca indeksującego – 1 140,00 €
- Krzywka CAM do profilu zęba GD dla pił (WM) – 330,00 €
Ogłoszenia
Źródła
187 km
Case Packer
Pro-InżynierCase Packer
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2024, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Robotic CASE PACKER Station for Display Cartons
Offer do not include implementation, installation and transport.
Automated packaging line designed for packing products into display cartons and plastic E2 containers. The machine is brand new (post-production tests completed).
Operating Description:
Automatically picks, glues, and forms cartons, placing them onto a conveyor.
Products identified by a Keyence vision system on the input conveyor.
Advanced line-tracking system calculates the precise pick location for one of the three FANUC M3IA6S delta robots.
Vacuum gripper-equipped robots accurately place products into cartons, automatically queuing them.
FANUC LRM200ID (6-axis robot) automatically places lids onto cartons.
The completed carton is sealed by a Nordson system and exits the machine.
Quick automatic changeover capability to E2 plastic containers (changeover time less than 1 minute).
Dedpowmm Tdefx Ac Hoch
Technical Parameters:
Carton forming: 6-7 pcs/min.
Product packing rate: 100-110 packs/min (carton or E2)
Changeover between carton types: under 5 min (with operator)
Changeover carton ↔ E2: under 1 min (fully automatic)
Equipment Specification:
Delta robots: 3 × FANUC M3IA6S
6-axis robot: FANUC LRM200ID
Control system: Allen Bradley GuardLogix5380 PLC
Servo drives: Kinetix 5100, Kinetix 5700
Pneumatic and gantry drives: FESTO
Motor drives: NORD
Safety: Magnetic safety locks Keyence GS-M
Vision system: Keyence monochrome camera 2 MPX, ring lighting
Sealing system: Nordson MELTER PBF240
Operator panel: Allen Bradley PanelView 5510 (19", color)
Structure: Modular stainless steel (easy transport and installation)
Machine available immediately. Tests and adaptation to specific product requirements possible.
Price does not include installation or product-specific adaptation costs.
The featured video of the machine's operation shows the previous model.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "winter solid 1325 upc pro"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc


















































































































































































































































































