Używane Końcówka Centrująca na sprzedaż (1 506)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Uchwyt narzędziowy
Uchwyt narzędziowy BENZ 727.130E6200
Zadzwoń
Stan: nowe, BENZ 727.130E6200
To uchwyt z serii BENZ Solidfix® – system szybkiej wymiany narzędzi w obrabiarkach CNC, szczególnie popularny w obróbce drewna, metalu i tworzyw.
Cechy:
• System mocowania: najprawdopodobniej ER collet (widoczne na końcu korpusu).
• Przeznaczenie: do wrzecion maszyn CNC i głowic kątowych BENZ.
Gbedpfx Aew Rdwgob Hjn
• Zastosowanie: frezowanie, wiercenie, wytaczanie – zależnie od końcówki.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Wąż kompensacyjny stalowy DN100 1000mm BOA-MS 1.4404 INOX
Wąż kompensacyjny stalowy DN100 1000mm BOA-MS 1.4404 INOXWąż kompensacyjny stalowy DN100 1000mm BOA-MS 1.4404 INOX
Zadzwoń
Stan: nowe, Na sprzedaż wysokiej jakości stalowy wąż kompensacyjny (Ringwellschlauch) wykonany ze stali nierdzewnej, przeznaczony do zastosowań przemysłowych.
Element służy do kompensacji drgań, wydłużeń cieplnych oraz naprężeń w instalacjach rurowych.
Idealny do instalacji:
przemysłowych
grzewczych
gazowych
wodnych
technologicznych
⚙️ Dane techniczne
Typ: SP20
Średnica nominalna: DN100
Długość: 1000 mm
Ciśnienie: PN10
Materiał: stal nierdzewna 1.4404 (INOX)
Norma: ISO 10380 / DIN 3384
Oznaczenie: BOA-MS (10/2022)
Przyłącza: końcówki rurowe do wspawania
Oplot: stalowy (wzmocniony)
✅ Zalety
✔ odporność na korozję
✔ wysoka trwałość i elastyczność
✔ tłumienie drgań i hałasu
Gjdpfx Absyzimvo Hjbn
✔ kompensacja wydłużeń termicznych
✔ produkt przemysłowy – solidne wykonanie
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Siłownik hydrauliczny rozpieracz LUKAS LZR 12/550 cylinder ratowniczy
Siłownik hydrauliczny rozpieracz LUKAS LZR 12/550 cylinder ratowniczySiłownik hydrauliczny rozpieracz LUKAS LZR 12/550 cylinder ratowniczy
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Oferuję profesjonalny cylinder ratowniczy hydrauliczny LUKAS LZR 12/550, stosowany w jednostkach straży pożarnej oraz ratownictwie technicznym.
Sprzęt renomowanej niemieckiej marki LUKAS, wykorzystywany do prac ratowniczych przy wypadkach drogowych oraz działaniach technicznych – bardzo solidna i trwała konstrukcja.
Stan:
Gbjdpoyxtabsfx Ab Hon
Przedmiot używany.
Widoczne normalne ślady użytkowania (otarcia, zużyta etykieta – patrz zdjęcia).
Stan techniczny nieznany – sprzedawany jako nie testowany / do sprawdzenia.
Dane techniczne (z oznaczeń):
Model: LZR 12/550
Producent: LUKAS (Germany)
Typ: cylinder / rozpieracz hydrauliczny
Zastosowanie: ratownictwo techniczne, hydraulika siłowa
Wyposażony w końcówki robocze
W zestawie:
Cylinder hydrauliczny LUKAS LZR 12/550
Element montażowy widoczny na zdjęciach
Zastosowanie:
straż pożarna (OSP / PSP)
ratownictwo drogowe
prace techniczne i serwisowe
możliwość wykorzystania w hydraulice siłowej

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Krotoszyn
119 km
Czopiarka jednostronna
GOMAFC10MLK
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2017, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 8/2017, szerokość robocza: 180 mm, całkowita wysokość: 1 300 mm, masa całkowita: 800 kg, średnica tarczy piły: 200 mm, średnica wrzeciona: 40 mm, napięcie wejściowe: 380 V, rodzaj prądu wejściowego: Prąd stały, Maszyna do produkcji jodełki francuskiej Goma używana. Doskonałe narzędzie do produkcji wysokiej jakości podłóg drewnianych . Pozwala szybko i precyzyjnie produkować elementy podłogowe - jodełki , do wyboru 3 rodzaje kątów ( 45 stopni, 60 stopni , 90 stopni ). Maszyna sprawna , w komplecie 2 zestawy pił i frezów diamentowych oraz 3 rodzaje stolików z kątami. . Rok produkcji 2017. Maszyna po zainstalowaniu gotowa do pracy.
Gedpfjza U H Djx Ab Hebn
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła wielopiłowa wielopiła
TOS SVITAVYPWR 412 450 200
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6650
DANE TECHNICZNE
- max wysokość cięcia 200mm
Gjdpfx Aoza Edaob Hobn
- szerokość gąsienicy 450mm
- szerokość wału 450mm
- średnica otworu tarczy 80mm
- średnica wału 60mm
- min średnica tarczy 250mm
- max średnica tarczy 350mm
- max szerokość wyrzynka 870mm
- min długość wyrzynka 1500mm
z góry:
- zapadki
- wał ciągnący, zębaty, metalowy
- zapadki
- wał ciągnący, zębaty, metalowy
- docisk
- wał z piłami
- 2 wały ciągnące, metalowe dociskane pneumatycznie
z dołu:
- prowadnica
- rolka metalowa, poślizgowa
- zapadki
- gąsienica
- wał z piłami
- gąsienica
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku 4-40m/min
- silniki główne 2x75kW
- silnik posuwu 3kW
- elektryczne podnoszenie korpusu góra/dół 0,55kW
- elektryczna regulacja wałów z piłami 2×0,25kW
- centralne smarowanie
- średnica króćca odciągu 2x300mm
- wymiary dł/szer/wys 3100x2600x2000mm
- waga około 6500kg
- Centrownik w komplecie
- rolki zębate ciągnące 3szt
- rolki gładkie ciągnące 8szt
- silnik 2×1,5kW
- docisk z góry pneumatyczny
- docisk boczny
- wymiary dł/szer/wys 4850/1100/1800mm
- waga około 1000kg
ATUTY
– produkcji czeskiej
– dwuwałowa
– urządzenie centrujące
– dokumentacja DTR
– rok produkcji 2010
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 262900 PLN
Cena netto: 62600 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Karsin
235 km
Wiertarko frezarka GOMAD WF 20
GOMADwf20
Zadzwoń
Rok budowy: 1987, stan: dobry (używany), max. średnica wiercenia i frezowania 20 mm
największa głębokość wiercenia 180 mm
największa długość wiercenia 180 mm
wymiary powierzchni stołu (dł./szer.) 280 / 600 mm
największa odległość od powierzchni stołu od osi wrzeciona 130 mm
prędkość obrotowa wrzeciona 2800 obr./min.
moc silnika 2,2 kW
zapotrzebowanie powietrza do ssawy odciągu trocin 300-350 m3/h
prędkość powietrz w instalacji odciągowej 19-22 m/s
Gbsdpfeiduhzsx Ab Hsn
średnica przyłączeniowa końcówki ssawy 80 mm
wymiary (dł./szer./wys.) 1240 / 800 / 1350 mm
waga 350 kg
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Trójstronna wywrotka
MERCEDES-BENZAtego 3 Kipper OM934
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 78 163 km, moc: 130 kW (176,75 KM), pierwsza rejestracja: 08/2017, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 7 490 kg, konfiguracja osi: 2 osie, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, całkowita szerokość: 2 530 mm, całkowita wysokość: 2 660 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 4 050 mm, Rok budowy: 2017, Wyposażenie: ABS, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Z zastrzeżeniem błędów i wcześniejszej sprzedaży! Numer wewnętrzny: 1263. 0190394
----WYPOSAŻENIE
Hak holowniczy: główka kulista, 3,5 t (niski), gniazdo przyczepy 12V / 13-pinowe, standardowa deska rozdzielcza, system asystenta pasa ruchu, elektryczne podnośniki szyb, alternator 100 A, skrzynia biegów – manualna, 6-biegowa – typ: G 70-6, podgrzewany osuszacz powietrza, przystawka odbioru mocy MB 56-1C, przygotowanie do radia (12V), końcowa poprzeczka do haka holowniczego (przyczepa centralnoosiowa), interfejs do systemu zarządzania flotą, siedzenia w kabinie: regulowany fotel kierowcy, siedzenia w kabinie: środkowe z pasem bezpieczeństwa, przetwornica napięcia 24V / 12V 10A, osłona przeciwbłotna tylnych błotników, stalowe felgi 6.75x17.5, gniazdo 24V w kabinie, boczny system ochrony przed wjechaniem pod pojazd, przygotowanie do rejestracji systemu opłat drogowych.
Dodatkowe wyposażenie:
Norma emisji spalin EURO 6, konfiguracja osi: 4x2, obciążenie osi przedniej 4,1 t, lustro podejściowe/przednie, końcówka wydechu skierowana do środka pojazdu, elektrycznie regulowane lusterko zewnętrzne, lewe, akumulator 100 Ah, blokada mechanizmu różnicowego tylnej osi, stalowy zbiornik sprężonego powietrza, jednostopniowy dostęp, kabina: S ClassicSpace, wariant kabiny: ClassicSpace, zawieszenie: resorowane (przód i tył), zawieszenie tylne 4,6 t, zawieszenie przednie 3,4 t, zbiornik AdBlue: 25 l, dach podnoszony manualnie (stalowy), tylna oś – przekładnia główna 325, pompa hydrauliczna (pompa Meiller – 5 tłoków – 254 / 1), wyświetlacz informacyjny 10,4 cm z dodatkowymi wskaźnikami, zabudowa/karoseria: wywrotka, zbiornik paliwa: 120 l, silnik 5,1 l – 130 kW Diesel (OM 934), obudowa komory silnika, rozstaw osi 3020 mm, okno tylne, hamulce tarczowe na obu osiach, tapicerka: materiałowa, siedzenia w kabinie: pojedyncze siedzenie pasażera, stałe, stabilizator tylnej osi, tachograf / urządzenie kontrolne zgodne z przepisami UE, automatyczne światła do jazdy dziennej, sztywny tylny system ochrony przed wjechaniem pod pojazd, immobilizer, dopuszczalna masa całkowita 7,49 t
Gbedpsy Iug Iefx Ab Hon
----Pojazd nieprzygotowany (w stanie nieodnowionym)!
Dostawa na terenie całego kraju za dodatkową opłatą możliwa.
Zastrzegamy sobie możliwość pomyłek i wcześniejszej sprzedaży.
Chętnie przyjmiemy Twój pojazd w rozliczeniu.
Finansowanie/leasing również bez wpłaty własnej!
Masz pytania? Chętnie doradzimy!
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Trójstronna wywrotka
MERCEDES-BENZAtego 3 Kipper OM934
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 78 163 km, moc: 130 kW (176,75 KM), pierwsza rejestracja: 08/2017, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 7 490 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, liczba miejsc: 3, długość przestrzeni ładunkowej: 4 050 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 530 mm, Wyposażenie: ABS, klimatyzacja, Z zastrzeżeniem błędów i wcześniejszej sprzedaży! Numer wewnętrzny: 1263. 0190394
----WYPOSAŻENIE
Hak holowniczy: główka kulista, 3,5 t (niski), gniazdo przyczepy 12V / 13-pinowe, standardowa deska rozdzielcza, system asystenta pasa ruchu, elektryczne podnośniki szyb, alternator 100 A, skrzynia biegów – manualna, 6-biegowa – typ: G 70-6, podgrzewany osuszacz powietrza, przystawka odbioru mocy MB 56-1C, przygotowanie do radia (12V), końcowa poprzeczka do haka holowniczego (przyczepa centralnoosiowa), interfejs do systemu zarządzania flotą, siedzenia w kabinie: regulowany fotel kierowcy, siedzenia w kabinie: środkowe z pasem bezpieczeństwa, przetwornica napięcia 24V / 12V 10A, osłona przeciwbłotna tylnych błotników, stalowe felgi 6.75x17.5, gniazdo 24V w kabinie, boczny system ochrony przed wjechaniem pod pojazd, przygotowanie do rejestracji systemu opłat drogowych.
Dodatkowe wyposażenie:
Norma emisji spalin EURO 6, konfiguracja osi: 4x2, obciążenie osi przedniej 4,1 t, lustro podejściowe/przednie, końcówka wydechu skierowana do środka pojazdu, elektrycznie regulowane lusterko zewnętrzne, lewe, akumulator 100 Ah, blokada mechanizmu różnicowego tylnej osi, stalowy zbiornik sprężonego powietrza, jednostopniowy dostęp, kabina: S ClassicSpace, wariant kabiny: ClassicSpace, zawieszenie: resorowane (przód i tył), zawieszenie tylne 4,6 t, zawieszenie przednie 3,4 t, zbiornik AdBlue: 25 l, dach podnoszony manualnie (stalowy), tylna oś – przekładnia główna 325, pompa hydrauliczna (pompa Meiller – 5 tłoków – 254 / 1), wyświetlacz informacyjny 10,4 cm z dodatkowymi wskaźnikami, zabudowa/karoseria: wywrotka, zbiornik paliwa: 120 l, silnik 5,1 l – 130 kW Diesel (OM 934), obudowa komory silnika, rozstaw osi 3020 mm, okno tylne, hamulce tarczowe na obu osiach, tapicerka: materiałowa, siedzenia w kabinie: pojedyncze siedzenie pasażera, stałe, stabilizator tylnej osi, tachograf / urządzenie kontrolne zgodne z przepisami UE, automatyczne światła do jazdy dziennej, sztywny tylny system ochrony przed wjechaniem pod pojazd, immobilizer, dopuszczalna masa całkowita 7,49 t
----Pojazd nieprzygotowany (w stanie nieodnowionym)!
Dostawa na terenie całego kraju za dodatkową opłatą możliwa.
Gbodpfx Abjy Iugzj Hen
Zastrzegamy sobie możliwość pomyłek i wcześniejszej sprzedaży.
Chętnie przyjmiemy Twój pojazd w rozliczeniu.
Finansowanie/leasing również bez wpłaty własnej!
Masz pytania? Chętnie doradzimy!
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Frezarka do drewna
COMECFT-CD-CA-680
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Frezarka do zarabiania końcówek Comec FT-CD-CA-680
Gbedpfx Asychikeb Hjn
Ilość agregatów frezujących na stronę 1
Automatyczny załadunek materiału z podajnika
Praca po kopiałach
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Czopiarka Frezarka
MARTIN
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7758
DANE TECHNICZNE
Piła tarczowa:
- max średnica piły 350mm
- wrzeciono 30mm
- wrzeciono blokowane
- tarcza regulowana przód/tył, góra/dół, kąt
- osłona na tarczę
- silnik 1,1kW
- średnica króćca odciągu 80mm
Frezarka:
Gedpfszaa Tvex Ab Hsbn
- wrzeciono czopujące:
- średnica wrzeciona 40mm
- wysokość robocza wrzeciona 150mm
- wrzeciono blokowane
- max średnica frezu 350mm
- 2 rodzaje prędkości obrotów 3000, 4500obr/min
- silnik około 5,5kW
- hamulec
- wózek boczny – przesuw manualny
- wymiary wózka dł/szer 1180x600mm
- liniał kątowy
- docisk pneumatyczny
- średnica króćców odciągu 125mm
- wymiary dł/szer/wys 1750/2600( do wysyłki 1200 )/1400mm
- waga 715kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– stan bardzo dobry
– czopiarka używana
Cena netto: 13900 PLN
Cena netto: 3300 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Czopiarka obwiedniowa
PADE T45
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 6462
DANE TECHNICZNE
- silnik 2,2kW
- zasilanie 380V
- silnik przesuwu głowicy 0,9kW
- średnica króćca odciągu 2x100mm
- wymiary dł/szer/wys 1330x1100x1220mm
- waga 920kg
Maszyna wyposażona w:
– 2 stoliki z kątownikami o wymiarach 385x330mm
– 2 pneumatyczne dociski
– stoły regulowane kątowo w dwóch płaszczyznach
– na stołach możliwość robienia czopów podłużnych i okrągłych
– stoły regulowane góra/dół
– regulacja szerokości czopu
– centralne smarowanie
– niemalowana
– produkcji włoskiej
– czopiarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 23900 PLN
Cena netto: 5690 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Gsdpsy Uw Tksfx Ab Hjbn
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Dwustronna czopiarka
BACCITSG 2T
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Czopiarka obwiedniowa Bacci TSG 2T
Gsdpfx Abjy Uc Ruo Hsbn
Prędkość wrzeciona obr./min 6000
Maksymalna szerokość czopa mm 115 + 2R
Głębokość czopa: 10 – 45 mm
Stół do góry kąt nachylenia: 0° – 15°
Kąt nachylenia stołu w dół: 0° – 30°
Kąt nachylenia boku stołu: 0° – 20°
Waga maszyny 1050kg
Gabaryty maszyny 1500x1150x1350mm
Ogłoszenia
Berlin
403 km
Ekstruder do produkcji monowarstwowej folii typu blown film
MacchiBO 210 PLUS
Zadzwoń
Rok budowy: 2001, stan: używany, Linia nadaje się do produkcji wysokiej jakości folii mono z automatyczną kontrolą grubości, chłodzeniem IBC i pełną możliwością obróbki powierzchniowej.
Jednowarstwowa linia do wytłaczania folii z rozdmuchu oparta na wytłaczarce 120 mm z proporcją L/D 30:1 i wodą chłodzonym rowkowanym podajnikiem.
Głowica wytłaczająca
• Model: TE594
• Średnica głowicy: 350 mm
• Szczelina matrycy: 1,5 mm
System dozowania
• 4-składnikowy system wagowy typu grawimetrycznego (konfiguracja Octagon)
Chłodzenie i sterowanie
• Plast-Control GmbH Procon – automatyczny pierścień powietrzny i kontrola profilu
• K-Design GmbH USBC-4-G2 IBC z regulacją szerokości WR-4
Obróbka koronowa
• AFS G100S
Godpezcz Ruofx Ab Hebn
• Podwójna stacja obróbki, szerokość 2600 mm
Odbiór i zwijanie
• Odbiór i zwijarki 2800 mm
• Oscylujący odbiór z deskami fałdującymi
• Układ prowadzenia wstęgi firmy Erhardt+Leimer GmbH
• Wały pneumatyczne 3” i 6”
Ostatnio wymienione (mniej niż 12 miesięcy użytkowania, oryginalne części Macchi):
• Silnik główny
• Przekładnia
• Ślimak i cylinder
• Końcówka mieszająca
• Rowkowany podajnik
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
TOKARKA UNIWERSALNA 660 x 2000 z DRO
Metal Technics PolskaTOKARKA UNIWERSALNA MTP 660 x 2000 DRO
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, długość toczenia: 2 000 mm, średnica toczenia: 660 mm, przelot wrzeciona: 105 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 1 600 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 25 obr./min, moc silnika wrzeciona: 7 500 W, całkowita wysokość: 1 460 mm, całkowita długość: 2 840 mm, całkowita szerokość: 1 150 mm, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, masa całkowita: 3 600 kg, średnica obrotu nad suportem poprzecznym: 360 mm, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, TOKARKA UNIWERSALNA 660 x 2000 z DRO
Maszyna jest fabrycznie nowa
Gwarancja 12 miesięcy
Serwis gwarancyjny
Serwis pogwarancyjny
Deklaracja zgodności CE
DTR w języku angielskim
Maszyna dostępna od ręki.
Średnica toczenia nad łożem
660 mm
Średnica toczenia nad suportem
360 mm
Średnica toczenia w wybraniu mostka
900 mm
Długość toczenia w wybraniu mostka
250 mm
Długość toczenia
2000 mm
Łoże
hartowane indukcyjnie
Szerokość łoża
350 mm
Średnica uchwytu tokarskiego
315 mm
Średnica przelotu wrzeciona
105 mm
Końcówka wrzeciona
D1 – 8
Gniazdo wrzeciona
MT7
Zakres prędkości wrzeciona
25 – 1600 obr/min
Maksymalny wymiar narzędzia
25 x 25 mm
Zakres posuwu wzdłużnego
0.044 – 1.48 mm/obr
Zakres posuwu poprzecznego
0.022 – 0.74 mm/obr
Gwint metryczny
0.2 – 14 mm
Gwint calowy
2 – 112 T.P.I.
Gwint modułowy
0.1 – 7 M.P.
Gwint D.P.
4 – 112 D.P.
Posuw przyspieszony
wzdłużny 4.2 m/min
Średnica tulei konika
75 mm
Wysuw tulei konika
180 mm
Końcówka tulei konika
MT5
Moc silnika głównego
7.5 kW
Moc pompki chłodziwa
0.1 kW
Wymiary (D x S x W)
2840 x 1150 x 1460 mm
Waga
3600 kg
Możliwość dostawy do klienta. Cena dostawy według indywidualnej wyceny firmy przewozowej.
Gbjdpfxjyvgbfe Ab Hen
Jeśli są Państwo zainteresowani innymi maszynami zachecamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
TOKARKA UNIWERSALNA DO METALU DRO
Metal Technics PolskaMTP Smart 410x1000
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, średnica toczenia nad suportem poprzecznym: 255 mm, przelot wrzeciona: 52 mm, średnica toczenia: 410 mm, długość toczenia: 100 mm, całkowita długość: 1 940 mm, całkowita szerokość: 850 mm, całkowita wysokość: 1 320 mm, szerokość łóżka: 250 mm, prędkość obrotowa (maks.): 1 800 obr./min, prędkość obrotowa (min.): 45 obr./min, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, masa całkowita: 1 550 kg, Dane techniczne :
Średnica toczenia łożem: 410 mm
Średnica toczenia nad suportem: 255 mm
Średnica toczenia w wybraniu mostka: 580 mm
Długość toczenia w wybraniu mostka: 190 mm
Długość toczenia: 1000 / 1500 / 2000 mm
Łoże: hartowane indukcyjnie
Szerokość łoża: 250 mm
Średnica przelotu wrzeciona: 52 mm
Końcówka wrzeciona: D1-6
Gniazdo wrzeciona: No 6 Morse'a
Zakres obrotów wrzeciona: (16) 45 - 1800 obr./min
Maksymalne wymiary narzędzia: 20 x 20 mm
Zakres posuwu wzdłużnego: (17) 0,05 - 1,7 mm/obr.
Zakres posuwu poprzecznego: (17) 0,025 - 0,85 mm/obr.
Gwint metryczny: (42) 0,2 - 14 mm
Gwint calowy: (45) 2 - 72 T.P.I
Gwint modułowy: 0,3 - 3,5 M.P.
Gwint D.P.: 8 - 44 D.P.
Średnica tulei konika: 50 mm
Wysuw tulei konika: 120 mm
Końcówka tulei konika: MK 4
Odczyt cyfrowy pełny: 3 osie
Moc pompki chłodziwa: 0,1 kW
Wymiary gabarytowe (D x S x W): 1940 x 850 x 1320 mm
Moc silnika: 3,3 kW
Waga: 1550 kg
Wyposażenie :
Uchwyt tokarski 3 szczękowy 200 mm
Uchwyt tokarski 4 szczękowy 250 mm
Tarcza czołowa 250 mm
Tarcza mocująca 350 mm
Podtrzymka stała
Podtrzymka ruchoma
Tuleja redukcyjna wrzeciona
Kieł stały
Gbjdpsytnznsfx Ab Hjn
Układ chłodzenia
Halogenowa instalacja oświetleniowa
Wskaźnik do gwintów
Komplet narzędzi
Warunki sprzedaży :
Maszyna jest fabrycznie nowa
Gwarancja 12 miesięcy
Serwis gwarancyjny
Serwis pogwarancyjny
Możliwość dostawy do klienta. Cena dostawy według indywidualnej wyceny firmy przewozowej.
Jeśli są Państwo zainteresowani innymi maszynami zachecamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
WIERTARKA PROMIENIOWA SŁUPOWA Z3050
Metal Technics PolskaMTP Z3050x16/1
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, napięcie wejściowe: 400 V, typ uruchamiania: elektryczny, prędkość obrotowa (maks.): 1 700 obr./min, prędkość obrotowa (min.): 25 obr./min, całkowita szerokość: 1 070 mm, całkowita długość: 2 500 mm, całkowita wysokość: 2 840 mm, szerokość stołu: 630 mm, długość stołu: 800 mm, masa całkowita: 3 500 kg, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, WIERTARKA PROMIENIOWA SŁUPOWA Z3050x16/1
Przemysłową wiertarkę promieniową cechuje prosta i sztywna konstrukcja. Umożliwia ona szeroki zakres zastosowania przy obróbce otworów: wierceniu, rozwiercaniu, pogłębianiu, wytaczaniu, gwintowaniu.
Dane techniczne :
Maksymalna średnica wiercenia: 50 mm
Odległość końcówki wrzeciona od stołu: 400-1580 mm
Odległość osi wrzeciona od kolumny: 370-2000 mm
Wysuw wrzeciona: 400 mm
Stożek wrzeciona: MT5
Zakres prędkości wrzeciona: 25/1700 obr/min
Liczba prędkości wrzeciona: 16
Średnica kolumny: 350 mm
Moc silnika głównego: 4 kW
Wymiary stołu: 800 x 630 x 500 mm
Waga: 3500 kg
Wymiary: 2500 x 1070 x 2840 mm
Warunki sprzedaży :
Maszyna jest fabrycznie nowa
Gwarancja 12 miesięcy
Serwis gwarancyjny
Gjdpfeytf Thox Ab Hjbn
Serwis pogwarancyjny
Możliwość dostawy do klienta. Cena dostawy według indywidualnej wyceny firmy przewozowej.
Jeśli są Państwo zainteresowani innymi maszynami zachecamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Ogłoszenia
Toruń
130 km
Tokarka CNC
HaasST30
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), średnica toczenia: 381 mm, HAAS ST-30 – 2008 rok
Tokarka CNC bez narzędzi napędzanych
Producent: HAAS
Model: ST-30
Rok produkcji: 2008
Specyfikacja techniczna:
Średnica uchwytu: 254 mm (10")
Maksymalna średnica toczenia: 381 mm
Maksymalna średnica nad łożem: 806 mm
Maksymalna długość toczenia: 826 mm
Przelot wrzeciona: 76 mm
Średnica otworu wrzeciona: 88,9 mm
Końcówka wrzeciona: A2-6
Maksymalna prędkość obrotowa wrzeciona: 3400 obr./min
Moc wrzeciona: 22,4 kW
Gbodey U Huqopfx Ab Hen
Maksymalny moment obrotowy: 407 Nm
Przejazd osi X: 318 mm
Przejazd osi Z: 660 mm
Szybkie posuwy X/Z: 24 m/min
Rewolwer narzędziowy: 12 pozycji
Typ rewolweru: BOT (Bolt-On Tooling)
Sterowanie: Haas CNC Control
Konik hydrauliczny
Chłodzenie przez układ centralny
Transporter wiórów – opcjonalnie
Masa maszyny: ok. 4950 kg
Maszyna bez narzędzi napędzanych.
Możliwe błędy w opisie.
Sprzedaż w stanie „as is”, bez gwarancji.
Ogłoszenia
Hörsching
545 km
Pojazd leśny
JOHN DEERE1270G HARVESTER 8X8
Zadzwoń
Stan: używany, moc: 200 kW (271,92 KM), pierwsza rejestracja: 05/2018, rozmiar przedniej opony: 710-26,5, rozmiar tylnej opony: 710-26,5, przebieg: 11 870 km, konfiguracja osi: 3 osie, liczba miejsc: 1, Wyposażenie: kabina, żuraw, | John Deere 1270G Harwester | Ogrzewanie postojowe | 11 870 mth | 8x8 | Kabina obrotowa | Klimatyzacja | dobry stan | w pełni sprawny | Napęd: hydrostatyczny/ mechaniczne przeniesienie mocy z 2-biegową skrzynią | Hydraulika load-sensing, stabilizacyjny hamulec postojowy | Silnik: 6-cylindrowy silnik John Deere 6090 PowerTech PLUS zgodny z normą emisji EPA FT4/UE Stage V | 200 kW, 1315 Nm @ 1200-1400 obr./min | Odwracany wentylator hydrauliczny, filtr powietrza PowerCore, chłodziwo na bazie glikolu | Ogumienie: przód (4) 710-26,5 Nokian Forest King F2 (3050 mm), tył (4) 710-26,5 Nokian Forest King F2 (3050 mm) | Żuraw: żuraw równoległy CH7 (10m zasięgu) udźwig brutto: 197 kNm, moment obrotu: 50 kNm, kąt obrotu: 220°, końcówka obrotowa Black Bruin BBR 15 HD z hamulcem | Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek, błędów w ogłoszeniu oraz wcześniejszej sprzedaży.
Godjy Egwyjpfx Ab Hebn
Ogłoszenia
Neuenhagen
377 km
Ciężarówka z płaską platformą
MERCEDES-BENZAtego 1321 L Pritsche 6.2m Klima AHK
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 197 100 km, moc: 155 kW (210,74 KM), pierwsza rejestracja: 10/2018, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 13 500 kg, konfiguracja osi: 2 osie, kolor: srebrny, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, długość przestrzeni ładunkowej: 6 210 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 490 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 610 mm, Rok budowy: 2018, Wyposażenie: ABS, elektroniczny program stabilizacji (ESP), klimatyzacja, * Wyposażenie specjalne:
* Poduszka powietrzna po stronie kierowcy,
* Hamulec przyczepy, układ dwuobwodowy,
* Hak holowniczy: oś centralna G 145,
* Gniazdo przyczepy 12V / 13-pin,
* Gniazdo przyczepy 24V / 15-pin,
* Blokada mechanizmu różnicowego tylnej osi,
* Zawieszenie: resory przednie 5,1 t,
* Elektryczne podnośniki szyb,
* Pakiet oświetlenia LED,
* Wzmocniony hamulec silnika,
* Moduł specjalny z możliwością programowania,
* Akustyczna sygnalizacja cofania (sygnał ostrzegawczy na zewnątrz),
* Tylna poprzeczka do haka holowniczego (oś centralna),
* Fotele w kabinie: podłokietnik fotela kierowcy,
* Fotele w kabinie: komfortowy fotel kierowcy na zawieszeniu pneumatycznym,
* Zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna,
* Schowek zewnętrzny na ramie,
* Boczne zabezpieczenie przeciwnajazdowe
Dalsze wyposażenie:
* Norma emisji spalin EURO 6C
* Konfiguracja osi: 4x2,
* Obciążenie osi przedniej: 5,3 t,
* Lusterko manewrowe/przednie,
* Końcówka wydechu skierowana do środka pojazdu,
* Elektrycznie regulowane lusterko zewnętrzne, lewa strona,
* Akumulator 100 Ah,
Gbodpoy Rbizsfx Ab Hjn
* Kokpit Classic,
* Dwustopniowy stopień wejściowy,
* Systemy asysty kierowcy: asystent hamowania (Active Brake Assist),
* Systemy asysty kierowcy: asystent pasa ruchu,
* Kabina kierowcy: S ClassicSpace,
* Wariant kabiny ClassicSpace,
* Zawieszenie: resorowe/pneumatyczne,
* Alternator 100 A,
* Skrzynia biegów 6-biegowa – typ: G 90-6, automatyczna Power Shift
* Zbiornik AdBlue: 25 l,
* Dach podnoszony ręcznie (stalowy),
* Tylna oś: koło talerzowe 390,
* Wyświetlacz informacyjny 10,4 cm z dodatkowymi wskaźnikami,
* Zbiornik paliwa: 120 l, silnik 5,1 l – 155 kW Diesel (OM 934),
* Izolacja komory silnika,
* Rozstaw osi: 4160 mm,
* Hamulce tarczowe na osi przedniej i tylnej,
* Tapicerka/fotel: materiał,
* Fotele w kabinie: stały pojedynczy fotel pasażera,
* Chlapacze tylne,
* Stabilizator tylnej osi,
* Tachograf / urządzenie kontrolne zgodne z UE,
* Stałe tylne zabezpieczenie przeciwnajazdowe,
* Przednie zabezpieczenie przeciwnajazdowe,
* Przygotowanie pod system poboru opłat,
* Immobilizer,
* Dopuszczalna masa całkowita: 13,50 t
* i wiele innych.
* Zastrzega się możliwość pomyłek, zmian oraz wcześniejszej sprzedaży.
Ogłoszenia
Neuenhagen
377 km
Samochód ciężarowy typu furgon
MERCEDES-BENZAtego 1524 L 7.2 m Koffer LBW2t Seitentür Kamera
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 92 749 km, moc: 175 kW (237,93 KM), pierwsza rejestracja: 04/2023, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 15 000 kg, konfiguracja osi: 2 osie, kolor: zielony, typ przekładni: automatyczny, długość przestrzeni ładunkowej: 7 200 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 480 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 410 mm, Wyposażenie: ABS, elektroniczny program stabilizacji (ESP), klimatyzacja, windy załadunkowa, * Wyposażenie specjalne:
* Zabudowa Spier typu furgon z drzwiami bocznymi po prawej stronie
* Wiele listew do mocowania ładunku – po 5 z każdej strony
* Dach wzmocniony – przystosowany do montażu stojących belek odgradzających
* Podnośnik tylny Palfinger, platforma aluminiowa, udźwig 2 t
* Systemy asystujące: asystent hamowania (Active Brake Assist)
* Systemy asystujące: asystent pasa ruchu
Gbodpfxexx D Umj Ab Hon
* Poduszka powietrzna kierowcy
* System audio: radio CD (Bluetooth, USB)
* Akumulator 165 Ah
* Blokada mechanizmu różnicowego tylnej osi
* Kabina wariant S (krótka z przedłużoną tylną ścianą)
* Zawieszenie: przednie resory 5,1 t
* Elektryczne podnośniki szyb
* Zbiornik AdBlue: 35 l
* Zbiornik paliwa: 180 l plastikowy
* Deflektor dachowy (z możliwością blokady)
* Wzmocniony hamulec silnikowy
* Akustyczne czujniki cofania (sygnał ostrzegawczy na zewnątrz)
* Przełącznik windy załadunkowej
* Fotel kierowcy z podłokietnikiem
* Fotel kierowcy: komfortowy, amortyzowany
* Zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna
* Gniazdo w kabinie kierowcy 24V
* Boczne zabezpieczenia przed najazdem
* Przygotowanie do radia CB
* Przygotowanie pod Truck Data Center (system zarządzania flotą)
* Sygnał ostrzegawczy niezapiętych pasów bezpieczeństwa
----
* Inne wyposażenie:
* Norma emisji spalin EURO 6
* Konfiguracja osi: 4x2
* Lusterko manewrowe/przednie
* Końcówka układu wydechowego skierowana do środka pojazdu
* Lusterka zewnętrzne regulowane elektrycznie
* Systemy asystujące: asystent hamowania (Active Brake Assist)
* Systemy asystujące: asystent pasa ruchu
* Kabina: S ClassicSpace
* Wariant kabiny: ClassicSpace
* Zawieszenie: resor piórowy / powietrzny
* Alternator 100 A
* Skrzynia biegów: 6-biegowa, typ G 90-6, PowerShift
* Dach podnoszony ręcznie (stal)
* Wyświetlacz informacyjny 10,4 cm z dodatkowymi wskaźnikami
* Czujnik światła i deszczu
* Podgrzewany osuszacz powietrza
* Silnik 7,7 l – 175 kW R6 Diesel (OM 936)
* Zabudowa silnika
* Hamulce tarczowe na obu osiach
* Tapicerka/fotele: tkanina
* Siedzenie pasażera pojedyncze, stałe
* Osłony przeciwbłotne tylnych błotników
* Stabilizator tylnej osi
* Felgi stalowe 7.50x19.5
* Ogumienie: 285/70R19,5 – przód 6/6 mm; tył: 9/9 mm i 9/9 mm
* Tachograf / urządzenie kontrolne zgodne z UE
* Automatyczne światła do jazdy dziennej
* Zabezpieczenie przed najazdem z przodu
* Przygotowanie do systemu opłat drogowych
* Immobilizer
* Dopuszczalna masa całkowita: 15,00 t
* 2 kluczyki główne
* i wiele więcej
* Zastrzegamy sobie prawo do zmian, pomyłek i wcześniejszej sprzedaży
Ogłoszenia
Neuenhagen
377 km
Chłodnia (samochód ciężarowy)
MERCEDES-BENZ1830L Kühlkoffer 7.5m Thermo King 2t LBW Kamera
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 608 100 km, moc: 220 kW (299,12 KM), pierwsza rejestracja: 01/2018, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 18 000 kg, konfiguracja osi: 2 osie, kolor: biały, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, długość przestrzeni ładunkowej: 7 500 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 450 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 400 mm, Wyposażenie: ABS, elektroniczny program stabilizacji (ESP), klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, windy załadunkowa, * Wyposażenie dodatkowe:
* Zabudowa chłodnicza firmy STS
* Przesuwna ścianka działowa
* Podłoga aluminiowa
* Listwy mocujące po dwie z prawej i lewej strony
* Agregat chłodniczy Thermoking T1000 R z napędem elektrycznym i diesla
* Gniazdo nocne z kablem do podłączenia agregatu chłodniczego do prądu
* Winda załadunkowa BÄR, udźwig 2 tony
* Kierownica skórzana
* Asystent pasa ruchu
* Asystent stabilności
* Asystent uwagi
* Active Brake Assist 5
* Tempomat – asystent utrzymania odstępu
* Kamera cofania
* Klimatyzacja
* Schowek na tunelu silnika – niski
* Schowek nad przednią szybą z klapką
* Pakiet komfortowy
* Akumulator 220 Ah
* Instalacja elektryczna w kabinie 24V / 100 A
* Skrzynia biegów 12-biegowa – Power Shift
* Dach podnoszony ręcznie (stalowy)
* Podgrzewacz filtra paliwa
* Zbiornik paliwa 390 l – aluminium
* Wzmocniony hamulec silnikowy
* Wzmocniona kapsuła komory silnika
* Rozstaw osi: 5500 mm
* Tylny zwis ramy: 2400 mm
* Akustyczny sygnał cofania (sygnał ostrzegawczy na zewnątrz)
* Przełącznik windy załadunkowej
* Dodatkowy pilot zdalnego sterowania
* Interfejs systemu zarządzania flotą
* Automatyczne bezpieczniki
* Gniazdo 12V / 15A w podłodze po stronie pasażera
* Gniazdo 24V w podłodze po stronie pasażera
* Przygotowanie pod kamerę
* Dodatkowe ogrzewanie wodne
* Inne wyposażenie:
* Norma emisji spalin EURO 6
* Przednia oś: 8,0 t
* Podgrzewane lusterko przednie
* Hamulec przyczepy 2-przewodowy
* Ogumienie przedniej osi: 385/55R22,5, bieżnik 12/12 mm
* Ogumienie tylnej osi: 315/70R22,5, bieżnik 12-14 mm
* Koło zapasowe
* Gniazdo przyczepy 24V / 15-pinowe
* Końcówka wydechu skierowana w stronę środka pojazdu
* Akumulatory ułożone obok siebie
* Blokada mechanizmu różnicowego osi tylnej
* Złącze powietrza w kabinie
* Jednostka sprężająca powietrze z monitorowaniem kondensatu
* System wspomagania Attention Assist (czujnik zmęczenia)
* System autonomicznego hamowania awaryjnego (Active Brake Assist)
* Asystent pasa ruchu
* ClassicSpace, 2,30 m, tunel 320 mm
* Oświetlenie obrysowe pojazdu LED
* Resorowanie: resory piórowe/pneumatyczne
* Elektryczne podnośniki szyb
Gbjdpfxexafgte Ab Hon
* Przyciemniana przednia szyba
* Zbiornik AdBlue 60 l
* Centralny zamek komfortowy
* Dolot powietrza z przodu
* Sprężarka powietrza 2-stopniowa
* Podgrzewany osuszacz powietrza
* Silnik 7,7 l – 220 kW, R6 diesel (OM 936)
* Lusterko rampowe
* Hamulce tarczowe przód i tył
* Kluczyk z pilotem
* Boczne światła obrysowe LED migające
* Fotel pasażera funkcjonalny w kabinie
* Chlapacze przednie
* Gniazdo 12V w podłodze po stronie pasażera
* Tachograf / urządzenie kontroli zgodności z przepisami UE
* Przygotowanie do poboru opłat drogowych
* Przednia oś wygięta
* Dopuszczalna masa całkowita: 18 t
* i wiele więcej
* Zastrzegamy prawo do błędów, zmian i wcześniejszej sprzedaży
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Neuenhagen
377 km
Samochód ciężarowy typu furgon
MERCEDES-BENZ1824 L Koffer 7.2 Seitentür LBW 2t Kamera
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 185 992 km, moc: 175 kW (237,93 KM), pierwsza rejestracja: 05/2021, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 18 000 kg, konfiguracja osi: 2 osie, kolor: zielony, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, długość przestrzeni ładunkowej: 7 200 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 470 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 410 mm, Wyposażenie: ABS, elektroniczny program stabilizacji (ESP), klimatyzacja, system nawigacji, windy załadunkowa, * Wyposażenie specjalne: Zabudowa skrzyniowa Spier z różnymi listwami mocującymi poziomymi i pionowymi
* Windy załadowcze Palfinger LBW o udźwigu 2 tony
* Kamera cofania
* System nawigacji
* PPC (tempomat wspierany satelitarnie)
* System wspomagania jazdy: Asystent skrętu
* System wspomagania jazdy: Attention-Assist (czujnik wykrywający zmęczenie kierowcy)
* System wspomagania jazdy: Autonomiczny asystent hamowania awaryjnego (Active Brake Assist 5)
* System wspomagania jazdy: Asystent utrzymania pasa ruchu
* System wspomagania jazdy: Tempomat z regulacją odległości (ACC)
* System wspomagania jazdy: Asystent stabilizacji toru jazdy
* System wspomagania jazdy: Asystent rozpoznawania znaków drogowych
* Hamulec silnikowy High Performance
* Interaktywny kokpit multimedialny
* Przygotowanie pod 4 kamery otoczenia (wyświetlanie na monitorze pokładowym)
* Automatyczne włączanie świateł (czujnik światła)
* Podwyższone schowki tunelu silnika
* Program stabilizacji przyczepy TSA
* Hamulec przyczepy 2-przewodowy
* Przygotowanie do sprzęgu przyczepy z dyszlem obrotowym
* Pojazd bez sprzęgu przyczepy
* Kabina: na resorach stalowych, Komfort
* Zawieszenie: przednie resory 7,5 t, 2-piórowe
* Skrzynia biegów 8-biegowa - typ: G 140-8
* Przekładnia Power Shift
* Dach podnoszony ręcznie (stalowy)
* Zbiornik paliwa: 500 l aluminium, po prawej stronie
* Deflektor dachowy (z możliwością regulacji)
Gjdpfxjyb Uw Es Ab Hebn
* Wzmocniony hamulec silnikowy
* Rozstaw osi 5500 mm
* Tylny zwis ramy 2400 mm
* Pakiet dla palących
* Czujnik deszczu
* Akustyczny sygnał cofania (sygnał ostrzegawczy na zewnątrz)
* Włącznik windy załadowczej
* Tapicerka siedzeń: fotel pasażera welur
* Tapicerka siedzeń: fotel kierowcy welur
* Siedzenia w kabinie: fotel kierowcy amortyzowany, komfortowy
* Osłona przeciwsłoneczna zewnętrzna
* Roleta przeciwsłoneczna na bocznej szybie, drzwi kierowcy
* Dodatkowe gniazdo 24V w podłodze pasażera
* Przygotowanie do CB-radia
* Ostrzeżenie o niezapiętych pasach bezpieczeństwa
Dalsze wyposażenie:
* Ogumienie 315/70R22,5 VA 13/13 mm
* Ogumienie tylnej osi 315/70R22,5 15/ i / mm
* 2 kluczyki główne
* Norma emisji spalin EURO 6
* Konfiguracja osi: 4x2
* Obciążenie osi przedniej 7,5 t
* Actros 5
* Kabina Actros M
* Lusterka startowe/przednie podgrzewane
* Gniazdo przyczepy 24V / 15-pinów
* Końcówka wydechu skierowana do środka pojazdu
* Akumulatory 170 Ah, zamontowane obok siebie
* Blokada mechanizmu różnicowego tylnej osi
* Złącze pneumatyczne w kabinie kierowcy
* Jednostka pneumatyczna z kontrolą kondensatu
* Stały stopień wejściowy do kabiny
* Kabina: podnośnik hydrauliczny
* Kabina: M ClassicSpace, 2,30 m, tunel 320 mm
* Obrysówki LED
* Zawieszenie: resor / powietrze
* Elektryczne podnośniki szyb
* Przyciemniana przednia szyba
* Pojazd bez tylnej szyby
* Prądnica 100 A
* Ogranicznik prędkości
* Zbiornik AdBlue: 60 l
* System centralnego zamka komfortowego
* Kierownica wielofunkcyjna
* Chłodzenie oleju układu kierowniczego
* Dolot powietrza z przodu
* Sprężarka powietrza 1-cylindrowa z ogrzewaną osuszarką
* Silnik 7,7 l - 175 kW R6 Diesel (OM 936)
* Przeznaczenie: transport lokalny
* Lusterko rampowe
* Wykorzystanie ciepła resztkowego
* Hamulce tarczowe na obu osiach
* Błyskowe światła obrysowe LED
* Siedzenia w kabinie: fotel pasażera funkcyjny
* Chlapacze przednie
* Stabilizator przedniej osi
* Gniazdo 12V w podłodze pasażera
* Tachograf / urządzenie kontrolne UE
* Truck Data Center 7 (system zarządzania flotą)
* Przedni zderzak przeciwuderzeniowy
* Przygotowanie do sy
Ogłoszenia
Neuenhagen
377 km
Samochód ciężarowy typu furgon
MERCEDES-BENZAtego 1524 L 7.2 m Koffer LBW2t Seitentür Kamera
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 161 557 km, moc: 175 kW (237,93 KM), pierwsza rejestracja: 04/2022, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 15 000 kg, konfiguracja osi: 2 osie, kolor: zielony, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, długość przestrzeni ładunkowej: 7 200 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 480 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 410 mm, Wyposażenie: ABS, elektroniczny program stabilizacji (ESP), klimatyzacja, windy załadunkowa, Wyposażenie specjalne:
* Zabudowa pudełkowa Spier z drzwiami bocznymi po prawej stronie
* Różne listwy mocujące ładunek – po 5 z prawej i lewej strony
* Dach wzmocniony z możliwością montażu stojących belek rozporowych
* Podnośnik tylnej burty Palfinger, aluminiowa platforma, udźwig 2 t
* Systemy asystujące kierowcy: asystent hamowania (Active Brake-Assist)
* Systemy asystujące kierowcy: asystent utrzymania pasa ruchu
* Kamera cofania i kamera monitorująca martwe pole przy skręcie
* Automatyczne światła do jazdy dziennej
* Centralny zamek z pilotem
* Poduszka powietrzna po stronie kierowcy
* System audio: radio CD (Bluetooth, USB)
* Akumulator 165 Ah
* Blokada mechanizmu różnicowego tylnej osi
* Kabina kierowcy wersja S (krótka z wydłużoną tylną ścianą)
* Zawieszenie: przednia oś 5,1 t
* Elektryczne podnośniki szyb
* Zbiornik AdBlue 35 l
* Zbiornik paliwa: 180 l, tworzywo sztuczne
* Deflektor dachowy (zamykany na zatrzask)
* Wzmocniony hamulec silnikowy
Gbedpfx Aboxx D Uys Hen
* Akustyczny sygnał cofania (sygnalizacja ostrzegawcza zewnętrzna)
* Przełącznik windy załadunkowej
* Fotel kierowcy z podłokietnikiem
* Komfortowe resorowane siedzenie kierowcy
* Zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna
* Gniazdo 24V w kabinie kierowcy
* Boczne zabezpieczenie przed wjechaniem pod pojazd
* Przygotowanie pod CB-radio
* Przygotowanie pod system Truck Data Center (zarządzanie flotą)
* System ostrzegający o niezapięciu pasów bezpieczeństwa
Dodatkowe wyposażenie:
* Norma emisji spalin EURO 6
* Konfiguracja osi: 4x2
* Lusterko do ruszania i lusterko przednie
* Końcówka układu wydechowego skierowana do środka pojazdu
* Lusterka zewnętrzne regulowane elektrycznie
* Kabina kierowcy: S ClassicSpace
* Wersja kabiny: ClassicSpace
* Zawieszenie: resor piórowy / pneumatyczne
* Alternator 100 A
* 6-biegowa skrzynia biegów typ: G 90-6, PowerShift
* Dach podnoszony ręcznie (stalowy)
* Wyświetlacz informacyjny 10,4 cm z dodatkowymi wskaźnikami
* Czujniki zmierzchu i deszczu
* Podgrzewany osuszacz powietrza
* Silnik 7,7 l – 175 kW R6 Diesel (OM 936)
* Izolacja komory silnika
* Hamulce tarczowe na przedniej i tylnej osi
* Tapicerka siedzeń: materiałowa
* Kabina: pojedynczy fotel pasażera, stały
* Błotniki tylne z chlapaczami
* Stabilizator tylnej osi
* Felgi stalowe 7.50x19.5
* Ogumienie: 285/70R19,5; przód 10/10 mm, tył 9/9 i 9/9 mm
* Tachograf / urządzenie kontrolne zgodne z normami UE
* Automatyczne światła do jazdy dziennej
* Przednie zabezpieczenie przed wjechaniem pod pojazd
* Przygotowanie pod system poboru opłat
* Immobilizer
* Dopuszczalna masa całkowita 15,00 t
* 2 kluczyki główne
* i wiele innych
* Zmiany, pomyłki i wcześniejsza sprzedaż zastrzeżone
Ogłoszenia
Neuenhagen
377 km
Ciężarówka z płaską platformą
MERCEDES-BENZAtego 1221 L Pritsche 6.2m Klima AHK
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 197 100 km, moc: 155 kW (210,74 KM), pierwsza rejestracja: 10/2018, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 11 990 kg, konfiguracja osi: 2 osie, kolor: srebrny, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, długość przestrzeni ładunkowej: 6 210 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 490 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 610 mm, Rok budowy: 2018, Wyposażenie: ABS, elektroniczny program stabilizacji (ESP), klimatyzacja, Wyposażenie dodatkowe:
- Poduszka powietrzna po stronie kierowcy,
- Hamulec przyczepy dwuobwodowy,
- Zaczep do przyczep centralnoosiowych G 145,
- Gniazdo przyczepy 12V / 13-pinowe,
- Gniazdo przyczepy 24V / 15-pinowe,
- Blokada mechanizmu różnicowego na tylnej osi,
- Zawieszenie: resory przednie 5,1 t,
- Elektryczne podnośniki szyb,
- Pakiet oświetlenia LED,
- Wzmocniony hamulec silnikowy,
- Programowalny moduł specjalny,
- Akustyczny sygnalizator cofania (sygnał ostrzegawczy na zewnątrz),
- Belka końcowa pod zaczep przyczepy (przyczepa centralnoosiowa),
- Siedzenia w kabinie: podłokietnik fotela kierowcy,
- Siedzenia w kabinie: komfortowy amortyzowany fotel kierowcy,
- Zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna,
- Schowek zewnętrzny na ramie,
- Boczne zabezpieczenie przed wjechaniem pod pojazd.
Dodatkowe wyposażenie:
- Norma emisji spalin EURO 6C,
- Konfiguracja osi: 4x2,
- Obciążenie osi przedniej 5,3 t,
- Lustro manewrowe/przednie,
- Końcówka wydechu skierowana do środka pojazdu,
- Lusterko zewnętrzne elektrycznie regulowane, lewe,
- Akumulator 100 Ah,
- Kokpit Classic,
- Dwuetapowy stopień wejściowy,
- System asystenta jazdy: asystent hamowania (Active Brake Assist),
- System asystenta jazdy: asystent pasa ruchu,
- Kabina: S ClassicSpace,
- Wariant kabiny: ClassicSpace,
- Zawieszenie: resory/pneumatyka,
- Prądnica 100 A,
- Skrzynia biegów 6-biegowa – typ: G 90-6, automatyczna Power Shift,
- Zbiornik AdBlue: 25 l,
- Dach podnoszony ręcznie (stalowy),
- Tylna oś – przekładnia talerzowa 390,
- Wyświetlacz informacyjny 10,4 cm z dodatkowymi wskaźnikami,
- Zbiornik paliwa: 120 l,
- Silnik 5,1 l – 155 kW Diesel (OM 934),
- Obudowa przedziału silnika,
- Rozstaw osi 4160 mm,
- Hamulce tarczowe na osi przedniej i tylnej,
- Tapicerka/fotela: materiał,
- Siedzenia w kabinie: pojedynczy fotel pasażera, stały,
- Błotniki tylne z osłoną przeciwbłotną,
- Stabilizator tylnej osi,
Gbodpfx Ajy Rbineb Hen
- Tachograf / urządzenie kontrolne zgodne z przepisami UE,
- Tylny stały zderzak przeciwnajazdowy,
- Przedni zderzak przeciwnajazdowy,
- Przygotowanie do systemów poboru opłat drogowych,
- Immobilizer,
- Dopuszczalna masa całkowita 13,50 t, możliwość zmniejszenia do 11990 kg!
- i inne.
Zastrzegamy możliwość pomyłek, zmian i wcześniejszej sprzedaży.
Ogłoszenia
Neuenhagen
377 km
Samochód ciężarowy typu furgon
MERCEDES-BENZAtego 1524 L 7.2 m Koffer LBW2t Seitentür Kamera
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 152 400 km, moc: 175 kW (237,93 KM), pierwsza rejestracja: 04/2022, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 15 000 kg, konfiguracja osi: 2 osie, kolor: zielony, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, długość przestrzeni ładunkowej: 7 200 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 480 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 410 mm, Rok budowy: 2022, Wyposażenie: ABS, elektroniczny program stabilizacji (ESP), klimatyzacja, system nawigacji, windy załadunkowa, Wyposażenie specjalne:
* Zabudowa typu Spier box z drzwiami bocznymi po prawej stronie
* Liczne listwy kotwiczące, 5 po prawej i lewej stronie
Godpsxx Eadefx Ab Hjbn
* Wzmocniony dach do mocowania stojących belek rozporowych
* Podnośnik tylny Palfinger, aluminiowa platforma, udźwig 2 tony
* Systemy asystujące: asystent hamowania (Active Brake-Assist),
* System asystenta pasa ruchu,
* System nawigacji
* Kamera cofania oraz kamera do skrętu
* Automatyczne światła do jazdy dziennej
* Centralny zamek z pilotem
* Poduszka powietrzna po stronie kierowcy
* System audio: radio CD (Bluetooth, USB)
* Akumulator 165 Ah
* Blokada mechanizmu różnicowego tylnej osi
* Kabina kierowcy wersja S (krótka z przedłużoną tylną ścianą)
* Zawieszenie przednie: sprężyny 5,1 t
* Elektryczne podnośniki szyb
* Zbiornik AdBlue: 35 l
* Zbiornik paliwa: 180 l, tworzywo sztuczne
* Deflektor dachowy (z możliwością regulacji)
* Wzmocniony hamulec silnikowy
* Akustyczny sygnał cofania (zewnętrzny sygnał ostrzegawczy)
* Przełącznik windy załadunkowej
* Fotel kierowcy z podłokietnikiem
* Komfortowy fotel kierowcy na zawieszeniu pneumatycznym
* Zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna
* Gniazdo 24V w kabinie kierowcy
* Boczne osłony przeciwnajazdowe
* Instalacja do CB-radia
* Przygotowanie pod Truck Data Center (system zarządzania flotą)
* Ostrzeżenie o niezapiętych pasach bezpieczeństwa
Dodatkowe wyposażenie:
* Norma emisji spalin EURO 6
* Konfiguracja osi: 4x2
* Lusterko szerokokątne/najazdowe i przednie
* Końcówka wydechu wyprowadzona do środka pojazdu
* Zewnętrzne lusterka regulowane elektrycznie
* Kabina kierowcy: S ClassicSpace
* Wersja kabiny kierowcy: ClassicSpace
* Zawieszenie: resorowo-pneumatyczne
* Alternator 100 A
* Skrzynia biegów: 6-biegowa (typ G 90-6, Power Shift)
* Dach podnoszony ręcznie (stalowy)
* Wyświetlacz informacyjny 10,4 cm z dodatkowymi wskaźnikami
* Czujnik światła i deszczu
* Podgrzewany osuszacz powietrza
* Silnik 7,7 l – 175 kW, R6 Diesel (OM 936)
* Dodatkowa izolacja komory silnika
* Hamulce tarczowe na przedniej i tylnej osi
* Tapicerka/fotel materiałowy
* Pojedynczy fotel pasażera z przodu, stały
* Chlapacze tylnych błotników
* Stabilizator tylnej osi
* Stalowe felgi 7.50x19.5
* Opony 285/70R19,5 VA 10/10 mm, HA 9/9 mm i 9/9 mm
* Tachograf / urządzenie rejestrujące zgodne z normami UE
* Automatyczne światła do jazdy dziennej
* Przednia osłona przeciwnajazdowa
* Przygotowanie pod system opłat drogowych
* Immobilizer
* Dopuszczalna masa całkowita: 15 t
* 2 kluczyki główne
* i wiele innych.
* Zastrzegamy sobie prawo do zmian, pomyłek i wcześniejszej sprzedaży.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "końcówka centrująca"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc













































































































































































































































































































































































