Używane Forest-Line Frezarka Portalowa na sprzedaż (15 199)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Toruń
127 km
Frezarka uniwersalna pion poziom
TOSFGSV 32
Zadzwoń
Rok budowy: 1983, stan: dobry (używany), FGSV 32 TOS KURIM frezarka.
Rok prod. 1983 (CZE).
Parametery:
Stół 320 x 1400 mm.
Przejazdy: X - 1000 mm, Y - 400 mm, Z - 450 mm. ISO 50.
Zakres obrotów 35-1800 obr/min.
Fjdpfx Ajh Ir Rmsb Hjph
Odległość między wrzecionem a stołem140 - 590 mm.
Odległość między wrzecionem a kolumną 120 - 520 mm.
Max. obciążenie stołu 500 kg.
Moc silnika głównego 11 kW.
Zapotrzebowanie na moc 15 kW.
Gabaryty:
Długość X Szerokość X Wysokość: 2735 X 2425 X 2475 mm.
Waga 4200kg.
Ogłoszenia
Radomsko
94 km
Frezarka
Heckler & Koch (Niemcy)HK BA 20 CNC:
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1984, Frezarka CNC Heckler & Koch BA 20 CNC.
Producent: Heckler & Koch (Niemcy)
Typ: pionowa centrum obróbcze CNC (frezarka)
Sterowanie: w zależności od wersji – Siemens, Heidenhain lub własny system HK (na zdjęciach widać panel z monitorem i klasyczną klawiaturą, więc prawdopodobnie sterownik Heidenhain lub Siemens Sinumerik).
Stół roboczy: zazwyczaj 2000 × 500 mm (oznaczenie BA 20 = 2000 mm długości stołu)
Przesuwy robocze (oś X/Y/Z):
X: ok. 2000 mm
Y: ok. 500 mm
Z: ok. 500–600 mm
Moc wrzeciona: zwykle 10–15 kW
Fpedpfxew Uac Ho Ab Heh
Obroty wrzeciona: do ok. 6000 obr/min (zależnie od wersji)
Uchwyt narzędziowy: SK40 lub SK50 (na zdjęciu widać uchwyty SK40)
Magazyn narzędzi: zazwyczaj 16–20 narzędzi
Chłodzenie: przez zewnętrzną dyszę chłodziwa (widoczna na zdjęciu niebieska giętka rurka)
Masa całkowita: ok. 6–8 ton
Zasilanie: 400 V, 50 Hz, moc przyłączeniowa ok. 20–25 kVA
Zastosowanie:
produkcja części metalowych średniej wielkości,
przemysł zbrojeniowy, maszynowy, motoryzacyjny,
możliwość pracy seryjnej i jednostkowej.
wyposażenie: panel sterujący, klawiatura, mysz, imadła, osłony
📌 Zastosowanie:
Obróbka metali
Produkcja seryjna i jednostkowa
Warsztaty ślusarskie, zakłady produkcyjne
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Frezarka profilowa do zacięć węgłowych
BäuerlePM250
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Numer katalogowy 7364
DANE TECHNICZNE
- max wysokość obrabianego materiału 160mm
- długość robocza wrzeciona 250mm
- średnica wrzeciona 40mm
- max średnica narzędzia 220mm
- blat roboczy dł/szer 410x1000mm
- silnik 11kW
- 2 dociski materiału – pneumatyczne
- średnica króćca odciągu 160mm
- wymiary dł/szer/wys 1070x1260x1400mm
- waga 650kg
ATUTY
Fedpfxjzcd D Rj Ab Hsph
– produkcji niemieckiej
– dodatkowy komplet frezów + kopiał
– niemalowana
– frezarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 33900 PLN
Cena netto: 8070 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Polska
0 km
Lakiernia
CEFLAEASY 2000 + TR2V-FV3
Zadzwoń
Stan: używany, numer maszyny/pojazdu: 007928, Pozycja 1: Maszyna szczotkująca CEFLA-EASY 2000 + TR2V-FV3
Pozycja 2: Lakiernia CEFLA-EASY 2000 + TR2V-FV3
Pozycja 3: Suszarka do lakieru CEFLA-EASY 2000 + TR2V-FV3
Fpodewu Ackspfx Ab Hoh
Ogłoszenia
Grońsko
213 km
Frezarka narzędziowa
MahoMH 1000
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, długość posuwu oś X: 1 000 mm, długość posuwu osi Y: 750 mm, długość posuwu oś Z: 600 mm, Sprzedam widoczną na zdjęciach frezarkę produkcji Niemieckiej firmy MAHO model MH 1000.
Maszyna sprawna, podłączona i gotowa do pracy. Stan maszyny oceniam na bardzo dobry
Maszynę można podłączyć i wypróbować na miejscu.
Załadunek maszyny w cenie
DANE TECHNICZNE:
-Posuwy przyspieszone w każdej osi
-Narzędzie zaciągane mechanicznie
Fpodpfx Abevmhtys Hsh
-X 1000 mm
-Y 750 mm
-Z 600 mm
-Stożek wrzeciona ISO 40
-Pinola wiercąca z autoposuwem
-Głowica skrętna
-Wymiary stołu 740 x 1250 mm potrójnie skrętny
-Stół dodatkowo posiada przesuw ręczny w osi y +-200 mm
-Stół skrętny 360 stopni
-Stół skrętny wzdłużnie i poprzecznie plus minus 30 stopni
- Obroty od 32 do 1600
-Wymiary maszyny 3500x2500x2500
-Waga -+5500
Ogłoszenia
Brno-město
354 km
Frezarka narzędziowa
TOS ČelákoviceFNGJ 20
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Stół mm 300 x 600
Osie mm 450 x 300 x 350
Stożek w wrzecionie ISO 40
Obroty wrzeciona obr./min 50 - 2500
Wymiary maszyny mm 1485 x 1475 x 1680
Fedpfx Ajzcmyheb Hoph
Waga maszyny kg 1350
Ogłoszenia
Tschechien
348 km
Uniwersalna frezarka narzędziowa
INTOSFNGP 50
Zadzwoń
Rok budowy: 2002, stan: dobry (używany), Z Heidenhain TNC 124
X-700 mm
Y-500 mm
Z-500 mm
Fpedpfjinukmex Ab Hjh
Stożek wrzeciona SK40
zakres prędkości obrotowej wrzeciona 63-3150 obr.
stół ok. 900 x 500 mm
Waga ok. 2500 kg
Kompletna kontrola maszyny przed dostawą - Serwis części zamiennych
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Frezarka
MHFFREZARKA
Zadzwoń
Stan: nowe, Sprzedam, frezarkę nową.
Fjdpfxsuuiyts Ab Hjph
Ogłoszenia
Grońsko
213 km
Frezarka dolnowrzecionowa
PEULEN
Zadzwoń
Stan: używany, frezarka dolnowrzecionowa PEULEN,
wrzeciono regulowane góra-dół manualnie
trzpień fi30,
Blaty 130cm,
culaga regulowana z przykładnicami AIGNER,
5 prędkości wrzeciona,
Silnik 5.5KW,
blokada wrzeciona,
hamulec,
Stan dobry,
Fjdpfxszcnp De Ab Hsph
maszyna sprawdzona w pełni gotowa do pracy.
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Pilarko-frezarka
Casadei
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Pilarko-frezarka Casadei
Długość wózka pilarki 1400mm
Szerokość cięcia z prawej strony 1070mm
Wielkość piły max 350mm
Wysokość cięcia przy pile 300mm = 85mm
Moc silnika pilarki 4kw
Wrzeciono frezarki 35mm
Wysokość całkowita wrzeciona 190mm
Obroty wrzeciona frezarki zmienne na pasku 2900/4400/6000/7200 r.p.m
Fpsdpfx Abjza U Dvs Hjh
Moc wrzeciona frezarki 4kw
Ogłoszenia
Łódź
28 km
Linia krojąco pakująca do chleba
HOBAHBS, HTA15S, HSA2
Zadzwoń
Rok budowy: 2011, stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Automatyczna linia pakująco krojąca do chleba. Krajalnica do chleba. W pełni sprawna, po przeglądzie serwisowym. Mało używana - w większości jako zapasowe urządzenie. Prędkość maksymalna ok. 3600 szt/h. Grubość cięcia 12 mm.
Fedpfx Absx A E E Uo Heph
Ogłoszenia
Poniatowa
219 km
Jednostka sterująca
Zhejiang Jinshen Machinery Manufacture CJS-PT22-2010F and JSFP-2021-30
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2023, godziny pracy: 30 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: JSUP-1703, LINIE PRODUKCYJNE SŁOMEK PAPIEROWYCH DO KARTONÓW NAPOJOWYCH (KSZTAŁT U & KSZTAŁT I)
Lokalizacja: Polska (Unia Europejska)
Producent: Zhejiang Jinshen Machinery Manufacture Co., Ltd.
Rok produkcji: 2023
Stan: Doskonały – zainstalowane, uruchomione, przetestowane i w pełni operacyjne
Dostępność: Natychmiastowa
Kompleksowe rozwiązanie typu „pod klucz” do produkcji papierowych słomek do kartonów napojowych
Fsdpfxjzb Uwle Ab Hsph
Unikalna okazja zakupu dwóch prawie nowych linii produkcyjnych do słomek papierowych stosowanych w aseptycznych kartonach napojowych (opakowania mleka, soków i napojów).
Urządzenia zostały profesjonalnie zainstalowane i uruchomione w Polsce. Wszystkie maszyny są w pełni sprawne i dostępne do natychmiastowej inspekcji.
Linia 1 – Linia produkcji słomek papierowych w kształcie U
Kompletna automatyczna linia produkcyjna obejmuje:
- Maszyna do produkcji słomek papierowych JS-PT22-2010F
- Maszyna do formowania elastycznych słomek JSFP-2021-30
- Automatyczna pakowarka słomek w kształcie U JSUP-1703
- Suszarka mikrofalowa
- 2 × nagrzewnice obiegowe
- Maszyna do napełniania kartonów
- Taśmociąg
- System wizyjnej kontroli jakości
Wydajność: do 600–800 szt./min
Dedykowana do aplikacji kartonowych wymagających indywidualnego pakowania słomek papierowych w kształcie U.
Linia 2 – Linia produkcji słomek papierowych w kształcie I
Kompletna automatyczna linia produkcyjna obejmuje:
- Maszyna do produkcji słomek papierowych JS-PT22-2010F
- Suszarka mikrofalowa
- System wizyjnej kontroli jakości
- Pakowarka słomek w kształcie I
- 2 × maszyny do napełniania kartonów
Wydajność: do 800–900 szt./min
Zapewnia produkcję prostych słomek papierowych przeznaczonych do opakowań kartonowych napojów.
Zalety
✅ Maszyny zlokalizowane w UE
✅ Brak czasu oczekiwania na produkcję w Chinach
✅ Brak ceł importowych i opóźnień w transporcie morskim
✅ Uruchomione i przetestowane
✅ Natychmiastowa dostępność
✅ Nowoczesne sterowanie PLC Delta
✅ Wbudowane systemy wizyjne
✅ Przystosowane do produkcji spożywczej
Najważniejsze parametry techniczne:
- Średnica słomki: 3,0 – 8,0 mm
- Prędkość produkcji: do 100 m/min
- Sterowanie PLC: Delta
- Dotykowe panele HMI
- Komunikacja Ethernet
- Automatyczne liczenie i monitoring
- Standard wykonania spożywczego
- Zdalna diagnostyka i serwis
Idealne dla:
- Producentów słomek papierowych
- Dostawców opakowań do napojów
- Producentów opakowań mleczarskich
- Firm zajmujących się co-packingiem
- Inwestorów wchodzących w segment zrównoważonych opakowań
Opcje sprzedaży:
- Komplet (obie linie)
- Osobno linia U-shape
- Osobno linia I-shape
Inspekcja
Urządzenia można obejrzeć pod napięciem w naszej siedzibie w Polsce.
Dodatkowe zdjęcia, filmy, dokumentacja techniczna i szczegółowe specyfikacje maszyn dostępne na życzenie.
Kontakt
METALTON Sp. z o.o.
Polska
Aby uzyskać szczegółowe informacje, wyceny i umówić wizytę prosimy o bezpośredni kontakt.
Słowa kluczowe: Maszyna do słomek papierowych, maszyna do słomek U-shape, maszyna do słomek I-shape, linia do produkcji słomek Tetra Pak, linia do słomek do kartonów napojowych, automat do pakowania słomek papierowych, maszyny do zrównoważonych opakowań, linia do produkcji słomek, maszyny do pakowania napojów.
Ogłoszenia
Głogówko
211 km
Kompletna linia do produkcji hamburgerów
VemagRoobot 500 + FM250 + SC261
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2015, Kompletna linia do produkcji hamburgerów VEMAG
Producent: VEMAG Maschinenbau GmbH – Niemcy
Model linii: Zestaw urządzeń Roobot 500 + FM250 + SC261
Stan: Używany, bardzo dobry
Rok produkcji: 2015 / 2020
Opis zestawu
Do produkcji hamburgerów VEMAG to w pełni zautomatyzowany system przeznaczony do formowania, porcjowania i układania burgerów mięsnych, drobiowych, rybnych lub roślinnych. Urządzenia zapewniają wysoką wydajność, precyzję porcji oraz doskonałą powtarzalność kształtu przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego standardu higieny produkcji.
Linia składa się z trzech głównych elementów:
1. Nadziewarka VEMAG ROOBOT 500 (rok 2015)
Fpodpfx Abjzb I Ecs Heh
Automatyczny system podający – główny napęd linii.
Steruje ruchem i dozowaniem farszu do formierki.
Wyposażony w system podawania z precyzyjną kontrolą porcji.
Zapewnia stałą wydajność i dokładność masy.
Wykonanie ze stali nierdzewnej z higieniczną budową przystosowaną do mycia ciśnieniowego.
Kluczowe dane techniczne:
Wydajność: do 6000 porcji/h (zależnie od surowca)
Zakres porcji: od 20 do 300 g
Napęd: elektryczny / pneumatyczny
2. VEMAG FM250 (rok 2020)
Formierka do burgerów – najnowszy element linii.
Formowanie burgerów, kotletów, klopsów, produktów roślinnych i rybnych.
Zmienna forma i grubość – możliwość szybkiej wymiany matryc.
Zintegrowany system płyt formujących o regulowanej wielkości.
Idealna do precyzyjnego formowania produktów o wysokiej jakości powierzchni.
Dane techniczne:
Średnica burgerów: 60–130 mm
Wydajność: 100–180 cykli/min
Materiał: stal nierdzewna AISI 304
Współpraca z Roobotem 500
3. VEMAG SC261 (rok 2015)
Taśmowy transporter odbiorczy / separator:
Odbiera uformowane produkty i układa je w rzędach.
Zmienna prędkość taśmy i kierunek transportu.
Łatwy demontaż i mycie.
Dane techniczne:
Materiał: stal nierdzewna
Dcswey Rp Tbov Riwmeh
Sterowanie: elektroniczne, kompatybilne z FM250
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Optymalizacja linii do cięcia poprzecznego
GreConDimter Opticut S50
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Optymalizerka Grecon Dimter Opticut S50
Długość wejściowa materiału max: 5000mm
Szerokość drewna min/max 20-300mm
Fodpezaug Rsfx Ab Heph
Grubość drewna min/max 10-100mm
Możliwość cięcia pakietów
Wycinanie wad materiału
Certyfikat CE
Ogłoszenia
Odry
232 km
Frezarka dolnowrzecionowa
HOLZ-HERSpindle moulder
Zadzwoń
Rok budowy: 1989, stan: dobry (używany), - wrzeciono uchylne pod kontem
- średnica wałka 50mm
- regulacja góra dół
- pneumatyczna regulacja pozycji wrzeciona
- zasilanie 400V
- POSUW NIE JEST PRZEDMIOTEM OFERTY
Fodpsgxpilsfx Ab Hoph
Ogłoszenia
Karsin
235 km
Wiertarko frezarka GOMAD WF 20
GOMADwf20
Zadzwoń
Rok budowy: 1987, stan: dobry (używany), max. średnica wiercenia i frezowania 20 mm
największa głębokość wiercenia 180 mm
największa długość wiercenia 180 mm
wymiary powierzchni stołu (dł./szer.) 280 / 600 mm
największa odległość od powierzchni stołu od osi wrzeciona 130 mm
prędkość obrotowa wrzeciona 2800 obr./min.
moc silnika 2,2 kW
zapotrzebowanie powietrza do ssawy odciągu trocin 300-350 m3/h
prędkość powietrz w instalacji odciągowej 19-22 m/s
średnica przyłączeniowa końcówki ssawy 80 mm
wymiary (dł./szer./wys.) 1240 / 800 / 1350 mm
Fpjdpfx Abjiduhzo Hsh
waga 350 kg
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Frezarka dolnowrzecionowa
STEHLE
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7207
DANE TECHNICZNE
- średnica wrzeciona 30mm
- wysokość robocza wrzeciona 120mm
- wrzeciono wymienne
- blokowanie wrzeciona
- regulowane góra/dół
- oryginalna żeliwna prowadnica
- 4 rodzaje prędkości obrotów + prawo/lewo
- wymiary blatu 1060x770mm
- blat żeliwny
- silnik 4kW
- wymiary dł/szer/wys 1060x1050x1070mm
- waga 510kg
ATUTY
Fsdsza D N Uepfx Ab Heph
– produkcji niemieckiej
– frezarka używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 5500 PLN
Cena netto: 1300 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Gorzów Wielkopolski
280 km
Linia do łączenia na mikrowczepy
WEINIG GRECONULTRA TT
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2006, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Linia do łączenia drewna GRECON ULTRA TT
Rok produkcji 2006
Maszyna wyposażona jest w podcinacze do klejenia na płasko / na kreskę , co sprawia ,że maszyna jest uniwersalna – może kleić elementy na sztorc(na zygzak) lub na płasko (na kreskę )
Dane techniczne:
Wymiary maszyny:
- długość – 15000 mm
- szerokość – 6000 mm
- wysokość – 2100 mm
Wielkości materiału klejonego:
- Szerokość – min.40 mm – max. 205 mm
- Grubość – min. 20 mm – max. 80 mm
- Długość – min. 150 mm – max. 1000 mm
- Długość prasowania - min. 3000 mm – max. 6100 mm
Zasilanie energią:
- Napięcie znamionowe 400V
- Pobór mocy 43,5KW
- Bezpiecznik podłączenia 100A
Maszyna składa się z następujących elementów:
Fodpfx Ajzcuv Rob Hsph
1.Taśma załadunkowa
2. Automatyczny stół obrotowy
3. Stół frezarki
4. Frezarka
5. Stacja wprowadzania
6. Prasa
7. Wyjście z prasy
Maszyna w pełni sprawna działająca w dobrym stanie.
Ogłoszenia
Kiełkowo
215 km
LINIA 4-CH PRAS HYDRAULICZNYCH
Müller WeingartenKE 200ton x 3 units; KE 300t x 1 unit
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1994, Funkcjonalność: w pełni sprawny, siła nacisku: 200 t, skok: 400 mm, szerokość stołu: 1 600 mm, długość stołu: 1 400 mm, wysokość robocza: 730 mm, Wyposażenie: kurtyna bezpieczeństwa, Linia pras Müller Weingarten:
KE 200-16/14.3.1 - 200 ton
KE 300-16/14.2.1 - 300 ton
KE 200-16/14.4.1 - 200 ton
KE 200-16/14.5.1 - 200 ton
Prasy mają wspólną obudowę oraz system wentylatorów. Pozostałe elementy są niezależne co umożliwi pracę na prasach indywidualnie. Także sterowanie każdej prasy jest indywidualne
Prasy w bardzo dobrym stanie technicznym do sprzedaży z likwidowanej tłoczni w Polsce
Zmodernizowane w latach 2018- 2023.
Nowy system sterowania Simatic S7 oraz nowa szafa elektryczna.
Zainstalowane bariery optyczne.
Możliwość sprawdzenia maszyny w pracy - Prasa nadal podłączona do zasilania.
Müller Weingarten press line
KE 200-16/14.3.1 - 200 ton
KE 300-16/14.2.1 - 300 ton
KE 200-16/14.4.1 - 200 ton
KE 200-16/14.5.1 - 200 ton
The presses have a common covers and fan system. The rest of elements are independent, which allows for individual work on the presses. Also, the control of each press is individual
A presses in very good technical condition for sale from a liquidated stamping shop in Poland
Modernizes during 2018 -2023
Fpjdsv Hqnaepfx Ab Hoh
New Simatic S7 control system and new electrical cabinet.
Optical barriers installed as well.
Possibility to check the machine in operation - The press is still connected to the power supply.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Linia do produkcji parkietu
FOD BYDGOSZCZ*DDCA DDGA
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7816
DANE TECHNICZNE
DDCA
- długość deszczułki 180 – 845mm
- szerokość deszczułki 30 – 75mm
- grubość deszczułki 10 – 45mm
- średnica wrzecion 30mm
- max średnica tarczy 250mm
- 5 wrzecion:
- strona lewa
1) pionowa górna 2,2kW
Fodpfxoyyy Egj Ab Hoph
2) pozioma dolna 2,2kW
strona prawa:
1) pionowa dolna 2,2kW
2) pionowa górna 2,2kW
3) pozioma dolna 2,2kW
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- docisk materiału 2szt
- płynna regulacja prędkości posuwu 0-10m/min
- średnica wrzecion 5x100mm
- wymiary dł/szer/wys 1870/2230/1320mm
DDGA
- szerokość obrabianego materiału 35 – 130mm
- grubość obrabianego materiału 10 – 40mm
- minimalna długość obrabianego materiału 200mm
- układ wrzecion:
1) dolne 5,5kW
2) prawe 5,5kW
3) lewe 5,5kW
4) górne 5,5kW
- wrzeciona regulowane góra/dół
- na wrzeciono górne i dolne założone głowice 6-nożowe
- średnica wrzecion 40mm
- na wrzeciono prawe i lewe założone frezy, max średnica 50mm
- średnica wrzecion 30mm
- 2 prędkości posuwu 4,9kW
- centralne smarowanie łańcucha przez pompę oleju
- średnica wrzecion 4x125mm
- wymiary dł/szer/wys 3100/1300/1700mm
ATUTY
- produkcji polskiej
- 5 wrzecion
- niemalowana
- stan bardzo dobry
- linia produkcyjna używana
Cena netto: 52900 PLN
Cena netto: 12600 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Bydgoszcz
161 km
Frezarka łożowa CNC
ZayerMF 3 8000 CNC
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1995, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg osi X: 6 300 mm, przesuw osi Y: 1 100 mm, przesuw osi Z: 1 500 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 1 800 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 10 obr./min, szerokość stołu: 1 000 mm, długość stołu: 8 000 mm, Frezarka łożowa Zayer MF3 8000 CNC
Na sprzedaż frezarka łożowa renomowanej marki Zayer, model MF3 8000 CNC, rok produkcji 1995. Maszyna o dużym zakresie roboczym, idealna do obróbki długich i ciężkich detali, zapewniająca wysoką precyzję oraz stabilność pracy.
Dane techniczne:
Przejazdy w osiach X/Y/Z: 6300 x 1100 x 1500 mm
Wymiary stołu: 8000 x 1000 mm
Prędkość obrotowa wrzeciona: 10 – 1800 obr/min
Moc wrzeciona: 18,5 kW
Stożek wrzeciona: ISO 50
Fjdpjyw N Rasfx Ab Heph
Sterowanie CNC: Heidenhain TNC 320
Uniwersalna głowica obrotowa: 360°
Maszyna w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowa do pracy.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon z wysokim dachem
FORDTransit 290L2H2 Trend Service Line Kamera Werkst
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 32 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 01/2026, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 2 940 kg, kolor: czarny, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 531 mm, całkowita szerokość: 2 474 mm, całkowita wysokość: 2 499 mm, długość przestrzeni ładunkowej: 2 900 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Numer wewnętrzny: 88207
Zastrzega się pomyłki i sprzedaż pośrednią! ----
WYPOSAŻENIE DODATKOWE
* Poduszka powietrzna (strona pasażera)
* Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane – z wbudowanymi kierunkowskazami
* Radio: System audio Ford z 4-calowym wyświetlaczem wielofunkcyjnym – Connected Radio – DAB/DAB+ – FordPass Connect – 4 głośniki, antena – zintegrowany panel sterowania i pilot audio na kierownicy – Bluetooth, gniazdo USB i zestaw głośnomówiący – asystent połączenia alarmowego
* Pakiet siedzeń 15: Fotel kierowcy regulowany w 4 płaszczyznach – podwójny fotel pasażera ze schowkiem pod indywidualnymi, składanymi siedziskami – zagłówki z regulacją wysokości – rozkładany blat w podwójnym fotelu pasażera – podgrzewane siedziska kierowcy i pasażera – podłokietnik kierowcy – manualne podparcie lędźwiowe (fotel kierowcy) – tapicerka materiałowa
Fpodpfx Abex I T Rxs Heh
* Pakiet technologiczny 10: podgrzewana przednia szyba – wycieraczki z czujnikiem deszczu – system parkowania z czujnikami z przodu i z tyłu – aktywny asystent hamowania awaryjnego (na bazie kamery) – asystent pasa ruchu z monitorem zmęczenia, asystentem świateł drogowych i asystentem utrzymania pasa – asystent świateł z czujnikiem dnia/nocy – tempomat – kamera cofania z transmisją obrazu na ekran wielofunkcyjny – oświetlenie LED Downlight – światła przeciwmgielne
* Zabudowa Würth: moduł stalowy – podłoga pojazdu – okładziny ścian bocznych
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
* 1 akumulator
* Poduszka powietrzna kierowcy
* Układ zapobiegający blokowaniu kół (ABS) z elektronicznym rozdziałem siły hamowania, w tym ESP z kontrolą trakcji – asystent ruszania pod górę – asystent bocznego wiatru – asystent hamowania awaryjnego – system zapobiegający wywróceniu – wsparcie hamowania awaryjnego z funkcją światła awaryjnego
* Akumulator: czas działania, programowanie czasu działania akumulatora na 10 min
* Komputer pokładowy z danymi o zużyciu i przebiegu (np. zasięg) oraz wskaźnik temperatury zewnętrznej i tryb Ford ECO
* Dwuskrzydłowe drzwi tylne z kątem otwarcia 180° (bez okien)
* Elektryczne podnośniki szyb z przodu – automatyczne opuszczanie/podnoszenie dla kierowcy
* Ford Easy Fuel
* Alternator: wersja wysokowydajna
* Schowek na rękawiczki z zamykaną pokrywą
* Oświetlenie wnętrza z opóźnieniem i lampkami do czytania z przodu
* Klimatyzacja z przodu z filtrem pyłków i kurzu
* Zbiornik paliwa 70 l
* Oświetlenie przestrzeni ładunkowej
* Kierownica skórzana
* Kolumna kierownicy regulowana w dwóch płaszczyznach
* System kluczy MyKey
* Asystent połączenia alarmowego
* Filtr cząstek stałych: filtr cząstek stałych do diesla
* Koła: kołpaki
* Koła: zestaw naprawczy do opon
* Koła: felgi stalowe 6,5 J x 15
* Reflektory halogenowe z światłami do jazdy dziennej
* Oświetlenie progu drzwi przesuwnych – automatycznie przy otwieraniu drzwi
* Drzwi przesuwne prawe
* Chlapacze tylne
* Listwy ochronne boczne
* Wspomaganie kierownicy
* Pasy bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami siły naciągu z przodu
* System Start-Stop
* Tylny zderzak z wbudowanym stopniem
* Przegroda (plastikowa) na wysokości słupka B
* Obieg zamknięty powietrza
* Uchwyty do mocowania ładunku
* Immobilizer
* Przyciemniane szyby
* Centralny zamek z pilotem
* Drugi klucz z pilotem
* Schowek nad głową z przodu
...i wiele innych. ---- Pierwszy właściciel. Wersja niemiecka. Zastrzega się pomyłki i sprzedaż pośrednią. 2 lata gwarancji fabrycznej od daty pierwszej rejestracji (możliwość przedłużenia na życzenie). Przyjmujemy Twój pojaz
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon blaszak
FORDFiesta Van 85PS ST-Line LKW Navi Tempomat
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 77 040 km, moc: 63 kW (85,66 KM), pierwsza rejestracja: 06/2020, rodzaj paliwa: diesel, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 2, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, system nawigacji, Błędy i sprzedaż pośrednia zastrzeżone!
Numer wewnętrzny: 0204. LR70391
----WYPOSAŻENIE
- Fiesta Van: Brak tylnych siedzeń
- System nawigacji Ford w tym SYNC 3, DAB/DAB+
- Lakier: Biały Frost
- ABS elektroniczny z EBD
- Poduszka powietrzna: dezaktywacja poduszki pasażera
- Filtr z aktywnym węglem
- Oświetlenie ambientowe z przodu
- Lusterka zewnętrzne regulowane i podgrzewane
- Pakiet Body-Styling
- Trzecie światło stop
- Podsufitka z tkaniny, czarna
- Konsola dachowa z schowkiem na okulary
- Spojler dachowy lakierowany w kolorze nadwozia
- Filtr cząstek stałych (DPF)
- Obrotomierz
- Listwa progowa "ST-Line" z przodu
- Elektroniczny program stabilizacji (ESP)
- System informacji dla kierowcy
- Asystent pasa ruchu z funkcją utrzymania pasa
- Zawieszenie o sportowej charakterystyce
- Elektryczne szyby przednie
- System Ford Easy Fuel
- FordPass Connect z hotspotem WiFi
- Osłona przestrzeni bagażowej
- Oświetlenie bagażnika
- Ogranicznik prędkości
- Tempomat
- Skrzynia biegów 6-stopniowa manualna
- Oświetlany schowek
- Tylna wycieraczka i spryskiwacz
- Ogrzewanie tylnej szyby
- Oświetlenie wnętrza LED
- Inteligentny system bezpieczeństwa
- Mocowania Isofix
- Wieszak na ubrania
- Klimatyzacja ze sterowaniem temperatury
- Regulowane zagłówki
- Krata wlotu powietrza w stylu "ST-Line"
- Tylne lampy LED
- Skórzana kierownica
- Regulowana kolumna kierownicy
- Lusterka do makijażu po stronie kierowcy i pasażera
- Konsola środkowa z zintegrowanym podłokietnikiem
- System kluczy MyKey
- Aktywne światło hamowania awaryjnego
- Pakiet asystenta kierowcy I
- Nakładki na pedały z aluminium
- Tapicerka: tkanina
- Felgi aluminiowe 7J x 17
- System kontroli ciśnienia w oponach
- Składana tylna kanapa dzielona 40/60
- Gałka zmiany biegów w stylu ST-Line
- Wycieraczki z przerywanym trybem pracy
Fsdpfx Abeyy Hhhs Heph
- Wycieraczki z czujnikiem deszczu
- Reflektory typu projector
- Reflektory z funkcją powitania
- Asystent świateł z czujnikiem dnia/nocy
- Układ kierowniczy elektro-mechaniczny
- Regulowany fotel kierowcy
- Przednie fotele sportowe
- System Start-Stop
- System Ford Power (bezkluczykowy start)
- Zderzaki lakierowane w kolorze karoserii
- Klamki w kolorze nadwozia
- Zmienny wlot powietrza do chłodnicy
- Immobilizer
- Centralny zamek z pilotem ... i wiele innych.
----Pojazd w stanie nieprzygotowanym!
Dostawa na terenie całej Polski możliwa za dopłatą.
Błędy i sprzedaż pośrednia zastrzeżone.
Chętnie przyjmiemy Twój pojazd w rozliczeniu.
Finansowanie/leasing również bez wpłaty własnej!
Masz pytania? Służymy pomocą!
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon blaszak
FORDCustom 280L1H1 Trend SERVICE LINE WERKSTATT
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 63 km, moc: 81 kW (110,13 KM), pierwsza rejestracja: 06/2024, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 2 825 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, system nawigacji, 66035 Wewnętrzny numer referencyjny
----
Zastrzega się możliwość pomyłek i sprzedaży pośredniej!
WYPOSAŻENIE SPECJALNE
- Poduszka powietrzna pasażera
- Pakiet: Pakiet Technologiczny 5 Lusterka zewnętrzne z kierunkowskazami, regulowane, podgrzewane i składane. System audio, 13-calowy wyświetlacz wielofunkcyjny, Ford SYNC 4 z nawigacją. Asystent martwego pola z funkcją Cross Traffic Alert, asystent awaryjnego hamowania przy cofaniu. Pre-Collision Assist, system oparty na kamerze i radarze. Asystent zmęczenia kierowcy, ostrzeżenie o jeździe pod prąd, asystent utrzymania pasa ruchu i zmiany pasa, rozpoznawanie znaków drogowych, czujniki parkowania przód/tył, tempomat z inteligentnym ogranicznikiem prędkości, kamera cofania, kierownica Sensico w wyglądzie skóry.
- Radio: System audio Ford z 13-calowym wyświetlaczem wielofunkcyjnym oraz Ford SYNC 4 z nawigacją - cyfrowy odbiór radia DAB/DAB+ (Digital Audio Broadcasting) - 13-calowy wyświetlacz TFT - Zintegrowany panel sterowania i zdalne sterowanie audio na kierownicy - Ford SYNC 4 z AppLink i ekranem dotykowym - AppLink - Wbudowany asystent głosowy Amazon Alexa
INNE WYPOSAŻENIE
- 2-stopniowe odblokowanie przedziału pasażerskiego
- 6-biegowa skrzynia biegów
- ABS elektroniczny z EBD
Fjdpfjtr Srljx Ab Heph
- Poduszka powietrzna kierowcy
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane
- Obudowy lusterek z tworzywa sztucznego, czarne
- Akumulator: H7 AGM, pojedynczy
- Komputer pokładowy
- Dach płaski
- Konsola dachowa
- Tylne drzwi dwuskrzydłowe/180° (bez okna)
- Obrotomierz
- Trzecie światło hamowania
- Elektroniczny system bezpieczeństwa i stabilizacji
- Elektryczne podnośniki szyb przednich
- Hamulec postojowy elektroniczny
- FordPass Connect
- Przednia szyba podgrzewana
- Dywaniki gumowe, przód
- Uchwyt kierowcy i pasażera
- Schowek zamykany
- Oświetlenie wnętrza z przodu
- Automatyczna klimatyzacja z przodu
- Zagłówki (3)
- Zbiornik paliwa 55 l
- Oświetlenie przestrzeni ładunkowej (LED)
- Kierownica z tworzywa sztucznego
- Mała konsola środkowa
- Asystent awaryjnego połączenia
- Pakiet: Technologia 2 (Trend) – System audio Ford z 13'' wyświetlaczem wielofunkcyjnym i SYNC 4 – Pre-Collision Assist, system kamerowy – asystent zmęczenia – rozpoznawanie znaków – ostrzeżenie o jeździe pod prąd – asystent pasa ruchu z funkcją utrzymania pasa – czujniki parkowania przód i tył – tempomat – inteligentny ogranicznik prędkości z wyświetlaczem limitu – kamera cofania
- Filtr cząstek stałych: filtr DPF do silnika Diesla
- Akcesoria radiowe: 4 głośniki
- Kołpaki
- Zestaw naprawczy do opon
- System kontroli ciśnienia w oponach
- Felgi stalowe 6,5J x 16 z oponami 215/65 R16
- Wyposażenie wycieraczek w czujnik deszczu
- Reflektory z LED światłami mijania
- Drzwi przesuwne prawe
- Chlapacze tył
- Chlapacze przód
- Wspomaganie kierownicy
- Pasy bezpieczeństwa
- Fotele: Pakiet siedzeń 6A
- System Start-Stop
- Przycisk Start Ford Power
- Zderzaki przód i tył w częściowym kolorze nadwozia
- Przegroda metalowa bez okna
- Klamki drzwi z tworzywa, szaroczarny
- Zawiasy drzwi 90 stopni
- Ogrzewanie obiegowe
- 6 uchwytów do mocowania ładunku
- Immobilizer
- Przyciemniane szyby termoizolacyjne
- Centralny zamek z pilotem
... i wiele innych.
----
Pojazd od pierwszego właściciela. Wersja niemiecka. Zastrzega się możliwość pomyłek i sprzedaży pośredniej. 2 lata gwarancji fabrycznej od pierwszej rejestracji (na życzenie możliwość przedłużenia). Możliwość zostawienia pojazdu w rozliczeniu. Finansowanie/leasing również bez wpłaty własnej! Masz p
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon z wysokim dachem
FORDTransit 350 L3H3 WÜRTH Werkstatt Service-Line
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 46 489 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 02/2024, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 3, całkowita długość: 5 981 mm, całkowita szerokość: 2 059 mm, całkowita wysokość: 2 786 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, system nawigacji, Z zastrzeżeniem błędów i wcześniejszej sprzedaży!\nNumer wewnętrzny: 1156. PS32253\n----WYPOSAŻENIE\n\n- Poduszka powietrzna pasażera\n- Hak holowniczy, stały\n- Przygotowanie elektryczne do urządzeń holowniczych\n- Tylne drzwi dwuskrzydłowe 256°, bez okien\n- Drabina tylna i bagażnik dachowy\n- Oświetlenie LED w przestrzeni ładunkowej\n- Podłoga przestrzeni ładunkowej – drewno\n- Pakiet: Palacz\n- Pakiet: Pakiet technologiczny 6P\n- SVO: Pakiet Express Line\n- Okładzina ścian bocznych do dachu\n- Zabudowa regałowa WÜRTH\n- Centralny zamek z pilotem\n- Skrzynia biegów: 6-stopniowa manualna\n- ABS, EBD i SYSTEMY WSPOMAGANIA KIEROWCY\n- Poduszka powietrzna kierowcy\n- Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane\n- Akumulator: wydłużona żywotność\n- Komputer pokładowy\n- Wysokie dach\n- Tylne drzwi dwuskrzydłowe/180° (bez okien)\n- Obrotomierz\n- Trzecie światło stop\n- Przednie szyby elektryczne\n- Elektryczny hamulec postojowy\n- Ford Easy Fuel\n- FordPass Connect\n- Reflektory halogenowe ze światłami do jazdy dziennej\n- Schowek zamykany na kluczyk\n- Oświetlenie wnętrza z opóźnieniem wyłączenia\n- Klimatyzacja automatyczna\n- Zbiornik paliwa 70 l\n- Lakier: jednolity\n- Oświetlenie przestrzeni ładunkowej\n- Asystent połączenia alarmowego\n- Pakiet: Pakiet technologiczny 2\n- Filtr cząstek stałych: filtr DPF\n- Radio: 12" wyświetlacz wielofunkcyjny i Ford SYNC 4\n- System kontroli ciśnienia w oponach\n- Wyposażenie: wycieraczki z czujnikiem deszczu\n- Drzwi przesuwne: po prawej stronie\n- Chlapacze tylne\n- Listwy ochronne boczne\n- Wspomaganie kierownicy\n- Pasy bezpieczeństwa\n- Siedzenia: pakiet siedzeń 18A\n- System Start-Stop\n- Przegroda (tworzywo sztuczne) na wysokości słupka B\n- Stopień wejściowy tył\n- Obieg zamknięty powietrza\n- Uchwyty do mocowania ładunku\n- Immobiliser\n- Szyby termoizolacyjne, lekko przyciemniane\n- Centralny zamek z pilotem\n- Schowek podsufitowy z przodu ... i wiele innych.\n----Pojazd nie jest przygotowany.\nDostawa na terenie całego kraju możliwa za dopłatą.\nZ zastrzeżeniem błędów i wcześniejszej sprzedaży.\nChętnie przyjmiemy Twój pojazd w rozliczeniu.\nFinansowanie / leasing również możliwe bez wpłaty własnej!\nMasz pytania? Chętnie doradzimy!
Fpedpfx Aeyn Udljb Hoh
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "forest-line frezarka portalowa"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
















































































































































































































































































































































