Używane Winter Ds-160 Deluxe na sprzedaż (9 418)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Radom
150 km
Duża wykrawarka
Simplacutter model IV 110×160Cauhe die cutting machine
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Wykrawarka Simplacutter model IV 110×160 Cauhe
Maszyna w pełni sprawna, jak nowa. Wyprodukowano w Hiszpanii.
Djdpey Tu Rwofx Ac Hjch
Wielkość ramy: 1100×1600 mm
Format arkusza: 1160×1680 mm
Waga: 8500 kg
Zasilanie: 380 V
Moc zainstalowana: 7,5 kW
Siła nacisku: 350 t
Wyposażenie:
– sprzęgło pneumatyczne i hamulec
– panel sterowania
– dwie ramy
– 2 tryby pracy: z opóźnieniem czasowym, ręczny
– centralne smarowanie
– dodatkowe osłony bezpieczeństwa
– maty bezpieczeństwa reagujące na nacisk
– narzędzia obsługowe
– twarda blacha
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wiertarka pozioma regulacja aparatem
WINTERLBM 200
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7908
Dcedsy Tw Tzepfx Ac Hsh
DANE TECHNICZNE
- średnica narzędzia, uchwyt Wescott 0-20mm
- max głębokość otworów 155mm
- max długość frezowania 250mm
- regulacja aparatem wiercącym przód/tył, prawo/lewo + kąt
- regulacja stołu góra/dół
- kąt skręcenia stołu 0-45˚
- wymiary stołu roboczego 600x320mm
- głowica czteropunktowa 16-22-25-32mm
- docisk materiału 2szt
- moc silnika 2,2kW
- wymiary dł/szer/wys 1050x800x1250mm
- waga 200kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– stan bardzo dobry
– dociski mimośrodowe, 2szt
– niemalowana
– wiertarka używana
Cena netto: 6500 PLN
Cena netto: 1550 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WINTER ProfimaxProfimax 4-20
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 6393
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 200mm
- max wysokość obrabianego elementu 150mm
- ilość wrzecion 4:
1) poziome dolne 200mm 5,5kW
2) pionowe prawe 150mm 4kW
Dedpfxjy Ti R Ej Ac Hech
3) pionowe lewe 150mm 4kW
4) poziome górne 200mm 5,5kW
- wszystkie głowice regulowane góra/dół, prawo lewo
- średnica wrzecion 40mm
- obroty wrzecion 6000obr/min
z góry:
- wałki wprowadzające ciągnące, zębate 6szt w tym 2 podwójne
- 1 wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy
z dołu:
- wałek wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- docisk boczny 3szt
- rolka wyprowadzająca, ciągnąca ,metalowa, gładka
- wszystkie rolki dociskane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 2130mm
- blat regulowany góra/dół
- centralne smarowanie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- silnik podnoszenia 1,1kW
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- silnik posuwu 3kW
- posuw na wałkach Kardana
- zamknięta w kabinie
- średnice króćca odciągu 4x130mm
- wymiary dł/szer/wys 3550x1750x1800mm
- waga około 3000kg
ATUTY
– na 4 głowice
– idealna do drewna mokrego i suchego
– dokumentacja DTR
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 65900 PLN
Cena netto: 15690 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa cięcie na 170
WINTERMJ 145E 350/170
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7807
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 350mm
- szerokość cięcia 350mm
- średnica tarczy od 355 do 505mm
- wysokość cięcia 10-170mm
- średnica wrzeciona 80mm
- wymiary blatu 1900x790mm
- wysokość od podstawy do blatu 830mm
-z góry
- 2 rzędy zapadki/odrzutniki
- 2 rolki poślizgowe, gładkie, metalowe
- wał z piłami
- 2 rolki poślizgowe, dociskowe
– z dołu
- listwa prowadząca
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
- elektryczna regulacja wysokości korpusu
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości na falowniku
- silnik posuwu 4kW
- silnik główny 75kW
- średnica króćca odciągu 2x150mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2050x1800x1800mm
- waga około 3500kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– dokumentacja DTR
– wielopiła używana
– stan bardzo dobry
Dcjdpfx Acsy R Dkzo Hjh
Cena netto: 58900 PLN
Cena netto: 14000 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WINTER Profimax4-20
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7219
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 200mm
- max wysokość obrabianego elementu 150mm
ilość wrzecion 4:
1) poziome dolne 200mm 5,5kW
2) pionowe prawe 150mm 4kW
3) pionowe lewe 150mm 4kW
4) poziome górne 200mm 5,5kW
- wszystkie głowice regulowane góra/dół, prawo lewo
- średnica wrzecion 40mm
- obroty wrzecion 6000obr/min
z góry:
- wałki wprowadzające ciągnące, zębate 6szt w tym 2 podwójne
Dcsdpey Ry Ivsfx Ac Hjh
- 1 wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy, podwójny
z dołu:
- wałek wprowadzający zębaty, ciągnący, skrętny w dolnym blacie
- docisk boczny 3szt
- rolka wyprowadzająca, ciągnąca ,metalowa, gładka
- wszystkie rolki dociskane pneumatycznie
- długość blatu wprowadzającego 2130mm
- blat regulowany góra/dół
- centralne smarowanie
- elektryczne ustawienie grubości strugania
- silnik podnoszenia 1,1kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 3kW
- posuw na wałkach Kardana
- zamknięta w kabinie
- średnice króćca odciągu 4x130mm
- wymiary dł/szer/wys 3650x1750x1800mm
- waga około 3000kg
ATUTY
– na 4 głowice
– idealna do drewna mokrego i suchego
– dokumentacja DTR
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 68900 PLN
Cena netto: 16400 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Rębak Rozdrabniacz do drewna
KLOCKNER KTH 160×400 L2WV
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7259
DANE TECHNICZNE
- szerokość wlotu 400mm
- wysokość wlotu 200mm
- szerokość wału 530mm
Dcodpsy Nytijfx Ac Heh
- średnica wału 550mm
- długość noża 530mm
- ilość noży 2szt
- wymiary sita 50x50mm
- 2 wały ciągnące zębate z dołu
- silnik wału dolnego 2,2kW
- wał ciągnący zębaty z góry
- silnik wału górnego 2,2kW
- podajnik taśmowy 0,55kW
- długość taśmy podawczej 3000mm
- szerokość taśmy podawczej 410mm
- silnik główny 45kW
- autorewers
- bieg wsteczny
- wymiary maszyny dł/szer/wys 2900x1600x1600mm
- wymiary podajnika dł/szer/wys 3070x720x670mm
- waga około 3500kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– autorewers (z możliowścią regulacji)
– bieg wsteczny
– rębak używany, stan bardzo dobry
Cena netto: 85900 PLN
Cena netto: 20450 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Brzesko
241 km
MYJKA CIŚNIENIOWA KARCHER HDS 7/16 CXA
KärcherHDS 7/16 CXA - 660lh - 160bar NEW!
Zadzwoń
Stan: nowe, ciśnienie robocze: 160 belka, długość węża wysokociśnieniowego: 15 000 mm, napięcie wejściowe: 400 V, masa całkowita: 111 kg, okres gwarancji: 24 miesiące, DANE TECHNICZNE MYJKI KARCHER HDS 7/16 CXA:
Model: HDS 7/16 CXA
Producent: KARCHER
Kraj produkcji: Niemcy
Seria: Professional
Stan: NOWY
Typ Gwintów: Seria KARCHER !EasyLock
Zasilanie (~/V/Hz): 3 / 400 / 50
Wydajność tłoczenia (l/h): 310 - 660
Ciśnienie robocze (bar/MPa): 30 - 160
Ciśnienie maksymalne (bar/MPa): 160
Maksymalna temp. wody (°C): 80
Moc przyłącza (kW): 4,4
Kabel zasilający (m): 5
Zbiornik paliwa (l): 15
Ciężar (kg): 126
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm): 1260 x 650 x 920
WYPOSAŻENIE MYJKI KARCHER HDS 7/16 CXA:
Pistolet ciśnieniowy: Karcher Professional !EasyForce Advanced
Wąż wysokociśnieniowy: Karcher Professional - seria Ultra Guard HD 15M, DN6, 250BAR - !EasyLock
Automatyczny bęben na wąż wysokociśnieniowy : Profesjonalny, oryginalnie zintegrowany bęben o pojemności 15m - zwijanie automatyczne.
Lanca spryskująca: Karcher Professional 1050 mm !EasyLock
Dysza: Dysza ciśneiniowa POWER Karcher Professional !EasyLock
NIEZAWODNY | TRWAŁY | ERGONOMICZNY
Automatyczny bęben na wąż zapewnia bezpieczną pracę i wygodne przechowywanie 15-metrowego węża wysokociśnieniowego Ultra Guard z powłoką Teflon®
Tryb eco!efficiency – ekonomiczny i przyjazny dla środowiska, nawet podczas dłuższych okresów użytkowania - Zmniejsza zużycie paliwa i emisję CO₂ o 20%.
Łatwo dostępny filtr wody chroni pompę przed zanieczyszczeniami znajdującymi się w wodzie.
SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia i przez to wydłuża żywotność wszystkich elementów pompy po stronie wysokociśnieniowej.
Wbudowany lejek do napełniania środka czyszczącego zapobiega przypadkowemu rozlaniu chemii.
Djdev Tmx Iepfx Ac Hoch
Technologia EASY!Force redukuje siłę potrzebną do utrzymania spustu pistoletu do zera.
Urządzenie posiada również system mocowania wyposażenia EASY!Lock pozwalający 5x szybciej zmieniać wyposażenie niż tradycyjny system gwintów.
Urządzenie jest zupełnie nowe i fabrycznie zapakowane
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Prasa czterokolumnowa
Winter-PressenVSP 350
Zadzwoń
Rok budowy: 2014, stan: gotowy do pracy (używany), Oferowana jest hydrauliczna prasa czterokolumnowa. Rozstaw kolumn: 570 mm, rozmiar stołu: 392 × 238 mm, siła nacisku (podtrzymanie): 3500 kN, skok suwaka (podtrzymanie): 50 mm, siła nacisku (rozłączanie): 2500 kN, skok suwaka (rozłączanie): 100 mm, wysokość zabudowy: 553 mm, droga cięcia: 20 mm, maksymalna prędkość robocza: 30 mm/s, sterowanie: PLC. Wyposażenie: agregat pompujący, chłodnica oleju (3 kW), osłona pyłowa górnego cylindra. Waga: ok. 13 000 kg, wymiary całkowite X/Y/Z: ok. 1290 mm/860 mm/3250 mm. Oględziny możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu.
Dsdpfxsy Uydxs Ac Hjch
Ogłoszenia
Staufenberg
738 km
ABKANTPRESSE
DURMAAD-S 611600 - 6m - 1600 t.
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, DURMA AD-S 611600 to wydajna hydrauliczna prasa krawędziowa, która gwarantuje maksymalną precyzję i wydajność obróbki blach. Dzięki sile nacisku 1600 ton i długości roboczej 6 metrów maszyna ta idealnie nadaje się do wymagających zastosowań, zwłaszcza przy obróbce dużych i grubych materiałów.
Dane techniczne:
Dcodovy Sraspfx Ac Hjh
- Model: DURMA AD-S 611600
- Siła nacisku: 1600 ton
- Długość robocza: 6 metrów
- Stan: jak nowy, dostępny natychmiast
Cechy i korzyści:
- Wysoka dokładność gięcia dzięki najnowocześniejszemu sterowaniu CNC
- Solidna konstrukcja zapewniająca długą żywotność
- Elastyczność dzięki sterowaniu tylnym ogranicznikiem
- Wsparcie ciężkich i dużych arkuszy dzięki zintegrowanemu wspomaganiu gięcia
Maszyna jest dostępna natychmiast i można ją obejrzeć na życzenie. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dalszych informacji lub umówienia się na spotkanie.
Ogłoszenia
Dunajská Streda
450 km
Siłowniki przemysłowe do dużych obciążeń
27 pcs FESTO DNG-160Pneumatic Cylinders
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2005, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Kompletny zestaw 27 siłowników pneumatycznych FESTO DNG-160 do zadań ciężkich.
Są to duże siłowniki przemysłowe (średnica tłoka Ø160 mm) przeznaczone do zastosowań wymagających wysokiej siły w trudnych warunkach takich jak:
- automatyka przemysłowa
- transport i manipulacja materiałów
- prasy i maszyny ciężkie
- linie transportowe i produkcyjne
Siłowniki pochodzą z demontażu instalacji przemysłowej i są w dobrym stanie mechanicznym, lecz nie były testowane indywidualnie.
Kluczowe zalety:
- renomowany producent OEM: FESTO
- duża średnica tłoka (160 mm) → wysoka siła
- solidna, przemysłowa konstrukcja
- jednakowy model → idealne rozwiązanie na:
- magazyn części zamiennych
- standaryzację systemów
- odsprzedaż jednostkową
Cena:
Pełna partia (27 szt.): 3.200 €
27 szt. FESTO DNG-160 siłowniki pneumatyczne - siłowniki przemysłowe do zadań ciężkich (Ø160 mm)
Djdewxfrpepfx Ac Hsch
Liczba: 27 sztuk
Producent: FESTO
Model: DNG-160 (możliwe różne długości skoku)
Typ: siłownik pneumatyczny ciężkiego typu wg ISO
Stan: używany, z demontażu przemysłowego - stan wizualny bardzo dobry
Lokalizacja: Słowacja (UE)
Opis:
Kompletny pakiet 27 siłowników pneumatycznych FESTO DNG-160.
Duże siłowniki przemysłowe (Ø160 mm średnicy tłoka) dedykowane do zastosowań wymagających wysokiej siły, np.:
- automatyka przemysłowa
- technika transportowa
- prasy, budowa maszyn
- linie produkcyjne
Siłowniki pochodzą z demontażu instalacji, stan wizualny dobry, nie były sprawdzane indywidualnie.
Zalety:
- wysokiej jakości marka: FESTO
- duża wielkość → wysoka wydajność
- wytrzymała konstrukcja przemysłowa
- jednolity model → idealny do:
- magazynu części zamiennych
- standaryzacji instalacji
- odsprzedaży pojedynczych sztuk
Cena:
Cały pakiet (27 szt.): 3.200 €
Wartość referencyjna za sztukę: ok. 120–150 €
👉 Możliwa sprzedaż częściowa (za wyższą cenę jednostkową)
Dodatkowe informacje:
- sprzedaż preferowana jako komplet
- możliwy załadunek
- wysyłka na cały świat po uzgodnieniu
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Czterostronna strugarka
WINTERTIMBERMAX 6-26-TT
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Szerokość strugania 30–260 mm
Wysokość strugania 10–200 mm
Liczba wrzecion 6
Waga 6650 kg
WINTER Czterostronna strugarka i frezarka automatyczna TIMBERMAX 6-26-TT
- Szerokość strugania: 30–260 mm
- Wysokość strugania: 10–200 mm
- Minimalna długość obrabianego elementu: 840 mm (pojedynczo) / 280 mm (przy produkcji seryjnej)
- 6 wrzecion
- Średnica wrzeciona: 50 mm
- Prędkość obrotowa: 6500 obr./min
- Bezstopniowa prędkość posuwu: 8–36 m/min
- Wał strugarski dolny maks. średnica narzędzia: 125–140 mm
- Prawy wał pionowy maks. średnica narzędzia: 118–200 mm
- Lewy wał pionowy maks. średnica narzędzia: 118–200 mm
- Górny wał poziomy maks. średnica narzędzia: 118–200 mm
- Drugi górny wał poziomy maks. średnica narzędzia: 118–200 mm
- Dolny wał poziomy maks. średnica narzędzia: 118–250 mm
Kolejność wrzecion:
1. dolny 7,5 kW
2. prawy pionowy 11,0 kW
3. lewy pionowy 11,0 kW
4. górny 11,0 kW
5. drugi górny 11,0 kW
6. dolny 11,0 kW
- Silnik posuwu 7,5 kW
- Silnik regulacji wysokości posuwu 0,75 kW
- Silnik regulacji wysokości górnego wału 0,75 kW
- Silnik regulacji szerokości lewego wału 0,18 kW
- Całkowita moc 71,68 kW
- Przyłącze sprężonego powietrza maks. 6 bar
- Średnica króćców odciągowych 6 x 150 mm
- Wymiary: dł. 5250 mm, szer. 1930 mm, wys. 1860 mm
- Waga: 6650 kg
W ZESTAWIE:
- Wrzeciona poziome z łożyskowaniem przeciwbieżnym (napinanie hydrauliczne)
- Elektryczna regulacja wysokości górnych wrzecion
- Elektryczna regulacja szerokości lewego wrzeciona
- Sterowanie PLC z przyjaznym dla operatora panelem dotykowym
- Hartowane, chromowane stoły
Dcedpfx Aey Ehztec Heh
- Zgodność z normą CE
- Pompa do środka smarnego
- Pneumatyczny docisk walców posuwu
- System posuwu z napędem kardana
- Napędzane rolki ślizgowe w stole
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Wielopiła
WINTERMULTIMAX 300
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2018, Szerokość cięcia 300 mm
Wysokość cięcia 10-120 mm
Szerokość łańcucha 300 mm
Moc silnika 22 kW
WIELOPIŁA WINTER MULTIMAX 300
- Rok produkcji 2018
- Sprawdzona pod względem funkcjonalności, stan BARDZO DOBRY
- Nowy łańcuch transportowy!
Dane techniczne:
- Szerokość łańcucha 300 mm
- Wysokość cięcia 10 - 120 mm
- Maks. średnica piły Ø 380 mm
- Min. średnica piły Ø 200 mm
- Otwór piły Ø 70 mm
- Średnica wału piły Ø 55 mm
- Min. długość obrabianego elementu 600 mm (pojedynczo) / 300 mm (seryjnie)
- Wysokość robocza 740 mm
- Wymiary stołu 1530 x 760 mm
- Obroty 4000 obr./min.
- Posuw 7,5 - 30 m/min.
- Silnik wału piły 22 kW
- Silnik posuwu 2,2 kW
- Całkowite zapotrzebowanie na moc 25 kW
- Cyfrowy wskaźnik prędkości podawania
- Tuleja piły z zestawem pierścieni kołnierzowych
- Zabezpieczenie przed odbiciem
- Automatyczny system smarowania
- Automatyczny przełącznik gwiazda-trójkąt
- Przyłącze odciągowe 2 x 150 mm
- Wymiary 2200 x 1500 x 1580 mm
- Waga 2300 kg
- Wersja CE
Dedpfx Acoy Ehzme Hoch
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Piła taśmowa
WINTERV2KB-480
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Średnica kół prowadzących: 600 mm
Wysokość cięcia: 480 mm
Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 5200x1600x1850 mm
WINTR WERTYKALNA DWUGŁOWICOWA PILARKA TAŚMOWA – V2KB-480
Wertykalna pilarka taśmowa dwugłowicowa typu 480 TWIN została zaprojektowana z myślą o wydajnej obróbce drewna układanego w stosy oraz cienkiego drewna okrągłego. Maszyna umożliwia obustronne wycinanie pryzm z materiału okrągłego i przygotowuje materiał do dalszej obróbki.
Model 480 TWIN jest stosowany jako pierwszy element linii technologicznej do cięcia i obrzynania kłód, w szczególności przy produkcji elementów paletowych. Zastosowanie dwóch głowic umożliwia jednoczesne wykonanie dwóch precyzyjnych cięć. Konstrukcja oparta jest na stabilnej ramie stalowej, precyzyjnym systemie prowadzenia taśmy oraz systemie posuwu z płynną regulacją prędkości. Hydrauliczne napinanie taśmy zapewnia optymalne warunki pracy pił taśmowych oraz stabilny proces cięcia.
Dcodpfx Ajy Ehy Nsc Hjh
Dane techniczne:
Wymiary:
· Długość: 5200 mm
· Szerokość: 1600 mm
· Wysokość: 1850 mm
Parametry robocze:
· Wysokość stołu podawczego: 850 mm
· Maksymalna średnica surowca: 480 mm
· Długość surowca: 800 – 3000 mm
· Grubość wycinanej pryzmy: 45 – 300 mm
· Prędkość posuwu: 0 – 20 m/min
System cięcia:
· Ilość głowic: 2
· Długość taśmy tnącej: 4000 mm
· Szerokość taśmy tnącej: 40 – 50 mm
· Koła prowadzące: 600 mm
· Hydrauliczne napinanie taśmy
· System pomiaru szerokości cięcia: ANP 05
Napędy i zasilanie:
· Silniki główne: 2 × 5,5 kW
· Silnik posuwu: 0,75 kW
· Zapotrzebowanie mocy: 12 kW
· Zasilanie: trójfazowe 400 V
Wydajność:
· Średnia wydajność: 7 – 8 m³/h*
*Wydajność zależy od rodzaju materiału, operatora i sposobu podawania materiału.
Zalety:
Produkcja
· Wysoka wydajność obróbki cienkiego i średniego surowca
· Jednoczesna praca dwóch głowic skraca czas cięcia
· Precyzyjne półprodukty do dalszej obróbki
Ekonomia
· Mniejsze straty materiałowe w porównaniu do technologii pilarek tarczowych
· Optymalizacja zużycia energii w stosunku do wydajności
· Redukcja kosztów ręcznej obróbki
Organizacja
· Możliwość zastosowania jako element kompletnej linii produkcyjnej
· Prosta obsługa i krótki czas szkolenia operatora
· Solidna konstrukcja przystosowana do pracy wielozmianowej
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Odpylacz
WINTERWIB-200
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 2570x1100x2490 mm
Waga 400 kg
Całkowite zapotrzebowanie na moc 4 kW
Odpylacz, zgodny z normą H3 WIB-200
- 2 pojemniki na wióry z zaciskami
Dcedpfx Ajy Ehy Aec Hoh
- Pozostała zawartość pyłu 0,1 mg/m³
- Włącznik/wyłącznik
- Pobór mocy 4,0 kW
- Napięcie zasilania 400 V / 50 Hz / 3 fazy ~
- Powierzchnia filtracyjna 11,7 m²
- 30 szt. rękawów filtracyjnych
- Automatyczna, pneumatyczna regeneracja filtra systemem JET
- Pojemność pojemników na pył 2 x 70 l
- Króciec ssący 200 mm
- Wydajność nominalna 3300 m³/h
- Minimalna wydajność 2200 m³/h
- Podciśnienie 2600 Pa
- Wymiary transportowe D=2570 mm, S=1100 mm, W=2490 mm
- Waga 400 kg
Ogłoszenia
Leese
686 km
Brykietownica
WINTERBP 450
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2022, całkowita szerokość: 1 800 mm, całkowita wysokość: 1 900 mm, całkowita długość: 1 800 mm, masa całkowita: 3 000 kg, moc: 35 kW (47,59 KM), Hydrauliczna prasa do brykietu
Producent: Winter
Typ: BP 450
Rok produkcji według tabliczki znamionowej: 2022
Dane techniczne:
Maksymalna wydajność: 450 kg/h
Silnik: 35 kW / 400 V, 50 Hz
Kompresja wiórów:
min. 1.000 kg/cm²
maks. 1.500 kg/cm³
Wilgotność drewna < 14%
Wymiary brykietu: długość 150 mm, szerokość 60 mm
Dcedpjymwxvofx Ac Hoh
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 1.800 x 1.800 x 1.900 mm
Waga: 3.000 kg
Ślimaki do podawania materiału są dostępne.
Cena netto zakupu: 36.400 € plus obowiązujący podatek VAT.
Podatek VAT zostanie wyszczególniony osobno na naszej fakturze.
Zastrzegamy sobie prawo do zmian, pomyłek i sprzedaży pośredniej.
Sprzedaż bez gwarancji i rękojmi wyłącznie dla przedsiębiorców.
Zapytania są obsługiwane od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00.
Ogłoszenia
Babberich
891 km
Karuzela CNC 2000 x 995 x 10t
DS Dorries ScharmannVCE 2000 FMC
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1998, Tokarka pionowa CNC
DS Dorries Scharmann - VCE 2000 FMC
Numer identyfikacyjny MACHA 9088
Producent: DS Dorries Scharmann
Typ: VCE 2000 FMC
Dcjdpfxewb Ayie Ac Hoh
Sterowanie: SIEMENS 840C
Rok budowy: 1998
Maks. średnica toczenia: 2000mm
Średnica stołu Ø: 1600mm
Góra. Przesunięcie podpory: 1150mm
Skok tłoka w lewo: 995 mm
Zmieniacze narzędzi: 24
Prędkość: 280 obr./min
Moc: 60kW
Maks. wysokość skrętu: 995mm
Oś C: 360000°
Moc narzędzi napędzanych: 30kW
Długość: 10200mm
Szerokość: 8200mm
Wysokość: 8200mm
Waga: 42000kg
Ogłoszenia
Babberich
891 km
Maszyna do zaginania kołnierzy DS-Lifting - H-9000
DS-liftingH-9000
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2015, Maszyna do kołnierzowania
DS-Lifting - H-9000
Djdjwrywgopfx Ac Hsch
Ogłoszenia
Eilenburg
450 km
Furgon
FORDRanger DoKa Tremor Stndhz Winterd Schild+Streuer
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 20 km, moc: 151 kW (205,30 KM), pierwsza rejestracja: 05/2026, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 320 kg, kolor: czarny, typ przekładni: automatyczny, liczba miejsc: 5, całkowita długość: 5 403 mm, całkowita szerokość: 1 949 mm, całkowita wysokość: 1 920 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, Numer wewnętrzny: 21535
Zużycie paliwa dla pojazdu bazowego przed przebudową.
Zastrzeżenie praw do błędów i sprzedaży pośredniej! ---- WYPOSAŻENIE SPECJALNE
* Przebudowa Kunath: pług śnieżny Western Defender 72 (218 cm szerokości, listwa zgarniająca z tworzywa PE, dodatkowe reflektory, sterowanie w kabinie kierowcy) - posypywarka SALTDOGG zabudowana (500 litrów, elektryczna posypywarka solna, lejek z tworzywa sztucznego, w tym przemysłowe złącze Harting) - żółta lampa ostrzegawcza
Dodpfxoyn Uf Ns Ac Hsch
* System audio 89: Ford SYNC 4A, nawigacja Ford, AppLink oraz 10-calowy ekran dotykowy - antena FM/DAB - 6 głośników - Android Auto i Apple CarPlay - zestaw głośnomówiący i streaming audio Bluetooth - sterowanie z kierownicy - aktualizacje oprogramowania Ford Power-Up (OTA) - radio player - port USB - sterowanie głosowe dla audio i telefonu
* Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa z filtrem przeciwpyłkowym i przeciwkurzowym
* Wanienka ochronna do przestrzeni ładunkowej "natryskowa", gniazdo 12 V na pace
* Ogrzewanie postojowe programowalne z pilotem
* Pakiet technologiczny 52: adaptacyjny, inteligentny tempomat (iACC) z ogranicznikiem prędkości i wyświetlaczem limitu - asystent martwego pola z funkcją pokrycia przyczepy - hak holowniczy 13-pinowy - elektroniczny wzmacniacz siły hamowania - rozszerzony asystent pasa ruchu z ostrzeżeniem o zmęczeniu - system parkowania przód/tył - funkcja hamowania awaryjnego przy cofaniu - kamera cofania ze "Split View", tylne lampy LED
* Pakiet zimowy 1: podgrzewana kierownica skórzana - podgrzewane przednie fotele
DODATKOWE WYPOSAŻENIE
* ABS
* Dwa przednie zaczepy holownicze
* Napęd na cztery koła (dołączany), elektroniczny wybór przełożeń
* System zarządzania akumulatorem
* Zawieszenie Bilstein
* Podświetlana konsola dachowa
* ESP
* Elektryczne podnośniki szyb
* Asystent świateł drogowych
* FordPass Connect z eCall i Wi-Fi Hotspot
* Podgrzewana przednia szyba
* Tylna klapa Easy Lift
* Elektroniczny zamek tylnej klapy bez wkładki zamka
* Samościemniające się lusterko wewnętrzne
* Cyfrowa deska rozdzielcza 8 cali
* Zintegrowany tylny stopień
* Kierownica wielofunkcyjna
* Przednia konsola środkowa z podłokietnikiem
* Pokrywa silnika
* Ochrona silnika i zbiornika paliwa
* Przednie światła przeciwmgielne
* Pakiet Off-Road: przełącznik trybów jazdy – system zarządzania terenem z 6 trybami – off-roadowy ekran SYNC
* Pakiet koła 23: 4 obręcze aluminiowe 8 J x 17 z oponami LT 265/70 R17 All Terrain OWL ze znakiem płatka śniegu, Asphalt Black Matt – koło zapasowe 17 cali lekki stop
* Pakiet tylna kanapa 15: kanapa trzyosobowa z trzema regulowanymi zagłówkami, trzema 3-punktowymi pasami, podłokietnikiem środkowym i podnoszonym siedziskiem – sygnał niezapiętego pasa z przodu i z tyłu – uchwyty ISOFIX na skrajnych miejscach
* Pakiet bezpieczeństwa 3: zaawansowany system poduszek powietrznych - poduszka pasażera - możliwość dezaktywacji poduszki pasażera - przednia poduszka kierowcy - fotele z dodatkowym bocznym trzymaniem - poduszka kolanowa kierowcy i pasażera - kurtyny powietrzne nad bocznymi oknami - boczne poduszki kierowcy i pasażera - wzmocniona konstrukcja nadwozia - wzmocniona rama
* Pakiet siedzeń 3: fotel kierowcy regulowany w 6 zakresach ręcznie, fotel pasażera 4 zakresy ręcznie - podgrzewane fotele kierowcy i pasażera - kieszeń na mapy z tyłu fotela kierowcy
* Filtr cząstek stałych: filtr DPF SCR
* Tapicerka: skóra ekologiczna
* Pre-Collision Assist z ostrzeganiem o odległości i zachowaniem dystansu
Ogłoszenia
Oelde
753 km
Uchwyt na narzędzia
Werkzeug- / Tool Package DS16x SK 50
Zadzwoń
Stan: używany, średnica różne
ilość 16x
uchwyt SK 50
pakiet narzędzi DS
SK 50
Dostępne również inne ilości!
Dodpfx Acjwtrzte Hjch
Łącznie dostępnych ok. 600 uchwytów SK 50.
Ogłoszenia
Mannheim
797 km
Akumulator do wózka widłowego 80V 6PZS 930Ah - DIN A
Linde E100/120/140/150/160/180E35/E40/E45/E50 K-P - Still RX - Jungheinrich EFG
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), pojemność baterii: 930 Ach, napięcie akumulatora: 80 V, całkowita wysokość: 784 mm, całkowita długość: 1 028 mm, całkowita szerokość: 1 000 mm, Testowana bateria do wózka widłowego dla Twojego wózka – 80V 6PZS 930AH – DIN A
+ 1 rok gwarancji
+ w zestawie system do automatycznego uzupełniania wody (aquamatik)
+ w zestawie przewód końcowy i wtyczka REMA 320 (na życzenie mogą być zamontowane inne typy wtyczek)
+ Pojemność: min. 90-100% (protokół pojemnościowy C5 dołączany przy dostawie)
+ Rok produkcji: 2024
Wymiary:
Dedpfxsy Rnpzs Ac Hoch
Długość: 1.028 mm
Szerokość: 1.000 mm
Wysokość: 784 mm
Waga: ok. 2.240 kg
Pasuje do następujących modeli i innych:
Linde E 100 / 600 - 1471-00
Linde E 120 / 1200 - 1471-00
Linde E 120 / 600 - 1471-00
Linde E 140 / 1200 - 1471-00
Linde E 140 / 600 - 1471-00
Linde E 150 / 1200 - 1471-00
Linde E 150 / 600 - 1471-00
Linde E 16 - 386-02 - boczna wymiana
Linde E 160 / 1200 - 1471-00
Linde E 160 / 600 - 1471-00
Linde E 180 / 600 - 1471-00
Linde E 180 / 900 - 1471-00
Linde E 35 / 600 L - 388-00
Linde E 40 - 388-00
Linde E 40 / 600 HL - 1254-01
Linde E 40 / 600 HL - 388-00
Linde E 40 / 600 L - 388-00
Linde E 40 HL - 388-00
Linde E 45 / 600 HL - 1254-01
Linde E 45 / 600 HL - 388-00
Linde E 45 / 600 HL - 388-00 - boczna wymiana
Linde E 45 / 600 L - 388-00
Linde E 45 HL - 388-00
Linde E 50 - 388-00
Linde E 50 / 600 HL - 1254-01
Linde E 50 / 600 HL - 388-00
Linde E 50 / 600 L - 388-00
Linde E 50 HL - 1254-01
Linde E 50 HL - 388-00
Linde E 50 L - 388-00
Linde E100 / 1200 - 1471-00
Linde K - 5231-00
Linde K - 5231-00 - boczna wymiana
Linde P 250 - 127-00
Linde P 250 - 127-00 - wymiana pionowa
Linde P 250 L - 127-05
Linde P 250 LWB - 5007-10 - boczna wymiana
Linde P 250 LWB - 5007-10 - wymiana pionowa
Linde P 350 - 5007-10 - boczna wymiana
Still MX-X
Still R 60-40
Still R 60-45
Still RX 60-40
Still RX 60-50
Jungheinrich EFG
Jungheinrich EFG 540
Jungheinrich EFG 550
Jungheinrich EFG VAC 35
Jungheinrich EKX 515
Jungheinrich EKX 516
Toyota 7FBMF45
Crown TSP 6000-D
Crown TSP 7000
Mitsubishi FB45-2
OM-Pimespo-Fiat XE 50
Steinbock-Boss WA 15
Dostępne są standardowe rozmiary akumulatorów, zapraszamy do kontaktu.
Możliwość transportu.
Ogłoszenia
Tata
481 km
Prasa mimośrodowa AIDA NC2-160, 160 ton
AIDA NC2-160160ton
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1991, Funkcjonalność: w pełni sprawny, moc: 11 kW (14,96 KM), napięcie wejściowe: 200 V, siła nacisku: 160 t, długość stołu: 600 mm, masa całkowita: 19 000 kg, siła wykrawania: 160 t, typ regulacji wysokości: elektryczny, wysokość instalacji: 1 900 mm, regulacja siłownika: 100 mm, regulacja skoku: 130 mm, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, kurtyna bezpieczeństwa, Producent: AIDA
Typ: NC2-160
Ciąg: 160t
Rok budowy: około 1991
Długość skoku: 130 mm
Odległość nad stołem: (regulowana) 285-335 mm
Stół: 1900 x 600 mm
Tłok: 1360 x 585 mm
Zasilanie elektryczne: 3x200V(!!), 15kW - standard japoński
Waga netto: 19000 kg
Rozmiar: 2140 x 2210 x 3175 mm
Automatyczny system smarowania.
Dsdpfxou D Dhxj Ac Hjch
Opcjonalnie z nawijarką tarczową i prostownicą.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Aukcja
Aukcja zakończona
Baden-Württemberg
786 km
Linia do workowania
DS SchüttguttechnikBottom Up Bagging System
Stan: nowe, Rok budowy: 2024, Funkcjonalność: w pełni sprawny, waga przedmiotu obrabianego (maks.): 25 kg, wysokość produktu (maks.): 150 mm, długość produktu (maks.): 930 mm, szerokość produktu (maks.): 500 mm, wydajność produkcji: 100 jednostka/godz, Na sprzedaż nowa półautomatyczna stacja workowania typu bottom-up.
Urządzenie zostało zakupione w 2024 roku, jest zdemontowane, nowo zapakowane i nigdy nie było używane. Cena nowej maszyny wynosiła 235.000 EUR!
DANE TECHNICZNE (według producenta)
Wydajność: ok. 100 worków/godz.
Waga worka: 20, 25 kg
Wymiary worka: szerokość 500 mm, długość 700-930 mm, głębokość 150 mm
Dodpfx Aoy N Tm Aoc Hsch
Typ worka: papierowy (2-5 warstw) z wkładem PE lub bez PE
Zakres ważenia: 10-30 kg
Dokładność ważenia: 2 Sigma +50g/-0g
Dokładność ważenia: zgodność z PTB
PARAMETRY MASZYNY
Powierzchnia ustawienia: (przybliżona) 20 x 4 m
Napięcie sterujące: 400 V, 50 Hz - 24 DC, 3 fazy
Moc elektryczna: 15 kW
Komponenty elektryczne: Siemens/Eaton
Sterownik PLC: S7-300
Silniki napędowe, przekładnie: SEW
Elementy pneumatyczne: Festo
Materiał: stal nierdzewna DIN 1.4301
Koryta kablowe: Cablofil
Stopień ochrony: IP54
Strefa: ATEX, wewnątrz strefa 20 do promienia 500 mm, strefa 21 promień 500-1000 mm, strefa 22
Ciśnienie robocze: 6 bar
Zużycie sprężonego powietrza: V=89 Ndm³/worek
Przyłącze pneumatyczne: 5-6 bar
Zapotrzebowanie powietrza: 400 Nl/min
Klasa ochrony: IP54
Odpylanie: 45 m³/min
Uwaga: Dodatkowe dane techniczne dostępne są w załączonym potwierdzeniu zamówienia.
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Odpylacz
WINTERWIB-180
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 2070x800x2500 mm
Waga: 450 kg
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 3 kW
Odpylacz, zgodny z normą H3 WIB-180
- 2 pojemniki na wióry z obejmą zaciskową
- Zawartość pyłu resztkowego: 0,1 mg/m³
- Wyłącznik główny
- Pobór mocy: 3,0 kW
- Napięcie sieciowe: 400 V / 50 Hz / 3 fazy
- Powierzchnia filtra: 10,2 m²
- 30 worków filtracyjnych
- Automatyczna regeneracja filtra poprzez silnik wibracyjny
- Pojemność pojemników na pył: 2 x 70 l
- Króciec ssący: 180 mm
- Wydajność nominalna: 2800 m³/h
- Minimalna wydajność: 1800 m³/h
- Podciśnienie: 2200 Pa
Djdpfx Aceyk Idkj Hoch
- Maks. poziom ciśnienia akustycznego: 72 dB(A)
- Wymiary transportowe: D = 2070 mm, S = 800 mm, W = 2500 mm
- Waga: 450 kg
Ogłoszenia
Heerhugowaard
976 km
Przesiewacz 2 pokłady
Binder + CoKRL/EDS 1600x6
Zadzwoń
Stan: nowe, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: SBT 2057, Rok budowy: 2018, 2-pokładowa przesiewarka 6000 x 1600 x 2000 mm
Maszyna zakupiona przez nas w 2018 roku, jednak nigdy nie była używana.
Aktualna konfiguracja pokładów przesiewających: górny pokład wyposażony w pokład PU z oczkiem 60 mm,
dolny pokład flip-flop przesiewający do 4 mm.
Dostawa obejmuje komplet z układem napędowym, wspornikami sprężynowymi i sprężynami.
Dcedpfjulf Dpox Ac Heh
Ogłoszenia
Leipzig
472 km
Centrum obróbcze CNC
WINTERROUTERMAX 1325 ECO
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wymiary (długość/szerokość/wysokość) 3300x2100x2100 mm
Waga 1500 kg
Całkowite zapotrzebowanie mocy 14 kW
Centrum obróbcze CNC ROUTERMAX 1325 ECO
- Obszar roboczy X - oś 1300 mm
- Obszar roboczy osi Y 2500 mm
- Obszar roboczy Z - oś 300 mm
- Wrzeciono frezarskie chłodzone cieczą 4,5 kW każde, ER 25 z agregatem chłodzącym CHILLER CW 3000
- Prędkość wrzeciona ciągła 22 000 obr./min.
- System jezdny (oś X i Y) napęd zębatkowy
- System jezdny (oś Z) śruba kulowa
- Silniki jezdne Silniki krokowe
- maks. prędkość jazdy 22 m/min
- maks. prędkość robocza 15 m/min
- Dokładność pracy 0,05 mm
- Stół rusztowy próżniowy z 4 sekcjami i rowkami w kształcie litery T
- Pompa próżniowa 5,5 kW pracująca na sucho, chłodzona powietrzem
Dcsdsv A Hadspfx Ac Hoh
- Czujnik długości narzędzia
- Sterowanie DSP typu NK 105 (OPCJA MACH3)
- Interfejs USB
- Oprogramowanie CAD/CAM Vectric Cut2D PRO (w tym NESTING)
- Podłączenie elektryczne 3 fazy 400 V, 50 Hz
- Temperatura otoczenia podczas pracy 0-45°C
- Wymiary szerokość 2100 mm
- Wymiary długość 3300 mm
- Waga 1500kg
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "winter ds-160 deluxe"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc

































































































































































































































































































