Używane Lambert Frezarka Ślimakowa na sprzedaż (5 367)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Czopiarka Frezarka
Martin
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6607
DANE TECHNICZNE
Piła tarczowa:
- max średnica piły 350mm
- wrzeciono 30mm
- wrzeciono blokowane
- tarcza regulowana przód/tył, góra/dół
- osłona na tarczę
- silnik 1,1kW
- średnica króćca odciągu 80mm
Frezarka:
wrzeciono czopujące:
- średnica wrzeciona 40mm
- wysokość robocza wrzeciona 140mm
- wrzeciono blokowane
- max średnica frezu 350mm
- 2 rodzaje prędkości obrotów 3000, 4500obr/min
- silnik 5,5kW
- hamulec
- wózek boczny – przesuw manualny
- wymiary wózka dł/szer 1180x600mm
Dedpsy R Dl Ejfx Ap Hokn
- liniał kątowy
- dociski pneumatyczne 2szt
- średnica króćców odciągu 120mm
- wymiary dł/szer/wys 2600( do wysyłki 2000 )/1600/1450mm
- waga 735kg
– stan bardzo dobry
– czopiarka używana
Cena netto: 13900 PLN
Cena netto: 3300 euro w zależności od ceny, 4,2 euro
(Ceny mogą się różnić w przypadku dużych wahań)
Ogłoszenia
Hessisch Lichtenau
657 km
Przesuwny wiertarko-frezarka CNC, frezarka przesuwnostołowa z HEIDENHAIN iTNC 530, frezarka bramowa,
ANAYAKHVM-3800-P
Zadzwoń
Stan: używany, CNC bramowa wiertarko-frezarka ANAYAK typ HVM-3800-P
Frezarka łoża, konstrukcja zbliżona do wiertarko-frezarki płytowej ze stałym stołem
Nr masz.: M-20021203, rok prod. 2002 "Odnawiana 2025"
Maszyna zostanie poddana remontowi warsztatowemu w 2025 roku i będzie dostępna do obejrzenia w magazynie w 37235 Hessisch Lichtenau.
Przejazdy: X: 3200 mm, Y: 1200 mm, Z: 1500 mm
Wielkość stołu: 3800 x 1200 mm
Rowki T: 8 szt. 22 mm, odstęp 130 mm
Dedpfexcgtgex Ap Hekn
Obciążenie stołu maks. 25 ton (stół stały – praktycznie nieograniczone obciążenie)
Uchwyt wrzeciona: ISO 50 (DIN69871-A) (śruba mocująca DIN 69872-B)
Obroty wrzeciona: 60-4000 obr./min, płynna regulacja
Prędkość posuwu do 10 000 mm/min, płynna regulacja
Prędkość przejazdu szybkim ruchem w osiach X+Y: 20 m/min
Prędkość przejazdu szybkim ruchem w osi Z: 10 m/min
Napęd wrzeciona: 22 / 30 kW
Zasilanie: 400 V, 50 Hz, 50 kVA
- Automatyczny zmieniacz narzędzi na 30 pozycji
- Napęd wrzeciona z 2 zakresami prędkości
- Z automatycznym zmieniaczem i magazynem narzędzi
- Głowica frezarska ortogonalna z hydromechanicznym mocowaniem narzędzi
- Głowica frezarska ortogonalna z automatycznym wychyłem w dwóch płaszczyznach po 45° – oś B+C
- Sterowanie HEIDENHAIN iTNC 530 z elektronicznym pokrętłem
- Przygotowana do pracy z bezprzewodowym sondą pomiarową (sonda i odbiornik nie wchodzą w zakres dostawy)
- Dodatkowe wrzeciono HF 18 000 obr./min – do montażu
- Szafa sterownicza obok
- Przenośnik wiórów wsunięty między łoże bramy a stół maszyny
- Odczytane 32 078 godz. pracy
- Instalacja chłodzenia
- Agregat hydrauliczny obok
- Instrukcja obsługi ze schematami elektrycznymi
Powierzchnia ustawienia maszyny: dł. x szer. ok. 1000 x 700 cm
Wysokość ustawienia: ok. 410 cm
Waga (kompletna): ok. 33 tony
Stan dobry
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Frezarka dolnowrzecionowa z wózkiem
STOMANAT 1000 S uchylne wrzeciono
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7896
DANE TECHNICZNE
- średnica wrzeciona 30mm
- wysokość robocza wrzeciona 125mm
- wrzeciono wymienne
- blokowanie wrzeciona
- regulowane góra/dół + kąt
Dodpsy Ry Rksfx Ap Hskn
- prowadnica z regulacją
- 4 rodzaje prędkości obrotów + prawo/lewo 1400/3500/6000/8000obr/min
- wymiary blatu 1000x550mm
- blat żeliwny
- z wózkiem przesuwnym 1150x350mm
- docisk
- kątownik
- silnik 4kW
- hamulec
- średnica króćca odciągu 2x120mm
- wymiary dł/szer/wys 1320x1550x1200mm - waga 400kg
ATUTY
– produkcji bułgarskiej
– z wózkiem przesuwnym
- z uchylnym wrzecionem
– frezarka używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 12900 PLN
Cena netto: 3070 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Borrby
512 km
Frezarka do kół zębatych i wirników
PfauterP 750 R
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1983, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Frezarka do kół zębatych i wirników
Dedpfx Apjzbt Iie Hekn
Ogłoszenia
Borrby
512 km
Frezarka do kół zębatych
TOS ČelákoviceOF 71
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Maks. średnica koła: 710 mm
Szerokość koła zębatego: 335 mm
Wielkość stołu: 630 mm
Otwór stołu: 120 mm
Maks. obciążenie stołu: 700 kg
Moduł maksymalny: 7
Moduł minimalny: 1
Dodozbt Hrepfx Ap Hskn
Zakres prędkości wrzeciona frezu: 40-315 obr./min
Zakres posuwu:
Posuw osiowy: 0,40 - 5 mm/obr.
Posuw promieniowy: 0,20 - 2,5 mm/obr.
Posuw styczny: 0,1-1,25 mm/obr.
Ogłoszenia
Eilenburg
452 km
Frezarka
MIKRONWF 31 DE
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1991, przebieg osi X: 560 mm, przesuw osi Y: 500 mm, przesuw osi Z: 400 mm, x-przesuw: 560 mm
y-przesuw: 500 mm
Dkjdsza Auvepfx Ap Hjn
z-przesuw: 400 mm
Sterowanie: TNC 360
Prędkość obrotowa wrzeciona: 40–4 000 obr./min
Zapotrzebowanie mocy całkowitej: 7,5 kW
Waga maszyny ok.: 2,6 t
Wymiary gabarytowe ok.: 2,6 x 1,8 x 2,2 m
Ogłoszenia
Eilenburg
452 km
Frezarka
SHWUF 31
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1988, długość posuwu oś X: 1 000 mm, długość posuwu osi Y: 700 mm, długość posuwu oś Z: 600 mm, Maszyna 5-osiowa
Posuw bezstopniowy: 2-4000
Dkjdpfx Apsza Atfj Hen
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 20 kW
Waga maszyny ok.: 7 t
Zapotrzebowanie na miejsce ok.: 7 mb
Ogłoszenia
Eilenburg
452 km
Frezarka bramowa
FOOKEEndura Typ 8
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1999, przebieg osi X: 3 000 mm, przesuw osi Y: 2 500 mm, przesuw osi Z: 1 150 mm, Sterowanie: Siemens 840 D Powerline
Uchwyt narzędziowy: HSK-A63
Maks. prędkość obrotowa: 16 000 obr./min
Przesuw w osi X: 3000 mm
Przesuw w osi Y: 2500 mm
Djdsza Arbepfx Ap Hjkn
Przesuw w osi Z: 1150 mm
Oś A: +/- 100 mm
Oś C: +/- 181,5 mm
Wielkość stołu: 3000 mm x 2500 mm
Opcja: Powietrze wydmuchiwane na zewnątrz
Kinematyka: Głowica widełkowa
Ogłoszenia
Eilenburg
452 km
Frezarka narzędziowa
DECKELFP5NC Dialog 4
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1986, przebieg osi X: 710 mm, przesuw osi Y: 600 mm, przesuw osi Z: 455 mm, x-przesuw 710 mm
y-przesuw 600 mm
z-przesuw 455 mm
Sterowanie Dialog 4
Prędkość obrotowa 6300 obr./min
Uchwyt narzędziowy SK40
Skok pinoli 80 mm
Wielkość stołu 550 x 1000 mm
Dksdpfsza Aqkox Ap Hon
Obciążenie stołu 0,6 t
Całkowite zapotrzebowanie mocy kW
Waga maszyny ok. 4 t
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Frezarka bramowa
ZIMMERMANNFZ33c.030
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2014, x-przesuw 2500 mm
y-przesuw 3000 mm
z-przesuw 1250 mm
Sterowanie HEIDENHAIN iTNC530
Bezstopniowa prędkość obrotowa wrzeciona 22000 obr/min
Oś c ±300°
Głowica uchylna ±110°
Uchwyt narzędziowy HSK 63 A
Magazyn narzędzi 50 pozycji
Całkowite zapotrzebowanie mocy 130 kW
Masa maszyny ok. 53,5 t
Wymiary (dł. x szer. x wys.) ok. 7,6 x 7,3 x 5,7 m
Ta maszyna ZIMMERMANN FZ33c jest dostępna od zaraz i znajduje się w dobrym stanie.
- Nowe wrzeciono zamontowano 6 miesięcy temu
Opis:
Dane techniczne oraz zakresy robocze:
Oś X 2500 mm
Oś Y 3000 mm
Oś Z 1250 mm
Oś A ±110 °
Oś C ±300 °
Wyposażenie dodatkowe:
- Czujnik wibracji
- Czujnik temperatury łożysk
- Przepust obrotowy do wewnętrznego doprowadzenia chłodziwa (IKZ)
- 5-osiowe sterowanie Heidenhain iTNC 530 / ręczne pokrętło HR520, 15'' ekran TFT kolorowy
- Instalacja odpylania LTA Industrial Air Cleaning
- Zabudowa przestrzeni roboczej
- Magazyn narzędzi na 50 szt., magazyn łańcuchowy, za maszyną
- Transporter wiórów, wyrzut 60° na lewo, od czoła
- Brak sondy pomiarowej!
- Laser BLUM do pomiaru narzędzi "Control NT-Micro"
Stół roboczy
Długość x szerokość x wysokość 2500 x 3250 x 400 mm
Obciążenie stołu 8000 kg/m² (maks. 16000 kg)
Rowki teowe wzdłużne 18H12
Odległość między rowkami teowymi 250 mm
Wymiary i masa
Zapotrzebowanie na miejsce (bez urządzeń peryferyjnych) ok. 7600 x 7300 x 5650 mm
Masa całkowita ok. 53500 kg
Parametry elektryczne
Napięcie (prąd trójfazowy) 400 V
Częstotliwość 50 Hz
Podłączenie sprężonego powietrza (od strony klienta)
Wymagane ciśnienie powietrza 6 bar
Średnie zużycie powietrza ok. 15 m³/h (zależnie od konfiguracji maszyny)
Napędy osi liniowych
Prędkość posuwu X, Y, Z 60 m/min
Dedpfezak Hgex Ap Hokn
Przyspieszenie osi X, Y, Z do 5 m/s²
Napędy osi obrotowych VH30
Prędkość posuwu A, C 360°/s
Przyspieszenie osi A, C 700°/s²
Rozdzielczość osi A, C 0,0001°
Dokładność osi liniowych – wg VDI / DGQ 3441
Dokładność pozycjonowania
Oś X P = 0,026 mm
Oś Y P = 0,028 mm
Oś Z P = 0,020 mm
Powtarzalność
Oś X Ps = 0,015 mm
Oś Y Ps = 0,016 mm
Oś Z Ps = 0,010 mm
Rozdzielczość systemu pomiarowego (interpolowana) Oś A, C 0,0001°
Dokładność osi obrotowych – VH30
Dokładność pozycjonowania Oś A, C P = 12'' = 0,0033°
Powtarzalność Oś A, C Ps = 8'' = 0,0022°
Głowica frezująca VH30
Głowica 2-osiowa: VH30,
Wrzeciono frezarskie Siemens Weiss
Moc wrzeciona S1 (100% pracy ciągłej) 60 kW
Prędkość obrotowa wrzeciona 22 000 obr/min, 95 Nm, HSK-A63
Wymiary zewnętrzne głowicy (dł. x szer.) ok. 500 x 600 mm
Moment znamionowy osi obrotowych (obwód regulacyjny)
Oś A: min. 1200 Nm
Oś C: min. 1047 Nm
Zacisk osi obrotowych (A i C): 3000 Nm
(Smarowanie stałe smarem z automatycznym systemem dosmarowywania)
Odległość osi obrotu – czoło wrzeciona 326 mm
Uchwyt narzędzia HSK 63 A
Zacisk narzędzia sprężynowy
Odblokowanie narzędzia hydrauliczne
Maksymalne dopuszczalne narzędzie 4,5 kg (zgodnie z zaleceniami producenta)
Doprowadzenie chłodziwa zewnętrzne i wewnętrzne
System podawania chłodziwa (emulsja) na czole wrzeciona frezarskiego z systemem filtrów taśmowych
Pojemność zbiornika 1500 l
Pompa 1: 40 l/min przy 20 bar
Pompa 2: 20 l/min przy 40 bar
Powietrze przedmuchujące na czole wrzeciona frezarskiego
Ogłoszenia
Grońsko
213 km
Frezarka Narzędziowa CNC
DeckelFP3 A
Zadzwoń
Stan: używany, Używana frezarka narzędziowa do obrobki metali marki Deckel model FP3a. Urządzenie jest w stanie używanym, ale nadal sprawne i gotowe do pracy. Posiada solidną konstrukcję i szereg funkcji umożliwiających precyzyjną obróbkę metali.
Dedpfx Apoxluu Rs Hjkn
Cena netto 23%VAT
Silnik wrzeciona 2/4kw
Prędkość wrzeciona 25-2500
Wrzeciono SK 40
Wysuw Pinoli 100
Silnik posuwów 1.5 kw
Prędkość posuwu 5-500mm/min
Korekta posuwu 0-120%
Posuwy szybkie 1500mm/min
Przesuw mechaniczny /ręczny:
X490/500
Y290/300
Z 390/400
Głowica może być przesunięta o 200mm
Waga maszyny 1750 kg
Maksymalny
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Frezarka profilowa do zacięć węgłowych
BäuerlePM250
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Numer katalogowy 7364
DANE TECHNICZNE
- max wysokość obrabianego materiału 160mm
- długość robocza wrzeciona 250mm
- średnica wrzeciona 40mm
- max średnica narzędzia 220mm
- blat roboczy dł/szer 410x1000mm
- silnik 11kW
Dkodpfx Ajy Rthpop Hon
- 2 dociski materiału – pneumatyczne
- średnica króćca odciągu 160mm
- wymiary dł/szer/wys 1070x1260x1400mm
- waga 650kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– dodatkowy komplet frezów + kopiał
– niemalowana
– frezarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 33900 PLN
Cena netto: 8070 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Czopiarka Frezarka
GOMA FC-10
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 6969
DANE TECHNICZNE
Piła tarczowa:
- max średnica piły 300mm
Dsdpfx Aey Rrxmjp Hskn
- wrzeciono 30mm
- max wysokość cięcia 60mm
- tarcza regulowana przód/tył
- silnik 2,4kW
Frezarka:
wrzeciono czopujące:
- średnica wrzeciona 40mm
- wysokość robocza wrzeciona 190mm
- blokowane wrzeciono
- max średnica frezu 360mm
- silnik 7,5kW
- 2 rodzaje prędkości obrotów
- docisk materiału
- wózek boczny regulowany góra/dół, przód/tył
- kątownik
- podtrzymka wysuwana z blatu
- manualny przesuw wózka
- średnica króćców odciągu 80mm, 160mm
- wymiary dł/szer/wys 1910x1960x1800mm, - waga 830kg
– produkcji polskiej
– dokumentacja DTR
– górny pulpit sterowniczy
– czopiarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 13900 PLN
Cena netto: 3300 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Frezarka dolnowrzecionowa z wózkiem
GOMAD FD-2
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7855
Dane techniczne:
- średnica wrzeciona 40mm
- wysokość robocza wrzeciona 160mm
- wrzeciono wymienne
- blokowanie wrzeciona
- regulowane góra/dół
- oryginalna żeliwna prowadnica z pełną regulacją
- 4 rodzaje prędkości obrotów + prawo/lewo 3000, 4500, 6000, 9000obr/min
- wymiary blatu 1520x1000mm
- podtrzymka wysuwana z blatu
Djdpfsy Rrw Nex Ap Hokn
- z wózkiem bocznym do czopowania
- wózek z regulacją góra/dół
- hamulec elektryczny
- posuw mechaniczny 3 rolkowy
- ilość biegów 4 prędkości
- obroty prawo/lewo
- moc silnika posuwu 0,65kW
- silnik główny maszyny 5,9kW
- średnica króćca odciągu 3x120mm
- wymiary dł/szer/wys 2030x1250x1400mm
- waga 1100kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– górny pulpit sterowniczy
– z wózkiem bocznym do czopowania
– posuw 3 rolkowy
– dokumentacja DTR
– niemalowana
– frezarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 16900 PLN
Cena netto: 4020 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Frezarka dolnowrzecionowa z wózkiem
Schröder
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7882
Dsdpfx Asy Rrrmep Hekn
DANE TECHNICZNE
- średnica wrzeciona 30mm
- wysokość robocza wrzeciona 200mm
- wrzeciono wymienne
- blokowanie wrzeciona
- regulowane góra/dół
- żeliwna prowadnica z pełną regulacją
- 3 rodzaje prędkości obrotów + prawo/lewo
- wymiary blatu 1000x950mm
- blat żeliwny
- z wózkiem bocznym 1100x330mm
- docisk
- silnik 3,7kW
- hamulec
- średnica króćca odciągu 120mm
- wymiary dł/szer/wys 1750x1400x1250mm
- waga 683kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– z wózkiem bocznym
– frezarka używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 7900 PLN
Cena netto: 1880 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Austria
473 km
Frezarka - Uniwersalna
MILKOMILKO 14
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2003, Stan: używany
Rok produkcji: 2003
Numer magazynowy: 4544
Czas dostawy: od ręki, sprzedaż zastrzeżona do chwili wyprzedania
Kraj pochodzenia: Hiszpania
Cena: 13.800 €
Na stanie: 1
Obroty wrzeciona: 50 – 1.700 (12) obr/min
Uchwyt: ISO 40
Zakres roboczy: 600/210/400 mm
Stół: 800 x 225 mm
Długość: 1.500 mm
Szerokość: 1.350 mm
Wysokość: 1.850 mm
Masa: 950 kg
Silnik wrzeciona: 1,5 kW
z 3-osiowym cyfrowym odczytem lub
Instalacja chłodząca
Lampa maszynowa
Obracana uniwersalna głowica frezarska (konstrukcja Huron)
Pozioma przystawka frezarska z łożyskiem przeciwnym
Obudowa stołu
Urządzenie chłodzące
Automatyczny posuw w osiach X i Y
Nogi maszynowe
Instrukcja obsługi i deklaracja WE w języku angielskim
ZAKUP MASZYN UŻYWANYCH TO KWESTIA ZAUFANIA – NASZA OBIETNICA PRZEJRZYSTOŚCI
Oferujemy Państwu maksymalne bezpieczeństwo i pełną przejrzystość.
• UCZCIWE INFORMACJE Szczegółowe zdjęcia i filmy funkcjonalne przedstawiające aktualny stan
• SPRAWDZENIE NA ŻYWO NA MIEJSCU Test na żywo w naszej firmie
Dodpfjyrhtzex Ap Hjkn
• CYFROWA PREZENTACJA Indywidualna prezentacja na żywo za pośrednictwem wideorozmowy
• ZAKUP BEZ RYZYKA 14-dniowe prawo zwrotu
Szczegóły:
Ogłoszenia
Austria
473 km
Frezarka - Uniwersalna
MILKOMILKO 14
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2002, Stan używany
Rok produkcji 2002
Numer magazynowy 4543
Czas dostawy: natychmiast, sprzedaż równoległa zastrzeżona
Dodpfx Aeyrhn Esp Hekn
Kraj pochodzenia: Hiszpania
Cena: 11 400 €
Dostępność: 1 sztuka
Obroty: 50 - 1700 (12) obr./min
Uchwyt: ISO 40
Zakres roboczy: 600/210/400 mm
Stół: 800 x 225 mm
Długość: 1700 mm
Szerokość: 1500 mm
Wysokość: 1960 mm
Waga: 950 kg
Silnik wrzeciona: 1,5 kW
OFERTA SPECJALNA
z 3-osiowym wyświetlaczem cyfrowym prod. Time Technology Europe
obrotowa głowica uniwersalna do frezowania (konstrukcja Huron)
poziomy uchwyt frezarski z przeciwłożyskiem i 1 sztuką długiego trzpienia
eurządzenie chłodzące
lampa maszynowa
automatyczne posuwy w osiach X i Y
stopki maszynowe z tłumikami drgań
brak instrukcji obsługi
NIE SPEŁNIA NIEMIECKICH NORM UVV ORAZ AUSTRIACKICH NORM AMVO
ZAKUP MASZYN UŻYWANYCH TO KWESTIA ZAUFANIA – NASZA GWARANCJA PRZEJRZYSTOŚCI
Oferujemy maksymalne bezpieczeństwo i pełną przejrzystość.
• SZCZERE INFORMACJE – szczegółowe zdjęcia i filmy pokazujące faktyczny stan
• SPRAWDZENIE NA ŻYWO – test na miejscu w naszej siedzibie
• PREZENTACJA ONLINE – indywidualny pokaz na żywo przez video-call
• ZAKUP BEZ RYZYKA – 14 dni na zwrot
Szczegóły:
Ogłoszenia
Austria
473 km
Frezarka narzędziowa
RICHYOUNGPMU 40
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2023, Stan używany
Rok produkcji 2023
Numer magazynowy 4546
Dostawa: natychmiast, sprzedaż w międzyczasie zastrzeżona
Kraj pochodzenia: Tajwan
Cena 32 800 €
Dostępność: 1 szt.
Prędkości obrotowe: 65 - 2600 obr/min
Uchwyt: ISO 40
Obszar roboczy: 420 x 220 x 380 mm
Stół: 840 x 390 mm
Silnik: 2,2 kW
Długość: 1600 mm
Szerokość: 1700 mm
Wysokość: 2000 mm
Waga: 1145 kg
Powierzchnia mocowania stołu roboczego: 840 x 390 mm
Prędkość szybkiego przesuwu/posuw we wszystkich 3 osiach: 1000 mm/min
Liczba rowków teowych: 5
Szerokość x odstęp: 14 x 63 mm
Dedpfx Apswirdgs Hskn
Maksymalne obciążenie stołu: 200 kg
Zakres przesuwu wzdłużny: 420 mm
Zakres przesuwu poprzeczny: 220 mm
Zakres przesuwu pionowy: 380 mm
Bezstopniowy posuw osi X, Y: 0 - 600 mm/min
Bezstopniowy posuw osi Z: 0 - 600 mm/min
Pozioma wrzecionowa skrzynia biegów: 65 - 2600 obr/min
Odległość osi wrzeciona od prowadnicy kolumny: 90 - 310 mm
Pionowa wrzecionowa skrzynia biegów: 65 - 2600 obr/min
Odchylenie wrzeciona: +/- 90°
Wysuw pinoli: 100 mm
Mocowanie narzędzi: ręczne
Silnik wrzeciona: 2,2 kW
Stół pionowy: 950 x 250 mm
Odległość: pionowe wrzeciono frezarskie - stół: 90 - 310 mm
Odległość: poziome wrzeciono frezarskie - stół: 100 - 480 mm
Maszyna pokazowa / stan jak nowa
Cena netto (cena nowej maszyny 41 100 €)
Wyposażenie:
Obrotowy panel sterowania
Cyfrowy wyświetlacz 3 osi Fagor 40i Innova
Silnik dla wrzecion poziomego i pionowego: 2,2 kW
Silniki posuwu z falownikiem dla osi X/Y/Z: 0,35 / 0,35 / 0,75 kW
Śruby kulowe osi X/Y/Z
Skrzynia biegów do prędkości obrotowej wrzeciona
1 szt. długi trzpień frezarski 27 mm
3 szt. tuleje redukcyjne (MK1, MK2, MK3)
1 pręt napinający ISO40 dla wrzeciona poziomego lub pionowego
Osłona wrzeciona z wyłącznikiem bezpieczeństwa
Osłona robocza z zabezpieczonymi elektrycznie drzwiami
Podpórka do frezowania poziomego
Oświetlenie robocze LED
automatyczne smarowanie prowadnic X/Y/Z
Bezpieczne pokrętła do osi X/Y/Z
Układ chłodzenia z tacą na wióry
Osłona dla osi X/Z
Płyty i śruby podkładkowe
Skrzynka narzędziowa z narzędziami obsługowymi
Instrukcja obsługi w języku niemieckim lub angielskim
Wyposażenie zgodne z CE
ZAKUP MASZYN UŻYWANYCH TO KWESTIA ZAUFANIA - NASZA OBIETNICA TRANSPARENTNOŚCI
Oferujemy Państwu maksymalne bezpieczeństwo i pełną przejrzystość.
• SZCZERE PREZENTACJE: Szczegółowe zdjęcia i filmy funkcjonalne stanu faktycznego
• SPRAWDZENIE NA ŻYWO: Bezpośredni test w naszym zakładzie
• PREZENTACJA ONLINE: Indywidualna prezentacja na żywo przez wideorozmowę
• BEZPIECZNY ZAKUP: 14-dniowe prawo zwrotu
Szczegóły:
Ogłoszenia
Sokołów Podlaski
217 km
WIERTARKO-FREZARKA ZX7045B 45mm VARIO
Metal Technics PolskaWIERTARKO-FREZARKA MTP ZX7045B
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, długość posuwu oś X: 580 mm, długość posuwu osi Y: 200 mm, długość posuwu oś Z: 130 mm, przebieg osi X: 580 mm, przesuw osi Y: 200 mm, przesuw osi Z: 130 mm, prędkość wrzeciona (maks.): 3 200 obr./min, prędkość wrzeciona (min.): 100 obr./min, uchwyt wrzeciona: MK 4, głębokość gardzieli: 286 mm, średnica pinoli: 130 mm, skok pinoli: 130 mm, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, całkowita długość: 860 mm, całkowita wysokość: 1 200 mm, szerokość stołu: 240 mm, napięcie wejściowe: 400 V, całkowita szerokość: 740 mm, długość stołu: 800 mm, zdolność wiercenia: 45 mm, pozycja głowicy frezującej: ±90°, głębokość wiercenia: 130 mm, waga przedmiotu obrabianego (maks.): 375 kg, odległość stołu do osi wrzeciona: 450 mm, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, prędkość obrotowa bezstopniowo regulowana, Wiertarko-frezarka ZX7045B VARIO (z automatycznym posuwem wrzeciona) – profesjonalna maszyna do obróbki metalu
Wiertarko-frezarka ZX7045B VARIO to solidna i wszechstronna maszyna przeznaczona do profesjonalnej obróbki metalu w warsztatach, zakładach produkcyjnych oraz narzędziowniach. Urządzenie umożliwia wykonywanie operacji wiercenia, frezowania oraz gwintowania, dzięki czemu stanowi uniwersalne rozwiązanie do wielu zastosowań w obróbce mechanicznej.
Maszyna wyposażona jest w wydajny silnik o mocy 2,2 kW oraz bezstopniową regulację prędkości obrotowej wrzeciona w zakresie 100–3200 obr./min. Wrzeciono osadzone na precyzyjnych łożyskach zapewnia wysoką dokładność pracy, natomiast przekładnia zębata pracująca w kąpieli olejowej gwarantuje trwałość oraz cichą pracę urządzenia.
Głowica posiada możliwość regulacji wysokości oraz skrętu w zakresie ±45°, co pozwala na wykonywanie obróbki pod różnymi kątami. Automatyczny posuw wrzeciona oraz funkcja automatycznej zmiany kierunku obrotów przy gwintowaniu znacznie ułatwiają pracę operatora.
Duży stół roboczy o wymiarach 800 × 240 mm z rowkami T umożliwia stabilne mocowanie detali. Masywna konstrukcja oraz podstawa maszyny zapewniają stabilność podczas pracy. Dodatkowym wyposażeniem jest układ chłodzenia oraz wyłącznik bezpieczeństwa.
Specyfikacja techniczna
Parametr Wartość
Model ZX7045B VARIO
Maks. średnica wiercenia 45 mm
Maks. średnica frezowania płaszczyzn 80 mm
Maks. średnica frezowania pionowego 32 mm
Maks. gwintowanie M12
Stożek wrzeciona MK4
Djdpfx Apeyvh Hqe Hskn
Skok wrzeciona 130 mm
Prędkość wrzeciona 100 – 3200 obr./min
Regulacja prędkości bezstopniowa
Maks. odległość wrzeciona od stołu 450 mm
Odległość osi wrzeciona od kolumny 286 mm
Posuw stołu w osi X 580 mm
Posuw stołu w osi Y 200 mm
Wymiary stołu 800 × 240 mm
Głowica skrętna ±45°
Moc silnika 2,2 kW
Zasilanie 400 V
Wymiary maszyny 860 × 740 × 1200 mm
Waga 375 kg
Możliwość dostawy do klienta. Cena dostawy według indywidualnej wyceny firmy przewozowej.
Jeśli są Państwo zainteresowani innymi maszynami zachecamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Ogłoszenia
Częstochowa
126 km
Frezarka
OPTIMUMF 150
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2015, Producent: OPTIMUM Maschinen Germany GmbH
Model: F 150
Typ maszyny: 3-osiowe centrum obróbcze CNC
Numer seryjny: 1521211505
Rok produkcji: 2015
Sterowanie: Siemens Sinumerik 828D
Przesuw osi X/Y/Z: ok. 750 / 500 / 500 mm
Mocowanie narzędzi: BT40
Dodpfx Ajy Ia Uwop Hskn
Moc wrzeciona: 12 kW
Moc S1: 9 kW
Moc całkowita: 25 kW
Zasilanie: 400 V / 50 Hz
Stół roboczy T-rowkowy: ok. 800 × 450 mm
Wyposażenie:
zintegrowany zmieniacz narzędzi
zintegrowany transporter wiórów
Waga maszyny: ok. 3520 kg
Ogłoszenia
Nattheim
727 km
Frezarka z wrzecionem obrotowym
SCMT 150 class
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1994, Silnik 6 / 7,5 kW z 4-rolkowym posuwem, stałe prędkości posuwu. Poszerzenia obrotów. Wysokość stołu roboczego: 920 mm. Przechył wrzeciona: -10° do +45°. Maksymalny wysięg wrzeciona ponad stół: 175 mm. Prędkości obrotowe wrzeciona: 3250/6500-5000/10000 obr./min. Maksymalna średnica narzędzia: 250 mm. Masa: ok. 950 kg. Lokalizacja magazynu: Nattheim.
Dsdpfx Ajw Enw Iop Hekn
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Chemnitz
449 km
Frezarka do czopów – maszyna do podwójnych otworów
Neuhauser Fürlinger
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2005, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Maszyna do wycinania gniazd produkuje element współpracujący z czopem.
Dedpfoy Tmrtjx Ap Hskn
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Frezarka uniwersalna
ReckermannUni 1000
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Na sprzedaż dostępna jest stara frezarka uniwersalna Reckermann z wyświetlaczem cyfrowym. Przesuw X/Y/Z: 1000mm/400mm/500mm, wymiary stołu X/Y: 1300mm/400mm, uchwyt narzędziowy: ISO50, prędkość obrotowa: 3000 obr./min, posuw: 600mm/min, maks. masa obrabianego przedmiotu: ok. 250kg. Wymiary maszyny X/Y/Z: ok. 1500mm/1750mm/2250mm, waga: ok. 2500kg. Możliwa jest wizja lokalna.
Dedszb Nk Hopfx Ap Hskn
Aukcja
Aukcja zakończona
Sachsen
322 km
Frezarka portalowa CNC
ANAYAKP 3200
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2004, godziny pracy: 23 291 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, przebieg osi X: 3 200 mm, przesuw osi Y: 1 400 mm, przesuw osi Z: 750 mm, długość stołu: 3 200 mm, szerokość stołu: 1 400 mm, DANE TECHNICZNE
Przejazd osi X: 3.200 mm
Przejazd osi Y: 1.400 mm
Przejazd osi Z: 750 mm
Wielkość stołu: 3.200 x 1.400 mm
SZCZEGÓŁY MASZYNY
Rodzaj sterowania: CNC
Sterowanie: Heidenhain
Godziny pracy
Czas pracy wrzeciona: 23.291 h
Czas pracy programowej: 27.807 h
Godziny włączenia sterowania: 83.301 h
Dkodey R Dn Hspfx Ap Hon
Godziny włączenia maszyny: 73.907 h
Ogłoszenia
Ebenweiler
821 km
Frezarka uniwersalna z bezstopniowym posuwem
DeckelFP1
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Wewnętrzny numer artykułu: 26007
Uniwersalna frezarka
Deckel FP1
Przejazdy: X300 / Y160 / Z340 mm
Wysuw pinoli: 60 mm
Moc przyłączeniowa: 1,9 kW
Liczba prędkości wrzeciona: 16
Zakres obrotów: 40–2000 obr/min
Uchwyt narzędziowy: SK40
Posuw: bezstopniowy 5–500 mm/min
Szybki posuw nie działa!
Dkedszb Ni Ajpfx Ap Hsn
Maszyna pochodzi z placówki edukacyjnej i znajduje się w zadbanym stanie.
Możliwość obejrzenia maszyny pod napięciem na ponad 500 m² ogrzewanej powierzchni magazynowej.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "lambert frezarka ślimakowa"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.



















































































































































































































































































