Używane Cormak Odciąg Do Trocin na sprzedaż (9 144)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
URZĄDZENIE DO PRZECINANIA I UKOSOWANIA RUR ORBITALUM GF4
URZĄDZENIE DO PRZECINANIA I UKOSOWANIA RUR ORBITALUM GF4URZĄDZENIE DO PRZECINANIA I UKOSOWANIA RUR ORBITALUM GF4
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Zalety GF4:
Fpjdpfxjym Unzs Ab Heh
większy zakres pracy,
szczęki mocujące wykonane z aluminium,
silnik pozwalający na cięcie rur z bardzo twardych materiałów,
zredukowanie wagi maszyny o 30% dzięki nowej sylwetce korpusu,
laserowy wskaźnik miejsca cięcia,
nowa ergonomiczna rękojeść,
kabel z krętlikiem i szybkozłączem.
Maszyna GF4 może pracować z modułem automatycznego obrotu AVM.
Dane techniczne :
Średnica zewnętrzna rury [mm] 12 - 120
Grubość ścianki rury [mm] 1 - 9
Średnica wew. rury (śr. piłki 63) [mm] min. 21
Średnica wew. rury (śr. piłki 68) [mm] min. 16
Średnica wew. rury (śr. piłki 80) [mm] min. 4
Wbudowany elektroniczny regulator obrotów 65 - 215 obr/min
Moc 1.8 kW bez AVM / 1.9 kW z AVM, 200-240 V, 50/60 Hz,
Klasa ochrony II
Poziom wibracji (EN 2662, cz. 1) 2.5m/s2
Poziom hałasu 79 dB (A)
Urządzenia serii GF są orbitalnymi przecinarkami do rur i kolan. Obcinane rury mocowane są w samocentrującym, pryzmatycznym imadle, co zapobiega ich deformacji. Za pomocą łatwo obsługiwanych mechanizmów nastawiana jest szybko średnica rury oraz - w zależności od rodzaju materiału - prędkość obrotowa narzędzia. Urządzenie tnące prowadzi się ręcznie przekręcając wokół rury, a elektrycznie napędzana piłka tnie rurę lub ukosuje jej krawędź.
Jest to metoda cięcia planetarnego wprowadzona przez firmę Georg Fischer.
Cięcie orbitalne jest cięciem oszczędzającym czas i koszty:
Cięcie prostopadłe, płaskie i bez zadziorów
Końce rur są przygotowane do wielu technik łączenia bez konieczności dodatkowych obróbek.
Skrawanie na zimno
Bez przegrzania, przez co unikamy korozji międzykrystalicznej mogącej powodować pękanie materiału.
Szybkie cięcie
Oszczędność czasu i pieniędzy
Ukosowanie krawędzi rur
Końcówki rur mogą być ukosowane jednocześnie z procesem cięcia lub oddzielnie
Części dostępne jako opcja (dodatkowe)
Maszyny GF i RA mogą być dostarczone z modułem automatycznego obrotu AVM lub ręcznego MVM.
Moduł AVM w sposób ciągły monitoruje prędkość cięcia zależnie od momentu obrotowego i ustawionych parametrów.
Moduł MVM z przekładnią kołową i uchwytem realizuje obrót głowicy maszyny z tą samą prędkością i bez wysiłku.
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
ErgoPack 725E automat do spinania palet
ErgoPack 725E automat do spinania paletErgoPack 725E automat do spinania palet
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Na sprzedaz profesjonalny system do spinania ladunkow na paletach renomowanej niemieckiej firmy ErgoPack.
Model 725E to w pelni elektryczne urzadzenie ulatwiajace bezpieczne i szybkie spinanie palet bez potrzeby schylania sie – idealne do magazynow, logistyki oraz produkcji.
NAJWAZNIEJSZE ZALETY
automatyczne prowadzenie tasmy wokol palety
sterowanie elektryczne 24V
tryby pracy AUTO MAN SOFT
regulacja napiecia tasmy
maksymalna sila napinania do 2500N
ergonomiczna obsluga bez wysilku dla operatora
mobilna konstrukcja na kolach
szwajcarska jakosc wykonania (Swiss Made komponenty)
DANE TECHNICZNE
Producent ErgoPack Deutschland GmbH
Model 725E
Zasilanie 24V DC
Max napiecie tasmy 2500N
Stan uzywany w dobrym stanie technicznym
W zestawie ladowarka
STAN
Urzadzenie w pelni kompletne.
Nosi normalne slady uzytkowania wynikajace z pracy.
Panel sterowania dziala, maszyna gotowa do pracy.
ZASTOSOWANIE
magazyny
centra logistyczne
produkcja
Fjdpfoyw Iagjx Ab Hsph
transport i pakowanie palet
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Rozłupywacz skał
Łupiarka do kamienia, granitu
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Sprzedam łupiarkę do kamienia lub granitu.
- serwisowana, brak wycieków w stanie bdb.
Na sprzedaż: Obolith Steinwerke GmbH – prasa półautomatyczna z transporterem rolkowym
Oferuję bardziej zaawansowaną prasę hydrauliczną z automatycznym odbiorem przez przenośnik rolkowy, idealną do seryjnej produkcji prefabrykatów betonowych.
Specyfikacja:
• Producent: Obolith Steinwerke GmbH
• Model: Z transporterem rolkowym
• Napis firmowy: “Stein-reich an Ideen”
• Obsługa nożna (pedał startu)
• Wyłącznik bezpieczeństwa i zewnętrzny sterownik
• Napęd elektryczno-hydrauliczny
Fjdpfx Aowpxzfjb Hsph
• Solidna rama, przeznaczona do intensywnej eksploatacji
Idealna do automatyzacji procesów produkcji bloczków, pustaków, krawężników.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
Rozłupywacz skał
Łupiarka do kamienia i granitu
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Oferuję używaną prasę hydrauliczną renomowanej marki Obolith, przeznaczoną do produkcji elementów betonowych, takich jak pustaki, bloczki, cegły itp.
Dane techniczne:
• Producent: Obolith
• Typ: Prasa hydrauliczna / wibroprasa
• Napęd: Elektryczno-hydrauliczny
• Stan: Używana, sprawna
• Zasilanie: 400V
• Solidna, stalowa konstrukcja
Fedpfx Ajwpxynob Hjph
• Wbudowana forma (możliwość wymiany na inną)
• Pulpit sterowniczy z wyłącznikiem awaryjnym
• Możliwość uruchomienia na miejscu
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
KELCH Trabant 271-2/M – Urządzenie do ustawiania i pomiaru narzędzi
KELCH Trabant 271-2/M – Urządzenie do ustawiania i pomiaru narzędziKELCH Trabant 271-2/M – Urządzenie do ustawiania i pomiaru narzędzi
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Precyzyjny przyrząd pomiarowo-ustawczy do narzędzi CNC renomowanej marki KELCH – model Trabant 271-2/M. Wyposażony w system pomiaru długości i średnicy z optyką oraz monitorem KELCH Pico LCD A23 i elektroniką Heidenhain ND1202T Tool-Chek. Stan bardzo dobry, urządzenie kompletne i sprawne. Dane techniczne i wyposażenie: • Producent: KELCH GmbH + Co. Werkzeugmaschinenfabrik, Niemcy • Model: Trabant 271-2/M • Rok produkcji: 2000 • Jednostka pomiarowa: KELCH Pico LCD (Version A23) • System odczytu: Heidenhain ND1202T Tool-Chek • Zasilanie: 230V / 50–60Hz / 1000 VA • Optyka z kamerą pomiarową i ekranem LCD • Stół obrotowy z uchwytami i systemem regulacji w dwóch osiach • Zakres pomiarowy osi X/Z: do ok. 400 mm • Sterowanie osi z pulpitu KELCH (panel joystick + klawiatura funkcyjna) • Odczyt cyfrowy, menu w języku niemieckim i angielskim • W zestawie oryginalne dokumenty i komplet przyłączy Stan: • Używany, w pełni sprawny • Bardzo czysty egzemplarz z niemieckiego zakładu narzędziowego • Wszystkie osie pracują płynnie, ekran reaguje poprawnie • Gotowy do pracy Opis funkcjonalny: KELCH Trabant 271-2/M służy do szybkiego i precyzyjnego ustawiania narzędzi skrawających przed montażem w obrabiarce CNC. System optyczny z ekranem Pico LCD umożliwia pomiar długości, średnicy i geometrii narzędzia w trybie wizualnym. Idealny do kontroli i ustawiania frezów, noży tokarskich, wierteł oraz narzędzi specjalnych.
Fpsdpfx Aoxn Ax Asb Heh
Ogłoszenia
Wymysłów
60 km
PRECITOOL PRECIsset 400 – urządzenie do ustawiania narzędzi
PRECITOOL PRECIsset 400 – urządzenie do ustawiania narzędziPRECITOOL PRECIsset 400 – urządzenie do ustawiania narzędzi
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Urządzenie do precyzyjnego ustawiania, pomiaru i kontroli narzędzi skrawających CNC. System z kamerą optyczną EZset i oprogramowaniem EZvision (Image Controller 1). Stan bardzo dobry, kompletne, gotowe do pracy. Dane techniczne i wyposażenie: • Model: PRECIsset 400 • Producent systemu pomiarowego: EZset GmbH & Co. KG, Niemcy • Ekran sterujący: Image Controller 1 • Oprogramowanie: EZvision • Wersja dokumentacji: 1.1.1 (18.08.2006) • Zakres pomiarowy osi X / Z: do 400 mm • Kamera z systemem przetwarzania obrazu • Funkcja pomiaru krawędzi, długości i średnicy narzędzia • Możliwość zapisu i wydruku wyników • Gniazda USB i RS • Zasilanie: 12 V DC, 40 VA • Rok produkcji ok. 2018–2019 • W komplecie oryginalna dokumentacja techniczna PRECITOOL Stan: • Używany, w pełni sprawny • Ekran działa prawidłowo • Oś Längsachse / Querachse referencjonują się poprawnie • Zadbany egzemplarz z niemieckiego zakładu narzędziowego Opis funkcjonalny: PRECIsset 400 pozwala na szybkie i powtarzalne ustawianie narzędzi przed obróbką CNC. System wizyjny EZset umożliwia analizę geometrii ostrza i kontrolę zużycia narzędzi. Wysoka dokładność pomiaru dzięki stabilnej kolumnie i optyce przemysłowej.
Fedpsxn Awxjfx Ab Hjph
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna do mokrego
KUPFERMUHLE 60 na 5 głowic 60cm do bali
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7640
ATUTY
– najlepsza maszyna szeroko strugająca do drewna mokrego i suchego
– idealna do obróbki bali, podłogówki itp.
– 2 wały strugające + 3 wrzeciona
– produkcji niemieckiej marki KUPFERMUHLE
– strugarka używana, stan bardzo dobry
DANE TECHNICZNE
- max szerokość strugania 610mm
- max wysokość strugania 200mm
- z góry:
- wał wprowadzający ciągnący, zębaty
- zapadki
- docisk
- 2 wały ciągnące, zębate
- docisk
- wał strugający 610mm, 6-nożowy 15kW
- dociski
- wał ciągnący, gładki, wyprowadzający
- z dołu:
- docisk boczny na wprowadzeniu
- listwa prowadząca
- blat wprowadzający
- wał ciągnący, zębaty
- wał strugający 610mm, 6-nożowy 7,5kW
- 2 wały ciągnące, gładkie
Fedpfx Abjy Sny Ae Hsph
- docisk boczny na wyprowadzeniu
- z tyłu:
2 wrzeciona boczne + dociski:
1) pionowe prawe 200mm 15kW
2) pionowe lewe 200mm 15kW
- wrzeciono pionowe lewe regulowane elektrycznie prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
- wrzeciona ustawiane naprzemiennie
- wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
3) dodatkowe poziome dolne wrzeciono 160mm, regulowane góra/dół + prawo/lewo 5,5kW
- średnica wrzeciona 35mm
- na wyprowadzeniu: 2 rolki górne metalowe poślizgowe, 2 rolki dolne ciągnące, gumowe
- regulowane wałki w dolnym blacie
- elektryczna regulacja wysokości strugania
- 6 rodzajów prędkości posuwu 12,8/16,3/20/25,6/32,6/40m/min
- silnik posuwu 8kW
- średnice króćca odciągu 2×120, 2x160mm
- wymiary dł/szer/wys 2980x1980x1800mm
- waga około 3500kg
Cena netto: 66900 PLN
Cena netto: 15920 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Szlifierka taśmowa
CORMAKSM75
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Uniwersalna szlifierka taśmowa do szlifowania zgrubnego i polerowania metalu. Nadająca się do różnych kształtów i materiałów. Szlifierka seryjnie wyposażona jest również króciec ssący do odciągu. Rozmiar taśmy szlifierskiej to 75 x 2000 mm, mocny silnik 3 kW. Model SM 75 dodatkowo wyposażony w 2 prędkości taśmy 14,5 i 29 m/s W zestawie 2 koła gumowane zapewniające brak poślizgu taśmy szlifującej.
Charakterystyka maszyny
szlifierka wyposażona w 2 króćce odciągowe
dwie prędkości szlifowania
do szlifowania powierzchni, krawędzi i zaokrągleń
stabilna, wolna od wibracji konstrukcja
szybka zmiana kąta nachylenia pasa
duża prędkość taśmy ściernej
silnik o dużej mocy zapewnia doskonałą jakość szlifowania
duża powierzchnia szlifowania
sprężynowy system napinania zapewnia automatyczne napinanie taśmy szlifującej
łatwa regulacja i wymiana taśmy
Dane techniczne:
POWIERZCHNIA KONTAKTOWA KOŁA (W x S)
250 mm x 150 mm
Fpedpfxsvu Uhas Ab Heh
WYMIARY TAŚMY ŚCIERNEJ (D x S)
2000 mm x 75mm
PRĘDKOŚĆ TAŚMY
14,5 / 29 m/s
MOC SILNIKA
3 kW / 400 V
WAGA
72 kg
WYMIARY
1070 x 560 x 980 mm
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Grubościówka z wałem spiralnym
CORMAKTH410S
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, CHARAKTERYSTYKA:
stół grubościówki wykonany z odlewu żeliwnego , szlifowany gwarantuje optymalny poślizg obrabianego elementu
wał spiralny z wymiennymi węglikowymi płytkami nożowymi, znacznie wydłuża pracę względem grubościówki z wałem nożowym
możliwy wybór jednej z trzech możliwych prędkości posuwu
prosta wymiana noży dzięki możliwości odchylania pokrywy odciągowej
wydajny napęd łańcuchowy zapewnia dokładny posuw obrabianego materiału prowadząc i wyprowadzając przedmiot
blat grubościówki pozwala na dokładność obróbki 0,1 mm dzięki wskaźnikowi cyfrowemu na kole ręcznym
śruby do regulacji noży umożliwiają szybkie, proste i dokładne ustawienie noży na głowicy
komfortowa praca dzięki osłonie odciągowo-wygłuszającej
w standardzie przedłużony blat z wbudowanymi rolkami
polerowany , szlifowany, żeliwny stół grubościówki pozwala obróbkę przedmiotów aż do wysokości 230 mm
miarowa praca obróbki dzięki stołowi ze środkową prowadnicą kolumnową i podparciem
Fpsdpfx Abox Dlp As Hoh
Parametry techniczne
Szerokość strugania grubościówki 410 mm
REGULACJA WYSOKOŚCI STRUGANIA 5-230 mm
Średnica wału strugarki 95 mm
Ilość noży 72 szt.
Prędkość obrotowa wału strugarki 4050 obr./min
Prędkość posuwu 6 m/min
Przyłącze odsysania ø100 mm
Moc silnika 4,2 kW
Moc silnika S1 100% 3,0 kW
Napięcie 400 V
Średnica króćca odciągowego 100 mm
Waga brutto 263 kg
WYMIARY
Szerokość 1110 mm
Głębokość 710 mm
Wysokość 1020 mm
Wielkość stołu - szerokość 930 mm
Wielkość stołu - głębokość 410 mm
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Szlifierka krawędziowa kątowa taśmowa
CORMAKtyp MM2315
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7854
Dane techniczne:
- długość taśmy 2515x152mm
- szerokość taśmy 150mm
- oscylacja
- ruch oscylacji w pionie
- długość szlifowania 790mm
- wymiar stołu 840x300mm
- stół roboczy do elementów krzywoliniowych 300x250mm
- regulacja stołu roboczego 80mm
- silnik 2,2kW
- agregat szlifujący regulowany pod kątem 90-45 stopni
- regulacja głowicy szlifującej 0-45 stopni
- średnica króćca odciągu 100mm
- wymiary dł/szer/wys 1450/600/1230mm
- waga 138kg
ATUTY
– z oscylacją – z trzewikiem
– do szlifowania krzywoliniowego, prostoliniowego
– agregat z możliwością pracy w pionie i w poziomie
Fodpfjy Rr T Rsx Ab Hoph
– niemalowana – szlifierka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 3900 PLN
Cena netto: 930 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Tokarka uniwersalna do metalu
CORMAK410x1000
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Tokarka tej serii może być wykorzystywana do wielu zadań, takich jak toczenie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych, stożków, polerownie, gwintowanie, modułowe i DP, wiercenie i przeciąganie wewnętrzne.
Charakterystyka maszyny
Tokarka serii 410x1000 CORMAK może być wykorzystywana do wielu zadań, takich jak toczenie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych, stożków, polerownie, gwintowanie metryczne, calowe modułowe i DP, wiercenie i przeciąganie.
Wyposażenie seryjne obejmuje odczyt cyfrowy 3-osi.
Nowoczesne i precyzyjne łożyskowanie wrzeciona.
Duży przelot wrzeciona 52 mm.
Ciężkie łoże z odlewu żeliwnego, szlifowane i indukcyjnie hartowane.
Koła zębate przekładni wzmacniane poprzez hartowanie i dokładne szlifowanie.
Większe możliwości obróbki poprzez wyjmowany mostek.
Osłony bezpieczeństwa zgodne z najnowszymi normami.
Dokładność obróbki: odchyłka kołowości poniżej 0,01 mm, odchyłka walcowości nie więcej niż 0,02 mm dla pomiaru o długości 200 mm, wykończenie powierzchni jest idealnie.
Tokarka wyposażona w mechaniczny hamulec nożny.
Możliwość wyposażenia tokarki w liniał do toczenia stożków.
Dane techniczne
ŚREDNICA TOCZENIA NAD ŁOŻEM 410 mm
ŚREDNICA TOCZENIA SUPORTEM 255 mm
ŚREDNICA TOCZENIA W WYBRANIU MOSTKA 580 mm
DŁUGOŚĆ TOCZENIA W WYBRANIU MOSTKA 190 mm
ROZSTAW KŁÓW 1000 mm (opcja 1500 mm)
WYSOKOŚĆ KŁÓW 205 mm
ŁOŻE hartowane indukcyjnie
SZEROKOŚĆ ŁOŻA 250 mm
ŚREDNICA PRZELOTU WRZECIONA 52 mm
KOŃCÓWKA WRZECIONA D1-6
GNIAZDO WRZECIONA No 6 Morse'a
ZAKRES OBROTÓW WRZECIONA (16) 45-1800 obr./min
MAKSYMALNY WYMIAR NARZĘDZIA 20 mm x 20 mm
ZAKRES POSUWU WZDŁUŻNEGO (17) 0,05-1,7mm/obr
ZAKRES POSUWU POPRZECZNEGO (17) 0,025-0,85 mm/obr
GWINT METRYCZNY (42) 0,2-14 mm
GWINT CALOWY (45)2-72 T.P.I
GWINT MODUŁOWY 0,3-3,5M.P (18)
GWINT D.P. 8-44D.P. (21)
ŚREDNICA TULEI KONIKA 50 mm
WYSUW TULEI KONIKA 120 mm
KOŃCÓWKA TULEI KONIKA MK 4
ODCZYT CYFROWY pełny-3osie
MOC SILNIKA GŁÓWNEGO (S1/S6) 2,2 kW / 3,3 kW
Fpedpfx Abjiz Tf So Heh
MOC POMPKI CHŁODZIWA 0,1 kW
WYMIARY GABARYTOWE 1940 mm x 850 mm x 1320 mm
WAGA (BRUTTO) OK. 1590 kg
Wyposażenie
UCHWYT TOKARSKI 3-SZCZĘKOWY - 200 mm
UCHWYT TOKARSKI 4-SZCZĘKOWY - 250 mm
ODCZYT CYFROWY W 3 OSIACH
TARCZA CZOŁOWA
PODTRZYMKA STAŁA
PODTRZYMKA RUCHOMA
TULEJA REDUKCYJNA WRZECIONA
KIEŁ STAŁY
KOŁA ZMIANOWE DO GITARY
UKŁAD CHŁODZENIA
INSTALACJA OŚWIETLENIOWA
WSKAŹNIK (ZEGAR) DO GWINTÓW
TOKARKA WYPOSAŻONA W ELEKTROMECHANICZNY HAMULEC NOŻNY ZGODNY Z NORMĄ CE
WANNA NA WIÓRY
KOMPLET NARZĘDZI OBSŁUGOWYCH
NAJNOWSZE OSŁONY BEZPIECZEŃSTWA ZGODNE Z NORMĄ CE
PEŁNA INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM
DEKLARACJA ZGODNOŚCI WE/CE
MASZYNA FABRYCZNIE NOWA Z PEŁNĄ GWARANCJĄ
W celu uzyskania więcej informacji, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową.
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Półautomatyczna kolumnowa przecinarka
CORMAKH-350
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, UWAGA!!! PROMOCJA!!! OSTATNIA SZTUKA!!
Charakterystyka:
Praca w cyklu półautomatycznym
Hydrauliczne sterowanie ruchem ramienia (góra - dół), z możliwością płynnej regulacji prędkości opadania
Funkcja pamięci położenia ramienia
Hydraulicznie sterowane szczęk imadła
Hydrauliczny docisk do cięcia w pakiecie
Hydrauliczny naciąg taśmy
Szczotka czyszcząca taśmę
Układ chłodzenia
Piła taśmowa bimetaliczna
Deklaracja zgodności CE
Dane techniczne:
Rodzaj: Półautomat Kolumnowy
Sterowanie: panel kontrolny z przodu maszyny
Maksymalna średnica cięcia: fi 350, 400 x 350 mm
Podnoszenie ramienia: Hydrauliczne
Opuszczanie ramienia: Hydrauliczne
Prędkość taśmy: od 25/60/75 m/min.
Imadło: Hydrauliczne
Min. średnica cięcia 5 mm
Fedpfx Asy Tipneb Heph
Min. długość materiału w imadle 30 mm
Odległość podstawy imadła od podłoża 780 mm
Wymiar taśmy tnącej 4515 × 34 × 1,1 mm
Moc całkowita 5,2 kW
Prędkość taśmy 25/60/75 m/min
Wymiary (L×W×H) 2400 × 1250 × 1550 mm
Waga 1200 kg
Producent: Cormak
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Odciąg do wiórów
CORMAKFM350
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Odciąg stworzony z myślą o bardzo dużej ilości zanieczyszczeń. Bardzo mocny silnik, stabilna podstawa oraz szybkie montowanie worków są świetną rekomendacją tego urządzenia. Wysokowydajna maszyna, dostosowana do pracy zarówno w małych warsztatach jak i dużych stolarniach.
Odciąg CORMAK FM350 dzięki kompaktowym rozmiarom i solidnej konstrukcji nadaje się idealnie do pracy zarówno w małych jak i dużych warsztatach stolarskich
Współpraca z maszynami stolarskimi: Urządzenie jest przystosowane do efektywnej współpracy z różnego rodzaju maszynami stolarskimi, takimi jak strugarki, grubościówki, frezarki i piły taśmowe.
Wydajność odsysania: Metalowa turbina nowej generacji o prędkości 2950 obr./min. umożliwia efektywne odsysanie wiórów i trocin z wydajnością 4860 m3/h.
Konstrukcja: Wzmocniona stalowa konstrukcja malowana proszkowo zapewnia solidność i trwałość, co przekłada się na długą żywotność urządzenia.
Wymiana worka: Prosta i szybka wymiana worka dzięki stalowym klamrom, co ułatwia konserwację i utrzymanie urządzenia w dobrej kondycji.
Regulacja nóżek: Gwintowane nóżki umożliwiają regulację urządzenia na nierównej nawierzchni, co przyczynia się do stabilności pracy.
Zestaw dodatków: W zestawie znajdują się 3 worki filtracyjne, 3 worki odpadowe oraz rozdzielacz na 4 rury, co zwiększa funkcjonalność odciągu.
Fodpfx Aey Tig Tjb Heph
Silnik: Trójfazowy silnik elektryczny o mocy 3,8 kW przy napięciu 400V zapewnia niezawodność i efektywność pracy.
Wirnik: Stalowy wirnik gwarantuje lepsze osiągi i dłuższą żywotność w porównaniu do wirników z tworzywa sztucznego.
Podłączenie do 4 maszyn: Dodatkowe przyłącze umożliwia jednoczesne podłączenie do czterech maszyn, co zwiększa elastyczność użycia urządzenia.
Worek o dużej pojemności: Zestaw zawiera 6 worków (3 filtracyjne i 3 odpadowe), każdy o pojemności 200L, co umożliwia dłuższą pracę bez konieczności częstej wymiany worka.
Wyposażenie standardowe:
6 worków płóciennych
Parametry techniczne:
Wydajność odsysania [m3/h] 4860
Objętość worków [litrów] 3 x 200
Ilość worków 6
Średnica króćca ssącego [mm] 1 x 180, 4 x 100
Wymiary (dł. x szer. x wys.) [mm] 2355 x 590 x 2150
Waga [kg] 125
Moc silnika [kW] 3,8
Zasilanie 3 fazy, 400V
Instrukcja (DTR)
UWAGA!!! Maszyna pochodzi ze zwrotu, widoczne ślady użytkowania. Brak gwarancji.
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Podajnik rolkowy
CORMAKLS-38-8
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2026, PODAJNIK ROLKOWY 1,35 m
Fpodpjw Icqyofx Ab Hjh
Aurora LS38-8
Opis urządzenia
Regulacja wyskości w zakresie 670 - 1125 mm
Wymiary stołu 1330 x 480 mm
Do podawania i odbierania materiału obrabianego
Bardzo wytrzymałe stalowe łożyskowane rolki
Zmienna regulacja wysokości- pasuje do każdej wysokości maszyn
Wszechstronne zastosowanie np. do przecinarek taśmowych do metalu
Parametry techniczne
Wymiary stołu (D x S) 1330 x 480 mm
Zakres regulacji wysokości: 670 - 1125 mm
Rolki: 8 rolek Ø38 mm x 400 mm
Udźwig max. 300 kg
Waga 21 kg
UWAGA!!! Maszyna pochodzi ze zwrotu. Brak dwóch rolek. BRAK GWARANCJI!
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Filtr pyłowy do FM340, FM300SA i FM500
CORMAKHEPA Filtr CF510B
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2026, Filtr pyłowy samoczyszczący, skuteczniejszy od worków płóciennych i filcowych. Zatrzymuje pył do 2 mikronów, dzięki czemu gwarantuje wzrost czystości i bezpieczeństwa na danym stanowisku pracy. Filtr wyposażony w system samoczyszczący.
Parametry techniczne
Średnica cylindra: 500 mm
Wysokość: 1175 mm
Waga: 14 kg
Filtr pasuje również do modeli odciągów: FM300, FM340, FM300S, FM300SA, FM500
Producent: Cormak
Fodoy S U Erepfx Ab Hsph
UWAGA!!! Pochodzi ze zwrotu. Lekko wgięty na wyprzedaż z serwisu. BRAK GWARANCJI!
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Odciąg do metalu i opiłków
CORMAKMDC750 230V
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2025, Urządzenie do odciągu wiórów i opiłków aluminiowych (nie pyłów aluminiowych), stalowych z maszyn oraz czyszczenia stanowiska pracy. Użycie bocznej turbiny sprawia, że urządzenie jest idealne do podłączenia do maszyn, gdzie powstaje duża ilość wiórów. Wyposażony jest w pyłkowy filtr i zbiornik (szufladę) do wysypywania produktu ubocznego.
Charakterystyka maszyny
Szybka i łatwa wymiana filtra
Duży pojemnik na opiłki i wióry
Szybki dostęp do pojemnika zbiorczego
Stabilnie stojąca, kompaktowa obudowa
Duża pojemność pojemnika
Efektywne odsysanie
Dane techniczne
SILNIK
0,75 kW
NAPIĘCIE
230 V / 50 Hz
KRÓĆCE SSĄCE
1 x 100 mm
WYDAJNOŚĆ ODCIĄGOWA BEZ WORKA
1800 m³/h
WYDAJNOŚĆ ODCIĄGOWA Z WORKIEM
1520 m³/h
ŚREDNICA WIRNIKA
350 mm
WYMIARY
Fodpoxzrzajfx Ab Heph
870 x 560 x 1170 mm
WAGA
31 kg
Uwaga !! Maszyna pochodzi ze zwrotu. Uszkodzenia mechaniczne obudowy,połamana puszka elektryczna.
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Odciąg do metalu i opiłków
CORMAKMDC750 400V
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2025, Urządzenie do odciągu wiórów i opiłków aluminiowych (nie pyłów aluminiowych), stalowych z maszyn oraz czyszczenia stanowiska pracy. Użycie bocznej turbiny sprawia, że urządzenie jest idealne do podłączenia do maszyn, gdzie powstaje duża ilość wiórów. Wyposażony jest w pyłkowy filtr i zbiornik (szufladę) do wysypywania produktu ubocznego.
Charakterystyka maszyny
Szybka i łatwa wymiana filtra
Duży pojemnik na opiłki i wióry
Szybki dostęp do pojemnika zbiorczego
Fpedpfowl Dn Aex Ab Hjh
Stabilnie stojąca, kompaktowa obudowa
Duża pojemność pojemnika
Efektywne odsysanie
Dane techniczne
SILNIK
0,75 kW
NAPIĘCIE
400 V / 50 Hz
KRÓĆCE SSĄCE
1 x 100 mm
WYDAJNOŚĆ ODCIĄGOWA BEZ WORKA
1800 m³/h
WYDAJNOŚĆ ODCIĄGOWA Z WORKIEM
1520 m³/h
ŚREDNICA WIRNIKA
350 mm
WYMIARY
870 x 560 x 1170 mm
WAGA
31 kg
ODCIĄG UŻYWANY : POCHODZI ZE ZWROTU, ODMALOWANY, WIDOCZNE ŚLADY MALOWANIA, 100% SPRAWNY
Ogłoszenia
Częstochowa
126 km
Drukarki etykiet i maszyny do zaklejania
Drukarki etykiet i maszyny do zaklejania
Zadzwoń
Stan: nowe, Drukarki etykiet i maszyny do zaklejania kartonów
LogComp / Bedo
Fsdpfx Aoy H Ex Sob Hsph
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Przecinarka taśmowa
CORMAKHBS275
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Przecinarka taśmowa CORMAK HBS275 do ciecia rur profili i prętów, znajduje powszechne zastosowanie we wszystkich zakładach ślusarskich gdzie liczy się precyzja, jakość oraz szybkość cięcia. Model wyposażony w skrętne ramię 0-60°, prowadnice piły są oparte na węglikach spiekanych. Konstrukcja ramy zapewnia dokładną i cichą pracę.
Charakterystyka maszyny
Przecinarka taśmowa do metali, pozioma ze skrętnym ramieniem umożliwia przecinanie w płaszczyźnie prostopadłej do osi przecinanego materiału i pod dowolnym kątem w zakresie od 0 do 60°. Materiał do cięcia może być podawany ręcznie lub dowolnym urządzeniem mechanicznym, natomiast posuw narzędzia odbywa się samoczynnie. Prowadnice taśmy wyposażone są w specjalne płytki z węglikowe i łożyska. Ma to ogromny wpływ na prowadzenie taśmy, jej żywotność, prostolinijność, dokładność i jakość cięcia. Prowadzenie węglikowe ogranicza w bardzo dużym stopniu zużywanie się maszyny i brzeszczotu. Maszyna wyposażona w wydajną pompę chłodzenia z zamkniętym obiegiem chłodziwa.
Ramię przecinarki wykonane z jednolitego żeliwnego odlewu wraz z zastosowanej w tej przecinarce taśmy tnącej o szerokości 27 mm umożliwia w pełni wykonywanie wieloseryjnych cięć zarówno profili jak i pełnych materiałów. Imadło jest umiejscowione w regulowanym łożu i jest wyposażone w szybki zacisk. Prowadnice brzeszczotu wyposażone są w płytki z twardego metalu – węgliki spiekane oraz system łożysk tocznych. To właśnie PROWADNICE Z WĘGLIKA SPIEKANEGO odpowiadają za precyzję i prostolinijność cięcia.
Do podstawy jest zamocowany żeliwnej konstrukcji stół roboczy ze skrętnym ramieniem i pulpitem sterującym na oddzielnym ramieniu. W procesie cięcia głównym ruchem skrawającym jest przesuwanie taśmy tnącej a posuwem opadania ramienia. Szybkość opadania ramienia (szybkość cięcia) regulowana jest za pomocą siłownika hydraulicznego.
Szybkość posuwu regulowana jest na pulpicie sterowniczym przecinarki. Do wyboru mamy dwie prędkości taśmy tnącej 37.5 i 75 m/min. W dolnym położeniu ramienia ( po przecięciu materiału) napęd taśmy tnącej jest wyłączany automatycznie. Bezpieczeństwo zapewnią osłony taśmy tnącej oraz mikro wyłączniki zatrzymujące pracę silnika po zakończeniu cyklu cięcia lub otwarciu którejkolwiek z osłon, dodatkowe zabezpieczenie polega na wyłączeniu automatycznym przecinarki w przypadku zerwania się taśmy tnącej.
Napęd maszyny przenoszony jest za pośrednictwem silnika z przekładnią ślimakową.
Silnik z bezpiecznikiem termicznym chroni przed przegrzaniem podczas pracy.
Dane techniczne
MOC CAŁKOWITA
1,5 kW
ZASILANIE
400V 50Hz
Fedpfeudi Unsx Ab Hjph
REGULACJA OPADANIA RAMIENIA
siłownik hydrauliczny
DŁUGOŚĆ TAŚMY
2450 x 27 x 0,9 mm
PRĘDKOŚĆ TAŚMY
37,5 / 75m/min
WYSOKOŚĆ BAZY IMADŁA
900 mm
WYMIARY MASZYNY (Z PODNIESIONYM RAMIENIEM) (D x S x W)
1720 x 800 x 1800 mm
WAGA
215 kg
KĄT
0º
ø220
260 x 140
200 x 200
45º R
ø160
160 x 140
160 x 160
60º R
ø100
120 x 100
100 x 100
Cena nie dotyczy maszyn zakupionych w Polsce.
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Centrum obróbcze
CORMAKCNC MILL850 1000 x 500
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Nasze Centrum Obróbcze CNC MILL850 to owoc długoletniego doświadczenia i inżynieryjnej precyzji. Zaprojektowane z wykorzystaniem sprawdzonych komponentów, te maszyny gwarantują niezawodność i długotrwałą wydajność. Masywny korpus zapewnia stabilność, umożliwiając wydajną i precyzyjną obróbkę na każdym etapie produkcji. Hermetyczna komora nie tylko zabezpiecza przed ewentualnymi zagrożeniami, ale także utrzymuje czystość na miejscu pracy. Stół o powierzchni hartowanej, wolny od obciążenia mechanicznych elementów konstrukcji, gwarantuje bezpieczne i efektywne przyjmowanie obrabianych elementów. . Wybierz Centrum Obróbcze CNC MILL850 - idealne połączenie solidności, precyzji i innowacyjnych rozwiązań.
Opis
Prowadnice liniowe
Najwyższej jakości prowadnice dla wszystkich osi
Masywny korpus maszyny
Dobra dostępność stołu roboczego
Hermetyczna komora robocza zapewniająca bezpieczeństwo pracy
Sterowanie CNC (SIEMENS SINUMERIK 808D)
Parametry techniczne
Stożek wrzeciona BT40
Wymiary stołu 1000 x 500 mm
Odległość końcówki wrzeciona od powierzchni stołu 620 mm
Odległość osi wrzeciona do kolumny 530 mm
Przejazd stołu 800 x 500 mm
Zakres ruchu osi Z 500 mm
Zakres obrotowy wrzeciona do 10 000 obr./min
Liczba / szerokość / rozstaw rowków teowych 4 / 18 mm / 120 mm
Posuw roboczy 2000 mm/min
Szybki posuw X,Y,Z 15 m/min
Liczba narzędzi w magazynie 24
Moc (moment) napędów posuwu 1,75 / 1,75 / 3,5 kW
Dokładność pozycjonowania 0,005 mm
Moc silnika wrzeciona 5,5 kW
Zasilanie, moc całkowita 400V / 18 kW
Max. obciążenie stołu 500 kg
Fpjdpfx Ajrh Ev Heb Hjh
Waga 5000 kg
Wymiary (D x S x W) 2800 x 2300 x 2700 mm
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Centrum Obróbcze
CORMAKMILL530 S808N16W10 +4 oś
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Centra obróbcze CNC MILL 530 to maszyny przemysłowe, które zapewniają niezawodność i precyzję w jednym. Dzięki solidnej konstrukcji i sprawdzonym komponentom, te maszyny są idealne do wymagających zastosowań przemysłowych. Masywny korpus zapewnia stabilność i precyzję obróbki, a hermetyczna komora utrzymuje miejsce pracy w idealnej czystości i bezpieczeństwie. Stół o powierzchni hartowanej jest przyjazny dla obrabianych elementów, a wydajny układ chłodzenia zapewnia optymalne warunki skrawania. Wybierz MILL 530, aby zapewnić swojej produkcji najwyższą jakość i efektywność. Centrum obróbcze MILL 530 – Precyzja i wydajność w obróbce CNC Centrum obróbcze MILL 530 to zaawansowane pionowe centrum obróbcze CNC, zaprojektowane z myślą o precyzyjnej obróbce metalu w zakładach produkcyjnych. Wyposażone w nowoczesne technologie i solidną konstrukcję, zapewnia niezawodność i wysoką wydajność w różnorodnych aplikacjach przemysłowych.
Parametry techniczne Zakres ruchu Oś X 450 mm Oś Y 340 mm Oś Z 400 mm Odległość od końcówki wrzeciona do stołu roboczego 10–470 mm Odległość od środka końcówki do prowadnicy kolumny 350 mm Posuw Szybki posuw osi X | moc | moment 14 m/min | 1 kW | 4,78 Nm Szybki posuw osi Y | moc | moment 14 m/min | 1 kW | 4,78 Nm Szybki posuw osi Z | moc | moment 11 m/min | 1,75 kW | 8,36 Nm Stół roboczy Powierzchnia stołu roboczego 900 x 400 mm Rowek teowy 4–14 mm Wrzeciono Prędkość obrotowa 100–8000 obr./min (opcja 10000 obr./min) Otwór stożkowy wrzeciona BT40 Pompa chłodziwa 480W; 2,5-3,3m3/h Moc silnika głównego 3,7 kW Magazyn narzędzi Maks. średnica narzędzia 100 mm Maks. długość narzędzia 300 mm Maks. waga narzędzia 7 kg Czas zmiany narzędzia 2-5s Pozostałe parametry Dokładność pozycjonowania 0,01 mm Wymiary (DxSxW) 2100 x 2250 x 2600 mm Waga 1800 kg Wyposażenie standardowe Sterowanie SIEMENS SINUMERIK 808 Advanced Wrzeciono 8000 obr./min 16 narzędziowy magazyn 3-kolorowe lampki alarmowe Oświetlenie Zamknięty układ chłodzenia Hermetyczna obudowa maszyny Automatyczny system smarowania Układ pneumatyczny Siemens Sinumerik 808D – kompaktowe sterowanie CNC dla podstawowych zastosowań Siemens Sinumerik 808D to ekonomiczne sterowanie CNC dedykowane dla tokarek i frezarek klasy podstawowej, idealne dla małych i średnich zakładów. Jego kluczowe cechy to: Intuicyjna obsługa: Graficzny interfejs i funkcja Teach-In ułatwiają programowanie, skracając czas nauki operatorów do minimum. Wysoka niezawodność: Wytrzymała konstrukcja odporna na zapylenie i wilgoć, zapewniająca stabilność w trudnych warunkach warsztatowych. Kompatybilność: Dedykowane do maszyn o standardowych wymaganiach, z łatwą integracją napędów servo SIEMENS. Optymalizacja kosztów: Niskie zużycie energii i minimalne wymagania serwisowe, idealne dla początkujących użytkowników CNC.
Fpodeyb Nc Nopfx Ab Heh
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Centrum Obróbcze
CORMAKMILL530 S808N16W10
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Centra obróbcze CNC MILL 530 to maszyny przemysłowe, które zapewniają niezawodność i precyzję w jednym. Dzięki solidnej konstrukcji i sprawdzonym komponentom, te maszyny są idealne do wymagających zastosowań przemysłowych. Masywny korpus zapewnia stabilność i precyzję obróbki, a hermetyczna komora utrzymuje miejsce pracy w idealnej czystości i bezpieczeństwie. Stół o powierzchni hartowanej jest przyjazny dla obrabianych elementów, a wydajny układ chłodzenia zapewnia optymalne warunki skrawania. Wybierz MILL 530, aby zapewnić swojej produkcji najwyższą jakość i efektywność. Centrum obróbcze MILL 530 – Precyzja i wydajność w obróbce CNC Centrum obróbcze MILL 530 to zaawansowane pionowe centrum obróbcze CNC, zaprojektowane z myślą o precyzyjnej obróbce metalu w zakładach produkcyjnych. Wyposażone w nowoczesne technologie i solidną konstrukcję, zapewnia niezawodność i wysoką wydajność w różnorodnych aplikacjach przemysłowych.
Fpsdpfx Asyb D Dbsb Hjh
Parametry techniczne Zakres ruchu Oś X 450 mm Oś Y 340 mm Oś Z 400 mm Odległość od końcówki wrzeciona do stołu roboczego 10–470 mm Odległość od środka końcówki do prowadnicy kolumny 350 mm Posuw Szybki posuw osi X | moc | moment 14 m/min | 1 kW | 4,78 Nm Szybki posuw osi Y | moc | moment 14 m/min | 1 kW | 4,78 Nm Szybki posuw osi Z | moc | moment 11 m/min | 1,75 kW | 8,36 Nm Stół roboczy Powierzchnia stołu roboczego 900 x 400 mm Rowek teowy 4–14 mm Wrzeciono Prędkość obrotowa 100–8000 obr./min (opcja 10000 obr./min) Otwór stożkowy wrzeciona BT40 Pompa chłodziwa 480W; 2,5-3,3m3/h Moc silnika głównego 3,7 kW Magazyn narzędzi Maks. średnica narzędzia 100 mm Maks. długość narzędzia 300 mm Maks. waga narzędzia 7 kg Czas zmiany narzędzia 2-5s Pozostałe parametry Dokładność pozycjonowania 0,01 mm Wymiary (DxSxW) 2100 x 2250 x 2600 mm Waga 1800 kg Wyposażenie standardowe Sterowanie SIEMENS SINUMERIK 808 Advanced Wrzeciono 8000 obr./min 16 narzędziowy magazyn 3-kolorowe lampki alarmowe Oświetlenie Zamknięty układ chłodzenia Hermetyczna obudowa maszyny Automatyczny system smarowania Układ pneumatyczny Siemens Sinumerik 808D – kompaktowe sterowanie CNC dla podstawowych zastosowań Siemens Sinumerik 808D to ekonomiczne sterowanie CNC dedykowane dla tokarek i frezarek klasy podstawowej, idealne dla małych i średnich zakładów. Jego kluczowe cechy to: Intuicyjna obsługa: Graficzny interfejs i funkcja Teach-In ułatwiają programowanie, skracając czas nauki operatorów do minimum. Wysoka niezawodność: Wytrzymała konstrukcja odporna na zapylenie i wilgoć, zapewniająca stabilność w trudnych warunkach warsztatowych. Kompatybilność: Dedykowane do maszyn o standardowych wymaganiach, z łatwą integracją napędów servo SIEMENS. Optymalizacja kosztów: Niskie zużycie energii i minimalne wymagania serwisowe, idealne dla początkujących użytkowników CNC.
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Tokarka CNC
CORMAKCKT 800x3000 SAH8
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Seria ciężkich tokarek CNC to gwarancja efektywności w wydajnym skrawaniu z dużą dokładnością. Nasza Tokarka CNC 800X3000 to nie tylko narzędzie, to partner zarówno dla doświadczonych profesjonalistów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w produkcji. Jej moc i stabilność, wsparte szerokimi prowadnicami, czynią ją niezastąpionym narzędziem w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów obróbki metalu.
Tokarka CNC 800x3000 to profesjonalna maszyna numeryczna zaprojektowana do precyzyjnej obróbki metalu w wymagających zastosowaniach przemysłowych. Dzięki solidnej konstrukcji i zaawansowanym systemom sterowania, zapewnia niezawodność i wysoką wydajność w produkcji seryjnej i jednostkowej.
Fpsdpfoycrz Rjx Ab Hsh
Siemens Sinumerik 808D to ekonomiczne sterowanie CNC dedykowane dla tokarek i frezarek klasy podstawowej, idealne dla małych i średnich zakładów. Jego kluczowe cechy to:
Intuicyjna obsługa: Graficzny interfejs i funkcja Teach-In ułatwiają programowanie, skracając czas nauki operatorów do minimum.
Wysoka niezawodność: Wytrzymała konstrukcja odporna na zapylenie i wilgoć, zapewniająca stabilność w trudnych warunkach warsztatowych.
Kompatybilność: Dedykowane do maszyn o standardowych wymaganiach, z łatwą integracją napędów servo SIEMENS.
Optymalizacja kosztów: Niskie zużycie energii i minimalne wymagania serwisowe, idealne dla początkujących użytkowników CNC.
Dane techniczne tokarki CNC 800x3000
ROZSTAW KŁÓW 3000 mm
MAKSYMALNA ŚREDNICA TOCZENIA 800 mm
MAKSYMALNA ŚREDNICA TOCZENIA NAD SUPORTEM 520 mm
SZEROKOŚĆ ŁOŻA 600 mm
PRZELOT WRZECIONA 104 mm (opcja 130 mm)
PRĘDKOŚĆ WRZECIONA 22-108, 60-300, 240-1200 obr/min
MAKSYMALNY PRZESUW OSI X/Z 420/1350, 2850 mm
PRĘDKOŚĆ POSUWU PRZYŚPIESZONEGO OSI X/Z 4/8 m/min
DOKŁADNOŚĆ POZYCJONOWANIA 0,03/0,04 mm
POWTARZALNOŚĆ OSI X/Z 0,012/0,02; 0,025 mm
ŚREDNICA TULEI KONIKA 100 mm
MAKSYMALNY PRZESUW TULEI KONIKA 250 mm
KOŃCÓWKA TULEI KONIKA MK5
ILOŚĆ NARZĘDZI 8
ROZMIAR NARZĘDZI 32x32 mm
MAKSYMALNA ŁADOWNOŚĆ 1700 kg
MOC SILNIKA 15 kW
WAGA 8700 kg
WYMIARY 5200 x 2540 x 1860 mm
Wyposażenie standardowe
Pełna osłona przestrzeni roboczej
Imak 4-narzędziowy
Uchwyt 3-szczękowy 320 mm
Uchwyt + konik manualny
Sterowanie Fanuc lub Siemens
Układ chłodzenia
Oświetlenie
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Tokarka cnc
CORMAKCNC CKT 560x1500 Hydraulic
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Wydajna tokarka z płaskim łożem o szerokim zastosowaniu dedykowana dla produkcji seryjnej i jednostkowej. Sztywna konstrukcja tokarki oraz masywne hartowane i szlifowane prowadnice gwarantują stabilność, dokładność toczenia i wysoką powtarzalność obróbki detali o dużych gabarytach.
Parametry techniczne
ŚREDNICA TOCZENIA NAD ŁOŻEM 560 mm
ŚREDNICA TOCZENIA NAD SUPORTEM 340 mm
MAKSYMALNA DŁUGOŚĆ ELEMENTU 1500 mm
PRĘDKOŚĆ WRZECIONA 100-800 obr/min
PRZELOT WRZECIONA 90 mm
SZEROKOŚĆ ŁOŻA 430 mm
KOŃCÓWKA WRZECIONA A2-11
ILOŚĆ NARZĘDZI 8
ROZMIAR NARZĘDZI 25X25 mm
KOŃCÓWKA KONIKA MT 5
MAKSYMALNY PRZESUW KONIKA 150 mm
MOC SILNIKA 11 kW
WYMIARY 3770x1500x1900 mm
WAGA NETTO 4150 kg
Dostępne wyposażenie
sterowanie SINUMERIK 808D
napędy servo firmy SIEMENS
hydrauliczny uchwyt tokarski 3 szczękowy
głowica rewolwerowa 8 pozycyjna
komplet szczęk miękkich
konik hydrauliczny
układ chłodzenia
system automatycznego smarowania przekładni i prowadnic
oświetlenie halogenowe 24V
instrukcja obsługi w języku polskim oraz angielskim
deklaracja CE
Podana cena jest ceną NETTO. Cena nie zawiera kosztów transportu.
Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego, bądź mailowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.
Fodpfxji Apf Ts Ab Heph
Ogłoszenia
Siedlce
217 km
Tokarka cnc
CORMAKCNC CKT 400x1000 Hydraulic
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wydajna tokarka z płaskim łożem o szerokim zastosowaniu do obróbki seryjnej i małoseryjnej. Maszyna posiada funkcje toczenie powierzchni zewnętrznych, wewnętrznych, sferycznych oraz gwintów. Zastosowane w sterowaniu cykle stałe dla toczenia poprzecznego, zwykłego, stożków, gwintowania, cięcia wgłębnego i konturowania. Znacząco upraszczają programowanie maszyny oraz skracają czas obróbki.
Parametry techniczne
Maks. średnica toczenia nad łożem Φ400 mm
Maks. średnica toczenia nad suportem Φ210 mm
Rozstaw kłów 1000 mm
Zakres prędkości wrzeciona 0-2000 obr./min
Przelot wrzeciona Φ75 mm
Stożek otworu wrzeciona MT6
Liczba pozycji uchwytu narzędzi 8
Maks. rozmiar imaka 25x25 mm
Min. jednostka ustawień (oś X; Z) 0,001 mm ; 0,001 mm
Prędkość ruchu osi X (długość) 8 m/min
Prędkość ruchu osi Z (poprzecznie) 10 m/min
Stożek tulei konika MT4
Maks. zakres przesuwu tulei konika 120 mm
Moc silnika głównego 7,5 kW
(X) silnik posuwu 6 Nm
(X) silnik posuwu 6 Nm
Wielkość opakowania (mm) 2640 x 1500 x 1766 mm
Waga netto 1800 kg
Dostępne wyposażenie
• sterowanie SINUMERIK 808D w języku polskim
• napędy servo firmy SIEMENS
• hydrauliczny uchwyt tokarski
• imak narzędziowy 8 pozycyjny
• komplet szczęk miękkich
• konik hydrauliczny
• układ chłodzenia
• system automatycznego smarowania przekładni i prowadnic
• oświetlenie halogenowe 24V
• instrukcja w języku polskim
• deklaracja zgodności CE
Podana cena jest ceną NETTO. Cena nie zawiera kosztów transportu.
Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego, bądź mailowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.
Fedpjiz S S Uefx Ab Hsph
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "cormak odciąg do trocin"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc








































































































































































































