Używane Weinig Hydromat 22Bl Hartverchromte Tischplatte na sprzedaż (610)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Formier
WeinigProfimat 23
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Strugarka czterostronna Weinig Profimat 23
Szerokość robocza 230mm
Wysokość robocza 120mm
Ilość wrzecion 5
Układ wrzecion:
Dół 4kw
Prawa
Lewa 11kw
Góra 11kw
Gbsdpfxsvyr Hks Ab Hen
Dół 11kw
Dociski pneumatyczne materiału
Prędkość posuwu regulowana 5-22m/min
Długość stołu wejściowego 2470mm
Silnik posuwu o mocy 4kw
Certyfikat CE
Średnica odciągów 5x140mm
Gabaryty maszyny 400x150x165cmH
Waga 2300kg
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Strugarka
WeinigUnimat 22A
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Strugarka czterostronna Weinig Unimat 22A
Szerokość robocza 220mm
Wysokość robocza 120mm
Ilość wrzecion 7
Układ wrzecion
Dół 4kw
Prawa 4kw
Lewa 5,5kw
Prawa 7.5kw
Góra 7,5kw
Dół 4kw
Uniwersalne 5,5kw
Prędkość posuwu regulowana do 36m/min
Możliwość zakupienia maszyny bez kabiny
Godpfx Aoy U Du Ueb Hobn
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Formier
WeinigUniplan
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Strugarka dwustronna Weinig Uniplan
Szerokość strugania 220mm
Wysokość strugania 15-120mm
Moc wrzecion poziomych 2x 5.5kw
Prędkość obrotowa wrzecion 6000r.p.m
Średnica wrzecion 50mm
Wrzeciona obustronnie podparte
Prędkość posuwu 6-32m/min
Silnik posuwu 3kw
Godpfx Aerxuvqjb Hobn

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
WEINIGK-23
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 1981, NUMER KATALOGOWY 7651
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 250mm
- max średnica tarczy 400mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z prześwitem 810mm
- długość blatu 1780mm
– z góry:
- zapadki/odrzutniki
- wał dociskowy, gładki
- zapadki
- wał dociskowy, gładki
- wał z piłami
- wały gładkie dociskowe 2szt
– z dołu:
- prowadnica
- zapadki/odrzutniki
Gbedpozaddlsfx Ab Hsn
- gąsienica
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 37kW
- manualne podnoszenie korpusu
- manualne podnoszenie wału z piłami
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2150x1480x1760mm
- waga 1735kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 46900 PLN
Cena netto: 11167 EUR w zależności od ceny 4,20 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła dwuwałowa gąsienicowa
WEINIGKD31 340/200
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7805
Gjdpfozadatex Ab Hjbn
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 340mm
- szerokość wału 340mm
- średnica otworu tarczy 80mm
- założone tarcze na górnym wale 350mm
- założone tarcze na dolnym wale 300mm
- max wysokość cięcia 200mm
- min długość obrabianego materiału 700mm
– z góry
- 2 rzędy odrzutników
- wał gładki, poślizgowy, dociskowy
- odrzutniki
- 2 wały poślizgowe, gładkie, dociskowe
- wał z piłami
- 3 rolki dociskowe, gładkie
– z dołu
- gąsienica
- wał z piłami
- gąsienica
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silniki główne 2x ok. 55kW
- silnik posuwu 3kW
- elektryczne podnoszenie korpusu góra/dół
- manualna regulacja wałów z piłami
- centralne smarowanie
- średnica króćca odciągu 2x200mm
- wymiary dł/szer/wys 2700x1800x2150mm
- waga około 5000kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– dwuwałowa – silnik 2x55kW
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 178900 PLN
Cena netto: 42590 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
WEINIGK23 250/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7959
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 250mm
- max średnica tarczy dla wielopiły 350mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia dla wielopiły 120mm
- szerokość blatu z prześwitem 830mm
- długość blatu 1780mm
– z góry:
Gbsdpfx Abozab R Nj Hsn
- odrzutniki
- rolka, dociskowa poślizgowa, metalowa, gładka
- odrzutniki
- rolka dociskowa, poślizgowa
- wał z piłami
- rolka dociskowa, poślizgowa, metalowa 2szt
– z dołu:
- listwa prowadząca
- odrzutniki
- gąsienica
- elektryczna regulacja korpusu góra/dół
- manualna regulacja wału z piłami
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 37kW
- średnica króćca odciągu 170mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2000x1500x2000mm
- waga 1850kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 45900 PLN
Cena netto: 10930 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
WEINIG250/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7961
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 250mm
- max średnica tarczy 350mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 100mm
- szerokość blatu z prześwitem 940mm
- długość blatu 1700mm
-z góry:
- zapadki/odrzutniki
- rolka dociskowa, metalowa, gładka
- wał z piłami
- rolka dociskowa, metalowa, gładka 2szt
-z dołu:
- prowadnica
- zapadki/odrzutniki
- rolka poślizgowa, gładka
- gąsienica
- centralne smarowanie
- silnik posuwu 4kW
- silnik główny 37kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- manualne podnoszenie korpusu
- manualne podnoszenie wału z piłami
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys maszyny 1800x1500x1700mm
- waga 1956kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Gbodpfx Aezabu Isb Hsn
Cena netto: 22900 PLN
Cena netto: 5450 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka czterostronna
WEINIG Profimat 22N
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7133
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 220mm
- max wysokość obrabianego elementu 120mm
– 5 wrzecion:
1) poziome dolne 220mm 5,5kW
2) pionowe prawe 120mm
3) pionowe lewe 120mm; 2i3 11kW
4) poziome górne 220mm 11kW
5) poziome dolne 220mm 5,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
- dociski pneumatyczne
- z góry 4 wałki wprowadzające ciągnące, zębate w tym 2 podwójne
- z góry 1 podwójny wałek wyprowadzający ciągnący , gładki, gumowy
- z dołu wałek wyprowadzający ciągnący, gumowy
- posuw na wałkach Kardana
- regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 2,2kW
- silnik podnoszenia 0,25kW
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- długość blatu wprowadzającego 1970mm
- centralne smarowanie
- średnica króćca odciągu 4x120mm, 140mm
- wymiary dł/szer/wys 3500x1550x1400mm
- waga 1750kg
ATUTY
– na 5 głowic
– produkcji niemieckiej
Gedpfey Ux Aaex Ab Hsbn
– niemalowana
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 43900 PLN
Cena netto: 10450 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
WEINIGK-23 250/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7651
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 250mm
- max średnica tarczy 400mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z prześwitem 810mm
- długość blatu 1780mm
– z góry:
- zapadki/odrzutniki
- wał dociskowy, gładki
- zapadki
- wał dociskowy, gładki
- wał z piłami
- wały gładkie dociskowe 2szt
– z dołu:
- prowadnica
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 37kW
- manualne podnoszenie korpusu
- manualne podnoszenie wału z piłami
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2150x1480x1760mm
- waga 1735kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 46900 PLN
Cena netto: 11160 EUR w zależności od ceny 4,25 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Gjdpfx Abjy Uxrhj Hobn
Ogłoszenia
Miastko
274 km
Strugarka czterostronna
WeinigUnimat 23 EL
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Głowice : -dolna -prawa -lewa -prawa -lewa Średnica wrzeciona -50 mm 5 rolek w stole Wymiary transportowe : Szerokość -2,4 m Wysokość- 1,8m Długość - 5m Bez podajnika
Gbodpfx Aozba E Uob Hsn
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Czterostronna strugarka
WEINIGPowermat 500 Fenster_window
Zadzwoń
Stan: niesprawdzony (używany), Rok budowy: 2010, Liczba wrzecion: 6 szt.
Szerokość robocza: 230 mm
Wysokość strugania: 120 mm
Długość stołu wyrówniarki: 2500 mm
Moc silnika posuwu: 3 kW
Prędkość posuwu: 5-30 m/min
Sterowanie: Powercom
Weinig Powermat 500, rok prod. 2010, wersja do produkcji okien
Technika – krótkie podsumowanie:
-----
Gsdpfsyq S Dusx Ab Hobn
- 6 wrzecion, w tym 5 x PowerLock
- 8.000 obr./min
- duże sterowanie PowerCom
- wrzeciona 2, 3, 4 – oś CNC sterowana osiowo
- wrzeciona 2, 3, 4, 5 – oś CNC sterowana radialnie
- pakiet okienny do wycinania listew przyszybowych: pneumatyczne taktowanie wrzecion prawe i górne do wycinania listew
Szczegółowy opis w załączonym dokumencie PDF.
Opcje dodatkowe (za dopłatą):
-----
- dostępne noże i narzędzia Leitz do strugania i produkcji listew (cena na zapytanie)
- pojedyncza szlifierka do drewna Maweg Saturn Duo, rok prod. 1985, zintegrowana z linią produkcyjną oraz urządzenie transportowe do powrotu elementów obrabianych. Cena 4000 euro.
(Dane techniczne według producenta, bez gwarancji!)
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
System okien
WEINIGUnicontrol 6
Zadzwoń
Stan: niesprawdzony (używany), Wrzeciono do tworzenia szczelin 1 szt.
Liczba agregatów frezujących: 4 szt.
Średnica wrzeciona: 50 mm
Używana linia do produkcji okien Weinig Unicontrol 6
-----
Sprzedaż w imieniu klienta
Opis producenta:
Do produkcji pojedynczych elementów, kompletnych zestawów i małych serii.
Układ wrzecion:
Pilarka poprzeczna, jednostronne wrzeciono do czopowania i wykonywania szczelin,
prawa wrzeciono profilujące, wrzeciono do czopowania i wykonywania szczelin
i wrzeciono profilujące do mocowania kilku narzędzi jedno nad drugim,
odpowiednie do pracy z automatycznym ruchem wrzeciona pneumatycznego.
Stół szczelinujący z napędzanym silnikowo przesuwem stołu
i automatycznym przekazaniem do ciągłego, bezłańcuchowego transportu
gumowymi rolkami w jednostce do profilowania, ręczna regulacja wysokości posuwu.
Mocowanie elementu obrabianego za pomocą 2 pneumatycznych cylindrów zaciskowych.
Ogranicznik długości ze skalą i lupą do odczytu wymiarów zewnętrznych ramy lub skrzydła.
Sterowanie pozycjami narzędzi (obróbka wzdłużna i poprzeczna)
poprzez przełącznik wyboru z pulpitu operatora.
Dane techniczne
-----
Pilarka poprzeczna
-----
Liczba narzędzi: 1
Prędkość obrotowa wrzeciona: 2.800 obr./min
Średnica wrzeciona: 40 mm
Maksymalna średnica narzędzia: 350 mm
Silnik: 3 kW
Wrzeciono do czopowania i wykonywania szczelin
-----
Liczba narzędzi: 3/4 szt. dla grubości drewna IV 68 - IV 92
Prędkość obrotowa wrzeciona: 3.500 obr./min
Średnica wrzeciona: 50 mm
Długość mocowania narzędzia: 320 mm
Maksymalna średnica narzędzia: 320 mm
Silnik: 11 kW
Wrzeciono profilujące
-----
Liczba narzędzi: 3/4 szt. dla grubości drewna IV 68 - IV 92
Prędkość obrotowa wrzeciona: 6.000 obr./min
Średnica wrzeciona: 50 mm
Długość mocowania narzędzia: 320 mm
Maksymalna średnica narzędzia: 232 mm
Silnik: 11 kW
Wyposażenie specjalne:
Wrzeciono do pracy zgodnej z posuwem
-----
Sterowane pneumatycznie do frezowania bez wyrw ram okiennych, skrzydeł i drzwi.
Średnica wrzeciona: 50 mm, 4 kW
Długość mocowania narzędzia: 120 mm, średnica narzędzia bazowa 112-140 mm,
Maksymalna średnica narzędzia: 232 mm, prędkość obrotowa 6000 obr./min
Wzmocnienie silnika wrzeciona do pracy zgodnej z posuwem z 4 kW do 7,5 kW
Sterowanie ekranowe dla 99 typów okien,
1 typ może zawierać do 8 różnych części z po 2 profilami końcowymi
i 2 profilami wzdłużnymi, możliwości produkcji: pojedyncze elementy, podwójne elementy,
na ramy, serie, frezowanie obwodowe Wprowadzanie danych przez klawiaturę z zintegrowanym
prowadzeniem operatora i diagnostyką błędów.
1 wrzeciono do wpustów od góry
-----
Moc silnika: 2,2 kW
Prędkość obrotowa: 6000 obr./min
Średnica wrzeciona: 40 mm, z wpustem 10 x 4 mm
Długość mocowania: 13 mm
Długość zacisku: 40 mm
Dwa położenia osiowe
Dwa położenia radialne
Maksymalna średnica narzędzia: 130 mm
Wzmocnienie silnika wrzeciona do wpustów z 2,2 do 3 kW
1 jednostka frezująca pod okucia, prawa:
-----
Do frezowania rowka pod okucie podczas frezowania obwodowego lub rowkowania wzdłużnego.
Pneumatyczny ruch poziomy sterowany przełącznikiem z pulpitu operatora.
Moc silnika: 2,2 kW
Godsx Tu N Hjpfx Ab Hsbn
Prędkość obrotowa: 6000 obr./min
Średnica wrzeciona: 40 mm
Wysokość mocowania: 125 mm
Średnica narzędzia: min. 140 mm, maks. 180 mm
Pozycja bazowa poniżej poziomu stołu: 10 mm
Jednostka frezująca pod okucia w wersji specjalnej:
Długość mocowania 150 mm
Skok osiowy 80 mm, 3 położenia
3 narzędzia
Ruch radialny, 2 położenia
Wzmocnienie silnika wrzeciona do frezowania pod okucia z 2,2 do 3 kW
Wrzeciono do frezowania pod
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Centrum obróbcze CNC okna i drzwi
WEINIGConturex 2 C 114
Zadzwoń
Stan: niesprawdzony (używany), Rok budowy: 2009, maks. długość obrabianego elementu 4500 mm
wrzeciono frezarskie 1 szt.
silnik główny 20 kW
sterowanie Siemens
Weinig Conturex 2 C 114
-----
Gsdpswunwyjfx Ab Hebn
szerokość robocza: 40-260 mm
wysokość robocza: 25-110 mm
2 x stół zaciskowy PowerGrip 2 x 2280 mm
-----
długość obrabianego elementu 200 - 4.500 mm
Obróbka elementów powyżej 2.700 mm odbywa się
w trybie przesuwania
Wrzeciono główne 1:
-----
silnik z hamulcem 20 kW
HSK 63F
prędkość obrotowa elektronicznie regulowana 2.000-18.000 obr./min
Maks. długość narzędzia od powierzchni odniesienia HSK 63 F: 290 mm
Z osią C
Magazyn narzędzi:
-----
Liczba miejsc: 30
Odstęp między miejscami: 100 mm
Stała głowica wielowrzecionowa
-----
do poziomego i pionowego wiercenia oraz frezowania bez konieczności zmiany narzędzi
-----
Cena loco
Ceny za
demontaż i załadunek na samochód klienta
Transport w Niemczech i za granicą
jak również ponowny montaż,
uruchomienie
oraz nowe profile na zapytanie.
W zestawie używane narzędzia (rysunki na zapytanie):
-----
Drewno: IV 68, 78, 88 do okien otwieranych do środka i na zewnątrz, z zamontowanym okapnikiem
Drewno-aluminium: IV 68/68, 78/78, 87/68, 97/78
Drzwi przesuwne podnoszone IV 68 i 78
Drzwi zewnętrzne IV 68 i 78
Okna obrotowe
Połączenie narożne: wpust/kołek
Dane techniczne według producenta – bez gwarancji!
Szczegółowy opis techniczny na zapytanie!
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Strugarka 4-stronna na 7 głowic
WEINIGPROFIMAT 23
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7994
DANE TECHNICZNE
- max szerokość obrabianego elementu 230mm
- max wysokość obrabianego elementu 130mm
7 wrzecion:
1) poziome dolne 230mm 4kW
2) pionowe prawe 130mm
3) pionowe lewe 130mm (2 i 3 wrzeciono) 11kW
4) poziome górne 230mm 5,5kW
5) poziome górne 230mm 5,5kW
4 i 5 wrzeciono regulowane elektrycznie góra/dół
6) poziome dolne 230mm 4kW
7) uniwersalne 230mm, regulowane pod kątem 360° 5,5kW
- wszystkie wrzeciona regulowane góra/dół, prawo/lewo
- średnica wrzecion 40mm
- z góry 4 wałki wprowadzające ciągnące, zębate
- z góry 4 wałki wyprowadzające, ciągnące, gumowe, gładkie w tym 3 podwójne
- z dołu wałek metalowy, ciągnący
- posuw na wałkach Kardana
- wałki dociskane pneumatycznie
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- silnik posuwu 3kW
- ciśnienie robocze 6-10bar
- elektryczne ustawianie grubości strugania
- centralne smarowanie blatu
- długość blatu wprowadzającego 1960mm
- średnica króćców odciągu 3x120mm, 4x140mm
- wymiary dł/szer/wys 5360x1800x1660mm
- waga około 4000kg
Godpfx Aoy T Nu Dob Hsbn
ATUTY
– produkcji niemieckiej, marki WEINIG
– na 7 głowic
– dokumentacja DTR
– wrzeciono uniwersalne
– strugarka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 75900 PLN
Cena netto: 18070 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Lugendorf
476 km
Linia do łączenia na mikrowczepy
WEINIGNKT
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2010, Funkcjonalność: w pełni sprawny, wysokość frezowania: 180 mm, Linia do złącza klinowego WEINIG NKT Doppel-Pack DP20
Przemysłowa linia do klejenia na złącze klinowe – opracowana z myślą o najwyższej precyzji i wydajności
Godpfx Ajzcrk Eob Hobn
Dane techniczne:
Długość wejściowa drewna: min. 130 mm | maks. 1000 mm
Długość wyjściowa drewna: min. 3700 mm | maks. 7400 mm
Przekrój drewna: min. 20 x 40 mm | maks. 80 x 180 mm
Średnica freza: 370 mm
Rodzaj złącza: pionowe / poziome, 10/11 zębów, podziałka 3,8 mm
Podawanie kleju: dwustronne, klej PVAC typu Weileim
Moc zainstalowana: 80 kW
Uwaga:
Maszyna jest obecnie zdemontowana i znajduje się w naszym magazynie. Oględziny możliwe po wcześniejszym umówieniu terminu.
Zakres dostawy:
WEINIG NKT Doppel-Pack DP20 wraz z jednostką sterującą
Zintegrowana stacja klejowa do dwustronnego podawania kleju
Instrukcja obsługi i dokumentacja
Hydromat 17B (7 wrzecion)
Dane ogólne
Producent: Weinig AG
Model: Hydromat 17B // 7 wrzecion (różne narzędzia)
Typ: Przemysłowa strugarko-frezarka profilowa / heblarka i czopiarka
Rok produkcji: 1989
Napięcie robocze: 380 V / 50 Hz
Układ wrzecion: dół-prawo-lewo-prawo-lewo-góra-dół, stół sztywny
Opis
Ciężka, wysokowydajna strugarko-frezarka wykonana z wibroizolowanych i nieodkształcalnych odlewów w systemie modułowym. Zaprojektowana do precyzyjnej i ekonomicznej obróbki drewna przy dużych obciążeniach ciągłych. Mechaniczny posuw regulowany w zakresie 5–35 m/min, silnik posuwu 5,5 kW (7,5 KM). Stół wyrówniarski o długości 2 m, szybka regulacja. Grubość strugania na wrzecionach wyrówniarki i czopiarki, zakres regulacji po 10 mm.
Dane techniczne
• Prędkość posuwu: 5–35 m/min, mechanicznie
• Silnik posuwu: 5,5 kW / 7,5 KM
• Napięcie robocze: 380 V / 50 Hz
• Długość stołu: 2000 mm
• Zakres regulacji zdejmowania wiórów: 10 mm (wyrówniarka i czopiarka)
• Wersja maszyny: Bez łożyska podporowego, w wykonaniu wysokowydajnym
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Frezarka dolnowrzecionowa
WEINIG HRS
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7784
DANE TECHNICZNE
- średnica wrzeciona 30mm
- wysokość robocza wrzeciona 150mm
- wrzeciono wymienne
- blokowanie wrzeciona
- regulowane góra/dół + kąt
- oryginalna żeliwna prowadnica z pełną regulacją
- 4 rodzaje prędkości obrotów + prawo/lewo 3000/5000/6000/10000obr/min
- wymiary blatu 1120x800mm
- silnik 3,7kW
- wymiary dł/szer/wys 1100x1400x1160mm
- waga 775kg
ATUTY
Godpfx Aoy Tivhjb Hobn
– produkcji niemieckiej
– frezarka używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 6900 PLN
Cena netto: 1640 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Formier
WeinigH30N
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Strugarka czterostronna Weinig H30N
Szerokość robocza 300mm
Wysokość robocza 200mm
Ilość wrzecion 5
Układ wrzecion:
Dół 11kw
Prawa 11kw
Lewa 11kw możliwość zmiany kąta wrzeciona do 90°
Prawa 7.5kw możliwość zmiany kąta wrzeciona do 45°
Góra 11kw
Prędkość posuwu regulowana za pomocą wariatora do 22m/min
Silnik posuwu o mocy 9kw
Napęd w stole roboczym:
– 3 rzędy rolek ciągnących ryflowanych przed pierwszą głowicą
Gbedpfx Absumtlqj Hon
– 5 rzędów rolek ciągnących gładkich
Napęd górny:
– 9 rzędów rolek ciągnących
Waga maszyny 6100kg
Gabaryty maszyny 470x190x160cmH
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Formier
WEINIGPowermat 500
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Strugarka czterostronna Weinig Powermat 500
Szerokość robocza 230mm
Wysokość robocza 160mm
Ilość wrzecion 6
Układ wrzecion:
Dół 5.5kw 8000r.p.m
Prawa 5.5kw 8000r.p.m
Lewa 7.5kw 8000r.p.m
Góra 7.5kw 8000r.p.m
Dół 7.5kw 8000r.p.m
Uniwersalne 5.5kw 8000r.p.m
Wrzeciono nr 6 wyposażone w system power lock
Prędkość posuwu regulowana za pomocą falownika do 30m/min
Rolki ciągnące w blacie roboczym (1rolka ryflowana do mokrego drewna)
Godpfxevfr Rgj Ab Hsbn
Elektro motoryczne pozycjonowanie wysokości oraz szerokości roboczej
Dociski pneumatyczne materiału
Napęd na wałach karda
Moc całkowita 41kw
Rok produkcji 2005
Certyfikat CE
Ogłoszenia
Tauberbischofsheim
714 km
Zestaw prawie nowych głowic hydrostrugarskich Weinig
WEINIG
Zadzwoń
Stan: używany, Średnica otworu 50 mm
Długość 150 mm
System noży RVZ
Średnica obrotu 150 mm
Liczba noży 4 szt.
Materiał Stal
Nie używany magazynowy towar. Zestaw = 2 szt.
Gbjdpozc Rx Usfx Ab Hon
Ogłoszenia
Izdebnik
232 km
Strugarka
WEINIGPowermat 1000 powerlock
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Wymiary robocze: 230x160mm
Konfiguracja wrzecion:
1. Dolne 15kW – Powerlock
2. Prawe 15kW – Powerlock
3. Lewe 15kW – Powerlock
Gbedpjy U Iipsfx Ab Hsn
4. Górne 22kW – Powerlock
5. Dolne 15kW – Powerlock
6. Górne 30kW – Powerlock
7. Dolne 15kW – Powerlock
Posuw - 7,5kW
Obroty wrzecion 12.000 obr./min
Pneumatyczne dociski rolek ciągnących
Posuw na wałach kardana
Płynna regulacja prędkości posuwu 6/36m/min
Automatyczne smarowanie blatu
Blat wykonany w technologii MaratonCoating
Sterowanie: PowerCOM z motoryką w jęzku polskim
Kabina wygłuszająca
Czujnik wibracji VibroControl
Rok produkcji 2010
Podajnik Highnech E1 2010
Rolki pociągowe napędzane za pomocą pompy hydraulicznej 7,5 KW
Ogłoszenia
Tauberbischofsheim
714 km
Hydrogłowica strugarska WEINIG
WEINIG
Zadzwoń
Stan: używany, Otwór: 35 mm
Długość: 180 mm
System noży: noże strugarskie listwowe
Średnica obrotu: 140 mm
Gbjdpfxjzcq Ats Ab Hen
Liczba noży: 3 szt.
Materiał: stal
Dostępne: 2
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Niemcy
645 km
Czterostronna strugarka Weinig Unimat Gold
WeinigUnimat Gold
Zadzwoń
Stan: używany, Maszyna używana
Rok budowy: 2004
Wyposażenie i dane techniczne:
- Liczba motogodzin: ok. 5000
- Szerokość strugania: 230 mm
- Wysokość strugania: 120 mm
- Liczba wrzecion: 6
- Wrzeciona dolne: 2
- Wrzeciono prawe: 1
- Wrzeciono lewe: 1
- Wrzeciona górne: 2
- Układ wrzecion: dolne / prawe / lewe / górne / górne / dolne
- Moc silników (kW): 11 / 7,5 / 7,5 / 11 / 11 / 11
- Maks. obroty wrzecion: 6800 obr./min
- Średnica wrzecion: 40 mm
- Posuw: maks. 30 m/min
- Posuw: bezstopniowa regulacja
- Silnik posuwu: 4 kW
- Silnik główny: 11 kW
- Frez wstępny
- Powierzchnia stołu roboczego chromowana
- Długość stołu podawczego: 2000 mm
- Wałki stołu napędzane
- Pompa środka poślizgowego: ręczna
- Docisk górny: pneumatyczny
- Napęd: rolki posuwowe z wałem przegubowym (kardan)
- Całkowite zapotrzebowanie na moc: 80 kW
- Wymiary: 4100 x 2050 x 1900 mm
Maszyna oferowana bez narzędzi; używane narzędzia mogą być dostarczone na życzenie.
Dostępność: od zaraz
Miejsce składowania: Röllbach
Gsdsyxyaujpfx Ab Hjbn
Ogłoszenia
Niemcy
709 km
Strugarka grubościowa
Weinig630 D
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1962, Maszyna używana
Rok produkcji: 1962
Wyposażenie i dane techniczne:
Szerokość strugania: 630 mm
Wysokość robocza: 250 mm
Długość stołu: 1100 mm
Króciec odciągowy: 160 mm
Noże: 4 noże strugarskie segmentowe
Maszyna nie posiada hamulca silnika!
Gjdpow Sbbrsfx Ab Hjbn
Lokalizacja: Flörsheim
Dostępność: krótkoterminowa
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
Czterostronna strugarka
WEINIGPowermat 400 mit RF 15
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Liczba wrzecion: 5 szt.
Szerokość robocza: 230 mm
Wysokość strugania: 120 mm
Długość stołu wyrówniarki: 2500 mm
Silnik posuwu: 4 kW
Prędkość posuwu: 5-30 m/min.
Sterowanie: funkcja pamięci
Weinig Powermat 400 z HSK/Powerlock, sterowanie CNC osiowe i promieniowe
-----
Maszyna jest obecnie przygotowywana w naszym zakładzie!
Zdjęcia przed demontażem oraz aktualnie w trakcie procesu przygotowania!
Podsumowanie:
-----
5 wrzecion, 8.000 obr./min
4 x HSK/Powerlock
Osiowe i promieniowe ustawianie wrzecion sterowane CNC
Posuw ustawiany i pozycjonowany CNC
Płyty stołu z nożami prowadzącymi przy wrzecionie 2 i 3
W zestawie powrót materiału Weinig/Neumann typ RF 15
Szczegółowy opis:
-----
Dane techniczne:
Szerokość robocza: 20-230 mm
Wysokość robocza: 8-120 mm
1. Uchwyt narzędzia – dolny
-----
Silnik z hamulcem: 5,5 kW
Średnica wrzeciona: 40 mm
Obroty: 6.000 obr./min
Średnica obwodu narzędzia: 93 - 145 mm
Zakres przesuwu osiowego: 5 mm
Urządzenie do wręgowania
MarathonCoatin dla wkładki stołu przed 1. dolnym uchwytem narzędziowym
Gedjyy A Iqjpfx Ab Hjbn
2. Uchwyt narzędzia – PowerLock – prawy
-----
Silnik z hamulcem: 7,5 kW
Wspólny silnik z lewym uchwytem narzędzia
Obroty z łożyskami kulkowymi wysokiej wydajności: 8.000 obr./min
Średnica obwodu narzędzia 40 mm pod stołem: 93 - 200 mm
Średnica obwodu narzędzia 55 mm pod stołem: 93 - 180 mm
Śr. obwodu głowic prostych maks.: 163 mm
Maks. średnica narzędzia za płaszczyzną oporową: 180 mm
Maks. głębokość profilowania: 35 mm
Zakres przesuwu osiowego: 55 mm
Wrzeciono sterowane CNC osiowo
Płyty stołu z nożami prowadzącymi
3. Uchwyt narzędzia – PowerLock – lewy
-----
Silnik z hamulcem: wspólny z 2. wrzecionem
Obroty z łożyskami kulkowymi wysokiej wydajności: 8.000 obr./min
Średnica obwodu narzędzia 40 mm pod stołem: 93 - 200 mm
Średnica obwodu narzędzia 55 mm pod stołem: 93 - 180 mm
Śr. obwodu głowic prostych maks.: 163 mm
Maks. głębokość profilowania: 35 mm
Zakres przesuwu osiowego: 55 mm
Wrzeciono sterowane CNC osiowo i promieniowo
Płyty stołu z nożami prowadzącymi
4. Uchwyt narzędzia – PowerLock – górny
-----
Silnik z hamulcem: 7,5 kW
Obroty z łożyskami kulkowymi wysokiej wydajności: 8.000 obr./min
Średnica obwodu narzędzia: 93 - 200 mm
Śr. obwodu głowic prostych maks.: 180 mm
Maks. głębokość profilowania: 35 mm
Zakres przesuwu osiowego: 40 mm
Dzielony docisk przed górnym uchwytem narzędziowym, ustawiany na obwód narzędzia, odchylany i sprężynowy.
Docisk przed i odprowadzanie za górnym uchwytem narzędziowym z elektronicznymi wyświetlaczami cyfrowymi, zintegrowanymi z funkcją pamięci.
Wrzeciono sterowane CNC promieniowo.
5. Uchwyt narzędzia – PowerLock – dolny
-----
Silnik z hamulcem: 7,5 kW
Obroty z łożyskami kulkowymi wysokiej wydajności: 8.000 obr./min
Średnica obwodu narzędzia: 93 - 200 mm
Maks. głębokość profilowania: 15 mm
Zakres przesuwu osiowego: 35 mm
System posuwu
-----
Posuw z regulacją częstotliwości, płynna regulacja z hamulcem: 4 kW, 5 - 30 m/min
Wałek wprowadzający przed 1. dolnym narzędziem sterowany pneumatycznie góra/dół
Walce z zębami „Durofer-Spitzzahn” (patent Weinig) z ogranicznikiem głębokości i samoczyszczące…
Ogłoszenia
Oberkochen
730 km
System okien
WEINIGUnicontrol 12 NC
Zadzwoń
Stan: niesprawdzony (używany), Rok budowy: 2004, Gniazdo wrzeciona 2 szt.
Liczba jednostek frezujących: 7 szt.
Średnica wrzeciona: 50 mm
Sterowanie: Weinig PC-Nexus
Weinig Uncontrol 12
z osiami NC radialnymi i osiowymi oraz stołem VARIO
.....
Maszyna została już profesjonalnie zdemontowana i zmagazynowana w 73447 Oberkochen
Podsumowanie danych technicznych
(Dodatkowe wyposażenie zawarte w ofercie – prosimy o zapytanie)
.....
Piła poprzeczna
.....
> Piła poprzeczna elektroniczna, poziomo bezstopniowo regulowana
> Liczba narzędzi: 1 szt.
> Prędkość obrotowa wrzeciona: 3000-6000 obr./min
> Średnica wrzeciona: 40 mm
> Maks. średnica narzędzia: 400 mm
> Moc silnika: 3,7 kW
> Laserowy wskaźnik cięcia do rozpoznania linii cięcia
> Przesuw osiowy 150 mm, oś NC, elektronicznie bezstopniowy
> Przesuw promieniowy pneumatyczny – 8 pozycji np. do zaokrąglania krawędzi od góry
Jednostka zaokrąglająca
.....
> Pozycja: poziomo od dołu
> Przesuw osiowy razem z piłą poprzeczną.
Elektroniczny ogranicznik długości
.....
> Długość: 4500 mm
1. Wrzeciono czopujące i szczelinujące
.....
> Liczba narzędzi: zmienna
> Moc silnika: 15 kW
> Średnica wrzeciona: 50 mm
> Długość mocowania narzędzia: 640 mm, z podtrzymką
> Przesuw osiowy: 580 mm, oś NC, bezstopniowy
> Prędkość obrotowa wrzeciona: 2800–4000 obr./min
> Średnica narzędzia: 380–400 mm
> Kontrprzykład, cała długość mocowania jest kontrprzytrzymywana
2. Wrzeciono czopujące i szczelinujące
.....
> Liczba narzędzi: zmienna
> Moc silnika: 15 kW
Godpeyrtzksfx Ab Hobn
> Średnica wrzeciona: 50 mm
> Długość mocowania narzędzia: 640 mm, z podtrzymką
> Przesuw osiowy: 580 mm, oś NC, bezstopniowy
> Prędkość obrotowa wrzeciona: 2800–4000 obr./min
> Średnica narzędzia: 380–400 mm
> Kontrprzykład, cała długość mocowania jest kontrprzytrzymywana
Taśma transferowa
.....
Do przekazywania elementów do obróbki wzdłużnej, w tym separacja podwójnych elementów przed podaniem do obróbki wzdłużnej.
1. Wrzeciono profilujące (zgodny i przeciwny kierunek)
.....
> Pozycja: pionowo z prawej
> Liczba narzędzi: zmienna
> Moc silnika: 11 kW
> Średnica wrzeciona: 50 mm
> Długość mocowania narzędzia: 400 mm, z podtrzymką
> Przesuw osiowy 350 mm, oś NC, bezstopniowo
> Przesuw radialny 80 mm, oś NC, bezstopniowo
> Prędkość obrotowa wrzeciona: 6000 obr./min
> Min. okrąg roboczy narzędzia: 140 mm
> Maks. okrąg roboczy narzędzia: 232 mm
2. Wrzeciono profilujące
.....
> Pozycja: pionowo z prawej
> Liczba narzędzi: zmienna
> Moc silnika: 11 kW
> Średnica wrzeciona: 50 mm
> Długość mocowania narzędzia: 400 mm, z podtrzymką
> Przesuw osiowy 350 mm, oś NC, bezstopniowo
> Przesuw radialny 80 mm, oś NC, bezstopniowo
> Prędkość obrotowa wrzeciona: 6000 obr./min
> Min. okrąg roboczy narzędzia: 140 mm
> Maks. okrąg roboczy narzędzia: 232 mm
3. Jednostka frezująca profilująca (rowkarka od góry)
.....
> Pozycja: poziomo od góry
> Moc silnika: 3,0 kW
> Średnica wrzeciona: 40 mm
> Długość mocowania narzędzia: 40 mm
> Przesuw osiowy 30 mm, oś NC, bezstopniowo
> Przesuw radialny 125 mm, oś NC, bezstopniowo
> Prędkość obrotowa wrzeciona: 90...
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "weinig hydromat 22bl hartverchromte tischplatte"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc





























































































































































































































































































































































































