Używane Piła Jednorzędowa na sprzedaż (5 713)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła formatowa z podcinakiem
Altendorf
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7883
DANE TECHNICZNE
- max średnica tarczy głównej 350mm
- max średnica tarczy głównej bez podcinacza 400mm
- max wysokość cięcia dla tarczy 350mm, 80mm
- max wysokość cięcia dla tarczy 400mm, 100mm
- tarcza główna regulowana góra/dół
- średnica wrzeciona 30mm
- blokowanie wrzeciona
- z wózkiem formatowym
- długość cięcia na wózku 2260mm
- szerokość cięcia przy prowadnicy 850mm
- z wózkiem bocznym
- silnik główny 5,5kW
- silnik podcinaka 0,75kW
- średnica podcinaka 100mm
- 4 rodzaje prędkości obrotów 4000/5000/6000/7500obr/min
- średnica króćca odciągu 80mm, 120mm
Dcsdsy Sn A Djpfx Ac Heh
- osłona na tarczę
- wymiary dł/szer/wys 2260x2900x1500mm
– waga 722kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– z podcinakiem
– piła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 8900 PLN
Cena netto: 2120 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Ostrzałka Ostrzarka do pił taśmowych
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7602
DANE TECHNICZNE
- prędkość ostrzenia automatyczna
- chłodzenie
- ramiona podtrzymujące taśmę
- wymiar ściernicy 120mm
- moc silnika 0,17kW, 400V
- wymiary dł/szer/wys 500x700x1200mm
- waga 120kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– niemalowana
– ramiona podtrzymujące taśmę
Dsdoy Snyvepfx Ac Hsch
– ostrzałka używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 4900 PLN
Cena netto: 1160EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła taśmowa
ŻEFAM DRSD-63
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7116
DANE TECHNICZNE
- średnica kół 630mm
- wymiary blatu 880x700mm
- blat regulowany pod kątem
- silnik 3kW
- max wysokość przerzynania 300mm
- wysięg taśma- korpus 580mm
- średnica króćca odciągu 90mm
- 2 rodzaje prędkości obrotów
- hamulec
- wymiary dł/szer/wys 1200x920x2250mm
Dcsdpfx Acoy Snx Se Hjh
- waga 702kg
ATUTY
– produkcji polskiej
– dokumentacja DTR
– stan bardzo dobry
– piła używana
Cena netto: 8500 PLN
Cena netto: 2020 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Piła taśmowa taśmówka
SCHNEIDER typ SBS 600
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7617
DANE TECHNICZNE
- średnica kół 610mm
- wymiary blatu 670x640mm
- blat regulowany pod kątem
- silnik 2,2kW
- hamulec
- max wysokość przerzynania 380mm
- wysięg taśma- korpus 550mm
Dodpfey Snx Esx Ac Hech
- średnica króćca odciągu 100mm
- wymiary dł/szer/wys 1150x800x2200mm
- waga 360kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– niemalowana
– stan bardzo dobry
– piła używana
Cena netto: 7900 PLN
Cena netto: 1880 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Piła tarczowa
BEHRINGER-EISELEPSU 450 H
Zadzwoń
Rok budowy: 2004, stan: używany, Szczegóły techniczne:
Średnica tarczy piły: 450 mm
Dodpfou Nit Rjx Ac Hjch
Średnica cięcia: 150 mm
Otwór brzeszczotu: 50 mm
Średnica brzeszczotu: 400 - 450 mm
Prędkości obrotowe brzeszczotu: 6 / 12 / 24 / 45 obr.
Zakres cięcia pod kątem 90 stopni: kwadrat: 140 x 140 mm
Zakres cięcia pod kątem 90 stopni: okrągły: 150 mm
Zakres cięcia pod kątem 90 stopni: płaskie: 400 x 30 / 345 x 70 / 300 x 95 mm
Rozmiar stołu: Ø 700 mm
Możliwość obrotu stołu: 360 stopni
Ciśnienie mocowania: 30 bar
Wersja elektryczna - napięcie/częstotliwość: 400 / 50 V/Hz
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 3,6 kW
Waga maszyny około: 1600 kg
Wymiary maszyny: 1,5 x 1,0 x 2,35 m
PÓŁAUTOMATYCZNA PILARKA TARCZOWA - PILARKA TARCZOWA DO PROFILI - PILARKA PODŁOGOWA
do cięcia materiałów: stali jako materiału pełnego, rur i profili, z uwzględnieniem obszaru cięcia.
Prędkość cięcia zależy od ciętego materiału
Pilarka tarczowa z hydraulicznym mocowaniem materiału (regulowany docisk)
Skos +30° do - 90°
Wyposażona w sterowanie elektrohydrauliczne
Pompa hydrauliczna 2,2 kW; 23 l/min.
Układ chłodzenia zintegrowany z podstawą maszyny
Licznik sztuk
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Automatyczna piła taśmowa - pozioma
OPTIMUMOptis 350 GA
Zadzwoń
Stan: używany, Dane techniczne:
Średnica cięcia: 260 mm
Długość taśmy tnącej: 2925 mm
Szerokość taśmy tnącej: 0,9 mm
Zakres cięcia pod kątem 90 stopni - okrągły: 270 mm
Zakres cięcia pod kątem 90 stopni - płaski: 350x240 mm
Prędkość cięcia: 35/72 m/min
Wysokość nad poziomem podłogi: 1 050 mm
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 1,9 kW
Masa maszyny ok.: 660 kg
Wymiary maszyny (Dł x Szer x Wys): 1,2 x 0,75 x 1,05 m
Piła taśmowa – półautomat
ciężka przemysłowa piła taśmowa
z torem rolkowym
możliwy cięcie pod kątem (ukosowy)
Dsdpfx Ajv T Tcmec Hoch
hydrauliczne mocowanie obrabianego przedmiotu
w dobrym stanie.
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Podwójna piła ukosowa - lekki metal
EISELELMS-D 450 LINEA VIS TU/5P
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1994, Szczegóły techniczne:
Średnica tarczy piły: 450 mm
Prędkość obrotowa: 2820 obr.
Długość cięcia maks.: 5000 mm
Długość cięcia min.: 240 mm
Wymagane ciśnienie powietrza: 6-8 bar
Otwór brzeszczotu: 32 mm
Dodpfju Nigkox Ac Hech
Cięcia ukośne - obie strony: 45+90°
Przyłącze sprężonego powietrza: 6 - 8 bar
Całkowite zapotrzebowanie na moc: ok. 4,6 kW
Waga maszyny: ok. 1,1 tony
Wymiary maszyny ok. dł. x szer. x wys.: 6,05 x 1,49 x 1,79 m
Dalsze cechy maszyny:
- Urządzenie mocujące: pneumatyczne pionowe i poziome
- Pneumatyczne urządzenie rozpylające mgłę
- Nóżki maszyny z regulacją wysokości
- ruchome podpory materiału z piłą
sterowanie dwuręczne
- licznik sztuk
Średnica cięcia zgodna z wykresem zakresu cięcia, zależna od prędkości i tarczy piły.
Prędkość cięcia przy 2820 obr/min i Ø tarczy tnącej = 66 m/s.
Akcesoria:
- 2 zapasowe brzeszczoty
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Podwójna piła ukosowa - lekki metal
RapidDGL
Zadzwoń
Stan: używany, Szczegóły techniczne:
Średnica tarczy piły: 420 mm
Maksymalna długość cięcia: 5000 mm
Obszar cięcia: wys. x szer.: 180 x 100 mm
Wymagane ciśnienie powietrza: 6 bar
Cięcia ukośne - po obu stronach: 45° - 90° (ręcznie) °
Napięcie robocze: 380 / 220 V
Całkowite zapotrzebowanie na moc: ok. 8,0 kW
Dcsdpfou Nigwex Ac Heh
Waga maszyny ok.: na żądanie t
Wymiary maszyny ok. dł. x szer. x wys.: 6,4 x 1,3 x 2,0 m
Pilarka tarczowa z 2x uchwytami do cięcia profili z ukosowaniem do 45°.
Mikroprocesorowe sterowanie pozycjonowaniem BECKHOFF E 70-300 z enkoderem absolutnym
Wyświetlacz cyfrowy
Odległość przesuwu na ramę piły = 2350 mm, zmotoryzowana
Cylinder zaciskowy do cięcia poziomego i pionowego, ręczny
Urządzenie natryskowe
Posuw hydropneumatyczny
Zastosowanie brzeszczotów HM
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Automatyczna piła taśmowa - pozioma
JAESPAW320-AZ / P
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1986, Szczegóły techniczne:
Średnica cięcia: 320 mm
Długość brzeszczotu: 5320 mm
Szerokość brzeszczotu: 32 mm
Zakres cięcia pod kątem 90 stopni: okrągły: 320 mm
Obszar cięcia pod kątem 90 stopni: płaski: 320 x 320 mm
Jednostka sterująca: seria P 9521
Wysokość nad podłogą: 730 mm
Prędkość taśmy: 15 - 110 m/min
Całkowite zapotrzebowanie mocy: 4,9 kW
Waga maszyny: 2200 kg
Wymiary maszyny ok. dł. x szer. x wys.: 1,9 x 2,95 x 1,8 m
Wytrzymała hydrauliczna przecinarka taśmowa o konstrukcji 2-kolumnowej - w pełni automatyczna
Zastosowanie do: Materiałów pełnych i profilowych ze stali, a także żeliwa, metali lekkich i nieżelaznych
Hydrauliczne podawanie materiału, hydrauliczne zaciskanie szczęk zaciskowych, regulowany docisk
Pomiar długości za pomocą precyzyjnego szklanego pręta pomiarowego o długości 400 mm
Dcjdou Nii Sopfx Ac Hjh
Maksymalna długość cięcia do wyboru 9999,9 mm
Automatyczny skok wielokrotny
Szczotka do czyszczenia taśmy piły + 1x szczotka do zgarniania wiórów jako część zamienna
Przenośnik wiórów
Urządzenie chłodzące (zbiornik na ok. 65 litrów)
Jednostka hydrauliczna znajduje się z boku maszyny
Możliwe jest cięcie głowicy, a następnie przyjęcie ustawionych wartości do pracy automatycznej.
min. Długość cięcia 8 mm dla pojedynczych cięć i 15 mm przy użyciu urządzenia do mocowania wiązek.
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Piła taśmowa - pionowa
STANKO8A 531
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1979, Szczegóły techniczne:
Djdpfx Acju Niu Uj Hsch
Rzut: 410 mm
Wymiary maszyny w przybliżeniu dł. x szer. x wys.: 1,15 m x 0,8 m x 2,0 m
Pionowa piła taśmowa z urządzeniem do zgrzewania taśm
Stół można przechylać.
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Automatyczna piła taśmowa - pozioma
HBMMBH 128
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2022, Szczegóły techniczne:
Średnica cięcia: 128 mm
Długość brzeszczotu: 1640 x 13 mm
Szerokość brzeszczotu: 0,64 mm
Djdpfju Nig Rsx Ac Hjch
Zakres cięcia pod kątem 90 stopni: okrągły: 128 mm
Zakres cięcia pod kątem 90 stopni: płaskie: 100 x 150 mm
Zakres cięcia pod kątem 45 stopni: okrągły: 90 mm
Obszar cięcia pod kątem 45 stopni: kwadrat: 90 x 75 mm
Prędkość taśmy: 24 - 35 - 55 m/min
Podłączenie elektryczne: 220 V / Hz.
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 500 W
Waga maszyny około: 80 kg
Wymiary maszyny ok. dł. x szer. x wys.: 0,95 x 0,52 x 1,1 m
Maszyna jest nieużywana i jak nowa, w oryginalnym pudełku. Piła taśmowa może być przesuwana ręcznie.
Zastosowanie do stali, żeliwa i metali nieżelaznych
Mocowanie przedmiotu obrabianego za pomocą szczęk zaciskowych za pomocą pokrętła ręcznego, 1x stałe i raz ruchome, zakres mocowania 165 mm, zakres obrotu 60°
Ogranicznik do regulacji długości maks. 85 mm
w użyciu
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Piła taśmowa - pozioma
RAIM360
Zadzwoń
Stan: używany, Szczegóły techniczne:
Dcjdpfx Aju Niifsc Heh
Średnica cięcia: 310 mm
Szerokość cięcia: 360 mm
Całkowite zapotrzebowanie na moc: ok. 1,8 kW
Możliwość cięcia ukośnego
Hydrauliczne mocowanie przedmiotu obrabianego
Hydrauliczne opuszczanie wieszaka
wraz z przenośnikiem rolkowym dostęp ok. 2100 mm i wyjście ok. 2700 mm
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Piła taśmowa - pionowa
JAESPAAS 4
Zadzwoń
Stan: używany, Dane techniczne:
Wymiary tarczy piły: 3400 mm
Długość brzeszczotu: min. 3200 mm
Szerokość ostrza piły: 20 mm
Prędkość taśmy: 6 / 12 / 25 / 75 / 150 m/min
Prędkość cięcia: 15 - 1500 / bezstopniowo m/min
Rozmiar stołu: 665 x 665 mm
Wysokość stołu nad podłogą: 1050 mm
Stół obraca się w 2 strony: 15° / 30° stopni
Posuw stołu: Długość: 250 mm
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 4,0 kW
Wymiary maszyny ok. Dł. x szer. x wys.: 1,2 x 0,9 x 2,2 m
Piła taśmowa do stali i metalu
z urządzeniem do cięcia, spawania i szlifowania taśmą piłową
Prędkość taśmy piły 2 poziomy, bezstopniowa
płynnie regulowany posuw stołu
Stół obrotowy
Oświetlenie maszynowe
pasek zatrzymujący
*
Djdpfev T Th Nox Ac Hoch
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Automatyczna piła taśmowa - pozioma
FLOTT, REMSCHEIDHBS 250 HA
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2020, Dane techniczne:
Średnica cięcia: 27 mm
Długość taśmy tnącej: 2910 mm
Szerokość taśmy tnącej: 0,9 mm
Rozstaw: 320 mm
Dcedpfxsy E Hynj Ac Hjh
Wymiary taśmy tnącej: 2910 x 27 x 0,9 mm
Prędkość taśmy: 20 - 120 m/min
Zasilanie elektryczne: 400/50/60 V / Hz
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 1,5 kW
Waga maszyny ok.: 390 kg
Wymiary maszyny ok. dł. x szer. x wys.: 1480 x 1700 x 2000 mm
W pełni hydrauliczna funkcja podnoszenia i opuszczania ramy piły
Hydrauliczne otwieranie i zamykanie imadła
Automatyczne wyłączenie po zakończeniu cięcia, powrót ramienia piły do pozycji wyjściowej
Skrętnie sztywna rama piły z żeliwa (kilkukrotnie żebrowana)
Hydrauliczny siłownik krótkiego skoku do imadła
Precyzyjnie szlifowane, regulowane prowadnice taśmy tnącej z węglików spiekanych
Elektryczna pompa chłodziwa
Ręczne napinanie taśmy z wyświetlaniem, w tym elektryczny monitoring napięcia taśmy i nacisku cięcia
Hydrauliczne imadło (otwieranie i zamykanie)
Automatyczna szczotka wiórów
Duży, masywny, okrągły stół podporowy, obracany podczas cięcia pod kątem, z predefiniowanym kanałem cięcia, ustawianie kąta cięcia ręcznie, odczyt skali
Ogranicznik materiału 500 mm z podziałką
W komplecie taśma tnąca z uzębieniem kombinowanym 4/6
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Piła taśmowa
RÜSCHHBS 400/270G
Zadzwoń
Stan: używany, Dane techniczne:
Średnica cięcia: 280 mm
Długość taśmy tnącej: 3660 mm
Szerokość taśmy tnącej: 25 mm
Wysokość cięcia: 280 mm
Zakres zastosowania: Cięcie metalu
Szerokość cięcia: 400 mm
Prędkość cięcia: 35–70 bezstopniowo m/min
Masa maszyny ok.: b.d. kg
Wymiary maszyny ok. DxSxW: 1,4 x 1,8 x 1,2 m
Solidna i precyzyjna automatyczna piła taśmowa
Dcedju Nih Ispfx Ac Heh
Możliwość cięcia pod kątem
W komplecie podajnik rolkowy o długości wejściowej ok. 6000 mm i wyjściowej 3700 mm
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Piła tarczowa
BEHRINGER-EISELEPSU 450
Zadzwoń
Stan: używany, Szczegóły techniczne:
Średnica tarczy piły: 400 mm
Średnica cięcia: 140 mm
Otwór brzeszczotu: 50 mm
Prędkości obrotowe brzeszczotu: 6 / 12 / 24 / 48 obr.
Zakres cięcia pod kątem 90 stopni: okrągły: Ø 140 mm
Zakres cięcia pod kątem 90 stopni: kwadrat: 130 x 130 mm
Zakres cięcia pod kątem 90 stopni: płaski: 370 x 30 / 315 x 70 / 265 x 95 mm
Rozmiar stołu: Ø 700 mm
Możliwość obrotu stołu: 360 stopni
Ciśnienie mocowania: 8 - 30 bar
Wersja elektryczna - napięcie/częstotliwość: 400 / 50 V/Hz
Podłączenie sprężonego powietrza: 6 - 8 bar
Dcodpsu Niuzjfx Ac Hjh
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 3,6 kW
Waga maszyny około: 1170 kg
Wymiary maszyny: D: 1,5 x W: 1,0 x H: 2,35 m
PÓŁAUTOMATYCZNA PILARKA TARCZOWA - PROFILOWA PILARKA TARCZOWA - PILARKA PODŁOGOWA
do cięcia materiałów: stali jako materiału pełnego, rur i profili, z uwzględnieniem obszaru cięcia.
Prędkość cięcia zależy od ciętego materiału
Cięcie ukośne od 30° do 90
Obsługa Panel sterowania i obsługa dwuręczna
Zacisk materiału (szerokość rozwarcia) regulowany skokiem powrotnym
Regulowana prędkość posuwu brzeszczotu
Bez układu chłodzenia
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Piła taśmowa - pionowa
MÖSSNER-REKORDSSF 501
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1982, Dane techniczne:
Wymiary taśmy tnącej: 3920 - 4050 mm
Wysięg: 500 mm
Wysokość obrabianego elementu: 400 mm
Stół odchylany: 15 - 30 stopni
Wysokość cięcia: 400 mm
Prędkość taśmy: 15 - 940 m/min
Dsdpoyzpknefx Ac Hoch
Wymiary stołu: 800 x 820 mm
Masa maszyny ok.: 1000 kg
Wymiary maszyny (dł. x szer. x wys.): ok. 1,3 x 1,3 x 2,2 m
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Automatyczna piła taśmowa - pozioma
KASTOSBA 260/400 U
Zadzwoń
Stan: używany, Dane techniczne:
Średnica cięcia: 260 mm
Długość taśmy tnącej: 4310 mm
Szerokość taśmy tnącej: 27 mm
Zakres cięcia przy 90° okrąg: 260 mm
Zakres cięcia przy 90° kwadrat: 260 x 260 mm
Dcsdpfx Asy Dc N Ajc Hoh
Prędkość taśmy: 17 - 110 m/min
Podłączenie elektryczne: 400/50 V / Hz
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 3,5 kW
Masa maszyny ok.: 1000 kg
Wymiary maszyny ok. DxSxW: 2,3 x 1,0 x 1,4 m
Wymiary D x S x W: 3,0 x 0,4 x 0,8 m
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Piła z ramieniem promieniowym
ELURAS 1253
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1993, Szczegóły techniczne:
Średnica brzeszczotu: 250 mm
Otwór brzeszczotu: 30 mm
Głębokość cięcia: 68 mm
Długość cięcia: 450 mm
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 2,55 kW
Waga maszyny około: 150 kg
Wymiary dł. x szer. x wys.: 0,85 x 0,86 x 1,4 m
Ta pilarka tarczowa jest obsługiwana ręcznie, wyposażona w ruchomy stół o wymiarach 400 x 860 x 22 mm, który jest umieszczony na ramie.
Zastosowanie: Drewno, duroplast, tynk, płyta wiórowa i inne podobne materiały
Djdpfxsu Nifyj Ac Hsch
Informacje o ramieniu obrotowym:
Długość 800 mm, maks. wysięg 580 mm, obrót o 45° w prawo/lewo ich wskazanie za pomocą skali promieniowej
Szczegóły dotyczące ramy piły:
Posuw ręczny (uchwyt), możliwość odchylenia o 90° w lewo, wskazanie za pomocą skali promieniowej, silnik 380V o prędkości obrotowej 2700 obr/min, stopień ochrony IP44,
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Automatyczna piła taśmowa - pozioma
BAUERHB 180A
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1991, Szczegóły techniczne:
Średnica cięcia: 240 mm
Długość brzeszczotu: 3000 mm
Szerokość brzeszczotu: 20 x 0,8 mm
Zakres cięcia pod kątem 90 stopni: okrągły: 240 mm
Dodpfju Nihusx Ac Hsch
Prędkość taśmy: 20; 35; 50; 70 m/min
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 1,8 kW
Waga maszyny: ok. 330 kg
Wymiary maszyny ok. dł. x szer. x wys.: 1,9 x 1,1 x 1,1 m
Obsługa hydrauliczna
Rozmiar szczęk mocujących 150 x 100 mm, mocowanie mechaniczne (za pomocą pokrętła, patrz film demonstracyjny)
Po 1 pionowej rolce transportowej przed i za wspornikiem imadła
w tym 4 brzeszczoty taśmowe
w tym 2 przenośniki rolkowe (2000 x 520 x 750 mm i 1000 x 520 x 750 mm) pionowa regulacja wysokości za pomocą stopy o ok. 120 mm
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Automatyczna piła taśmowa - pozioma
KASTOPBA 320/460 AU
Zadzwoń
Stan: używany, Szczegóły techniczne:
Średnica cięcia: 460 mm
Długość brzeszczotu: 4670 mm
Szerokość brzeszczotu: 45 mm
Zakres cięcia pod kątem 90 stopni: okrągły: 460 mm
Zakres cięcia pod kątem 90 stopni: kwadrat: 320 x 500 mm
Prędkość taśmy: 16...160 m/min
Płynna regulacja posuwu: tak / jes / si mm/min
Podłączenie elektryczne: 380 V / Hz.
Całkowite zapotrzebowanie na moc: ok. 7,5 kW
Masa maszyny: około 2900 kg
Wymiary maszyny ok. dł. x szer. x wys.: 2,8 x 2,45 x 1,7 m
Wymiary dł. x szer. x wys.: Przenośnik rolkowy: 1,1 x 0,6 x 0,3 m
W PEŁNI AUTOMATYCZNA PIŁA TAŚMOWA
Dsdpfsu Niixjx Ac Hjch
Obsługa ręczna i automatyczna
Skok wielokrotny = pojedynczy do 580 mm i wielokrotny do 5220 mm
Naprężenie za pomocą szczęk zaciskowych WxH: 100 x 250 mm
Napinanie taśmy za pomocą silnika
Chłodzenie brzeszczotu
licznik sztuk
Smarowanie prowadnicy brzeszczotu
Akcesoria:
Tor podawania, zmotoryzowany, LxW: 1300mm x 530mm
Tor wyjściowy LxW: ok. 1000 mm x 750 mm
*
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Piła taśmowa - pionowa
MÖSSNER-REKORDSM 320
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1983, Dane techniczne:
projekcja: 315 mm
Projekcja szerokości: 310 mm
Wysięg wysokości: 230 mm
Długość brzeszczotu: 2530 - 2650 mm
Szerokość ostrza piły: 13 mm
Prędkość taśmy: 12 - 750 m/min
Rozmiar stołu: 500 x 500 mm
Wysokość stołu nad podłogą: 950 mm
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 1,3 kW
Masa maszyny ok.: 450 kg
Wymiary maszyny ok. Dł. x szer. x wys.: 0,8 x 0,7 x 1,65 m
piła taśmowa do stali i metalu
Dcjdpfx Acova E E Ts Hjh
długość pasa segregatora 2550 mm
Wyposażenie dodatkowe:
Obróbka taśmy piły Idealnie -> Urządzenie do cięcia taśmy piły-Urządzenie do spawania taśmy piły-Urządzenie do szlifowania taśmy piły
chłodzenie poprzez natrysk
sterowanie nogą
Akcesoria:
-rozdz. brzeszczoty
-1x koło Ø 320 mm
-Taśma tnąca sprzedawana na metry RRR Röntgen
*
Ogłoszenia
Zamość
314 km
Podwójna piła ukośna
ElumatecDG 244 + E590/3 ROK 2024
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2024, Funkcjonalność: w pełni sprawny, PIŁA DWUGŁOWICOWA AUTOMATYCZNA ELUMATEC DG 244 + E590/3 ROK 2024
Dcodpoy U E Tfefx Ac Heh
Ogłoszenia
Wolica Druga
258 km
Piła taśmowa
MEBERSR 900
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 1998, Funkcjonalność: w pełni sprawny, wysokość cięcia (maks.): 460 mm, szerokość cięcia (maks.): 330 mm, typ sterowania: ręczny, typ uruchamiania: elektryczny, całkowita wysokość: 1 750 mm, całkowita długość: 2 900 mm, całkowita szerokość: 1 100 mm, masa całkowita: 900 kg, Wyposażenie: Oznakowanie CE, Piła taśmowa MEBER SR 900 do lameli rozcinania tarcicy!
Profesjonalna piła taśmowa przeznaczona do precyzyjnego rozkroju drewna i elementów wielkogabarytowych. Maszyna po przeglądzie technicznym, w bardzo dobrym stanie – gotowa do pracy. Maszyna po przeglądzie w idealnym stanie.
Dcsdpfxsy Uc H No Ac Hoh
PARAMETRY TECHNICZNE:
- Maksymalna wysokość cięcia: 460 mm
- Wysokość cięcia z posuwem: 240 mm
- Maksymalna szerokość cięcia: 680 mm
- Szerokość cięcia z posuwem: 130 mm
- Maksymalna szerokość elementu: 330 mm
- Maksymalna szerokość taśmy: 80 mm
- Wysokość blatu od podstawy: 1000 mm
- Wymiar blatu: 970 × 810 mm
- Blat regulowany pod kątem: tak
- Prowadzenie taśmy: obustronne
- Prędkości posuwu (10 zakresów):
2.5 / 4 / 5 / 7 / 8 / 12 / 14 / 19 / 24 / 38 m/min
Moc silnika: 5,5 kW
Gabaryty maszyny:
- długość 2900 mm
- szerokość 1100 mm
- wysokość 1750 mm
- waga 900 kg
Solidna i wydajna piła taśmowa do zastosowań stolarskich i produkcyjnych. Dzięki dużej wysokości i szerokości cięcia umożliwia obróbkę masywnych elementów. Regulowany blat oraz szeroki zakres prędkości posuwu pozwalają dostosować parametry pracy do różnych gatunków drewna i wymagań produkcyjnych. Obustronne prowadzenie taśmy zapewnia wysoką precyzję i stabilność cięcia.
tel: 664 335 465
tel: 530 632 386
jbsmaszyny.pl
Ogłoszenia
Łabuńki Pierwsze
322 km
Ostrzałka do pił taśmowych MVM
PERFECTA
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Ostrzałka do pił taśmowych MVM ze szrankownikiem
Specyfikacja:
• stan - używane, po przeglądzie
• producent - PERFECTA
• silniki o mocy 0,25 HP ( 3 fazy )
• regulacja kąta szlifowania w zakresie 0-10 stopni
• szrankownik w zestawie ( lewo-prawo-prosto )
Dedpfey U N E Esx Ac Hech
• oryginalne malowanie
• wymiary gabarytowe korpusu - 50 x 50 x 130 cm ( szer. x dł. x wys. )
Dodatkowe informacje:
• maszyna jest w dobrym stanie technicznym, gotowa do natychmiastowego użycia
• przedstawione zdjęcia obrazują stan faktyczny przedmiotu sprzedaży
• możliwość włączenia i sprawdzenia urządzenia na miejscu
• darmowe szkolenie z obsługi maszyny ( w siedzibie firmy )
• cena podana w aukcji nie zawiera VAT i kosztów transportu
Finansowanie i transport:
• organizujemy transport flotą MDD, firmami kurierskimi lub przewoźnikami zewnętrznymi
• umożliwiamy wsparcie finansowe w postaci leasingu lub pożyczki leasingowej
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "piła jednorzędowa"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.
















































































































































































































































