Używane Doppstadt Dw2560 Büffel - Self Drive - Top Zustand na sprzedaż (30 299)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Steinach
569 km
Platforma robocza
Mercedes Benz /Ruthmann T 330/33 m/Top Zustand
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2015, godziny pracy: 3 944 h, Wyposażenie: ABS, Bardzo zadbany Mercedes Benz Actros 1830 z podnośnikiem koszowym Ruthmann T 330 HV 12 o wysokości roboczej 33 metry, udźwigu 320 kg lub do 3 osób, zasięgu bocznym 20,70 metra, z minimalnym podparciem, możliwość izolacji do 1.000 V, zabudową skrzyniową o wymiarach 1,60 m x 2,38 m x 1,10 m, blokadą podnoszenia i obrotu, dużym aluminiowym koszem roboczym, nowym przeglądem UVV Ruthmann i wykonanym serwisem oraz wieloma innymi opcjami.
Dane podestu roboczego
Podnośnik koszowy Ruthmann T 330 HV 12
Wysokość robocza do ok. 33 m wg producenta
Podpora hydrauliczna 4-punktowa
Minimalne podparcie
Zasięg boczny 20,70 m
Udźwig 320 kg lub 3 osoby
Wymiary kosza: 1,71 m długości x 0,85 m szerokości x 1,10 m wysokości z gniazdem 230V
Możliwa izolacja zgodnie z DIN VDE 0682-742 do 1000 V, z koszem z tworzywa GFK
Dopuszczalna prędkość wiatru 12,5 m/s
Siła boczna na podnośniku 400 N
Zakres obrotu i odchylenia 2 x 250°
Blokady: podnoszenie 15°, obrót 20°
Sterowanie awaryjne z poziomu podwozia
Specjalna blokada ramienia do zamontowania tylnego zabezpieczenia przeciwruchowego
System szybkiej wymiany umożliwiający sprawną zamianę podestów
Duża skrzynia narzędziowa na pace, wymiary: 1,60 m x 2,38 m x 1,10 m z bocznymi żaluzjami
4 antypoślizgowe płyty podporowe + uchwyt
Reflektor platformy
3 944 godziny pracy według licznika
Nowy przegląd UVV podestu Ruthmann: 09/2025
Serwis Ruthmann: 09/2025
Rejestracja jako samojezdny podest roboczy (bez podatku drogowego)
Stan bardzo zadbany
Fgsdpfx Absyi N Sts Hjc
Dane ciężarówki
Pierwsza rejestracja: 08.04.2015
Przebieg: 108 250 km
Kabina typu CompactSpace z tylnym oknem
Rozstaw osi: 4 200 mm
Silnik OM936, R6, 220 kW (299 KM), 1200 Nm
Norma emisji Euro VI
Napęd 4x2
Automatyczna skrzynia Mercedes Benz PowerShift 3, G 140-8/9,30-0,79
Klimatyzacja
Resory piórowe na przedniej i tylnej osi
Wariant masowy 18,0 t (8,0/11,5)
Oś przednia 8,0 t, oś tylna przekładnia talerzowa 300, planeta, 13,4 t
Resory przednie 8,0 t, 3-piórowe; tylne resory 11,5 t, twarde
Przełożenie osi HY i=4,833
Hamulce tarczowe na przód i tył
Elektroniczny układ hamulcowy z ABS i ASR
Tempomat
Asystent stabilności jazdy
Stabilizatory na przedniej i tylnej osi
Kamera cofania
Nawigacja
LED światła do jazdy dziennej
Listwa ostrzegawcza LED na dachu kabiny
2 dodatkowe lampy błyskowe z przodu na dachu kabiny
Klakson pneumatyczny na kabinie
Zbiornik 290 l
Fotel kierowcy z zawieszeniem pneumatycznym
Stan bardzo dobry i zadbany
Nowy przegląd techniczny (TÜV) na 10/2025
Rejestracja jako samojezdny podest roboczy (bez podatku drogowego)
Cena netto, plus 19% VAT. Chętnie przygotujemy atrakcyjną ofertę finansowania. Wszystkie dane bez gwarancji. Zastrzegamy sobie prawo do błędów oraz wcześniejszej sprzedaży.
Numer wewnętrzny pojazdu: 2567
Ogłoszenia
Unstruttal
603 km
Frezarka do policzków schodowych frezarka do schodów
SCHEER mit VersandTyp TW4 mit Oberfräse HM16 TOP ZUSTAND
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Frezarka do policzków schodów SCHEER TW 4 + frezarka górnowrzecionowa HM 16
Wszystko jest w stanie optycznym i technicznym bardzo dobrym, niemal jak nowe, urządzenie było używane bardzo mało.
Wszystko działa bez zarzutu.
Możesz od razu rozpocząć pracę.
To są maszyny profesjonalne, nie towar marketowy niskiej jakości.
Frezarka do policzków schodów SCHEER TW 4
Z urządzeniem można bardzo precyzyjnie i dokładnie frezować biegi i podstopnice.
Za pomocą korby ręcznej można obrabiać nawet łukowe powierzchnie styku, a także wykonywać frezowania w innych materiałach płytowych, np. w blatach roboczych.
Wyposażona w hartowane wałki prowadzące, na których porusza się stół krzyżowy z górnowrzecionową frezarką.
Dzięki łożyskom kulkowym urządzenie porusza się bardzo lekko, dokładnie i bezpiecznie.
Za pomocą czterech zacisków urządzenie można bezpiecznie zamocować do policzka schodu lub podobnych elementów.
Stół krzyżowy posiada po dwa ograniczniki w kierunku podłużnym i poprzecznym.
W zestawie dwa kątowniki przykładniowe.
Fodpfxoyxr T Tj Ab Hogc
Z instrukcją, narzędziem i kompletnym wyposażeniem.
Zakres frezowania wzdłuż wynosi 750 mm, w poprzek – został powiększony z 75 mm do 320 mm, co znacznie rozszerzyło możliwości zastosowania urządzenia.
Aby powiększyć zakres frezowania, konieczne było wykonanie nowej ramy podstawowej z profili aluminiowych.
Prace modernizacyjne zostały wykonane przez renomowaną firmę inżynierską.
Wszystko działa bez zarzutu, maszyna jest absolutnym unikatem.
Frezarka górnowrzecionowa SCHEER HM 16
Stan bardzo dobry, minimalne ślady użytkowania.
Bardzo solidna dzięki trzykrotnie łożyskowanemu wrzecionu frezującemu.
Precyzyjny bieg i doskonała jakość obróbki.
Precyzyjne prowadzenie kolumnowe i sztywność stołu frezarskiego.
Stała prędkość obrotowa także przy dużym obciążeniu.
Wyposażona w silnik wysokiej mocy (praktycznie nie występuje zmęczenie materiału).
Długa żywotność dzięki łagodnemu rozruchowi (elektronika pełnofalowa).
Łożyska w porządku.
Maszyna dostosowana do najcięższych prac frezarskich w trybie ciągłym.
Dobra widoczność wrzeciona, wióry odprowadzane poprzez silny nawiew.
220V, 1800W
Prędkość: 18000 obr./min
Działa bez zarzutu.
Z gwintem mocującym M16 wewnętrznym.
Ogłoszenia
Mönchengladbach
879 km
Autokar
MERCEDES-BENZTourismo E 15 RHD *TOP ZUSTAND* 47 SITZE+WC 7992
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 309 050 km, moc: 290 kW (394,29 KM), pierwsza rejestracja: 12/2017, rodzaj paliwa: diesel, liczba miejsc: 47, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, kolor: biały, hamulce: retarder, Wyposażenie: ABS, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, kuchnia pokładowa, ogrzewanie postojowe, łazienka, Wewnętrzny numer pojazdu: 7992
----Dlaczego autonext GmbH?
Jedna z największych ekspozycji pojazdów użytkowych w Niemczech
Zawsze ponad 400 pojazdów dostępnych od ręki pod adresem
Największy wybór - Najlepsza cena
Ponad 1000 zadowolonych klientów rocznie - Najwyższe oceny klientów
Czat WhatsApp:
### Oferta: Finansowanie już od 4,99% ###----* Stan bardzo dobry
* Oryginalny przebieg!
* Pojazd od pierwszego właściciela (pojazd urzędowy, regularnie serwisowany)
* Niemiecki pojazd
* Pełna dokumentacja serwisowa
* Euro 6
* 6-biegowa skrzynia manualna
* Miejsca siedzące: 45+1+1 do spania
* Przyciemniane szyby / szyby Privacy
* WC
* Kuchnia
* Lodówka
* Stoliki
Fsdezbf R Nspfx Ab Hegc
* Podłokietniki
* Zasłony
* Retarder
* Ogrzewanie postojowe
* Klimatyzacja
* Tempomat
* Kamera cofania
* ABS, ESP, EBS
* Światła przeciwmgielne
* Półki bagażowe
* Siatki na bagaż
* Wentylacja nawiewowa
* Lampki do czytania
* Podwójne szyby
* Fotele przednie
* Mikrofon dla przewodnika
* Mikrofon dla kierowcy
* Podnośnik/urządzenie do opuszczania
* Wspomaganie kierownicy
* Tachograf z kartą
* Osłona przeciwsłoneczna
* Elektryczne lusterka zewnętrzne
* Uchwyty na bagaż narciarski
* Luki dachowe, wentylatory dachowe
* Nowy przegląd techniczny (TÜV) na życzenie
----Gwarancja i "TÜV Profi Check" dostępne u nas!
Przyjmujemy Twój pojazd w rozliczeniu!
Oferujemy również indywidualne finansowanie! Bez wpłaty własnej, możliwość spłaty w dowolnym momencie oraz wcześniejszej spłaty bez dodatkowych kosztów. Zgłoś swoje potrzeby naszemu zespołowi sprzedaży - chętnie doradzimy.
-----Umów się na jazdę próbną i przekonaj się o jakości naszych pojazdów.
Umawianie wizyt:
Pon.-Pt. 08:30 - 17:30
Sob. 10:00 - 14:00
-----Odwiedź nas również pod adresem
Czekamy na Twoją wizytę!
Zastrzegamy sobie prawo do błędów i zmian.
Wyposażenie oferowane w Internecie nie stanowi części umowy.
Wyposażenie należy sprawdzić na miejscu.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Köln
852 km
Standardowy ciągnik siodłowy
MANTGX 18.440, Motor generalüberholt, Top Zustand
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 585 400 km, pierwsza rejestracja: 05/2016, konfiguracja osi: 2 osie, hamulce: retarder, Wyposażenie: klimatyzacja, Silnik po generalnym remoncie
Przystawka odbioru mocy (PTO)
Zawieszenie resorowe/pneumatyczne
Fedeyuymljpfx Ab Hegc
Sprzęgło i skrzynia biegów zostały nowe zamontowane
Ogłoszenia
Wachtendonk
885 km
Furgon skrzyniowy
MERCEDES-BENZ917 AF 4x4 AHK Top Zustand
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 39 900 km, moc: 125 kW (169,95 KM), pierwsza rejestracja: 02/1997, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 7 490 kg, następna inspekcja (TÜV): 12/2026, kolor: czerwony, typ przekładni: mechaniczny, liczba miejsc: 9, całkowita długość: 6 600 mm, całkowita szerokość: 2 500 mm, całkowita wysokość: 2 900 mm, Wyposażenie: ABS, ogrzewanie postojowe, Pojazd:
Mercedes-Benz 917AF // Schlingmann LF 8/6
Opony 9R 22,5 Uniroyal monopoly T70
* Napęd 4x4
* Podwójne ogumienie tylnej osi
* Chlapacze
* 5-biegowa skrzynia manualna
* 2 blokady mechanizmu różnicowego
* Wzmacniacz mocy (PTO)
* Podwójne ogumienie tylnej osi
* Dopuszczalna masa całkowita: 7.490 kg
* 9 miejsc siedzących
* Asystent skrętu z monitorem
* Kamera cofania z osobnym monitorem
* Pompa R120 FP8/8 + zbiornik wodny 600 l
* Była zabudowa strażacka firmy Schlingmann z dużą ilością przestrzeni ładunkowej i schowkami
* Bęben na wąż pożarniczy
* Drabina dachowa z tyłu
* Skrzynia bagażowa na dachu
* Mały maszt oświetleniowy + dodatkowe reflektory na dachu
* Żółte światła błyskowe
* 5 rolet wokół pojazdu
* 2 ucha do mocowania ładunku z przodu
* Zaczep do przyczepy 2 t
Dwa egzemplarze dostępne!
Bezrdzewne pojazdy garażowane, w idealnym stanie!
Sprzedaż odbywa się na zlecenie klienta.
Uwaga:
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny przed wizytą – upewnimy się, że wybrany pojazd jest na miejscu. Jeśli nie znajduje się w Wachtendonk, możemy go dostarczyć z naszych zasobów.
Możliwa indywidualna zabudowa na życzenie.
Fgjdpfxoza Nrbs Ab Hoc
Twój partner motoryzacyjny od 1996 roku.
Zadzwoń lub napisz – czekamy na kontakt!
Podane informacje w ogłoszeniach, internecie, na metkach cenowych i zdjęciach są niewiążącymi opisami i nie stanowią gwarancji cech. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za błędy pisarskie i transmisji danych. Wymienione wyposażenie należy weryfikować oddzielnie. Zastrzega się możliwość omyłek i wcześniejszej sprzedaży.
Sprzedaż odbywa się z wyłączeniem jakiejkolwiek gwarancji, rękojmi za wady fizyczne i innych zapewnień.
Z poważaniem,
Pimenta Automobile
Ogłoszenia
Weyhe
707 km
Wózek widłowy z silnikiem wysokoprężnym
JungheinrichDFG 550 S / Top Zustand / 3324 Std.
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2015, godziny pracy: 3 324 h, ładowność: 5 000 kg, wysokość podnoszenia: 4 425 mm, wolny skok podnoszenia: 1 500 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: triplex, wysokość konstrukcyjna: 2 260 mm, długość wideł: 1 200 mm, typ napędu: Diesel, Wózek widłowy z silnikiem Diesla
Klasa ISO: ISO klasa 3 = 2.500 - 4.999 kg
Typ masztu: Triplex
Skrzynia biegów: hydrostatyczna
Stan: odnowiony, bez gwarancji
Stan techniczny: bardzo dobry
Ogumienie przednie typ: superelastyczne
Ogumienie przednie stan: nowe
Ogumienie tylne typ: superelastyczne
Ogumienie tylne stan: nowe
Opis: Cena obejmuje nowy przegląd UDT oraz serwis, bardzo dobry stan lakieru, 4 opony SE jak nowe,
przesuw boczny,
3. zawór, tylna lampa robocza, przednia lampa robocza, osłona dachu, pełny wolny udźwig, certyfikat CE,
Fgodpfx Abey Rbcno Hjc
Ogłoszenia
Wachtendonk
885 km
Samochód ciężarowy typu furgon
MERCEDES-BENZ917 AF / 4x4 /AHK / TOP ZUSTAND
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 30 900 km, moc: 125 kW (169,95 KM), pierwsza rejestracja: 02/1997, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 9 500 kg, konfiguracja osi: 2 osie, następna inspekcja (TÜV): 12/2026, kolor: czerwony, typ przekładni: mechaniczny, całkowita szerokość: 2 500 mm, całkowita wysokość: 2 900 mm, Wyposażenie: ABS, napęd na wszystkie koła, ogrzewanie postojowe, Pojazd:
Mercedes-Benz 917AF // Schlingmann LF 8/6
Fjdpsy Hm Sysfx Ab Hogc
Opony 9R 22,5 Uniroyal monopoly T70
* Napęd 4x4
* Bliźniacze koła tylne
* Chlapacze
* Manualna skrzynia biegów – 5 biegów
* Blokada mechanizmu różnicowego 2x
* Wersja z przystawką mocy
* Bliźniacze koła tylne
* Masa całkowita 9,5 tony
* 9 miejsc siedzących
* Asystent skrętu z monitorem
* Kamera cofania z osobnym monitorem
* Pompa R120 FP8/8 + zbiornik wody 600 l
* Zabudowa pożarnicza firmy Schlingmann z dużą ilością schowków i przegródek
* Bęben na wąż
* Drabina dachowa z tyłu
* Skrzynia bagażowa na dachu
* Mały maszt oświetleniowy oraz dodatkowe reflektory na dachu
* Żółte światła błyskowe
* 5 rolet dookoła
* 2 ucha mocujące z przodu
* Sprzęg do przyczepy 2 t
Możliwość zmniejszenia DMC do 7500 kg. Aktualna masa własna: 6400 kg
Dostępne 2 sztuki!
Bezrdzewne pojazdy garażowane – stan bardzo dobry!
Sprzedaż w imieniu klienta
Uwaga:
Prosimy o krótki telefon przed wizytą – zapewnimy dostępność wybranego pojazdu na miejscu.
Jeśli nie znajduje się w Wachtendonk, chętnie dostarczymy z naszego magazynu.
Możliwa indywidualna zabudowa na życzenie.
Twój partner motoryzacyjny od 1996 roku.
Zadzwoń lub napisz – czekamy na Ciebie!
Podane informacje w ogłoszeniach, internecie, na etykietach i zdjęciach mają charakter informacyjny i nie stanowią gwarantowanych cech produktu. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne pomyłki lub błędy w przekazie danych. Wyszczególnione wyposażenie należy w razie potrzeby osobno zweryfikować. Możliwość zmiany lub wcześniejszej sprzedaży zastrzeżona.
Sprzedaż bez jakiejkolwiek gwarancji, rękojmi i odpowiedzialności za wady.
Z poważaniem,
Pimenta Automobile
Ogłoszenia
Legden
875 km
Standardowy ciągnik siodłowy
MANF2000 D38 4x2 BL Intarder 8-Gang *TOP ZUSTAND*
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 480 774 km, moc: 294 kW (399,73 KM), pierwsza rejestracja: 02/1998, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 18 000 kg, konfiguracja osi: 2 osie, hamulce: retarder, kolor: czerwony, typ przekładni: mechaniczny, Wyposażenie: ABS, ogrzewanie postojowe, * Radio
* Osłona przeciwsłoneczna
* Ogrzewanie postojowe
----* 8-biegowa manualna skrzynia biegów
* 2 miejsca siedzące z podgrzewaniem foteli
* Intarder ZF
* Blokada mechanizmu różnicowego tylnej osi
* Zawieszenie resorowo-pneumatyczne
* Tempomat
----* Centralny układ smarowania
* Koło zapasowe
----* Rozmiar ogumienia oś przednia: 385/65R22,5
* Rozmiar ogumienia oś tylna: 315/80R22,5
* Zbiornik paliwa: 480 l
* Dopuszczalna masa całkowita (DMC): 18 000 kg
* Masa własna: 7 300 kg
* Całkowita długość: 6 350 mm
* Przegląd techniczny SP: /
----Numer pojazdu/Vehicle: 12093----Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i wcześniejszej sprzedaży.----Reklamy oraz napisy zostały usunięte cyfrowo.-----Chętnie służymy Państwu pomocą we wszystkich formalnościach związanych z zakupem pojazdu. Prosimy o przesłanie swoich życzeń i sugestii – zajmiemy się wszystkim kompleksowo. Oferujemy również, za dodatkową opłatą, następujące usługi:
----Przyjęcie używanego pojazdu w rozliczeniu
Przegląd TÜV/SP
Kompleksowa obsługa eksportowa
Fgedpfxozah U Is Ab Hjc
Pośrednictwo w finansowaniu
Wystąpienie o tablice eksportowe
Transport pojazdów
Rejestracja pojazdów
Ratownictwo i transport pojazdów----Zespół VTS
Ogłoszenia
Dautphetal - Wolfgruben
745 km
Furgon z wysokim dachem
MERCEDES-BENZ814 TSF mit 24.250 km - TÜV 04/27 - TOP Zustand
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 24 250 km, moc: 103 kW (140,04 KM), pierwsza rejestracja: 11/1995, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 7 490 kg, następna inspekcja (TÜV): 04/2027, kolor: czerwony, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: euro2, liczba miejsc: 9, całkowita długość: 6 550 mm, całkowita szerokość: 2 440 mm, całkowita wysokość: 2 850 mm, Wyposażenie: filtr sadzy, ogrzewanie postojowe, * Mercedes Benz 814 z podwójną kabiną, 9 miejsc – oryginalny przebieg 24.250 km – TÜV – stan idealny –
* Diesel – pojemność silnika: 3.972 cm³ – 103 kW / 140 KM – Euro 2 – czerwona plakietka
* 5-biegowa skrzynia manualna – z zabudową regałową – hak holowniczy z uciągiem 2.500 kg –
* Samochód niemiecki – niemiecki dowód rejestracyjny – od pierwszego właściciela –
* Pojazd dostępny od zaraz i gotowy do odbioru – kolejne zdjęcia wkrótce
* Prosimy o umówienie wizyty w celu obejrzenia pojazdu –
* Osoba kontaktowa: Pan Andreas Vogel
* Informacje podane w Internecie mają charakter niewiążący.
* Nie stanowią one gwarantowanych cech pojazdu.
* Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za błędy pisarskie lub przekłamania w danych.
* Zastrzega się prawo do zmian, pomyłek i sprzedaży pośredniej.
Fodpfsy Swu Asx Ab Hsgc
Ogłoszenia
Mönchengladbach
879 km
Minibus
VWCrafter TDI *TOP ZUSTAND* BUS-PAKET+9-SITZE (082
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 30 000 km, moc: 75 kW (101,97 KM), rodzaj paliwa: diesel, typ przekładni: mechaniczny, masa całkowita: 3 000 kg, pierwsza rejestracja: 12/2023, długość przestrzeni ładunkowej: 1 100 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 1 780 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 1 700 mm, klasa emisji: Euro 6, kolor: pomarańczowy, liczba miejsc: 9, całkowita długość: 5 986 mm, całkowita szerokość: 2 040 mm, całkowita wysokość: 2 355 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Wewnętrzny numer pojazdu: 0828X
----Dlaczego autonext GmbH?
Jedna z największych wystaw pojazdów użytkowych w Niemczech Zawsze ponad 400 pojazdów dostępnych od ręki Największy wybór - Najlepsza cena Ponad 1000 zadowolonych klientów rocznie - Top oceny klientów
Czat WhatsApp: ### Oferta: finansowanie od 4,99% ###
----Uzyskaj teraz jasny obraz pojazdu: poprzez link do YouTube obejrzysz pojazd w całości z zewnątrz i od środka:
Stan idealny!
Pierwszy właściciel, pojazd z Niemiec, samochód niepalącego
Pełna historia serwisowa wyłącznie w Volkswagen
Następny serwis za 341 dni
Nowe hamulce przód i tył
Pakiet okien „Przeszklony”
Liczba miejsc: 9
System szynowy do montażu siedzeń
Składane siedzenie w przestrzeni ładunkowej
Czujniki parkowania przód i tył
Tempomat
Klimatyzacja Climatic
Przyciemniane szyby
Fotel kierowcy Komfort Plus
Na życzenie oferujemy montaż kamery cofania.
Na życzenie oferujemy montaż haka holowniczego za jedynie 599 EUR, a w miarę możliwości także zwiększenie dopuszczalnej masy ciągniętej do 3,5t
----
Wyposażenie dodatkowe:
* Pakiet schowków 2
* Schowki: podwójny DIN nad podsufitką z przodu
* Oświetlenie wnętrza w kabinie: lampka do czytania z przodu
* System audio Composition Audio (radio, wejście SD, odtwarzanie MP3)
* Interfejs Bluetooth do telefonu
* Pakiet okien
* Okno w przestrzeni bagażowej/pasażerskiej: - stałe, przód lewy
* Okno w przestrzeni bagażowej/pasażerskiej: - stałe, przód prawy
* Okno w przestrzeni bagażowej/pasażerskiej: - stałe, tył lewy
* Okno w przestrzeni bagażowej/pasażerskiej: - stałe, tył prawy
* Tylne drzwi skrzydłowe z przeszkleniem
* Wewnętrzne lusterko wsteczne przyciemniane
* Koło zapasowe w rozmiarze używanych kół wraz z zestawem narzędzi i podnośnikiem
* Zestaw narzędzi i podnośnik
* Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane
* System asystenta parkowania: czujniki przód i tył
* 2 składane kluczyki z pilotem
Fodpfx Aboy Ubl Ds Hogc
* Tempomat z ogranicznikiem prędkości
* Zamykany schowek na rękawiczki
* Klimatyzacja Climatic (kabina kierowcy)
* Fotel kierowcy Komfort Plus
* Przyciemniane tylne szyby
* Sygnalizacja niezapiętych pasów (kierowca/pasażer)
Wyposażenie standardowe:
Poduszka powietrzna kierowcy, ABS, napęd na przednie koła, lusterko zewnętrzne lewe i prawe wypukłe, kierunkowskazy LED w lusterkach, gumowa wykładzina w kabinie, osłona podwozia, podwójne reflektory, uchwyt wejściowy tylna lewa/prawa, ESP, asystent ruszania pod górę, asystent hamowania, asystent bocznego wiatru, elektryczne szyby przednie, przednia szyba klejona, 6-biegowa skrzynia, uchwyty słupka A, oświetlenie kabiny kierowcy: LED, oświetlenie przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej: LED, nadwozie typ: furgon standardowy, wariant zabudowy: dach standardowy, zbiornik paliwa 75 l, atrapa chłodnicy z chromowaną listwą, ścianka działowa grodziowa bez okna, regulowana kolumna kierownicy, regulacja wysokości świateł, rejestracja jako ciężarówka, silnik 2,0 l - 75 kW TDI, komputer pokładowy Plus, tylna lampa przeciwmgielna, rozstaw osi 3640 mm, zestaw naprawczy opon, filtr cząstek stałych, norma emisji Euro 6d, prawe drzwi przesuwne do przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej, system SCR (technologia AdBlue), wspomaganie kierownicy elektro-mechaniczne, tapicerka /
Ogłoszenia
Düsseldorf
856 km
Furgon
MERCEDES-BENZSprinter 314 Kasten L2-H2*Begleitfzg*Top Zustand
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 250 000 km, moc: 105 kW (142,76 KM), pierwsza rejestracja: 01/2020, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, następna inspekcja (TÜV): 08/2026, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 2, Rok budowy: 2019, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, Mercedes Benz Sprinter 314 CDI Furgon L2-H2, pojazd towarzyszący
Niemiecki pojazd z leasingu Mercedes Benz.
1 właściciel – stan idealny
Opony NOWE
Fgedey T Drdepfx Ab Hec
Zabudowa z łóżkiem i gniazdem 220V.
Pojazd przystosowany do długich tras
8 kół (podwójny komplet)
Wyposażenie dodatkowe:
• Drugi akumulator (dodatkowy) w przestrzeni pasażerskiej
• Poduszka powietrzna pasażera
• System audio MB z radiem, USB i zestawem głośnomówiącym Bluetooth
• Uchwyt wejściowy na tylnej prawej kolumnie
• Zawieszenie: stabilizacja poziom I
• Okno w przestrzeni ładunkowej/przedział pasażerski – ruchome, przód prawy
• Podłoga drewniana w przestrzeni ładunkowej
• Pokrywa na schowek
• Pokrywy schowków lewy/prawy
• Komfortowe zawieszenie
• Zbiornik paliwa: główny 93 l
• Pakiet ładowania na desce rozdzielczej (dodatkowe porty USB i gniazdo 12V)
• Kanał kablowy na portalu tylnym
• Kanał kablowy na bocznej ścianie
• Wielofunkcyjna kierownica
• Boczne światła obrysowe
• Przeciwmgielne reflektory z funkcją doświetlania zakrętów
• Koło zapasowe na feldze identycznej jak pozostałe
• Uchwyt koła zapasowego pod ramą z podnośnikiem
• System pasów bezpieczeństwa z alarmem (strona pasażera)
• Fotel kierowcy podgrzewany
• Fotel kierowcy komfortowy
• Fotel kierowcy z regulacją odcinka lędźwiowego
• Gniazdo 230V w kabinie kierowcy
• Przekaźnik separujący przy dodatkowym akumulatorze
• Stopień przy tylnej klapie
• Podnośnik
• Dodatkowe ogrzewanie powietrza z programatorem czasowym
Wyposażenie dodatkowe:
• Trzecie światło stopu
• Schowek nad przednią szybą
• Schowek pod deską rozdzielczą po stronie pasażera
• Adaptacyjne światło stopu
• Poduszka powietrzna kierowcy
• System kontroli trakcji ASR
• Wskaźnik poziomu płynu do spryskiwaczy
• Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane (oba)
• Wskaźnik temperatury zewnętrznej
• Asystent hamowania
• Podsufitka w kabinie kierowcy
• Automatyczne włączanie świateł mijania
• Uchwyt wejściowy przy drzwiami przesuwnymi w przegrodzie przestrzeni ładunkowej
• Elektroniczny rozdział siły hamowania (EBV)
• System asystenta bocznego wiatru
• Tylne drzwi (kąt otwarcia 180 stopni)
• Zabudowa: furgon, wysoki dach, standard
• Keyless-Start
• Blokada rodzicielska
• Moduł komunikacyjny (LTE) dla usług cyfrowych
• Pełna przegroda przestrzeni ładunkowej
• Kolumna kierownicy mechanicznie regulowana
• Regulacja wysokości świateł
• Mercedes-Benz system ratunkowy
• Silnik 2,1 l – 105 kW CDI KAT
• Rozstaw osi 3665 mm
• Niska emisja spalin wg normy Euro 6
• Drzwi przesuwne do przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej prawe
• System pasów bezpieczeństwa z alarmem (strona kierowcy)
• Tapicerka: materiałowa
• Fotel pasażera regulowany
• System Start/Stop silnika
• Przygotowanie do odbioru radia DAB
• Wskaźnik serwisowy Assyst
• Szyby termoizolacyjne
• Dopuszczalna masa całkowita 3,5 t
* Informacja dla doradców handlowych
* UMAWIANY termin jest wymagany na jazdę próbną lub oględziny
* Możliwość finansowania i przyjęcia pojazdu w rozliczeniu
* Możliwe błędy w opisie
* Prosimy o sprawdzenie wyposażenia i danych – błędy i sprzedaż zastrzeżona
Ogłoszenia
Düsseldorf
856 km
Furgon z wysokim dachem
MERCEDES-BENZSprinter 314 Kasten L2-H2*Begleitfzg*Top Zustand
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 250 000 km, moc: 105 kW (142,76 KM), pierwsza rejestracja: 01/2020, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, następna inspekcja (TÜV): 08/2026, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 2, Rok budowy: 2019, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, Mercedes Benz Sprinter 314 CDI Furgon L2-H2 – pojazd towarzyszący
Niemiecki pojazd z Mercedes Benz Leasing.
1 właściciel – stan idealny
Nowe opony
Zabudowa z łóżkiem i gniazdami 220V.
Pojazd przystosowany do długich tras
Komplet 8 kół (opony letnie i zimowe)
Wyposażenie dodatkowe:
- Drugi akumulator (dodatkowy) w przestrzeni pasażerskiej
- Poduszka powietrzna pasażera
- System audio: radio MB z USB i zestawem głośnomówiącym Bluetooth
- Uchwyt wejściowy na prawym tylnym słupku
- Zawieszenie: stabilizacja poziom I
- Okno przesuwne w przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej – z przodu po prawej stronie
- Podłoga z drewna w przestrzeni ładunkowej
- Pokrywy na schowki po lewej i prawej stronie
- Komfortowe zawieszenie
- Zbiornik paliwa główny: 93 l
- Pakiet ładowny: dodatkowe gniazda USB i gniazdo 12V w desce rozdzielczej
- Kanał kablowy przy portalu tylnym
- Kanał kablowy na bocznej ścianie
- Kierownica multifunkcyjna
- Lampy obrysowe boczne
- Przednie światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów
- Koło zapasowe w rozmiarze roboczym
- Uchwyt koła zapasowego pod ramą z podnośnikiem
- System pasów bezpieczeństwa z sygnalizacją (strona pasażera)
- Fotel kierowcy podgrzewany
- Komfortowy fotel kierowcy
- Fotel kierowcy z regulacją lędźwiową
- Gniazdo 230V w kabinie kierowcy
Fgedpfxsy T Drkj Ab Hoc
- Dodatkowe przekaźniki przy dodatkowej baterii
- Stopień wejściowy przy drzwiach tylnych
- Podnośnik
- Dodatkowe ogrzewanie powietrzne z zegarem
Dodatkowe wyposażenie:
- Trzecie światło stopu
- Schowek nad szybą przednią
- Schowek pod deską rozdzielczą po stronie pasażera
- Adaptacyjne światło stopu
- Poduszka powietrzna kierowcy
- System kontroli trakcji (ASR)
- Wskaźnik poziomu płynu do spryskiwaczy
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane (oba)
- Wskaźnik temperatury zewnętrznej
- Asystent hamowania
- Podsufitka w kabinie kierowcy
- Automatyczne włączanie świateł drogowych
- Uchwyt wejściowy przy drzwiach przesuwnych w przegrodzie przestrzeni ładunkowej
- Elektroniczny rozdział siły hamowania (EBV)
- Asystent bocznego wiatru
- Tylne drzwi otwierane pod kątem 180 stopni
- Nadwozie: furgon wysokiego dachu standard
- System bezkluczykowy (Keyless-Start)
- Blokada rodzicielska
- Moduł komunikacyjny LTE do usług cyfrowych
- Pełna przegroda przestrzeni ładunkowej
- Kierownica (kolumna regulowana mechanicznnie)
- Regulacja wysokości świateł
- System powiadamiania ratunkowego Mercedes-Benz
- Silnik: 2,1 l, 105 kW CDI z katalizatorem
- Rozstaw osi: 3665 mm
- Niska emisja spalin – norma Euro 6
- Prawe drzwi przesuwne do przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej
- System pasów bezpieczeństwa z sygnalizacją (strona kierowcy)
- Tapicerka: materiał
- Fotel pasażera regulowany
- System Start/Stop
- Przygotowanie do radia DAB
- Wskaźnik okresu serwisowego Assyst
- Szyby termoizolacyjne
- Dopuszczalna masa całkowita: 3,5 t
* Informacja dla doradców sprzedaży
*
* JAZDA PRÓBNA LUB OGLĘDZINY TYLKO PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU TERMINU
*
* Możliwa zamiana i finansowanie
* Możliwość błędów w treści ogłoszenia
* Prosimy o samodzielne sprawdzenie wyposażenia na miejscu + możliwe błędy wejściowe + zastrzeżenie sprzedaży w trakcie
Ogłoszenia
Düsseldorf
856 km
Koparka gąsienicowa
LIEBHERRLiebherr R924 Compact Litronic*Top Zustand*Klima
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2014, godziny pracy: 10 000 h, Liebherr R924 LC Compact Litronic / Koparka gąsienicowa hydrauliczna
Liczba motogodzin: 10 030 h
Fgedpoyrlylsfx Ab Hec
Waga: 26 300 kg
Producent silnika: Liebherr (krótki tył)
Moc silnika: 120 kW
Klimatyzacja
Typ silnika: D934S
* Informacje dla doradcy handlowego
* NA JAZDĘ PRÓBNĄ LUB OGLĘDZINY WYMAGANE JEST UMÓWIENIE TERMINU.
* Możliwość zamiany i finansowania.
* Możliwe są błędy wprowadzania danych.
* Prosimy o sprawdzenie wyposażenia na miejscu; zastrzeżenie pomyłek i sprzedaży pośredniej.
Ogłoszenia
Petershagen
701 km
Naczepa z ruchomą podłogą
KNAPENK100 Schubboden 92m³ 10 mm Boden, top Zustand
Zadzwoń
Stan: używany, maksymalna waga ładunku: 28 120 kg, masa całkowita: 36 000 kg, konfiguracja osi: 3 osie, pierwsza rejestracja: 02/2017, następna inspekcja (TÜV): 10/2025, objętość przestrzeni ładunkowej: 92 m³, całkowita szerokość: 2 550 mm, całkowita wysokość: 4 000 mm, Wyposażenie: ABS, Knapen K100 z ruchomą podłogą 92 m³
* Osi SAF z zawieszeniem pneumatycznym i hamulcami tarczowymi
* 1. oś podnoszona
* Podłoga 10 mm
* Wzmocnione ściany boczne
* Pomost roboczy z wejściem
* Dachowa plandeka rolowana
Fgjdpfx Absy Nuqcs Hec
* Boczne plandeki ochronne
* Skrzynka narzędziowa z tworzywa sztucznego
* Stopy podporowe Jost
* Reflektory robocze
* Uchwyt na miotłę i szuflę
W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.
Ogłoszenia
Ober-Mörlen
750 km
Podnośnik nożycowy
GenieGS-4069 DC / Höhe 14.3 m / UVV TOP Zustand
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2017, godziny pracy: 327 h, Masa własna: 4.958 kg
W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Emalem Jaweedem.
Podnośnik nożycowy, Genie GS-4069 DC, rok produkcji 2017, długość: 3,12 m, szerokość: 1,75 m, wysokość: 2,74 m, masa: 5.024 kg, moc silnika: 15 kW, liczba przepracowanych godzin: 326,5 h, napęd elektryczny AC, maksymalna prędkość podnoszenia: 56–66 s, maksymalna prędkość opuszczania: 23–33 s, maksymalna prędkość jazdy: 7,2 km/h, maksymalnie 3 osoby na platformie, napięcie robocze: 48 V, napięcie sterowania: 24 V, rozstaw osi: 2,29 m, maksymalna wysokość robocza: 12,3 m, maksymalny udźwig: 363 kg, ciśnienie robocze: 241 bar, wymiary platformy: 2,79 m x 1,60 m.
Pozostałe informacje:
• Oferujemy ponad 200 maszyn na sprzedaż.
Fsdpfx Aox R T Ehjb Hogc
• Nasza lokalizacja znajduje się 30 km na północ od lotniska we Frankfurcie nad Menem.
• Możliwość finansowania i leasingu.
• Specjalista w zakresie transportu i wysyłki na całym świecie.
• Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy drukarskie i pisarskie.
• Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i wcześniejszej sprzedaży.
• Możliwość rozliczenia w rozliczeniu!
• Przy zakupie pojazdu/maszyny używanej obowiązują wyłącznie Ogólne Warunki Handlowe Jaweed GmbH.
• Więcej informacji oraz nasze OWH znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wszystkie towary sprzedajemy wyłącznie na podstawie naszych Ogólnych Warunków Handlowych (OWH).
Ogłoszenia
Petershagen
701 km
Naczepa z ruchomą podłogą
KNAPENK100 Schubboden 92m³ 10mm Boden Top Zustand
Zadzwoń
Stan: używany, maksymalna waga ładunku: 28 040 kg, masa całkowita: 36 000 kg, konfiguracja osi: 3 osie, pierwsza rejestracja: 12/2021, następna inspekcja (TÜV): 08/2026, objętość przestrzeni ładunkowej: 92 m³, całkowita szerokość: 2 550 mm, całkowita wysokość: 4 000 mm, Wyposażenie: ABS, Knapen Schubboden K100 92m³ podłoga 10mm
Informacje ogólne
Producent: Knapen Trailers
* Model / Typ: K100 A5060
* Rok produkcji: 2020
* Numer podwozia: XPN
* Kraj rejestracji: Niemcy
* Masa własna: ok. 7.924 kg
* Dopuszczalna masa całkowita: 36.000 kg
* Maks. obciążenie osi: 24.000 kg
* Maks. nacisk na siodło: 12.000 kg (dopuszczalne w kraju rejestracji)
* Objętość: ok. 91,9 m³
* Przyczepa samowyładowcza z przesuwaną podłogą, stożkowa
* Osie: sztywna / sztywna / sztywna
----Wymiary: Długość zewnętrzna: 13.670 mm
* Szerokość zewnętrzna: 2.550 mm
* Wysokość zewnętrzna: 4.000 mm
* Wysokość wewnętrzna z przodu: 2.690 mm
* Wysokość wewnętrzna z tyłu: 2.785 mm
* Wysokość siodła: 1.150 mm
* Odległość od sworznia królewskiego do 2. osi: 7.750 mm
* Rozstaw osi 1-2: 1.310 mm
* Rozstaw osi 2-3: 1.310 mm
----Osie i układ jezdny: 3 x SAF 9 t Intradisc+ Integral CD Off-Road
* Wszystkie osie sztywne
* Hamulce tarczowe Ø 430 mm
* Piasty 10-otworowe
* Zawieszenie pneumatyczne ze standardową konsolą sterującą po lewej stronie przed osiami
* Oś podnoszona, automatyczna poprzez EBS
* W zestawie asystent ruszania (3x hamulce)
* Pilot do obsługi osi podnoszonej
----Opony i felgi:* Goodyear KMAX T
* Rozmiar opon: 385/65 R22.5
* Felgi stalowe 22,5" x 11,75
* 6 kompletnych kół
* Bez koła zapasowego
----Nadwozie: Zamknięte ściany boczne lewa/prawa
* Przegroda dzieląca z minimalnym prześwitem 100 mm
* Tylne drzwi z zewnętrznymi zamkami
* Jedna listwa zamykająca na drzwi
* Górny pas stalowy, odchylany lewa/prawa
* Pomost na ścianie przedniej
* Drabinka po lewej i prawej stronie ściany przedniej
* Standardowe łuki Ø 60,3 mm (4 szt.)
* Przestrzeń na łuki: 3 x ok. 4.100 mm
* Plandeka 680 g/m² (RAL 9006 biały aluminium)
* Wsporniki plandeki 3-pozycyjne (4 szt.)
* Pas transportowy (4 sztuki)
----Podłoga / system podłogi przesuwnej: System Cargofloor CF-500 SL-C
* Sterowanie elektroniczne
* Riwalizowane deski podłogowe z aluminium 10 mm (21 desek)
* Stała płyta czołowa
* Płyta ze stali nierdzewnej z tyłu pod podłogą
----Osprzęt dodatkowy: Nogi podporowe JOST z kompensacją przesuwu
* Skrzynka narzędziowa z tworzywa lewa przed osiami (1000 x 500 x 500 mm)
* Zbiornik wody 30 l z dozownikiem mydła
* Zamknięta boczna osłona przeciwnajazdowa
* Chlapacze wahliwe
* Mata antyrozbryzgowa na 3. osi
* Długa drabina z wysuwanymi stopniami tylnymi i podestem
* 2 kliny podporowe lewa strona
* Uchwyty na miotłę i łopatę prawa strona
----Oświetlenie: 6 x okrągłe tylne światła LED (3-komorowe)
* LED światła przeciwmgielne i cofania
Fsdpfsy Ngbajx Ab Hegc
* LED boczne światła obrysowe (4 pary)
* LED światła obrysowe tylne
* Odblaskowe oznakowanie konturowe według norm UE
* LED robocze tylne (sterowane radiowo)
* LED robocze przy nogach podporowych (sterowane radiowo)
* LED LCG-2 urządzenie sterujące
----Hydraulika / złącza: wtyczki ISO-N i ISO-S + gniazdo 15-pin
* Pilot radiowy Knapen Trailers V1
* Złącza hydrauliczne centralnie na ścianie przedniej (pionowe)
* Przewód ciśnieniowy lewa, powrót prawa
* Dodatkowe złącza hydrauliczne przy podporach
* Złącza hamulcowe obecne
* Akustyczny sygnał cofania (regulowany manualnie)
----Lakierowanie: Nadwozie w RAL 7011 szary żelazny
* Piasty kół w RAL 2008 jasnopomarańczowy
* Rama i podwozie nielakierowane
W razie dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji.
Ogłoszenia
Kehl
886 km
Otwarta przyczepa z plandeką
MÜLLER-MITTELTAL10t Tandem Anhänger*Edscha*TOP-Zustand*
Zadzwoń
Stan: używany, maksymalna waga ładunku: 6 610 kg, masa całkowita: 10 000 kg, konfiguracja osi: 2 osie, pierwsza rejestracja: 11/2017, następna inspekcja (TÜV): 10/2026, długość przestrzeni ładunkowej: 5 500 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 470 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 2 500 mm, objętość przestrzeni ładunkowej: 34 m³, Rok budowy: 2017, Wyposażenie: ABS, 2-osiowa przyczepa Müller-Mitteltal TA-2 Pr.+Pl.
Numer VIN: H0061885
Podwozie / elementy osprzętu:
* Zawieszenie pneumatyczne
* Ogumienie: 235/75 R17.5
* Bieżnik resztkowy: ok. 70%
* 1x podporowa noga Jost
* 2x tylne podpory
Zabudowa:
Fjdpfx Aey Squpob Hjgc
* Pr.+Pl. (przyczepa plandekowa)
* Plandeka przesuwna
* System Edscha
* Wymiary: 5.500 mm x 2.470 mm x 2.500 mm
* Ok. 34 m³, 13 europalet
Wagi:
* Dopuszczalna masa całkowita: możliwe 10.500 kg – zredukowana do 10.000 kg (brak obowiązku przeglądu specjalnego)
* Masa własna: 3.390 kg
* Ładowność: 6.610 kg
Inne informacje:
* pojazd z rynku niemieckiego
* Przegląd techniczny ważny do 10/2026
* dzięki redukcji DMC brak konieczności przeglądu specjalnego
Nowe przeglądy techniczne / przeglądy bezpieczeństwa lub zmiany DMC (zmniejszenie/podwyższenie) możliwe na życzenie. Chętnie pomagamy w organizacji tablic wywozowych/przejazdowych, a także możliwy jest transport zakupionych pojazdów na terenie Niemiec. Skontaktuj się z nami!
----
Mówimy w następujących językach: niemiecki, angielski, rosyjski!----
Brak odpowiedzialności za błędy drukarskie i pisarskie, zmiany, sprzedaż pośrednią oraz możliwe pomyłki!----
Kim jesteśmy?
Leible Nutzfahrzeuge to firma rodzinna z siedzibą w Kehl nad Renem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przygotowaniu oraz sprzedaży pojazdów użytkowych jesteśmy wiarygodnym partnerem dla klientów na całym świecie.
Naszą szczególną mocną stroną jest sprzedaż nowych i używanych pojazdów ciężarowych i użytkowych. Na powierzchni 11.000 m² znajduje się szeroka oferta pojazdów.
Nasza filozofia firmy opiera się na uczciwości i rzetelności. Ponieważ zadowolenie klienta jest naszym priorytetem, oferujemy kompleksowy pakiet usług oraz zapewniamy kompetentnego doradcę wspierającego przy zakupie lub sprzedaży pojazdów.
Przekonaj się sam!
Nasze usługi dla Ciebie:
Załadunek pojazdów
Chętnie pomożemy przy załadunku zakupionych pojazdów.
Organizacja transportów specjalnych
Chętnie pomożemy w organizacji transportów niestandardowych.
Tablice czasowe / tablice wywozowe
Pomagamy w uzyskaniu tablic wywozowych lub krótkoterminowych.
Załatwianie formalności celnych
Wspieramy w przeprowadzaniu wszystkich formalności celnych.
Ogłoszenia
Petershagen
701 km
Naczepa wywrotka
STASS300CX Stahl Kipper Top Zustand
Zadzwoń
Stan: używany, maksymalna waga ładunku: 28 155 kg, masa całkowita: 36 000 kg, konfiguracja osi: 3 osie, pierwsza rejestracja: 11/2024, całkowita szerokość: 2 550 mm, całkowita wysokość: 3 672 mm, Wyposażenie: ABS, Stas S300CX stalowa wywrotka w idealnym stanie
* Osie SAF z zawieszeniem pneumatycznym i hamulcami tarczowymi
* 1. oś podnoszona
* Opony 385/65R22.5
Fodsy I E Ehspfx Ab Hegc
* Plandeka dachowa zwijana
* Skrzynka narzędziowa
* Zbiornik na wodę
* Drabina
* Podest roboczy z wejściem
* Aluminiowe podpory opadające
* Reflektory robocze
* Tylne drzwi z zsuwem do zboża
* Smartboard
W celu uzyskania dalszych informacji pozostajemy do dyspozycji.
Ogłoszenia
Mönchengladbach
879 km
Furgon z wysokim dachem
VWCrafter 35 *Ladebordwand* 1.Hand+Top Zustand! (5
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 28 050 km, moc: 103 kW (140,04 KM), pierwsza rejestracja: 01/2021, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 2, całkowita długość: 5 986 mm, całkowita szerokość: 2 040 mm, całkowita wysokość: 2 590 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, windy załadunkowa, Wewnętrzny numer pojazdu: 5587DX
----Dlaczego autonext GmbH?
Jedna z największych wystaw pojazdów użytkowych w Niemczech Zawsze ponad 400 pojazdów dostępnych od ręki Największy wybór - najlepsza cena Ponad 1000 zadowolonych klientów rocznie - doskonałe opinie klientów
Czat WhatsApp: ### Oferta: Finansowanie od 4,99% ###
----Uzyskaj jasny obraz: Skorzystaj z linku YouTube, aby zobaczyć pojazd w całości na zewnątrz i wewnątrz:
Stan idealny!
Pierwszy właściciel, pojazd niemiecki, niepalący
książka serwisowa prowadzona wyłącznie w serwisie Volkswagen
Następny serwis za 219 dni
Nowe hamulce przód i tył
Platforma załadunkowa „DHOLLANDIA” max. 500 kg
Klimatyzacja Climatic
Szyny mocujące w przestrzeni ładunkowej
Na życzenie oferujemy montaż kamery cofania.
Na życzenie montaż haka holowniczego za jedyne 599,- euro, jeśli to możliwe również podniesienie dopuszczalnej masy przyczepy do 3,5 t
----
Wyposażenie dodatkowe:
* System audio Composition Audio (radio, złącze SD, odtwarzanie MP3)
* Interfejs Bluetooth do telefonu
* Przygotowanie do montażu haka holowniczego (gniazdo i przewody)
* Program stabilizacji przyczepy
* Drugi akumulator z monitoringiem
* Lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane
* Klimatyzacja Climatic (kabina kierowcy)
* Zawiasy tylnych drzwi o zwiększonym kącie otwarcia
* Wzmocnione stabilizatory
* Gniazda zasilania (12 V) w przedziale ładunkowym/pasażerskim (2 szt.)
* Wysoka zabudowa wnętrza przestrzeni ładunkowej: sklejka
* Szyny mocujące w przestrzeni ładunkowej – na bocznej ścianie
Wyposażenie standardowe:
Poduszka powietrzna kierowcy, ABS, napęd na przednie koła, lewe i prawe lusterko zewnętrzne wypukłe, kierunkowskazy LED w lusterkach, gumowa wykładzina w kabinie, narzędzia pokładowe, osłona podwozia poprawiająca aerodynamikę, reflektory podwójne, uchwyty wejściowe z tyłu po lewej i prawej, ESP, asystent ruszania pod górę, asystent hamowania (HBA), asystent bocznego wiatru, elektryczne przednie szyby, przednia szyba z laminowanego szkła, dwa składane kluczyki z pilotem, 6-biegowa skrzynia biegów, uchwyty na słupkach A, tylne drzwi skrzydłowe bez przeszkleń, oświetlenie LED w kabinie i przestrzeni ładunkowej, zabudowa/konstrukcja: furgon, wariant nadwozia: wysoki dach w kolorze nadwozia, zbiornik paliwa 75 l, grill z górną listwą chromowaną, ścianka działowa bez okna, regulowana kolumna kierownicy, regulacja wysokości świateł, homologacja ciężarowa, silnik 2,0 l – 103 kW TDI, komputer pokładowy Plus, tylna lampa przeciwmgielna, rozstaw osi 3640 mm, zestaw naprawczy do opon, filtr cząstek stałych, norma emisji Euro 6d-TEMP, przesuwne drzwi prawy bok, system SCR (technologia AdBlue), elektryczne wspomaganie kierownicy, tapicerka: materiał, regulowany fotel pasażera, regulowany fotel kierowcy, system Start/Stop, dwa gniazda zasilania (12 V) w kabinie, przedni zderzak szary, światła do jazdy dziennej, uchwyty mocujące w przestrzeni ładunkowej, ostrzeżenie o niezapiętych pasach (strona kierowcy), immobilizer, szyby termoizolacyjne, centralny zamek z pilotem i obsługą wewnętrzną, DMC 3,50 t.
Fsdpey Sdq Djfx Ab Hegc
----Badanie techniczne/ przegląd na życzenie nowy.
----Gwarancja i „Kontrola Profesjonalna TÜV” oczywiście dostępne u nas.
Ogłoszenia
Mönchengladbach
879 km
Furgon z wysokim dachem
VWCrafter 35 *Ladebordwand* 1.Hand+Top Zustand!
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 44 050 km, moc: 103 kW (140,04 KM), pierwsza rejestracja: 01/2021, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 3 500 kg, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, klasa emisji: Euro 6, liczba miejsc: 2, całkowita długość: 5 986 mm, całkowita szerokość: 2 040 mm, całkowita wysokość: 2 590 mm, Wyposażenie: ABS, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), filtr sadzy, klimatyzacja, Wewnętrzny numer pojazdu: 5840X
----Dlaczego autonext GmbH?
Jedna z największych wystaw pojazdów użytkowych w Niemczech. Zawsze ponad 400 pojazdów dostępnych od ręki – największy wybór, najlepsza cena. Ponad 1000 zadowolonych klientów rocznie – doskonałe opinie.
Czat WhatsApp: ### Oferta: Finansowanie od 4,99% ###
----Uzyskaj jasny obraz teraz: Pod podanym linkiem YouTube obejrzysz pojazd w całości z zewnątrz i wewnątrz:
Stan idealny!
Pierwszy właściciel, pojazd niemiecki, bez palenia papierosów
Kompleksowa obsługa serwisowa wyłącznie w Volkswagenie
Nowe hamulce przód i tył
Prawie nowe opony całoroczne tylne
Burta załadunkowa „DHOLLANDIA” max. 500 kg
Klimatyzacja Climatic
Listwy kotwiczące w przestrzeni ładunkowej
Na życzenie montaż kamery cofania.
Na życzenie montaż haka holowniczego – tylko 599 euro, możliwe także zwiększenie dopuszczalnej masy przyczepy do 3,5 t (jeśli technicznie możliwe).
----
Wyposażenie dodatkowe:
* System audio Composition Audio (radio, gniazdo SD, odtwarzanie MP3)
* Interfejs Bluetooth do telefonu komórkowego
* Przygotowanie do haka holowniczego (gniazdo i okablowanie)
* Program stabilizacji przyczepy
* Drugi akumulator z nadzorem stanu baterii
* Lusterka zewnętrzne sterowane i podgrzewane elektrycznie
* Klimatyzacja Climatic (kabina kierowcy)
* Zawiasy tylnych drzwi z poszerzonym kątem otwarcia
* Wzmocnione stabilizatory
* Gniazda 12V w przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej (2 sztuki)
* Wysoka okładzina drewniana przestrzeni ładunkowej/pasażerskiej
Fjdpfxsy Sdqwj Ab Hsgc
* Listwy kotwiczące na ścianie bocznej przestrzeni ładunkowej
Wyposażenie standardowe:
Poduszka powietrzna kierowcy, ABS, napęd na przednią oś, lewe i prawe lusterko zewnętrzne sferyczne, kierunkowskazy LED w lusterkach, wykładzina gumowa kabiny, narzędzia pokładowe, osłona podwozia, podwójne reflektory, uchwyt wejściowy na tylnej lewej i prawej kolumnie, ESP, asystent ruszania pod górę, asystent hamowania (HBA), asystent bocznego wiatru, elektryczne szyby przednie, przednia szyba klejona, 2 rozkładane klucze z pilotem, 6-biegowa skrzynia biegów, uchwyty słupka A, drzwi tylne bez szyb, oświetlenie LED w kabinie i przestrzeni ładunkowej, zabudowa: furgon podwyższony standard, wariant nadwozia: wysoki dach w kolorze nadwozia, zbiornik paliwa 75 l, grill z górną chromowaną listwą, wysoka przegroda ładunkowa bez okna, regulowana kolumna kierownicza, regulacja wysokości świateł, homologacja ciężarowa, silnik 2.0 TDI – 103 kW, komputer pokładowy Plus, tylna lampa przeciwmgielna, rozstaw osi 3640 mm, zestaw naprawczy do opon, filtr cząstek stałych, emisja spalin Euro 6d-TEMP, przesuwne drzwi ładunkowe prawe, system SCR (AdBlue), wspomaganie kierownicy elektro-mechaniczne, tapicerka materiałowa, regulowane siedzenia pasażera i kierowcy, system Start/Stop, 2 gniazda 12V w kabinie, przedni zderzak szary, światła do jazdy dziennej, uchwyty mocujące w przestrzeni ładunkowej, sygnalizacja niezapiętych pasów kierowcy, immobilizer elektroniczny, szyby termoizolacyjne, centralny zamek z pilotem i sterowaniem wewnętrznym, DMC 3,5 tony.
----Badanie techniczne/ emisja spalin na życzenie nowe.
----Gwarancja i "TÜV Profi Check" oczywiście u nas dostępne.
Ogłoszenia
Ober-Mörlen
750 km
Koparka gąsienicowa
DoosanDX140 LCR-5 / 1.870 Stunde / Top Zustand
Zadzwoń
Stan: używany, moc: 85 kW (115,57 KM), Rok budowy: 2021, godziny pracy: 1 879 h, Masa własna: 16 500 kg
W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Emal Jaweed.
Koparka gąsienicowa, Doosan DX 140 LCR-5, rok produkcji: 2020, pierwsze uruchomienie: 2021, liczba motogodzin: 1879 h, masa eksploatacyjna: 16 500 kg, długość transportowa: ok. 7370 mm, szerokość transportowa: ok. 2590 mm, wysokość transportowa: ok. 2870 mm, typ silnika: Perkins 1204F, moc silnika: 85,9 kW, pojemność silnika: 4400 ccm, EasyDrive (hydrostatyczny napęd jezdny), ramię koparki: 2500 mm, rozstaw osi: 3035 mm, wysięgnik przestawny, instalacja do młota, szybkozłącze HS 10, pompa do tankowania, klimatyzacja automatyczna, kamera cofania, krata ochronna kabiny, gąsienice z gumowymi nakładkami, dodatkowa hydraulika pod chwytak i młot, podgrzewany fotel, radio z USB, niemiecka maszyna, stan dobry.
Pozostałe informacje:
* Oferujemy ponad 200 jednostek na sprzedaż.
* Nasza lokalizacja znajduje się 30 km na północ od lotniska we Frankfurcie nad Menem.
* Możliwość finansowania i leasingu.
* Specjalista w zakresie transportu i wysyłki na cały świat.
* Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy drukarskie i pisarskie.
Fedjy Ivyvjpfx Ab Hegc
* Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek oraz sprzedaży pośredniej.
* Możliwy zakup w rozliczeniu.
* Przy zakupie pojazdów/maszyn używanych obowiązują wyłącznie ogólne warunki handlowe firmy Jaweed GmbH.
* Więcej informacji oraz nasze ogólne warunki handlowe (AGB) znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Częstochowa
124 km
Robot samojezdny
MELKUSC4060
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2020, Marka: MELKUS
Model: C4060
Rok produkcji: 2020
Liczba sztuk: 10
Sterowanie: autonomiczne (bez kierowcy)
Stacje ładowania: 9
Jednostki w użyciu: 9
Jednostki zapasowe: 2
Udźwig: 100 kg
Maksymalna prędkość: 1,5 m/s
System nawigacji:
SLAM (Simultaneous Localization and Mapping)
lub prowadzenie oparte na kamerze
Fgedpfjwk Ebhex Ab Hoc
Wymiary (szer. × dł. × wys.): 40 cm × 60 cm × 21 cm
Masa własna: 29 kg (bez osprzętu)
Zasilanie: akumulator LiFePo₄
Czas pracy na baterii: do 8 godzin
Czas ładowania: szybkie ładowanie automatyczne
System bezpieczeństwa: 1–2 skanery laserowe (przód / przód i tył)
Ogłoszenia
Petershagen
701 km
Standardowy ciągnik siodłowy
MANTGX 18.510 4x2 BL Top Zustand ADR geeignet
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 419 730 km, moc: 375 kW (509,86 KM), pierwsza rejestracja: 06/2022, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 18 000 kg, konfiguracja osi: 2 osie, następna inspekcja (TÜV): 01/2027, hamulce: retarder, kolor: czerwony, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, Wyposażenie: ABS, elektroniczny program stabilizacji (ESP), klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, MAN TGX 18.510 ciągnik siodłowy ? Stan idealny ? 2022 ? Retarder ? ADR - dostępny od ręki----Opis:
Na sprzedaż bardzo zadbany ciągnik siodłowy MAN TGX z 2022 roku.
Pojazd jest w świetnym stanie technicznym i wizualnym, gotowy do natychmiastowego użytku.
Ciężarówka wyróżnia się nowoczesnym wyposażeniem, wysokim komfortem jazdy oraz efektywną technologią – idealny wybór do transportu dalekobieżnego.
Wyposażenie i najważniejsze cechy: MAN TGX
* Pierwsza rejestracja: 02/2022
* ADR
* Diesel
* Euro 6
* Retarder
* Zawieszenie pneumatyczne
* Komfortowy fotel kierowcy (pneumatyczny)
Fodpsyv Tfljfx Ab Hjgc
* Wielofunkcyjna kierownica
* Tempomat
* Przestronna kabina kierowcy (do transportu dalekobieżnego)
* Nowoczesna elektronika pokładowa
* Wyprowadzenia/przystawka odbioru mocy
* Bardzo czyste wnętrze
* Zadbany stan ogólny
----Stan: technicznie bez zarzutu
* Wygląd bardzo zadbany
* Gotowy do natychmiastowego użycia
----Inne: Oględziny możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu
* Finansowanie / transport możliwy na zapytanie
Chętnie udzielimy dodatkowych informacji.
Ogłoszenia
Petershagen
701 km
Ciężarówka do przewozu materiałów niebezpiecznych
MANTGX 18.510 4x2 BL Top Zustand ADR geeignet
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 419 730 km, moc: 375 kW (509,86 KM), pierwsza rejestracja: 06/2022, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 18 000 kg, konfiguracja osi: 2 osie, następna inspekcja (TÜV): 01/2027, hamulce: retarder, kolor: czerwony, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, Wyposażenie: ABS, elektroniczny program stabilizacji (ESP), klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, MAN TGX 18.510 ciągnik siodłowy – stan idealny – 2022 – retarder – ADR – dostępny od ręki
Opis:
Na sprzedaż oferujemy bardzo zadbany ciągnik siodłowy MAN TGX z 2022 roku.
Pojazd znajduje się w znakomitym stanie wizualnym i technicznym, od razu gotowy do pracy.
Ciężarówka wyróżnia się nowoczesnym wyposażeniem, wysokim komfortem jazdy oraz wydajną technologią – idealny wybór do transportu dalekobieżnego.
Wyposażenie & najważniejsze cechy: MAN TGX
* Pierwsza rejestracja: 02/2022
* ADR
* Diesel
* Euro 6
* Retarder
* Zawieszenie pneumatyczne
* Komfortowy fotel kierowcy (z zawieszeniem pneumatycznym)
* Wielofunkcyjna kierownica
* Tempomat
* Duża kabina (dalekobieżna)
* Nowoczesna elektronika pokładowa
* Wyjścia i przyłącza do odbioru mocy
* Bardzo czyste wnętrze
* Zadbany ogólny stan
Stan techniczny: bez zarzutu
* Stan wizualny: bardzo zadbany
* Gotowy do natychmiastowego użycia
Fgjdpsyv Td Isfx Ab Hsc
Inne:
* Oględziny po wcześniejszym uzgodnieniu
* Finansowanie i transport na zapytanie
W razie pytań chętnie udzielimy dodatkowych informacji.
Ogłoszenia
Petershagen
701 km
Naczepa otwarta z plandeką
SCHMITZ CARGOBULLSCB Speed Curtainsider Top Zustand
Zadzwoń
Stan: używany, maksymalna waga ładunku: 28 930 kg, masa całkowita: 36 000 kg, konfiguracja osi: 3 osie, pierwsza rejestracja: 01/2018, następna inspekcja (TÜV): 12/2026, długość przestrzeni ładunkowej: 13 620 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 480 mm, całkowita szerokość: 2 550 mm, całkowita wysokość: 4 000 mm, Wyposażenie: ABS, Schmitz Cargobull SCB Speed firanka w doskonałym stanie
* Osie Schmitz z zawieszeniem pneumatycznym i hamulcami tarczowymi
* Oś pierwsza podnoszona
* Ogumienie 385/65R22,5
* Wsporniki Jost
* Skrzynka narzędziowa
* Reflektory robocze
Fodpfx Aboyt T Aws Hegc
W razie pytań służymy dodatkowymi informacjami.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "doppstadt dw2560 büffel - self drive - top zustand"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc




















































































































































































































































































































































































































































































































































