Używane Technica Zsm-150 na sprzedaż (10 816)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła wałowa
BRODPOLWP 150 150/400
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2004, NUMER KATALOGOWY 7880
Dane techniczne:
- max wysokość cięcia 150mm
- max szerokość elementu 500mm
- szerokość robocza wału z piłami 400mm
- średnica wału 70mm
- max średnica piły 450mm
- z góry:
- przeciwodrzutniki
- 2 wały ciągnące, zębate – dociskane pneumatycznie
- z dołu:
- rolka poślizgowa
Fpjdszcck Ajpfx Ab Hoh
- przeciwodrzutniki
- wał ciągnący zębaty 2szt
- wał z piłami
- 2 wały ciągnące, zębate
- płynna regulacja prędkości posuwu na falowniku
- silnik posuwu 3kW
- silnik główny 55kW
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2120x1600x1630mm
- waga około 2750kg
ATUTY
– produkcji polskiej – solidna konstrukcja
– maszyna używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 55900 PLN
Cena netto: 13310 EUR w zależności od ceny 4,20 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Siemianowice Śląskie
178 km
Miesiarka spiralna
KEMPERSPA 150
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Funkcjonalność: nieprzetestowany, Miesiarka spiralna Kemper SPA 150
- używana
- rok budowy nie znany
Fpodozcb N Depfx Ab Heh
- pojemność 240 kg ciasta (150 kg mąki)
- 3 dzieże wyjezdne
- urządzenie z produkcji/bakery condition
- kompletna i oczyszczona
- maszyna do przeglądu
- odbiór z magazynu/opcja wysyłki
- cena na zapytanie
Ogłoszenia
Gliwice
182 km
Automatyczna wirówka oczyszczania wody
RöslerRZ 150 A
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2021, Funkcjonalność: w pełni sprawny, całkowita wysokość: 2 200 mm, całkowita długość: 1 700 mm, całkowita szerokość: 1 100 mm, prędkość obrotowa (maks.): 2 650 obr./min, moc: 1,6 kW (2,18 KM), pojemność zbiornika na wodę: 100 l, System oczyszczania ROSLER RZ 150 A – automatyczne usuwanie szlamu
Na sprzedaż profesjonalny system oczyszczania RZ 150 A z automatycznym usuwaniem szlamu. Urządzenie przeznaczone do pracy przemysłowej, w pełni zautomatyzowane i wyposażone w nowoczesne rozwiązania zwiększające wydajność oraz trwałość.
Najważniejsze parametry:
• Wymiary: 1700 x 1100 x 2200 mm
• Moc: 1,6 kW
• Prędkość wirnika: 2650 obr./min
• Wirnik wykonany ze stopu aluminium
• Obudowa stalowa
Fjdpozca Apjfx Ab Hoph
Wyposażenie i funkcje:
• Płynny start i zatrzymanie dzięki falownikowi
• Regulacja prędkości usuwania szlamu
• Automatyczne wycofanie ostrza czyszczącego
• Automatyczne usuwanie pozostałej wody
• Elektroniczna kontrola wibracji
• Automatyczne płukanie wirnika
• Specjalny system smarowania łożysk wydłużający żywotność urządzenia
Centralna jednostka sterująca E61-400:
• Sterowanie i kontrola pracy systemu oczyszczania
• Jednostka sterująca typu E61-400
• Sterownik SIEMENS S7-1200
• Zapewnia automatyczną i stabilną pracę całego systemu
Czas usuwania szlamu regulowany od 2 do 5 minut, w zależności od konsystencji. Jednorazowy cykl usuwa do 25 kg szlamu.
Dodatkowe wyposażenie systemu:
• Pompa membranowa P9 typu Sandpiper do dostarczania wody do centryfugi
• Kontrola taktu pracy pompy
• Kontrola poziomu wody w zbiorniku
W zestawie również zbiornik buforowy P 100 SB-P9 na pozostałości brudnej wody z wirówki.
Zbiornik wymagany w przypadku, gdy wirówka znajduje się dalej od źródła brudnej wody.
Zbiornik buforowy P 100 SB-P9:
• Wysokość: 700 mm
• Pojemność: 100 l
• Przeznaczony do transportu brudnej wody oraz wody po płukaniu wirnika do zbiornika buforowego
• Wykonany z wytrzymałego polietylenu HDPE (kolor czarny)
• Ukośne, 3-stronne dno w kształcie lejka
• Pompa membranowa P9 – ciśnienie robocze 4 bary
• Kontrola poziomu wody
Pojemnik na odpady RSKM 30:
• Pojemność: 300 l
• Wymiary: 1300 x 820 x 800 mm
• Obsługa ręczna
• Możliwość transportu i opróżniania przy użyciu wózka widłowego
• Wykonany ze stali
• Otwór wyładowczy z korkiem odpływowym
• Wyposażony w mechanizm przechylania
Urządzenie solidne, wydajne i gotowe do pracy.
Ogłoszenia
Hradec Králové 4
303 km
Hosokawa Bepex Model BH 150 Stalowy Młynek Stożkowy
HOSOKAWABEPEX BH 150
Zadzwoń
Stan: używany, Używany stożkowy młynek ze stali nierdzewnej Hosokawa Bepex model BH 150:
Fpodpfx Abozbugyj Heh
- Producent: Hosokawa Bepex
- Model: BH 150 (obecnie BEXMILL ABM)
- Typ wirnika: Dwuramienny ubijak. Napęd górny paskiem przez silnik elektryczny o mocy 1,5 kW, 1405 obr./min, 50 Hz. Maksymalna prędkość wirnika: 1700 obr./min.
- Sita: Dostępnych 7 rodzajów stożkowych sit. Średnica górna sita ok. 150 mm, średnica dolna 45 mm, wysokość stożka 90 mm.
- Klasyfikacja ATEX: ATEX 94/9/EG - EN 13463-1/-5, Ex II 2G c T4/II 2DcT
Ogłoszenia
Częstochowa
126 km
Prasa krawędziowa
BystronicXpert 150
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2011, Prasa krawędziowa Bystronic Xpert 150 ze sterowaniem CNC Bystronic,
długość gięcia 4100 mm,
maks. siła 1500 kN,
maks. skok 215 mm,
automatyczne zderzaki
Fjdpfx Asyrnfdsb Hsph
system laserowy Bystronic Fast Bend.
Nr seryjny: 11530057 (2011).
Waga maszyny: 11 800 kg.
Kraj pochodzenia: Niemcy.
Osie:
Y-belka góra dół
X-dojazd zderzaka i ustawienie dystansu gięcia
R-zderzak góra dół
2 x Z rozjazd zderzaków na boki i do siebie
1 x Z - manulany przesuw
Ogłoszenia
Białystok
304 km
Suszarki do tworzyw Maguire LPD / VB-150
MaguirePD1HE4 / LPD2HE4 / VB-150 / VBD-150
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Na sprzedaż używane suszarki do tworzyw firmy Maguire. Ogłoszenie obejmuje łącznie 13 urządzeń, z możliwością zakupu pojedynczych sztuk lub większego pakietu. Dostępne są suszarki typu Low Pressure Dryer oraz Vacuum Batch Dryer / suszarki pionowe. Stan widoczny na zdjęciach. Cena zależna od wybranego egzemplarza i ilości.
Fsdpfx Aezc D Ebeb Heph
Suszarki przeznaczone są do suszenia granulatu tworzyw sztucznych. Urządzenia są używane, stan techniczny i wizualny zgodny ze zdjęciami. Możliwość przesłania dodatkowych zdjęć konkretnej suszarki na życzenie.
Dostępne urządzenia:
Nr Oznaczenie Typ / model widoczny na zdjęciach
1 D067 Maguire Low Pressure Dryer, model LPD2HE4
2 D049 Maguire Low Pressure Dryer, model LPD1HE4
3 D084 Maguire Low Pressure Dryer
4 D099 Maguire Low Pressure Dryer, model LPD1HE4
5 D054 Maguire Low Pressure Dryer, model LPD1HE4
6 D051 Maguire Low Pressure Dryer, model LPD1HE4
7 D065 Maguire Low Pressure Dryer, model LPD1HE4
8 D071 Maguire Low Pressure Dryer, model LPD1HE4
9 D068 Maguire Low Pressure Dryer, model LPD2HE4
10 D076 Maguire Vacuum Batch Dryer, model VBD-150
11 D081 Maguire Vacuum Batch Dryer, model VB-150
12 D089 Maguire Vacuum Batch Dryer, model VB-150
13 D091 Maguire Vacuum Batch Dryer, model VB-150
Ogłoszenia
Nowy Sacz
274 km
Żuraw samochodowy
RENAULTD 7.5 *TIPPER 3,25m *MAXILIFT 150 D.2 * TOP!
Zadzwoń
Stan: używany, przebieg: 98 000 km, moc: 96 kW (130,52 KM), pierwsza rejestracja: 10/2016, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 7 500 kg, konfiguracja osi: 2 osie, hamulce: retarder, kolor: biały, typ przekładni: mechaniczny, długość przestrzeni ładunkowej: 3 250 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 2 200 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 350 mm, Rok budowy: 2016, Wyposażenie: ABS, klimatyzacja, żuraw, Renault D 7.5
Wywrotka 3,25 m + ŻURAW
BEZWYPADKOWY
W DOBRYM STANIE!
? ROK PRODUKCJI: 2016
? PRZEBIEG: 98 000 km
WYPOSAŻENIE:
? ABS
? CENTRALNY ZAMEK
? ELEKTRYCZNE SZYBY
? ELEKTRYCZNE LUSTERKA
? WSPOMAGANIE KIEROWNICY
? TACHOGRAF
WYWROTKA: 325 x 220 x 35 cm (D x S x W)
ŁADOWNOŚĆ: 3 500 kg
DOPUSZCZALNA MASA CAŁKOWITA: 7 500 kg
ROZSTAW OSI: 310 cm
ROZMIAR OPON: 205/75R17,5
ZAWIESZENIE: RESOROWE
ŻURAW: MAXILIFT 150 D.2
TEL:
* KUBA - POLSKI, ANGIELSKI, NIEMIECKI, WŁOSKI
Fjdpfx Aey Rcwgsb Heph
* SEBASTIAN - POLSKI, NIEMIECKI, WŁOSKI, ?????
* LASZLO - WĘGIERSKI
* COSTEL - RUMUŃSKI
(Rumuński, załatwiamy wszystkie formalności eksportowe, w tym numer)
RADEK - ?????
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Szlifierka krawędziowa
MinimaxUnilev 150
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Szlifierka krawędziowa Minimax Unilev 150
Wymiary taśmy 150 x 2170 mm
Fpjdpfeyqxutsx Ab Hjh
Dwie prędkości obrotowe taśmy
Blat regulowany pod kątem 0-30 stopni
Regulowana wysokość szlifowania
Oscylacja taśmy szlifierskiej
Moc silnika 3.3/2.6kw
Znak CE
Ogłoszenia
Juszczyn
249 km
Szlifierka do krawędzi
VolpatoLBK 150
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Szlifierka krawędziowa Volpato LBK 150
Wysokość taśmy szlifierskiej 150mm
Długość taśmy szlifierskiej 2650mmm
Fpedpfovdpyvox Ab Hsh
Oscylacja taśmy szlifierskiej mechaniczna
Podnoszenie/opuszczanie agregatu z pulpitu
Silnik główny o mocy 3kw
Silnik oscylacji 0.37kw
Certyfikat CE
Króciec odciągowy 110mm
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Rębak / Rozdrabniacz z taśmociągiem
Rudnick & EnnersTH 150/400/3
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7975
DANE TECHNICZNE
- szerokość wlotu 450mm
- wysokość wlotu 250mm
- szerokość wału 530mm
- długość noża 530mm
Fodpfxezadb Ro Ab Heph
- ilość noży 2szt
- wymiary sita 50x50mm
- 2 wały ciągnące zębate z dołu
- silnik wałów dolnych około 2,2kW
- wał ciągnący zębaty z góry
- silnik wału górnego około 2,2kW
- taśmociąg
- długość taśmociągu 6500mm
- szerokość taśmociągu 400mm
- silnik główny 37kW
- silnik taśmociągu 0,37kW
- autorewers ( z możliwością regulacji)
- wymiary całkowite maszyny dł/szer/wys 2400x1300x1100mm
- wymiary całkowite taśmociągu dł/szer/wys 6600x610x550mm
- waga około 2500kg
– produkcji niemieckiej
– autorewers ( z możliwością regulacji) – zabezpiecza maszynę przed zablokowaniem i uszkodzeniem w przypadku przeciążenia
– z taśmociągiem 6500mm
– rębak używany, stan bardzo dobry
Cena netto: 115900 PLN
Cena netto: 27600 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
TOS SvitavyKRN 230/150
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy: 7889
DANE TECHNICZNE
szerokość gąsienicy 230mm
szerokość wału 230mm
max średnica tarczy 350mm / 400mm
średnica otworu tarczy 80mm
max wysokość cięcia przy tarczy 350 / 400 115mm / 150mm
szerokość blatu z prześwitem 1200mm
długość blatu 1900mm
– z góry:
zapadki/odrzutniki
wał ciągnący, zębaty
wał z piłami
2 rolki poślizgowe, dociskowe
– z dołu:
prowadnica
zapadki/odrzutniki
gąsienica
2 rolki poślizgowe w blacie
prędkości posuwu regulowana manualnie
silnik posuwu około 2,2kW
silnik główny 30kW
średnica króćca odciągu 200mm
wymiary całkowite dł/szer/wys 2700x1800x2000mm
waga około 3000kg
ATUTY
Fedpfxozab Egj Ab Heph
– produkcji czeskiej
– wielopiła używana
– dokumentacja DTR
– stan bardzo dobry
Cena netto: 22900 PLN
Cena netto: 5450 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa cięcie na 150
TOS SVITAVYPWR 301 350/150
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7804
DANE TECHNICZNE
Fpjdpfszab Dijx Ab Heh
- szerokość gąsienicy 350mm
- szerokość wału 330mm
- założona tarcza 300mm
- max średnica tarczy 400mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia przy tarczy 400mm, 150mm
- wymiar blatu 2240x770mm
– z góry
- odrzutniki/zapadki
- wał poślizgowy
- odrzutniki
- rolka gładka, poślizgowa
- wał z piłami
- 2 wały poślizgowe, dociskowe
– z dołu
- rolka przed blatem
- prowadnica
- zapadki
- gąsienica
- centralne smarowanie gąsienicy
- elektryczne podnoszenie wału z piłami 0,75kW
- elektryczne podnoszenie korpusu 0,75kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- średnica króćca odciągu 320mm
- silnik główny 45kW
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2280x1820x2040mm
- waga 2850kg
ATUTY
– produkcji czeskiej
– wielopiła używana
– dokumentacja DTR
– stan bardzo dobry
Cena netto: 62900 PLN
Cena netto: 14970 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Forst (Lausitz)
312 km
Pompa próżniowa
GrundfosTP 150-530/4 A-F-A-DBUE
Zadzwoń
Stan: używany, Szanowni Państwo, oferujemy Państwu Grundfos TP 150-530/4 A-F-A-DBUE z Siemens 1LG6 253-4AA91-Z.
Fpodpfxjwv Nlhe Ab Hjh
Ogłoszenia
Schöpstal
301 km
Pojazd hakowy Telehoist
IsuzuM30H 150 PS Abrollkipper
Zadzwoń
Stan: nowe, przebieg: 10 km, moc: 110,32 kW (149,99 KM), rodzaj paliwa: diesel, rozstaw osi: 3 400 mm, paliwo: diesel, pojemność zbiornika paliwa: 90 l, kolor: biały, kabin kierowcy: kabina dzienna, typ przekładni: mechaniczny, liczba biegów: 4, liczba miejsc: 3, Rok budowy: 2026, Wyposażenie: ABS, AdBlue, Bluetooth, Port USB, Tachograf, airbag, centralny zamek, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, pełna historia serwisowa, pojazd niepalących, rejestracja ciężarówki, system start-stop, wspomaganie układu kierowniczego, ISUZU M30H 150 KM
Dopuszczalna masa całkowita 7500 kg
Rozstaw osi 3365 mm
Wyposażenie standardowe
• AGR - DPD - SCR
• 7-calowy wyświetlacz wielofunkcyjny
• Hamulec wydechowy
• Elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne
• Immobilizer
• Sygnalizator niezapiętych pasów
• Spryskiwacze reflektorów
• Manualna klimatyzacja
• Elektryczny hamulec postojowy
• Fotel kierowcy z zawieszeniem
• Przednie/tylne światła przeciwmgielne
• Radio DAB+ - Bluetooth
• Gniazdo USB do ładowania
• Centralny zamek z pilotem
• Wielofunkcyjna kierownica
• Poduszka powietrzna kierowcy i pasażera
• Elektryczne szyby
• Asystent ruszania pod górę (HSA)
• Reflektory i tylne światła Bi-LED
• Regulacja zasięgu reflektorów
• Automatyczne światła drogowe
• Lampki ostrzegawcze przy nieprawidłowym zabezpieczeniu kabiny kierowcy przed podniesieniem
• Kierownica z dwustopniową regulacją
• Ogranicznik prędkości (90 km/h)
• System Start-Stop
• Wyjmowany uchwyt na napoje
• Koło zapasowe
SILNIK
Silnik wysokoprężny ISUZU 4JZ1E6N, 4 cylindry, 16 zaworów. Wtrysk bezpośredni Common-Rail DENSO i-Art. Doładowanie elektronicznie sterowaną turbosprężarką VGS, intercooler, zmienna regulacja zaworów wydechowych.
POJEMNOŚĆ 2999 cm³;
MOC 110 kW (150 KM) przy 2800 obr./min;
MAKSYMALNY MOMENT OBROTOWY 375 Nm przy 1280 – 2800 obr./min.
Norma emisji spalin – EURO VI OBD-E.
Pakiet bezpieczeństwa 2
ABS: system zapobiegający blokowaniu kół
DWS: system ostrzegania przed kolizją czołową
AEBS: aktywny asystent hamowania awaryjnego
Fpedpfx Aozbz Dreb Hjh
ASR: system kontroli trakcji
AEBS dla pieszych i rowerzystów: automatyczny system hamowania awaryjnego z wykrywaniem pieszych i rowerzystów
EBD: elektroniczny rozdział siły hamowania
FVSN: system ostrzegania o samochodzie przed nami
Kreuzungswarnung: asystent martwego pola na skrzyżowaniach
EVSC: elektroniczna kontrola stabilności
DDAW: system ostrzegania o zmęczeniu kierowcy
AEBS: automatyczny układ hamowania awaryjnego
LDWS: asystent pasa ruchu
RM: kamera cofania
TSR: rozpoznawanie znaków drogowych
MOIS: system wykrywający ruch
BSIS: asystent martwego pola
TPMS: system kontroli ciśnienia w oponach
Zbiorniki: 100 l paliwa, 14 l AdBlue®
Skrzynia biegów i przełożenia: manualna, 6-biegowa
Pojemność: 3 osoby
Osie: 2, tylna napędowa z bliźniaczym ogumieniem
Hamowanie: Przód i tył: wentylowane tarcze hamulcowe 310 x 42 mm z okładzinami bezazbestowymi. Układ hydrauliczny z wspomaganiem i ABS zgodnie z normami UE, oddzielne obwody hamulcowe dla każdej osi.
Hamulec postojowy bębnowy na wałku napędowym.
Zawieszenie: Przód i tył: resory paraboliczne z gumowymi odbojnikami, amortyzatory teleskopowe hydrauliczne dwustronnego działania.
Stabilizator przód i tył. Instalacja elektryczna: napięcie 24 V – alternator 90 A – 2 x 90 Ah akumulatory (F-Space: 2 x 70 Ah)
DANE TECHNICZNE ZABUDOWY
Hakowy system 90 cm City System
Marrell
Długość: 3300 mm
Ładowność: do 4000 kg
WYPOSAŻENIE
Ochrona pojemnika: hydraulika wewnętrzna
Rozdzielacz hydrauliczny
Pompa hydrauliczna
Zbiornik oleju
Szerokie rolki zwiększające stabilność pojemnika
Rama haka ze stali nierdzewnej
Konstrukcja stalowa śrutowana i lakierowana podkładem epoksydowym
Światła obrysowe
Podesty robocze
1 reflektor roboczy
Dodatkowe reflektory
Osłona ramy tylnych lamp
U nas nie ma żadnych ukrytych opłat:
- Koszty transportu 0,
- Dokumenty 0,
- COC 0,
- pierwszy przegląd 0,
Finansowanie lub leasing
DALSZE INFORMACJE:
Premium Kfz Outlet GmbH
Fichtenhöhe 3
02829 Schöpstal OT Ebersbach
Niemcy
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
S
Ogłoszenia
Rzeszów
291 km
Piec piekarniczy półkowy 15 m2.
WPMatador MD 150
Zadzwoń
Stan: używany, 061 UŻYWANY Piec piekarniczy wsadowy półkowy WP Matador MD 150.
Piec jest sprawny, częściowo rozłożony.
WYMIARY ZEWNĘTRZNE (w cm.):
- szer. 245,
- dł. 333,
- wys. 232.
WYMIARY KOMORY (w cm.):
- szer 180,
- gł 200.
DANE TECHNICZNE:
- Ilość półek: 5
- pow. wypiek. 15 m2
Urządzenia oferujemy w różnym stanie technicznym i różnych cenach:
Fpedov Rv R Uopfx Ab Hsh
1. Prosto z piekarni.
2. Po przeglądzie z gwarancją uruchomieniową.
3. Po remoncie z gwarancją 6-12 miesięcy.
Urządzenie gotowe do obejrzenia znajduje się w naszym magazynie (36-068 Bachórz, Polska).
Dostępne opcje płatne: remont / transport / montaż / uruchomienie.
Podana cena jest ceną netto za jeden piec.
MÓWIMY PO ANGIELSKU, NIEMIECKU, FRANCUSKU, ROSYJSKU, UKRAIŃSKU.
Ogłoszenia
Brno-město
351 km
Prasa krawędziowa
SafanCNCL-K 150-3100 TS1
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2001, Producent: Safan
Typ: CNCL-K 150-3100 TS1
Rok produkcji: 2001
Stan: W pełni sprawna, bez wad, możliwość przetestowania na miejscu.
Dane techniczne:
Maks. siła gięcia: 150 ton
Maks. długość gięcia: 3100 mm
Fodpfezcb R Ijx Ab Hoph
Maks. ciśnienie robocze: 300 bar
Osie maszyny:
Y1, Y2, X, R, Z1, Z2 + gięcie okrągłe
Waga maszyny: 10 500 kg
Ogłoszenia
Kozy
231 km
Mini żuraw gąsienicowy XM1200
BefardXM1200
Zadzwoń
Stan: nowe, rodzaj paliwa: benzyna, masa całkowita: 1 300 kg, masa eksploatacyjna: 1 200 kg, maksymalna waga ładunku: 1 500 kg, wysokość podnoszenia: 1 000 mm, Rok budowy: 2026, Wyposażenie: hydraulika, Befard XM1200 - NOWOŚĆ
SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
• Udźwig 1200 kg - PICK&CARRY
• Udźwig 1500 kg - przy zastosowaniu wyposażenia opcjonalnego
• 3 wysuwy hydrauliczne
Fpjdpfxswkgq Rj Ab Hjh
• Kąt otwarcia ramienia 65 stopni
• Zasięg w pionie 10 m - przy zastosowaniu wyposażenia opcjonalnego
• Niebrudzące gąsienice
• Rozsuwane podwozie w zakresie 780-1250 mm
• Sterowanie radiowe
• Obrót kolumny 50 stopni
• Przekładnia kolankowa
• Możliwość zastosowania wciągarki 500 kg lub 990 kg -opcjonalnie
• Oświetlenie LED stałe + na magnes
DOSTĘPNE WERSJE ZASILANIA:
3w1 - silnik benzynowy, silnik elektryczny ( do wyboru 230 V, 400 V, 110 V) oraz baterie litowo jonowe
Spalinowe - zasilany tylko silnikiem spalinowy,
Spalinowo elektryczne - zasilany silnikiem spalinowym i elektrycznym 230 V, 400 V lub 110 V
DOSTĘPNE WYPOSAŻENIE OPCJONALNE:
• Wciągarka 500 kg lub 990 kg do wyboru
• Manualne ramie JIB- zwiększające zasięg o 1 m - Można użyć 2 szt Jib manualny do żurawia
• Hak szperający- pracujący w 6 pozycjach zwiększający zasięg o 0,5 m
• Stopy podporowe hydrauliczne- Dodatkowe stopy podporowe na przodzie maszyny. Zwiększające udźwig stacjonarny do 1500 kg oraz
możliwość zastosowania dodatkowe ramienia JiBa
• Sterowanie radiowe z wyświetlaczem
• Podest do stania na maszynie - Podest do stania na maszynie, jako zwiększenie przeciwwagi (w standardowym użyciu nie jest konieczne)
• Przedłużenie do podestu ładunkowego - Demontowane przedłużenie do podestu ładunkowego o ok. 500 m
• Przyssawka z głowicą hydrauliczną - Przyssawka z głowicą hydrauliczną sterowana z pilota. Możliwość demontażu przyssawki i instalacji
haka. Głowica montowana na końcu wysuwu hydraulicznego
• Uchwyt na XP mocowany do podestu - Uchwyt na chwytak do szkła XP mocowany do podestu
• RAL color - Wybór koloru maszyny z palety RAL
• Hak holowniczy - Możliwość zastosowania haka holowniczego do platformy transportowej żurawia
• Najazdy - Aluminiowe najazdy o długości 2,5 m
Befard XM1200to nowoczesny mini żuraw typu Pick & Carry zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności i mobilności w trudnych warunkach pracy. Dzięki kompaktowym wymiarom bez problemu mieści się w standardowe drzwi, a rozsuwane gąsienice do szerokości 1250 mm zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas operacji dźwigowych.
Ten wszechstronny model oferuje imponujący zasięg do 10 metrów – co umożliwia pracę na wysokości drugiego piętra. Mini żuraw XM1200 może przemieszczać się z ładunkiem o masie do 1200 kg, a przy użyciu stóp podporowych jego maksymalny udźwig wzrasta aż do 1500 kg. Opcjonalne wyposażenie w postaci wciągarki dodatkowo zwiększa elastyczność zastosowań, czyniąc z mini dźwig gąsienicowy XM1200 idealnym rozwiązaniem do prac montażowych, serwisowych, przemysłowych czy budowlanych.
Możliwość przetestowania sprzętu przed zakupem.
* Cena w ofercie dotyczy wersji podstawowej zasilanej silnikiem benzynowym
* Produkt na zamówienie
* Cena netto
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Przenośna frezarka bramowa
WaldrichSiegenPF-S-150
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2024, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Wiertarko-frezarka portalowa / Producent: WALDRICH SIEGEN / Typ: PF-S-150
- 1953: Rok produkcji pierwotnej (początkowo ława strugarska)
- 1974: Przebudowa przez producenta WALDRICH SIEGEN na frezarkę portalową (całkowicie nowy suport frezujący)
- 2001: Modernizacja do CNC z nową szafą sterowniczą
- 2015: Modernizacja napędu stołu (NC)
- 2024: Modernizacja napędu poprzecznego belki (Gantry)
Możliwości obróbcze:
- Frezowanie/wiercenie: poziome i pionowe
Fsdpfx Ajyz Ru Usb Heph
Maszynę można obejrzeć pod napięciem po wcześniejszym umówieniu terminu.
Stan: gotowa do pracy.
DANE TECHNICZNE / OPIS:
Przesuwy osi roboczych (CNC):
- Stół: 14.000 mm
- Suport poprzeczny: 4.500 mm
- Belka poprzeczna: 4.000 mm
- Przejście między stojakami: szerokość 4.545 mm
- Światło robocze: 4.200 mm
- Wysokość od stołu do wrzeciona: 4.000 mm
- Wysuw pinoli: 450 mm
- Wymiary stołu / powierzchnia mocowania: 14.000 x 4.350 mm
- Obciążenie stołu: max. 200 t (10 t punktowe)
- Moc napędu głównego wrzeciona: 125 kW
- Masa całkowita maszyny: ok. 350 t
- Zapotrzebowanie miejsca na całą maszynę: długość 40 m / szerokość 10 m / wysokość ponad poziomem podłogi 9 m
WYPOSAŻENIE / AKCESORIA:
- Sterowanie CNC: SINUMERIK 840D
- Dokumentacja
- Inne liczne wyposażenie dodatkowe ...
Brak gwarancji co do kompletności i poprawności danych technicznych oraz wyposażenia. Sprzedaż zastrzeżona do czasu zawarcia umowy końcowej.
Ogłoszenia
Tatabánya
488 km
Maszyna EDM, drutowa maszyna EDM
MitsubishiDWC 150 SZ
Zadzwoń
Stan: używany, Maszyna drutowa elektroerozyjna Mitsubishi, maszyna do elektrodrążenia, Mitsubishi DWC 150 SZ, maszyna używana
Producent: Mitsubishi
Typ: DWC 150 SZ
Rok produkcji: 1994
Wymiary całkowite (jednostka główna):
Szerokość: 1860 mm
Głębokość: 2050 mm
Wysokość: 2400 mm
Dane elektryczne: 400V; 21,5A
Waga: 3500 kg
Wielkość zbiornika wody: 750 x 780 mm
Wymiary szafy sterowniczej:
Szerokość: 1150 mm
Głębokość: 2700 mm
Wysokość: 1050 mm
Wymiary podajnika drutu:
Szerokość: 320 mm
Głębokość: 580 mm
Wysokość: 1380 mm
Wymiary transformatora:
Szerokość: 510 mm
Głębokość: 590 mm
Wysokość: 640 mm
Wymiary systemu uzdatniania wody:
Szerokość: 1320 mm
Głębokość: 1460 mm
Wysokość: 1360 mm
Fedpfxeyxfqrj Ab Hoph
Stan: Niesprawdzony, sprzedawany w stanie "jak jest". Maszyna dostępna z akcesoriami i w stanie wizualnym pokazanym na zdjęciach.
Ogłoszenia
Trittau
619 km
Wibracyjna maszyna wykończeniowa
WALTHER-TROWALCN 150 + Abwasseranlage
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1988, Zakres obrotów 0 - 1.500 obr./min
Masa własna 240 kg
Fsdpszczh Hofx Ab Hjph
Moc silnika 1,7 kW
Naszym zdaniem urządzenie znajduje się w dobrym stanie używanym i może zostać obejrzane pod napięciem po wcześniejszym umówieniu.
Oferta obejmuje:
1x instalacja do obróbki ślizgowej, CN 150, rok produkcji 1988
1x instalacja do oczyszczania ścieków trowalpur RT 02-SK, rok produkcji 1997
Akcesoria, widoczne narzędzia i uchwyty wchodzą w zakres dostawy tylko wtedy, gdy zostało to określone w informacjach dodatkowych.
Zmiany i pomyłki w danych technicznych oraz wcześniejsza sprzedaż zastrzeżone!
Ogłoszenia
Pegnitz
586 km
Różne
Baumüller NürnbergBaumüller Frequenzumrichter 55-88 kW, BUM63A-150 / 6443081 / 345449
Zadzwoń
Stan: używany, Przetwornica częstotliwości Baumüller 55-88 kW, BUM63A-150- pochodzi z Krauss Maffei KM 18 C3
- pobrano z działającej maszyny
- w pełni sprawnyProducent: Baumüller Nürnberg
Typ: BUM63A-150
Numer części zamiennej: 6443081
Fpjdpfxjltrpzs Ab Heh
Numer producenta: 345449
Tand: używany
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Trittau
619 km
Maszyna do grawerowania
BaublysBL 150 S/NC 500
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2001, Laserowy system etykietowania
Fab. Baublys Typ. BL 150 S/NC 500
Rok 2001
Dane techniczne
Producent: Baublys
Typ: BL 150 S/NC 500
Rok produkcji: 2001
Laser: 150 W
Typ lasera: impulsowy laser na ciele stałym typu Q-switch
Medium laserowe Nd:YAG
Długość fali 1064 nm
Średnica wiązki ok. 1,2-1,3 mm po odłączeniu zwierciadła w TEM00
Rozbieżność wiązki 5 mrad TEM00
Czas trwania impulsu (czas) CW / 90 ns
Fodpfxeq Abnns Ab Hjph
Maks. Moc wyjściowa 65 W tryb wielomodowy
16 W w trybie pojedynczym
Energia impulsu 16 mJ przy 3 kHz
System odchylania wiązki System galwanometryczny
Grubość linii w trybie mieszanym ok. 0,12 mm
Prędkość odchylania 3 m/s; odpowiada to 200 znakom/s przy wysokości 1,5 mm
i czcionce jednowierszowej
Wymiary: ok.
Waga: ok.
Zasilanie
Napięcie 400 V, prąd trójfazowy 50 Hz, 3 fazy,
pole wirujące zgodnie z ruchem wskazówek zegara
Podłączenie 5-pinowa wtyczka CEE 16 A 6h
Maks. Pobór mocy 8,5 kW, maks. 16 A na fazę
Zabezpieczenie bezpiecznikiem 3 x 16 A z powolnym wydmuchiwaniem
Przyłącze wody
Przepływ wody chłodzącej 7,5 l/min przy temperaturze zasilania 20°C
Gwint przyłączeniowy do opróżnienia G 3/4" gwint zewnętrzny
Ilość ciepła ok. 6,5 kW
Maks. Temperatura wody chłodzącej
na wlocie 20°C
Zużycie wody zależy od temperatury na wlocie
Temperatura na wylocie < = 35°C
Warunki otoczenia dla transportu i przechowywania
Temperatura od +5°C do +40°C
Wilgotność < 70%
Miejsce instalacji Przestrzegać instrukcji transportu
Warunki otoczenia do pracy
Temperatura od +10°C do +40°C
Wilgotność < 70%
Miejsce instalacji Przestrzegać instrukcji transportu
Wszystkie dane bez gwarancji.
Demonstracja jest możliwa w każdej chwili w naszym salonie.
Ogłoszenia
Hamburg
636 km
Kompaktowy wózek widłowy - Diesel
Herbst - ATAIRATAIR IV 150 CV
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2012, godziny pracy: 17 893 h, ładowność: 15 000 kg, wysokość podnoszenia: 1 980 mm, wolny skok podnoszenia: 1 980 mm, rodzaj paliwa: diesel, typ masztu: Simplex, wysokość konstrukcyjna: 3 380 mm, moc: 122 kW (165,87 KM), szerokość karetki wideł: 1 800 mm, długość wideł: 1 590 mm, masa własna: 23 000 kg, całkowita długość: 3 860 mm, typ napędu: Diesel, szerokość konstrukcji: 1 800 mm, Wózek widłowy kompaktowy - Diesel
Środek ciężkości ładunku: 600
Szerokość wideł: 200 mm
Grubość wideł: 70 mm
Typ masztu: standardowy
Stan techniczny: bardzo dobry
Typ ogumienia przedniego: bandaże
Rozmiar ogumienia przedniego: 40x16x30
Typ ogumienia tylnego: bandaże
Rozmiar ogumienia tylnego: 28x12x22
Fjdpfx Asw Hh D Dob Heph
Ogrzewanie, pełna kabina, pełny wolny skok, certyfikat CE,
Ogłoszenia
Trenčianske Stankovce
352 km
Prestar SSE 100 150 A03 (2018)
PrestarSSE 100 150 A03
Zadzwoń
Rok budowy: 2018, stan: dobry (używany), Tokarka do form 10 ton
Rok : 2018
Fpodow Dtp Hspfx Ab Hoh
Ogłoszenia
Włocławek
83 km
AS
Krajalnica Warzyw LiściastychKWL - 03/150/s
Zadzwoń
Rok budowy: 2017, stan: używany, Krajalnica do warzyw liściastych ziołowych mam dostępne 2 sztuki przy zakupie kompletu (2 sztuk) cena 12 tyś euro netto bez negocjacji
Fpjdsyktdvjpfx Ab Heh
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "technica zsm-150"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.
















































































































































































































































































































































































