Używane Nacamura Wt-250 Ii na sprzedaż (12 708)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Tokarka tylna
WMWDH 250III x630
Zadzwoń
Stan: używany, Szczegóły techniczne:
Długość obrotu: 630 mm
Średnica obrotu nad suwakiem: Tylna prowadnica obrotowa: 250 mm
Wysokość środka nad łóżkiem: 270 mm
Szerokość środka: 900 mm
Otwór wrzeciona: 26 mm
Zakres prędkości - bezstopniowa regulacja: 1,8 - 450 obr.
Prędkość wsteczna: 23 / 32 / 46 / 370 / 510 / 740 obr.
Posuw poprzeczny: 0,07 - 1,11 / 36 kroków mm/obr.
Posuwy wzdłużne: 0,063 - 0,63 / 12 kroków mm/obr.
Uchwyt pinoli konika MK: 5
Skok pinoli: 250 mm
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 7,0 kW
Masa maszyny około: 3,9 tony
Wymiary maszyny ok. dł. x szer. x wys.: 3,2 x 1,2 x 1,8 m
Dkedpfxjvbh N Rs Ap Hsn
Zastosowanie: Głównie do toczenia wstecznego i szlifowania odciążającego narzędzi skrawających (zwłaszcza płyt z / bez skoku gwintu).
Toczenie wsteczne i szlifowanie odciążające jest możliwe z przodu, z tyłu i w kierunku osi maszyny.
Napęd główny za pomocą 8-stopniowej przekładni ręcznej.
Przekładnia posuwu zaprojektowana jako 12-stopniowa przekładnia ręczna.
Zakres obrotu suwaka tylnego = 360 stopni
Zakres obrotu suwaka poprzecznego = 360 stopni
Wyposażenie:
Uchwyt tokarski Tarcza napędowa Ø 210 mm ze stałą końcówką
Stałe centrum w koniku
z 4 stopami maszynowymi
Uchwyt 3-szczękowy Ø 250 mm
w magazynie
*
Ogłoszenia
Niemcy
470 km
Tokarka tylna
WMWDH 250III x630
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1979, Szczegóły techniczne:
Średnica toczenia nad łóżkiem: 540 mm
Długość toczenia: 630 mm
Szerokość centrum: 900 mm
Wysokość środka nad łóżkiem: 270 mm
Wysokość środka: nad tylną prowadnicą: 138 mm
Średnica zawracania: nad tylną prowadnicą: 250 mm
Ruch wzdłużny: 700 mm
Przesuw czołowy: 80 / 75 mm
Prędkości: 1,8 - 450 przy 8x obrotach na minutę
Średnica mocowania: 26 mm
Zakres posuwu x - kierunek: 12 kroków / 0,063 - 0,63 mm/obr.
Zakres posuwu y - kierunek: 36 kroków / 0,070 - 1,11 mm/obr.
Frez konika: MK5 mm
Skok pinoli konika: 250 mm
Całkowite zapotrzebowanie na moc: 7,0 kW
Masa maszyny około: 3,76 tony
Wymiary maszyny ok. dł. x szer. x wys.: 3,2 x 1,2 x 1,8 m
Zastosowanie: Głównie do toczenia wstecznego i szlifowania odciążającego narzędzi skrawających (zwłaszcza płyt z i bez skoku gwintu).
Toczenie wsteczne i szlifowanie odciążające jest możliwe z przodu, z tyłu i w kierunku osi maszyny.
Napęd główny za pomocą 8-stopniowej przekładni ręcznej.
Przekładnia posuwu zaprojektowana jako 12-stopniowa przekładnia ręczna.
Zakres obrotu suwaka tylnego = 360 stopni
Zakres obrotu suportu poprzecznego = 360 stopni
Uchwyt tokarski stożkowy Ø 200 mm z MK5
Wyposażenie:
Dedpfxovbhv Rj Ap Hekn
Trzpień obrotowy Ø 49,5 x 400 mm
System pomiarowy ARBAH-L 3+1
Falownik FRENIC 5000G11
Uchwyt 3-szczękowy Ø 250 mm
i.D.
*
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa piła tarczowa
RAIMANN KS 230 250
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy: 7548
DANE TECHNICZNE
szerokość gąsienicy 250mm
szerokość wału 250mm
max średnica tarczy 350mm
średnica otworu tarczy 80mm
max wysokość cięcia 120mm
szerokość blatu z prześwitem 700mm
długość blatu 1790mm
*z góry:
zapadki
wał dociskowy, gładki
zapadki
wał dociskowy, gładki
wał z piłami
wały gładkie dociskowe 2szt
z dołu:
prowadnica
wał poślizgowy, gładki
zapadki
gąsienica
centralne smarowanie
silnik posuwu 1,1kW
silnik główny 30kW
elektryczne podnoszenie korpusu
manualne podnoszenie wału z piłami
średnica króćca odciągu 160mm
wymiary całkowite dł/szer/wys 2250x1700x2000mm
waga około 3000kg
– produkcji niemieckiej
– elektryczne podnoszenie korpusu i wału
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 68900 PLN
Cena netto: 16400EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
Dkjdoy Rrqpjpfx Ap Hon
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa piła tarczowa
COSMEC 250/100
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy: 7545
DANE TECHNICZNE
szerokość gąsienicy 250mm
szerokość wału 220mm
max średnica tarczy 300mm
średnica otworu tarczy 60mm
wysokość cięcia 100mm
szerokość blatu 650mm
długość blatu 1460mm
– z góry:
2 rzędy zapadek
wał gładki poślizgowy
wał z piłami
wał gładki, poślizgowy
– z dołu:
prowadnica
zapadki
gąsienica
2 rodzaje prędkości posuwu + płynna
centralne smarowanie
silnik posuwu 1,2kW
silnik główny 21kW
średnica króćca odciągu 180mm
wymiary całkowite dł/szer/wys 1700x1450x1500mm
waga około 1800kg
– produkcji włoskiej
– dokumentacja DTR
– solidna maszyna
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 25900 PLN
Cena netto: 6160 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Dkodpfsy Rrhbjx Ap Hsn
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Szlifierka przelotowa szerokotaśmowa
MAWEG SE II
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7324
Dane techniczne:
Dksdpfjy Rrd Nsx Ap Hon
- max szerokość obrabianego elementu 200mm
- max wysokość obrabianego elementu 190mm
2 agregaty szlifujące:
- z góry walec metalowy + trzewik + walec metalowy
- z dołu walec metalowy + trzewik + walec metalowy
z góry:
- 2 rolki dociskowe, gumowe, ciągnące
- agregat szlifujący
- rolka poślizgowa
- 2 rolki dociskowe, gumowe, ciągnące
z dołu:
- agregat szlifujący
- z boku listwa prowadząca
- elektrycznie ustawiana wysokości szlifowania 0,37kW
- 6 rodzajów prędkości posuwu + prawo/lewo 2,25; 4,5; 9; 12,5; 18; 25m/min
- silnik posuwu 0,6kW
- silniki główne 2x4kW
- średnica króćców odciągu 80mm, 90mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 1830x860x1760mm
- waga 630kg
– niemalowana
– szlifierka używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 11500 PLN
Cena netto: 2730 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Stary Sącz
282 km
Prasa hydrauliczna bramowa
PATENTUS PAT300-2/250-2
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2014, Prasa hydrauliczna portalowa przeznaczona jest do gięcia lub prostowania oraz gotowych elementów spawanych a także do demontażu zespołów maszyn górniczych i innych. Znajduje zastosowanie w zakładach mechanicznych, produkcyjnych, remontowych, etc.
Producent: PATENTUS S.A.
Typ: PAT 300-2/250-2
Rok produkcji: 2014
Parametry techniczne:
Wymiary: szerokość: 4200x3140 mm, wysokość: 3600 mm
Waga: 25000 kg
Powierzchnia stołu: 4200 mm x 2140 mm
Średnica cylindrów bramy 1: 2 x 300 mm
Średnica cylindrów bramy 2: 2 x 250 mm
Nacisk siłowników brama 1: 2 x 1768 kN
Nacisk siłowników brama 2: 2 x 1228 kN
Prześwit max. 1240 mm
Skok siłowników roboczych: 600-660 mm
Djdjhktq Aepfx Ap Hjkn
Przesuw bramek: 1420 mm
Wyposażenie:
- dwie bramki
- stół
- siłowniki robocze x 4
- siłownik przesuwu bramki
- siłownik przesuwu siłownika roboczego
- agregat zasilający z pompą T-100/30 (2006 rok z remontem w 2011 r.)
.
Stan techniczny: używany, do przeglądu
Ogłoszenia
Wietmarschen
815 km
Regał przemysłowy
ca. 100,16 lfm. Palettenregale H: 250 cmFachlast: 3000 kg , 324 Palettenplätze
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2022, ok. 100,16 metrów bieżących, wysokość: 250 cm, obciążenie półki: 3000 kg, regały paletowe, regały do dużych obciążeń, regały wysokiego składowania, regały przemysłowe, regały natychmiast z magazynu
Dane :
- Wysokość: ok. 250 cm
- Głębokość: ok. 110 cm
- L : ok. 100,16 metrów bieżących
- Obciążenie: 3000 kg obciążenia półki
- Ocynkowane słupki
- Belki poprzeczne 270 x 14 x 5 cm, T30
- Belki poprzeczne w kolorze pomarańczowym
- Nowy BLT / PR25
- wyprodukowane w Europie i przetestowane zgodnie z aktualną normą DIN EN 15512.
- 100% jakości w najlepszej cenie.
Półka składa się z :
- 037 x stojak ok. 250 cm x 110 cm, zdemontowany.
- 144 x poprzeczka ok. 270 x 14 x 5 cm, T30.
- 288 x agrafki.
- Poziomy: Podłoga + 2
- 324 miejsca paletowe łącznie z miejscami na podłodze.
-- NATYCHMIAST DOSTĘPNE W WIELU--
Cena :
8690,00 € netto
plus prawnie obowiązujący podatek VAT.
Otrzymasz fakturę z wykazanym podatkiem VAT.
Wstępny montaż ram może zostać przeprowadzony przez nas za niewielką dopłatą w wysokości 12,50 € netto za sztukę.
Transport :
Dostawa może być zrealizowana przez naszą partnerską agencję spedycyjną na życzenie, koszty zależą od kodu pocztowego.
Djdpfxjzbk Erj Ap Hokn
Montaż :
W razie potrzeby nasz przeszkolony personel z przyjemnością pomoże w profesjonalnym montażu i demontażu sprzętu biznesowego.
Nasza rekomendacja :
Daj nam znać, czego potrzebujesz...
Z przyjemnością pomożemy Ci zrealizować Twoje projekty, od planowania i zamawiania po instalację.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Rębak rozdrabniacz do drewna
KLOCKNER 900×180 HS 4 WTz przenośnikiem łańcuchowym typu redler
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy: 7649
DANE TECHNICZNE
szerokość wlotu 900mm
wysokość wlotu 300mm
szerokość wału 1030mm
średnica wału 700mm
długość noża 1030mm
ilość noży 3szt
wymiary sita 70x70mm
z dołu 2 wały ciągnące zębate
silnik wału dolnego 7,5kW
z góry 2 wały ciągnące zębate
silnik wału górnego 7,5kW
podajnik taśmowy
redler z taśmą łańcuchową 5600mm + 10600mm 2,2kW
szerokość taśmy podawczej 800mm
silnik główny 90kW
bieg wsteczny
wymiary całkowity maszyny dł/szer/wys 3300x3100x1700mm
wymiar podstawy na rębak 3300x2080x1940mm
wymiar podajnika / redlera dł/szer/wys 5600x900x1000mm + 10600x1050x1600mm
wymiar podstawy do taśmy podawczej 5100x1300x2520mm
waga całkowita około 16000kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– przenośnik łańcuchowy typu redler, wyposażony w zgarniacze
– bieg wsteczny
– dokumentacja DTR
– rębak używany, stan bardzo dobry
Dkodpfox S Nawsx Ap Hen
Cena netto: 219900 PLN
Cena netto: 52350 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Tata
481 km
Prasa mimośrodowa AIDA NC2-250, 250 ton
AIDA NC2-2502-POINT ECCENTRIC GAP PRESS 250ton
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 1991, Funkcjonalność: w pełni sprawny, moc: 30 kW (40,79 KM), napięcie wejściowe: 200 V, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, siła nacisku: 250 t, szerokość stołu: 760 mm, długość stołu: 2 700 mm, masa całkowita: 35 000 kg, siła wykrawania: 250 t, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, kurtyna bezpieczeństwa, Prasa mimośrodowa AIDA NC2-250(1) 250t w doskonałym stanie /ctA2/
Dkjdpfsu Dxb Tjx Ap Hsn
Producent: AIDA
Typ: NC2-250(1)
Siła nacisku: 160t
Rok produkcji: ok. 1991
Długość skoku: 170 mm
Odległość nad stołem: (regulowana) 280-400 mm
Stół: 2700 x 760 mm
Taran: 2100 x 700 mm
Moc elektryczna: 3x200V(!!), 30kW - standard japoński
Waga netto: 35000 kg
Rozmiar: 2760 x 2800 x 3980 mm
Automatyczny system smarowania.
Automatyczne dozowanie oleju tnącego - RAZIOL EST-02
Opcjonalnie z nawijarką tarcz i prostownicą.
Ogłoszenia
Włochy
849 km
HAITIAN MA 2500 III
HAITIANMA 2500 III
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2023, siła zacisku: 2 500 kN, średnica śruby: 55 mm, masa całkowita: 8 400 kg, Hydrauliczna wtryskarka wyprodukowana w 2023 roku. HAITIAN MA 2500 III charakteryzuje się siłą zamykania 250 ton i płytą o wymiarach 850 x 850 mm. Maszyna oferuje imponujące ciśnienie wtrysku wynoszące 1850 barów i średnicę ślimaka 55 mm. Jeśli szukasz wysokiej jakości możliwości formowania wtryskowego, rozważ maszynę HAITIAN MA 2500 III, którą mamy na sprzedaż. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat tej maszyny.
• Jednostka zaciskowa
• Siła otwarcia: 165 kN
• Rozmiar płyty: 850 x 850 mm
• Skok otwarcia: 540 mm
• Rozstaw prętów mocujących: 580 x 580 mm
• Maksymalna wysokość formy: 580 mm
• Min. wysokość formy: 220 mm
• Skok wyrzutnika: 150 mm
• Siła wypychacza: 62 kN
• Min. wymiary formy: 410 x 410 mm
• Jednostka wtryskowa
• Klasyfikacja Euromap: 1000
• Stosunek L/D: 20
• Objętość wtrysku: 570 cm³
• Efektywna objętość wtrysku: 519 g
• Szybkość wtrysku: 281 g/s
• Wydajność plastyfikacji: 47,7 g/s
• Ciśnienie wtrysku: 1850 bar
• Prędkość obrotowa ślimaka: 180 obr.
• Skok ślimaka: 240 mm
• Siła wózka: 99 kN
• Moc silnika pompy: 37 kW
• Moc grzałki: 21,45 kW
• Pojemność zbiornika oleju: 340 L
• Wymiary
• Rozmiar maszyny: 6,19 x 1,60 x 2,42 m
• Sterowanie
• Sterownik: KEBA 2985 - CP053
• Funkcje:
• 15" kolorowy ekran dotykowy
• Interfejs robota Euromap 67
• Pamięć USB
• Pamięć 200 form
• Historia cykli
• Wieża alarmowa
• Logowanie/hasło RFID
• Wielojęzyczny interfejs
• Wykresy procesów
• Strony konserwacji
• Możliwość wyboru systemu metrycznego / imperialnego
• Dołączone opcje / dodatki (zintegrowane z maszyną)
• Śruba bimetaliczna + bęben
• Interfejs dozowania przedmieszki
• Hydrauliczny odciąg promieniowy
• System nadmuchu powietrza Festo
• 12-strefowe centralne smarowanie PSG
• 4-drożny przepływomierz
• Interfejs robota
• Dołączona śruba H 3 strefy
• Cela robocza z certyfikatem CE
Dodatkowe wyposażenie
• Robot w zestawie: Robot kartezjański HILECTRO V-1300ID (2023)
• Typ: 3-osiowy robot kartezjański z serwomechanizmem
• Odpowiedni dla: Prasy od 380T do 530T
• Przejazdy: X 2000 mm / Y 880 mm / Z 1300 mm
• Maksymalna waga do wyciągnięcia: 12 kg
• Zasilanie: 400 VAC / 50-60 Hz
• Precyzja: 0,1 mm
• Waga robota: 530 kg
• W zestawie: Kontroler z ekranem dotykowym, programy USB, chwytak pneumatyczny, kubki próżniowe, gotowy przenośnik
• Dołączone urządzenia peryferyjne: FORMAX E3 Monofase Hopper Loader (2 jednostki)
• Pojemność zbiornika: 3,0 l
Dkedpsy N Sqmefx Ap Hsn
• Moc: 1150 W
• Średnica wlotu: 40 mm
• Wydajność: 70 kg/h
• Napięcie: 230 V
• Waga: 13 kg każdy
Ogłoszenia
Kumelionys
403 km
2-wrzecionowa wielopiła do cięcia drewna
Juozo Limanto IĮJL32
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2011, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: ST D2 002, średnica tarczy piły: 250 mm, masa całkowita: 2 850 kg, szerokość cięcia (maks.): 450 mm, Dwuwrzecionowa wielopiłowa maszyna do cięcia drewna JL32
Stan dobry, sprawny
Maksymalnie 10 tarcz pił na osi o wymiarach 250mm x 70mm
Wymiary głównego wału: średnica 70mm, długość 420mm
Posuw cięcia: 5-25 m/min
Dedpfxjy E Snqj Ap Hekn
Wymiary urządzenia: długość 2200mm, szerokość 1500mm, wysokość 1900mm
Masa obrabiarki: 2850kg
Napięcie: 380V
Moc głównego silnika: 30kW i 22kW (2950obr/min)
Moc silników posuwu: 0,75kW i 0,75kW (900obr/min)
Ogłoszenia
Nordhausen
576 km
Belka suwnicy, żuraw warsztatowy, suwnica pomostowa
DEMAG KBK II-R4Stück PK5 N-F 500kg !
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, DEMAG Kranhimmel KBKII -R suwnica warsztatowa suwnica pomostowa
Cena nowego: ponad 40.000,00 €
z rozjazdem po lewej stronie, ręczny, nr art. 87396344 (sam rozjazd kosztował netto 11.000,00 €)
6x odcinek prosty 6 m
2x 5 m
4x 2 m
3x 1,5 m
Dsdpfxsv Uvdpe Ap Hjkn
(60 metrów bieżących odcinków prostych z zintegrowaną, wewnętrzną szyną prądową – brak konieczności stosowania kabla wleczonego!)
2x łuk 90° KBKII-R
ze wszystkimi potrzebnymi elementami jak wózki jezdne, zawiesia, zaciski itp.
Opcja:
4x wciągnik łańcuchowy elektryczny DEMAG PK5 N-F 500kg, 2 prędkości (w zestawie, ale nie stanowią oferty wiążącej), bardzo dobry stan
Urządzenie jest sprawdzone technicznie, posiada książkę serwisową, w pełni sprawne, gotowe do natychmiastowego użycia
Informacja: ponad 20 000 części zamiennych DEMAG dostępnych w magazynie!
Sprawdź także moje inne oferty z magazynu!
Ogłoszenia
Burghaun
667 km
Transport chłodniczy/mrożony
IvecoEurocargo ML160E28/P Carrier Supra 1250 LBW Tür
Zadzwoń
Stan: nowe, moc: 207 kW (281,44 KM), konfiguracja osi: 4x2, kolor: biały, kabin kierowcy: kabina dzienna, typ przekładni: automatyczny, zawieszenie: powietrze, długość przestrzeni ładunkowej: 75 200 mm, szerokość przestrzeni ładunkowej: 24 700 mm, wysokość przestrzeni ładunkowej: 24 000 mm, Wyposażenie: ABS, EBS (Elektroniczny System Hamulcowy), klimatyzacja, W sprawie zapytań dotyczących pojazdu proszę kontaktować się z Panem Seidelem (telefonicznie).
Dsdpfx Aeyfpn Hsp Hskn
Iveco Eurocargo ML160E28/P 4x2 chłodnia z windą załadunkową (LBW) i drzwiami
Konfiguracja osi: 2 osie, napęd na tylną oś, kabina standardowa (Normalfahrerhaus NS), silnik 280 T7, automatyczna skrzynia biegów ZF 8AP, dopuszczalna masa całkowita 15-16 t, wersja osi napędowej z pojedynczą redukcją, oś pojedyncza, tylne zawieszenie pneumatyczne, hamulce tarczowe przód/tył, wariant pojazdu: standardowa rama z kabiną, rozstaw osi 5175 mm, tryb pracy skrzyni biegów standardowy, system ostrzegania przed zmęczeniem kierowcy (Driver Drowsiness Attention Warning), standardowy tylny zwis ramy, ogrzewanie zbiornika AdBlue, standardowy układ hamulcowy, elektroniczny program stabilizacji toru jazdy (ESP), ogrzewanie powietrza dolotowego do silnika dla lepszego rozruchu w niskich temperaturach, system monitorowania cofania z kamerą, system monitorowania martwego pola po prawej stronie (BSIS), inteligentny asystent prędkości (ISA), system monitorowania przedpola (MOIS), pneumatyczny hamulec postojowy, zbiornik paliwa 200 litrów, z tworzywa sztucznego, zamykany, kierownica z tworzywa, podgrzewany wstępny filtr paliwa na ramie, standardowe logo IVECO w kolorze jasnoszarym, standardowe rozmieszczenie komponentów na ramie, przewody do blokady alkoholowej (ALC), zbiornik AdBlue o pojemności 30 litrów, system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS) z wewnętrznymi czujnikami, felgi stalowe, przełożenie tylnej osi: 4,13, asystent pasa ruchu (LDWS), Connectivity Box 4G z kontraktem serwisowym TCO, przetwornica napięcia 24/12V (10,5A), asystent ruszania pod górę (Hill Holder), komfortowe ruszanie na wzniesieniach, asystent hamowania awaryjnego (AEBS), ogranicznik prędkości do 90 km/h, adaptacyjny tempomat (ACC), drążek na ubrania z przesuwanymi haczykami na tylnej ścianie kabiny, manualna kiprowana kabina, trójkąt ostrzegawczy zgodny z ECE-27, przednie reflektory halogenowe, standardowa kabina płaski dach, COC-homologacja, tylna ściana kabiny bez okna, zestaw narzędzi, radio z Bluetooth, DAB+ i 7-calowym wyświetlaczem, lampa ostrzegawcza, standardowa tabliczka pojazdu, lusterka dostosowane do zabudowy o szerokości 2600 mm, klapa dachowa mechaniczna, apteczka, podnośnik samochodowy, tapicerka kabiny z materiału, cyfrowy tachograf 4.1, pneumatyczne zawieszenie tylnej osi, resor paraboliczny z przodu, ucho manewrowe i holownicze z przodu, przedni zderzak do pojazdów powyżej 7.490 kg DMC, stalowa rama główna w kolorze szarym (profil C), zabezpieczenie podwozia Tectyl 300 G Clear, automatyczna skrzynia biegów ZF 8AP1000, środkowy tylni wydech, filtr powietrza pod kabiną, norma emisji spalin EURO VI E, hałas zgodnie z ECE 51/03, dwustopniowy hamulec silnikowy aktywowany prawą dźwignią pod kierownicą, hamulce Westinghouse, dopływ powietrza bez snorkela, podgrzewany osuszacz powietrza do układu hamulcowego, wskaźnik obciążenia osi na wyświetlaczu, tylne światła LED, dźwięk cofania z opcją wyłączenia, akumulatory 170 Ah (zalecane przy użyciu windy lub przystawki odbioru mocy), przygotowanie pod system opłat drogowych (OBU) - antena i okablowanie na desce rozdzielczej, alternator 2880W (24V x 120A), prawa regulowana podłokietnik kierowcy, elektroniczny immobilizer, gniazdo sprężonego powietrza w tunelu silnika, lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane i podgrzewane, fotel kierowcy HI-Comfort, wielokrotnie regulowany, pneumatyczny, zintegrowany zagłówek i regulowany pas bezp
Ogłoszenia
Mannheim
797 km
Bateria do wózka widłowego 80V 4PZS 500Ah - DIN A
Linde E16/20/25/30 - P200/250 W20/30Toyota 7FBMF 16/18 - Atlet EH25 - Clark STE
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), pojemność baterii: 500 Ach, napięcie akumulatora: 80 V, całkowita wysokość: 627 mm, całkowita długość: 1 025 mm, całkowita szerokość: 708 mm, Przetestowana bateria trakcyjna do wózka widłowego – 80V 4PZS 500AH – DIN A
+ 1 rok gwarancji
+ w zestawie system Aquamatik
+ w zestawie końcówki odprowadzające oraz wtyczka REMA 320 (na życzenie możliwy montaż innych typów wtyczek)
+ pojemność: minimum 90-100% (protokół pojemności C5 dołączony przy dostawie)
+ rok produkcji 2024
Wymiary:
Długość: 1 025 mm
Szerokość: 708 mm
Wysokość: 627 mm
Waga: ok. 1210 kg
Pasuje do poniższych modeli oraz innych:
Linde E 16 P – 386-02 – wymiana boczna
Linde E 20 – 1252-01
Linde E 20 – 336-00
Linde E 20 – 387-00
Linde E 20 FLACH – 336-00
Linde E 20 L – 386-00
Linde E 20 R – 387-00
Linde E 25 – 1252-01
Linde E 25 – 387-00
Linde E 25 C – 387-00
Linde E 25 R – 387-00
Linde E 25 RL – 387-00
Linde E 25 S – 1276-00
Linde E 30 – 1252-01
Linde E 30 – 387-00
Linde E 30 – 387-00 – wymiana boczna
Linde E 30 / 500 – 387-00
Linde E 30 C – 387-00
Linde E 30 L – 387-00 – wymiana boczna
Linde E 30 R – 387-00
Linde E 30 RL – 387-00
Linde E 30 S – 1276-00
Linde P 200 – 370-00
Linde P 250 – 127-00 – wymiana pionowa
Dodoy Rnr Aepfx Ap Hskn
Linde P 250 S – 127-05
Linde P 250 SWB – 5007-10 – wymiana boczna
Linde P 250 SWB – 5007-10 – wymiana pionowa
Linde W 20 – 127-00
Linde W 20 – 127-00 – wymiana pionowa
Linde W 20 – 127-06 – wymiana od góry
Linde W 20 – 5007-10 – wymiana boczna
Linde V 20 – 5007-10 – wymiana pionowa
Linde W 30 – 5007-10 – wymiana boczna
Linde W 30 – 5007-10 – wymiana pionowa
Toyota 7FBMF16
Toyota 7FBMF18
Atlet EH 25
Clark STE 20
Dostępne są popularne rozmiary baterii – zapraszamy do kontaktu.
Możliwy transport.
Ogłoszenia
Łask
38 km
Maszyna do produkcji napojów
TETRA PAK A3 COMPACT FLEX 200/250 EDGECOMPLETE LINE IN AS NEW CONDITION
Zadzwoń
Stan: dobry, jak nowy (używany), Rok budowy: 2010, TETRA PAK A3 COMPACT FLEX 200/250 EDGE KOMPLETNA LINIA
ZAWIERA:
1. TETRA PAK A3 COMPACT FLEX QUICK CHANGE 200/250 EDGE FILLER
V200, rok produkcji 2010
15 120 godzin pracy
Wydajność: 9 000 kartonów na godzinę
Dedjya Nf Ijpfx Ap Hskn
2. TETRA PAK ACHX 10-0400-44 HELIX MAGAZYN KARTONÓW
V400, rok produkcji 2010, 17 431 godzin pracy
3. TETRA PAK APLIKATOR SŁOMEK TS30 U-FORM
Zmodernizowany V300, rok produkcji 2010
4. TETRA PAK APLIKATOR KAPSUŁEK CAP30 FLEX PRO23
V200, rok produkcji 2010, 10 914 godzin pracy
5. TETRA PAK ZAWIJARKA FOLIOWA 32
V400, rok produkcji 2010, nieużywana, tylko 45 godzin pracy!
6. TETRA PAK PAKOWACZ KARTONU CBP 32
V400, rok produkcji 2010, wrap around
7. TETRA PAK STEROWNIK LINII LC30+
8. SYSTEM TRANSPORTERÓW
9. DRUKARKA INKJET VIDEOJET 1620
Linia w stanie jak nowa. Lokalizacja – Szwecja. Gotowa do demontażu i natychmiastowej wysyłki.
Cena na zapytanie.
Ogłoszenia
Contamine-sur-Arve
1 133 km
Automatyczna tokarka CNC
NAKAMURAWT250MMY
Zadzwoń
Stan: używany, DANE TECHNICZNE
- Ilość osi: 8
- Ilość wrzecion: 2
- Liczba wieżyczek: 2
WRZECIONO GŁÓWNE
- Nosek wrzeciona: A2-6
- Moc napędu wrzeciona: 18,5 [kW]
- Prędkość wrzeciona: 59 - 4500 [obr./min]
- Maksymalna średnica pręta: 65 [mm]
- Maksymalna średnica obróbki: 250 [mm]
- Maksymalna średnica uchwytu wrzeciona głównego: 215 [mm]
Dkedpfx Asuhafrjp Hon
- Minimalna rozdzielczość osi C: 0,001 [stopni]
Przeciwwrzeciono
- Nosek wrzeciona: A2-5
- Moc napędu wrzeciona: 11 [kW]
- Prędkość wrzeciona: 59 - 4500 [obr./min]
- Maksymalna średnica pręta: 51 [mm]
- Maksymalna średnica obróbki: 165 [mm]
- Minimalna rozdzielczość osi C: 0,001 [stopni]
- Skok: 575 [mm]
- Odległość wrzeciono/przeciwwrzeciono: 250 - 870 [mm]
GŁOWICA REWOLWEROWA 1
- Liczba stanowisk: 12
- Liczba pozycji zmotoryzowanych: 12
- Przesuw X/Z: 195/600 [mm]
- Przesuw Y: +/- 42 [mm]
- Prędkość narzędzi napędzanych: 80 - 3600 [obr./min]
- Moc narzędzi napędzanych: 5,5 [kW]
REWOLWEROWA GŁOWICA 2
- Liczba stanowisk: 12
- Liczba pozycji zmotoryzowanych: 12
- Przesuw X/Z: 195/600 [mm]
- Prędkość narzędzi napędzanych: 80 - 3600 [obr./min]
- Moc narzędzi napędzanych: 5,5 [kW]
ZASILANIE ELEKTRYCZNE
- Napięcie zasilania: 400 [V]
- Całkowita moc napędu: 63 [kVA]
WAGA I WYMIARY
- Wymagania dotyczące miejsca: 3475 x 1933 [mm]
- Wysokość maszyny: 2225 [mm]
- Masa maszyny: 6000 [kg]
GODZINY MASZYNY
- Godziny pod napięciem: 42932 [bst.]
- Godziny pracy wrzeciona: 12433 [bst.]
AKCESORIA
- Sterowanie: 18i-TB
- 3-kolorowa lampka kontrolna stanu
- zbiornik płynu chłodzącego
* z pompą wysokociśnieniową: 25 [barów]
- transporter wiórów
- usuwanie części
- przenośnik części
- Magazynek prętowy: LNS QUICK LOAD SERVO 3
- Ilość uchwytów narzędzi napędzanych: 6
- Ilość stałych uchwytów narzędziowych: 15
- tuleja zaciskowa
Ogłoszenia
Weiterstadt
772 km
Nożyce gilotynowe
KramerTMIIIHY2500
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1980, Hydrauliczne nożyce gilotynowe, Kramer typ TM III HY 2500 Wydajność cięcia 2500 mm Grubość cięcia 12 mm elketr. backgauge Regulacja szczeliny cięcia
Dkodperfwyrefx Ap Hen
Ogłoszenia
Neukamperfehn
799 km
Magazyn wysokiego składowania belki stalowe
CS-Profil Profilabm.: CS 250 x 50 x 40Gesamtlänge: 5.550 mm
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Zakres dostawy obejmuje:
01x profil CS, używany
Kolor materiału: ocynk sendzimira
Całkowita długość: 5.550 mm
Wymiary profilu: CS 250 x 50 x 40 mm
Waga / szt.: ok. 45,00 kg
Grubość materiału: ok. 2,5 mm
Dkodpfex R Ambox Ap Hsn
Osoby do kontaktu w naszej firmie:
Pan: Andre Evering
Pan: Mario Klöver
Pan: Falk Deutsch
Informacje ogólne o przedmiocie:
Ten artykuł oferowany jest wyłącznie do odbioru osobistego. Dodatkowy transport lub wysyłka tego artykułu wiąże się z dodatkowymi kosztami, które można uzgodnić indywidualnie, w zależności od miejsca dostawy lub zakresu dostawy.
Ogłoszenia
Langenfeld (Rheinland)
847 km
Rotate Trim Crease
Plockmatic RCT II for div. Canon modelsas good as new
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, W tej ofercie kupujesz opcję wykończenia "Canon RCT 2 / II" tak dobrą, jak nowa
Przedmiot sprzedaży:
1 x Canon RCT II odpowiedni dla różnych modeli Canon
Wskazania miernika:
Łącznie: około 555 stron
Stan:
Ta oferta jest używanym urządzeniem, które może wykazywać oznaki użytkowania (drobne zadrapania lub zażółcenia).
(drobne zadrapania lub zażółcenia).
Urządzenie zostało przetestowane pod kątem działania
Opakowanie i wysyłka:
Dsdpfx Aeu Rbb Nsp Hokn
Zapraszamy do obejrzenia urządzenia w godzinach naszej pracy. Prosimy o umówienie się na spotkanie!
Opakowanie morskie i wysyłka na cały świat dostępne na życzenie!
Aby uzyskać więcej informacji, można oczywiście skontaktować się z nami osobiście.
Ogłoszenia
Neubeuern
679 km
Magazyn wysokiego składowania
TOTAL-REGAL - 7,5 m hoch, ca. 250 lfmMcPalettenregal - 4 Traversen-Ebenen
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2026, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: EAN0729389556525, całkowita długość: 253 000 mm, obciążenie na parę kratownic (maks.): 2 000 kg, ładowność na sekcję magazynową: 2 000 kg, liczba rzędów półek: 10, wysokość półki: 7 500 mm, wysokość ramy: 7 500 mm, długość półki: 25 300 mm, długość podpory: 2 700 mm, 10 rzędów regałów paletowych (10 x M75112711-4)
każdy o długości 25,3 m, wysokości 7,5 m i głębokości 1,1 m,
9 pól każde, szerokość 2,7 m,
4 poziomy trawersu każdy, nośność półki 2000 kg.
- 100 ramek (RM7511 - RAL5019)
Dkedpfjv Uqwdex Ap Hjn
- 200 płyt bazowych, materiał podkładowy, materiał śrubowy
- 400 kotew gruntowych (ZZBA1210)
- 720 pojedynczych kratownic (T27114 - RAL2008)
- 2 ochrona przed kolizją / ochrona przed uderzeniem (ZRS40901)
- 4 osłony boczne (ZFL4090D)
- 120 przekładek/łączników do rzędów podwójnych (ZAbh20)
- 10 płyt ładunkowych (BSMcP)
Rama przykręcona, nie zmontowana fabrycznie
Fracht / Dostawa:
- maks. 20 dni roboczych od otrzymania płatności
- bezpłatny plac budowy/miejsce montażu
- Rozładunek z samochodu ciężarowego odbywa się we własnym zakresie, przy użyciu sprzętu dźwigowego.
- Dostawy realizowane są na terenie całej Republiki Federalnej Niemiec;
oprócz wysp! Dostawy do krajów UE podlegają indywidualnym ustaleniom.
Ogłoszenia
Kłodawa
284 km
FREZARKI DOLNOWRZECIONOWE JAROMA DFOA II
JAROMA DFOA II MILLING MACHINESJAROMA DFOA II MILLING MACHINES
Zadzwoń
Rok budowy: 2001, stan: bardzo dobry (używany), Producent JAROMA
Model/typ maszyny DFOA II
Rok produkcji 2001
Kategoria maszyn FREZARKI DOLNOWRZECIONOWE
Lokalizacja
Gorzów Wlkp.
Warunki dostawy
ODBIÓR WŁASNY
Koszt dostawy
Dkodpfx Apsh S Uhfj Hen
Pokrywa Klient
Typ uruchomienia
do uzgodnienia
Opis
Uwagi
Frezarka do obrzeży JAROMA DFOA Na magazynie
– Produkcji Polskiej
– Rok produkcji 2001
– niemalowana
Frezarka DFOA-II przeznaczona jest do frezowania nadmiaru okleiny na grubość obrabianego elementu prostoliniowego lub krzywoliniowego.
Zaokleinowany bok musi być prostopadły do powierzchni, może być też pod kątem 0-45o lub zaokrąglony promieniem R 15÷20.
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Kłodawa
284 km
Okleiniarka krzywoliniowa JAROMA DCGA II
Okleiniarka krzywoliniowa JAROMA DCGA IIOkleiniarka krzywoliniowa JAROMA DCGA II
Zadzwoń
Rok budowy: 2001, stan: bardzo dobry (używany), Producent JAROMA
Model/typ maszyny DCGA II
Rok produkcji 2001
Kategoria maszyn Okleiniarka krzywoliniowa
Lokalizacja
Gorzów Wlkp.
Dkedpjgyz Rksfx Ap Hjn
Warunki dostawy
odbiór własny
Koszt dostawy
Pokrywa Klient
Typ uruchomienia
do uzgodnienia
Opis
Uwagi
Wyposażenie: - talerz - gilotyna - nakladarka kleju - docisk - posuw - stół regulowany pod kątem 0-45° - grubość obrabianego elementu 1-4cm - grubość obrzeża 0,03-0,3cm - 2 rodaje prędkości posuwu 4m/min, 6m/min - silnik 2kW Wymiary całkowite: - długość 127cm - szerokość 165cm - wysokość 148cm - waga 300kg - okleiniarka używana - stan bardzo dobry - niemalowana - produkcji polskiej - rok produkcji 2001
Ogłoszenia
Meerkerk
970 km
Substancje niebezpieczne
MANTGS 26.420 250.625km ADR EXII EXIII FL AT
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), przebieg: 250 625 km, moc: 309 kW (420,12 KM), pierwsza rejestracja: 06/2017, rodzaj paliwa: diesel, rozmiar opony: 315/70 R 22.5, konfiguracja osi: 6x2, rozstaw osi: 3 950 mm, paliwo: diesel, kolor: biały, kabin kierowcy: kabina sypialna, typ przekładni: automatyczny, klasa emisji: Euro 6, zawieszenie: stal-powietrze, liczba miejsc: 2, całkowita długość: 6 680 mm, całkowita szerokość: 2 500 mm, całkowita wysokość: 3 720 mm, dopuszczalne obciążenie osi (oś 1): 7 500 kg, dopuszczalne obciążenie osi (oś 2): 7 500 kg, dopuszczalne obciążenie osi (oś 3): 11 500 kg, Rok budowy: 2017, Wyposażenie: ABS, AdBlue, EBS (Elektroniczny System Hamulcowy), airbag, asystent ruszania pod górę, blokada mechanizmu różnicowego, centralny zamek, elektroniczny program stabilizacji (ESP), elektryczne sterowanie szybami, filtr sadzy, klimatyzacja, komputer pokładowy, kontrola trakcji, lusterko elektryczne, ogrzewanie postojowe, system nawigacji, tempomat, wspomaganie układu kierowniczego, zaczep do przyczepy, światła przeciwmgielne, = Dalsze opcje i wyposażenie =
- System alarmowy
- Aluminiowy zbiornik paliwa
- Termometr zewnętrzny
- Podgrzewane lusterka
- Fotel pasażera
- Resory piórowe
- Okno dachowe
- Blokada mechanizmu różnicowego
- Cyfrowy tachograf
- Ogranicznik prędkości
- Oś podnoszona
- Klimatyzacja
- Lodówka
- Pneumatyczne zawieszenie
- Pneumatyczne fotele
- Filtr cząstek stałych
- Radio/CD
- Kamera cofania
- Kabina sypialna
- Osłona przeciwsłoneczna
- Asystent pasa ruchu
- Kontrola stabilności
- Ogrzewanie postojowe
- Automat do podgrzewania
- Immobilizer
= Dalsze informacje =
Informacje techniczne
Liczba cylindrów: 6
Pojemność skokowa silnika: 12 419 cm³
Dodpfxoytb Axo Ap Hskn
Konfiguracja osi
Rozmiar opon: 315/70 R 22.5
Hamulce: hamulce tarczowe
Oś przednia: Maks. nacisk na oś: 7 500 kg; Skrętna; Bieżnik opony lewy: 40%; Bieżnik opony prawy: 40%; Zawieszenie: resor piórowy
Oś tylna 1: Oś podnoszona; Maks. nacisk na oś: 7 500 kg; Skrętna; Bieżnik opony lewy: 90%; Bieżnik opony prawy: 90%; Zawieszenie: pneumatyczne
Oś tylna 2: Bliźniacze ogumienie; Blokada mechanizmu różnicowego; Maks. nacisk na oś: 11 500 kg; Bieżnik opony wewn. lewy: 30%; Bieżnik opony zewn. lewy: 10%; Bieżnik opony wewn. prawy: 30%; Bieżnik opony zewn. prawy: 30%; Redukcja: jednostopniowa; Zawieszenie: pneumatyczne
Wagi
Masa własna: 8 202 kg
Ładowność: 18 298 kg
Dopuszczalna masa całkowita: 26 500 kg
Funkcjonalność
Marka zabudowy: ZF
Stan
Stan techniczny: bardzo dobry
Stan wizualny: bardzo dobry
Identyfikacja
Numer rejestracyjny: 48-BJP-6
Ogłoszenia
Hamburg
638 km
Waga wielogłowicowa
ISY PACK GmbHWT10-2500
Zadzwoń
Rok budowy: 2026, stan: nowe, Towar jest zasadniczo towarem projektowym lub w zależności od dostępności dostępny jako maszyna pokazowa.
Zastosowanie: Dozowanie swobodnie płynących produktów w precyzyjnych ilościach.
Cechy wagi
- Prosta obsługa
- Szybkie i bezproblemowe czyszczenie
- Niskie wymagania konserwacyjne
- Beznarzędziowy montaż i demontaż wszystkich elementów mających kontakt z produktem
- Niskie wymagania konserwacyjne
- Wykonanie ze stali nierdzewnej (1.4301)
- Sterowanie w pełni zintegrowane w obudowie maszyny
- Bezstopniowy system wibracyjny zapewniający optymalny przepływ produktu
- Wysoka dokładność dzięki kombinacji ważeń
Dane techniczne
- Liczba głowic ważących: 10
- Pojemność pojemnika ważącego: 2,5 l
- Zakres ważenia: 10 - 1000 g / 2 500 g
- Dokładność: ±0,2-1,5 g
- Wydajność: 60 worków/min (w zależności od produktu)
- Panel sterowania: ekran dotykowy 7"
- Moc: 1 kW / 230 V / 50 Hz
Dkedsq T R Sbepfx Ap Hen
- Wymiary (Dł x Szer x Wys): 1620 mm x 1100 mm x 1110 mm
- Waga maszyny: 380 kg
Ogłoszenia
Tata
481 km
Zimna piła tarczowa
Huvema HU 250 DV
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2010, średnica tarczy piły: 250 mm, masa całkowita: 130 kg, napięcie wejściowe: 380 V, moc pompy chłodziwa: 100 W, Pilarka tarczowa na zimno Huvema HU250 DV na sprzedaż
Producent: Huvema
Typ: HU 250 DV
Rok produkcji: 2010
Napięcie: 400 V 50 Hz
Montaż na statywie, obrotowa głowica, szybkie mocowanie.
Silnik 2-biegowy
Chłodzenie cieczą z pompą
Wymiary brzeszczotu: 250 x 32 mm
Wydajność cięcia pod kątem 45° w linii prostej: 50 x 60 mm
Wydajność cięcia po okręgu 45°: 65 mm
Wydajność cięcia 45° kwadrat: 55 mm
Wydajność cięcia pod kątem 90° prosto: 55 x 95 mm
Dksdpjtwdvijfx Ap Hsn
Wydajność cięcia po okręgu 90°: 70 mm
Wydajność cięcia 90° kwadrat: 70 mm
Wymiary: Wysokość: 150 cm
Szerokość: 60 cm
Długość: 90 cm
Waga: około 150 kg
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "nacamura wt-250 ii"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
















































































































































































































































































































































































