Używane Zenz Kompletny Tartak (Mobilny) na sprzedaż (6 848)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Stranice
677 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
WRAVORWRC 1250 AC
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Wysokowydajna przemysłowa piła taśmowa Wravor WRC 1250 AC – solidna, precyzyjna, przeznaczona do przecinania dużych kłód. Wyposażona w sterowanie automatyczne oraz zaawansowane funkcje dla maksymalnej wydajności!
📌 Kluczowe cechy:
✔ mocna i stabilna konstrukcja
✔ wysoka precyzja
✔ duża wydajność cięcia
✔ sterowanie automatyczne
✔ niezawodna i wytrzymała budowa
Fpedpfx Asyz Taaob Heh
✔ główne koła odlane ze stali, podwójne łożyskowanie (STABILNA KONSTRUKCJA!), średnica koła: 1250 mm, szerokość 135 mm
✔ długość brzeszczotu: 160/180 (OBUSTRONNA) L = 9045 mm
✔ moc silnika: 55kW - 110kW, przetwornica częstotliwości opcjonalnie
Szerokość piły: ok. 4500 mm (w zależności od wyposażenia)
Szerokość toru: ok. 2300 mm (w zależności od wyposażenia)
Waga piły: ok. 23 500 kg (w zależności od wyposażenia i długości podwozia)
Maksymalna szerokość cięcia (między prowadnicami): 1300 mm
Ogłoszenia
Kassel
668 km
Kompletny tartak ramowy
Möhringer / PaulB 75-55 Multi-BV; 230-292; 15 AO; KME 2
Zadzwoń
Stan: używany, Nr 3264
Kompletna linia trakowa, tartak Möhringer / Paul
Używany, podłączony do zasilania do 30.06.26
W skład zestawu wchodzą:
- Stół do przycinania kłód z napędzanymi rolkami stożkowymi
Pomiar długości Hecht z fotokomórkami sterowanymi zdalnie
- 1 przenośnik poprzeczny do traka 7000 x 5500 mm (dł/szer)
Łańcuchy krzywkowe w stanie jak nowe
- 1 przenośnik poprzeczny 3800 x 4000 mm (dł/szer)
- 1 tor rolkowy przed trakem, długość 12400 mm, szerokość rolek 1400 mm
Z hydraulicznie opuszczanym i podnoszonym segmentem do drewna modelowego, poprzeczny odbiór z 2 klapami przełączającymi
- Wózek szybkomocujący do traka EWD z wózkiem pomocniczym
- 1 przenośnik pomocniczy do podawania kłody przed trak
- Korzeniarka Möhringer
- Trak ramowy Möhringer B 75-55 Multi-BV, rok prod. 1994
Prześwit 700 mm, skok 550 mm, taśmy pił hydraulicznie regulowane, przenośnik taśmowy, urządzenie centralizujące z regulowanym laserem, pomiar kłód Hecht, docisk Jansen, uchwyty, 60 taśm piłowych, wzornik do ustawień
- Napędzany klin rozszczepiający z łańcuchem Möhringer 230-292, rok prod. 1994
Z przycinaniem wstępnym, fotokomórkami i laserem do ustawiania
- 1 tor rolkowy 4000 x 1400 mm (dł/szer), rolki ryflowane, poprzeczny odbiór sterowany siłownikami pneumatycznymi
- 1 przenośnik typu „S” z buforem 3500 x 4000 mm (dł/szer), listwy transportowe Albert z rur kwadratowych
- 1 przenośnik typu „S” 3000 x 5500 mm (dł/szer), silnik ze sprzęgłem ciernym regulowany, monitorowanie funkcji, listwy z kątowników
- 1 podpiłarka stołowa Paul 15 AO, rok prod. 1992
- 1 dwupiła Paul KME 2 / 750 R, rok prod. 1988
Z separatorem wiórów, tuleja prawa regulowana silnikowo, przycinanie w przepływie, sortowanie długości, programy wstępne Österle
- 1 przenośnik taśmowy 7400 x 400 mm (dł/szer)
- 1 przenośnik taśmowy 4000 x 400 mm (dł/szer)
- 1 przenośnik taśmowy 3000 x 500 mm (dł/szer)
- 1 przenośnik korytkowy ok. 6500 x 500 mm (dł/szer), wznoszący, do trocin
- 1 przenośnik korytkowy HOLTEC ok. 6500 x 500 mm (dł/szer), wznoszący, do zrębków drzewnych
- 1 przenośnik korytkowy HOLTEC poziomy, z rozdzielaniem na lewo/prawo nad boksami
- Rębarka bębnowa HAAS, szerokość prześwitu 600 mm, wysokość prześwitu 150 mm, z rynną wibracyjną
- Ostrzarka do pił trakowych OPL
- Maszyna do rozwierania zębów piły VOLLMER GSA, rok prod. 1996
- Ostrzarka do pił trakowych VOLLMER (do lekkiej naprawy, zgięty siłownik posuwu)
Fjdpfsyzr Tfjx Ab Hoph
Sprzedaż na zlecenie klienta, z lokalizacji w pobliżu 34125 Kassel, bez demontażu, transportu i montażu.
Demontaż, załadunek i transport przez nas – opcjonalnie.
Opis i cena mogą ulec zmianie.
Aby uniknąć nieporozumień, możliwa i zalecana jest wizja lokalna po wcześniejszym umówieniu terminu.
Sprzedaż w stanie istniejącym.
Dane techniczne, opis stanu, rok produkcji i zakres dostawy według prospektu producenta lub poprzedniego właściciela – bez gwarancji.
Zastrzega się możliwość wcześniejszej sprzedaży.
Przy maszynach używanych wyklucza się wszelką gwarancję; obowiązuje zasada: „kupione jak oglądane”.
Zdjęcia i filmy są przykładowe i nie przedstawiają rzeczywistego zakresu dostawy.
Warunki płatności: ceny netto + VAT, płatność przed odbiorem lub wysyłką
Warunki dostawy: z lokalizacji
Ogłoszenia
Grevesmühlen
577 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
WravorWRC 1050,1150,1225,1250,1550,2000
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2024, Poziome piły taśmowe WRAVOR WRC 1050,1150,1225,1250,1550,2000
obrzynarki, piły wielopiłowe, mechanizacja itp.
Jesteśmy Twoim kontaktem dla firmy Wravor w Niemczech.
Z przyjemnością zaoferujemy odpowiednie maszyny.
Fpodpjtpwgxofx Ab Hoh

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc
Ogłoszenia
Belluno
818 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
Artiglio1100 / EO 700
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 1994, Kompletny tartak: system załadunku + piła taśmowa 1100, ostrze 130 mm + hydrauliczny wózek do kłód model EO 700 +1 wyjście
Fedpfx Aey Iuuxsb Hoph
Ogłoszenia
Wien
458 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
EWD,SPRINGER,NICHOLSONDKW,PF19-BNK,Optimes….
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2018, Funkcjonalność: w pełni sprawny, NA SPRZEDAŻ – KOMPLETNA PRZEMYSŁOWA LINIA TARTACZNA (EWD / SPRINGER / MICROTEC)
Wysoko wydajna, w pełni zintegrowana instalacja tartaczna z linią przetarcia EWD do efektywnego przemysłowego przerobu drewna okrągłego. Linia łączy sprawdzone technologie z bieżącymi modernizacjami i znajduje się w znakomitym stanie technicznym.
Wydajność przetarcia: ok. 120 000 m³ surowca okrągłego
Linia była regularnie serwisowana, profesjonalnie konserwowana i jest częściowo wciąż eksploatowana. Oględziny w trakcie pracy możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu.
Dostępność: około czerwiec 2026
Zakres dostawy
Plac surowca (podawanie i przygotowanie):
• Liniowa sortownia, pomiar i korowarka – SPRINGER (rok prod. 2017)
Fjdpoyza D Esfx Ab Hsph
• Korowarka Nicholson (rok prod. 1992)
• System pomiarowy Microtec (rok prod. 2015)
• 30 boksów sortujących
• Linia kapowania (rok prod. 2017)
Linia przetarcia – EWD:
• Wielopiła dwuwalcowa DWK 700 (rok prod. 1999)
• Profilarka PF 19-3SP/V (rok prod. 2003)
• Wielopiła poprzeczna BNK 225/6 (rok prod. 2003)
• Kompletny system mechanizacji i sterowania
• Opiłkarka EWD Optimes BK-100B
Sortowanie tarcicy i linie pomocnicze:
• 7 boksów sortujących z systemem pakietowania
• Kompletny system usuwania wiórów i odpadów drzewnych
• Suszarnie i instalacja grzewcza
Państwa korzyści:
• Kompletny zestaw – gotowy do natychmiastowego uruchomienia
• Sprawdzone rozwiązania przemysłowe
• Regularnie serwisowana i modernizowana
• Wysoka efektywność operacyjna
• Kompaktowa i wydajna konstrukcja
• Idealna do przemysłowej produkcji tarcicy
Informacje ogólne:
• Lata produkcji głównych komponentów: 1992 – 2017
• Stan: bardzo dobry
• Dostępność: od czerwca 2026
• Oględziny: podczas pracy, po wcześniejszym uzgodnieniu
Ta instalacja stanowi atrakcyjne ekonomicznie rozwiązanie dla przedsiębiorstw poszukujących kompletnej, wydajnej i natychmiast dostępnej linii tartacznej.
Ogłoszenia
Szczecinek
256 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
MADREWAE-400
Zadzwoń
Stan: nowe, Obrzynarka AE-400 SERVO przeznaczona jest do wzdłużnego obrzynania i rozcinania desek bocznych, podawanych do maszyny z dużymi prędkościami (100-400m/minutę).
Maszyna współpracuje bezpośrednio z przenośnikami podającymi i odbierającymi deski w trybie automatycznym.
Maszyna wyposażona jest w skaner deski z góry i z dołu.
Maksymalną chwilową wydajność obrzynarki do 50 desek/min można uzyskać przy cięciu deski 2,5m na tą samą szerokość bez zmiany rozstawu pił. Każde dostosowywanie urządzeń węzła obrzynarki do szerokości deski powoduje zmianę wydajności. Średnia wydajność maszyny w zależności od konfiguracji pracy waha się w przedziale 35-48 desek /min.
Dance techniczne
Lp. Parametr Wartość
1. Moc silnika napędu wrzeciona piłowego. 55 kW
2. Ilość obrotów wrzeciona piłowego. 3550 obr/min
3. Średnice stosowanych pił. 400 mm
4. Maksymalna wysokość cięcia. 50 mm
5. Ilość stosowanych tarcz piłowych. 2 do 3 szt. (2 piły pływające)
6. Minimalna długość deski. 2000 mm
7. Maksymalna długość surowca. 6200 mm
8. Maksymalna ilość desek po rozcięciu 1 deski: 2 szt.
9. Posuw: 100- 400 m/min
Cięcie na 1 deskę – przy dwóch piłach (2 piły pływające):
Fpjdpfx Ajnygvrob Hjh
1. Minimalny rozstaw pił (szerokość deski po rozcięciu) 75 mm
2. Maksymalny rozstaw skrajnych pił (szerokość deski po rozcięciu) 300 mm
Cięcie na 2 deski – przy trzech piłach (2 piły pływające ),
1. Rozstaw pił na stałym sprzęgu
(szerokość deski po rozcięciu) 50-100mm
2. Rozstaw pomiędzy piłami pływającymi
(szerokość deski po rozcięciu) 50-100mm
3. Cięcie na 2 deski minimum 2 x 50mm
4. Cięcie na 2 deski maksimum 2 x 100mm
Na zapytanie możliwe są inne konfiguracje maszyny. Maszyna na zamówienie.
Produkujemy również inne linie tartaczne: sortownie kłód, sortownie desek, sztaplarki desek, przenośniki.
Ogłoszenia
Belgien
1 034 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
Brenta, MEM, Kallfass usw.PN1600
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Tartak na sprzedaż w Belgii
Lokalizacja: Belgia
Zastosowanie: Nadaje się do obróbki drewna twardego i miękkiego
Stan: Technicznie w doskonałym stanie
W cenie: Wszystkie maszyny, urządzenia pomocnicze, części zamienne i brzeszczoty
🔧 Główne linie systemu
1. Podawanie zewnętrzne i pierwsze cięcie
• 25-metrowy łańcuch podający kłody
• Piła ukosowa Holtec ES 120 (Rok produkcji: 1995)
- Maksymalnie. średnica cięcia: 1200 × 600 mm
- Typ łańcucha piły: Piła łańcuchowa
- Moc silnika: ok. 11–15 kW
• Wykrywacz metali Cassel Metal Shark Octa
- Otwarcie ośmiostronne, technologia DSP, nadaje się do materiałów masowych
• Przenośnik rolkowy wyładowczy o długości 5 m
2. Obróbka drewna wewnętrznego
• Automatyczny podajnik łodyg E. Gillette Europe
- Długość: 3,6 m / Średnica: 400–1200 mm
- Wydajność: 30–60 kłód/godzinę
- Napęd za pomocą jednostek elektrycznych i hydraulicznych
• Piła taśmowa Brenta PN 1600 (2014)
- Średnica rolki: 1600 mm
- Pojemność: kłody do Ø1200 mm
- Szerokość pasa: 100–160 mm
- Automatyczne wejście/wyjście z taśmociągiem
• Wykrywacz metali Elmed ARGUS 3
- Konstrukcja tunelu z dzielonym otworem
- Nadaje się do pracy trzyzmianowej
• Frezarka krawędziowa pryzmatyczna MEM Cobra 60/650 (2000)
- 2 aktywne wały piły, silniki 2 x 55 kW
- Maksymalnie. wysokość cięcia: 120 mm / szerokość: 600 mm
- Automatyczne podawanie i rozładowywanie rolek
3. Kruszenie i usuwanie
• Niszczarka przemysłowa Vecoplan VTH 65/25/5/U (2017)
- Wlot: 650 × 250 mm / Moc: 55 kW
- Wydajność: 1–5 ton/godzinę
• Stół wibracyjny Vecoplan VR 65/24
- Powierzchnia: 650 × 2500 mm
- Do równomiernego podawania do niszczarki
• Przenośnik zgrzebłowy Vecoplan KKF 500-1K-U
- Szerokość przenośnika: 500 mm
- Nadaje się do wiórów drzewnych, trocin, peletów
4. Automatyczne cięcie i sortowanie
• Automatyczny system tnący Kallfass RA4000R (1995)
- Maksymalnie. średnica cięcia: 150 × 300 mm
- Długość do 4000 mm
• Piła wielopiłowa MEM IMRPC (1991)
- Do 14 brzeszczotów / maks. wysokość cięcia 160 mm
- Automatyczne podawanie, solidna konstrukcja przemysłowa
Fodpfxswh U Dmj Ab Hjph
• System układania Kallfass (1999)
- Automatyczne układanie z pasami pośrednimi
- Maksymalnie. długość drewna: 2,5 m
5. Maszyny dodatkowe
• Mini Screener Flexiever (2020)
- Wydajność: 5–10 m³/godz.
- Do kompostu, piasku, wiórów drzewnych
• Szlifierka tarczowa VOLLMER CHC 20 H
- Ø tarczy piły: 80–700 mm
- Kąt szlifowania: -20° do +30°
• Szlifierka płaszczyznowa Bammesberger FBA2
- Długość szlifowania: 400 mm / Szerokość: 140 mm
• Kompresor śrubowy Ingersoll Rand ML30
- Moc: 30 kW
- Przepływ powietrza: 4,55 m³/min (7,5 bara)
- Godziny pracy: 43 198 h
6. System ekstrakcyjny
• Wentylator APW – 18,5 kW, rok produkcji 1998 (2 wentylatory)
• Wentylatory Lysair – wyprodukowane w latach 1995 i 2020
• 2 cyklony z zaworem obrotowym
• Cel: Efektywne usuwanie pyłu, wiórów i drobnego pyłu
🔍 Tartak w Belgii można zwiedzać po wcześniejszym umówieniu. Wszystkie urządzenia są gotowe do pracy i nadają się do natychmiastowego użycia. Idealny do przemysłowej obróbki drewna lub jako kompleksowa inwestycja.
_____
Ogłoszenia
Sankt Pölten
484 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
EstererEBB-1400
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Trak taśmowy składający się z:
- Wózek napinający EWD EW 1000
- Piła taśmowa EWD EBB 1400
- Przenośnik rolkowy do transportu pokrojonego towaru (producent SPRINGER)
- podwyższona kabina
- utwory
- Szafy sterownicze
- Akcesoria
opcjonalnie z pełnym wyposażeniem ostrzalni:
- Ostrzarka Vollmer CAL 200
- Maszyna kompresyjna Vollmer PMH
- Maszyna flankująca (wyrównująca) Vollmer EMS
Piła taśmowa do kłód EWD Esterer EBB1400
pionowa piła taśmowa do drewna okrągłego
Średnica rolki: 1400 mm
Szerokość rolki: 200mm
Szerokość brzeszczotu: 206 mm
Grubość brzeszczotu maks. 1,47 mm
Prędkość ostrza maks. 55 m/s (dostępne koło napędowe zimowe i letnie)
Fpsdpfjvtwzmsx Ab Hjh
Silnik główny: 55 kW
W 2009 roku dokonano ponownego szlifowania korony walca
Wózek do piły taśmowej EWD Esterer EW1000
hydrauliczny wózek zaciskowy
Rok budowy 1991
4 zaciski
z 3 obracarkami kłód
Rozwarcie zacisku maks. 1000 mm
Otwór haka maks. 930 mm
Długość całkowita: 6000mm
Szerokość całkowita: 2450 mm
Wysokość całkowita: 1750 mm
Szerokość toru 1300 mm
Trak taśmowy został kupiony używany w latach 2004/2005, ponownie zainstalowany przez firmę Esterer, ale nigdy nie został oddany do pełnej eksploatacji, ponieważ cięcie odbywa się prawie wyłącznie za pomocą piły ramowej.
Od 2004 roku piła taśmowa przepracowała zaledwie 500 godzin!
stan bardzo dobry - dostępne od ręki - możliwość obejrzenia po wcześniejszym umówieniu
Wyposażenie ostrzalni:
01. Ostrzarka Vollmer CAL 200
Rok budowy 2000
Podawanie zęba od lewej strony
Maszyna CNC do szlifowania cięcia i
Piły taśmowe do drewna z możliwością szlifowania prostego i szlifowania na mokro
Pełna okładzina z wyciągiem
do ściernic CBN i korundowych
Zawiera 2 sztuki borazonowych krążków szlifierskich 10 mm
02. Maszyna kompresyjna Vollmer PMH
Automatyczny kompresor do pił taśmowych
maks. grubość blachy 3,5 mm
03. Maszyna do flankowania/wyrównywania Vollmer EMS
Prostownik do brzeszczotów skompresowanych przerobiony na napęd własny w połączeniu z CAL 200 z wyłącznikiem krańcowym na zacisku piły!
Dalsze szczegóły:
Ostrzarki zostały zakupione używane w 2007 roku i przechowywane pod dachem na paletach lub konstrukcjach drewnianych w suchym, ogrzewanym garażu.
Ponieważ piła taśmowa nigdy nie została oddana do pełnej eksploatacji, montaż wyposażenia ostrzalni był wielokrotnie odkładany i dzisiaj maszyny są w takim stanie, w jakim zostały dostarczone.
Wszystkie instrukcje obsługi, opisy i schematy obwodów są starannie zamknięte w pudełku.
W 2018 i 2023 roku maszyny zostały oczyszczone z pyłu powierzchniowego na zewnątrz, lekko naoliwione sprayem grafitowym i ponownie zaparkowane w garażu!
Dostępne od ręki - w pełni sprawne - stan bardzo dobry
Lokalizacja: Austria, niedaleko St. Pölten
Ogłoszenia
Scheeßel
667 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
ESTEREREHD 30-SV
Zadzwoń
Stan: wymagający naprawy (używany), z dwustronną regulacją szerokości cięcia, jako nośnik części zamiennych, szerokość ramy 705 mm, skok 600 mm
Fpedpfx Absmqkr Do Hjh
Ogłoszenia
București
985 km
Kompletny tartak
ÜSTÜNKARLICarriage Bandsaw Edger
Zadzwoń
Rok budowy: 2017, stan: gotowy do pracy (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, Kompletna tartak z wózkiem do bali i trak taśmowy z obrzynarką, włącznie z przenośnikami.
4-wałkowy wózek do bali - 1200 mm w pełni hydrauliczny trak taśmowy - obrzynarka 1+2.
Fpjdpfx Aboy I A H Ae Heh
Ogłoszenia
Wąchock
159 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
StortiMP350
Zadzwoń
Stan: jak nowa (maszyna wystawiennicza), Rok budowy: 2020, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Kompletna w pełni automatyczna linia tartaczna STORTI rok produkcji 2020
Stan jak nowy, kompletny zestaw zawiera wszystkie urządzenia do instalacji, takie jak wsporniki stalowe, chodniki komunikacyjne, sprężarka powietrza z całą instalacją.
Zestaw maszyn:
- Stacja załadunku kłód z taśmą łańcuchową
- Multiprisma Storti MP350
- Taśmowa stacja transportu/sortowania
- Transport taśmą łańcuchową do piły wielopiłowej
- Pilarka wielopiłowa Storti MP350
- Podwójna piła z automatycznym pozycjonowaniem Storti RM500
Cała linia jest w pełni wyposażona do natychmiastowego rozpoczęcia produkcji
Fpsdpjt H Nm Rofx Ab Hoh
Ogłoszenia
Bükkzsérc
451 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
StrojcadDKP6
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2022, Funkcjonalność: w pełni sprawny, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, długość cięcia (maks.): 8 000 mm, masa całkowita: 3 500 kg, napęd piły: 22 W, całkowita długość: 10 000 mm, prąd wejściowy: 100 A, napięcie wejściowe: 380 V, Jeśli są Państwo zainteresowani optymalizującą piłą tarczową do rozkroju kłód w dobrym stanie, proszę obejrzeć zdjęcia. Maszyna jest obecnie w eksploatacji. Niestety na rynku możemy pozyskać tylko kłody o małej średnicy. Wydajność jest optymalna tylko przy średnicy powyżej 400 mm i długości 4-5-6 metrów. Dzięki technologii piły tarczowej możliwa jest produkcja wysokiej jakości materiałów przy maksymalnej wydajności. Maksymalna długość materiału: 8000 mm. Podajnik kłód posiada wykonanie 4-łańcuchowe, pozwalające magazynować 5-6 m3 drewna. Maszyna może pracować w trybie cięcia w obie strony. Duże tarcze tnące mają rozmiar: 550x6,2/3,8x30 Z24+6 FZ.
Fsdpeyv H Uyefx Ab Hsph
Ogłoszenia
Πρόμαχοι
1 234 km
Tartak kompletny (stały)
ArtiglioSTN 140/ EAGLE 1100/I
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2004, Funkcjonalność: w pełni sprawny, długość cięcia (maks.): 8 mm, Wyposażenie: kabina, Kompletna piła do drewna Artiglio z wózkiem Eagle 1100/I. Był konserwowany przez Artiglio w 2018 roku. Jest w doskonałym stanie.
Fsdov Sr U Eopfx Ab Hjph
Ogłoszenia
Walldürn
739 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
Wood-MizerLt70 Remote, EG800, HR700
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Rok budowy: 2021, godziny pracy: 370 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Na sprzedaż kompletna linia tartaczna firmy Woodmizer w skład której wchodzą: LT70 Remote, EG800, HR700, trójstronny stół podawczy, 6 przenośników poprzecznych, podajnik kłód oraz wiele innych elementów. Linia pilarska jest w pełni sprawna. Serwis został niedawno wykonany. Linia nadal znajduje się w eksploatacji i istnieje możliwość jej obejrzenia w każdej chwili. W cenie zawarte jest również ok. 100 taśm tnących do LT70/HR700 oraz 11 pił tarczowych do EG800.
Fpedjyz Ia Ijpfx Ab Hsh
Obecnie HR700 nie jest w użyciu i jest zmagazynowany. HR700 jest w pełni sprawny i ma przepracowane tylko 30 godzin. Inną konfigurację linii z HR700 można zobaczyć na ostatnim zdjęciu. W razie dodatkowych pytań chętnie udzielę informacji.
Ogłoszenia
Finnland
1 182 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
ARI VISLANDA - Kochumssawmill line
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Ari Vislanda
Fedpfey Dpnrsx Ab Hjph
Kockums
Rozdrabniarka + podwójna linia profilująca
Wydajność: 75 000 m3 drewna na zmianę.
Tylko jeden operator wymagany.
Sterowanie Lisker zarówno dla linii Ari/Kockums, jak i dla linii strugarskiej.
Ogłoszenia
Schmallenberg
757 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
BoldrewBandsägemaschine Typ A-1200 Z
Zadzwoń
Stan: nowe, Dane techniczne:
Długość 6 m
Długość ciętego kloca – 1000 – 4200 mm
Silnik główny 7,5 kW
Średnica obrabianego pnia 1000 mm
Koła prowadzące piły taśmowej 600 mm
Rama wykonana z profilu C 160 mm
Długość piły taśmowej 4800 mm
Szerokość piły taśmowej 40-50 mm
Elektryczne podnoszenie i opuszczanie
Zasilanie odbywa się za pomocą silnika przekładniowego, który jest stale kontrolowany przez falownik
Ramiona podporowe x 5
Hydrauliczny podnośnik piły
WYPOSAŻENIE DODATKOWE
Fpodpfewavqlox Ab Hjh
Hydraulika:
Ładowanie dziennika x 1
Zespół Armii Oporu
Wyrównanie protokołu 1
Drewniana prasa x 1
Obracacz łańcucha x 1
Agregat hydrauliczny 4kW
Wyposażenie opcjonalne:
System opuszczania deski
Mikroprocesorowy regulator grubości cięcia ISP-10
Korowacz/odkorowywacz
Przedłużenie łóżka
Silnik 11 kW / 15 kW / 18,5 kW
Wałek elektryczny
Dodatkowy nacisk ręczny
Siedzenie kierowcy
Platforma operatora
Stacjonarny-Stacjonarny
Dodatkowe elementy hydrauliczne / prasa do drewna / obracarka łańcuchowa / poziomowanie elektryczne / poziomowanie / ładowanie
Łańcuchy do podnoszenia głowic dwustronne 2x16B
Akumulator hydrauliczny
Zawór elektromagnetyczny wody
Rozsuwane ramiona podporowe
rampa załadunkowa
Napęd głowicy z dwóch stron
Ogłoszenia
Kostrzyn nad Odrą
317 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
Almar (Brodpol)25/111/615/18
Zadzwoń
Stan: gotowy do pracy (używany), Rok budowy: 2010, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 25/111/615/18, Linia cięcia drewna średniowymiarowego
Trak tarczowy
- minimalna średnica kłody: 120mm
- maksymalna średnica kłody: 400mm
- minimalna długość kłody: 1500mm
- maksymalna długość kłody: 3200mm
- prędkość posuwu: 7,5-24m/min
- moc głównych silników: 75+90 kW
- średnica pił 600mm
Wielopiła WP210
- maksymalna wysokość cięcia: 210 mm
- minimalna wysokość cięcia: 30 mm
- maksymalna szerokość cięcia: 500 mm
- minimalna długość cięcia: 1500 mm
- prędkość podawania: 5-25 m/min
- moc głównych silników elektrycznych: 2x75 kW
- średnica pił 350mm
W skład linii wchodzą:
Podajnik kłód PK2200
Przenośnik rolkowy pryzmowy
Trak tarczowy gąsienicowy TT5/600/400 G
Pulpit sterowniczy
Stół rolkowy z mechanizmem zrzutu oflisów i desek bocznych
Stół rolkowy napędzany 4m
Stół rolkowy bazujący SB4000
Pilarka wielopiłowa WP210
Taśmociąg L=25000
Fpjdpfevdtzqex Ab Heh
Więcej informacji dostępne pod wskazanym adresem e-mail lub telefonicznie.
Możliwość prezentacji linii od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00
Ogłoszenia
Engen
871 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
LINCKVPF340 Profilierung
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2007, 4 sztuki agregatów profilujących VPF340
Fedpfx Aoy Adl Njb Hjph
2x90 kW
Nowa rama nośna
Centrowanie LINCK VZM
Wysuw LINCK CSA
Ogłoszenia
Leipzig
479 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
EWD Sägeline Runholzplatz StapelungEWD ZE, FZ3, FR12, FV20,
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, rok ostatniego remontu: 2025, 1) Plac do składowania drewna okrągłego z 10 boksami (boksami zrzutowymi) – nowe i używane
Nowy podajnik drewna okrągłego oraz linia sortująca
Prędkość podawania 50 m/min oraz następujące używane części składowe:
Składa się z:
Poprzeczny podajnik wejściowy typu stopniowego – nowy,
Przesuwnica do bloków – używana,
Przesuwnica do bloków z wyrzutnikiem – używana,
Odkorowiarka Cambio 50 – używana,
Urządzenie do wykrywania rozszczepień z taśmociągiem – używane,
Strefa pomiarowa – przenośnik sortujący bloki.
W zestawie: odkorowarka;
przegląd i
malowanie; podajnik do drewna okrągłego w zestawie. Bez boksów, bez
osłon, bez systemu pomiarowego, bez sterowania odbiorczego
i szafy sterującej. Redukcja korzeni
2) Podajnik drewna okrągłego do linii obrzynarek
Poprzeczny przenośnik drewna okrągłego, ciężkie wykonanie, NOWY
Poprzeczny przenośnik drewna okrągłego, 4-strunowy
Rozstaw osi: 7,5 m
Długość całkowita: 8,0 m
Wał napędowy: średnica 100 mm
Łańcuch: łańcuch tulejkowy, podziałka
100 mm – najcięższe wykonanie
Stałe ograniczniki tylne,
bez osłon
Podkonstrukcja stalowa: HEB 200
Wysokość konstrukcyjna: 1000 mm
Napęd: motoreduktor 7,5 kW
3) Prostowarka NOWA
Liczba łańcuchów [szt.] 4
Rozstaw osi [mm] 3500
Szerokość konstrukcyjna [mm] 5730
Odstęp łapaczy [mm] 1000
Wał napędowy Ø [mm] 100
Napęd SEW [kW] 7,5
Prędkość [m/min] 10
Wersja: całkowicie osłonięta między prowadnicami łańcuchowymi
4) Przesuwacz stopniowy NOWY
Fpodpfx Asykr Aqjb Heh
Liczba stopni podawania [szt.] 4
Szerokość konstrukcyjna [mm] 4200
Grubość blach [mm] – stopnie ruchome 12mm, stopnie stałe 20mm
Napęd SEW [kW] 18,5
Napęd przez układ korbowy i motoreduktor
5) Linia obróbki wiórowej (producent WD)
Przesuwnica do bloków przed RB 2 (podawanie)
Długość wydłużona do 18,5 m – napęd i przekładnia zwrotna
RB 2 podajnik
z napędzanym łożem łańcuchowym w stalowej obudowie, przystosowany do bocznego podawania kłód. Przenośnik łańcuchowy z łapaczami, rama spawana.
Urządzenie do wciągania i centrowania ZE
z obrotnicą do kłód TDV i jednostką centrującą.
Podajnik ZE
Długość drewna: 2,5 – 5 m
Szerokość przejazdu: min. 80 mm
Szerokość przejazdu: max. 780 mm
Wysokość konstrukcyjna: 1000 mm
Waga: 5400 kg
Strugarka profili FZ 3
Rama maszyny z podstawą
2 głowice nożowe ze łożyskami głównymi,
2 głowice nożowe z segmentami wykańczającymi,
Moc napędu 90 kW
Średnica drewna okrągłego: min. 100 mm, max. 400 mm
Wysokość strugania nad łańcuchem max. 515 mm
Odstęp między tarczami max. 570 mm
Odstęp między tarczami min. 60 mm
Średnica tarczy 1260 mm
Pozycjonowanie napędu elektrycznego
2 zestawy agregatów hydraulicznych 35 kW do wstępnego i końcowego strugania
Wstępne urządzenie do obrotu kantówki
Elektrycznie napędzany przenośnik rolkowy TR 800
Układ centrowania i podawania ZE z strugarką FZ 3
Ogłoszenia
Mallersbach
417 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
ZenzBN 110 S stationär
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Rok budowy: 2007, godziny pracy: 1 000 h, Funkcjonalność: w pełni sprawny, numer maszyny/pojazdu: 141-8300, długość cięcia (maks.): 7 000 mm, szerokość brzeszczotu: 100 mm, rok ostatniego remontu: 2022, Piła Zenz BN 110 S z mechanizacją
Silnik napędowy 22KW
Długość cięcia 7 m
5 podpór pionowych
2 napinacze (+ 2 strzały)
podnośnik do kłód
4-poziomowa regulacja za pomocą pazurów
1 rolka główna
1 nóż do wstępnego cięcia
Smarowanie wodne beczka 20l
Sterowanie PLC
Siedzisko montowane na podłokietnikach
lewy PLC - prawy joystick
Mechanizacja wybudowana w 2022 roku składająca się z:
Rama klapy hydraulicznej do wyjmowania z piły
z przenośnikiem rolkowym napędzanym elektrycznie
Przenośnik rolkowy z wyrzutnikami hydraulicznymi
Przenośnik rolkowy 4m
Fpodpfxjwhcwhe Ab Hoh
Wszystkimi elementami elektrycznymi i hydraulicznymi można sterować ze stanowiska sterowania.
Ostrzarka Zenz typ AHB
Nr S - 1012
Ogłoszenia
Stranice
677 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
WRAVOR DOOWRC 1250 AC HTBS
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, WYSOKO WYDAJNA PIŁA TAŚMOWA WRAVOR, SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANA DO PRECYZYJNEGO I SKUTECZNEGO CIĘCIA BELK LAMINOWANYCH. ZAPEWNIA WYSOKIEJ JAKOŚCI CIĘCIA, MINIMALNE STRATOWANIE MATERIAŁU I OPTYMALNĄ PRODUKTYWNOŚĆ.
Fjdpovu Um Nofx Ab Hsph
📌 Główne cechy:
✔ Precyzyjne cięcie belek laminowanych
✔ Automatyczne sterowanie w celu zwiększenia wydajności
✔ Solidna i niezawodna konstrukcja
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Senden
800 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
VerpackungsholzsägewerkEsterer Sägegatter H30
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 1993, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Sprzedajemy nasz tartak do drewna opakowaniowego:
Fedpswbpi Defx Ab Hsph
- Rama trakowa Esterer H30
- Stopniowy przesuw EWD
- z linią do sztaplowania
- Costa Multiprisma (35) kłody do 6 metrów
- Costa podwójna piła wałowa typ Leopard
- Rębarka bębnowa Zeno
- z wieloma maszynami pomocniczymi
W przypadku zainteresowania istnieje możliwość obejrzenia maszyn na miejscu.
Ogłoszenia
Vydmantai
462 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
MetesaNG-700L
Zadzwoń
Stan: używany, rodzaj prądu wejściowego: trójfazowy, długość cięcia (maks.): 6 000 mm, wysokość cięcia (maks.): 650 mm, średnica walca: 700 mm, napęd piły: 27 200 W, napięcie wejściowe: 380 V, prędkość taśmy przenośnika: 30 000 mm/s, Wyposażenie: dokumentacja / instrukcja obsługi, Na sprzedaż: używana, lecz zadbana zautomatyzowana linia do cięcia drewna NG-700L, wyprodukowana na Litwie. Maszyna była używana sporadycznie i jest nadal podłączona; ostatni raz pracowała około roku temu i nie odnotowano żadnych usterek.
Linia oferowana jest w komplecie z:
- rampą załadunkową do kłód,
- stołem odbiorczym i sortującym,
- pomocniczym stołem odbiorczym (przenośnik rolkowy),
- szafą sterowniczą,
- szczegółowym rysunkiem technicznym oraz schematem rozmieszczenia podpór do relokacji.
Specyfikacja techniczna:
- Zakres długości kłód: 2,5 – 6 m
- Maks. średnica kłody: 65 cm
- Średnica koła piły: 700 mm
- Prędkość liniowa taśmy: 30 m/s
- Wydajność: 1,5 – 3,0 m³/h
- Napięcie zasilania: 380 V ±19
- Maks. pobór mocy: 27,2 kW
- Zaciskanie i obracanie kłód: hydrauliczne
- Ustawianie wymiarów: programowalne
- Obsługa linii: z pulpitu operatorskiego
Dodatkowe informacje:
Urządzenie jest w dobrym stanie i gotowe do dalszej eksploatacji.
Pełna dokumentacja oraz rysunki są dołączone, co ułatwia transport i montaż.
Fodew N S S Aspfx Ab Hjph
Ogłoszenia
Schweiz
972 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
Bögli
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), -1 Pozioma piła taśmowa blokowa Hänni ze wózkiem napinającym ok. 8 metrów
Średnica rolki 1200 mm, w tym akcesoria
- Instalacja ramowa Bögli, prześwit 700 mm
- Wózek napinający hydrauliczny z wózkiem pomocniczym
- Klin rozszczepiający napędzany Mara
- Przenośnik rolkowy napędzany, długość 6 metrów / łączna długość ok. 12 metrów
Fodpsyr Dbusfx Ab Hsph
- Automatyczna ostrzarka do pił ramowych Vollmer
- Ręczne urządzenie do ustawiania ostrzy
- Ostrzarka do pił CV Vollmer
- Wózek na odpadki / 2 dźwigi elektryczne i różne akcesoria
Może zostać zdemontowana za dopłatą
Ogłoszenia
Jonava
489 km
Kompletny tartak (stacjonarny)
BongioanniCRL
Zadzwoń
Stan: po remoncie generalnym (używany), Kompletnie odnowiony wózek naciągowy Bongioanni CRL 4 z czterema blokami napinającymi.
Rozstaw osi: 1200 mm
Szyny frezowane na nowo
Fpodpfx Abjxtwxbj Heh
Napęd serwo-elektryczny
Sprzedaż zgodnie z zamówieniem klienta.
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "zenz kompletny tartak (mobilny)"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.

Dowiedz się teraz
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Teraz dodaj ogłoszenie
*za ogłoszenie/miesiąc


































































































































































































































































































