Używane Przesiewacz Wiatrowy Gąsienicowy na sprzedaż (1 186)
Sortuj wyniki
- Najniższa cena Najwyższa cena
- Najnowsze ogłoszenia Najstarsze ogłoszenia
- Najkrótsza odległość Najdalsza odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji Najstarszy rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja Najstarsza aktualizacja
- Producenci od A do Z Producent od Z do A
- Znaczenie
- Najniższa cena
- Cena
- Najwyższa cena
- Cena
- Najnowsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najstarsze ogłoszenia
- Data dodania
- Najkrótsza odległość
- odległość
- Najdalsza odległość
- odległość
- Najbardziej aktualny rok produkcji
- Rok produkcji
- Najstarszy rok produkcji
- Rok produkcji
- Najnowsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Najstarsza aktualizacja
- Aktualizacja
- Producenci od A do Z
- producent
- Producent od Z do A
- producent
- Nazwa od A do Z
- Oznaczenie
- Nazwa od Z do A
- Oznaczenie
- Model od A do Z
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniższa referencja
- Referencja
- Najwyższa referencja
- Referencja
- Najkrótszy czas pracy
- Okres ważności
- Najdłuższy czas pracy
- Okres ważności
- Znaczenie
- Znaczenie
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
RAIMANN KS230 250
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7212
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 400mm
- średnica wału 80mm
- max średnica tarczy 400mm
- średnica otworu tarczy 80mm
- max wysokość cięcia 140mm
- szerokość blatu z prześwitem 730mm
- długość blatu 2130mm
z góry:
- zapadki
- wał dociskowy, poślizgowy
Djdpfx Ajy Tiuqjc Hjch
- zapadki
- wał dociskowy, gładki
- wał z piłami
- wał gładki, dociskowy 4szt
z dołu:
- wał poślizgowy, gładki
- zapadki
- gąsienica
stół podawczy + listwa prowadząca
- szerokość rolki 460mm
- wymiar podajnika dł/szer 1660x630mm
- wymiar całkowity dł/szer/wys 2010x630x900mm
stół odbiorczy
- rolki ciągnące 8szt
- szerokość rolki 800mm
- wymiar całkowity dł/szer/wys 4400x980x880mm
- centralne smarowanie
- elektryczne podnoszenie korpusu góra/dół 0,55kW
- elektryczna regulacja wału z piłami 0,55kW
- płynna regulacja prędkości posuwu 1-39m/min
- silnik posuwu 1,1kW
- silnik główny 30kW
- średnica króćca odciągu 210mm
- wymiar całkowity wielopiły dł/szer/wys 2520x1870x2000mm + sterowanie
- waga całkowita około 2500kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– duża wysokość cięcia
– stół podawczy i odbiorczy
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 89900 PLN
Cena netto: 21400 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
RAIMANN KS310 340/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7280
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 340mm
- szerokość wału 400mm
Djdpfx Aoy Tiq Soc Hoch
- max średnica tarczy 350mm
- średnica otworu tarczy 80mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z prześwitem 700mm
- długość blatu 1720mm
z góry:
- zapadki
- wał dociskowy poślizgowy, metalowy
- zapadki
- wał dociskowy poślizgowy, metalowy
- wał z piłami
- wał poślizgowy, dociskowy metalowy 2szt
z dołu:
- listwa prowadząca
- rolka poślizgowa metalowa
- zapadki
- gąsienica
- elektryczne podnoszenie korpusu 0,55kW
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości posuwu 1,5kW
- silnik główny 37kW
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 1800x1670x1780mm
- waga około 2500kg
– produkcji niemieckiej
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Zdjęcia oryginalne
Cena netto: 76900 PLN
Cena netto: 18300 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Kozy
231 km
żuraw gąsienicowy
BefardTB5000JiB
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2025, Mini Żuraw na podwoziu gąsienicowym TB5000 JiB
BEFARD TB 5000.JIB stanowi alternatywę dla podstawowej wersji TB 5000, dzięki ramieniu JIB jest bardziej mobilny i pozwala na pracę w trudniej dostępnych miejscach.
TB 5000.JIB wyposażony jest w ramię aktywne, dwa wysuwy hydrauliczne ramienia głównego oraz dwa wysuwy hydrauliczne JIB'a.
W standardzie:
* sterowanie radiowe urządzeniem-jazda, praca, rozkładanie stóp
* podwójne zasilanie żurawia - spalinowe i elektryczne 230 V
Dsdpev I T T Isfx Ac Hjch
* układ antyprzeciążeniowy w standardzie
* zasięg maksymalny w poziomie ponad 11 m
* cztery wysuwy hydrauliczne +1 wysuw ręczny
* zasięg maksymalny w pionie ponad 13 m
* 4 podpory opuszczane hydraulicznie
* waga ok 2200 kg
* wysokość ok 195 cm
* szerokość ok. 88 cm
* aktywne ramię
Wyposażenie dodatkowe, opcjonalne:
* wciągarka hydrauliczna 990kg
* zasilanie na baterie Li-ion
* podkłady pod stopy podporowe
Dostępny w wybranym kolorze.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
TOS SvitavyPWR 401 450/160
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7903
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 450mm
- szerokość wału 420mm
- założona tarcza 400mm
- max średnica tarczy 450mm
- średnica otworu tarczy 80mm
Djdpsy S Ah Uefx Ac Hech
- max wysokość cięcia przy tarczy 450mm 160mm
- wymiar blatu 2230x860mm
– z góry
- odrzutniki/zapadki
- wał poślizgowy
- odrzutniki
- rolka gładka, poślizgowa
- docisk
- wał z piłami
- docisk
- 2 wały poślizgowe, dociskowe
– z dołu
- rolka przed blatem
- prowadnica
- zapadki
- gąsienica
- centralne smarowanie gąsienicy
- manualne podnoszenie wału z piłami
- elektryczne podnoszenie korpusu 0,75kW
- płynna regulacja prędkości posuwu
- średnica króćca odciągu 280mm
- silnik główny 75kW
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2360x200x1960mm
- waga 3250kg
ATUTY
– produkcji czeskiej
– wielopiła używana
– górny pulpit sterujący
– dokumentacja DTR
– stan bardzo dobry
Cena netto: 69900PLN
Cena netto: 16650 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Welopiła gąsienicowa
RAIMANN KS230 250/150
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7308
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość wału 350mm
- średnica wału 80mm
- max średnica tarczy 400mm
Dsdey S Ahbopfx Ac Hoch
- średnica otworu tarczy 80mm
- max wysokość cięcia 150mm
- szerokość blatu z prześwitem 700mm
- długość blatu 1790mm
z góry:
- zapadki
- wał dociskowy, poślizgowy
- zapadki
- wał dociskowy, gładki
- wał z piłami
- wał gładki, dociskowy 2szt
z dołu:
- listwa prowadząca
- wał poślizgowy, gładki
- zapadki
- gąsienica
stół podawczy
- szerokość rolki 500mm
- ilość rolek 3szt
- wymiar całkowity stołu podawczego dł/szer/wys 580x530x900mm
stół odbiorczy
- szerokość rolki 500mm
- ilość rolek 6szt
- wymiar całkowity stołu odbiorczego dł/szer/wys 1210x535x900mm
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik główny 37kW
- średnica króćca odciągu 140mm
- wymiar całkowity wielopiły dł/szer/wys 2000x1450x2000mm
- waga całkowita około 3000kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– duża wysokość cięcia
– stół podawczy i odbiorczy
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 46900 PLN
Cena netto: 11160 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa piła wielotarczowa
SCMM3 300/120
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NUMER KATALOGOWY 7901
Dane techniczne:
- szerokość gąsienicy 300mm
- szerokość robocza wału 300mm
- max średnica tarczy 350mm
- średnica otworu tarczy 70mm
- max wysokość cięcia 120mm
- szerokość blatu z poszerzeniem 750mm
- długość blatu 1530mm
- z góry:
- odrzutniki (bariera chroniąca przed cofaniem się materiału)
- rolka poślizgowa, metalowa
- odrzutniki
- rolka poślizgowa, metalowa
- wał z piłami
- 2 rolki poślizgowe gładkie, metalowe
- z dołu:
- listwa prowadząca
- odrzutniki
- gąsienica
- centralne smarowanie gąsienicy
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 1,5kW
- silnik główny 22kW
Dsdsy S Aakspfx Ac Hjch
- hamulec
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2300x1370x1570mm
- waga około 1700kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– stan bardzo dobry
– dokumentacja DTR
– wielopiła używana
Cena netto: 32900 PLN
Cena netto: 7830 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Karsin
235 km
Koparka Gąsienicowa CASE CX290B
CaseCX290B
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, godziny pracy: 6 223 h, Koparka Gąsienicowa CASE CX290B Hydraulika Kawasaki Silnik Isuzu
Djdpeygy Awjfx Ac Hjch
Dane techniczne:
- Silnik: Isuzu AH-6HK1X (6-cylindrowy, turbodoładowany, Common Rail).
- Moc silnika: ok. 154 kW (209 KM) przy 1800 obr./min.
- Masa eksploatacyjna: ok. 29 100 kg - 30 000 kg (zależnie od osprzętu).
- Układ hydrauliczny: Pompy tłoczkowe o zmiennej wydajności (Kawasaki), zapewniające płynne ruchy łączone.
- Maksymalny zasięg kopania: ok. 10,5 - 10,7 m.
- Maksymalna głębokość kopania: ok. 7,1 m.
- Pojemność łyżki: standardowo ok. 1,2 - 1,6 m³.
- Przebieg: Oryginalne 6223 mth – maszyna zadbana, regularnie serwisowana, licznik w pełni sprawny i czytelny.
Zalety modelu CX290B:
- Szybkozłącze hydrauliczne: Szybka i sprawna wymiana osprzętu bez wychodzenia z kabiny.
- Pełna linia hydrauliczna: Maszyna wyposażona w dodatkowe wyjścia na ramieniu do obsługi młota, nożyc lub chwytaka.
- Komfort kabiny: Szeroka kabina z doskonałą widocznością i klimatyzacją.
- Trwałość: Podwozie typu Heavy Duty zaprojektowane do pracy w trudnym terenie.
- Elektronika: System sterowania oferujący kilka trybów pracy (H, S, E), pozwalający optymalizować spalanie.
Stan: Maszyna widoczna na zdjęciach, gąsienice i podwozie w dobrym stanie. Gotowa do sprawdzenia w terenie.
Ogłoszenia
Schorfheide
384 km
ładowarka gąsienicowa
TakeuchiTL 12 V2
Zadzwoń
Stan: dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, moc: 81,8 kW (111,22 KM), typ przekładni: automatyczny, rodzaj paliwa: diesel, masa całkowita: 5 985 kg, masa własna: 5 985 kg, masa eksploatacyjna: 5 985 kg, Rok budowy: 2022, godziny pracy: 3 147 h, Wyposażenie: dodatkowe reflektory, gąsienice gumowe, hydraulika, kabina, klimatyzacja, widły do palet, Takeuchi TL12
Rok produkcji: 2022
Przebieg roboczogodzin: 3 147
Klimatyzacja
Dcodeza Dhwopfx Ac Hjh
Hydraulika wysokoprzepływowa (High Flow)
Łyżka
Widły do palet
Ogłoszenia
Schorfheide
385 km
Przesiewacz/kruszarka
Sonstige/OtherGremac e1 Radmobile Trommelsiebanlage
Zadzwoń
Stan: nowe, Rok budowy: 2022, godziny pracy: 1 h, numer maszyny/pojazdu: 268955558, GREMAC e1 bęben przesiewający
Podwozie tandemowe / osie
2x kg (dopuszczalna masa całkowita)
kg Masa własna bez jednostki
Hamulec najazdowy
Oświetlenie pojazdu zgodne z StVzO
Homologacja TÜV
Bęben
Długość: mm
Średnica: mm
Napęd elektryczny 4,0 kW
Prędkość regulowana za pomocą przetwornicy częstotliwości
Śruba napędowa
regulowana szczotka czyszcząca
Zbiornik z przenośnikiem taśmowym
Taśma gumowa z profilem szewronowym
Napęd elektryczny 0,75 kW
Prędkość regulowana za pomocą przetwornicy częstotliwości
Dcedjl Hbcfepfx Ac Hsh
Taśma zbierająca drobne ziarno
Ruchome zawieszenie
Gładka taśma gumowa
Napęd elektryczny o mocy 1,5 kW
Prędkość regulowana za pomocą przetwornicy częstotliwości
Taśma drobnoziarnista
Ruchome zawieszenie
Gumowy pasek z profilem szewronowym
Napęd elektryczny o mocy 2,2 kW
Prędkość regulowana za pomocą przetwornicy częstotliwości
25 kątów nachylenia
Ręczna wciągarka do regulacji kąta
Kołnierz przeciwzgięciowy
Ruchome zawieszenie
Gumowy pas z profilem szewronowym
Napęd elektryczny 1,5 kW
Prędkość regulowana za pomocą przetwornicy częstotliwości
25 kątów nachylenia
Ręczna wciągarka do regulacji kąta
System sterowania
PLC Siemens Logo
Panel sterowania z przyciskami i potencjometrami
Obwód obciążenia 400V
Obwód sterowania 24 V
Wyłącznik główny
Gniazdo Ceekon 16A
Przekaźnik zatrzymania awaryjnego
Bez generatora
Obudowa
Części ramy ocynkowane ogniowo
Malowany bęben
Okładzina malowana proszkowo w kolorach RAL7005 i 5018
Dodatkowe informacje
Przeznaczenie: budownictwo, Stan ogólny: bardzo dobry, Stan techniczny: bardzo dobry, Stan wizualny: bardzo dobry, Warunki dostawy: EXW,
Ogłoszenia
Schorfheide
384 km
Koparka gąsienicowa
SanySY305C
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, moc: 209 kW (284,16 KM), masa eksploatacyjna: 32 264 kg, Rok budowy: 2022, godziny pracy: 4 950 h, Wyposażenie: Przegląd bezpieczeństwa UVV, Rok produkcji: 2022
Moc silnika: 284 KM (208,8 kW)
Masa eksploatacyjna ok. 32 265 kg
Siła odspajania łyżki ISO 204 kN
Siła wyrywania ramienia ISO 153 kN
Prędkość obrotu 9 obr./min
Maks. prędkość jazdy 5,2 km/h
Kamera cofania i boczna
Reflektory LED 3x na dachu (2x z przodu, 1x z tyłu)
Reflektory LED 2x na ramieniu
Reflektor LED 1x na skrzynce narzędziowej
Silnik:
Silnik Cummins QSL9-C280
Chłodzony wodą, 6-cylindrowy, z systemem Common-Rail i AdBlue
Norma emisji spalin: Stage V
Moc: 209 kW / 285 KM ; 2100 obr./min
1 472 Nm / 1 400 obr./min
Pojemność skokowa 8 900 cm³
Automatyka biegu jałowego sterowana czujnikiem
Cyklonowy filtr wstępny
Hydraulika:
Zaawansowany, zoptymalizowany system hydrauliczny sterowany przepływem (pos. flow controlled)
Hydraulika Load Sensing
Maks. przepływ oleju 2x 280 l/min
Maks. przepływ oleju AUX1 500 l/min
1. proporcjonalny dodatkowy obwód sterowania chwytakiem/młotem na joysticku 1
2. proporcjonalny dodatkowy obwód sterowania na joysticku 2
Zawory bezpieczeństwa na ramieniu i wysięgniku z sygnalizacją przeciążenia
Obwód hydrauliczny do szybkozłączy o podwójnym działaniu
Regulowany przepływ oleju dla osprzętu
Regulowane ciśnienie oleju dla osprzętu
Wygodne przełączanie hydrauliki młota/nożyc na wyświetlaczu
Hydrauliczne sterowanie joystickami
10-stopniowa regulacja przepływu w obwodzie pomocniczym przez komputer pokładowy z wielofunkcyjnym monitorem
Hamulec obrotu
2 prędkości jazdy
Górny i dolny wózek:
Wysięgnik 6 150 mm, ramię 3 200 mm, maks. zasięg 10 870 mm
Podwozie Heavy Duty i osprzęt ze wzmocnionymi listwami ścieralnymi
Gąsienice stalowe 600 mm
Siła odspajania łyżki ISO 204 kN
Siła wyrywania ramienia ISO 153 kN
Kamera cofania i boczna
Główny wyłącznik akumulatora
Pompa tankowania z automatycznym zabezpieczeniem przed przelewem
Dodpfxezaqlio Ac Hech
Schowek na narzędzia
Alarm jazdy i lampa sygnalizacyjna
Reflektory LED 3x na dachu (2x z przodu, 1x z tyłu)
Reflektory LED 2x na ramieniu
Reflektor LED 1x na skrzynce narzędziowej
Wymiary transportowe (dł. x wys. x szer.): 10 667 x 3 225 x 2 990 mm
Kabina operatora:
Struktura chroniąca przed przewróceniem (ROPS)
Wyłącznik awaryjny silnika
Gniazdo 12V
Schowek na dokumenty
Radio Bluetooth z zestawem głośnomówiącym do smartfona i głośnikiem
Klimatyzacja automatyczna
Ogrzewanie
Przednia szyba uchylna
Duży, 10-calowy, wysokiej rozdzielczości ekran dotykowy
Regulacja joysticka niezależna od ustawienia fotela
Mata podłogowa
Uchwyt na napoje
Fotel z pneumatycznym zawieszeniem, tapicerką materiałową i podgrzewaniem
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Koparka gąsienicowa
HyundaiHX520AL
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2022, godziny pracy: 4 456 h, 2022 | Hyundai HX520AL | Używana koparka gąsienicowa | 4456 motogodzin
📍 Lokalizacja: Niemcy
🚛 Dostawa możliwa do Twojej lokalizacji – Skorzystaj z naszego kalkulatora transportowego, aby oszacować koszty dostawy!
💰 Kup teraz za 172400 EUR lub złóż ofertę.
Płatność przy odbiorze dostępna za niewielką opłatą (wymagana akceptacja)*
👷♂️ Sprawdzona przez niezależnego eksperta
59 punktów inspekcji: 55 zatwierdzonych ✅, 3 drobne niedoskonałości ℹ️, 1 usterka ⚠️
📌 Komentarz inspektora:
CENA MASZYNY NIE ZAWIERA MŁOTA, ŁYŻKI ORAZ SZYBKOWYMIENNEGO SYSTEMU OILQUICK. System OILQUICK i łyżka dostępne za dodatkową opłatą. Nożyce nie są na sprzedaż. Maszyna znajduje się w dobrym stanie i jest w pełni sprawna. Niewielkie uszkodzenie kosmetyczne na jednym z narożników. Maszyna była sprawdzana około 1 000 motogodzin temu. Nie wykryto nowych usterek; poziom oleju hydraulicznego jest jednak niski. Warto podkreślić, że maszyna była serwisowana, a zarówno obrotnica, jak i łyżka, nie wykazują znaczących luzów. Te elementy powinny nadal pozostawać pod kontrolą w ramach konserwacji zapobiegawczej.
📄 Chcesz zobaczyć pełny raport inspekcji, dodatkowe zdjęcia lub wideo?
Wskazówka: Referencja "40825 Equippo" jest często używana do wyszukiwania szczegółowych informacji online.
💡 Dlaczego warto wybrać tę maszynę i naszą platformę:
✔ Szczegółowa inspekcja przez ekspertów
✔ Dostawa bezpośrednio na plac budowy
✔ Gwarancja zwrotu pieniędzy
✔ Bezpieczne i elastyczne opcje płatności
Dcedpfxjza E N Ae Ac Hjh
🔄 Rozważasz inne rozwiązania sprzętowe?
Oferujemy praktyczne narzędzia i zasoby dla wszystkich właścicieli i operatorów sprzętu – łatwo dostępne na naszej platformie.
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Koparka gąsienicowa
HitachiZX350 LCN-7 with 2 excavator buckets
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2022, godziny pracy: 5 102 h, 2022 | Hitachi ZX350 LCN-7 z 2 łyżkami koparkowymi | Używana koparka gąsienicowa | 5102 motogodzin
Dcsdjytf T Ujpfx Ac Hjh
📍 Lokalizacja: Niemcy
🚛 Dostawa możliwa pod wskazany adres – Skorzystaj z naszego kalkulatora transportu, aby oszacować koszty!
💰 Kup teraz za 149 800 EUR lub złóż swoją ofertę.
Płatność przy odbiorze dostępna za niewielką opłatą (wymaga zatwierdzenia)*
👷♂️ Skontrolowany przez niezależnego eksperta
65 punktów inspekcji zatwierdzonych ✅ 0 usterek ℹ️ 0 zgłoszonych problemów ⚠️
📌 Komentarz inspektora:
Brak wycieków. Silnik mocny. Pompa pracuje cicho. Dobrze utrzymany, lecz z racji warunków pracy zabrudzony. Jazda nie została przetestowana w pełni, ale wydaje się sprawna.
📄 Chcesz zobaczyć pełny raport inspekcji, dodatkowe zdjęcia lub wideo?
Wskazówka: Referencja „40204 Equippo” jest często używana do wyszukiwania szczegółów online.
💡 Co wyróżnia tę maszynę i naszą usługę:
✔ Szczegółowa inspekcja przez profesjonalistów
✔ Dostawa bezpośrednio na plac budowy
✔ Gwarancja zwrotu pieniędzy
✔ Bezpieczne i elastyczne opcje płatności
🔄 Szukasz innych maszyn?
Oferujemy praktyczne narzędzia i zasoby dla właścicieli i operatorów sprzętu – łatwo dostępne na naszej platformie.
Ogłoszenia
Niemcy
607 km
Koparka gąsienicowa
VolvoEC250DNL with 3 excavator buckets
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2014, godziny pracy: 13 287 h, 2014 | Volvo EC250DNL z 3 łyżkami koparkowymi | Używana koparka gąsienicowa | 13 287 godzin
📍 Lokalizacja: Niemcy
🚛 Dostawa możliwa pod wskazany adres – użyj naszego kalkulatora przesyłek, aby oszacować koszty transportu!
💰 Kup teraz za 40 400 EUR lub złóż ofertę.
Płatność przy odbiorze dostępna za niewielką opłatą (wymaga akceptacji)*
👷♂️ Inspekcja przeprowadzona przez niezależnego eksperta
65 punktów kontrolnych: 51 zatwierdzonych ✅ 10 nieidealnych ℹ️ 3 usterki ⚠️
📌 Komentarz inspektora:
UVV 07/26, nowy pierścień obrotu, nowa głowica obrotowa, nowy siłownik głowicy, wymieniony chłodnica AGR przy silniku, wszystkie duże przewody wodne przy silniku wymienione, węże chłodzenia wymienione, układ jezdny: dwa razy nowe napinacze gąsienic, dwa razy nowe koła napędowe, dwie nowe baterie, nowe naczynie wyrównawcze, wymienione zęby na łyżkach, spawane dna łyżek, wgrane nowe oprogramowanie, wymienione krawędzie tnące łyżki skarpowej, olej i filtry regularnie wymieniane.
📄 Chcesz zobaczyć pełny protokół kontroli, dodatkowe zdjęcia lub wideo?
Wskazówka: Szukając szczegółów online, często używany jest numer referencyjny „40205 Equippo”.
💡 Dlaczego ta maszyna i nasza usługa wyróżniają się:
✔ Profesjonalna, szczegółowa inspekcja
✔ Możliwość dostawy na miejsce pracy
✔ Gwarancja zwrotu pieniędzy
Dodpfsyi Dw Rex Ac Hoch
✔ Bezpieczne i elastyczne opcje płatności
🔄 Szukasz innych maszyn?
Oferujemy przydatne narzędzia i zasoby dla właścicieli i operatorów sprzętu – dostępne wygodnie na naszej platformie.
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa cięcie na 170
WINTERMJ 145E 350/170
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Numer katalogowy 7807
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 350mm
- szerokość cięcia 350mm
- średnica tarczy od 355 do 505mm
- wysokość cięcia 10-170mm
- średnica wrzeciona 80mm
- wymiary blatu 1900x790mm
- wysokość od podstawy do blatu 830mm
-z góry
- 2 rzędy zapadki/odrzutniki
- 2 rolki poślizgowe, gładkie, metalowe
- wał z piłami
- 2 rolki poślizgowe, dociskowe
– z dołu
- listwa prowadząca
- zapadki/odrzutniki
- gąsienica
- elektryczna regulacja wysokości korpusu
- centralne smarowanie
- płynna regulacja prędkości na falowniku
- silnik posuwu 4kW
- silnik główny 75kW
- średnica króćca odciągu 2x150mm
Dcodpfx Asy R Dkzjc Hjh
- wymiary całkowite dł/szer/wys 2050x1800x1800mm
- waga około 3500kg
ATUTY
– produkcji niemieckiej
– dokumentacja DTR
– wielopiła używana
– stan bardzo dobry
Cena netto: 58900 PLN
Cena netto: 14000 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Dobre
95 km
Przesiewacz
StelmarPBS 20.70
Zadzwoń
Rok budowy: 2022, stan: bardzo dobry (używany), Witam posiadam na sprzedaż przesiewacz bębnowy STELMAR PBS 20.70 stacjonarny, maszyna była wykorzystywana do recyklingu. Przesiewacz wyposażony jest w falownik który reguluje ilość obrotów, prosta obsługa. Parametry przesiewacz są na zdjęciu w galerii, Pomożemy w demontażu i zorganizowaniu dźwigu, ponieważ maszyna znajduje się na wysokości 4,2m. Więcej zdjęć i informacji po kontakcie telefonicznym.
Dedpfxsygurgo Ac Hjch
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa
Cosmec250/100
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), NR KATALOGOWY 7751
DANE TECHNICZNE
- szerokość gąsienicy 250mm
- szerokość robocza wału 250mm
- max średnica tarczy 300mm
- średnica otworu tarczy 60mm
- max wysokość cięcia 100mm
- szerokość blatu z poszerzeniem 520mm
- długość blatu 1580mm
*z góry:
- zapadki 2 rzędy
- rolka poślizgowa, metalowa, dociskowa
- wał z piłami
- rolka poślizgowa gładka, metalowa, poślizgowa
z dołu:
- rolka poślizgowa
- listwa prowadząca
- zapadki
- gąsienica
- centralne smarowanie gąsienicy
- płynna regulacja prędkości posuwu
- silnik posuwu 0,75kW
- silnik główny 15kW
- średnica króćca odciągu 200mm
- wymiary całkowite dł/szer/wys 1640x1400x1550mm
Dcjdpfjy Rr Uuox Ac Hoh
- waga 1000kg
ATUTY
– produkcji włoskiej
– stan bardzo dobry
– wielopiła używana
Cena netto: 32900 PLN
Cena netto: 7830 EUR
Cena netto liczona według kursu 4,2 PLN/EUR
(przy większych wahaniach kursu cena może ulec zmianie)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa piła tarczowa
RAIMANN KS 230 250
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy: 7548
DANE TECHNICZNE
szerokość gąsienicy 250mm
Dsdpfx Acsy Rrqps Hech
szerokość wału 250mm
max średnica tarczy 350mm
średnica otworu tarczy 80mm
max wysokość cięcia 120mm
szerokość blatu z prześwitem 700mm
długość blatu 1790mm
*z góry:
zapadki
wał dociskowy, gładki
zapadki
wał dociskowy, gładki
wał z piłami
wały gładkie dociskowe 2szt
z dołu:
prowadnica
wał poślizgowy, gładki
zapadki
gąsienica
centralne smarowanie
silnik posuwu 1,1kW
silnik główny 30kW
elektryczne podnoszenie korpusu
manualne podnoszenie wału z piłami
średnica króćca odciągu 160mm
wymiary całkowite dł/szer/wys 2250x1700x2000mm
waga około 3000kg
– produkcji niemieckiej
– elektryczne podnoszenie korpusu i wału
– płynna regulacja prędkości posuwu
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 68900 PLN
Cena netto: 16400EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Sierakowska Huta
279 km
Wielopiła gąsienicowa piła tarczowa
COSMEC 250/100
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Nr katalogowy: 7545
DANE TECHNICZNE
szerokość gąsienicy 250mm
szerokość wału 220mm
Djdoy Rrhbepfx Ac Hech
max średnica tarczy 300mm
średnica otworu tarczy 60mm
wysokość cięcia 100mm
szerokość blatu 650mm
długość blatu 1460mm
– z góry:
2 rzędy zapadek
wał gładki poślizgowy
wał z piłami
wał gładki, poślizgowy
– z dołu:
prowadnica
zapadki
gąsienica
2 rodzaje prędkości posuwu + płynna
centralne smarowanie
silnik posuwu 1,2kW
silnik główny 21kW
średnica króćca odciągu 180mm
wymiary całkowite dł/szer/wys 1700x1450x1500mm
waga około 1800kg
– produkcji włoskiej
– dokumentacja DTR
– solidna maszyna
– wielopiła używana, stan bardzo dobry
Cena netto: 25900 PLN
Cena netto: 6160 EUR w zależności od ceny 4,2 EUR
(Ceny mogą się zmieniać wraz z wyższymi wahaniami)
Ogłoszenia
Schorfheide
384 km
Koparka gąsienicowa
HitachiZX250LCN-7
Zadzwoń
Stan: bardzo dobry (używany), Funkcjonalność: w pełni sprawny, moc: 140 kW (190,35 KM), Rok budowy: 2021, godziny pracy: 7 212 h, Wyposażenie: hydraulika chwytaka, kabina, klimatyzacja, młot hydrauliczny, Hitachi ZX 250LCN-7
Rok produkcji: 2021
Motogodziny: 7 212
Szybkozłącze CW40
Dodjy U E Hrspfx Ac Hsch
Z różnymi opcjami
W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt!
Ogłoszenia
Wolfsbach
532 km
Platforma robocza gąsienicowa
CTETRACCESS CTE 180
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2025, godziny pracy: 430 h, ładowność: 250 kg, masa własna: 2 750 kg, wysokość konstrukcyjna: 1 995 mm, rodzaj paliwa: benzyna, całkowita długość: 5 041 mm, typ napędu: Benzin, zasięg ramienia: 9 800 mm, szerokość konstrukcji: 1 470 mm, wysokość robocza: 18 200 mm, Podnośnik gąsienicowy
Dcsdowx Tx Depfx Ac Hsh
Stan techniczny: bardzo dobry
Stan akumulatora: bardzo dobry
Opis: CTE TRACCESS 180 to kompaktowy podnośnik gąsienicowy przeznaczony do prac na wysokości, idealny w miejscach o wąskim dostępie, na delikatnym podłożu lub w trudnym terenie. Dzięki wysokości roboczej do 18,2 m, dużemu wysięgowi bocznemu i gąsienicom, urządzenie doskonale nadaje się do montażu, konserwacji oraz pielęgnacji drzew, także w trudno dostępnych miejscach. Zwrotny, terenowy i łatwy w obsłudze. Więcej informacji i zapytanie niezobowiązujące znajdziesz na naszej stronie internetowej – Bezpieczna praca na każdej wysokości. Oprócz tego urządzenia oferujemy wynajem i sprzedaż podnośników oraz ładowarek teleskopowych. Nasze maszyny są regularnie serwisowane i sprawdzane. Wynajem, sprzedaż, serwis i naprawa – wszystko w jednym miejscu. Oferujemy również leasing, finansowanie oraz skup maszyn używanych. Nasz zespół służy fachowym i indywidualnym doradztwem.
Ogłoszenia
Wolfsbach
532 km
Platforma robocza gąsienicowa
CTETRACCESS 230 Diesel
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2025, godziny pracy: 217 h, ładowność: 200 kg, masa własna: 2 900 kg, wysokość konstrukcyjna: 2 010 mm, rodzaj paliwa: diesel, całkowita długość: 5 337 mm, typ napędu: Diesel, zasięg ramienia: 12 000 mm, szerokość konstrukcji: 780 mm, wysokość robocza: 23 000 mm, Podnośnik gąsienicowy
Stan techniczny: bardzo dobry
Opis: CTE TRACCESS 230 Diesel to wydajny podnośnik gąsienicowy do prac na dużych wysokościach w wąskich przejazdach, na delikatnych podłożach lub w trudnym terenie. Dzięki wysokości roboczej do 23 m, dużemu bocznemu zasięgowi i napędowi gąsienicowemu urządzenie doskonale sprawdza się przy montażu, pracach serwisowych oraz pielęgnacji drzew na różnorodnych nawierzchniach. Kompaktowy, terenowy i łatwy w obsłudze. Więcej informacji oraz niezobowiązujące zapytanie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej – Bezpieczna praca na każdej wysokości. Oprócz tego urządzenia oferujemy wynajem i sprzedaż podnośników oraz ładowarek teleskopowych. Nasze maszyny są regularnie serwisowane i sprawdzane. Wynajem, sprzedaż, serwis i naprawa – wszystko z jednej ręki. Dostępny także leasing, finansowanie i odkup maszyn używanych. Nasz zespół chętnie doradzi Państwu fachowo i indywidualnie.
Dcsdpfjwx Txwex Ac Heh
Certyfikat zaufanego sprzedawcy
Dealerzy certyfikowani przez Machineseeker

Ogłoszenia
Wolfsbach
532 km
Platforma robocza gąsienicowa
CTETRACCESS 200 Diesel CTE
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2024, godziny pracy: 185 h, ładowność: 250 kg, masa własna: 2 782 kg, wysokość konstrukcyjna: 1 998 mm, rodzaj paliwa: diesel, całkowita długość: 5 324 mm, typ napędu: Diesel, zasięg ramienia: 8 500 mm, szerokość konstrukcji: 780 mm, wysokość robocza: 20 000 mm, Podnośnik gąsienicowy
Dcedpfx Acjwx Txqo Hsh
Stan techniczny: bardzo dobry
Stan akumulatora: bardzo dobry
Opis: CTE TRACCESS 200 Diesel to kompaktowy podnośnik gąsienicowy przeznaczony do pracy na wysokości w miejscach o ograniczonym dostępie, na delikatnym podłożu lub w trudnym terenie. Dzięki wysokości roboczej do 20 m, zasięgowi bocznemu do 8,5 m oraz gąsienicom, urządzenie doskonale sprawdzi się przy montażu, konserwacji oraz pielęgnacji drzew, także w trudno dostępnych miejscach. Kompaktowy, terenowy i łatwy w obsłudze. Więcej informacji oraz niezobowiązujące zapytanie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej – bezpieczna praca na każdej wysokości. Oprócz tego urządzenia oferujemy również podnośniki i ładowarki teleskopowe na wynajem i sprzedaż. Nasz sprzęt jest regularnie serwisowany i sprawdzany. Wynajem, sprzedaż, serwis i naprawa – wszystko w jednym miejscu. Oferujemy także leasing, finansowanie oraz zakup maszyn używanych. Nasz zespół z przyjemnością doradzi profesjonalnie i indywidualnie.
Ogłoszenia
Wolfsbach
532 km
Gąsienicowa platforma robocza
CTETraccess 170
Zadzwoń
Stan: używany, Funkcjonalność: w pełni sprawny, Rok budowy: 2018, godziny pracy: 3 446 h, ładowność: 200 kg, masa własna: 2 050 kg, wysokość konstrukcyjna: 2 000 mm, całkowita długość: 4 250 mm, zasięg ramienia: 7 500 mm, szerokość konstrukcji: 800 mm, wysokość robocza: 17 000 mm, Podnośnik na gąsienicach
Klasa prędkości: 3
Stan techniczny: dobry
Stan akumulatora: dobry
Dcedpfxeyuly De Ac Hjh
Opis: CTE Traccess 170 to kompaktowy i wszechstronny podnośnik na gąsienicach przeznaczony do wymagających prac na wysokości – zwłaszcza przy wąskich dojazdach, delikatnych nawierzchniach lub trudnym terenie. Dzięki swojej wąskiej konstrukcji urządzenie idealnie nadaje się do dziedzińców, wąskich przejazdów, prac w kościołach, halach lub na zewnątrz. Dzięki wysokości roboczej do 17 m oraz dużemu zasięgowi bocznemu, CTE Traccess 170 umożliwia bezpieczną i elastyczną pracę nawet w trudno dostępnych miejscach. Gąsienice zapewniają wysoką zdolność do jazdy w terenie oraz stabilne ustawienie na różnorodnych nawierzchniach.
- Wysokość robocza do 17 m
- Duży zasięg boczny
- Wąska konstrukcja do wąskich dojazdów
- Gąsienice do pracy w trudnym terenie
- Idealny do montażu, serwisu i pielęgnacji drzew
- Kompaktowy, elastyczny i łatwy w obsłudze
- Bezpieczna praca na każdej wysokości
Więcej informacji oraz niezobowiązujące zapytanie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Oprócz tego urządzenia oferujemy także inne podnośniki, ładowarki teleskopowe i wózki widłowe na wynajem oraz sprzedaż. Nasze maszyny są regularnie serwisowane i sprawdzane.
- Wynajem i sprzedaż
- Serwis i naprawy
- Wynajem z opcją wykupu oraz finansowanie
- Zakup maszyn używanych
Nasz zespół chętnie udzieli Państwu profesjonalnej i indywidualnej porady.
Ogłoszenia
St.Lorenz
618 km
Koparka gąsienicowa
CATERPILLAR308 E2CR Kettenbagger / Schild Powertilt Bj2013
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2013, godziny pracy: 12 489 h, Koparka gąsienicowa Caterpillar 308 E2 (gąsienice gumowe) z lemieszem
? Motogodziny: ok. 12 489 h
? Nr VIN: CAT0308EATMX01275
Dcedpfx Aoy I Ibfsc Heh
Wyposażenie:
? Gąsienice gumowe
? Lemiesz spycharki
? Szybkozłączka
? Powertilt
? 4 łyżki w zestawie
? Rok produkcji: 2013
Waga:
? Masa eksploatacyjna: ok. 8 300 kg
Netto* Wszystkie informacje bez gwarancji
Tel.: zadzwoń
(Kontakt · Telefon · Komórka · WhatsApp)
Ogłoszenia
St.Lorenz
618 km
Koparka gąsienicowa
CATERPILLAR308 E2CR Kettenbagger / Schild Powertilt Bj2017
Zadzwoń
Stan: używany, Rok budowy: 2017, godziny pracy: 13 900 h, * Koparka Cat 308 E2
* Gumowe gąsienice
* Z funkcją powertilt
* Szybkozłącze
* Lemiesz wyrównujący
* Klimatyzacja
* 3 łyżki w zestawie
* Numer VIN: CAT0308ELFJX03115
* Motogodziny: 13900 h
* Rok produkcji: 2017
* Przednia szyba pęknięta
* Cena netto
* Wszystkie dane bez gwarancji
Tel.: zadzwoń
(Kontakt · Telefon · Komórka · WhatsApp)
Dcodpfx Acozbwzge Hoh
Ułatwiamy Ci wyszukiwanie: "przesiewacz wiatrowy gąsienicowy"
Otrzymasz natychmiast i bezpłatnie nowe oferty na e-mail.
Możesz w każdej chwili zakończyć zlecenie wyszukiwania.





























































































































































































































































































































































































































































